Een speeltuin maken van je werkplek en je afvragen waarom je het kampioenschap verliestquote:Op donderdag 15 juli 2021 15:22 schreef ChevyCaprice het volgende:
44 en zijn viervoetige assistent zijn alvast lekker bezig om de auto te optimaliseren![]()
[ afbeelding ]
quote:16:37
Overstromingen veroorzaken grote schade aan infrastructuur Spa-Francorchamps.
De zware overstromingen in de provincie Luik hebben ook het racecircuit van Spa-Francorchamps niet gespaard. De infrastructuur van het circuit is aanzienlijk beschadigd.
"De weg naar Blanchimont, die toegang geeft tot de paddocks, is gedeeltelijk ingestort. De tunnels Ster en Blanchimont zijn ontoegankelijk", klinkt het in een persbericht. Het circuit zelf heeft geen schade geleden.
Motorsportactiviteiten gaan voorlopig niet door vanwege de onveilige omstandigheden. Zo dreigen er bomen om te vallen en moeten er veiligheidshekken vervangen worden.
Deze strijd is nog lang niet gestreden, ook niet na Silverstone.quote:Op donderdag 15 juli 2021 16:13 schreef opreis het volgende:
[..]
Een speeltuin maken van je werkplek en je afvragen waarom je het kampioenschap verliest
De voorkant ziet er wel goed uit, de wheel covers....niet echt.quote:
Mooie Action sticker achterop.quote:
Misschien vind je deze livery mooierquote:Op donderdag 15 juli 2021 17:35 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Mooie Action sticker achterop.
Op zich vind ik de auto er wel vet uitzien. Alleen jammer van de vreselijke livery.
Da's toch dezelfde livery onder andere belichting?quote:Op donderdag 15 juli 2021 17:36 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Misschien vind je deze livery mooier![]()
[ instagram ]
Ah ja dat had ik nog niet in de gaten.quote:Op donderdag 15 juli 2021 17:38 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Da's toch dezelfde livery onder andere belichting?
Ik had mijn zonnebril op dat neemt de hinderlijke schitteringen wegquote:Op donderdag 15 juli 2021 17:40 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Ah ja dat had ik nog niet in de gaten.
Beetje jammer van de rest van de schade aan het stroomgebied maar dat is niet belangrijk. Als het racebaantje maar heel gebleven is.quote:Op donderdag 15 juli 2021 13:24 schreef Nattekat het volgende:
Het goede nieuws is dat het circuit zelf het itt de vorige bui wel overleefd lijkt te hebben.
Fucking walgelijk! 😡quote:Op donderdag 15 juli 2021 17:36 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Misschien vind je deze livery mooier![]()
[ instagram ]
Ja, dat is wel een dingetje, die verdient niet echt de schoonheidsprijs. Sommige details zoals de wielkappen zijn niet echt geslaagd maar voor mij is de grootste vraag wat het gaat opleveren op de baan, als de cijfers die ze geven kloppen wordt F1 toch wel weer een stuk aantrekkelijker, denk ik.quote:
Dat weten we in februari en mischien dat er dan ook wat minder oogaids liveries zijnquote:Op donderdag 15 juli 2021 18:31 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Prima wagentje wel. Ben benieuwd naar in hoeverre de teams vrijheden kunnen vinden in het reglement om er hun eigen draai aan te geven.
Nee, alle dimensies zijn marginaal kleiner.quote:Op donderdag 15 juli 2021 18:32 schreef beantherio het volgende:
Is er nog iets aan de afmetingen veranderd? Toch niet weer een grotere auto he?
De auto's hebben geen minimum of maximum lengte, de aero onderdelen wel dus uiteindelijk zullen ze wel redelijk met elkaar overeenkomen qua lengte. Geloof niet dat ze groter zijn.quote:Op donderdag 15 juli 2021 18:32 schreef beantherio het volgende:
Is er nog iets aan de afmetingen veranderd? Toch niet weer een grotere auto he?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |