Ik hou wel van bramen! Één van de vruchten hier in de tuin die in de jam en/of de yoghurt verdwijnt.quote:
quote:Op dinsdag 8 juni 2021 23:12 schreef spinazieruiker het volgende:
[..]
Ik hou wel van bramen! Één van de vruchten hier in de tuin die in de jam en/of de yoghurt verdwijnt.
Inmiddels 3 doornloze bramenstruiken in de tuin. Heerlijk; bramen in de yoghurt, jam van maken en dit jaar maar eens andere dingen gaan verzinnen, want met 3 struiken krijg je steeds meer bramen!quote:
Ik heb er eens even op gelet, en bewijsmateriaal verzameld: mijn akeleiën zijn tamelijk fier.quote:Op maandag 7 juni 2021 19:12 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik vind het roze zo geraffineerd! Zie ik goed dat de kopjes van jouw akelei niet hangen?
quote:Op dinsdag 8 juni 2021 23:12 schreef spinazieruiker het volgende:
[..]
Ik hou wel van bramen! Één van de vruchten hier in de tuin die in de jam en/of de yoghurt verdwijnt.
Het schijnt dat ze vorig jaar bijna helemaal teruggesnoeid waren, maar deze week een kliko vol gesnipperd. Geen doornloze, aardige klus om ze uit andere bomen/planten te halen. En er moet nog meer uit,quote:Op woensdag 9 juni 2021 07:19 schreef Angelfrouk het volgende:
Inmiddels 3 doornloze bramenstruiken in de tuin. Heerlijk; bramen in de yoghurt, jam van maken en dit jaar maar eens andere dingen gaan verzinnen, want met 3 struiken krijg je steeds meer bramen!
Bij frambozen wisselt het per ras. Bij de een moet je het wel van die van vorig jaar hebben, bij de ander niet.quote:Op woensdag 9 juni 2021 09:08 schreef spinazieruiker het volgende:
Bramen zijn snelle groeiers die vrucht dragen op tweejarige scheuten, in tegenstelling tot bijvoorbeeld frambozen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
quote:Op woensdag 9 juni 2021 10:58 schreef sigme het volgende:
Rondje over m'n land gewandeld, met telefoon in de aanslag. Wel wat veel geknipt, dus maar even in een spoiler.Hoe groot is je kavel eigenlijk?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The End Times are wild
Eén hectare.quote:
Finaal platgelopen vandaag door de nieuwe glazenwasserquote:Op dinsdag 8 juni 2021 16:06 schreef Blues het volgende:
Een Herik in de bloemenzaadpostzegel
[ afbeelding ]
Hij mag hier wel even door de bramen lopenquote:Op woensdag 9 juni 2021 18:28 schreef Blues het volgende:
[..]
Finaal platgelopen vandaag door de nieuwe glazenwasser![]()
![]()
Ook heeft ie zijn waterslag door mn postzegelweide getrokken, de helft ligt plat.
GVD EIKEL![]()
Nondeju.quote:Op woensdag 9 juni 2021 18:28 schreef Blues het volgende:
[..]
Finaal platgelopen vandaag door de nieuwe glazenwasser![]()
![]()
Ook heeft ie zijn waterslag door mn postzegelweide getrokken, de helft ligt plat.
GVD EIKEL![]()
Nou... tis echt wel RIPquote:Op woensdag 9 juni 2021 22:43 schreef AnneX het volgende:
Nondeju.een hekkie eromheen fabriceren?
Misschien herstelt het nog. Sprak zij hoopvol. Veerkracht van de natuur. Je weetz.
Ik stuur mquote:Op woensdag 9 juni 2021 21:32 schreef loveli het volgende:
[..]
Hij mag hier wel even door de bramen lopen
De herik.quote:
Ruim 3600m2 grond en dat is zonder het stroompje dat er doorheen loopt.quote:
Ja duif is doodquote:Op woensdag 9 juni 2021 23:10 schreef AnneX het volgende:
De herik.“doif is deaud” vrij naar Toon.
Zo ging de buurjongen de loodzware XL kliko aan de weg zetten voor ons ( 100 m) en daarbij is de enige witte akelei gesneuveld. 😢
P.S. @:Blues je kunt ook akelei zaaien in het stukkie bij de deur.
Ons tuinpaadje is een centimeter of 60/70 breed en meestal knip ik alles wat erover hangt strak weg. Dit jaar een keer wat meer overhangende planten laten groeien. Wel hier en daar wat gesnoeid maar er is nog 40 centimeter over, dat is prima om te lopen. Morgen maar even voorkomen dat familie met een tweepersoonsbuggy zich een weg door de tuin wil banenquote:Op woensdag 9 juni 2021 23:10 schreef AnneX het volgende:
[..]
De herik.“doif is deaud” vrij naar Toon.
Zo ging de buurjongen de loodzware XL kliko aan de weg zetten voor ons ( 100 m) en daarbij is de enige witte akelei gesneuveld. 😢
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |