Ja valt me ook op, laatst vond een mod het leuk dat een bekend persoon neergeschoten kon worden door bedreigers.....2 weken na Peter Rquote:Op maandag 2 augustus 2021 15:55 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Wat is het toch de laatste tijd met sommige mods hier?!
Proberen jullie de laatste gebruikers die er nog zijn weg te jagen?
Gut... ik maar denken dat de meeste mensen vinden dat mensen rekening met anderen moeten houden.quote:Op maandag 2 augustus 2021 15:47 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Dan ben jij dus een woke figuur.
Maar dat wisten we al.
Nee, ik vind van niet. Maar er zijn vast en zeker mensen die oprecht vinden van wel. En als deze mensen invloedrijk genoeg zijn, kunnen ze dat idee normaliseren.quote:Op maandag 2 augustus 2021 12:01 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
[..]
Vind jij dat iemand een dolfijn is als die persoon dat wil zijn?
Mogen ze dan ook legaal bejaagd en gegeten worden in Denemarken?
Waarom hou je dan geen rekening met wappies ?quote:Op maandag 2 augustus 2021 16:00 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Gut... ik maar denken dat de meeste mensen vinden dat mensen rekening met anderen moeten houden.
Dat is al honderdduizenden jaren oud. En heel praktisch.
Gelukkig zijn wij dat niet, maar is dat in de VS. Maar dat gaat hier in Nederland mogelijk nog wel komen, en dat is wel problematisch. Want dat zijn behoorlijke zware consequenties voor iets wat in het slechtste geval als onbeleefd kan worden gezien.quote:Op maandag 2 augustus 2021 16:02 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Wij zijn al zover qua gender-identiteit. Want deze mevrouw gaat ontslagen worden.
Waar baseer jij dat op, heeft Harvard hier iets over gezegd?quote:Op maandag 2 augustus 2021 16:02 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Nee, ik vind van niet. Maar er zijn vast en zeker mensen die oprecht vinden van wel. En als deze mensen invloedrijk genoeg zijn, kunnen ze dat idee normaliseren.
Wij zijn al zover qua gender-identiteit. Want deze mevrouw gaat ontslagen worden.
Grappig dat je dit zegt nadat je hier loopt te klagen dat een mod iets gezegd had wat jij niet leuk vond in reactie en in bijval op een post waarin gezegd werd dat een mod iets niet zou moeten zeggen.quote:Op maandag 2 augustus 2021 16:20 schreef macca728 het volgende:
Het grootste gevaar is dat mensen helemaal elkaar niet meer gaan aanspreken in de angst dat ze ook worden gecancelled.
De mensheid is groot geworden juist door afwijkende denkers.
Nee dat begrijp je weer verkeerd. Er is een serieuze discussie op een serieus forum waar een mod tussendoor mensen zit uit te lachen en leden wegzet als trieste figuren.quote:Op maandag 2 augustus 2021 16:22 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Grappig dat je dit zegt nadat je hier loopt te klagen dat een mod iets gezegd had wat jij niet leuk vond in reactie en in bijval op een post waarin gezegd werd dat een mod iets niet zou moeten zeggen.
Blijkbaar ben jij ook wel van het cancellen als mensen dingen zeggen die jou niet bevallen.
Hmm... Vroeger noemde we dat gewoon "wetenschap" en "feiten"...quote:Op zondag 1 augustus 2021 13:47 schreef Seven. het volgende:
[..]
Carole Hooven is trouwens evolutionair biologe, dus in dat opzicht begrijpelijk dat zij in de traditionele biologische kaders denkt. Moet ik er dan ook eerlijk bijzeggen. Als mens zou het haar sieren om te erkennen dat er een bredere interpretatie mogelijk is, als wetenschapper kan zij niet anders dan in biologische termen denken.
En dat bevalt jou niet dus moet het gecancelled worden. Mischien is mijn afwijkende mening dat ik dit helemaal geen serieuze discussie vind. Waarom mag dat niet van jou? Je bent toch voor afwijkende meningen?quote:Op maandag 2 augustus 2021 16:24 schreef macca728 het volgende:
[..]
Nee dat begrijp je weer verkeerd. Er is een serieuze discussie op een serieus forum waar een mod tussendoor mensen zit uit te lachen en leden wegzet als trieste figuren.
Dan zeg je dat toch normaal. Ik noem andere wokers toch ook geen trieste figuren.quote:Op maandag 2 augustus 2021 16:28 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
En dat bevalt jou niet dus moet het gecancelled worden. Mischien is mijn afwijkende mening dat ik dit helemaal geen serieuze discussie vind. Waarom mag dat niet van jou? Je bent toch voor afwijkende meningen?
Niet bij de NS... De uitspraak "Beste reizigers" doet de aanname dat de klanten van de NS daadwerkelijk aan "reizen" toe komt.quote:Op zondag 1 augustus 2021 23:52 schreef Durmada het volgende:
[..]
Ik vind "Beste reizigers" überhaupt wel een betere aanduiding hoor.
Dat deed ik op mijn afwijkende manier. Ik vind deze discussies compleet lachwekkend temeer omdat de OP puur handelt over van elkaar afwijkende meningen maar niemand dat blijkbaar doorheeft.quote:
Dat zou je denken, maar in bijv. Groot-Brittannië is het bij wet verboden om een grap uit te halen met een hond die een nazi-groet doet. Count Dankula is hier voor veroordeeld.quote:Op maandag 2 augustus 2021 12:57 schreef Micson het volgende:
[..]
Nou nou nou. Het is een beetje irritant maar je hebt er geen last van toch?
Ik vind het wel vervelend dat mijn ochtendkrantje iedere dag volstaat met die onzin en ik me niet kan beheersen om toch even te lezen wat men nu weer heeft verzonnen. Zo was er afgelopen weekend een meisje die zei dat bij Peter R. De Vries alle media respect toonde door zijn lijk niet tentoon te spreiden, terwijl ze dat bij George Floyd wel deden. Dat kwam doordat hij zwart was en Peter wit. Dat lijkt me klinkklare onzin. Als Humberto Tan vandaag wordt kapotgeschoten, toont men net zoveel respect als bij Peter. Het lijkt me vooral vermoeiend voor zo'n meisje om de hele dag overal maar racisme in te herkennen.
Maar nadat ik me er even aan erger ga ik weer door met de dagelijkse beslommeringen. Als mijn ochtendkrant het niet aan me opdrong, zou ik nooit met die mensen in aanraking komen.
quote:Op maandag 2 augustus 2021 16:32 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Harvard zelf heeft zich nergens in deze discussie gemengd, volgens mij en geen partij gekozen.
Blijkbaar wel dus.quote:As the Director of the Diversity and Inclusion Task Force for my dept @HarvardHEB
Zij is de officiële spreekbuis voor de Inclusiviteitsclub van haar afdeling van Harvard.quote:Op maandag 2 augustus 2021 17:09 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Nee, blijkbaar niet, dat is alleen haar mening. Lees de artikelen hierover nog maar eens na.
Niet aan mij vragen... ik ben het veel eens met Carole Hooven uit de OP, zoals ik haar begreep in dat filmpje.quote:Op maandag 2 augustus 2021 16:02 schreef macca728 het volgende:
En waarom moeten mensen zoals deze mevrouw ontslagen worden ?
Hadden 'wij' maar voor een betere, effectieve tegenstand moeten zorgen.quote:Op maandag 2 augustus 2021 16:08 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Gelukkig zijn wij dat niet, maar is dat in de VS. Maar dat gaat hier in Nederland mogelijk nog wel komen, en dat is wel problematisch. Want dat zijn behoorlijke zware consequenties voor iets wat in het slechtste geval als onbeleefd kan worden gezien.
Weddenschapje doen?quote:Op maandag 2 augustus 2021 16:21 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Waar baseer jij dat op, heeft Harvard hier iets over gezegd?
Ik heb over het algemeen weinig problemen met de NS.quote:Op maandag 2 augustus 2021 16:31 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Niet bij de NS... De uitspraak "Beste reizigers" doet de aanname dat de klanten van de NS daadwerkelijk aan "reizen" toe komt.
Je ziet niet dat je zelf naar dictatoriaal gedrag neigt met deze uitspraak.?quote:Op maandag 2 augustus 2021 18:23 schreef Scorpie het volgende:
Het is hetzelfde als met religie. Op het moment dat je zegt “IK mag dit niet van mijn religie” helemaal prima.
Zeg je “JIJ mag dat niet vanwege mijn religie” ben je gewoon een fascistisch stuk vreten dat een verbanning verdient.
Jij gebruikt je grote duim.quote:
Je moet iets doen aan je zinsopbouw.quote:Op maandag 2 augustus 2021 19:40 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Jij gebruikt je grote duim.
Dus win ik altijd: ze wordt niet ontslagen voor dit filmpje of als ze 'zwangere vrouwen' zegt
Ga maar zovast 10.000 euro sparen voor mij
Die mag je even uitleggen. Want dit is de essentie van negatieve vrijheid namelijk, de kern waar onze democratische rechtsstaat op is gebaseerd. Dus ik ben héél benieuwd wat hier dictatoriaal aan is.quote:Op maandag 2 augustus 2021 19:37 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Je ziet niet dat je zelf naar dictatoriaal gedrag neigt met deze uitspraak.?
Nee.quote:Op maandag 2 augustus 2021 19:37 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Je ziet niet dat je zelf naar dictatoriaal gedrag neigt met deze uitspraak.?
Ja, idd.quote:
Zie de vette letters hieronderquote:Op maandag 2 augustus 2021 19:54 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Die mag je even uitleggen. Want dit is de essentie van negatieve vrijheid namelijk, de kern waar onze democratische rechtsstaat op is gebaseerd. Dus ik ben héél benieuwd wat hier dictatoriaal aan is.
Mensen straffen omdat ze een mening hebben wat men niet kan waarderen in dit voorbeeld is de vrije meningsuiting aanranden en met verbanning als een straf is dat wel erg bruut in dit geval.quote:Op maandag 2 augustus 2021 18:23 schreef Scorpie het volgende:
Het is hetzelfde als met religie. Op het moment dat je zegt “IK mag dit niet van mijn religie” helemaal prima.
Zeg je “JIJ mag dat niet vanwege mijn religie” ben je gewoon een fascistisch stuk vreten dat een verbanning verdient.
Joden zijn enkel een ras vanwege de bijbel (semieten).quote:Op maandag 2 augustus 2021 12:54 schreef macca728 het volgende:
[..]
Ik heb haar even een bericht gestuurd dat ze de Arabieren is vergeten , dat ze daarom zelf racist is.
Je mist de essentie van zijn post volledig. Jij zegt in deze post namelijk exact hetzelfde als hij. Maar jij noemt het dictatortjes waar hij over fascisten spreekt.quote:Op maandag 2 augustus 2021 20:21 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Zie de vette letters hieronder
[..]
Mensen straffen omdat ze een mening hebben wat men niet kan waarderen in dit voorbeeld is de vrije meningsuiting aanranden en met verbanning als een straf is dat wel erg bruut in dit geval.
Btw de kwalificatie "fascistisch stuk vreten" neigt ook naar grote intolerantie .. horend bij dictatortjes
Zeker als ik een lijstje zou moeten maken met grootste gevaren voor de mensheid, dan staat boven kernoorlog, een dodelijk virus, klimaatverandering en nog wat van dat soort kleinigheden het fenomeen “woke”. Dat is DE echte bedreiging.quote:Op zondag 1 augustus 2021 12:21 schreef macca728 het volgende:
Ik vind overigens al die woke figuren het grootste gevaar voor de mensheid, compleet debiel denkbeeld.
Al die dingen gebeuren niet of zulen mijn tijd wel duren, maar woke is nu een gevaarquote:Op maandag 2 augustus 2021 20:39 schreef manny het volgende:
[..]
Zeker als ik een lijstje zou moeten maken met grootste gevaren voor de mensheid, dan staat boven kernoorlog, een dodelijk virus, klimaatverandering en nog wat van dat soort kleinigheden het fenomeen “woke”. Dat is DE echte bedreiging.
Ach je snapt het wederom niet. Geeft niet Blues zijn we van je gewendquote:Op maandag 2 augustus 2021 20:21 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Zie de vette letters hieronder
[..]
Mensen straffen omdat ze een mening hebben wat men niet kan waarderen in dit voorbeeld is de vrije meningsuiting aanranden en met verbanning als een straf is dat wel erg bruut in dit geval.
Btw de kwalificatie "fascistisch stuk vreten" neigt ook naar grote intolerantie .. horend bij dictatortjes
Wat is "woke" eigenlijk en waarom fantaseren mensen dat woke-mensen gevaarlijke mensen zijn die dictaturen willen ?quote:Op maandag 2 augustus 2021 20:41 schreef macca728 het volgende:
[..]
Al die dingen gebeuren niet of zulen mijn tijd wel duren, maar woke is nu een gevaar![]()
Maar verder wel gelijk, maar daar kunnen we niets aan doen.
Woke zijn betekent dat je andere mensen wilt cancellen omdat ze je niet met de juiste aanhef aanspreken.quote:Op maandag 2 augustus 2021 20:56 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Wat is "woke" eigenlijk en waarom fantaseren mensen dat woke-mensen gevaarlijke mensen zijn die dictaturen willen ?
Van Sylvana Simons zegt men ook.. zij is woke ... wat voor gevaarlijke ideeën heeft ze dan.
Ik snap dat jij mensen wil verbannen die zeggen "jij mag dat niet van mijn geloof"quote:Op maandag 2 augustus 2021 20:55 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ach je snapt het wederom niet. Geeft niet Blues zijn we van je gewend
Wat is cancellen? Ontslaan?quote:Op maandag 2 augustus 2021 20:58 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Woke zijn betekent dat je andere mensen wilt cancellen omdat ze je niet met de juiste aanhef aanspreken.
Ja joh leven gaat door, niet voor jou want we hebben je net gecancelled, geen baan, geen huis.quote:Op maandag 2 augustus 2021 21:00 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Wat is cancellen? Ontslaan?
Wie wordt er dan in Nederland ontslagen voor ongewenste ideeën.
En wat dan nog... het leven gaat door. Niet veel aan de hand
Je fantaseert.quote:Op maandag 2 augustus 2021 21:03 schreef macca728 het volgende:
[..]
Ja joh leven gaat door, niet voor jou want we hebben je net gecancelled, geen baan, geen huis.
Jammer joh.
Als je quote, deel dan de bron met ons.quote:Op maandag 2 augustus 2021 14:49 schreef macca728 het volgende:
[..]
Dit is woke. Mensen die op basis van niets de maatschappij (jou) dwingen anders te denken op basis van feitelijke onjuistheden of verkeerde denkbeelden
Studenten nemen soms op basis van één woord aan dat je woke bent of juist niet. Woke activisten dwingen een nieuwe vorm van morele zuiverheid af, waar denkdwang door ontstaat, die tegendraadse denkbeelden, confronterende lesstof en onwelgevallige onderzoeksresultaten onderdrukt en uitsluit, wat leidt tot zelfcensuur, en de academische vrijheid bedreigt.[12] Een ander verregaand voorbeeld is dat waarbij in de biologieles de morele zuiverheid het zou halen van de feitelijke werkelijkheid
Fidan Ekiz?quote:Op maandag 2 augustus 2021 21:00 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Wat is cancellen? Ontslaan?
Wie wordt er dan in Nederland ontslagen voor ongewenste ideeën.
En wat dan nog... het leven gaat door. Niet veel aan de hand
De juiste aanhef? Geen 'beste reizigers' zeggen bij NS.
Dan iemand ontslaan is normale bedrijfsvoering
Klopt inderdaad dat dit overslaat naar televisie/ series. Meerdere malen meegemaakt dat een recent seizoen van een serie ineens woke rommel bevat en de originele verhaallijn totaal op een zijspoor wordt gezet om bepaalde dingen er doorheen te drukken. Vooral op gendergebied of feminisme. Flikker een eind op daarmee zeg. Die series hierna ook niet meer bekeken. Je merkt het meteen, een serie wordt ineens heel generiek in de dialogen en blanke mensen moeten het vaak ontgelden.quote:Op maandag 2 augustus 2021 12:58 schreef macca728 het volgende:
[..]
Ik heb er wel last van want dit onkruid groeit door de hele maatschappij als we niet oppassen en je ziet het vrijwel overal al opduiken zoals bv in ziekenhuizen en in het OV.
De TV kan je beter uitlaten want die is het ergste besmet.
Op die manier kun je alles wel onder normale bedrijfsvoering scharen. Als Mohammed nooit een uitnodiging krijgt voor een sollicitatie: "toch normale bedrijfsvoering dat een HR-afdeling selecteert"quote:Op maandag 2 augustus 2021 21:38 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Is toch normale bedrijfsvoering bij de TV ?
Biologie is meer dan enkel de feiten over het lichamelijke. Identiteit, groepsvorming en gedrag en ga zo maar verder zijn ook deel van de biologie.quote:Op maandag 2 augustus 2021 11:00 schreef Scorpie het volgende:
[..]
De biologie natuurlijk. Ik kan mezelf wel identificeren als de koning en tegen jou zeggen dat je naar me moest luisteren, maar na 3 keer ga je me dan ook voor gek verklaren niet.
Leg uit.quote:Op maandag 2 augustus 2021 22:08 schreef Cause_Mayhem het volgende:
[..]
Biologie is meer dan enkel de feiten over het lichamelijke. Identiteit, groepsvorming en gedrag en ga zo maar verder zijn ook deel van de biologie.
Als jij jezelf de koning vindt en als zodanig gedraagt heeft dat naar alle waarschijnlijkheid ook een biologische factor. Juist vanuit biologie gezien gebeuren dingen niet om niets. Is er een lichamelijke oorsprong.
De vraag is wat is er te doen aan wat iemand heeft in zijn/haar lichaam. Bij transgenders blijkt een begeleide (gedeeltelijk of volledige)verandering het beste en zelfs enige medicijn te zijn tot nu toe.
Helaas is etnische discriminatie voor sommigen normale bedrijfsvoering.quote:Op maandag 2 augustus 2021 21:43 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Op die manier kun je alles wel onder normale bedrijfsvoering scharen. Als Mohammed nooit een uitnodiging krijgt voor een sollicitatie: "toch normale bedrijfsvoering dat een HR-afdeling selecteert"
Lees iets verder, daar staat het al uitgelegd.quote:
Klopt ja, je ziet het in series (waar altijd een zwarte en een homo in moeten) en in reclames, waar altijd gekleurde mensen in moeten die dan ook nog superieur zijn aan de blanke, denk bv aan de Lidl reclame, stel je die 2 andersom voor en Lidl was failliet.quote:Op maandag 2 augustus 2021 21:39 schreef boskameel het volgende:
[..]
Klopt inderdaad dat dit overslaat naar televisie/ series. Meerdere malen meegemaakt dat een recent seizoen van een serie ineens woke rommel bevat en de originele verhaallijn totaal op een zijspoor wordt gezet om bepaalde dingen er doorheen te drukken. Vooral op gendergebied of feminisme. Flikker een eind op daarmee zeg. Die series hierna ook niet meer bekeken. Je merkt het meteen, een serie wordt ineens heel generiek in de dialogen en blanke mensen moeten het vaak ontgelden.
Had ik al gedaan maar kon niets zinnigs/feitelijks erin terug vinden. Vandaar dat ik even om een betere uitleg met feitelijke onderbouwing vraag.quote:Op maandag 2 augustus 2021 22:22 schreef Cause_Mayhem het volgende:
[..]
Lees iets verder, daar staat het al uitgelegd.
Misschien ben ik te bekrompen maar dan ben je geboren in een lichaam met, zoals zij dat zelf noemen, vrouwelijke geslachtskenmerken.quote:Op zondag 1 augustus 2021 12:48 schreef Seven. het volgende:
[..]
Zie daar, zwangere mannen. En mensen die dan zeggen 'dit zijn geen mannen' hebben in mijn optiek wel degelijk een probleem met transgenders. Ik vind het nogal zielig om je zo druk te maken over mensen die je niet kent en waar je bovendien geen last van hebt, transgenders zijn redelijk onzichtbaar in de echte samenleving. Alleen in de media samenleving voeren ze de boventoon. Ga maar eens na hoeveel transgenders jijzelf kent en hoeveel transmannen je kent die zelf biologische kinderen gemaakt hebben.
Verder vraag ik me af of zwangere mannen het zelf zo verschrikkelijk vinden dat er structureel gesproken wordt over zwangere vrouwen. Het is namelijk geen kwestie van jarenlange doelbewuste uitsluiting, het is pas sinds een jaar of 10 dat transmannen baby's op de wereld zetten, en het zijn er ook bepaald geen duizenden. De wereld heeft daar wel een jaar of 50-100 voor nodig om er een beetje aan te wennen.
De professor in deze heeft wel gelijk dat ze niet direct meegaat daarin maar door star vast te houden aan 'er zijn maar 2 seksen en alleen je biologische sekse telt' is ze tóch nog een transfoobje. Jammer dat iemand met haar intellect dat niet kan beredeneren.
Is die zaad ook al transgender?quote:Op maandag 2 augustus 2021 22:38 schreef Werkperd het volgende:
Mensen, ik denk dat we te ver van het onderwerp afwijken. Aub centraal blijven.
Het biologisch plan van de natuur is gebaseerd op voortplanting. Immers, voortplanting zorgt ervoor dat de natuurlijke cyclus blijft draaien. De natuur is gekomen met twee geslachten om het voorplantingsproces te realiseren. Mannelijk en een vrouwelijk geslacht. De man produceert zaad. De vruchtbare vrouw ontvangt deze zaad en baart na 9 maanden een baby.
Het is hetzelfde als de grond. Wanneer je een zaad erin stopt, dan zorgt de natuur ervoor dat deze zaad uitgroeit tot een gigantische boom.
Het woord ''mens'' is algemeen. Onderscheidende kenmerken van de mens is dan ook vrouwelijk en mannelijk geslachten. De vrouw is de drager. Haar lichaamsdelen zijn daarop ontworpen. We hebben te maken met feitelijke lichaamsdelen die alleen voorkomen bij de vrouw. Daarom is het ook doodnormaal om zwangere vrouw te zeggen. Wat niet normaal is om hier een draai aan te geven zodat een minuscuul groepje ermee bevredigt wordt.
Iedereen moet gewoon heel even normaal doen en terug naar de basics. Je bent wat je bent. Take it or leave it.
Nee, je bent in de war met psychologie. Biologie en ik quote:quote:Op maandag 2 augustus 2021 22:08 schreef Cause_Mayhem het volgende:
[..]
Biologie is meer dan enkel de feiten over het lichamelijke. Identiteit, groepsvorming en gedrag en ga zo maar verder zijn ook deel van de biologie.
Als jij jezelf de koning vindt en als zodanig gedraagt heeft dat naar alle waarschijnlijkheid ook een biologische factor. Juist vanuit biologie gezien gebeuren dingen niet om niets. Is er een lichamelijke oorsprong.
De vraag is wat is er te doen aan wat iemand heeft in zijn/haar lichaam. Bij transgenders blijkt een begeleide (gedeeltelijk of volledige)verandering het beste en zelfs enige medicijn te zijn tot nu toe.
Zoals je ziet staat hier 0 in over identiteit, gedrag en groepsvorming zoals jij het verstaat. De groepsvorming waarin men binnen de biologische wetenschappen bezig houdt is die van organismen. En wat een organisme is staat hierboven ook uitgelegd.quote:Biologie is de natuurwetenschap die zich richt op levende organismen, levensprocessen en levensverschijnselen. De biologie omvat een breed scala aan vakgebieden waarin men onderzoek doet naar fysieke structuur, chemische processen, moleculaire interacties, fysiologische mechanismen, ecologische samenhang, ontwikkeling en evolutie. Biologie erkent de cel als de fysieke basiseenheid van het leven, genen als de basiseenheid van erfelijke informatie en evolutie als het mechanisme achter het ontstaan en het uitsterven van soorten. Levende organismen zijn open systemen die in staat zijn te overleven door bruikbare omzettingen van energie en door handhaving van hun vitale toestand.
Maar nooit zal men in de ethologie een dier met het lichaam van een mannetjes exemplaar ineens een vrouwtje gaan noemenquote:Op maandag 2 augustus 2021 22:08 schreef Cause_Mayhem het volgende:
[..]
Biologie is meer dan enkel de feiten over het lichamelijke. Identiteit, groepsvorming en gedrag en ga zo maar verder zijn ook deel van de biologie.
Als jij jezelf de koning vindt en als zodanig gedraagt heeft dat naar alle waarschijnlijkheid ook een biologische factor. Juist vanuit biologie gezien gebeuren dingen niet om niets. Is er een lichamelijke oorsprong.
De vraag is wat is er te doen aan wat iemand heeft in zijn/haar lichaam. Bij transgenders blijkt een begeleide (gedeeltelijk of volledige)verandering het beste en zelfs enige medicijn te zijn tot nu toe.
De natuur heeft geen biologisch plan.quote:Op maandag 2 augustus 2021 22:38 schreef Werkperd het volgende:
Het biologisch plan van de natuur is gebaseerd op voortplanting.
Ja leuk. Maar wanneer het dan aankomt op bijvoorbeeld het kunnen krijgen van kinderen, dan moet je gewoon kunnen blijven benoemen dat een transman kinderen kan krijgen, OMDAT hij geboren is als vrouw.quote:Op maandag 2 augustus 2021 22:08 schreef Cause_Mayhem het volgende:
[..]
Biologie is meer dan enkel de feiten over het lichamelijke. Identiteit, groepsvorming en gedrag en ga zo maar verder zijn ook deel van de biologie.
Als jij jezelf de koning vindt en als zodanig gedraagt heeft dat naar alle waarschijnlijkheid ook een biologische factor. Juist vanuit biologie gezien gebeuren dingen niet om niets. Is er een lichamelijke oorsprong.
De vraag is wat is er te doen aan wat iemand heeft in zijn/haar lichaam. Bij transgenders blijkt een begeleide (gedeeltelijk of volledige)verandering het beste en zelfs enige medicijn te zijn tot nu toe.
Omdat?quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 12:53 schreef -XOR- het volgende:
[..]
De natuur heeft geen biologisch plan.
Geef jij maar een bewijs dat de natuur wel een plan heeft.quote:
tig miljoen jaar evolutie? Good times create bad leaders en dat blijkt allemaal maar weer. Ze moeten vanuit de politiek dat hele woke gedoe direct laten stoppen, te beginnen bij de universiteiten en NPOquote:Op dinsdag 3 augustus 2021 15:26 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Geef jij maar een bewijs dat de natuur wel een plan heeft.
Tig miljoen jaar evolutie bewijst dat het leven evolueert maar niet zozeer dat dat doelmatig gebeurt. Integendeel, evolutionaire adaptie is een stochastisch proces van kleine veranderingen met selectiedruk van de omgeving over tientallen/honderden/duizenden iteraties.quote:Op dinsdag 17 augustus 2021 22:15 schreef hertogjan_lekkerman het volgende:
[..]
tig miljoen jaar evolutie? Good times create bad leaders en dat blijkt allemaal maar weer. Ze moeten vanuit de politiek dat hele woke gedoe direct laten stoppen, te beginnen bij de universiteiten en NPO
Uiteraard heeft hij volledig gelijk. Maar al deze onzin komt uit een filosofische stroming gebaseerd op Foucault. Daar is het uitgangspunt dat een samenleving een weerspiegeling is van de taal die gebezigd wordt, in plaats van andersom.quote:Op dinsdag 17 augustus 2021 22:12 schreef Viv het volgende:
Wat deze meneer zegt:
https://www.trouw.nl/opin(...)oor-wijken~bb291f59/
[..]
Volgens de natuur baren vrouwen kinderen, dat is biologisch zo bepaald. Is dat plan genoeg voor je?quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 15:26 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Geef jij maar een bewijs dat de natuur wel een plan heeft.
Niet noodzakelijk, maar bij zoogdieren, waar ook de mens onder valt baren vrouwen inderdaad kinderen.quote:Op dinsdag 17 augustus 2021 22:47 schreef Hathor het volgende:
[..]
Volgens de natuur baren vrouwen kinderen, dat is biologisch zo bepaald.
Dat is nog steeds geen plan. Plannen zien in de natuur is iets voor (semi-)religieuzen.quote:Is dat plan genoeg voor je?
Ik heb het specifiek over mensen pik, als jij met een leuter geboren bent ga je nooit zwanger worden, dat is wel degelijk zo bepaald door de natuur, dan kun je jezelf wel allerlei gender koosnaampjes gaan toedichten, maar dat zal geen reet verschil maken.quote:Op dinsdag 17 augustus 2021 22:51 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Niet noodzakelijk, maar bij zoogdieren, waar ook de mens onder valt baren vrouwen inderdaad kinderen.
[..]
Dat is nog steeds geen plan. Plannen zien in de natuur is iets voor (semi-)religieuzen.
Dat heb ik nooit ontkend.quote:Op dinsdag 17 augustus 2021 23:33 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ik heb het specifiek over mensen pik, als jij met een leuter geboren bent ga je nooit zwanger worden, dat is wel degelijk zo bepaald door de natuur, dan kun je jezelf wel allerlei gender koosnaampjes gaan toedichten, maar dat zal geen reet verschil maken.
Waar hebben we het dan over?quote:
Geen idee, ik schreef dat de natuur geen plan heeft maar mensen vinden de afwezigheid van een hogere macht geloof ik een beetje ongemakkelijk.quote:
Volgens mij is er niet echt een afwezigheid van een hogere macht, ik denk dat er nog steeds meer gelovigen zijn dan atheisten. En dat van die Chinezen zou best kunnen, alleen gaan we dan wel helemaal de SciFi kant op, en daar is het eigenlijk een beetje te laat voor nu.quote:Op dinsdag 17 augustus 2021 23:41 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Geen idee, ik schreef dat de natuur geen plan heeft maar mensen vinden de afwezigheid van een hogere macht geloof ik een beetje ongemakkelijk.
Overigens weet je ook niet of de Chinezen niet ergens een geheim lab hebben waar de babies uit een magnetron laten komen. Mocht dat uitkomen, dan krijg je hele andere ethische discussies in het kader van reproductie en zwangerschap.
Ik zie meer common sense dan angst. Wordt erg moe van de stelling 'Je gaat er niet in mee, dus ben je er bang voor'. Elke keer als iemand 'yaddayaddafoob' gebruikt, dan hou ik al weer op met lezen of luisteren.quote:Op zondag 1 augustus 2021 12:48 schreef Seven. het volgende:
De professor in deze heeft wel gelijk dat ze niet direct meegaat daarin maar door star vast te houden aan 'er zijn maar 2 seksen en alleen je biologische sekse telt' is ze tóch nog een transfoobje. Jammer dat iemand met haar intellect dat niet kan beredeneren.
Ik sluit het zeker niet uit.quote:Op dinsdag 17 augustus 2021 23:53 schreef tombolafan het volgende:
Als we echt doorgaan en 'mensenmelk' gaan zeggen, gaan we dan ook 'rundermelk' zeggen?
Dat is inderdaad een vrij inhoudsloze oneliner van social justice warriors als mensen niet mee willen doen aan hun radicaal progressieve agenda. Zoals bijvoorbeeld het compleet veranderen van de taal omdat minder dan 1% van de mensen zichzelf als transgender identificeert.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 08:18 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Ik zie meer common sense dan angst. Wordt erg moe van de stelling 'je gaat er niet in mee dus ben je er bang voor'. Elke keer als iemand 'yaddayaddafoob' gebruikt, dan hou ik al weer op met lezen of luisteren.
Het kan nog erger:quote:
u bent niet bekend met het fenomeen "moobs"?quote:Op woensdag 18 augustus 2021 15:45 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Het kan nog erger:
"Borstkasvoeding" want mannen hebben geen borsten.
Waar die melk dan precies uit moet komen.
In zo'n geval is het niet echt schelden, maar meer een beetje denigrerend.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 16:02 schreef Gia het volgende:
Ik zou het een belediging vinden als ik aangeduid wordt als 'mens'. Niet dat dit, hier op fok, niet regelmatig gebeurt. Wat al aangeeft dat een vrouw 'mens' noemen, eigenlijk schelden is.
"Och mens, doe toch normaal!"
Denigrerend dan, maar het blijft onbeleefd om een vrouw 'mens' te noemen, of ze nou zwanger is of niet.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 16:09 schreef Hathor het volgende:
[..]
In zo'n geval is het niet echt schelden, maar meer een beetje denigrerend.
Van bier kun je inderdaad hoogzwanger raken.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 16:26 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
Sommige mannen zien er wel zwanger uit
Daar komt over het algemeen weinig melk uit.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 16:07 schreef Hathor het volgende:
[..]
u bent niet bekend met het fenomeen "moobs"?
Apart idd, dat dat eigenlijk alleen tegen vrouwen zo gezegd wordt.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 16:02 schreef Gia het volgende:
Ik zou het een belediging vinden als ik aangeduid wordt als 'mens'. Niet dat dit, hier op fok, niet regelmatig gebeurt. Wat al aangeeft dat een vrouw 'mens' noemen, eigenlijk schelden is.
"Och mens, doe toch normaal!"
Misschien moeten we het een oestrogeenbuikje gaan noemen.quote:Op woensdag 18 augustus 2021 17:10 schreef Hathor het volgende:
[..]
Van bier kun je inderdaad hoogzwanger raken.
Mens erger je niet!quote:Op woensdag 18 augustus 2021 16:02 schreef Gia het volgende:
Ik zou het een belediging vinden als ik aangeduid wordt als 'mens'. Niet dat dit, hier op fok, niet regelmatig gebeurt. Wat al aangeeft dat een vrouw 'mens' noemen, eigenlijk schelden is.
"Och mens, doe toch normaal!"
Nee maar ze wordt nu wel door linkse intolerante randdebielen aangevallenquote:Op zondag 1 augustus 2021 12:15 schreef -XOR- het volgende:
Toevallig, ik luisterde afgelopen week nog naar een podcastinterview met haar. Ze is overigens bepaald geen alt-rechtse randdebiel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |