Bij mij staan precies dezelfde landen op de NL en de Britse pagina.quote:Op donderdag 13 mei 2021 16:20 schreef heywoodu het volgende:
Wel de Engelse, maar niet de Nederlandse pagina updaten, lekker bezig.
https://www.government.nl(...)-ban-and-docking-ban
https://www.rijksoverheid(...)vakantie/vliegverbod
Ik doelde op de datum, die is op de Nederlandse nog niet bijgewerkt, maar aan de hand van de Engelse zie ik dat ik daar op weinig verandering hoef te rekenen.quote:Op donderdag 13 mei 2021 16:22 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
Bij mij staan precies dezelfde landen op de NL en de Britse pagina.
Braziliaans was je meisje toch? Dat zal nog wel even lastig blijven.quote:Op donderdag 13 mei 2021 16:29 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik doelde op de datum, die is op de Nederlandse nog niet bijgewerkt, maar aan de hand van de Engelse zie ik dat ik daar op weinig verandering hoef te rekenen.
Ja daar kijken we naar. Versoepelingen weekje later dus.quote:
Jep. Nou was het vorig jaar ook lastig en ineens kwam daar de uitzondering voor mensen met een (bewezen) relatie, terwijl het voor zaken als toerisme nog verboden was. De hoop is er een beetje op gevestigd dat het geen maanden duurt voor er voorzichtig weer wat meer uitzonderingen bij gaan komen, zoals tot eerder dit jaar het geval was.quote:Op donderdag 13 mei 2021 16:36 schreef nostra het volgende:
[..]
Braziliaans was je meisje toch? Dat zal nog wel even lastig blijven.
Hemelvaartpiek en Pinksterpiek komen er nog aan.quote:Op donderdag 13 mei 2021 16:57 schreef Cynicio het volgende:
De hoge vaccinatiegraad bij 70-79 begint eindelijk z'n vruchten af te werpen. Nog even langs de Suikerfeestpiek en dan zijn we gered.
Hier net een fietstocht achter de rug door o.a Asten en Someren (bij Helmond) en ook daar volle terrassen en gezellige drukte. Alleen de mondkapjes verraden dat er iets niet pluis is.quote:Op donderdag 13 mei 2021 16:37 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Net terug uit Laren. Mooie weer, drukte, volle terrassen. Net de pre-2020 situatie, op enkele tactisch geplaatse hekjes hier en daar na. Heerlijk.
Gaan we die onzin weer elk weekend en vrije dag krijgen. Te druk in dit park, in die stad, in die parkeergaragequote:
Gevolgd door de zomervakantiepiek, de Sint-Maartenpiek, de nieuwe kerstpiek, gevolgd door de carnavalspiek.quote:Op donderdag 13 mei 2021 16:59 schreef chratnox het volgende:
[..]
Hemelvaartpiek en Pinksterpiek komen er nog aan.
Vergeet niet de sinterklaaspiek. Dat wordt de heftigste van allemaal.quote:Op donderdag 13 mei 2021 17:05 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
Gevolgd door de zomervakantiepiek, de Sint-Maartenpiek, de nieuwe kerstpiek, gevolgd door de carnavalspiek.
Even de weg plaveien naar een verplichting.quote:Op donderdag 13 mei 2021 17:18 schreef Newby6781 het volgende:
Ruim kwart EU-burgers zegt vaccin te weigeren
https://nos.nl/l/2380579
Ik kan 'm ook al fixen hoor. Ben 27, geen medische aandoening of wat dan ook. Perfect gezond. M'n huisarts heeft gewoon iedereen opgeroepen die ooit één keer de griepprik heeft gehad.quote:Op donderdag 13 mei 2021 15:48 schreef deedeetee het volgende:
Dat is mss niet eens zo'n gek idee. Van mij mogen ze dit hier ook doen. Beetje mixen kan echt geen kwaad. Het zou me niks verbazen als er mensen zijn die zich niet laten vaccineren omdat ze niet willen dat anderen weten dat ze medische problemen hebben.
Dat Fransen raar zijn weten we wel, maar wat is er mis met Oostenrijkers. Die staan ook laag op de ranglijst.quote:Op donderdag 13 mei 2021 17:18 schreef Newby6781 het volgende:
Ruim kwart EU-burgers zegt vaccin te weigeren
https://nos.nl/l/2380579
Vroeger wel eens een geschiedenislesje gehad op school?quote:Op donderdag 13 mei 2021 17:49 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Dat Fransen raar zijn weten we wel, maar wat is er mis met Oostenrijkers.
Duitsland staat wel veel hoger op de lijst namelijk.quote:Op donderdag 13 mei 2021 17:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Vroeger wel eens een geschiedenislesje gehad op school?
Wanneer gaan we eindelijk eens ophouden met roepen dat het ergens te druk is.quote:
Als er geen regels meer zijn. Tot die tijd gewoon wanneer het ergens te druk is.quote:Op donderdag 13 mei 2021 18:16 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Wanneer gaan we eindelijk eens ophouden met roepen dat het ergens te druk is.
Vermoeiend.
Waar is het te druk? De Arena boulevard met 12.000 man? Ja dat was best druk ja.quote:Op donderdag 13 mei 2021 18:16 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Wanneer gaan we eindelijk eens ophouden met roepen dat het ergens te druk is.
Vermoeiend.
Dovemansoren, het heeft toch geen zin.quote:Op donderdag 13 mei 2021 18:27 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Als er geen regels meer zijn. Tot die tijd gewoon wanneer het ergens te druk is.
Wat een politiek correct gedoe bij die Belgen. Ik krijg volgende week mijn eerste spuit (Pfizer of Moderna), want ik ben zwaar astmatisch. Boeit mij dat of iemand weet dat ik astma heb, ik kom er toch niet voor een te kleine lul of zo. Integendeelquote:Op donderdag 13 mei 2021 15:48 schreef deedeetee het volgende:
nos
[..]
Dat is mss niet eens zo'n gek idee. Van mij mogen ze dit hier ook doen. Beetje mixen kan echt geen kwaad. Het zou me niks verbazen als er mensen zijn die zich niet laten vaccineren omdat ze niet willen dat anderen weten dat ze medische problemen hebben.
Als een te kleine lul een risicofactor was geweest had ik er ook niet spastisch over gedaan. Vind het vreemder dat mensen dat interessant vinden.quote:Op donderdag 13 mei 2021 18:39 schreef Djeez het volgende:
[..]
Wat een politiek correct gedoe bij die Belgen. Ik krijg volgende week mijn eerste spuit (Pfizer of Moderna), want ik ben zwaar astmatisch. Boeit mij dat of iemand weet dat ik astma heb, ik kom er toch niet voor een te kleine lul of zo. Integendeel
okquote:Op donderdag 13 mei 2021 18:27 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Als er geen regels meer zijn. Tot die tijd gewoon wanneer het ergens te druk is.
Op zich hebben de meesten 60+ers inmiddels hun eerste vaccinatie ontvangen, dus misschien is dat het.quote:Op donderdag 13 mei 2021 17:33 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Wat een bizarre daling bij 50-69.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |