breng maar naar zoetermeer danquote:Op dinsdag 4 mei 2021 09:28 schreef iamredleader het volgende:
Pinpoint gemaakt. Mogelijk straks op pad, DM verzonden aan @:rubbereend
Heeft @rubbereend nog niet gereageerd?quote:Op dinsdag 4 mei 2021 09:28 schreef iamredleader het volgende:
Pinpoint gemaakt. Mogelijk straks op pad, DM verzonden aan @:rubbereend
->GC?quote:Op vrijdag 7 mei 2021 14:41 schreef Deisyy het volgende:
@:nattekat de stok ligt er nog, ga halen dan!
Als je de stok binnen 24 uur vanaf nu hebt opgehaald mag je het topic naar GC verhuizen.quote:
Dan schopt @Leonos hem weer terug als ik hem weggelegd hebquote:Op vrijdag 7 mei 2021 14:56 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Als je de stok binnen 24 uur vanaf nu hebt opgehaald mag je het topic naar GC verhuizen.
maak even tijd dan sjongejongequote:Op vrijdag 7 mei 2021 13:47 schreef iamredleader het volgende:
Jawel, maar te laat om dinsdag nog te halen. En daarna geen tijd meer voor gemaakt.
Dus, stokkie ligt nog op z'n plekkie
ga hem zelf halen, hij ligt speciaal voor jou in Z'meerquote:
Je hebt 24/7 dm dienst om dat te voorkomen.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 15:11 schreef rubbereend het volgende:
in dit tempo kan ik hem binnenkort zelf verplaatsen
ja, ik zit elk uur zowat FOK! te refreshenquote:Op vrijdag 7 mei 2021 15:17 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je hebt 24/7 dm dienst om dat te voorkomen.
zwartemeer is niet zoetermeer suffie!!!quote:Op vrijdag 7 mei 2021 15:16 schreef rubbereend het volgende:
[..]
ga hem zelf halen, hij ligt speciaal voor jou in Z'meer
allemaal hetzelfde johquote:Op vrijdag 7 mei 2021 15:22 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
zwartemeer is niet zoetermeer suffie!!!
kan die mooi naar zoetermeerquote:Op zondag 9 mei 2021 21:28 schreef Goitske het volgende:
Wel terug maar stok nog niet gedropt doe ik morgen dus hij is weer op de Veluwe op dit moment. Hij wilde niet in Drenthe blijven
had hij al wortels? En niet per ongeluk Duitsland ingereden?quote:Op zondag 9 mei 2021 21:28 schreef Goitske het volgende:
Wel terug maar stok nog niet gedropt doe ik morgen dus hij is weer op de Veluwe op dit moment. Hij wilde niet in Drenthe blijven
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 10 mei 2021 20:27 schreef Goitske het volgende:
De geboorteplaats van mijn vaderSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@wolfrolf, stuur je ons even een dm als je m gaat halen?
(En in t onwaarschijnlijke geval dat een ander hem haalt, ook graag een dm)
life is what happens to you, while you're busy making other plans.
Ik was vergeten dat het een willekeurige feestdag is waar ik niks mee heb verder en dat ik daardoor deze ochtend niet eens weg kan. Geef de schuld aan hemelvaartsdagquote:
quote:Op donderdag 13 mei 2021 06:47 schreef wolfrolf het volgende:
wat leuk! het komt me vandaag alleen totaal niet uit, dus @:nattekat veel plezier!
onlangs op een werkdag xtra vroeg van huis gegaan om hem naar nieuw vennep te slingeren dusquote:Op donderdag 13 mei 2021 10:14 schreef Deisyy het volgende:
Jaren janken om Zoetermeer en als de stok daar dan ligt het af laten weten
ah joh ga gewoonquote:Op donderdag 13 mei 2021 09:46 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik was vergeten dat het een willekeurige feestdag is waar ik niks mee heb verder en dat ik daardoor deze ochtend niet eens weg kan. Geef de schuld aan hemelvaartsdag
goed bezig !quote:Op donderdag 13 mei 2021 10:25 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik ga ook, een dag bestaat uit meer dan een ochtend
Haha we hadden hem een paar weken terug ook in Zoetermeer gelegd en toen is wolfrolf m gaan halenquote:Op donderdag 13 mei 2021 10:14 schreef Deisyy het volgende:
Jaren janken om Zoetermeer en als de stok daar dan ligt het af laten weten
Vooruit dan maar.quote:Op donderdag 13 mei 2021 10:47 schreef KapiteinIglo het volgende:
@:nattekat wil je de TT aanpassen het is niet superkimmi maar SK & KI
Wij gaan altijd samen 🤓
ge zijt een schatquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op anoniem
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.100.000 katjes
Fuck the EBU!
quote:Op vrijdag 14 mei 2021 23:56 schreef Nattekat het volgende:
Dit is met afstand de meest teleurstellende stok ooit
[ afbeelding ]Schandalig dit, minimaal drie foto's!!!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
@Pino112 dikke stok, 3 bier.quote:Op donderdag 13 mei 2021 10:45 schreef superkimmi het volgende:
[..]
Haha we hadden hem een paar weken terug ook in Zoetermeer gelegd en toen is wolfrolf m gaan halen
quote:Op vrijdag 14 mei 2021 23:56 schreef Nattekat het volgende:
Dit is met afstand de meest teleurstellende stok ooit
[ afbeelding ]waar is de 3e foto nkSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.lekker faxen heel de dag echt genot
quote:Op zaterdag 15 mei 2021 00:27 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Schandalig dit, minimaal drie foto's!!!!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.100.000 katjes
Fuck the EBU!
Wat is dat nouquote:Op zaterdag 15 mei 2021 08:56 schreef Leonos het volgende:
LEIDEN HOOLIGANS
Ben alleen in Zwitserland
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"
Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad - My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
Leiderdorp dus? Dat is de eerste plaats richting het noorden vanaf waar de stok lagquote:
quote:Op zondag 16 mei 2021 12:27 schreef rubbereend het volgende:
Kan iemand de stok in Zoetermeer leggen voor @:wolfrolf
Van Leiden naar Leiderdorp? Volgens mij nietquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hooray for boobies!
scherp gezienquote:
ga je gangquote:Op zondag 16 mei 2021 20:08 schreef Nattekat het volgende:
Het is meer een plank tegenwoordig
#bringbackstok
Eeuwig zonde jaquote:Op maandag 17 mei 2021 13:01 schreef Spockjuh_ het volgende:
toch blijft het een gemis dat de site van maringo niet optimaal werkt. Vond/vind de bijkomende cijfertjes ideaal en leuk om af en toe te checken. Nu zoek ik vooral via de wiki en dat werkt wel maar is toch net iets te plat
@wolfrolf weet wel een leuk plekjequote:Op maandag 17 mei 2021 19:42 schreef KapiteinIglo het volgende:
Roadtripdames strike again![]()
@:superkimmi
Nu op zoek naar een leuk plekje
Ik hoop binnenkort een alternatief te kunnen bieden.quote:Op maandag 17 mei 2021 13:01 schreef Spockjuh_ het volgende:
toch blijft het een gemis dat de site van maringo niet optimaal werkt. Vond/vind de bijkomende cijfertjes ideaal en leuk om af en toe te checken. Nu zoek ik vooral via de wiki en dat werkt wel maar is toch net iets te plat
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.life is what happens to you, while you're busy making other plans.
Nee inderdaad. Niemand die even naar het o zo mooie Schoonhoven gaatquote:Op zaterdag 22 mei 2021 11:35 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dat gezeik van de laatste tijd heeft het spel geen goed gedaan
vind het maar een rotstuk vanaf de a2, ik passquote:Op zondag 23 mei 2021 09:32 schreef KapiteinIglo het volgende:
[..]
Nee inderdaad. Niemand die even naar het o zo mooie Schoonhoven gaat
Het is gewoon een pokkeplek eigenlijk. De dichtstbijzijnde snelweg is 25 minuten rijden door kale polders op kleine wegen.quote:Op zondag 23 mei 2021 09:32 schreef KapiteinIglo het volgende:
[..]
Nee inderdaad. Niemand die even naar het o zo mooie Schoonhoven gaat
bedankt voor je hulp rubbereendquote:Op zondag 23 mei 2021 19:34 schreef rubbereend het volgende:
als de stok nou in Zoetermeer had gelegen dan had @:wolfrolf hem tenminste kunnen halen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |