Nee joh dit is gewoon de onrust wat vergroten door Marko.quote:Op maandag 12 juli 2021 14:01 schreef Monolith het volgende:
weet ook wel dat hij een beetje de relatief stabiele factor bij gebrek aan beter was.Als ze iemand als Russell zouden kunnen krijgen, dan is dat duidelijk voor de veel langere termijn en bovendien wordt die toch echt gezien als een veel groter talent dan Checo. Vind het ook eerder een duidelijk signaal naar Gasly. Die doet het echt leuk bij AT, maar kennelijk achten ze hem bij RB (of iig Marko) niet goed genoeg om te presteren bij RB z
Say whatttttttttt? Is dat Spa?quote:Op donderdag 15 juli 2021 13:12 schreef Nattekat het volgende:
[ afbeelding ]
Uhhh... een maand is lang genoeg toch?
Holy...allemachtig zeg, dat is een serieus gat.quote:Op donderdag 15 juli 2021 13:21 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dit is de toegangsweg naar het paddock.
Dat is het belangrijkstequote:Op donderdag 15 juli 2021 13:24 schreef Nattekat het volgende:
Het goede nieuws is dat het circuit zelf het itt de vorige bui wel overleefd lijkt te hebben.
Max zal blij zijn, die is gek op jetski'squote:Op donderdag 15 juli 2021 14:31 schreef Nattekat het volgende:
[ afbeelding ]
En voor de fans is er nu ook een wildwaterbaan.
Een speeltuin maken van je werkplek en je afvragen waarom je het kampioenschap verliestquote:Op donderdag 15 juli 2021 15:22 schreef ChevyCaprice het volgende:
44 en zijn viervoetige assistent zijn alvast lekker bezig om de auto te optimaliseren![]()
[ afbeelding ]
quote:16:37
Overstromingen veroorzaken grote schade aan infrastructuur Spa-Francorchamps.
De zware overstromingen in de provincie Luik hebben ook het racecircuit van Spa-Francorchamps niet gespaard. De infrastructuur van het circuit is aanzienlijk beschadigd.
"De weg naar Blanchimont, die toegang geeft tot de paddocks, is gedeeltelijk ingestort. De tunnels Ster en Blanchimont zijn ontoegankelijk", klinkt het in een persbericht. Het circuit zelf heeft geen schade geleden.
Motorsportactiviteiten gaan voorlopig niet door vanwege de onveilige omstandigheden. Zo dreigen er bomen om te vallen en moeten er veiligheidshekken vervangen worden.
Deze strijd is nog lang niet gestreden, ook niet na Silverstone.quote:Op donderdag 15 juli 2021 16:13 schreef opreis het volgende:
[..]
Een speeltuin maken van je werkplek en je afvragen waarom je het kampioenschap verliest
De voorkant ziet er wel goed uit, de wheel covers....niet echt.quote:
Mooie Action sticker achterop.quote:
Misschien vind je deze livery mooierquote:Op donderdag 15 juli 2021 17:35 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Mooie Action sticker achterop.
Op zich vind ik de auto er wel vet uitzien. Alleen jammer van de vreselijke livery.
Da's toch dezelfde livery onder andere belichting?quote:Op donderdag 15 juli 2021 17:36 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Misschien vind je deze livery mooier![]()
[ instagram ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |