Dat is mooi, want ik vrees dat de saboteur zich niet laat tegenhouden door een andere stok gezien het lijmincident. Voor iemand die het spel per se wil dwarsbomen is er altijd wel iets te verzinnen.quote:Op vrijdag 16 april 2021 11:33 schreef DW457 het volgende:
Eerlijk is eerlijk: dat verdwijnen van die stok maakt dit topic wel steeds leuk. Lijkt haast verbroederend te werken
Ik zie het alleen maar kansloze figuren aantrekken die anders nooit hadden deelgenomen aan dit spel.quote:Op vrijdag 16 april 2021 11:33 schreef DW457 het volgende:
Eerlijk is eerlijk: dat verdwijnen van die stok maakt dit topic wel steeds leuk. Lijkt haast verbroederend te werken
quote:Op vrijdag 16 april 2021 12:10 schreef Spockjuh_ het volgende:
was wat moeite maar ben blij het met resultaat. SorryMooi, we rekenen op je nu.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.100.000 katjes
Fuck the EBU!
Wel houtzaag-proof hèquote:Op vrijdag 16 april 2021 13:34 schreef Vonkenboer het volgende:
Ik kan eventueel thuis even kijken of we materiaal hebben om een stok te maken. Staat vast nog wel ergens een rest stuk profiel 40x40 oid
Oke dus ik doe alle moeite voor niks? Want dan stop ik met het maken van een houtzaagproof stok. No problemo.quote:Op vrijdag 16 april 2021 13:45 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Dat kan denk ik wél, even kijken of ik tijd en materiaal kan vinden..
De vorige foto stond niet in spoiler. Ik denk dat we daar in elk geval weer mee moeten starten.quote:Op vrijdag 16 april 2021 13:32 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Dat is mooi, want ik vrees dat de saboteur zich niet laat tegenhouden door een andere stok gezien het lijmincident. Voor iemand die het spel per se wil dwarsbomen is er altijd wel iets te verzinnen.
En het kan ook een draaideursaboteur zijn die zijn gang blijft gaan zo lang spel zich in de openbaarheid, of iig zichtbaarheid voor alle FOK!users, afspeelt. Weet niet of daar ooit eerder sprake van is geweest en hoe dat toen is opgelost?
Heb zelf wel een ideetje, maar die kan ik niet openbaren zonder dat ik de effectiviteit daarvan saboteer.
Ik heb nog niets, dus als jij wat hebt dan begin ik niet ook nog eens met makenquote:Op vrijdag 16 april 2021 13:49 schreef Puala het volgende:
[..]
Oke dus ik doe alle moeite voor niks? Want dan stop ik met het maken van een houtzaagproof stok. No problemo.
Regel je zelf een slot? Of haal je hem hier op?
Ik denk niet dat iemand die op z'n dode gemak langs een weg een FOK!Stok door midden gaat zagen zich tegen laat houden door een inlogscherm op een internetforumquote:Op vrijdag 16 april 2021 13:53 schreef Puala het volgende:
[..]
De vorige foto stond niet in spoiler. Ik denk dat we daar in elk geval weer mee moeten starten.
überhaupt dat je bedenkt laat ik maar de stok opzoeken, stop een zaag in m'n kofferbak om even lekker te gaan zitten zagen langs de kant van de wegquote:Op vrijdag 16 april 2021 14:11 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik denk niet dat iemand die op z'n dode gemak langs een weg een FOK!Stok door midden gaat zagen zich tegen laat houden door een inlogscherm op een internetforum
Om nog maar te zwijgen over de kansloze figuren die wél deelnemenquote:Op vrijdag 16 april 2021 13:33 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik zie het alleen maar kansloze figuren aantrekken die anders nooit hadden deelgenomen aan dit spel.
Slotje opgelostquote:Op vrijdag 16 april 2021 19:10 schreef Deisyy het volgende:
Dit topic was uit mijn actieve topics, sabotage
Geen DM gehadquote:Op vrijdag 16 april 2021 07:57 schreef DJMO het volgende:
Dat gezegd hebbende, ik ben er voorlopig wel even klaar mee. Ik doe de komende tijd voorlopig niet meer mee. (Al heeft dat ook andere redenen)
Verdomme, je had het doorquote:Op vrijdag 16 april 2021 19:10 schreef Deisyy het volgende:
Dit topic was uit mijn actieve topics, sabotage
quote:
quote:Op vrijdag 16 april 2021 21:08 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Je wilde het topic naar GC ontvoeren natuurlijk.
Ik vind dit topic veel te leuk, dus ik ga het maar eens aan een slot leggen.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |