Stream:quote:Verkenner Kajsa Ollongren (D66) heeft vanmorgen toen ze het Binnenhof verliet per ongeluk interne notities uit de kabinetsformatie aan de camera's getoond. Ze had de stukken onder haar arm toen ze vertrok, omdat ze positief was getest op corona.
Op de uitvergrote foto van het ANP is onder het kopje "positie Omtzigt" te lezen: "functie elders". CDA-Kamerlid Pieter Omtzigt, de nummer twee op de lijst, zit overspannen thuis. Verder is te lezen: "linkse partijen houden elkaar niet echt vast".
Ook staat er: "meerderheid Eerste Kamer voor niemand een must" en iets over de onderhandelingsstijl van CDA-leider Wopke Hoekstra en zijn mogelijke positie in het nieuwe kabinet.
De verkennende gesprekken zijn geannuleerd vanwege de positieve test van Ollongren.
bron
Niet per se bij een beknopte opmerking die een ander heeft genoteerd. En als je zelf alleen een woord als 'stabiliteit' opschrijft, dan is het helemaal niet raar dat je je niet precies herinnert wat er is gezegd (zeker niet als het zoveel gesprekken op een dag waren).quote:Op donderdag 1 april 2021 22:00 schreef trein2000 het volgende:
Geef mij notulen van een overleg van twee weken geleden en ik kan je echt nog wel de context bij elke zin geven. Dat is gewoon raar.
Doe jij dan even de ministerraad van vorige week (is die vertrouwelijk?). Je hebt tot morgen 12 uur. Lukt het niet, ben je ongeloofwaardig.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:02 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Natuurlijk kan dat wel, als je daar een beetje je best voor doet
Dat denk ik niet hoor. Die blijft gewoon lekker hangen. Schandaaltje meer of minder kijken ze bij de VVD niet van op.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:02 schreef Pedroso het volgende: Rutte ziet zijn 'langst zittende premier van NL ooit' in rook op gaan.
Ik eis kamervragen.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:09 schreef Coco het volgende:
Ik heb een pittige mening over mods die knoeien met topics.
Echt mijn type.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:10 schreef Hexagon het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Deze was 15 jaar geleden
Misschien dezelfde ambtenaar die zelf analyses maakte van de Britse coronavariant?quote:Op donderdag 1 april 2021 22:09 schreef Frozen-assassin het volgende:
Wie heeft de tekst 'Omtzigt, functie elders' opgeschreven? Ex-verkenner Ollongren zegt dat de ambtelijke staf dit heeft gedaan. "
@:Whiskers2009
Zeg maar wie het dan heeft opgeschreven?
Werk jij ook in de politiek?quote:Op donderdag 1 april 2021 22:09 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Niet per se bij een beknopte opmerking die een ander heeft genoteerd. En als je zelf alleen een woord als 'stabiliteit' opschrijft, dan is het helemaal niet raar dat je je niet precies herinnert wat er is gezegd (zeker niet als het zoveel gesprekken op een dag waren).
Ik werk notulen altijd dezelfde dag uit omdat ik van mezelf weet dat ik dat een dag later soms al niet meer goed kan, afhankelijk van hoezeer ik in steekwoorden of in zinnen heb zitten notuleren. (Met name het uitwerken van mijn geschreven aantekeningen vind ik doffe ellende.)
Aardig afgetakeld, maar dat gebeurd bij de meeste in de politiek.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:10 schreef Hexagon het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Deze was 15 jaar geleden
quote:Je probeert te vaak dezelfde post achter elkaar te liken en ont-liken. Dit kan een zware belasting leveren op de servers. Soms kan het even duren voordat je like zichtbaar wordt. Heb iets meer geduld en probeer zorgvuldig met de like-knoppen om te gaan alsjeblieft? Alvast bedankt!
Meerdere ambtenaren?quote:Op donderdag 1 april 2021 22:12 schreef FlippingCoin het volgende:
Meerdere opmerkingen, opgetekend door meerdere ambtenaren, inderdaad volstrekt ongeloofwaardig dat dit bij drie personen uit het geheugen is geglipt.
Er zijn ook ambtenaren die adviezen publiceren hoe je moet juichen bij een doelpuntquote:Op donderdag 1 april 2021 22:11 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Misschien dezelfde ambtenaar die zelf analyses maakte van de Britse coronavariant?
ja dat zegt ploumen zojuist, dat kon ze opmaken uit verschillende handschriftenquote:
Niet in de politiek, maar wel bij semi-overheid in kringen waar veel politiek wordt bedreven.quote:
Vraag nog even naar de bekende weg, krijg hier koppijn van.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:11 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Ja Ploumen, dit hebben we nu al duizend keer gehoord. Dankjewel.
Juist omdat hij de waarheid niet heeft gesproken. Als hij meteen had gezegd dat ze het wel kort over Omtzigt hebben gehad maar dan meer of hij een ministerspost zou willen bekleden had hier nagenoeg heen haan naar gekraaid. Beetje dom dus.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:11 schreef ikbenrond het volgende:
Misschien is wat nu zeg dom, maar: wat er uiteindelijk in die stukken blijkt te staan is eigenlijk toch helemaal niet zo spannend? En wie het heeft opgeschreven? Het gaat nu om het beschadigde vertrouwen nav het handelen van Rutte de afgelopen week, maar is dat echt genoeg om het af te laten treden/om de motie te steunen?
Eerst dacht iedereen dat ze Omtzigt weg probeerde te werken. Bleek niet echt zo te zijn, dus nu heeft het debat een draai gekregen. Maar het is niet zo kwalijk meer als eerst werd geinsinueerd. Kan iemand me uitleggen waarom Rutte dan toch weg zou moeten? Als hij de waarheid spreekt en het echt niet meer wist, hoe erg is dit dan allemaal?
Het is en blijft haar verantwoordelijkheid. Als je niet zeker kan zijn van het antwoord moet je het niet met zekerheid geven.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:02 schreef VoMy het volgende:
[..]
Maar de kamer weet dat ze niet bij de stukken kan. Alles wat Ollongren zei sinds het terugtreden was gebaseerd op eigen stukken want dat was het enige wat ze had. Zonder uitzondering.
Eens met de conclusie hoor.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:11 schreef SnertMetChoco het volgende:
Maar goed. Je zag Hoekstra tegoedentrouw Ollongren bevragen. Dat gaat dus vermoedelijk geen steun voor een motie van wantrouwen worden richting Rutte vanuit het CDA. CU en SGP zijn daar altijd erg terughoudend mee en dan met D66 + VVD dus een meerderheid.
Dion GrausGod sowiesoquote:Op donderdag 1 april 2021 22:13 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Wordt er drugs gebruikt in de Tweede Kamer? #dtv
Nee dat cafe is gesloten na de verbouwing van Brinkman BV.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:13 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Wordt er drugs gebruikt in de Tweede Kamer? #dtv
De Jonge - Cocaine.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:13 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Wordt er drugs gebruikt in de Tweede Kamer? #dtv
Ergens rechts achterin zit wel een grootverbruiker volgens mij.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:13 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Wordt er drugs gebruikt in de Tweede Kamer? #dtv
Zo spannend is het ook niet nee. Zoals gebruikelijk, it's not the crime, it's the cover-upquote:Op donderdag 1 april 2021 22:11 schreef ikbenrond het volgende:
Misschien is wat nu zeg dom, maar: wat er uiteindelijk in die stukken blijkt te staan is eigenlijk toch helemaal niet zo spannend? En wie het heeft opgeschreven? Het gaat nu om het beschadigde vertrouwen nav het handelen van Rutte de afgelopen week, maar is dat echt genoeg om het af te laten treden/om de motie te steunen?
Eerst dacht iedereen dat ze Omtzigt weg probeerde te werken. Bleek niet echt zo te zijn, dus nu heeft het debat een draai gekregen. Maar het is niet zo kwalijk meer als eerst werd geinsinueerd. Kan iemand me uitleggen waarom Rutte dan toch weg zou moeten? Als hij de waarheid spreekt en het echt niet meer wist, hoe erg is dit dan allemaal?
Dit wordt diep in de nacht, dus ze moeten wel.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:13 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Wordt er drugs gebruikt in de Tweede Kamer? #dtv
Nee alleen coke.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:13 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Wordt er drugs gebruikt in de Tweede Kamer? #dtv
quote:Op donderdag 1 april 2021 22:13 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Wordt er drugs gebruikt in de Tweede Kamer? #dtv
Je zou kunnen stellen dat dat eigenlijk een heel vreemde actie van haar is geweest, aangezien een politica zich in zou dekken en niet zo stellig zou zijn - zeker een politica die weet dat ze liegt.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:14 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
[..]
Het is en blijft haar verantwoordelijkheid. Als je niet zeker kan zijn van het antwoord moet je het niet met zekerheid geven.
Sylvana vreet Qat.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:13 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Wordt er drugs gebruikt in de Tweede Kamer? #dtv
Ik weet niet of ze letterlijk in de kamer worden gebruikt, maar ik heb bij Thierry altijd wel het idee dat hij aan de coke zit.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:13 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Wordt er drugs gebruikt in de Tweede Kamer? #dtv
dat zei ik alquote:
quote:Op donderdag 1 april 2021 22:13 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Wordt er drugs gebruikt in de Tweede Kamer? #dtv
Nou ja, het kan nog wel veranderen ook als er weer een of andere gotcha is en/of als de Kamer zin heeft om Van Ark + Koolmees uit te nodigen om die te ondervragen over hun telefoongesprekken van gisteravond/vanochtend richting Rutte.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:14 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Eens met de conclusie hoor.
Maar op zich zijn dat natuurlijk losstaande kwesties. Wat dat betreft is dit debat natuurlijk een spaghetti tot en met.
preciesquote:Op donderdag 1 april 2021 22:14 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
[..]
Het is en blijft haar verantwoordelijkheid. Als je niet zeker kan zijn van het antwoord moet je het niet met zekerheid geven.
Viel mij ook al op.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:16 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
Mevrouwtje "nieuw leiderschap" is wel erg stil.
#stemeensopinhoud
Dat Kaag de D66-informateur gaat doorzagen hoef je niet te verwachten.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:16 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
Mevrouwtje "nieuw leiderschap" is wel erg stil.
#stemeensopinhoud
Maar waarom zou een cover-up nodig zijn voor iets wat helemaal niet zo boeiend is eigenlijk? Kan het zo zijn dat Rutte de waarheid spreekt, en hoe erg is dit alles dan nog?quote:Op donderdag 1 april 2021 22:14 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Zo spannend is het ook niet nee. Zoals gebruikelijk, it's not the crime, it's the cover-up
Nou ja, ze zijn allemaal wel erg selectief in hun herinneringen.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:16 schreef TigerXtrm het volgende:
Ik kan me heel goed voorstellen dat een persoon die in korte tijd met 17 mensen 17 gesprekken van 1 uur moet voeren, niet alles kan onthouden.
Echter, 1 persoon die 2 keer met 2 personen een gesprek van 1 moet voeren moet toch nog wel weten wat zijn eigen specifieke standpunten zijn geweest.
Rutte liegt. Het verhaal van Ollongren durf ik nog wel voor waarheid aan te nemen.
quote:Op donderdag 1 april 2021 22:16 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
Mevrouwtje "nieuw leiderschap" is wel erg stil.
#stemeensopinhoud
Homofiele jezus is net aan het kruis geslagen, u kunt weer overschakelen naar pauw.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:15 schreef Mrmime het volgende:
Ik kan door omstandigheden al even niet kijken of nieuws volgen maar wat is de stand van zaken in het kort? Zag dat Kajsa bijna moest huilen en toen kon ik niet meer verder kijken
D66 is prima inhoudelijk. Dit gaat alleen om de vorm.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:16 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
Mevrouwtje "nieuw leiderschap" is wel erg stil.
#stemeensopinhoud
Steeds meer stress in de tweede kamer / steeds meer coke in beslag genomen. 1+1quote:Op donderdag 1 april 2021 22:16 schreef Frozen-assassin het volgende:
Onder de Tweede Kamer zit gewoon een enorme cocainewasserij
Rutte deed dat toch ook?quote:Op donderdag 1 april 2021 22:15 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Je zou kunnen stellen dat dat eigenlijk een heel vreemde actie van haar is geweest, aangezien een politica zich in zou dekken en niet zo stellig zou zijn - zeker een politica die weet dat ze liegt.
quote:Op donderdag 1 april 2021 22:18 schreef VoMy het volgende:
[..]
D66 is prima inhoudelijk. Dit gaat alleen om de vorm.
Hugo zegt jaquote:Op donderdag 1 april 2021 22:13 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Wordt er drugs gebruikt in de Tweede Kamer? #dtv
Jawel, maar Rutte zou toch moeten weten met welke standpunten hij zelf dat gesprek is ingegaan? De verkenners zijn niet uit zichzelf begonnen over Omtzigt, dus dan moet dat vanuit de VVD gekomen zijn. Dat kan gewoon niet anders.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:17 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Nou ja, ze zijn allemaal wel erg selectief in hun herinneringen.
Kaag is best een inhoudelijke vrouw hoorquote:
Als je aanneemt dat Ollongren de waarheid spreekt, blijft er weinig over. Ik denk hardop na:quote:Op donderdag 1 april 2021 22:17 schreef ikbenrond het volgende:
[..]
Maar waarom zou een cover-up nodig zijn voor iets wat helemaal niet zo boeiend is eigenlijk? Kan het zo zijn dat Rutte de waarheid spreekt, en hoe erg is dit alles dan nog?
Hij sprak in ieder geval niet de waarheid toen hij zei niet over Omtzigt te hebben gesproken, want dat bleek feitelijk onjuist. Ook Ollongren en Jorritsma spraken niet de waarheid toen ze zeiden dat ze zeker wisten dat er niet over Omtzigt was gesproken.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:17 schreef ikbenrond het volgende:
[..]
Maar waarom zou een cover-up nodig zijn voor iets wat helemaal niet zo boeiend is eigenlijk? Kan het zo zijn dat Rutte de waarheid spreekt, en hoe erg is dit alles dan nog?
nou sorry maar als er iemand vandaag met holle frasen sprak was het Kaag welquote:Op donderdag 1 april 2021 22:19 schreef ikbenrond het volgende:
[..]
Kaag is best een inhoudelijke vrouw hoor
Je moet ook niet verwachten dat zij nu Ollongren gaat interrumperen inderdaad.
Dit is de verkenner van Kaag. Vind ik niet raar.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:20 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
En wie is opeens doodstil... juist mevrouw El-Qaq
Hoop dat morgen elke crimineel in de rechtbank dit argument gebruikt.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:19 schreef Dutch_view het volgende:
- 'Geen herinnering aan'
- 'Geen enkele herinnering aan'
- 'Geen actieve herinnering aan'
- 'Een verkeerde herinnering aan'
- 'Niet opgeslagen in het geheugen'
Meer variaties???
stimmtquote:Op donderdag 1 april 2021 22:21 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Dan zal het wel zo zijn.
Twee weten meer dan één.
Gewoon.
Mweh die staat acher Rutte tot in den dood.quote:Op donderdag 1 april 2021 22:21 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Vergeet schandknaap Jort niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |