Ah ja dat had ik nog niet in de gaten.quote:Op donderdag 15 juli 2021 17:38 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Da's toch dezelfde livery onder andere belichting?
Ik had mijn zonnebril op dat neemt de hinderlijke schitteringen wegquote:Op donderdag 15 juli 2021 17:40 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Ah ja dat had ik nog niet in de gaten.
Beetje jammer van de rest van de schade aan het stroomgebied maar dat is niet belangrijk. Als het racebaantje maar heel gebleven is.quote:Op donderdag 15 juli 2021 13:24 schreef Nattekat het volgende:
Het goede nieuws is dat het circuit zelf het itt de vorige bui wel overleefd lijkt te hebben.
Fucking walgelijk! 😡quote:Op donderdag 15 juli 2021 17:36 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Misschien vind je deze livery mooier![]()
[ instagram ]
Ja, dat is wel een dingetje, die verdient niet echt de schoonheidsprijs. Sommige details zoals de wielkappen zijn niet echt geslaagd maar voor mij is de grootste vraag wat het gaat opleveren op de baan, als de cijfers die ze geven kloppen wordt F1 toch wel weer een stuk aantrekkelijker, denk ik.quote:
Dat weten we in februari en mischien dat er dan ook wat minder oogaids liveries zijnquote:Op donderdag 15 juli 2021 18:31 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Prima wagentje wel. Ben benieuwd naar in hoeverre de teams vrijheden kunnen vinden in het reglement om er hun eigen draai aan te geven.
Nee, alle dimensies zijn marginaal kleiner.quote:Op donderdag 15 juli 2021 18:32 schreef beantherio het volgende:
Is er nog iets aan de afmetingen veranderd? Toch niet weer een grotere auto he?
De auto's hebben geen minimum of maximum lengte, de aero onderdelen wel dus uiteindelijk zullen ze wel redelijk met elkaar overeenkomen qua lengte. Geloof niet dat ze groter zijn.quote:Op donderdag 15 juli 2021 18:32 schreef beantherio het volgende:
Is er nog iets aan de afmetingen veranderd? Toch niet weer een grotere auto he?
In Ferrari rood lijkt het me wel wat.quote:Op donderdag 15 juli 2021 18:32 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat weten we in februari en mischien dat er dan ook wat minder oogaids liveries zijn
De liveries gaan een stuk beter worden. Dat is bijna wel een zekerheid met deze kinderstickersquote:Op donderdag 15 juli 2021 18:32 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat weten we in februari en mischien dat er dan ook wat minder oogaids liveries zijn
Wel weer zwaarder toch of heb ik dat verkeerd?quote:Op donderdag 15 juli 2021 18:34 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Nee, alle dimensies zijn marginaal kleiner.
Fanboi!quote:Op donderdag 15 juli 2021 18:35 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
In Ferrari rood lijkt het me wel wat.
Ja, kilotje of 20 geloof ik.quote:Op donderdag 15 juli 2021 18:40 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Wel weer zwaarder toch of heb ik dat verkeerd?
Ja, 752 nu, 790 volgend jaar. Vooral door veiligheidsmaatregelen naar aanleiding van de Hubert crash in Spa.quote:Op donderdag 15 juli 2021 18:40 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Wel weer zwaarder toch of heb ik dat verkeerd?
Ja, kilotje of 20 geloof ik.quote:Op donderdag 15 juli 2021 18:40 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Wel weer zwaarder toch of heb ik dat verkeerd?
Ik vind dat elke mockup of prototype vanuit de FIA in Ferrari rood moet worden gepresenteerd, uit respect voor de inzet van het merk voor de F1 en de racesport in zijn algemeenheid.quote:
Dat is echt wel veel...quote:Op donderdag 15 juli 2021 18:41 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, 752 nu, 790 volgend jaar. Vooral door veiligheidsmaatregelen naar aanleiding van de Hubert crash in Spa.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |