Het is klaar de uitzending.....alles over de oudbewoners en natuurlijk Thomas en Jill vooral de kus. Maar niks over Thomas kleine foutje dat hij tegen Jill vertelde dat Michel als eerste eruit ging......want dat is natuurlijk ook een verassing voor BB die weet ook nog van niks.quote:Op dinsdag 6 april 2021 22:13 schreef greysbones het volgende:
[..]
als je videoland hebt kun je gewoon vooruit kijken
22:20quote:Op dinsdag 6 april 2021 22:22 schreef lucienne2 het volgende:
Wat was het drama met Matt gisteren dan? Ik heb dat helemaal gemist
twistplot. Hij kijkt via GoPlay. Hij zit namelijk in het logeerkamertje bij Julie en mag daar niet uit van Pepequote:Op dinsdag 6 april 2021 22:23 schreef GayGuy het volgende:
Michel schijnt actief op Insta te zijn. Heeft een foto gedeeld, van zichzelf waarop hij thuis Big Brother zit te kijken via videoland
Kinkyquote:Op dinsdag 6 april 2021 22:24 schreef lucienne2 het volgende:
[..]
twistplot. Hij kijkt via GoPlay. Hij zit namelijk in het logeerkamertje bij Julie en mag daar niet uit van Pepe
Wat een lelijke vloer.quote:
denk dat hij het juist andersom zeiquote:Op dinsdag 6 april 2021 22:23 schreef Li0nHeart het volgende:
[..]
Matt spreekt Jill aan op het feit dat hij niet altijd haar grappen goed kon plaatsen, dat het soms leek of ze hem niet mag. Mensen buiten vonden het niet kunnen hoe hij met haar omging zegt hij.
Je hebt gelijk ... hoe zij met hemquote:Op dinsdag 6 april 2021 22:27 schreef suzi1 het volgende:
[..]
denk dat hij het juist andersom zei
al klopt het op die manier natuurlijk wel.
klein appartementquote:
Kssst.quote:
Beter ga je weg.quote:
Okee.quote:
quote:
moet ik ff 2 cos nachtjes over slapenquote:Op dinsdag 6 april 2021 22:32 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Okee.![]()
Kom je dan wel in DTS posten?
Klaarblijkelijk. Maar laat het verder maar gaan Lion.quote:
Haters gonna hatequote:Op dinsdag 6 april 2021 22:35 schreef utopia2.0 het volgende:
[..]
Klaarblijkelijk. Maar laat het verder maar gaan Lion.
Alsof we die kaartjes niet genoeg hebben meegekregenquote:Op dinsdag 6 april 2021 22:38 schreef greysbones het volgende:
Hoe verzinnen ze het ook bij de FEBO he
lees ff 5 kaartjes voor
uur lang met valentijnsdag... en nu weerquote:Op dinsdag 6 april 2021 22:39 schreef Yolk het volgende:
[..]
Alsof we die kaartjes niet genoeg hebben meegekregen
quote:
Niks wordt leuk gevonden hier, dat scheelt dan weer.quote:Op dinsdag 6 april 2021 22:41 schreef NBWtje het volgende:
Beter als ze nu meteen gaan slapen?
Oke jongens!!! Stop stop!!! Geen leuke dingen voor de camera doen! Gewoon gelijk gaan slapen, is beter!!!!
😂
nee mario daar letten wij niet opquote:Op dinsdag 6 april 2021 22:44 schreef mario390 het volgende:
bij deze douchszene nu was jill topless
heeft dat niemand gezien?
the Stagiaires Fucked it up!!quote:Op dinsdag 6 april 2021 22:45 schreef Benny het volgende:
Dat einde van de uitzending was apart. Alsof de bekendmaking nu pas zou moeten zijn
Dat vond ik toch niet, Het was een mededeling aan de bewoners die in beeld werd gebracht, het was niet een cliffhanger voor de kijkers (volgens mij)quote:Op dinsdag 6 april 2021 22:45 schreef Benny het volgende:
Dat einde van de uitzending was apart. Alsof de bekendmaking nu pas zou moeten zijn
Selectieve brieven die ze geselecteerd hebben. Zitten vast brieven tussen van de zuurpruimen hier.quote:
Mario is it you??quote:Op dinsdag 6 april 2021 22:48 schreef Joyce-43 het volgende:
BB doet even leuk mee haha ja ik loop wat achter
Ze hebben wel controle over wat ze door latenquote:Op dinsdag 6 april 2021 22:50 schreef NBWtje het volgende:
'Tuurlijk is dit vast gestuurd door achter,... Maar achter heeft geen controle over wat de mensen schrijven, en dit is wel even een leuk positief rondje. En de mensen die een kaartje hebben gestuurd en nu hun naam horen is toch leuk.
Beetje gemeen van Michel om de leukste kaart vanmiddag mee te nemen.quote:Op dinsdag 6 april 2021 22:50 schreef NBWtje het volgende:
'Tuurlijk is dit vast gestuurd door achter,... Maar achter heeft geen controle over wat de mensen schrijven, en dit is wel even een leuk positief rondje. En de mensen die een kaartje hebben gestuurd en nu hun naam horen is toch leuk.
ben je nu teleurgesteld of meer boos?quote:Op dinsdag 6 april 2021 22:52 schreef odie22 het volgende:
heb even tussen het cossen door de tv uitzending gekeken, hoezo het was 1 kusje dzjill
Jaquote:
Waa gewoon op de bekquote:Op dinsdag 6 april 2021 22:52 schreef odie22 het volgende:
heb even tussen het cossen door de tv uitzending gekeken, hoezo het was 1 kusje dzjill o|
furieusquote:Op dinsdag 6 april 2021 22:53 schreef greysbones het volgende:
[..]
ben je nu teleurgesteld of meer boos?
Ja was aangenaam verrast, zo liefquote:Op dinsdag 6 april 2021 22:52 schreef odie22 het volgende:
heb even tussen het cossen door de tv uitzending gekeken, hoezo het was 1 kusje dzjill
hoe kom je daar nu weer bij ?quote:Op dinsdag 6 april 2021 22:57 schreef odie22 het volgende:
[..]
ze heeft gelogen tegen de groep,tegen Liese, tegen BB , het is een schande
Wat goed dat je dat van een foto al kan uitmaken.quote:Op dinsdag 6 april 2021 22:28 schreef greysbones het volgende:
[..]
klein appartement
hij had er altijd grote woorden over
Liese zal haar groot gelijk gevenquote:Op dinsdag 6 april 2021 22:57 schreef odie22 het volgende:
[..]
ze heeft gelogen tegen de groep,tegen Liese, tegen BB , het is een schande
Die kans is wel redelijk klein als je de brief nooit gestuurd hebt. Maar misschien wel.quote:Op dinsdag 6 april 2021 22:58 schreef VraagjeAanDeRegie het volgende:
Allemaal zo'n fijne brieven![]()
Als ik dit had geweten, had ik ook wel een brief naar Michel gestuurd, misschien dat ie die bij z'n exit ook heeft mogen lezen
Ik vraag me oprecht af hoeveel mensen anno 2021 nog brieven sturen (naar zo'n programma als BB).quote:Op dinsdag 6 april 2021 23:00 schreef engine het volgende:
[..]
Die kans is wel redelijk klein als je de brief nooit gestuurd hebt. Maar misschien wel.
nee om de tiet was gegangenquote:Op dinsdag 6 april 2021 23:01 schreef NBWtje het volgende:
Mario, je moet niet terug,,. Je moet vooruit!
quote:
Dat laatste ook ja. Via kaartjesstuurwebsites.quote:Op dinsdag 6 april 2021 23:00 schreef VraagjeAanDeRegie het volgende:
[..]
Ik vraag me oprecht af hoeveel mensen anno 2021 nog brieven sturen.
Of zouden het gewoon afgeprinte mails zijn?
Ow okay, ik ben niet zo mee met al die moderne websites zoals die greetzquote:Op dinsdag 6 april 2021 23:02 schreef NBWtje het volgende:
@:vraagjeaanderegie waren allemaal kaartjes van greetz,... Kan allemaal online he?
En daarbij, ja er zijn nog mensen die gewoon een kaartje en een postzegel in de winkel kopen en die versturen. Doe ik ook met verjaardagen?
Niks geks aan
Wat lul jij je nu tegen. Eerst een brief willen sturen naar Michel om vervolgens aan te geven wie er anno 2021 nog een brief stuurt naar een programma als BB. Humorquote:Op dinsdag 6 april 2021 23:00 schreef VraagjeAanDeRegie het volgende:
[..]
Ik vraag me oprecht af hoeveel mensen anno 2021 nog brieven sturen (naar zo'n programma als BB).
Of zouden ze er ook afgeprinte mails bij hebben toegevoegd?
Makkelijk hoor. En je weet zeker dat hij op de dag bezorgd wordt wanneer jij wil.quote:Op dinsdag 6 april 2021 23:04 schreef VraagjeAanDeRegie het volgende:
[..]
Ow okay, ik ben niet zo mee met al die moderne websites zoals die greetz
Was voor Thomas en Jill bedoeld (als ‘hint’ naar K3 bondje), maar omdat ze de envelop blijkbaar niet kregen is die boodschap in het huis niet aangekomen en dachten ze dat hij voor Michel was.quote:Op dinsdag 6 april 2021 22:55 schreef NBWtje het volgende:
Die kaart was toch niet eens voor Michel? Volgens mij zei Benny dat hij hem naar iemand anders had gericht maar dat ding belande op de plank boven Michel z'n bed,...
Kijk effe op een willekeurige pornosite en je hebt de tieten voor het uitzoekenquote:
ik heb ook het vermoeden dat dit niet zijn huis is want hij had het wel over een grotere tv, misschien is hij bij Egbert of Jeroen ofzoquote:Op dinsdag 6 april 2021 22:28 schreef greysbones het volgende:
[..]
klein appartement
hij had er altijd grote woorden over
Niet weer he.....quote:Op dinsdag 6 april 2021 23:07 schreef cheanny het volgende:
Hoezo vraag je je opeens af hoe klein een micropenis is? Verwonder me toch steeds over wat er zich allemaal afpeelt in dat breintje van Jilleke
wij doen het via kaartje2go ik heb daar zelfs in mijn profiel mn persoonlijke adressenbestand, super handig, als ik eens een adres nodig heb ga ik ff naar de website van hun.quote:Op dinsdag 6 april 2021 23:04 schreef VraagjeAanDeRegie het volgende:
[..]
Ow okay, ik ben niet zo mee met al die moderne websites zoals die greetz
ik dacht ook al, wat is hier nou zo speciaal aanquote:Op dinsdag 6 april 2021 23:06 schreef utopia2.0 het volgende:
[..]
Kijk effe op een willekeurige pornosite en je hebt de tieten voor het uitzoeken
ja maar dit is livequote:Op dinsdag 6 april 2021 23:06 schreef utopia2.0 het volgende:
[..]
Kijk effe op een willekeurige pornosite en je hebt de tieten voor het uitzoeken
@NBWtje ,quote:Op dinsdag 6 april 2021 23:05 schreef NBWtje het volgende:
Als jij al niet mee bent met websites dan zou juist jij moeten begrijpen dat mensen soms dingen nog gewoon met de hand sturen?
Dus ik mag niet zeggen dat het een kleine kamer is ..quote:Op dinsdag 6 april 2021 23:11 schreef NBWtje het volgende:
Wat maakt het uit of het wel of niet het huis van Michel is,... Omdat je dat aan de groote van de tv kan zien,..
Het hele punt van de foto is dat hij echt uit BB is en dat er niet nog een adertje onder het gras zit dat hij in een geheime kamer verstopt zit, en dat hij effe bij moet komen van alles met een biertje,...
hij moet over 2 dagen in de live zijn, en mag dus geen contacten hebben ivm corona, ik denk niet dat hij thuis s of bij vrienden, denk hotel oidquote:Op dinsdag 6 april 2021 23:08 schreef Joyce-43 het volgende:
[..]
ik heb ook het vermoeden dat dit niet zijn huis is want hij had het wel over een grotere tv, misschien is hij bij Egbert of Jeroen ofzo
as toch echt een huiskamer fotoquote:Op dinsdag 6 april 2021 23:12 schreef rinardo het volgende:
[..]
hij moet over 2 dagen in de live zijn, en mag dus geen contacten hebben ivm corona, ik denk niet dat hij thuis s of bij vrienden, denk hotel oid
Of dat is de geheime kamer?quote:Op dinsdag 6 april 2021 23:11 schreef NBWtje het volgende:
Wat maakt het uit of het wel of niet het huis van Michel is,... Omdat je dat aan de groote van de tv kan zien,..
Het hele punt van de foto is dat hij echt uit BB is en dat er niet nog een adertje onder het gras zit dat hij in een geheime kamer verstopt zit, en dat hij effe bij moet komen van alles met een biertje,...
Ik zat al te zoeken naar dat nieuwe dure behang waar hij het een paar keer over had.quote:Op dinsdag 6 april 2021 23:08 schreef Joyce-43 het volgende:
ik heb ook het vermoeden dat dit niet zijn huis is want hij had het wel over een grotere tv, misschien is hij bij Egbert of Jeroen ofzo
Ik heb de zoen gezien in de uitzendingquote:
very deepfakesquote:Op dinsdag 6 april 2021 23:12 schreef greysbones het volgende:
W
[..]
as toch echt een huiskamer foto
Geen hotelkamer
Whahahaha jou gedachten slaan op hol..quote:
Foto is in elkaar gemonteerd.quote:Op dinsdag 6 april 2021 23:13 schreef odie22 het volgende:
michel is niet weg, niet alles geloven wat op insta staat
Omdat hier alweer van 1 foto gezegd werd dat het een klein appartement was waar hij woonde. Terwijl je maar een hoek van zag.quote:Op dinsdag 6 april 2021 23:11 schreef NBWtje het volgende:
Wat maakt het uit of het wel of niet het huis van Michel is,... Omdat je dat aan de groote van de tv kan zien,..
Het hele punt van de foto is dat hij echt uit BB is en dat er niet nog een adertje onder het gras zit dat hij in een geheime kamer verstopt zit, en dat hij effe bij moet komen van alles met een biertje,...
nou ik hoorde toch echt dat zei , 1 kus gegevenquote:Op dinsdag 6 april 2021 23:13 schreef Verida het volgende:
[..]
Ik heb de zoen gezien in de uitzending
ik vond het allemaal nogal onschuldig en niet echt het beeld van een hartstochtelijke tongzoen. Dus daar vind ik niet dat ze over gelogen heeft.
Ze heeft verteld dat ze heeft gezoend met Thomas, dus ook niet gelogen
Het enige dat misschien in haar beleving anders was, dat het initiatief van Thomas uitging, en op beeld leek dat ook van Jill uit te gaan.
appartament in A'dam van 20 m2 is al 5 ton, dan lijkt het al gauw grootquote:Op dinsdag 6 april 2021 23:15 schreef zodeju het volgende:
[..]
Omdat hier alweer van 1 foto gezegd werd dat het een klein appartement was waar hij woonde. Terwijl je maar een hoek van zag.
Omdat je dat niet kan zien....het is een hoek van een kamer.quote:Op dinsdag 6 april 2021 23:12 schreef greysbones het volgende:
[..]
Dus ik mag niet zeggen dat het een kleine kamer is ..
Zou niet weten waarom niet
Kwam inderdaad heel lief en onschuldig over. Op het laatst gaf zij hem nog een klein extra kusje. Maar misschien wilde ze het voor zichzelf houden. Laat ze maar lekker samen uitzoeken hoe het zit. Hoop dat ze sowieso vrienden blijven.quote:Op dinsdag 6 april 2021 23:13 schreef Verida het volgende:
Ik heb de zoen gezien in de uitzending
ik vond het allemaal nogal onschuldig en niet echt het beeld van een hartstochtelijke tongzoen. Dus daar vind ik niet dat ze over gelogen heeft.
Ze heeft verteld dat ze heeft gezoend met Thomas, dus ook niet gelogen
Het enige dat misschien in haar beleving anders was, dat het initiatief van Thomas uitging, en op beeld leek dat ook van Jill uit te gaan.
wat een ontzettende leugen, ze zou hiervoor gewoon gediskwalificeerd moeten wordenquote:Op dinsdag 6 april 2021 23:15 schreef odie22 het volgende:
[..]
nou ik hoorde toch echt dat zei , 1 kus gegeven
Jill had gezegd 1 kus je en ze was er van geschrokken maar het imitatie kwam duidelijk van Jill af in de uitzendingquote:Op dinsdag 6 april 2021 23:15 schreef odie22 het volgende:
[..]
nou ik hoorde toch echt dat zei , 1 kus gegeven
En toch vind ik dat welquote:Op dinsdag 6 april 2021 23:16 schreef zodeju het volgende:
[..]
Omdat je dat niet kan zien....het is een hoek van een kamer.
Heb de uitzending niet gezien maar wat ik Jill op stream hoorde vertellen tegen Liese klonk wel alsof ze zelf het initiatief nam.quote:Op dinsdag 6 april 2021 23:13 schreef Verida het volgende:
[..]
Ik heb de zoen gezien in de uitzending
ik vond het allemaal nogal onschuldig en niet echt het beeld van een hartstochtelijke tongzoen. Dus daar vind ik niet dat ze over gelogen heeft.
Ze heeft verteld dat ze heeft gezoend met Thomas, dus ook niet gelogen
Het enige dat misschien in haar beleving anders was, dat het initiatief van Thomas uitging, en op beeld leek dat ook van Jill uit te gaan.
ze worden voor minder van de troon gestoten hoorquote:Op dinsdag 6 april 2021 23:17 schreef Verida het volgende:
[..]
wat een ontzettende leugen, ze zou hiervoor gewoon gediskwalificeerd moeten worden
quote:Op dinsdag 6 april 2021 23:19 schreef odie22 het volgende:
[..]
ze worden voor minder van de troon gestoten hoor
wow kleinquote:Op dinsdag 6 april 2021 23:18 schreef rinardo het volgende:
hmmzzz toch bij hem thuis, oude foto ernaast zelfde vloer , zelfde tv poot
[ link | afbeelding ]
quote:Op dinsdag 6 april 2021 23:18 schreef rinardo het volgende:
hmmzzz toch bij hem thuis, oude foto ernaast zelfde vloer , zelfde tv poot
[ link | afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |