Ik denk niet dat ik die magic touch heb, maar ik ga er zo wel even heenquote:Op zondag 27 juni 2021 19:32 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Kun je niet naar de keuken lopen? Rozjee is er niet
Deze wedstrijd was ik toch wel begonnen met Weghorst überhaupt al, denk ik, hoe houterig het er ook uitzag in de eerste twee wedstrijden, het werkte uiteindelijk toch wel. En als er meer ruimte is, kan je dat benutten met Depay - Malen.quote:Op zondag 27 juni 2021 19:31 schreef Fred_B het volgende:
Waarom niet gewoon Weghorst voor Malen gedaan en 4-3-2 spelen?
Te laat Timquote:Op zondag 27 juni 2021 19:36 schreef H_T het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ik die magic touch heb, maar ik ga er zo wel even heen
Ik ben net terug uit de keuken (met kaneelkussentjes) maar ik zie dat het niet het gewenste resultaat heeft behaaldquote:
Yesquote:
Te laatquote:Op zondag 27 juni 2021 19:40 schreef H_T het volgende:
[..]
Ik ben net terug uit de keuken (met kaneelkussentjes) maar ik zie dat het niet het gewenste resultaat heeft behaald
Mee eens, we speelden gewoon slecht. In de poulefase viel het telkens goed als we mindere fases hadden, en nu wordt het afgestraft.quote:Op zondag 27 juni 2021 19:40 schreef Strani het volgende:
Nou ja dit was gewoon te slecht, van vrijwel het hele team. Dan zie je ook direct dat als je deze wedstrijd door een wonder wél overleeft, je dan alsnog weinig te zoeken hebt in de latere fases van het toernooi.
Nah, dit is gewoon een bijzonder matige wedstrijd van Oranje, maar de voorgaande potten waren prima. Net zoals de Italianen gisteren ook een offday hadden, kan zoiets best gebeuren. Zeggen dat we vandaag zagen dat we niets te zoeken hadden verderop in het toernooi is net zo voorbarig als ik die zich gisteren zorgen maakte over de VDPquote:Op zondag 27 juni 2021 19:40 schreef Strani het volgende:
Nou ja dit was gewoon te slecht, van vrijwel het hele team. Dan zie je ook direct dat als je deze wedstrijd door een wonder wél overleeft, je dan alsnog weinig te zoeken hebt in de latere fases van het toernooi.
Ja, het enige waar je Malen voor zou kunnen gebruiken is snel countervoetbal (wat deze wedstrijd één keer lukte en toen alsnog verprutst werd). Maar tegen zo'n verdedigende ploeg wist je van tevoren dat je aan snelheid niks zou hebben.quote:Op zondag 27 juni 2021 19:38 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Deze wedstrijd was ik toch wel begonnen met Weghorst überhaupt al, denk ik, hoe houterig het er ook uitzag in de eerste twee wedstrijden, het werkte uiteindelijk toch wel. En als er meer ruimte is, kan je dat benutten met Depay - Malen.
Ja precies. Echt pijn doet het ook niet eigenlijk. Het is dan gewoon wat het is.quote:Op zondag 27 juni 2021 19:43 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Mee eens, we speelden gewoon slecht. In de poulefase viel het telkens goed als we mindere fases hadden, en nu wordt het afgestraft.
WE GAAN SCHROEIEN OP HET WKquote:Op zondag 27 juni 2021 19:45 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja precies. Echt pijn doet het ook niet eigenlijk. Het is dan gewoon wat het is.
Prima is misschien toch wat te positief, over de groepsfase. Eigenlijk was alleen die tegen Oostenrijk prima, en die andere twee waren oké. Maar vandaag ging het ook écht ergens om en het loopt direct fout.quote:Op zondag 27 juni 2021 19:44 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Nah, dit is gewoon een bijzonder matige wedstrijd van Oranje, maar de voorgaande potten waren prima. Net zoals de Italianen gisteren ook een offday hadden, kan zoiets best gebeuren. Zeggen dat we vandaag zagen dat we niets te zoeken hadden verderop in het toernooi is net zo voorbarig als ik die zich gisteren zorgen maakte over de VDP
We hebben al een keer verloren van Turkije en met ook nog Noorwegen in de groep is dat alles behalve een zekerheid ja.quote:
quote:
Nou echt jaquote:Op zondag 27 juni 2021 19:48 schreef sportfreak het volgende:
[..]
We hebben al een keer verloren van Turkije en met ook nog Noorwegen in de groep is dat alles behalve een zekerheid ja.
Dit inderdaad. We hebben best aardige dingen laten zien, maar Oostenrijk had natuurlijk ook gewoon een offday tegen ons.quote:Op zondag 27 juni 2021 19:46 schreef Strani het volgende:
[..]
Prima is misschien toch wat te positief, over de groepsfase. Eigenlijk was alleen die tegen Oostenrijk prima, en die andere twee waren oké. Maar vandaag ging het ook écht ergens om en het loopt direct fout.
Niet om opeens supernegatief te doen hoor trouwens, het is juist meer berusting.
Voetjebal is maar een spelletje, wielrennen is een echte sport, die winst van Mathieu is veel belangrijker!quote:Op zondag 27 juni 2021 19:42 schreef Strani het volgende:
Snel vergeten dit en weer terugdenken aan de successen van vandaag. Die laat ik me niet afnemen door voetjebal!
Deze editie hadden we in ieder geval een deelnamequote:
Die gaat lang bijblijven inderdaadquote:Op zondag 27 juni 2021 19:49 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Voetjebal is maar een spelletje, wielrennen is een echte sport, die winst van Mathieu is veel belangrijker!
#Trotsoponzejongensquote:Op zondag 27 juni 2021 19:49 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Deze editie hadden we in ieder geval een deelname
Goed verhaal.quote:Op zondag 27 juni 2021 19:50 schreef Strani het volgende:
Wel fijn dat we De Ligt nu tegen Denemarken ook helemaal niet nodig gaan hebben.
quote:
Er zijn meer mensen dood gegaan bij het bouwen van de stadions dan dat er daar op het veld gaan spelenquote:Op zondag 27 juni 2021 19:52 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik mag het hopen, op dat WK wil je toch niet spelen.
quote:Op zondag 27 juni 2021 19:52 schreef Em31 het volgende:
Hebben ze nu meteen andere reclames klaarstaan
Van Dijk dan nooit op een eindtoernooiquote:Op zondag 27 juni 2021 19:52 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik mag het hopen, op dat WK wil je toch niet spelen.
Da fuckquote:Op zondag 27 juni 2021 19:53 schreef Momo het volgende:
[..]
Er zijn meer mensen dood gegaan bij het bouwen van de stadions dan dat er daar op het veld gaan spelen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |