quote:21. Ronde 07.02.2021 14:30 U FC Groningen
22. Ronde 14.02.2021 14:30 T Willem II
23. Ronde 21.02.2021 12:15 U FC Twente
24. Ronde 28.02.2021 16:45 U AZ Alkmaar
25. Ronde 06.03.2021 16:30 T VVV-Venlo
26. Ronde 14.03.2021 14:30 U PSV
27. Ronde 20.03.2021 20:00 T FC Emmen
28. Ronde 04.04.2021 16:45 T Fortuna Sittard
29. Ronde 11.04.2021 12:15 U FC Utrecht
30. Ronde 25.04.2021 16:45 T Vitesse
31. Ronde 02.05.2021 12:15 U ADO Den Haag
32. Ronde 09.05.2021 14:30 T AFC Ajax
33. Ronde 13.05.2021 14:30 U Heracles Almelo
34. Ronde 16.05.2021 14:30 T RKC Waalwijk
quote:Op maandag 1 februari 2021 12:38 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
@Bombvis , @fetX , @Caland , @ThePlaneteer , @Erasmus en @Bottendaal weten weer waar ze staan.
Niet op het doekje in ieder geval
Praag staat er iets te goed voor. Denk eerder aan Jablonec of Rijeka, gewoon zo'n kuttegenstander. Wolfsberger is uiteindelijk net aan buiten de Europese plaatsen gevallen gelukkigquote:Op dinsdag 25 mei 2021 14:54 schreef Caland het volgende:
tldr: we kankeren er waarschijnlijk die laatste PO ronde uit tegen een ploeg als Sparta Praag ofzo.
quote:Op dinsdag 25 mei 2021 15:37 schreef Scrummie het volgende:
Schijnbaar grote ruzie tussen Advocaat en Fer in de rust van Ajax - Feyenoord. Cor lult lekker vrijuit. Komt ook in die Disney docu zegt Cor.
Kreeg het niet helemaal mee maar schijnbaar is er ook wat gebeurt tussen Kokcu en Berghuis.quote:Op dinsdag 25 mei 2021 15:39 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat was ook wel de laatste goede wedstrijd van Fer. Ben heel benieuwd, ga het podcastje wel even opzetten.
Kkc heeft Berghuis op zijn bek geslagenquote:Op dinsdag 25 mei 2021 15:40 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Kreeg het niet helemaal mee maar schijnbaar is er ook wat gebeurt tussen Kokcu en Berghuis.
En spelersgroep besloot zelf een andere tactiek te gaan spelen. (Alles is volgens Cor uiteraard, dus korreltje zout denk ik)
Ja dit is echt genietenquote:Op dinsdag 25 mei 2021 16:08 schreef De_Kraam het volgende:
Cor zal wel weer een boos telefoontje van de perschef krijgen, net als de vorige keer dat hij bij de podcast zat. Maar het seizoen zit er toch op dus dat zal weinig meer uitmaken.
Deze openingspost is wat gedateerd geworden. Petrovic is inmiddels ook al weer bij Willem II weg.quote:
Bepaal jij niet.quote:Op dinsdag 25 mei 2021 18:16 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Deze openingspost is wat gedateerd geworden. Petrovic is inmiddels ook al weer bij Willem II weg.
Zet Arno Slot er maar in.
@Lastpost (al doet ie het al een paar jaar niet meer geloof ik)quote:Op dinsdag 25 mei 2021 18:16 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Deze openingspost is wat gedateerd geworden. Petrovic is inmiddels ook al weer bij Willem II weg.
Zet Arno Slot er maar in.
Was dat niet @Oldground die dat de afgelopen jaren deed?quote:Op dinsdag 25 mei 2021 18:23 schreef Scrummie het volgende:
[..]
@:lastpost (al doet ie het al een paar jaar niet meer geloof ik)
Van wie was de huidige ook alweer? En anders maakt Gurley er maar 1.
Tussendoor hadden we ook nog @Oldground, maar die is ook al een tijd niet meer gesignaleerdquote:Op dinsdag 25 mei 2021 18:23 schreef Scrummie het volgende:
[..]
@:lastpost (al doet ie het al een paar jaar niet meer geloof ik)
Van wie was de huidige ook alweer? En anders maakt Gurley er maar 1.
Daar zijn er al drie van.quote:Op dinsdag 25 mei 2021 18:29 schreef onlogisch het volgende:
Anders misschien maar even kijken of er een photoshoptopic is. Wellicht dat iemand zijn creativiteit erin kwijt kan.
Ik trek sommige gasten daar echt slecht, deze week zat die Robin er. Echt een idioot, net zoals Freek.quote:Op dinsdag 25 mei 2021 17:08 schreef Caland het volgende:
Ben ook aan het luisteren ja, wat een topshow weer
Paar keer nog dat kein geloel geprobeerd dit seizoen maar daar kom ik echt niet doorheen op een of andere manier
Is Freek die gigantische calimero met die vreemde stem?quote:Op dinsdag 25 mei 2021 18:40 schreef leeroy het volgende:
[..]
Ik trek sommige gasten daar echt slecht, deze week zat die Robin er. Echt een idioot, net zoals Freek.
Freek is (meestal) de host. En heeft de grootste bek over wat er beter moet qua beleid.quote:Op dinsdag 25 mei 2021 18:41 schreef Caland het volgende:
[..]
Is Freek die gigantische calimero met die vreemde stem?
Hier zijn @GGMM en ik erg benieuwd naar!quote:Op dinsdag 25 mei 2021 15:40 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Kreeg het niet helemaal mee maar schijnbaar is er ook wat gebeurt tussen Kokcu en Berghuis.
En spelersgroep besloot zelf een andere tactiek te gaan spelen. (Alles is volgens Cor uiteraard, dus korreltje zout denk ik)
Als het klopt is dat inderdaad vrij achterlijk van de groep.quote:Op dinsdag 25 mei 2021 15:52 schreef macca728 het volgende:
Die tactiek van de spelersgroep was behoorlijk stom als je alles niet wint....
Pas de laatste 2 wedstrijden stond het weer zoals het eerder stond en dat was gewoon logisch.
Van @ThePlaneteer . Ik heb momenteel niet meer de software maar ik stel voor dat de nieuwe OP gewoon na de transferperiode komt.quote:Op dinsdag 25 mei 2021 18:23 schreef Scrummie het volgende:
[..]
@:lastpost (al doet ie het al een paar jaar niet meer geloof ik)
Van wie was de huidige ook alweer? En anders maakt Gurley er maar 1.
Ik vind het zelf nogal een oversimplificatie van Pot. Op de lange termijn is het afbraakvoetbal waarbij je op de helft van de tegenstander geen druk zet erg makkelijk te bespelen (zeker toen Sini ontbrak). Dat zag je in de eerste seizoenshelft met name tegen Sparta en Wolfsberger, de tegenstander doet niks maar wij kunnen geen spel maken, en uiteindelijk verlies je punten door een domme fout achterin (met Spajic, Fer, Botteghin en Diemers hadden we echt zat spelers die domme fouten maken zonder dat er druk op ze gezet werd).quote:Op dinsdag 25 mei 2021 19:51 schreef H.FR het volgende:
[..]
Als het klopt is dat inderdaad vrij achterlijk van de groep.
Kan wel weer ff keertje knutselen hoor als je nog geen Adobe CC hebt voor die tijd. Maar wacht eerst idd op de #ANNOUNCETIL posts.quote:Op dinsdag 25 mei 2021 19:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Van @:theplaneteer . Ik heb momenteel niet meer de software maar ik stel voor dat de nieuwe OP gewoon na de transferperiode komt.
Wie?quote:Op woensdag 26 mei 2021 08:20 schreef Scrummie het volgende:
Pavlidis en Barboza volgens VI.
Jorgensen niet naar het EK helaas.
quote:Op woensdag 26 mei 2021 08:26 schreef Rocket Ride het volgende:
Lekker jongens, we zitten weer in de maanden tussen 2 seizoenen in. Voor Feyenoorders altijd een mooie tijd, een tijd van hoop en zonder stress en ergernis. Enjoy.
The Road to Feyenoord City (?)quote:Op dinsdag 25 mei 2021 22:53 schreef hhh38 het volgende:
Definitief einde tijdperk Feyenoord City.
Als dit uiteindelijk niet doorgaat heeft die stadionsoap wel een nieuw dieptepunt bereikt
We beginnen het niveau van Valencia te benaderen. Dat is ongetwijfeld het lot van het volgende plan.
Barboza ken ik niet. Pavlidis is wel een interessante optie denk ik al zou het mij niet verbazen als hij naar AZ vertrekt. Die schijnen ook interesse te hebben.quote:Op woensdag 26 mei 2021 08:20 schreef Scrummie het volgende:
Pavlidis en Barboza volgens VI.
Jorgensen niet naar het EK helaas.
Twee totaal verschillende spelers.quote:Op woensdag 26 mei 2021 09:48 schreef Kaneelstokje het volgende:
Bout moet ruimte maken voor Antonucci natuurlijk
Met die reden kan je Fer ook gelijk wegsturen. Wel jammer, had liever gehad dat ze in de voorbereiding nog een kans zouden krijgen.quote:
Gok dat dat ook wel gaat gebeuren.quote:Op woensdag 26 mei 2021 09:58 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Met die reden kan je Fer ook gelijk wegsturen. Wel jammer, had liever gehad dat ze in de voorbereiding nog een kans zouden krijgen.
GRAS OPVRETENquote:Feyenoord heeft Koen Stam aangesteld als Head of Methodology. De 34-jarige Stam, die sinds februari actief was als assistent-trainer van het eerste elftal, gaat binnen Feyenoord Academy de voetbalmethodiek implementeren.
Volgens Frank Arnesen, technisch directeur van Feyenoord, is het belangrijk dat er een Head of Methodology komt. ‘Feyenoord heeft iemand nodig om de eigen voetbalfilosofie verder te ontwikkelen en vorm te geven, en Koen is die persoon. Hij gaat voor de teams vanaf Onder 13 tot en met Onder 21 fungeren als een coach van de coaches, iemand die de trainers van de middenbouw en bovenbouw actief begeleidt in de wijze waarop onze jeugdspelers Feyenoord-voetbal aangeleerd krijgen.’
Stam herkent veel van zichzelf in de functie. ‘Ik ben iemand met een duidelijke visie op voetbal. Die ga ik nu, in samenspraak met Frank Arnesen als technisch directeur en Rini Coolen als hoofd jeugdopleiding, uitwerken en toepassen, zodat het technische beleid van Feyenoord, specifiek Feyenoord Academy, nog meer dan voorheen n wordt. Dat is namelijk het einddoel: de spelintenties en spelprincipes van Feyenoord in alle lagen van de club zichtbaar aanwezig laten zijn.’
Ja, ik zie daar nog wel wat in. Schijnt dat hij naar de club kwam om z'n pak voor het nieuwe jaar te passen en toen bleek hij niet op de lijst te staan. Lekker lullig.quote:
Bizar ja en dan kan je de helft van de spelers weg doen.quote:Op woensdag 26 mei 2021 10:30 schreef H.FR het volgende:
[..]
Ja, ik zie daar nog wel wat in. Schijnt dat hij naar de club kwam om z'n pak voor het nieuwe jaar te passen en toen bleek hij niet op de lijst te staan. Lekker lullig.
En dat hij nu de inhoud niet heeft betekent toch niet dat hij niet getraind kan worden.
Ja of hij is gewoon ruim beoordeeld en te licht bevonden, hij is ook al 21 ofzo. Dat hij een uurtje goed speelt in een pot die werkelijk waar helemaal nergens om ging zegt mij ook niet zoveel.quote:Op woensdag 26 mei 2021 10:30 schreef H.FR het volgende:
[..]
Ja, ik zie daar nog wel wat in. Schijnt dat hij naar de club kwam om z'n pak voor het nieuwe jaar te passen en toen bleek hij niet op de lijst te staan. Lekker lullig.
En dat hij nu de inhoud niet heeft betekent toch niet dat hij niet getraind kan worden.
Die "doorbraak" van Wehrmann is ook compleet uit de lucht komen vallen op z'n 22e. Ik dacht echt dat hij in de KKD zou eindigen.quote:Op woensdag 26 mei 2021 11:06 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja of hij is gewoon ruim beoordeeld en te licht bevonden, hij is ook al 21 ofzo. Dat hij een uurtje goed speelt in een pot die werkelijk waar helemaal nergens om ging zegt mij ook niet zoveel.
Er is toch ook al lang niet serieus om gegaan met die spelers? Met dat Jong elftal in die gare reservecompetitie.quote:Op woensdag 26 mei 2021 11:06 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja of hij is gewoon ruim beoordeeld en te licht bevonden, hij is ook al 21 ofzo. Dat hij een uurtje goed speelt in een pot die werkelijk waar helemaal nergens om ging zegt mij ook niet zoveel.
Jaaaaaa.quote:Op woensdag 26 mei 2021 09:30 schreef Caland het volgende:
[ afbeelding ]
Flutaccount, kutgerucht, maar toch wel blij met deze traditie
Daarom denk ik ook dat die spelers echt wel de kans gaan krijgen in de voorbereiding en pas later de echte schifting wordt gemaakt. Het blijft een Krabbystukje.quote:Op woensdag 26 mei 2021 11:33 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Die "doorbraak" van Wehrmann is ook compleet uit de lucht komen vallen op z'n 22e. Ik dacht echt dat hij in de KKD zou eindigen.
Ik heb ook het idee dat El Bouch voortdurend tussen de wal en het schip is gevallen nadat ie uit de O19 kwam. Heeft slechts 1 korte verhuurperiode gehad en toen kwam corona na 8 wedstrijdjes. Toch zonde.
????????quote:Op woensdag 26 mei 2021 12:12 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Jaaaaaa.
WE.
WORDEN.
GEK.
Heeft user @:Scrummie er al iets over gemeld?
Als E.B. het systeem van Slot al fysiek niet aan kan dan gaat hij het sowieso niet redden ergens, behalve bij Excelsior.quote:
Fysiek niet aan kunnen betekent hier vooral conditioneel denk ik. Genoeg teams die een stuk minder druk zetten en waar hij het makkelijk zou moeten kunnen redden.quote:Op woensdag 26 mei 2021 12:21 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Als E.B. het systeem van Slot al fysiek niet aan kan dan gaat hij het sowieso nier redden ergens, behalve bij Excelsior.
Azarkan was dramatisch tegen NEC, prima beslissing, de lat moet omhoog.
Ik heb zo'n vermoeden dat het ook een mentaal verhaal is bij dit soort gasten, uitstekende voetballers maar om te slagen is er zoveel meer nodig. Alleen Karim begreep dat tot nu toe bij ons.quote:Op woensdag 26 mei 2021 11:33 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Die "doorbraak" van Wehrmann is ook compleet uit de lucht komen vallen op z'n 22e. Ik dacht echt dat hij in de KKD zou eindigen.
Ik heb ook het idee dat El Bouch voortdurend tussen de wal en het schip is gevallen nadat ie uit de O19 kwam. Heeft slechts 1 korte verhuurperiode gehad en toen kwam corona na 8 wedstrijdjes. Toch zonde.
Tuurlijk maar het gaat en vooral ook om de mindset.quote:Op woensdag 26 mei 2021 12:23 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Fysiek niet aan kunnen betekent hier vooral conditioneel denk ik. Genoeg teams die een stuk minder druk zetten en waar hij het makkelijk zou moeten kunnen redden.
Das wel verdrietig, ja. Alhoewel hij dankzij zijn goede wedstrijden op het einde misschien nu wel naar een leuke Eredivisieclub kan, dus dat zou nog mooi meegenomen zijn voor hem.quote:Op woensdag 26 mei 2021 10:30 schreef H.FR het volgende:
[..]
Ja, ik zie daar nog wel wat in. Schijnt dat hij naar de club kwam om z'n pak voor het nieuwe jaar te passen en toen bleek hij niet op de lijst te staan. Lekker lullig.
En dat hij nu de inhoud niet heeft betekent toch niet dat hij niet getraind kan worden.
St. Juste is wel iets anders, hebben we toch voor een prima bedrag verkocht en was gewoon basisspeler.quote:Op woensdag 26 mei 2021 14:35 schreef Scrummie het volgende:
St Juste waar ik het echt van begreep dat ie vertrok kan naar... Dortmund deze zomer (15 miljoen volgens geruchten)! Toch wel een bijzonder leuke club voor hem.
Tapia, Amrabat, St. Juste. Leuk lijstje van spelers die er hier niets van bakten maar elders ineens wel.
Klopt wel, maar had je dit verwacht? Het voelt voor mij in elk geval als mislukking bij ons.quote:Op woensdag 26 mei 2021 14:38 schreef hhh38 het volgende:
[..]
St. Juste is wel iets anders, hebben we toch voor een prima bedrag verkocht en was gewoon basisspeler.
Ik denk dat @Scrummie bedoelde dat hij liever St. Juste direct vanuit Feyenoord de transfer naar Dortmund zag maken ipv via Mainz.quote:Op woensdag 26 mei 2021 14:38 schreef hhh38 het volgende:
[..]
St. Juste is wel iets anders, hebben we toch voor een prima bedrag verkocht en was gewoon basisspeler.
Niet echt, maar het zijn ook nog maar geruchten. Ik denk ook niet dat ie gaat slagen bij Dortmund als ie die transfer inderdaad maakt.quote:Op woensdag 26 mei 2021 14:39 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Klopt wel, maar had je dit verwacht? Het voelt voor mij in elk geval als mislukking bij ons.
Mwah st Juste was gewoon twee seizoenen een prima basisspeler. Heeft zich behoorlijk ontwikkeld, is voor het dubbele verkocht en heeft zich nu in de Bundesliga na een matig debuutjaar verder ontwikkeld. Gewoon knap gedaan.quote:Op woensdag 26 mei 2021 14:35 schreef Scrummie het volgende:
St Juste waar ik het echt van begreep dat ie vertrok kan naar... Dortmund deze zomer (15 miljoen volgens geruchten)! Toch wel een bijzonder leuke club voor hem.
Tapia, Amrabat, St. Juste. Leuk lijstje van spelers die er hier niets van bakten maar elders ineens wel.
Ik vond het eigenlijk onze beste verdediger in het laatste seizoen dat hij bij ons speelde. Hij werd alleen continu op de rechtsback verkracht terwijl het een CV was. Hij heeft ook 9 miljoen opgeleverd ofzo dus een complete mislukking is het sowieso niet geweest, toch een miljoenenwinst. Ik zeg prima aankoop geweest die zich nu verder door ontwikkelt.quote:Op woensdag 26 mei 2021 14:54 schreef Scrummie het volgende:
Jullie zijn veel positiever dan ik over St Juste bij ons in elk geval.
Vind het echt een complete mislukking, net als Tapia en Amrabat.
Ik zeg toch; ik vind.quote:Op woensdag 26 mei 2021 15:02 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik vond het eigenlijk onze beste verdediger in het laatste seizoen dat hij bij ons speelde. Hij werd alleen continu op de rechtsback verkracht terwijl het een CV was. Hij heeft ook 9 miljoen opgeleverd ofzo dus een complete mislukking is het sowieso niet geweest, toch een miljoenenwinst. Ik zeg prima aankoop geweest die zich nu verder door ontwikkelt.
Ik zeg toch: ik vond.quote:
Nee, je zegt 'dus een complete mislukking is het sowieso niet geweest'.quote:Op woensdag 26 mei 2021 15:05 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik zeg toch: ik vond.
Het is een forum, anderen mogen ook hun mening geven Scrummie.
Omdat er een miljoenenwinst op is gemaakt dus ik vind de term ‘complete mislukking’ sowieso niet juist. Een complete mislukking vind ik meer spelers waar je echt niks aan hebt gehad en bij st Juste kan je zelfs met de meest negatieve mening niet ontkennen dat we uiteindelijk financieel baat bij zijn verblijf in Rotterdam hebben gehad.quote:Op woensdag 26 mei 2021 15:06 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nee, je zegt 'dus een complete mislukking is het sowieso niet geweest'.
En dan direct weer zo'n opmerking erbij.
Jezus stel je niet zo aan goosquote:Op woensdag 26 mei 2021 15:06 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nee, je zegt 'dus een complete mislukking is het sowieso niet geweest'.
En dan direct weer zo'n opmerking erbij.
Grote kans op een basisplek zelfs!quote:Op woensdag 26 mei 2021 15:22 schreef Scrummie het volgende:
Het was wel te verwachten, maar mooi voor Berghuis dat hij naar het EK gaat.
Vorig jaar:quote:Op woensdag 26 mei 2021 16:35 schreef fetX het volgende:
[..]
Enig idee hoeveel dit vorig jaar was of ergens waar we dit op kunnen zoeken?
Blijft bizar dat Ajax 5x zoveel verdient als de nummer 15 tm 18 (ook al hebben ze waarschijnlijk 10x zoveel kijkers).quote:
En dan zeuren dat de onderkant van de competitie zo zwak is.quote:Op woensdag 26 mei 2021 17:58 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Blijft bizar dat Ajax 5x zoveel verdient als de nummer 15 tm 18 (ook al hebben ze waarschijnlijk 10x zoveel kijkers).
Vooral in deze tijd dat de CL deelnemer zoveel meer geld krijgt dan in het verleden het geval was.quote:Op woensdag 26 mei 2021 17:58 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Blijft bizar dat Ajax 5x zoveel verdient als de nummer 15 tm 18 (ook al hebben ze waarschijnlijk 10x zoveel kijkers).
4 miljoen Sjaakedquote:Op donderdag 27 mei 2021 16:58 schreef Caland het volgende:
Wolfsburg gaat voor Berghuis
Niet verrassend, Berghuis is ook bij Van Bommel thuis geweest tijdens die bijna overstap naar PSV destijds.
Mooi clubje voor hem, CL en betalen ook prima.quote:Op donderdag 27 mei 2021 16:58 schreef Caland het volgende:
Wolfsburg gaat voor Berghuis
Niet verrassend, Berghuis is ook bij Van Bommel thuis geweest tijdens die bijna overstap naar PSV destijds.
En twee jaar langer van hem kunnen genieten, Berghuis was destijds ook bij Van Bommel thuis en persoonlijk gewoon rond met PSVquote:Op donderdag 27 mei 2021 17:15 schreef fetX het volgende:
Sjaak is zo’n ontzettende lul. Dankzij hem gewoon iets van 8 miljoen weggegooid. Wat een dwaas.
En Champions Leaguequote:Op donderdag 27 mei 2021 17:18 schreef Caland het volgende:
En voor Berghuis een mooie kans om in een topcompetitie te spelen, dichtbij huis, lekker salaris en een basisplek dus dat WK komt ook niet in gevaar.
Dat moet ‘ie gewoon doen natuurlijk
Waarheid zal ergens in het midden liggen, maar ik zou er niet raar van opkijken.quote:Op donderdag 27 mei 2021 20:14 schreef Elan het volgende:
Geloven jullie dat verhaal van Cor Pot dat het een periode zo slecht ging omdat spelers weigerden de tactische discipline op te volgen en hun eigen plan trokken?
Tering.quote:Op donderdag 27 mei 2021 20:46 schreef Dr.Mikey het volgende:
Tapia naar Atletico leuk voor hem sympathieke gozer.
Inderdaad.quote:Op donderdag 27 mei 2021 20:44 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Waarheid zal ergens in het midden liggen, maar ik zou er niet raar van opkijken.
Maar dat was toch al wel ongeveer (niet in bovenstaande woorden natuurlijk) duidelijk? Dat gezeik rond Heerenveen uit, Berghuis 'terug naar de tekentafel', en nog wel meer momenten dat duidelijk was dat er een groot verschil zat tussen deel selectie en Advocaat qua tactiek. En je hoorde toen (maar heb het niet weer opgezocht) ook geluiden dat er in elk geval een deel van de selectie met elkaar een andere tactiek ging spelen. Je had ook nog dat video analisten verhaal van Pierre.quote:Op donderdag 27 mei 2021 20:14 schreef Elan het volgende:
Geloven jullie dat verhaal van Cor Pot dat het een periode zo slecht ging omdat spelers weigerden de tactische discipline op te volgen en hun eigen plan trokken?
Terugkijkend naar hoe Tapia en Amrabat het nu doen kan je eigenlijk wel zeggen dat Van Geel hele goede transfers heeft gedaan door die 2 te kopen. Alleen wisten onze trainers ze blijkbaar niet aan de praat te krijgen. Biedt goede hoop voor iemand als Bozenik.quote:Op donderdag 27 mei 2021 20:47 schreef Elan het volgende:
[..]
Tering.
Hebben we ons toch lelijk op verkeken.
De rol van de trainer is ook de selectie overtuigen van je tactiek. Als dat niet lukt doe je toch ook gewoon iets fout. Als de spelers niet geloven in de tactiek zullen ze nooit op 100% spelen. In principe kan je dat over meerdere seizoenen wel oplossen door de juiste spelers te halen die passen bij de tactiek van de trainer, maar Dick is nooit een trainer van de lange termijn geweest. Dan kan je beter op zoek naar een andere trainer.quote:Op donderdag 27 mei 2021 20:48 schreef Elan het volgende:
[..]
Inderdaad.
Zou Dick toch in een ander daglicht plaatsen. Laatste wedstrijden waren eigenlijk gewoon prima, voor wat het materiaal is
Vind het nogal een verschil of je wedstrijden verliest door de trainer die het slecht invult of spelers die er gewoon de hele beoogde tactiek overboord zetten. Omdat ze zich na die ongeslagen reeks onoverwinnelijk wanen (aldus Pot)quote:Op donderdag 27 mei 2021 21:16 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Maar dat was toch al wel ongeveer (niet in bovenstaande woorden natuurlijk) duidelijk? Dat gezeik rond Heerenveen uit, Berghuis 'terug naar de tekentafel', en nog wel meer momenten dat duidelijk was dat er een groot verschil zat tussen deel selectie en Advocaat qua tactiek. En je hoorde toen (maar heb het niet weer opgezocht) ook geluiden dat er in elk geval een deel van de selectie met elkaar een andere tactiek ging spelen. Je had ook nog dat video analisten verhaal van Pierre.
En wat er nou echt 100% van waar was, het was in elk geval een grote teringzooi binnen de selectie (incl. technische staf).
Nouja Pot zei dat ze zichzelf overschatten en daardoor als het ware in het mes liepen. De waarheid zal wel in het midden liggen maar dat komt toch aardig overeen met wat bij vlagen gezien hebben. Een vorm van onnozelheid die je in het eerste seizoen van Dick dus niet zag, hoewel het voetbal bij vlagen ook al zeer armoedig was toen.quote:Op donderdag 27 mei 2021 21:22 schreef hhh38 het volgende:
[..]
De rol van de trainer is ook de selectie overtuigen van je tactiek. Als dat niet lukt doe je toch ook gewoon iets fout. Als de spelers niet geloven in de tactiek zullen ze nooit op 100% spelen. In principe kan je dat over meerdere seizoenen wel oplossen door de juiste spelers te halen die passen bij de tactiek van de trainer, maar Dick is nooit een trainer van de lange termijn geweest. Dan kan je beter op zoek naar een andere trainer.
Volg het Spaanse voetbal niet op de voet en Tapia al helemaal niet, maar was het niet zo dat Feyenoord een heel ander systeem speelt/speelde waarin zo'n type als Tapia die als het ware als stofzuiger fungeert niet goed tot zijn recht kwam in een 433?quote:Op donderdag 27 mei 2021 21:19 schreef H.FR het volgende:
[..]
Terugkijkend naar hoe Tapia en Amrabat het nu doen kan je eigenlijk wel zeggen dat Van Geel hele goede transfers heeft gedaan door die 2 te kopen. Alleen wisten onze trainers ze blijkbaar niet aan de praat te krijgen. Biedt goede hoop voor iemand als Bozenik.
We hebben ook veel punten verloren omdat we niet in staat waren tegenstanders kapot te spelen of te ver van de goal stonden. Misschien weinig verloren, maar zeker een hoop gelijke spelen. De spelers hadden dus ook wel een punt, maar Advocaat was niet in staat (of had geen zin) om een moderne speelstijl erin te slijpen. Als spelers het vervolgens op eigen houtje gaan proberen gaat het inderdaad mis, maar dat betekent niet dat Advocaat toch wel een goede trainer was voor dit team.quote:Op donderdag 27 mei 2021 21:25 schreef Elan het volgende:
[..]
Nouja Pot zei dat ze zichzelf overschatten en daardoor als het ware in het mes liepen. De waarheid zal wel in het midden liggen maar dat komt toch aardig overeen met wat bij vlagen gezien hebben. Een vorm van onnozelheid die je in het eerste seizoen van Dick dus niet zag, hoewel het voetbal bij vlagen ook al zeer armoedig was toen.
Mwah, in dat boekje dat jaren geleden is verschenen over de gewonnen UEFA cup stond ook dat men Van Marwijk eigenlijk niet echt serieus nam en gasten als Bosvelt, Van Hooijdonk en Van Wonderen het gewoon doodleuk anders neerzetten vanaf minuut 1quote:Op donderdag 27 mei 2021 21:22 schreef hhh38 het volgende:
[..]
De rol van de trainer is ook de selectie overtuigen van je tactiek. Als dat niet lukt doe je toch ook gewoon iets fout. Als de spelers niet geloven in de tactiek zullen ze nooit op 100% spelen. In principe kan je dat over meerdere seizoenen wel oplossen door de juiste spelers te halen die passen bij de tactiek van de trainer, maar Dick is nooit een trainer van de lange termijn geweest. Dan kan je beter op zoek naar een andere trainer.
Daar heb je 100% gelijk in, al speelde dat eigenlijk ook wel in het eerste seizoen .quote:Op donderdag 27 mei 2021 21:28 schreef hhh38 het volgende:
[..]
We hebben ook veel punten verloren omdat we niet in staat waren tegenstanders kapot te spelen of te ver van de goal stonden. Misschien weinig verloren, maar zeker een hoop gelijke spelen. De spelers hadden dus ook wel een punt, maar Advocaat was niet in staat (of had geen zin) om een moderne speelstijl erin te slijpen. Als spelers het vervolgens op eigen houtje gaan proberen gaat het inderdaad mis, maar dat betekent niet dat Advocaat toch wel een goede trainer was voor dit team.
Dat was ook wel een hele volwassen spelersgroep, dat is nu toch echt andersquote:Op donderdag 27 mei 2021 21:29 schreef Caland het volgende:
[..]
Mwah, in dat boekje dat jaren geleden is verschenen over de gewonnen UEFA cup stond ook dat men Van Marwijk eigenlijk niet echt serieus nam en gasten als Bosvelt, Van Hooijdonk en Van Wonderen het gewoon doodleuk anders neerzetten vanaf minuut 1
Dus het ligt altijd net iets meer aan de spelers die je hebt
Ja eens hoor, ik moest gewoon aan dat voorbeeld denken. Geen eerlijke vergelijking.quote:Op donderdag 27 mei 2021 21:32 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dat was ook wel een hele volwassen spelersgroep, dat is nu toch echt anders
Vooral benieuwd naar die woede-uitbarsting van Fer eigenlijk, dat had ik totaal niet achter hem gezocht.quote:Op donderdag 27 mei 2021 21:34 schreef Scrummie het volgende:
1 voordeel, we kunnen straks met die docu mooi een beetje mee kijken hoe het nou echt gegaan is. Nouja, 'echt' dan.
Echt jammer dat ie pas eind augustus komt. Nu was perfect geweest zo zonder voetbal.quote:Op donderdag 27 mei 2021 21:36 schreef Caland het volgende:
[..]
Vooral benieuwd naar die woede-uitbarsting van Fer eigenlijk, dat had ik totaal niet achter hem gezocht.
Soms ligt het ook gewoon aan de spelers zelf. Beide kwamen niet uit de verf, terwijl ze genoeg kansen hebben gehad. Soms is een andere omgeving dan beter. Spelers ontwikkelen zich..voelen zich misschien prettiger..kan van alles zijn. Soms worden spelers bij Feyenoord opeens beter, zoals Pelle. Ligt dat dan een trainers? Denk zelf dat het in de speler zelf zit of het wat wordt.quote:Op donderdag 27 mei 2021 21:19 schreef H.FR het volgende:
[..]
Terugkijkend naar hoe Tapia en Amrabat het nu doen kan je eigenlijk wel zeggen dat Van Geel hele goede transfers heeft gedaan door die 2 te kopen. Alleen wisten onze trainers ze blijkbaar niet aan de praat te krijgen.
Hij kwam toch ook helemaal niet zo vaak in gevaarlijke posities? Lekker halverwege de helft van de tegenstander compleet risicoloze passjes gevenquote:Op donderdag 27 mei 2021 22:16 schreef Erasmus het volgende:
De xG van Diemers dit seizoen die door een of andere mafketel constant gedeeld werd viel zwaar tegen.
Past wel bij het beeld dat ik van hem heb..nutteloos aan het kappen en draaien, en whop..daar ligt hij weer op de grond. Extreem nutteloze spelerquote:Op donderdag 27 mei 2021 22:16 schreef Erasmus het volgende:
De xG van Diemers dit seizoen die door een of andere mafketel constant gedeeld werd viel zwaar tegen.
90 minuten lang tikkies terug geven naar Senesi voor de lange bal naar voren of Haps voor een sprint over de linkerflankquote:Op donderdag 27 mei 2021 22:23 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Hij kwam toch ook helemaal niet zo vaak in gevaarlijke posities. Lekker halverwege de helft van de tegenstander compleet risicoloze passjes geven
AD probeert ook wat.quote:Op donderdag 27 mei 2021 22:33 schreef Irritatie100 het volgende:
PSV wil Berghuis ook weer hebben. En de opslagclausule voor Ajax en PSV schijnt nu vervallen te zijn waardoor ook zij hem voor 4 miljoen kunnen kopen
Njah, zei vorige maand nog dat hij binnen Nederland geen stap meer gaat maken dus dat kunnen ze vergeten. Zal wel naar Wolfsburg gaan.quote:Op donderdag 27 mei 2021 22:33 schreef Irritatie100 het volgende:
PSV wil Berghuis ook weer hebben. En de opslagclausule voor Ajax en PSV schijnt nu vervallen te zijn waardoor ook zij hem voor 4 miljoen kunnen kopen
Denk het ook ja, Wolfsburg speelt ook CL, bij PSV is dat nog maar de vraag of ze dat gaan halen.quote:Op donderdag 27 mei 2021 22:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Njah, zei vorige maand nog dat hij binnen Nederland geen stap meer gaat maken dus dat kunnen ze vergeten. Zal wel naar Wolfsburg gaan.
Ik vond het wel een erg goedkope manier om je straatje schoon te vegen. Van Sparta en Utrecht wonnen we ook in de periode dat er zogenaamd sprake zou zijn van muiterij. Om dan te doen dat het aan de tactiek lag dat we deze ploegen versloegen in de play offs. Juist eerder dit seizoen lieten we het thuis tegen hun liggen en dat in de periode dat het zogenaamd nog allemaal goed zou zijn.quote:Op donderdag 27 mei 2021 20:14 schreef Elan het volgende:
Geloven jullie dat verhaal van Cor Pot dat het een periode zo slecht ging omdat spelers weigerden de tactische discipline op te volgen en hun eigen plan trokken?
Wolfsburg is eigenlijk in alles de ideale optie voor hem. Lijkt me wel dat zij pole-position hebben.quote:Op donderdag 27 mei 2021 22:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Njah, zei vorige maand nog dat hij binnen Nederland geen stap meer gaat maken dus dat kunnen ze vergeten. Zal wel naar Wolfsburg gaan.
Ik zou nog iets liever naar Sevilla gaan qua sfeer enzo, maar die moeten je ook maar willen.quote:Op donderdag 27 mei 2021 23:17 schreef Haringkop het volgende:
[..]
Wolfsburg is eigenlijk in alles de ideale optie voor hem. Lijkt me wel dat zij pole-position hebben.
Pot gaf ook aan dat Advocaat geen enkele moeite meer deed dus daar verraadt hij zich ook wel mee. Uiteindelijk is de trainer ook gewoon eindverantwoordelijk. Ik vond de verwijten die Pot maakte berhaupt heel fout/stokerig, enge vent. Oprecht mijn grootste verwijt richting Dick is ook de assistenten die hij mee heeft genomen.quote:Op donderdag 27 mei 2021 20:14 schreef Elan het volgende:
Geloven jullie dat verhaal van Cor Pot dat het een periode zo slecht ging omdat spelers weigerden de tactische discipline op te volgen en hun eigen plan trokken?
Ik was het alweer bijna vergeten, maar Bakkati werd dus nooit fatsoenlijk vervangen afgelopen zomer. Dat heeft vast ook een rol gespeeld in de groeiende kloof tussen selectie en technische staf.quote:Op donderdag 27 mei 2021 23:33 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Pot gaf ook aan dat Advocaat geen enkele moeite meer deed dus daar verraadt hij zich ook wel mee. Uiteindelijk is de trainer ook gewoon eindverantwoordelijk. Ik vond de verwijten die Pot maakte berhaupt heel fout/stokerig, enge vent. Oprecht mijn grootste verwijt richting Dick is ook de assistenten die hij mee heeft genomen.
Allemaal goed nieuws zegquote:Op donderdag 27 mei 2021 23:33 schreef fetX het volgende:
Volgens de zolderkamerautist:
- Haps bezig met uitgaande transfer
- Nog geen concrete interesse voor Pavlidis of Barboza
- Gaat Berghuis zo goed als zeker weg
- Gaat Kokcu hoogstwaarschijnlijk weg (wil zelf naar La Liga
- Volgende week verwacht hij meer nieuws over Senesi
- Gaat Feyenoord voor elke speler om tafel indien er een bod komt
- Komt Svensson zeker niet
- wil/gaat Feyenoord in elke linie versterken
Bron: story instagram.
Lijkt mij ook ontzettend dom van Stevie na 5 jaar Feyenoord. Verpest je direct je opgebouwde status mee voor slechts een relatief kleine stap. Wolfsburg is dan een veel logischere stap.quote:Op donderdag 27 mei 2021 22:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Njah, zei vorige maand nog dat hij binnen Nederland geen stap meer gaat maken dus dat kunnen ze vergeten. Zal wel naar Wolfsburg gaan.
Gaat ook echt niet naar PSV joh.quote:Op donderdag 27 mei 2021 23:40 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Lijkt mij ook ontzettend dom van Stevie na 5 jaar Feyenoord. Verpest je direct je opgebouwde status mee voor slechts een relatief kleine stap. Wolfsburg is dan een veel logischere stap.
Tja als Kkc, Berghuis en Senesi vertrekken ben je je drie beste spelers kwijt maar heb je wel ca 15 miljoen te investeren. Dan kan je volgend seizoen schriftelijk afdoen (makkelijk derde) maar kan je wel echt iets opbouwen. Wordt een leuk seizoen zo.quote:Op donderdag 27 mei 2021 23:33 schreef fetX het volgende:
Volgens de zolderkamerautist:
- Haps bezig met uitgaande transfer
- Nog geen concrete interesse voor Pavlidis of Barboza
- Gaat Berghuis zo goed als zeker weg
- Gaat Kokcu hoogstwaarschijnlijk weg (wil zelf naar La Liga
- Volgende week verwacht hij meer nieuws over Senesi
- Gaat Feyenoord voor elke speler om tafel indien er een bod komt
- Komt Svensson zeker niet
- wil/gaat Feyenoord in elke linie versterken
Bron: story instagram.
Precies. Was gewoon goed dat er tussen die dikke witte boomers n jong Marokkaans gastje loopt, dat verkleint de kloof tussen selectie en TS zo erg. Das niks politieks ofzo (voordat het daar op gegooid wordt) maar wat verschillende type mensen in je staf is echt beter. Als ik Pot hoorde praten over Stam schrok ik ook wel, dan begrijp ik dat Bakkati geen zin had om te blijven afgelopen zomer. Stam was volgens Pot “veel te druk” en had “veel te veel ideen”. Ja daar wordt ie godverdomme voor betaaldquote:Op donderdag 27 mei 2021 23:36 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik was het alweer bijna vergeten, maar Bakkati werd dus nooit fatsoenlijk vervangen afgelopen zomer. Dat heeft vast ook een rol gespeeld in de groeiende kloof tussen selectie en technische staf.
Die pseudo-intellectueel jaquote:Op dinsdag 25 mei 2021 18:41 schreef Caland het volgende:
[..]
Is Freek die gigantische calimero met die vreemde stem?
is ook nepquote:Op vrijdag 28 mei 2021 10:54 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Clickbaiten voor een clickbait artikel op FR-fans.nl.
Ja, user @Gutanoth die het internet niet helemaal snapt.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 10:54 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Clickbaiten voor een clickbait artikel op FR-fans.nl.
Ho even, wat heeft dit te maken met mijn kennis over internet?quote:Op vrijdag 28 mei 2021 10:56 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja, user @:gutanoth die het internet niet helemaal snapt.
Gelachen.
quote:Op vrijdag 28 mei 2021 10:57 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Ho even, wat heeft dit te maken met mijn kennis over internet?
Ik weet ook wel dat het een nep plaatje is, kreeg hem doorgestuurd van een collega die twee weken geleden geleerd heeft hoe hij elementen kan inspecteren op chrome, maar vond het wel leuk om te posten.
quote:Op vrijdag 28 mei 2021 10:57 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Ho even, wat heeft dit te maken met mijn kennis over internet?
Ik weet ook wel dat het een nep plaatje is, kreeg hem doorgestuurd van een collega die twee weken geleden geleerd heeft hoe hij elementen kan inspecteren op chrome, maar vond het wel leuk om te posten.
Beste aanwinst tot nu toe lijkt mij. Je merkt dat de scouting van Feyenoord nu eindelijk wat professioneler begint te wordenquote:
Eens, die vorige drie waren niet best. Dus ik kijk uit naar de volgende speelsters!quote:Op vrijdag 28 mei 2021 11:28 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Beste aanwinst tot nu toe lijkt mij. Je merkt dat de scouting van Feyenoord nu eindelijk wat professioneler begint te worden
Misschien bij AZ rond kijken, daar loopt vast wel wat jeugdig talent rond. We kunnen daarnaast ook wel wat scouten in Zuid-Amerikaquote:Op vrijdag 28 mei 2021 11:31 schreef Caland het volgende:
[..]
Eens, die vorige drie waren niet best. Dus ik kijk uit naar de volgende speelsters!
Waarom niet gewoon vlak voor de eerste training?quote:Op vrijdag 28 mei 2021 13:18 schreef Scrummie het volgende:
[ twitter ]
Ik gok dat we vrij snel de Slot persco krijgen. Zou ook wel logisch zijn qua timing, eerst even een weekje rustig aan doen, afsluiten, en dan vanaf maandag richten op volgend seizoen.
Nouja, kan ook, maar ik verwacht nog wel wat interviews en dergelijke voor die tijd. Ik dacht dat dat wat raar zou zijn zonder een officile presentatie met persconferentie.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 13:26 schreef Caland het volgende:
[..]
Waarom niet gewoon vlak voor de eerste training?
quote:Op vrijdag 28 mei 2021 16:56 schreef GGMM het volgende:
[ twitter ]
Daar zal hij flink van balen. Hopelijk blijft hij dan nog een jaar
Hier gestopt met lezen.quote:Donderdag werd bekend dat de Eindhovenaren zich mengen in de strijd om de aanvaller van Feyenoord, maar Valentijn Driessen weet vrijdag te melden dat Berghuis zelf een transfer naar Ajax wel ziet zitten.
quote:Op vrijdag 28 mei 2021 16:56 schreef GGMM het volgende:
[ twitter ]
Daar zal hij flink van balen. Hopelijk blijft hij dan nog een jaar
Zijn jackie groenen en meisje miedema al binnen?quote:
quote:Op zaterdag 29 mei 2021 11:49 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Op 19 juni alweer beginnen met de voorbereiding op het nieuwe seizoen.
15 juni rood omcirkeld.quote:Over drie weken al de eerste training van Feyenoord
Feyenoord werkt op zaterdag 19 juni de eerste training van het nieuwe seizoen af. Op die dag staat trainer Arne Slot voor het eerst voor de selectie van de Rotterdammers.
De voorbereiding begint al vroeg voor Feyenoord, omdat de ploeg al vroeg aan de bak moet in de tweede voorronde van de Conference League. Het eerste duel is al gepland op donderdag 22 juli.
Tegen wie Feyenoord dan moet spelen, dat is nog niet bekend. De loting daarvoor is op dinsdag 15 juni. De eredivisie begint pas in het weekend van zaterdag 14 en zondag 15 augustus.
Ja, als je toch spelers gaat verkopen dan liever zo snel mogelijk.quote:Op zaterdag 29 mei 2021 12:41 schreef Caland het volgende:
Wat dat betreft kan een snelle verkoop van Senesi wel handig zijn, kan je meteen al doorpakken.
Das toch wel netjes van die jongen. Na Taap en Amrabat ben ik er niet van overtuigd dat hij bij ons ook geslaagd was maar was wel duidelijk een jongen met prima kwaliteiten. Ook een bevestiging dat er in de Eredivisie genoeg goede spelers rondwandelen die de stap kunnen maken zonder dat je direct aan vGeel-scouting hoeft te doen.quote:Op zaterdag 29 mei 2021 23:00 schreef Elan het volgende:
Schouten mogelijk naar Atalanta voor 12 mio @:Scrummie
Hadden we toch maar goed gezien
Ik zou zweren dat je nog van mij een kratje tegoed hebt trouwens. Als je die weddenschap nou even mycroft kunnen we het afhandelen.quote:Op zaterdag 29 mei 2021 11:49 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Op 19 juni alweer beginnen met de voorbereiding op het nieuwe seizoen.
Ik kan me niet meer zo herinneren of ik enthousiast over hem was, maar doet het goed daar ja.quote:Op zaterdag 29 mei 2021 23:00 schreef Elan het volgende:
Schouten mogelijk naar Atalanta voor 12 mio @:Scrummie
Hadden we toch maar goed gezien
types als De Roon, Schouten en Hateboer hadden we achteraf prima kunnen gebruiken, maar die waren niet door de keuring gekomen van dit topic hoorquote:Op zaterdag 29 mei 2021 23:17 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Das toch wel netjes van die jongen. Na Taap en Amrabat ben ik er niet van overtuigd dat hij bij ons ook geslaagd was maar was wel duidelijk een jongen met prima kwaliteiten. Ook een bevestiging dat er in de Eredivisie genoeg goede spelers rondwandelen die de stap kunnen maken zonder dat je direct aan vGeel-scouting hoeft te doen.
Het is maar de vraag of die bij ons waren geslaagd.quote:Op zondag 30 mei 2021 17:11 schreef aTypisch het volgende:
[..]
types als De Roon, Schouten en Hateboer hadden we achteraf prima kunnen gebruiken, maar die waren niet door de keuring gekomen van dit topic hoor
want dan zijn het wel weer van geel-aankopen als ze van andere clubs in de eredivisie komen
de bal is rondquote:Op zondag 30 mei 2021 17:27 schreef H.FR het volgende:
[..]
Het is maar de vraag of die bij ons waren geslaagd.
Bij Hateboer durf ik met zekerheid te zeggen van niet.quote:Op zondag 30 mei 2021 17:27 schreef H.FR het volgende:
[..]
Het is maar de vraag of die bij ons waren geslaagd.
Welkom Guus.quote:Oude bekende Til is eerste aanwinst van nieuwe trainer Slot bij Feyenoord
Guus Til is de eerste aanwinst van Arne Slot bij Feyenoord. De twee kennen elkaar al goed van een gezamenlijk dienstverband bij AZ, waar de middenvelder een kleine twee jaar geleden vertrok.
De 23-jarige Til wordt voor een seizoen gehuurd van Spartak Moskou. Op enkele formaliteiten na - de medische keuring en de officile vrijgave vanuit Rusland - is de deal rond.
Dit seizoen speelt Til voor Freiburg, maar maakte hij de meeste speelminuten op het vierde Duitse niveau bij de reserves. De club besloot de aankoopoptie logischerwijs ook niet te lichten.
feyenoord Til I diequote:Op maandag 31 mei 2021 09:44 schreef Scrummie het volgende:
https://nos.nl/artikel/23(...)r-slot-bij-feyenoord
[..]
Welkom Guus.
quote:Op maandag 31 mei 2021 11:52 schreef hhh38 het volgende:
Komt die docu nou op ESPN eigenlijk? Aangezien er daar reclame wordt gemaakt.
Of alleen Disney+?
The Walt Disney Company is eigenaar van ESPN, dus ik gok dat je daarom reclame ervoor ziet.quote:Vanaf 27 augustus 2021 is ‘Dat ene woord - Feyenoord’, een originele Star productie, exclusief beschikbaar op Disney+.
Dat weet ik, maar dat kan ook betekenen dat die docu daar uiteindelijk ook wordt uitgezonden. Maar daar heb ik vast geen geduld voor als verder toch iedereen op Disney+ kijktquote:Op maandag 31 mei 2021 11:57 schreef Scrummie het volgende:
[..]
[..]
The Walt Disney Company is eigenaar van ESPN, dus ik gok dat je daarom reclame ervoor ziet.
Misschien later een keer. Maar 'exclusief' lijkt me in dit geval gewoon exclusief op Disney+.quote:Op maandag 31 mei 2021 12:08 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dat weet ik, maar dat kan ook betekenen dat die docu daar uiteindelijk ook wordt uitgezonden. Maar daar heb ik vast geen geduld voor als verder toch iedereen op Disney+ kijkt
HALLELUJAquote:Op maandag 31 mei 2021 12:29 schreef Scrummie het volgende:
Clasie heeft een nieuw contract bij AZ gekregen, AZ is nog bezig met Martins Indi en die Van der Streek wist ook van niets.
Arno Vermeulen met z'n geruchten![]()
Oh dat kwam van FeyenoordTM. Nouja, ze komen in elk geval niet.
FeyenoordTM kwam er ook niet mee volgens mij, of hij had n bron die hij zelf al betwijfelde. Weet het niet precies.quote:Op maandag 31 mei 2021 12:29 schreef Scrummie het volgende:
Clasie heeft een nieuw contract bij AZ gekregen, AZ is nog bezig met Martins Indi en die Van der Streek wist ook van niets.
Arno Vermeulen met z'n geruchten![]()
Oh dat kwam van FeyenoordTM. Nouja, ze komen in elk geval niet.
Bedankt Hans.quote:Op maandag 31 mei 2021 13:07 schreef Tarado het volgende:
[ twitter ]
7 keer op rij, gefeliciteerd met dit heugelijke feit
toch gek dat die gozer nog niet is weggekochtquote:Op maandag 31 mei 2021 13:07 schreef Tarado het volgende:
[ twitter ]
7 keer op rij, gefeliciteerd met dit heugelijke feit
quote:Op maandag 31 mei 2021 12:41 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
FeyenoordTM kwam er ook niet mee volgens mij, of hij had n bron die hij zelf al betwijfelde. Weet het niet precies.
Niet dat Clasie of Indi verkeerde versterkingen zijn voor de breedte. Begrijp wel dat AZ er mee bezig is.
Beetje de Steven Berghuis onder de grasmeesters zeg maarquote:Op maandag 31 mei 2021 13:31 schreef aTypisch het volgende:
[..]
toch gek dat die gozer nog niet is weggekocht
grasmeestergod
met dat dick-voetbal hadden we volgens mij beter een stroever veld kunnen hebben, veel ploegen speelde sneller en beter voetbalquote:Op maandag 31 mei 2021 13:33 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Beetje de Steven Berghuis onder de grasmeesters zeg maar
Nee die man wil gewoon in Nederland blijven. Heeft het hier goed.
tja spelen op de positie waar we geen enkel fatsoenlijk alternatief hebben. Clasie is beter dan Fer of Diemers en Indi is beter dan Botteghin en Spajic. Kunnen we lacherig doen maar bij ons zouden ze basis hebben gestaan afgelopen seizoen, en ja das veelzeggend over het materiaal wat we haddenquote:
Alleen speelt Diemers niet op Fer's plek en zou Indi een alternatief zijn voor Senesi, niet voor Botteghin of Spajic.quote:Op maandag 31 mei 2021 13:39 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
tja spelen op de positie waar we geen enkel fatsoenlijk alternatief hebben. Clasie is beter dan Fer of Diemers en Indi is beter dan Botteghin en Spajic. Kunnen we lacherig doen maar bij ons zouden ze basis hebben gestaan afgelopen seizoen, en ja das veelzeggend over het materiaal wat we hadden
Ik mag hopen dat Feyenoord iets beters nastreeft dan die twee maar met een lege portemonnee veel succes
Ja over Indi wel gelijk (alhoewel een geheel linksbenig centrum niet het einde van de wereld is) maar Clasie had zowel op de positie van Fer als die van Diemers gekund (of Toorn had op de plek van Diemers kunnen spelen en Clasie op 6), denk dat een fitte Clasie bij ons basis gespeeld zou hebben gezien de waardeloze alternatieven iig.quote:Op maandag 31 mei 2021 13:40 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Alleen speelt Diemers niet op Fer's plek en zou Indi een alternatief zijn voor Senesi, niet voor Botteghin of Spajic.
Ja, als ze tegen een klein salarisje komen zou ik het prima vinden voor de breedte hoor. Maar dit zijn gasten met een Engels salaris?quote:Op maandag 31 mei 2021 13:39 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
tja spelen op de positie waar we geen enkel fatsoenlijk alternatief hebben. Clasie is beter dan Fer of Diemers en Indi is beter dan Botteghin en Spajic. Kunnen we lacherig doen maar bij ons zouden ze basis hebben gestaan afgelopen seizoen, en ja das veelzeggend over het materiaal wat we hadden
Ik mag hopen dat Feyenoord iets beters nastreeft dan die twee maar met een lege portemonnee veel succes
Ja nah, wat dat betreft wel eens, ik zou Clasie komend seizoen ook wel willen zien hoor (als back up voor een nieuwe 6 die niet gaat komen gok ik).quote:Op maandag 31 mei 2021 13:52 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ja over Indi wel gelijk (alhoewel een geheel linksbenig centrum niet het einde van de wereld is) maar Clasie had zowel op de positie van Fer als die van Diemers gekund (of Toorn had op de plek van Diemers kunnen spelen en Clasie op 6), denk dat een fitte Clasie bij ons basis gespeeld zou hebben gezien de waardeloze alternatieven iig.
Punt is vooral we kunnen wel lachen maar we hebben niet bepaald iets beters rondlopen en ik vraag mij af of we dat met een lege portemonnee gaan halen, zeker voor op de bank. Dan begrijp ik wel dat AZ er voor gaat.
Ja lijkt mij dan ook wel een beetje dat AZ ze voor de basis gaat halen.quote:Op maandag 31 mei 2021 13:56 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Ja, als ze tegen een klein salarisje komen zou ik het prima vinden voor de breedte hoor. Maar dit zijn gasten met een Engels salaris?
weet niet hoe AZ het oplost
Burger gaat gewoon bij Sparta blijven denk ik, ze zijn daar prima tevreden over hem en volgend seizoen komt daar wel een plekje in de basis voor hem vrij. Hij is wel nog maar 20 dus als hij als huurspeler of met een terugkoopclausule vertrekt vind ik het prima.quote:Op maandag 31 mei 2021 13:59 schreef aTypisch het volgende:
Hopelijk kan een Burger of een Antonucci de stap zetten naar basisspeler op het middenveld. Maar heb er weinig vertrouwen in
Waarschijnlijk wordt het Toornstra - Til - Wehrmannquote:Op maandag 31 mei 2021 13:59 schreef aTypisch het volgende:
Hopelijk kan een Burger of een Antonucci de stap zetten naar basisspeler op het middenveld. Maar heb er weinig vertrouwen in
Denk dat Burger de voorbereiding mee doet als LCV/middenvelder. En daarna misschien naar Sparta afhankelijk van eventuele aankopen.quote:Op maandag 31 mei 2021 14:11 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Burger gaat gewoon bij Sparta blijven denk ik, ze zijn daar prima tevreden over hem en volgend seizoen komt daar wel een plekje in de basis voor hem vrij. Hij is wel nog maar 20 dus als hij als huurspeler of met een terugkoopclausule vertrekt vind ik het prima.
Antonucci gaat nu nog als back-up van Til fungeren, zijn beiden puur aanvallende middenvelders en Slot speelt met het puntje naar voren dus die worden niet samen opgesteld.
Meer dan prima. Hopen dat Malacia donderdag weer is opgelapt.quote:Op maandag 31 mei 2021 17:07 schreef hhh38 het volgende:
Bijlow en Malacia zo in de basis tegen Jong Frankrijk op NPO2. Nog wel leuk om te zien hoe ze het tegen zulke tegenstand doen
Hebben het allebei ook laten zien zo te horen. Das wel prettig, ook goed voor hun zelfvertrouwen.quote:Op maandag 31 mei 2021 17:07 schreef hhh38 het volgende:
Bijlow en Malacia zo in de basis tegen Jong Frankrijk op NPO2. Nog wel leuk om te zien hoe ze het tegen zulke tegenstand doen
Ik was ook positief verrast. Zelfs ondanks dat ik eigenlijk het hele seizoen al positief ben gebleven over die twee. Erg mooi voor ze (en hun transferwaardequote:Op maandag 31 mei 2021 20:33 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Meer dan prima. Hopen dat Malacia donderdag weer is opgelapt.
Stengs valt al anderhalf jaar tegen. Blijkt toch meer een dertien in een dozijn voetballer met af en toe een leuke actie en/of pass.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 00:14 schreef Tomatenboer het volgende:
Malaria en Bijlow waren inderdaad een dikke prima. Goed voor hun ontwikkeling en toekomstige transferwaarde.
Wat viel Stengs trouwens ongelooflijk tegen. Gehypte speler.
Zonde, dan is het dus wel echt voor n seizoen.quote:'Til medisch gekeurd en sluit 21 juni aan'
Spartak Moskou heeft nog altijd veel vertrouwen in Guus Til. De 23-jarige middenvelder heeft nog geen moment indruk weten te maken in Rusland en ook een verhuurperiode bij SC Freiburg is mede door blessures uitgelopen op een teleurstelling.
Spartak Moskou heeft toch zijn contract verlengd tot de zomer van 2025, zo weet De Telegraaf te melden. De Russen hopen dat Til zich bij Feyenoord verder kan ontwikkelen om daarna opnieuw voor zijn kans te gaan.
Til heeft gisteren zijn medische keuring bij Feyenoord ondergaan en gaat snel gepresenteerd worden door de Rotterdammers. De oud-speler van AZ heeft al diverse gesprekken gevoerd en sluit 21 juni aan op trainingscomplex 1908 om te starten aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen.
Ik denk dat we er niet aan ontkomen om nog 1 a 2 spelers te huren (helaas). Verwacht een paar aankopen en een paar huurlingen.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 10:40 schreef Caland het volgende:
[..]
Zonde, dan is het dus wel echt voor n seizoen.
Dat is natuurlijk helemaal niet erg zolang de spelers die vastliggen maar een transferwaarde hebben. Op het moment dat je allemaal jonge spelers huurt en verder alleen maar Linssen, Diemers en Jorgensen op het veld hebt staan gaat het verkeerd.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 10:51 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik denk dat we er niet aan ontkomen om nog 1 a 2 spelers te huren (helaas). Verwacht een paar aankopen en een paar huurlingen.
Eens.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 11:03 schreef Toiletgebruiker het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk helemaal niet erg zolang de spelers die vastliggen maar een transferwaarde hebben. Op het moment dat je allemaal jonge spelers huurt en verder alleen maar Linssen, Diemers en Jorgensen op het veld hebt staan gaat het verkeerd.
Ja, dat is jammer. Nu is er in ieder geval een jaar de tijd om een geschikte speler voor die plek te vinden of een jonge speler geschikt te maken voor die plek.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 10:40 schreef Caland het volgende:
[..]
Zonde, dan is het dus wel echt voor n seizoen.
Had je dus eigenlijk niet aan moeten beginnen.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 10:40 schreef Caland het volgende:
[..]
Zonde, dan is het dus wel echt voor n seizoen.
Oneens, want het is een speler die uitstekend past in de speelwijze van Slot.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 11:18 schreef Elan het volgende:
[..]
Had je dus eigenlijk niet aan moeten beginnen.
Arnesen pakt lekker door. Prima ontwikkelingen.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 11:07 schreef Scrummie het volgende:
Volgens mij al bekend, maar nu officieel schijnbaar:
[ twitter ]
Oh dat zal best. Ik ben pertinent tegen dit soort constructies. Zeker als de speler in kwestie eigenlijk al een jaar amper een wedstrijd gespeeld heeft.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 11:27 schreef Toiletgebruiker het volgende:
[..]
Oneens, want het is een speler die uitstekend past in de speelwijze van Slot.
Zoals Guidetti bijvoorbeeld.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 11:37 schreef Elan het volgende:
[..]
Oh dat zal best. Ik ben pertinent tegen dit soort constructies. Zeker als de speler in kwestie eigenlijk al een jaar amper een wedstrijd gespeeld heeft.
#TeamTonnyquote:Op dinsdag 1 juni 2021 12:02 schreef Caland het volgende:
Hoorde laatst dat Vilhenna heimwee hep. Ook maar terughalen.
TERUGHAALGENOTquote:Op dinsdag 1 juni 2021 12:02 schreef Caland het volgende:
Hoorde laatst dat Vilhenna heimwee hep. Ook maar terughalen.
Karsdorp was misschien wel de belangrijkste speler in het kampioenselftal.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 13:30 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Toch wel grappig dat we nu een aantal ex-spelers hebben die nu tot de beste spelers horen bij hun club in een grote competitie (Tapia, Amrabat, Karsdorp, St Juste, in mindere mate Botius) maar bij ons helemaal niet zo indrukwekkend waren.
Als snelle opkomende back was hij zeker weten van waarde geweest. De Jurk haalde de ballen niet zelf op (helaas).quote:Op dinsdag 1 juni 2021 13:32 schreef Caland het volgende:
[..]
Karsdorp was misschien wel de belangrijkste speler in het kampioenselftal.
quote:Op dinsdag 1 juni 2021 13:30 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Als we onbeperkt spelers zouden kunnen terughalen zouden we nu wel echt een flitsend elftal hebben hoor
Die speelde dat jaar feitelijk als spelverdeler vanuit rechtsback, echt waanzinnig knap. Van de rest van de spelers vind ik het eigenlijk niet echt duidelijk Feyenoord te verwijten dat ze het niet echt gered hebben.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 13:33 schreef Erasmus het volgende:
[..]
Als snelle opkomende back was hij zeker weten van waarde geweest. De Jurk haalde de ballen niet zelf op (helaas).
Heb het meer over zijn terugkeer bij ons afgelopen jaar en zijn algehele niveau dit jaar. Valt makkelijk te verklaren (fitheid doet veel met een speler) maar een contrast is het wel.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 13:32 schreef Caland het volgende:
[..]
Karsdorp was misschien wel de belangrijkste speler in het kampioenselftal.
Eens.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 13:33 schreef Caland het volgende:
[..]
Die speelde dat jaar feitelijk als spelverdeler vanuit rechtsback, echt waanzinnig knap. Van de rest van de spelers vind ik het eigenlijk niet echt duidelijk Feyenoord te verwijten dat ze het niet echt gered hebben.
das wel een lastige. Ik vind het alleen bij Taap bizar dat zijn talent volledig over het hoofd is gezien want die etaleerde het gewoon bij Peru, had gewoon op basis daarvan een langere periode in de basis moeten staan in plaats van Clasie of Fer. Niet dat Taap zelf onschuldig is want hij was ook wel erg makkelijk maar toch, het is wel slecht gezien.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 13:33 schreef Caland het volgende:
Van de rest van de spelers vind ik het eigenlijk niet echt duidelijk Feyenoord te verwijten dat ze het niet echt gered hebben.
Nouja een beetje een veelvoorkomend euvel van de laatste pakweg 10 jaar. Je haalt spelers maar je hebt er vervolgens totaal geen plan mee of de kwaliteiten van de spelers stroken niet met de beoogde manier van spelen. Ik geloof dat ze daar nu wel een inhaalslag aan het maken zijn.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 13:44 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
das wel een lastige. Ik vind het alleen bij Taap bizar dat zijn talent volledig over het hoofd is gezien want die etaleerde het gewoon bij Peru, had gewoon op basis daarvan een langere periode in de basis moeten staan in plaats van Clasie of Fer. Niet dat Taap zelf onschuldig is want hij was ook wel erg makkelijk maar toch, het is wel slecht gezien.
StJuste is niet geflopt bij ons want hij is twee jaar een vaste basisspeler geweest maar hij is wel enigszins verkracht op rechtsback, das wel zonde geweest. Dat kan je ook van Amrabat zeggen maar dat was echt een mismatch met Feyenoord. Daar verwijt ik ons weinig in. Botius was wel een beetje flauw vind ik nog steeds, die was echt veel beter dan Larsson en hij is voor minder weggestuurd dan dat Berghuis allemaal geflikt heeft.
Ik kan me nog wel wat steekpasjes voor de geest halen dat jaar van Karsdorp. Geweldig ja.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 13:33 schreef Caland het volgende:
[..]
Die speelde dat jaar feitelijk als spelverdeler vanuit rechtsback, echt waanzinnig knap. Van de rest van de spelers vind ik het eigenlijk niet echt duidelijk Feyenoord te verwijten dat ze het niet echt gered hebben.
Naja dit jaar Linssen nog. Die heeft niet eens die 15 goals gemaakt waar hij goed voor zou zijn. Maar goed met Arnesen en Slot aan het roer zal dat nu wel klaar moeten zijn, het hele beleid van vGeel en Troost ging echt niet verder dan leuke 'buitenkansjes' uit de Eredivisie en terughaalgenot uit het buitenland en dan hopen dat de bijeengeraapte teringzooi maar lekker gaat voetballen (wat in het kampioensjaar wel gebeurde). Het kopen van spelers in de Eredivisie of terughaalgenot is niet per s een probleem maar bij vGeel kreeg ik het idee dat iedere speler die het wel leuk deed in de subtop/middenmoot, 2 tot 4 miljoen kostte en niet door Ajax of PSV gehaald werd bij ons terecht kwam, of we hem nou nodig hadden of niet. Op zo'n manier haak je structureel natuurlijk nooit aan.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 13:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Nouja een beetje een veelvoorkomend euvel van de laatste pakweg 10 jaar. Je haalt spelers maar je hebt er vervolgens totaal geen plan mee of de kwaliteiten van de spelers stroken niet met de beoogde manier van spelen. Ik geloof dat ze daar nu wel een inhaalslag aan het maken zijn.
Om nog maar te zwijgen over de periode dat we doodleuk vervangers voor Vilhenna haalden maar dat die vervolgens nog jarenlang bleef.
Het verwachtingspatroon is natuurlijk (terecht) ook nog steeds absurd hoog. Echt vanaf de grond af aan beginnen met bouwen in alle rust is hier nooit een optie.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 14:24 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Naja dit jaar Linssen nog. Die heeft niet eens die 15 goals gemaakt waar hij goed voor zou zijn. Maar goed met Arnesen en Slot aan het roer zal dat nu wel klaar moeten zijn, het hele beleid van vGeel en Troost ging echt niet verder dan leuke 'buitenkansjes' uit de Eredivisie en terughaalgenot uit het buitenland en dan hopen dat de bijeengeraapte teringzooi maar lekker gaat voetballen (wat in het kampioensjaar wel gebeurde). Het kopen van spelers in de Eredivisie of terughaalgenot is niet per s een probleem maar bij vGeel kreeg ik het idee dat iedere speler die het wel leuk deed in de subtop/middenmoot, 2 tot 4 miljoen kostte en niet door Ajax of PSV gehaald werd bij ons terecht kwam, of we hem nou nodig hadden of niet. Op zo'n manier haak je structureel natuurlijk nooit aan.
Gelukkig is er nu wel wat meer realisme. Zo'n coronajaar met enkel zaadvoetbal maakt nederig. De opbouwfase gaat juist rustiger zijn omdat mensen alweer blij zijn in de Kuip te zitten en er ook begrip is voor de financieel bedroevende fase. Verder helpt het dat je zelfs zonder Senesi, Berghuis en Kkc een betere selectie hebt dan 14 van de andere Eredivisieclubs dus echt ver weg zakken zal ook niet zo gauw gebeuren. Sterker zelfs als ik zie wat er bij AZ overblijft zonder hun kernspelers is dat ook niet bepaald flitsend.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 14:36 schreef Elan het volgende:
[..]
Het verwachtingspatroon is natuurlijk (terecht) ook nog steeds absurd hoog. Echt vanaf de grond af aan beginnen met bouwen in alle rust is hier nooit een optie.
Kampioenschap is dan weliswaar geen rele mogelijkheid maar als je buiten de top drie dreigt te vallen zijn de emmers met zuur niet aan te slepen. Dus kiest men maar weer voor "routine" en "zekerheid" in het aankoopbeleid.
Kan me ook Bastos nog herinneren. Nooit gespeeld, uitgeleend en weggestuurd want niet goed genoeg, en daarna niet onverdienstelijk in Frankrijk gespeeld. Op het WK van 2010 nog voor Brazili in het veld tegen Nederland in de kwart (?) finale.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 13:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Nouja een beetje een veelvoorkomend euvel van de laatste pakweg 10 jaar. Je haalt spelers maar je hebt er vervolgens totaal geen plan mee of de kwaliteiten van de spelers stroken niet met de beoogde manier van spelen. Ik geloof dat ze daar nu wel een inhaalslag aan het maken zijn.
Om nog maar te zwijgen over de periode dat we doodleuk vervangers voor Vilhenna haalden maar dat die vervolgens nog jarenlang bleef.
Zou mooi zijn als je Senesi voor 30+ miljoen kunt slijten komende zomer, dan kunnen we zien wat Arnesen echt in zijn mars heeft qua transfers. Waar een van Geel faliekant door de mand viel na kwalificatie voor de CL en de bijbehorende gelden.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 14:46 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Gelukkig is er nu wel wat meer realisme. Zo'n coronajaar met enkel zaadvoetbal maakt nederig. De opbouwfase gaat juist rustiger zijn omdat mensen alweer blij zijn in de Kuip te zitten en er ook begrip is voor de financieel bedroevende fase. Verder helpt het dat je zelfs zonder Senesi, Berghuis en Kkc een betere selectie hebt dan 14 van de andere Eredivisieclubs dus echt ver weg zakken zal ook niet zo gauw gebeuren. Sterker zelfs als ik zie wat er bij AZ overblijft zonder hun kernspelers is dat ook niet bepaald flitsend.
Denk dat we met de ingeslagen weg over niet al te lange tijd gewoon weer stabiel top 3 eindigen en als PSV zo megalomaan bezig blijft met aankopen zonder resultaat te boeken is dat ook haalbare koek. Voor nu is er echter bij ons nieuw realisme nodig en dat betekent waarde creren op het veld en de conservatieve blik in alle geledingen van de club overboord gooien en die start is al gemaakt.
Dat is toch vooral naar nieuw Varkenoord gegaan?quote:Op dinsdag 1 juni 2021 14:57 schreef Elan het volgende:
Waar een van Geel faliekant door de mand viel na kwalificatie voor de CL en de bijbehorende gelden.
Direct de Vrienden Parasieten van Feyenoord uitkopen.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 14:57 schreef Elan het volgende:
[..]
Zou mooi zijn als je Senesi voor 30+ miljoen kunt slijten komende zomer, dan kunnen we zien wat Arnesen echt in zijn mars heeft qua transfers. Waar een van Geel faliekant door de mand viel na kwalificatie voor de CL en de bijbehorende gelden.
Verder nog nooit zo'n enorme hype gezien rondom de aanstelling van een trainer als met Slot, dat kan bijna alleen maar tegenvallen.
Gedeelte ja, dacht rond de 10/12 miljoen.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 14:58 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Dat is toch vooral naar nieuw Varkenoord gegaan?
30mln is echt een utopie. Dat was zonder Corona al lastig geweest, maar nu echt onmogelijk. Als je 20 vangt is het al heel netjes.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 14:57 schreef Elan het volgende:
[..]
Zou mooi zijn als je Senesi voor 30+ miljoen kunt slijten komende zomer, dan kunnen we zien wat Arnesen echt in zijn mars heeft qua transfers. Waar een van Geel faliekant door de mand viel na kwalificatie voor de CL en de bijbehorende gelden.
Verder nog nooit zo'n enorme hype gezien rondom de aanstelling van een trainer als met Slot, dat kan bijna alleen maar tegenvallen.
Als dat zo zou uitpakken puur door corona is jouw euro ook meer waard in diezelfde markt .quote:Op dinsdag 1 juni 2021 17:11 schreef H.FR het volgende:
[..]
30mln is echt een utopie. Dat was zonder Corona al lastig geweest, maar nu echt onmogelijk. Als je 20 vangt is het al heel netjes.
Dat klopt. Maar als spelers bijvoorbeeld ongeveer 20% minder waard zijn nu, dan wordt 25mln (lijkt mij realistischer dan 30, voor corona) 20mln. Maar dan wordt 5mln opeens 4mln. Dus we krijgen 5 minder en betalen maar 1 minder.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 18:59 schreef Elan het volgende:
[..]
Als dat zo zou uitpakken puur door corona is jouw euro ook meer waard in diezelfde markt .
Ligt het niet gewoon aan het EK dat voor de deur staat? En ik meen dat de transferwindow nog niet open is.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 19:06 schreef H.FR het volgende:
Uiteindelijk blijft alles wat de gek ervoor geeft, maar er lijkt wel echt minder geld op de markt te zijn.
Mark Diemers zegt halloquote:Op dinsdag 1 juni 2021 15:18 schreef Idisrom het volgende:
Alles wat van Cambuur komt, is goed![]()
![]()
Eerste Arne Slot en nu Sipke Hulshof.
ik vind Linssen een prima transfer achteraf, veel gespeeld en werd vooral gehaald als backup/vervanger van Siniquote:Op dinsdag 1 juni 2021 14:24 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Naja dit jaar Linssen nog. Die heeft niet eens die 15 goals gemaakt waar hij goed voor zou zijn. Maar goed met Arnesen en Slot aan het roer zal dat nu wel klaar moeten zijn, het hele beleid van vGeel en Troost ging echt niet verder dan leuke 'buitenkansjes' uit de Eredivisie en terughaalgenot uit het buitenland en dan hopen dat de bijeengeraapte teringzooi maar lekker gaat voetballen (wat in het kampioensjaar wel gebeurde). Het kopen van spelers in de Eredivisie of terughaalgenot is niet per s een probleem maar bij vGeel kreeg ik het idee dat iedere speler die het wel leuk deed in de subtop/middenmoot, 2 tot 4 miljoen kostte en niet door Ajax of PSV gehaald werd bij ons terecht kwam, of we hem nou nodig hadden of niet. Op zo'n manier haak je structureel natuurlijk nooit aan.
Ja dat is waar, aan de andere kant zijn er natuurlijk niet zoveel linksbenige centrale verdedigers met een Italiaans paspoort op de markt dus het is te hopen dat de (sub)top van Itali en Spanje lekker tegen elkaar gaat opbieden komende zomerquote:Op dinsdag 1 juni 2021 19:06 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dat klopt. Maar als spelers bijvoorbeeld ongeveer 20% minder waard zijn nu, dan wordt 25mln (lijkt mij realistischer dan 30, voor corona) 20mln. Maar dan wordt 5mln opeens 4mln. Dus we krijgen 5 minder en betalen maar 1 minder.
Uiteindelijk blijft alles wat de gek ervoor geeft, maar er lijkt wel echt minder geld op de markt te zijn.
Eens.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 19:53 schreef aTypisch het volgende:
[..]
ik vind Linssen een prima transfer achteraf, veel gespeeld en werd vooral gehaald als backup/vervanger van Sini
die gozer heeft veel gespeeld, was transfervrij en je was een soort van op elkaar aangewezen aan het einde van die transferperiode
in een goede feyenoordselectie is hij een vierde of vijfde aanvaller
dat was ook het geval geweest als je een spits had die redelijk presteerde
ik denk dat hij na zijn poging iets te regelen in het buitenland maar wat blij is dat hij nog hier terecht konquote:Op dinsdag 1 juni 2021 19:56 schreef Elan het volgende:
[..]
Eens.
En nooit lopen zeiken ook.
Zelfs niet nadat hij na die hattrick tegen Heerenveen weer op de bank zat
Mjah ik blijf er bij dat het een beetje nutteloze transfer is geweest, op linksbuiten is het gewoon een drama geweest. Hij kan niet diep gaan en hij heeft geen actie, daarnaast was het in combinatie met Malacia/Haps beroerd. Hij heeft denk ik geen enkele goede wedstrijd op die plek gespeeld, dus als back-up van Sini is het gewoon mislukt.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 19:53 schreef aTypisch het volgende:
[..]
ik vind Linssen een prima transfer achteraf, veel gespeeld en werd vooral gehaald als backup/vervanger van Sini
die gozer heeft veel gespeeld, was transfervrij en je was een soort van op elkaar aangewezen aan het einde van die transferperiode
in een goede feyenoordselectie is hij een vierde of vijfde aanvaller
dat was ook het geval geweest als je een spits had die redelijk presteerde
kun je nog meer vragen van zo'n type transfer dan?quote:Op dinsdag 1 juni 2021 20:15 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Mjah ik blijf er bij dat het een beetje nutteloze transfer is geweest, op linksbuiten is het gewoon een drama geweest. Hij kan niet diep gaan en hij heeft geen actie, daarnaast was het in combinatie met Malacia/Haps beroerd. Hij heeft denk ik geen enkele goede wedstrijd op die plek gespeeld, dus als back-up van Sini is het gewoon mislukt.
In de spits heeft hij het aardig gedaan moet ik zeggen, alhoewel ik liever had dat het spel wat meer aangepast was op Bozenik of Jrgensen en dat we dus op het middenveld met het puntje naar voren waren gaan spelen. Uiteindelijk hebben we aan hen weinig gehad dus dan was Linssen wel de beste tussenoplossing en binnen de mogelijkheden heeft hij het goed gedaan.
Vraag mij af of Slot er potentie in gaat zien want nog een seizoen als spits lijkt mij er niet in zitten en als back-up voor Sini is niet verstandig omdat je dan je spel overhoop moet halen. Misschien dat er bij een vertrek van Berghuis kansen liggen. Vooralsnog trek ik de conclusie prima speler maar in geen enkele rol echt geschikt voor Feyenoord.
15 goals.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 20:20 schreef aTypisch het volgende:
[..]
kun je nog meer vragen van zo'n type transfer dan?
Ja dit is een beetje wat ik bedoelde maar dan in minder woordenquote:Op dinsdag 1 juni 2021 20:43 schreef Caland het volgende:
Linssen op de plek waar hij oorspronkelijk voor gehaald is was wel echt pure oogaids trouwens. Walgelijk.
Pratto had ook nooit hoeven te komen, gewoon onze Slowaakse Makaay of Linssen.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 20:43 schreef Caland het volgende:
Linssen op de plek waar hij oorspronkelijk voor gehaald is was wel echt pure oogaids trouwens. Walgelijk.
quote:Op dinsdag 1 juni 2021 11:04 schreef Scrummie het volgende:
Jongens, FR12.nl krijgt een nieuwe website. Wat een wereldnieuws
Als je je realiseert hoe de meesten op die site denken over een nieuw stadion had je dit soort reacties wel kunnen verwachtenquote:
Ziet er prima uitquote:
Zo denk ik ook over de aanpassingen die Fok steeds doorvoert.quote:
https://www.rijnmond.nl/n(...)at-deze-baan-inhoudtquote:"Ja, dat was mijn beste vriend... Ik vind het eigenlijk zonde van de zendtijd om daar nog een woord aan te besteden. Als je het als trainer voor elkaar krijgt om Carlo de Leeuw tot drie keer zo ver krijgt dat hij er mee wilde stoppen, dan hoef ik verder niets meer uit te leggen. Als hij was gebleven, was ik zelf ook eerder vertrokken. Die man heeft geen enkel respect en wil dat niemand zich met zijn teams mag bemoeien. Maar nu doet hij zelf als analist niet anders."
Kokcu ook.quote:Op woensdag 2 juni 2021 12:08 schreef Caland het volgende:
Bozenik ook in selectie van Slowakije en Bergosso krijgt nummer 7 bij oranje.
Ik hoop volgende week ook miljonair te worden met mijn lot van de Staatsloterijquote:Op woensdag 2 juni 2021 12:12 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Hopelijk loopt Bozenik een paar keer goed tegen een bal aan dit EK.
Toch wat twijfels bij Wehrmann of hij wel moet blijven. Terecht wel, maar ik hoop toch dat Slot plannen met hem heeft en hem kan overtuigen.quote:Jordy Wehrmann heeft zich bij FC Luzern in de kijker gespeeld bij clubs uit onder meer Itali, Duitsland, Zwitserland, Turkije en Scandinavi. Nu Feyenoord heeft aangegeven dat het de verbintenis van de middenvelder graag wil verlengen, staat Wehrmann voor een belangrijke beslissing.
De 22-jarige Wehrmann begon het seizoen bij Feyenoord Onder-21, maar knokte zich in het eerste elftal en kreeg nog een basisplaats tegen FC Utrecht. De middenvelder kwam hierna echter niet wekelijks op het hoogste niveau aan spelen toe en besloot daarom om begin februari over te stappen naar Luzern. In Zwitserland kreeg hij waar hij naar op zoek was: speelminuten. 'Na anderhalve training mocht ik al een halfuur meedoen als invaller en drie dagen later stond ik voor het eerst in de basis. Daar ben ik vervolgens niet meer uitgegaan', klinkt het tevreden.
We hebben hier in het topic meer vertrouwen in veel speeltijd voor hem dan hijzelf als ik dit zo leesquote:Op woensdag 2 juni 2021 13:36 schreef Scrummie het volgende:
https://www.vi.nl/nieuws/(...)tten-op-een-transfer
[..]
Toch wat twijfels bij Wehrmann of hij wel moet blijven. Terecht wel, maar ik hoop toch dat Slot plannen met hem heeft en hem kan overtuigen.
Als het aan mij lag was hij nu al de tweede seizoenshelft basisspeler geweest. Zit een goede kop op.quote:Op woensdag 2 juni 2021 13:58 schreef hhh38 het volgende:
[..]
We hebben hier in het topic meer vertrouwen in veel speeltijd voor hem dan hijzelf als ik dit zo lees
Kan me echt heel slecht voorstellen dat Slot het ziet zitten in Fer en Diemers, dus hoop dat Wehrmann in ieder geval even de voorbereiding afwacht.
Ik kan me dat uiteraard ook niet echt voorstellen. Al las ik wel ergens dat Slot Diemers ook naar AZ had willen halen 2 jaar geleden oid.quote:Op woensdag 2 juni 2021 13:58 schreef hhh38 het volgende:
[..]
We hebben hier in het topic meer vertrouwen in veel speeltijd voor hem dan hijzelf als ik dit zo lees
Kan me echt heel slecht voorstellen dat Slot het ziet zitten in Fer en Diemers, dus hoop dat Wehrmann in ieder geval even de voorbereiding afwacht.
Oh nou sorry hoor, wist niet dat je kwaad werdquote:Op woensdag 2 juni 2021 16:08 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dan donder je lekker op naar dat topic, hier bespreken we het ook.
Kwaad?quote:Op woensdag 2 juni 2021 16:09 schreef Caland het volgende:
[..]
Oh nou sorry hoor, wist niet dat je kwaad werd
quote:Op woensdag 2 juni 2021 16:10 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Kwaad?
Ik doe er zelfs nog een vrolijke smiley bij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |