 
		 
			 
			
			
			SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dagcijfers :
• RIVM deelt alleen weekcijfers op dinsdag, al updaten ze wel hun database elke dag om 15:15
• Op twitter zijn er een aantal mensen gelukkig die grafieken en kaartjes maken van de dagcijfers, ziekenhuiscijfers, mobiliteit, verpleeghuizen etc. hier zijn er een aantal
• Thom-Ivar voor dagcijfers en kaartjes elke dag op provincie en gemeente
• Yorick Bleijenberg voor ziekenhuiscijfers, verpleeghuiscijfers, mobiliteitsplaatjes, nivel peildata, verdeling naar leeftijd etc.
• Edwin Veldhuizen voor snelle dagcijfers naar gemeente
• Marino van Zelst voor de snelste landelijke cijfers elke dag en wetenschappelijke duiding
• 𝓢tephan Okhuijsen de man achter Datagraver, met databases voor coronacijfers
• Corona-patiënten op de Nederlandse IC's lcps
• Stichting NICE: Huidige ziekenhuisopnames(en IC-opnames)
• Uitleg verschillende manieren van tellen van LCPS, RIVM, NICE
• Datagraver, zelf grafieken maken
Gedragsregels in dit topic:
• Dit is een serieus subforum, ONZ is een deur verder
• Bij nieuws: graag een bron
• Geen opruiende berichten
• Speel de bal, niet de persoon. Geen termen als muilkorven/deugers/wappies etc.
• WO2 referenties zijn niet grappig
• Volg de aanwijzingen van de moderatie op
• Ga niet teveel off-topic of op sc modus
• Geen "grappige" gifjes meer
Gelieve Trouw, NRC en Volkskrant niet geheel te citeren. Een link en de header (dat dik gedrukte deel) mag wel. Of zeg het in je eigen woorden, met een link erbij.
 
			 
			
			
			Om de contactmomenten 's avonds te beperken.quote:Op zondag 21 februari 2021 11:31 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Waarom zou die avondklok er dan nog op moeten blijven, als de contactmomenten overdag plaatsvinden?
 
			 
			
			
			Dat is gewoon gezegd...quote:Op zondag 21 februari 2021 11:14 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Met alleen al dat scenario uitten is het inspelen op de angst. Dan moet je het ook niet zeggen als dat die eigenschappen had.
 
			 
			
			
			https://www.gids.tv/video(...)er-coronamaatregelen Kijk het even terug zou ik zeggen. En luister naar de cijfers die Rutte roept (2/3 deel van de besmettingen is de Britse variant o.a.)quote:Op zondag 21 februari 2021 11:28 schreef Scrummie het volgende: [..] Dat de avondklok is ingesteld om contactmomenten te verminderen, wat nodig was op dat moment en omdat men de basisscholen zo snel mogelijk weer wilde openen, wat mogelijk was mede dankzij de avondklok omdat het aantal contactmomenten verminderde. Daarnaast was het belangrijk de verspreiding van de Britse variant zoveel mogelijk te vertragen.
 
			 
			
			
			Als 170k besmettingen per dag werkelijk een realistische verwachting was, hadden we nu maatregelen gehad waarvan het huidige maatregelenpakket als een flinke versoepeling zou voelen.quote:Op zondag 21 februari 2021 11:15 schreef tja77 het volgende:
[..]
Waarop wel maatregelen volgden.
Maatregelen die nu nog steeds gelden
 
			 
			
			
			De oplossing is simpel, ze breiden de spoedwet straks uit: het is verboden om voedsel of drinken te nuttigen in de openlucht.quote:Op zaterdag 20 februari 2021 23:49 schreef Ronald het volgende:
[..]
Dat is ook krom want morgen wil Nederland massaal van de zon genieten. Dus krijg je weer taferelen waar iedereen rond de horeca hangt met een coffee to go omdat je nergens kunt zitten. Er ontstaat een soort alternatief terras op pleinen en parken.
 
			 
			
			
			Als de avondklok nooit was ingesteld vanwege de zeer besmettelijke Britse variant dat nooit is uitgekomen, was dat geen issue geweest.quote:Op zondag 21 februari 2021 11:32 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Om de contactmomenten 's avonds te beperken.
 
			 
			
			
			Vergeten dat het virus alleen besmettelijk is tussen 21:00 & 04:30?quote:Op zondag 21 februari 2021 11:31 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Waarom zou die avondklok er dan nog op moeten blijven, als de contactmomenten overdag plaatsvinden?
 
			 
			
			
			Ja zucht.quote:Op zondag 21 februari 2021 11:34 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Als de avondklok nooit was ingesteld vanwege de zeer besmettelijke Britse variant dat nooit is uitgekomen, was dat geen issue geweest.
 
											 
			 
			
			
			Ja en nu?quote:Op zondag 21 februari 2021 11:33 schreef tja77 het volgende:
Het bericht dat je wilde plaatsen:
[..]
https://www.gids.tv/video(...)er-coronamaatregelen Kijk het even terug zou ik zeggen. En luister naar de cijfers die Rutte roept (2/3 deel van de besmettingen is de Britse variant o.a.)
 
			 
			
			
			Lekkere manier van reageren dit zegquote:Op zondag 21 februari 2021 11:30 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Oh oke, dan zal het artikel wat ik net lees wel liegen.
 
			 
			
			
			Graag een bron hier van dan.quote:Op zondag 21 februari 2021 11:37 schreef Molo het volgende:
Destijds werd aangegeven dat de maatregel er zou komen vanwege de variant des doods die met veel besmettingen op ons af kwam
 
			 
			
			
			Ik kan me voorstellen dat de ondernemers er gek van worden als lachebekje Rutte weer eens star blijft verkondigen dat niks mogelijk is terwijl ze failliet gaan. Ik hoop dat ze deze keer ook massaal dan geen VVD gaan stemmen.quote:Hij geeft aan dat KHN al zeker acht maanden aan De Jonge vraagt om zijn bewering dat er juist in de horeca extra contactmomenten en besmettingen plaatsvinden, te onderbouwen met cijfers.
Iets wat de minister weigert, maar in De Telegraaf geeft hij wel opnieuw aan dat restaurants en kroegen daarom niet open kunnen. „Maar de RIVM bron & contactonderzoek cijfers lieten gedurende heel 2020 nooit een beeld zien van ’enorme’ besmettingen in de horeca”, zegt Beljaarts.
....
„We kunnen niet langer wachten, ondernemers gaan kapot. Als volledige heropening écht niet kan, doe dan in elk geval dit”, roepen zij op.
Het plan omvat onder meer mogelijkheden voor private shopping in winkels, het heropenen van kapsalons en het scheppen van mogelijkheden voor de opening van terrassen en restaurants. Ook pleiten de ondernemersclubs ervoor de testcapaciteit beter te benutten om bedrijven te heropenen.
„Dat moet wel, want ondernemers snakken naar lucht”, aldus voorzitter Jacco Vonhof van MKB-Nederland. „Het kabinet kan heropening niet langer uitstellen, de rek bij onze bedrijven is er volledig uit.
 
			 
			
			
			Specifiek om de contactmomenten van jongeren te beperken. We willen natuurlijk niet de ouderen een strobreed in de weg leggen.quote:Op zondag 21 februari 2021 11:32 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Om de contactmomenten 's avonds te beperken.
 
			 
			
			
			Weer leugens.quote:Op zondag 21 februari 2021 11:41 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Specifiek om de contactmomenten van jongeren te beperken. We willen natuurlijk niet de ouderen een strobreed in de weg leggen.
 
			 
			
			
			https://www.dvhn.nl/extra(...)00-uur-26366381.htmlquote:
 
			 
			
			
			Daar staat letterlijk in.quote:Op zondag 21 februari 2021 11:43 schreef Molo het volgende:
[..]
https://www.dvhn.nl/extra(...)00-uur-26366381.html
Sterker nog, alle Google hits die ik krijg schrijven dit, zowel vlak voor als vlak na het instellen van de avondklok. Niks over de scholen als reden
Kom jij nu maar met jouw bron
quote:De extra maatregelen zijn nodig in verband met de opmars van de Britse coronavariant, die besmettelijker is dan het oorspronkelijke virus.
 
			 
			
			
			Dus een bericht vóór de persconferentie zegt iets over de redenen van 'extra maatregelen'. Ja, precies.quote:Op zondag 21 februari 2021 11:43 schreef Molo het volgende:
[..]
https://www.dvhn.nl/extra(...)00-uur-26366381.html
Sterker nog, alle Google hits die ik krijg schrijven dit, zowel vlak voor als vlak na het instellen van de avondklok. Niks over de scholen als reden
Kom jij nu maar met jouw bron
quote:3. Wat is het doel?
Het nog verder beperken van het aantal contacten. Volgens de GGD vindt een groot deel van alle besmettingen plaats bij bezoek van familie of vrienden: gelegenheden waarbij men vaak te weinig afstand houdt en al helemaal geen mondkapje draagt. Daarbij gaat het niet alleen om jongeren die (huis)feestjes bezoeken, maar ook om mensen uit andere leeftijdscategorieën die toch naar etentjes en verjaardagen blijven gaan. Vanwege de Britse variant van het virus acht het kabinet het nu noodzakelijk deze ontmoetingen verder aan banden te leggen. De hoop is dat de ingrijpende maatregel er onder meer voor gaat zorgen dat de scholen begin februari weer open kunnen.
 
			 
			
			
			Ben je nou serieus?quote:
 
			 
			
			
			Ja, ik ben serieus.quote:Op zondag 21 februari 2021 11:45 schreef falling_away het volgende:
[..]
Ben je nou serieus?
https://www.rijksoverheid(...)ieuwe-virusvarianten
 
			 
			
			
			Als je het zelf niet ziet dan hoef je ook niet verder te discussiëren.quote:Op zondag 21 februari 2021 11:45 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dus een bericht vóór de persconferentie zegt iets over de redenen van 'extra maatregelen'. Ja, precies.
Mijn bron:
https://www.parool.nl/nie(...)-13-vragen~b1708130/
[..]
 
			 
			
			
			Ik heb het over bronnen van voor én na de avondklok instellen. Lezen is ook een vaardigheidquote:Op zondag 21 februari 2021 11:45 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dus een bericht vóór de persconferentie zegt iets over de redenen van 'extra maatregelen'. Ja, precies.
Mijn bron:
https://www.parool.nl/nie(...)-13-vragen~b1708130/
[..]
 
			 
			
			
			https://www.ad.nl/politie(...)own-genoeg~a74ff13f/quote:
 
			 
			
			
			prima, je hebt gelijk.quote:Op zondag 21 februari 2021 11:46 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Als je het zelf niet ziet dan hoef je ook niet verder te discussiëren.
Prima je hebt ook gelijk.quote:Op zondag 21 februari 2021 11:47 schreef Molo het volgende:
[..]
Ik heb het over bronnen van voor én na de avondklok instellen. Lezen is ook een vaardigheid
Wat jij beschrijft, uit die bron van je, die laatste zin is totaal niet duidelijk of dat een hoop vanuit de overheid is of vanuit de journalist zelf
Tevens geeft dat een eventuele hoop op iets weer en niet de reden om iets te doen.
Iets met primair en secundair door elkaar gooien.
En jij hebt ook gelijk.quote:Op zondag 21 februari 2021 11:47 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
https://www.ad.nl/politie(...)own-genoeg~a74ff13f/
Waarom denkt het kabinet dan toch over het instellen van een avondklok? Om samenscholing van jongeren tegen te gaan, aldus het advies.
 
											 
			 
			
			
			Daar staat toch letterlijkquote:Op zondag 21 februari 2021 11:45 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dus een bericht vóór de persconferentie zegt iets over de redenen van 'extra maatregelen'. Ja, precies.
Mijn bron:
https://www.parool.nl/nie(...)-13-vragen~b1708130/
[..]
 
 quote:Vanwege de Britse variant van het virus acht het kabinet het nu noodzakelijk deze ontmoetingen verder aan banden te leggen.
 
			 
			
			
			Gekrenkte ziel gespotquote:Op zondag 21 februari 2021 11:48 schreef Scrummie het volgende:
[..]
prima, je hebt gelijk.
[..]
Prima je hebt ook gelijk.
[..]
En jij hebt ook gelijk.
 
			 
			
			
			Matig hoor, je kunt ook gewoon je ongelijk toegeven.quote:Op zondag 21 februari 2021 11:48 schreef Scrummie het volgende:
[..]
prima, je hebt gelijk.
[..]
Prima je hebt ook gelijk.
[..]
En jij hebt ook gelijk.
 
			 
			
			
			Er staat niet dat ouderen geen strobreed in de weg gelegd mag worden.quote:Op zondag 21 februari 2021 11:47 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
https://www.ad.nl/politie(...)own-genoeg~a74ff13f/
Waarom denkt het kabinet dan toch over het instellen van een avondklok? Om samenscholing van jongeren tegen te gaan, aldus het advies.
 
			 
			
			
			Jij begrijpt ook best dat ze zelf het woord killervariant nooit in de mond hebben genomen. Ze hebben en laten het nog steeds zo overkomen alsof de Britse variant ons allemaal naar ons einde gaat begeleiden. Nee dat hebben ze niet letterlijk zo gezegd nee.quote:Op zondag 21 februari 2021 11:48 schreef Scrummie het volgende:
[..]
prima, je hebt gelijk.
[..]
Prima je hebt ook gelijk.
[..]
En jij hebt ook gelijk.
 
			 
			
			
			Nee, doen ze niet.quote:Op zondag 21 februari 2021 11:53 schreef Vliegbaard het volgende:
Ze hebben en laten het nog steeds zo overkomen alsof de Britse variant ons allemaal naar ons einde gaat begeleiden.
 
			 
			
			
			quote:Op zondag 21 februari 2021 11:53 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Voor mij wel, voor jou duidelijk nog lang niet.
 
  
			 
			
			
			Ach kom toch op man. De afgelopen maanden is er vanuit de samenleving en kabinet een grote heksenjacht op de jongeren geweest. Illegaal feestje hier, feestje daar. Blablab besmettingen tussen jongeren stijgen blablabla. Nergens wordt de vraag gesteld hoe die ouderen überhaupt in het ziekenhuis terecht komen.quote:Op zondag 21 februari 2021 11:52 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Er staat niet dat ouderen geen strobreed in de weg gelegd mag worden.
Echt, jouw stroom van opmerkingen afgevend op oudere mensen is te triest voor woorden.
 
											 
			 
			
			
			Je klinkt nu zo:quote:Op zondag 21 februari 2021 11:53 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Voor mij wel, voor jou duidelijk nog lang niet.
 
			 
			
			
			Ik zie het ze zo doen ook.quote:Op zondag 21 februari 2021 11:34 schreef falling_away het volgende:
[..]
De oplossing is simpel, ze breiden de spoedwet straks uit: het is verboden om voedsel of drinken te nuttigen in de openlucht.
 
			 
			
			
			Ik geef helemaal niet af op ouderen, ik geef af op maatregelen die specifiek voor jongeren in het leven geroepen worden. Waar is je nuance nu?quote:Op zondag 21 februari 2021 11:52 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Er staat niet dat ouderen geen strobreed in de weg gelegd mag worden.
Echt, jouw stroom van opmerkingen afgevend op oudere mensen is te triest voor woorden.
 
			 
			
			
			Ik ben het wat dat betreft met Scrummie eens: er is nooit gezegd dat de Britse variant een killervariant is of iets dergelijks met andere woorden.quote:Op zondag 21 februari 2021 11:53 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Jij begrijpt ook best dat ze zelf het woord killervariant nooit in de mond hebben genomen. Ze hebben en laten het nog steeds zo overkomen alsof de Britse variant ons allemaal naar ons einde gaat begeleiden. Nee dat hebben ze niet letterlijk zo gezegd nee.
 
			 
			
			
			Dat is de schuld van de jongeren die corona oplopen op illegale feestjes en dan opa en oma bezoekenquote:Op zondag 21 februari 2021 11:55 schreef CR7 het volgende:
[..]
Nergens wordt de vraag gesteld hoe die ouderen überhaupt in het ziekenhuis terecht komen.
 
			 
			
			
			Er zijn geen maatregelen specifiek voor jongeren in het leven geroepen (behalve de obvious dingen als scholen sluiten, uiteraard. Maar dat geld net zo goed voor het thuiswerken).quote:Op zondag 21 februari 2021 11:56 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Ik geef helemaal niet af op ouderen, ik geef af op maatregelen die specifiek voor jongeren in het leven geroepen worden. Waar is je nuance nu?
 
			 
			
			
			Die ouderen komen in het ziekenhuis omdat ze besmet raken.quote:Op zondag 21 februari 2021 11:55 schreef CR7 het volgende:
[..]
Ach kom toch op man. De afgelopen maanden is er vanuit de samenleving en kabinet een grote heksenjacht op de jongeren geweest. Illegaal feestje hier, feestje daar. Blablab besmettingen tussen jongeren stijgen blablabla. Nergens wordt de vraag gesteld hoe die ouderen überhaupt in het ziekenhuis terecht komen.
 
			 
			
			
			De enorme golf uit het VK van die variant, derde golf die de zorg doet bezwijken, veel besmettelijke etc etcquote:Op zondag 21 februari 2021 11:56 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik ben het wat dat betreft met Scrummie eens: er is nooit gezegd dat de Britse variant een killervariant is of iets dergelijks met andere woorden.
Wel dat doordat het lijkt dat het besmettelijker is, geprobeerd moet worden om grote aantallen besmettingen te voorkomen, om te zorgen dat de ziekenhuizen niet alsnog te maken krijgen met een te grote toeloop.
Dat die zorgen waren gebaseerd op een foutieve berekening en daaraan gekoppelde grafiek, is vers twee.
 
			 
			
			
			Doe even normaal, je kunt toch gewoon fatsoenlijk reageren?quote:Op zondag 21 februari 2021 11:56 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Ik geef helemaal niet af op ouderen, ik geef af op maatregelen die specifiek voor jongeren in het leven geroepen worden. Waar is je nuance nu?
 
			 
			
			
			Je kunt wel woordvoerder worden van ons demissionaire kabinet, je praat precies in het straatje van Ruttequote:Op zondag 21 februari 2021 11:28 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat de avondklok is ingesteld om contactmomenten te verminderen, wat nodig was op dat moment en omdat men de basisscholen zo snel mogelijk weer wilde openen, wat mogelijk was mede dankzij de avondklok omdat het aantal contactmomenten verminderde. Daarnaast was het belangrijk de verspreiding van de Britse variant zoveel mogelijk te vertragen.
 
											 
			 
			
			
			Die zorgen zijn er nog steeds. En terecht.quote:Op zondag 21 februari 2021 12:00 schreef Molo het volgende:
[..]
De enorme golf uit het VK van die variant, derde golf die de zorg doet bezwijken, veel besmettelijke etc etc
Grote zorgen of het wel voldoende is
Dat impliceert echt wel wat hoor. Anders was de avondklok er ook echt nooit door gekomen
 
			 
			
			
			De avondklok werd wel enigszins beargumenteerd met “jongeren” natuurlijk.quote:Op zondag 21 februari 2021 11:57 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Er zijn geen maatregelen specifiek voor jongeren in het leven geroepen (behalve de obvious dingen als scholen sluiten, uiteraard. Maar dat geld net zo goed voor het thuiswerken).
 
			 
			
			
			Oke.quote:Op zondag 21 februari 2021 12:00 schreef Ronald het volgende:
[..]
Je kunt wel woordvoerder worden van ons demissionaire kabinet, je praat precies in het straatje van Rutte
 
			 
			
			
			Kan, in de praktijk heeft iedereen er last van, evenveel.quote:Op zondag 21 februari 2021 12:01 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
De avondklok werd wel enigszins beargumenteerd met “jongeren” natuurlijk.
 
			 
			
			
			Dus is door het instellen van de avondklok de basisschool weer open?quote:Op zondag 21 februari 2021 12:00 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Die zorgen zijn er nog steeds. En terecht.
 
											 
			 
			
			
			https://www.google.com/am(...)at-op-gebaseerd.htmlquote:Op zondag 21 februari 2021 11:57 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Er zijn geen maatregelen specifiek voor jongeren in het leven geroepen (behalve de obvious dingen als scholen sluiten, uiteraard. Maar dat geld net zo goed voor het thuiswerken).
 
			 
			
			
			Ik zeg toch ook niet dat er geen zorgen waren? Er waren grote zorgen, hence de avondklok. Of die terecht waren, is wederom vers twee. Maar er werd niet gedreigd met een killervariant waar we allemaal aan dood zouden gaan.quote:Op zondag 21 februari 2021 12:00 schreef Molo het volgende:
[..]
De enorme golf uit het VK van die variant, derde golf die de zorg doet bezwijken, veel besmettelijke etc etc
Grote zorgen of het wel voldoende is
Dat impliceert echt wel wat hoor. Anders was de avondklok er ook echt nooit door gekomen
 
			 
			
			
			Dan wil ik daar, om in jouw discussiestijl te blijven, weleens een bron van zien want ik zie, ervaar en lees hele andere zakenquote:Op zondag 21 februari 2021 12:02 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Kan, in de praktijk heeft iedereen er last van, evenveel.
 
			 
			
			
			Het is symboliek op dit forum. Ik geef het zojuist zelf nog aan.quote:Op zondag 21 februari 2021 11:56 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik ben het wat dat betreft met Scrummie eens: er is nooit gezegd dat de Britse variant een killervariant is of iets dergelijks met andere woorden.
Wel dat doordat het lijkt dat het besmettelijker is, geprobeerd moet worden om grote aantallen besmettingen te voorkomen, om te zorgen dat de ziekenhuizen niet alsnog te maken krijgen met een te grote toeloop.
Dat die zorgen waren gebaseerd op een foutieve berekening en daaraan gekoppelde grafiek, is vers twee.
 
			 
			
			
			Ja en? Dat is niet specifiek voor jongeren.quote:Op zondag 21 februari 2021 12:02 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
https://www.google.com/am(...)at-op-gebaseerd.html
Het OMT adviseert juist een avondklok omdat die het effectiefst zou zijn bij 18 tot 25-jarigen.
 
			 
			
			
			Tja. Ik wil ook wel eens een bron zien van alle onzin die jij hier plaatst. Fijne middag.quote:Op zondag 21 februari 2021 12:02 schreef Molo het volgende:
[..]
Dan wil ik daar, om in jouw discussiestijl te blijven, weleens een bron van zien want ik zie, ervaar en lees hele andere zaken
 
			 
			
			
			Er werd gedreigd met zulke grote zorgen dat de super besmettelijke variant de zorg zou doen instorten met veel slachtoffers als gevolg. Britse toestanden zoals in de ziekenhuizen in Londenquote:Op zondag 21 februari 2021 12:02 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik zeg toch ook niet dat er geen zorgen waren? Er waren grote zorgen, hence de avondklok. Of die terecht waren, is wederom vers twee. Maar er werd niet gedreigd met een killervariant waar we allemaal aan dood zouden gaan.
 
			 
			
			
			Houd deze Richard ook rekening met de wereldwijde maatregelen die z’n effect hebben?quote:
 
			 
			
			
			Dat weet je helemaal niet, je kunt niet in mijn hoofd kijken. Ter nuance, ik geef af op het gedrag van sommige ouderen, niet op ouderen zelf.quote:Op zondag 21 februari 2021 12:00 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Doe even normaal, je kunt toch gewoon fatsoenlijk reageren?
Jij laat geen mogelijkheid onbenut om iets negatiefs over ouderen te zeggen. Dat ze zich nergens aan houden. Dat ze geen strobreed in de weggelegd mag worden. Dat is simpelweg niet waar, net zoals alle narigheid over jongeren waar is. Je verandert polarisatie niet door er net zo hard aan mee te doen, alleen de andere kant op.
 
			 
			
			
			Ik heb vooral het idee dat het kabinet teleurgesteld was over de effecten van hun eerdere beleid en met de handen in het haar zat over wat nu te doen. Vervolgens diende "de Britse variant" zich aan en dit werd aangegrepen om er nog een schep bovenop te doen. Gedeeltelijk terecht, omdat de nieuwe variant wel degelijk besmettelijker is, maar ook gedeeltelijk als bliksemafleider dat ze er eigenlijk eerder al te laat bij waren.quote:Op zondag 21 februari 2021 12:03 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Maar vanaf het eerste moment is gedaan, ook door Rutte en de Jonge, alsof de Britse variant zo verdomd besmettelijk is dat het de maatregelen in stand moet houden en zelfs uit moet breiden met een avondklok. Dan kunnen we hier nog dagen discussiëren over het feit dat ze nou wel of geen “killervariant” hebben gezegd. Nee dat hebben ze niet. Point taken. Dat ze op basis van een fout model de angst in het volk houden kun je toch niet ontkennen.
 
			 
			
			
			O nee ?quote:Op zondag 21 februari 2021 11:56 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik ben het wat dat betreft met Scrummie eens: er is nooit gezegd dat de Britse variant een killervariant is of iets dergelijks met andere woorden.
Wel dat doordat het lijkt dat het besmettelijker is, geprobeerd moet worden om grote aantallen besmettingen te voorkomen, om te zorgen dat de ziekenhuizen niet alsnog te maken krijgen met een te grote toeloop.
Dat die zorgen waren gebaseerd op een foutieve berekening en daaraan gekoppelde grafiek, is vers twee.
Is levensgevaarlijk niet net zo een woord als killer ?quote:,,Die Britse variant is letterlijk levensgevaarlijk’’, zei premier Mark Rutte zojuist. ,,We moeten dit doen, dit is nodig, de avondklok draagt bij.’’
 
			 
			
			
			Zwak en flauw dit, maar dat weet je zelf ook wel hèquote:Op zondag 21 februari 2021 12:03 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Tja. Ik wil ook wel eens een bron zien van alle onzin die jij hier plaatst. Fijne middag.
 
  
			 
			
			
			Nee dat is niet hetzelfde.quote:Op zondag 21 februari 2021 12:07 schreef deedeetee het volgende:
[..]
O nee ?
[..]
Is levensgevaarlijk niet net zo een woord als killer ?
https://www.ad.nl/politie(...)-op-bezoek~ac9756fa/
Het was nog gelogen ook dat is inmiddels echt wel duidelijk.
 
			 
			
			
			Nee, dat is hetzelfde als zeggen dat als we morgen de verzorgingshuizen sluiten dat dat iedereen raakt. Alleen raakt het je wel wat meer als je er nu zit dan als je er misschien over 50 jaar heen moet.quote:Op zondag 21 februari 2021 12:03 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ja en? Dat is niet specifiek voor jongeren.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |