quote:Uitzending RTL Boulevard afgelast vanwege ernstige dreiging, studio ontruimd
De uitzending van RTL Boulevard gaat vanavond niet door, vanwege een ernstige bedreiging. De studio van Boulevard aan het Leidseplein in Amsterdam is ontruimd. Afgelopen dinsdag werd misdaadverslaggever Peter R. de Vries kort na de uitzending van RTL Boulevard neergeschoten op straat.
Volgens een woordvoerder van de gemeente is er informatie binnengekomen over een dreiging tegen het programma. De redactie nam daarop het besluit om vanavond niet live uit te zenden vanaf het Leidseplein. De studio van Boulevard is ontruimd.
"Er worden zichtbare en onzichtbare maatregelen genomen bij de studio op het Leidseplein", zegt de woordvoerder. Wat voor informatie er binnen is gekomen, kan de woordvoerder nog niet zeggen.
Het zou gaan om een serieuze dreiging uit de hoek van de georganiseerde misdaad.
Demissionair minister Grapperhaus van Justitie en Veiligheid spreekt in een reactie van een 'ingrijpend en heftig besluit'. De minister staat in contact met de driehoek (burgemeester, politie en openbaar ministerie) van Amsterdam. "Daarnaast heb ik gesprekken gehad met de redactie van RTL Boulevard en de directie van RTL Nederland", zegt Grapperhaus.
Herhaling uitgezonden
Vanavond wordt een herhaling uitgezonden van de uitzending van afgelopen woensdag, toen een ode werd gebracht aan Peter R. de Vries. De misdaadverslaggever werd dinsdagavond van dichtbij neergeschoten, toen hij van de studio naar de parkeergarage liep. De Vries werd zwaargewond naar het ziekenhuis vervoerd. Zijn toestand is nog altijd kritiek.
"Over hoe het morgen verder gaat, zijn we nu in overleg", zegt RTL. "Veiligheid staat boven alles."
https://www.rtlnieuws.nl/(...)eiging-pand-ontruimd
Als ze Peter moe zijn, dan is het juist goed om een herhaling van de special over Peter uit te zendenquote:Op zaterdag 10 juli 2021 18:15 schreef KingRadler het volgende:
Niet echt slim om een herhaling uit te zenden.
De misdaad was zeker een beetje Peter R moe
Telefoontje kwam uit Vughtquote:Op zaterdag 10 juli 2021 18:17 schreef Bluesdude het volgende:
kweenie....
misschien is het een grappenmaker die belt met een niet traceerbaar telefoontje.
Das te makkelijk natuurlijk.quote:Op zaterdag 10 juli 2021 18:20 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Ja frits, als het pans leeg is hoeven ze het ook niet te beveiligen
Je kijkt teveel films. Er ligt geen bon en de straat is niet afgezet.quote:Op zaterdag 10 juli 2021 18:22 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Das te makkelijk natuurlijk.
Stel dat er een bom ligt en die gaat af krijg je mogelijk ook schade op straat.
Daar wil je dan dus ook geen mensen.
Dit wanneer wordt er eens brutaal hard opgetreden tegen tuig. Als misdaad onomstotelijk vast staat gewoon eens flink aanpakken.quote:Op zaterdag 10 juli 2021 18:25 schreef Cockwhale het volgende:
Dit soort acties moet je counteren met hardere sancties voor dit soort tuig.
Geen subsidie meer voor vlinderreisjes idd!quote:Op zaterdag 10 juli 2021 18:25 schreef Cockwhale het volgende:
Dit soort acties moet je counteren met hardere sancties voor dit soort tuig.
Misschien de Bunker in Osdorp..komt binnenkort vrij.quote:Op zaterdag 10 juli 2021 18:37 schreef ZaZoe het volgende:
Zal binnenkort wel een andere locatie worden voor RTLBoul, granaatje is zo te zien makkelijk door het raam te gooien
Ze zijn toch opgepakt? Die komen voorlopig niet vrij, hoor.quote:Op zaterdag 10 juli 2021 18:27 schreef Bloemkool het volgende:
[..]
Dit wanneer wordt er eens brutaal hard opgetreden tegen tuig. Als misdaad onomstotelijk vast staat gewoon eens flink aanpakken.
Het eerste stuk ben ik mee eens, de conclusie die je vervolgens trekt slaat werkelijk nergens op.quote:Op zaterdag 10 juli 2021 18:52 schreef Hathor het volgende:
Als je je als crimineel of criminele organisatie bezig houdt met pulp zoals RTL Boulevard, moet je je misschien toch eens afvragen of je je prioriteiten wel helemaal op orde hebt. Ik kan me niet aan de indruk onttrekken dat dit fake is, maar alle aandacht die het genereert is natuurlijk wel koren op de molen van sensatieclubjes als RTLB.
Tokkies natuurlijk!quote:
Ik denk dat je in deze gelijk hebt.quote:Op zaterdag 10 juli 2021 18:57 schreef Za het volgende:
Lijkt me flauwekul dit.
Halsema wilde hen daar sowieso niet hebben met de toen al aanwezige dreiging die achteraf terecht bleek.
De veiligheid garanderen te midden van omwonenden en wandelend publiek is een enorme opgave, maar wegens omstandigheden nog 3 dagen gefaciliteerd.
Ludieke actie voor wat extra aandacht een paar dagen terechte rust voor het team en straks vanaf een andere lokatie uit te zenden.
IMO, maar ik heb vaker ongelijk.
Ik normaal NOOIT! écht nooit... maar nu had ik wel willen kijken om eerlijk te zijnquote:
Wie de Fuck is Vivienne dan?quote:
Ja, zo kun je uiteindelijk niets meer doen.quote:Op zaterdag 10 juli 2021 19:25 schreef KingRadler het volgende:
Ik heb de locatie ook nooit veilig gevonden.
Er hoeft maar een mafkees met een wapen...oh
Ik heb wel iets om over haar te laten exploderen.quote:
Iets uit je sapstengel zeker? eueheuehehheuehquote:Op zaterdag 10 juli 2021 19:48 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ik heb wel iets om over haar te laten exploderen.
Als je snapt wat ik bedoel.
Inb4 de AIVD dit te letterlijk neemt. Ik bedoel een facial. Ram m'n deur niet in om 04:00 's nachts pls.
Goeie voetballer van Real Madrid en Liverpool.quote:
quote:Op zaterdag 10 juli 2021 19:29 schreef FANNN het volgende:
[..]
Wie de Fuck is Vivienne dan?![]()
Iemand met tetten?
Oh.. oké...quote:Op zaterdag 10 juli 2021 20:46 schreef Snikkelbeer het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Was vroeger verliefd op haar in Zoop.
"Serieuze dreiging uit de hoek van de georganiseerde misdaad"quote:Op zaterdag 10 juli 2021 18:17 schreef Bluesdude het volgende:
kweenie....
misschien is het een grappenmaker die belt met een niet traceerbaar telefoontje.
Samequote:Op zaterdag 10 juli 2021 20:46 schreef Snikkelbeer het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Was vroeger verliefd op haar in Zoop.
Eens. Maar aan de andere kant. Als het toch fout loopt, dan krijg je een gevaarlijke situatie midden in een gebied vol terrassen en kroegen. Je wil niet het risico lopen dat er onschuldige mensen iets overkomt.quote:Op zaterdag 10 juli 2021 21:12 schreef trein2000 het volgende:
Zeer, zeer ernstige situatie en wat mij betreft een verkeerd besluit. Al moet de politie met pantserwagens voor de poort staan. Voor dit soort terreur mag je niet zwichten.
Dan ontruim je het gebied maar, dit mag niet. Dit is zwichten voor terreur.quote:Op zaterdag 10 juli 2021 21:19 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Eens. Maar aan de andere kant. Als het toch fout loopt, dan krijg je een gevaarlijke situatie midden in een gebied vol terrassen en kroegen. Je wil niet het risico lopen dat er onschuldige mensen iets overkomt.
In een studio op een industriegebied is het wel te overwegen om de uitzending met veel politiebewaking door te laten gaan.
quote:Op zaterdag 10 juli 2021 21:21 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dan ontruim je het gebied maar, dit mag niet.
Ze hadden het moeten verplaatsenquote:Dit is zwichten voor terreur.
Binnenblijven of een hotelquote:Op zaterdag 10 juli 2021 21:22 schreef Starhopper het volgende:
[..]En al die mensen die daar wonen,
Ga naar huis.quote:werken, op het terras zitten, etc
Nee. Niet toegeven aan dit soort terreur.quote:[..]
Ze hadden het moeten verplaatsen
Wie en wat heeft dat met boulevard te maken?quote:Op zaterdag 10 juli 2021 21:29 schreef Gehrman het volgende:
Zelfs Taghi en co zijn helemaal klaar met Kwalbert.
Dit dus. Wat een gouden kans om niets te laten weten en die 'bedreigers' in een hinderlaag te laten lopen.quote:Op zaterdag 10 juli 2021 22:20 schreef Hexagon het volgende:
Hadden ze het niet kunnen laten doorgaan met Kees van der Spek als presentator en een hinderlaag aan agenten
Euh...quote:Op zaterdag 10 juli 2021 18:24 schreef Pleun2011 het volgende:
Hou toch eens op met dat breaking joh.. komt nogal over of je een aandachtshoer bent
Dat komt me bekend voor...quote:Op zaterdag 10 juli 2021 21:12 schreef trein2000 het volgende:
Zeer, zeer ernstige situatie en wat mij betreft een verkeerd besluit. Al moet de politie met pantserwagens voor de poort staan. Voor dit soort terreur mag je niet zwichten.
Ik denk inderdaad iets van 'copycat' gedrag...quote:Op zaterdag 10 juli 2021 18:17 schreef Bluesdude het volgende:
kweenie....
misschien is het een grappenmaker die belt met een niet traceerbaar telefoontje.
Politici en rechters zijn zeker nog veilig, want zij steunen de diverse religies. Slechts als men over de diverse religies een afwijkende mening heeft hoeft men te vrezen voor zijn/haar leven.quote:Op zondag 11 juli 2021 00:50 schreef Magister_Artium het volgende:
Dit wordt nog wat. Eerst een mediapersoonlijkheid door het hoofd geschoten, dan een televisiekanaal onder druk gezet. Zijn onze politici en rechters nog veilig?
Die mensen die dat programma maken zijn òòk onschuldig. Zelfs van peter zou je dat kunnen stellen, al zullen daar de meningen eventueel nog over verdeeld kunnen zijn.quote:Op zaterdag 10 juli 2021 21:19 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Eens. Maar aan de andere kant. Als het toch fout loopt, dan krijg je een gevaarlijke situatie midden in een gebied vol terrassen en kroegen. Je wil niet het risico lopen dat er onschuldige mensen iets overkomt.
In een studio op een industriegebied is het wel te overwegen om de uitzending met veel politiebewaking door te laten gaan.
Als je met religies de georganiseerde misdaad bedoelt, dan is dat dus nog een kwestie van dagen.quote:Op zondag 11 juli 2021 10:04 schreef torentje het volgende:
[..]
Politici en rechters zijn zeker nog veilig, want zij steunen de diverse religies. Slechts als men over de diverse religies een afwijkende mening heeft hoeft men te vrezen voor zijn/haar leven.
Ja, ik bedoel niet dat de mensen van dat programma schuldig zijn ofzo. Maar iemand haat Boulevard en dat is iets tussen de dreigers en Boulevard. Met onschuldige mensen bedoel ik de mensen die buiten dit hele gedoe staan en daar in de omgeving wonen en werken.quote:Op zondag 11 juli 2021 10:16 schreef vosss het volgende:
[..]
Die mensen die dat programma maken zijn òòk onschuldig. Zelfs van peter zou je dat kunnen stellen, al zullen daar de meningen eventueel nog over verdeeld kunnen zijn.
dit heeft er niets mee te maken... Of is jou ontgaan dat Peter de Vries is neergeschoten?quote:Op zondag 11 juli 2021 10:04 schreef torentje het volgende:
[..]
Politici en rechters zijn zeker nog veilig, want zij steunen de diverse religies. Slechts als men over de diverse religies een afwijkende mening heeft hoeft men te vrezen voor zijn/haar leven.
Zal niet snel naar buiten worden gebracht. Mijn gok: ze hebben mensen onder de tap en daar hebben ze iets zorgwekkends opgevangen. Hoe meer details je gaat geven, hoe duidelijker het voor sommige wordt dat ze onder de tap zitten.quote:
Wie is het volgende slachtoffer? Criminelen hebben vrij spel.quote:De live-uitzendingen van RTL Boulevard worden voorlopig niet meer vanaf het Amsterdamse Leidseplein uitgezonden. Dat bevestigen meerdere bronnen aan deze site. Het vertrek volgt nadat de studio gisteren werd ontruimd vanwege ‘ernstige dreiging’. Afgelopen dinsdag werd Peter R. de Vries kort na de uitzending van het programma neergeschoten op straat. Of de nieuwe bedreiging daarmee te maken heeft, is niet bekend.
Vanwege ‘ernstige dreiging’ heeft RTL besloten om ook de aankomende uitzendingen in ieder geval de komende dagen niet vanaf het Leidseplein te presenteren. Dat melden meerdere bronnen onafhankelijk van elkaar tegen deze site. Waar de redactie zich zal gaan vestigen is vooralsnog onduidelijk.
Maatregelen
RTL nam gisteren al het besluit om de uitzending te staken nadat de Amsterdamse driehoek van burgemeester, politie en Openbaar Ministerie hen op de dreiging had gewezen. ,,Er is informatie binnengekomen waardoor wij extra maatregelen moeten nemen rond de studio van RTL Boulevard’’, zei een gemeentewoordvoerder namens de driehoek, tegen deze site. ,,Deze maatregelen zijn zichtbaar en onzichtbaar.’’
Bronnen lieten aan RTL Nieuws weten dat het zou gaan om een ‘serieuze dreiging uit de hoek van de georganiseerde misdaad’. Het pand werd ontruimd. Het toegangshek bleef dicht. Voor de deur stonden enige tijd politiewagens.
Een woordvoerder van RTL kan op dit moment het nieuws nog niet bevestigen.
https://www.bd.nl/show/st(...)e-dreiging~acd0accb/
De een na de ander krijgt levenslang, en als ze zelf betrokken zijn bij een liquidatie dan staan ze ook meteen op de dodenlijst bij de concurrent. Duurt even voordat die misbaksels dat doorhebben…quote:Op zondag 11 juli 2021 16:02 schreef Nober het volgende:
‘Studio RTL Boulevard voorlopig weg van Leidseplein na ernstige dreiging’
[..]
Wie is het volgende slachtoffer? Criminelen hebben vrij spel.
quote:
Dan hoop je dat het Patty Brard of Martien Meiland is, die woedend is over een niet kloppende roddel. Helaas valt er niets te lachen.quote:
Of nog meer middelen vrijmaakt om die halve zolen op te pakken.quote:Op zondag 11 juli 2021 18:36 schreef Hexagon het volgende:
Lijkt me een goed idee dat de overheid ze een plek op een legerbasis aan gaat bieden.
Ja maar daar heb je op korte termijn nog niet veel aan.quote:Op zondag 11 juli 2021 18:49 schreef Filosoofert het volgende:
[..]
Of nog meer middelen vrijmaakt om die halve zolen op te pakken.
Geef Amsterdam maar terug aan het IJ, die stad is niet meer te redden.quote:Op zondag 11 juli 2021 16:57 schreef Aether het volgende:
[..]
Politie zoekt getuigen van bedreiging met mitrailleur op Amsterdams terras
https://www.nu.nl/binnenl(...)sterdams-terras.html
Angst en verderf zaaien, boodschap je niet met ze te bemoeien, even laten zien waartoe ze in staat zijnquote:Op zondag 11 juli 2021 20:00 schreef mcmlxiv het volgende:
Peter R. De Vries kan ik nog iets van snappen, is nogal actief betrokken bij bestrijden misdaad en hulp slachtoffers. Opsporing verzocht zou ik begrijpen. Maar waarom RTL Boulevard? Hun eigen volzin: “Luchtige onderwerpen en reportages over nieuws, amusement, misdaad, levensstijl, koningshuis en meer.”. Who the fuck zou nou Marieke Elsinga, Rob Goossens, Luuk Ikkink, Mark vd Linden of dat leuke hockeymeisje kwaad willen doen? Wat is het doel? Waarom is dit programma voor georganiseerde misdadigers een probleem?
Kortom ik begrijp helemaal niets van deze bedreigingen
Eigenlijk is dat gewoon terrorisme inderdaad. Het gaat dan niet meer om persoonlijke gerichte acties naar andere criminele of specifieke agenten toe maar gewoon puur angst zaaien onder de bevolking.quote:Op zondag 11 juli 2021 20:03 schreef Fugue het volgende:
[..]
Angst en verderf zaaien, boodschap je niet met ze te bemoeien, even laten zien waartoe ze in staat zijn
Daar gaat het al niet meer om als je op klaarlichte dag iemand middenin de stad neerschiet die 10 min daarvoor op tv was.quote:Op zondag 11 juli 2021 20:05 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Eigenlijk is dat gewoon terrorisme inderdaad. Het gaat dan niet meer om persoonlijke gerichte acties naar andere criminele of specifieke agenten toe maar gewoon puur angst zaaien onder de bevolking.
Das waar natuurlijk. Maar met Peter was er nog wel een soort van verband. Hij was gehaat in de onderwereld.quote:Op zondag 11 juli 2021 20:07 schreef Fugue het volgende:
[..]
Daar gaat het al niet meer om als je op klaarlichte dag iemand middenin de stad neerschiet die 10 min daarvoor op tv was.
Ohja absoluut. Maar die hadden ze ook kunnen pakken in een donker steegje met een demper. Dat doe je niet in een drukke straat als je enige doel is hem het zwijgen op te leggen.quote:Op zondag 11 juli 2021 20:08 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Das waar natuurlijk. Maar met Peter was er nog wel een soort van verband. Hij was gehaat in de onderwereld.
Hoezo? Juist verontwaardigd dat ze hem in verband brengen met die aanslag op Peter.quote:
Verontwaardiging zou wel heel hypocriet zijn met zijn trackrecord.quote:Op zondag 11 juli 2021 20:25 schreef Landgeld het volgende:
[..]
Hoezo? Juist verontwaardigd dat ze hem in verband brengen met die aanslag op Peter.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |