abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_198085209


Cryptocoins?
Bitcoin is het bekendste voorbeeld van cryptocurrency. Naast Bitcoins zijn er nog heel veel 'altcoins' kijk hier maar eens voor een overzicht; Coingecko. Bitcoin is bedoeld als peer-to-peer geld, je kan geld (Bitcoin) naar iemand overmaken zonder tussenkomst van een bank. De transactie is anoniem en binnen enkele minuten geregeld. Dit gebeurt allemaal door middel van een blockchain.

Blockchain?
De blockchain kun je zien als een kasboek dat wordt gecontroleerd door iedereen die gebruik maakt hiervan. Je kan in dat kasboek elke transactie zien die ooit heeft plaatsgevonden. De blockchain wordt door heel veel pc's gecontroleerd en is niet achteraf wijzigbaar. Een systeem wat moeilijk te manipuleren is dus. In elk block in de blockchain zitten transacties van coins. Kijk maar eens hier om zelf een kijkje te nemen in zo`n blockchain; Bitcoin Block Explorer - Blockchain

Wie houdt de blockchain bij?
Transacties worden door nodes verzonden naar het netwerk. Een node is een computer die de software van Bitcoin draait. Miners stoppen deze transacties in een blok en als dank krijgen zij hiervoor een beloning. Dit is natuurlijk kort door de bocht; bekijk dit filmpje maar eens voor een uitgebreidere uitleg;


Er zijn tegenwoordig twee verschillende technieken die worden gebruikt om de blockchain bij te houden, namelijk; Proof of Work (PoW) en Proof of Stake (PoS). PoW is een vorm van mining, waarbij de rekenkracht van een computer wordt gebruikt ten dienste van de blockchain. De computer lost als het ware mathematische puzzels op en moet intensief werk (de W in PoW) leveren om transacties te controleren en nieuwe blokken te creren. Deze inspanningen worden beloond in cryptocurrency. PoS is in principe een vorm van virtuele mining. Des te groter het aantal (stake) van een bepaalde cryptocurrency iemand bezit, des te meer transacties er kunnen worden gevalideerd en des te groter de reward voor de persoon in kwestie. Met andere woorden: Des te meer je bezit, des te meer je zult worden beloond.

Minen levert dus geld op?
Ja. Maar op kleine schaal is het minen van Bitcoin eigenlijk niet meer rendabel door de kosten van aanschaf van hardware, stroomkosten etc. Dit omdat het minen van Bitcoin ook steeds moeilijker wordt en er veel concurrentie is. Wellicht als Bitcoin in de toekomst nog veel meer waard word dat het weer rendabel wordt. Het minen van sommige altcoins op kleine schaal kan wel rendabel zijn, helemaal met wellicht een prijsstijging in het verschiet.

En wat zijn de verschillen tussen Bitcoin en verschillende altcoins?
Satoshi Nakamoto zocht een vorm van bescherming tegen centrale banken. Vanaf de jaren 70 waren cyberpunks al op zoek naar zoiets. Met Bitcoin is die oplossing er gekomen. Doordat de software open-source is kan het makkelijk gekloond worden. Dit gebeurde in de eerste jaren dan ook. Later begonnen bedrijfen en individuen andere voordelen te zien in blockchain en zijn daar op door gegaan. Sommige zullen je vertellen dat geld (dus Bitcoin) de enige usecase voor blockchain is, andere zullen je vertellen dat het de oplossing voor alles is. Doe je eigen onderzoek.



Ok. Hoe kom ik aan cryptocurrency?
Cryptocurrency kun je kopen via brokers of via een exchange. De laatstgenoemde is eigenlijk een soort AEX maar dan alleen voor cryptocurrency. Kopen via een exchange is meestal goedkoper dan het kopen van een broker. Dit omdat je nu geen tussenpersoon hebt maar rechtstreeks van een andere gebruiker koopt.

En hoe sla ik mijn digitale geld nu veilig op?
In een wallet. En dat kan op verschillende manieren en plekken, elk met zijn eigen voor en nadelen.
Je kan het in je wallet op een exchange bewaren maar de geschiedenis heeft geleerd dat dit niet altijd een goed idee is. Je kan bij je wallet door middel van een private key, alleen hiermee kun je transacties doen. Omdat de exchange jouw private key beheerd kan de eigenaar van die exchange er in theorie dus met al het geld vandoor gaan. Google maar eens op 'mt. Gox' voor een voorbeeld.

Wil je dagelijks handelen met crypto dan is het handiger om je coins op een exchange te laten. Koop je ze voor de lange termijn dan kun je het beter opslaan in een ander soort wallet.

Wallet? Offline wallet? Hardware wallet? Paper wallet? Wat?
Een wallet komt in verschillende vormen. Je kan een walletprogramma voor desbetreffende coin installeren op je pc / laptop / telefoon / tablet en daar je coin in opslaan. Maakt wel een backup van je private key zodat als deze crasht je je coins nog wel van recoveren.

Daarnaast zijn er ook hardware wallets tekoop zoals de Trezor of de Nano Ledger.

Een paper wallet is heel simpel. Je maakt online een bitcoinadres aan en stuurt naar dat adres je coins. Je print je private key uit. Deze sla je op een aantal plekken veilig op en je coins staan nu op dat adres in de blockchain opgeslagen. Met die key kun je op een later tijdstip een wallet installeren en bij je coins.

Meer info: https://www.coindesk.com/information/paper-wallet-tutorial/

Probeer closed-source wallets te vermijden. Dit zijn Wallets die zijn gemaakt door een partij die niet in eerste instantie bij het team zit dat desbetreffende coin heeft ontwikkeld. Het verleden heeft uitgewezen dat hier nog wel eens misbruikt van is gemaakt.

Wat een hoop info. Waarom moet ik instappen?
Omdat je bank 0.1% rente per jaar geeft en omdat de blockchain de toekomst heeft. Het is niet voor niks dat er steeds meer geld in cryptocurrency omgaat. To the moon motherfuckers!

En wat zorgt er nou voor dat een coin waarde krijgt?
De markt bepaalt de waarde van een coin. Hoe meer mensen er heil in zien, hoe meer het waard wordt.

Maar nu even serieus, ik snap er nog steeds niks van!
Bekijk hier stap voor stap handleidingen:
BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #1 Voor al je kleine en grote vragen

Hoe claim ik een geforkte munt?
Door je private key in een wallet te importeren die de nieuwe munt support (wel eerst je Bitcoins verplaasen naar een ander adres!). Gedetailleerde uitleg voor Bitcoin Cash en Bitcoin Gold: BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #2 Voor al je kleine en grote vragen

Afkortingen en jargon
FOMO - Fear of missing out - Paniekreactie omdat een coin opeens erg veel in waarde stijgt. Paniekaankoop.
FUD - Fear, uncertainty, doubt. Op het moment dat er angst en onzekerheid in de markt zit dan gaan vaak veel mensen hun geld omzetten naar fiat. Dit zorgt voor een dalende trend of crash in de markt.
ICO - Initial Coin Offering. Een nieuwe munt wordt gentroduceerd. Hier is geld voor nodig. Vroege investeerders kunnen in een ICO investeren in de hoop dat de munt daarna een veelvoud waard wordt.
Fee - Om een transactie te doen moet er fee worden betaald. Dit is een bedrag dat ervoor zorgt dat jouw transactie in behandeling wordt genomen. Sommige exchanges rekenen ook fee om uit te laten betalen.
Hodlen - Je cryptomunten altijd houden (holden).
Holden - Holden is ook traden, alleen zit er meer tijd tussen.

Shorten? Long gaan? Margin trading? Leverage?
Geen zin om nu deze termen nu uit te leggen. Google er maar op :').

Exchanges;
Kraken | Buy, Sell and Margin Trade Bitcoin (BTC) and Ethereum (ETH) - Buy, Sell, Trade Bitcoin
Bittrex.com - Bittrex, The Next Generation Digital Currency Exchange
Binance - Chinese exchange, werkt goed voor handelen tussen crpytomunten

Bedrijven waar je crypto kan kopen buiten een exchange om?
Bitonic
BTC Direct
Satos

Bitcoin block explorers
Blockchain.info
BlockExplorer.com
CryptoGraffiti.info

Crypto koersen
Preev simple bitcoin price
CoinGecko - Cryptocurrency Prices and Market Capitalization
Cryptodashboard.io - Lichtgewicht versie van Coinmarketcap met auto refresh
cryptowat.ch - Live koersen van de belangrijkste exchanges
Agrr - Trades en koers van de grootste exchanges.

Gedetailleerde crypto statistieken
fork.lol
coin.dance
Statoshi.info
Cryptocurrency Mining Profitability
BitcoinWisdom.com

Crypto nieuws
Bitcoin Magazine (NL)
Bitcoin nieuws
Bitcoin Magazine
Coindesk
CoinTelegraph
/r/CryptoCurrency
/r/Bitcoin

Informatie
Bitcoin Information & Resources
Bitcoin-Only (NL)
Bitcoinstart (NL)

Bitcoin en belastingaangifte
Bitcoin als vermogen: box 3
Het bezit van bitcoin en andere crypcurrencies wordt gezien als vermogen. Vermogen moet worden opgegeven in box 3.

De waarde die u opgeeft is de waarde (in euro's) van uw cryptovaluta op 1 januari van het fiscale jaar. Bij uw belastingaangifte over het jaar 2016, geeft u dus aan hoeveel uw cryptocurrencies op 1 januari waard waren. Wij adviseren u om altijd al uw cryptocurrencies op te geven, ook als het om kleine bedragen gaat. Immers kan uw portfolio in een jaar sterk in waarde stijgen, als u het niet eerder heeft opgegeven dan kampt u in de toekomst wellicht met een voor de belastingdienst onverklaarbaar vermogen.

Voor meer informatie kunt u kijken op de website van de Belastingdienst.

Starten met het kopen van bitcoin
- Koop bitcoin (bijvoorbeeld bij Satos of Bitonic). Verzend het naar het adres van een wallet. Betaal met iDeal.
- HODL = win

Starten met het kopen van Altcoins
- Open een account op bijv. Binance.
- Bij de tab 'Deposits/withdrawals' kies je 'Deposit' bij Bitcoin. Kopieer het wallet-adres.
- Koop bitcoin (bijvoorbeeld bij Satos of Bitonic). Verzend het naar het adres van Binance. Betaal met iDeal.
- Na de verwerkingstijd (meestal 20-30 min) staat je saldo in bitcoin op Binance. Via de Exchanges kan je bitcoin kopen/verkopen voor andere Crypto.
(Elke transactie -dus koop/verkoop van crypto op Binance- kost je 0,1% van de transactiesom aan fee. Lagere fee (0,05%) is mogelijk als je BNB-crypto gekocht hebt. In dat geval gaan deze fees direct van je BNB-saldo af.)

DISCLAIMER:
Cryptocurrency is een erg jonge en volatiele markt. Nog meer dan voor elke andere markt geldt hier dat je je goed moet inlezen en investeer enkel geld dat je kan missen. Don't invest recklessly.
pi_198085219
twitter


_O-
  donderdag 18 februari 2021 @ 22:20:30 #3
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_198085238
quote:
14s.gif Op donderdag 18 februari 2021 18:53 schreef aTypisch het volgende: [ twitter ] GENOT
Pak anders ff je eigen universa-posts erbij


:s)
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_198085280
quote:
10s.gif Op donderdag 18 februari 2021 22:20 schreef fathank het volgende:

[..]

Pak anders ff je eigen universa-posts erbij

:s)
het is nooit te laat om te leren en van mening te veranderen
toen geloofde ik nog in corporate blockchains of hoe je die luchtkastelen ook wil omschrijven :+
  donderdag 18 februari 2021 @ 22:23:00 #5
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_198085320
quote:
6s.gif Op donderdag 18 februari 2021 22:21 schreef aTypisch het volgende:

[..]

het is nooit te laat om te leren en van mening te veranderen
toen geloofde ik nog in corporate blockchains of hoe je die luchtkastelen ook wil omschrijven :+
Jij bent echt zo'n typische ex-roker.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_198085326
Snapwel dat je afkeer hebt van altcoins als je gescammed bent door Mr. Ruski Alexandovich

"Hij is prof. marketeer hij gaat zijn reputatie echt niet op het spel zetten om mij te scammen!!"

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 18-02-2021 22:23:45 ]
  donderdag 18 februari 2021 @ 22:23:55 #7
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_198085344
Dima'ed
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_198085345
quote:
14s.gif Op donderdag 18 februari 2021 22:23 schreef fathank het volgende:

[..]

Jij bent echt zo'n typische ex-roker.
????????????????????
pi_198085378
quote:
10s.gif Op donderdag 18 februari 2021 22:23 schreef Dimachaerus het volgende:
Snapwel dat je afkeer hebt van altcoins als je gescammed bent door Mr. Ruski Alexandovich

"Hij is prof. marketeer hij gaat zijn reputatie echt niet op het spel zetten om mij te scammen!!"
het is wel goed van je dat je jezelf moed in praat hier
pi_198085397
Mooiste van alles is dat hij de ICO sale voor zichzelf hield en zodra dit voorbij was pas alles zou vertellen hier op fok zodat hij iig lekker first buyer was enz.

Mooie persoonlijkheid man.

Zou je moeder trots op je zijn?
pi_198085669
quote:
10s.gif Op donderdag 18 februari 2021 22:25 schreef Dimachaerus het volgende:
Mooiste van alles is dat hij de ICO sale voor zichzelf hield en zodra dit voorbij was pas alles zou vertellen hier op fok zodat hij iig lekker first buyer was enz.

Mooie persoonlijkheid man.

Zou je moeder trots op je zijn?
Ik geef morgen een feestje waar je reseller van mijn product kan worden, echt unieke mogelijkheid, kom je ook?
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_198085892
quote:
0s.gif Op donderdag 18 februari 2021 22:32 schreef raptorix het volgende:

[..]

Ik geef morgen een feestje waar je reseller van mijn product kan worden, echt unieke mogelijkheid, kom je ook?
neen
pi_198085962
quote:
10s.gif Op donderdag 18 februari 2021 22:39 schreef Dimachaerus het volgende:

[..]

neen
Niet over een halfjaar zeuren dat je de boot hebt gemist dan!
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_198087164
ik had ook nog waves

WAVESMAAND _O_
  donderdag 18 februari 2021 @ 23:35:47 #15
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_198087615
quote:
10s.gif Op donderdag 18 februari 2021 22:25 schreef Dimachaerus het volgende:
Mooiste van alles is dat hij de ICO sale voor zichzelf hield en zodra dit voorbij was pas alles zou vertellen hier op fok zodat hij iig lekker first buyer was enz.

Mooie persoonlijkheid man.

Zou je moeder trots op je zijn?
Ik heb vanaf het begin gezegd dat DxSale een winnaar was
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
pi_198087777
quote:
0s.gif Op donderdag 18 februari 2021 22:40 schreef raptorix het volgende:

[..]

Niet over een halfjaar zeuren dat je de boot hebt gemist dan!
oh daar gaat het mij niet om

ik koop sws geen coins die geshilled worden :D DYOR enz

vind het gewoon bijzonder gedrag dat je gaat loggen pochen dat je jezelf gaat inkopen in een of andere obscure coin maar niet verteld hoe of wat maar expliciet zegt dat je pas na de ICO sale gaat zeggen wat het is zodat diegene zelf een betere prijs/meer tokens kan krijgen tijdens de sale

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 18-02-2021 23:49:28 ]
pi_198087818
quote:
0s.gif Op donderdag 18 februari 2021 23:48 schreef Dimachaerus het volgende:

[..]

oh daar gaat het mij niet om

ik koop sws geen coins die geshilled worden :D DYOR enz

vind het gewoon bijzonder gedrag dat je gaat loggen pochen dat je jezelf gaat inkopen in een of andere obscure coin maar niet verteld hoe of wat maar expliciet zegt dat je pas na de ICO sale gaat zeggen wat het is zodat diegene zelf een betere prijs/meer tokens kan krijgen tijdens de sale
sterkte
pi_198087845
twitter


stoney bison is een grappige twitteraar
pi_198087932
quote:
0s.gif Op donderdag 18 februari 2021 23:48 schreef Dimachaerus het volgende:

[..]

oh daar gaat het mij niet om

ik koop sws geen coins die geshilled worden :D DYOR enz

vind het gewoon bijzonder gedrag dat je gaat loggen pochen dat je jezelf gaat inkopen in een of andere obscure coin maar niet verteld hoe of wat maar expliciet zegt dat je pas na de ICO sale gaat zeggen wat het is zodat diegene zelf een betere prijs/meer tokens kan krijgen tijdens de sale
Ben je 12 ofzo?
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_198087975
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 00:00 schreef raptorix het volgende:

[..]

Ben je 12 ofzo?
nee ik ben gewoon nieuwsgierig

ik zou eerder zeggen dat diegene die dergelijk gedrag laat zien emotioneel niet helemaal volwassen is
pi_198087986
twitter


:{
pi_198088175
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 00:03 schreef Dimachaerus het volgende:

[..]

nee ik ben gewoon nieuwsgierig

ik zou eerder zeggen dat diegene die dergelijk gedrag laat zien emotioneel niet helemaal volwassen is
Ik zou me er eerder niet zo druk over maken, cryptomuntjes zijn niet de beste manier om rijk te worden.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 19 februari 2021 @ 01:12:44 #23
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_198088547
Als ik morgen wakker word, wil ik die 2000 zien.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_198088876
Het nieuwe shitcoin casino is PancakeSwap.

Zojuist een paar < 1M tokens gekocht voor extreem lage gas fees.

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 19-02-2021 03:13:46 ]
  vrijdag 19 februari 2021 @ 06:01:57 #25
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_198088999
BNB op $240 :D
pi_198089073
Binance +70% en nu boven Tether. :')

Nee geen manipulatie, de gateway coin, soort google. Uit het niks, constante pomp zonder enige set backs, organische groei. _O-

[ Bericht 19% gewijzigd door Jed1Gam op 19-02-2021 06:48:00 ]
pi_198089098
Voor slapen gaan stapte ik heb met 1 Binance. Nu spijt
.
pi_198089363
Kunnen we zometeen DODO met Fiat, BUSD of BETH kopen? Hoeft toch niet per se BNB te izjn?
Even wachten op de listing.
Op maandag 26 juli 2021 17:30 schreef Ixnay het volgende:[/b]
Van alle terechte klachten ooit is deze het meest terechte.
pi_198089433
Waar slaat die binance coin uberhaupt op?
pi_198089646
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 00:04 schreef aTypisch het volgende:
[ twitter ]

:{
Precies alles in vechain @onlogisch
pi_198089719
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 08:07 schreef Apekoek het volgende:
Waar slaat die binance coin uberhaupt op?
quote:
0s.gif Op donderdag 18 februari 2021 16:46 schreef dimmak het volgende:
Binance chain is tegenwoordig ook een concurrent (zie o.a. pancakeswap) van Ethereum, Polkadot, Cardano enz enz. Het is niet meer zo dat BNB alleen voor goedkopere exchange fees is. En aangezien Binance de grootste shitcoin exchange is kunnen ze aardig wat druk uitoefenen op projecten om Binance Smart Chain te gebruiken. Volgens mij gebruiken sowieso alle projecten van Launchpad al Binance Chain. Shitcoin casino.
Uit het vorige topic
Uitvinder van de biersmiley.
  Moderator vrijdag 19 februari 2021 @ 09:07:46 #32
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_198089965
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 08:33 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]

Precies alles in vechain @:onlogisch
Aldus mr. weakhand.
Recordhouder aantal posts op n dag.
4045
onlogisch
pi_198089983
Satsback en Stekking fuseren.

Sinds augustus heb ik toch 140000 satjes gestacked hiermee. 8-) Zou mooi als ze gezamenlijk de percentages wat de lucht in zouden krijgen, traditionele cashback programma's leveren eigenlijk meer op. Het is eigenlijk de moeite niet waard, maar het is wel een leuke manier om wat bekender te worden met het Lightning Network.
Uitvinder van de biersmiley.
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 19 februari 2021 @ 09:16:29 #34
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_198090060
Geen 2000 :(
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_198090089
MRPH van 20 cent naar 4 dollar naar 1.90 .. en maar HODLEN
  vrijdag 19 februari 2021 @ 09:37:12 #36
139324 Plots
Luctor et Emergo
pi_198090294
Deze markt :')

Crypto :')

Ik ben die bull market alweer helemaal zat.

van mij mag het weer 3 jaar bearish worden.
pi_198090441
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 08:42 schreef dimmak het volgende:

[..]

[..]

Uit het vorige topic
Aah je kan er ook pannenkoeken mee bakken. ^O^
pi_198090462
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 09:37 schreef Plots het volgende:
Deze markt :')

Crypto :')

Ik ben die bull market alweer helemaal zat.

van mij mag het weer 3 jaar bearish worden.
Eerst even 150k btc ja, dan weer 3 jaar bearish
pi_198090705
Ah, mijn DCA satjes zijn nog niet binnen en Bitcoin besluit weer een langzaam runnetje te doen richting het weekend. :P
Uitvinder van de biersmiley.
pi_198090887
Hebben jullie trouwens een portfoliowaarde in gedachte waarbij je sowieso uitcasht? In 2017/18 heb ik voor mezelf zo een bedrag bedacht en daar zit ik nu dichtbij.
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_198090943
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 10:16 schreef recursief het volgende:
Hebben jullie trouwens een portfoliowaarde in gedachte waarbij je sowieso uitcasht? In 2017/18 heb ik voor mezelf zo een bedrag bedacht en daar zit ik nu dichtbij.
Nee, wel een instapmoment bedrag :)
Maar ik denk dat het wel goed is om dat vast te stellen, denk dat het nog een beter idee is om ook vast te stellen wat je wel wilt laten staan, in zekere zin maakt dat een cashout makkelijker.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_198090962
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 10:20 schreef raptorix het volgende:

[..]

Nee, wel een instapmoment bedrag :)
Maar ik denk dat het wel goed is om dat vast te stellen, denk dat het nog een beter idee is om ook vast te stellen wat je wel wilt laten staan, in zekere zin maakt dat een cashout makkelijker.
Als je nu instapt kun je later ook weer uitstappen en een nieuwe instapmoment bepalen.
pi_198091067
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 10:21 schreef Vliegbaard het volgende:

[..]

Als je nu instapt kun je later ook weer uitstappen en een nieuwe instapmoment bepalen.
Alles kan, maar ik heb voor mij zelf gewoon een instapbedrag vastgesteld, jammer als het nu blijft stijgen en wellicht er niet onder komt, wellicht dat ik dan een andere strategie bepaal, maar ik weeg het af tegenover de huidige markt. Daarnaast vermaak ik me wel door met een klein bedrag te speculeren. Wat voor mij ook scheelt is dat geld wat ik eventueel zou verdienen een leuke bonus is, mijn huis is al zo goed als afbetaalt, ik heb een zeer goede baan, dus ik heb geen haast.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_198091229
twitter


de belangrijkste usecase van ethereum overgenomen door Tron :{
en binance komt er aan!

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 19-02-2021 10:40:31 ]
pi_198091313
quote:
6s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 10:40 schreef aTypisch het volgende:
[ twitter ]

de belangrijkste usecase van ethereum overgenomen door Tron :{
en binance komt er aan!
Ja godver, op basis van fathanks zn mening heb ik nu geen Tron gekocht!
pi_198091319
pi_198091427
twitter


twitter




wacht maar tot hij er achter komt dat er nog andere slappe aftreksels van Ethereum zijn die ook aan de weg timmeren _O_

vechain, waves, universa jaaaaaaaaaaaaaa

[ Bericht 25% gewijzigd door #ANONIEM op 19-02-2021 10:55:27 ]
pi_198091619
Ik heb dus altijd nog wat ripples, niet veel maar toch. Laten staan of andere troep halen?
pi_198092066
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 10:54 schreef aTypisch het volgende:
[ twitter ]

[ twitter ]

[ afbeelding ]

wacht maar tot hij er achter komt dat er nog andere slappe aftreksels van Ethereum zijn die ook aan de weg timmeren _O_

vechain, waves, universa jaaaaaaaaaaaaaa
Wat een jankerd. Met z'n zwarte vlaggetje.
pi_198092106
quote:
Wat is dit voor model, vergeleken met dat PlanB die in de post daarvoor stond?
Love is in the air!
pi_198092174
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 11:34 schreef Landgeld het volgende:

[..]

Wat is dit voor model, vergeleken met dat PlanB die in de post daarvoor stond?
Gaat uit van een moving-average. 1 lijn van 200 dagen en de andere 1458 dagen. Het model van PlanB is gebaseerd op stock-to-flow.
Uitvinder van de biersmiley.
pi_198092298
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 11:37 schreef dimmak het volgende:

[..]

Gaat uit van een moving-average. 1 lijn van 200 dagen en de andere 1458 dagen. Het model van PlanB is gebaseerd op stock-to-flow.
Ah - ik ben daarin wel geinteresseerd. Wat is het verschil tussen moving-avarage (1 lijn 200 dagen - en 1458 dagen) en stock-to flow? Hoe kan ik die twee interpreteren - wat zijn de verschillen?

Mag ook in PM :) Of wellicht online meer over te vinden? Hoe gebruik jij deze modellen?
Love is in the air!
pi_198092765
twitter


:9
pi_198093101
quote:
Waar kan ik die kopuh?
pi_198093235
BTC nadert het 1 biljoen qua market cap, dat is nog interessanter dan de 50K dollargrens :)
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_198093377
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 12:40 schreef raptorix het volgende:
BTC nadert het 1 biljoen qua market cap, dat is nog interessanter dan de 50K dollargrens :)
en binance coin behaalt een all time high in sats en pakt de 3e plek op coinmarketcap

the flippening van ether naar binance voor smart contracts _O_
  vrijdag 19 februari 2021 @ 12:52:42 #58
139324 Plots
Luctor et Emergo
pi_198093420
Hoe kan ik mijn oude posts terug vinden op Fok!...?

Ipv alle topicreeksen openen en mijn username invoeren?

Weet nog dat ik zei dat BNB vertrokken en @aTypisch autistisch sarcastisch reageerde met "Moon soon" en btcgrafiekje erbij :')

Ik wil die terugvinden.
pi_198093487
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 12:52 schreef Plots het volgende:
Hoe kan ik mijn oude posts terug vinden op Fok!...?

Ipv alle topicreeksen openen en mijn username invoeren?

Weet nog dat ik zei dat BNB vertrokken en @:aTypisch autistisch sarcastisch reageerde met "Moon soon" en btcgrafiekje erbij :')

Ik wil die terugvinden.
google.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_198093697
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 12:52 schreef Plots het volgende:
Hoe kan ik mijn oude posts terug vinden op Fok!...?

Ipv alle topicreeksen openen en mijn username invoeren?

Weet nog dat ik zei dat BNB vertrokken en @:aTypisch autistisch sarcastisch reageerde met "Moon soon" en btcgrafiekje erbij :')

Ik wil die terugvinden.
_O-

succes

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 19-02-2021 13:12:04 ]
pi_198093906
twitter


wel indrukwekkend grafiekje
pi_198094411
quote:
10s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 13:24 schreef aTypisch het volgende:
[ twitter ]

wel indrukwekkend grafiekje
Een pump & dump kaars die laatste.
Uitvinder van de biersmiley.
pi_198094751
Na 2u listing van DODO kan ik nog steeds niet met pensioen :(
Op maandag 26 juli 2021 17:30 schreef Ixnay het volgende:[/b]
Van alle terechte klachten ooit is deze het meest terechte.
pi_198095231
twitter


popcorn.gif

edit:

viel mee

twitter


[ Bericht 31% gewijzigd door #ANONIEM op 19-02-2021 15:12:18 ]
  Eindredactie Games vrijdag 19 februari 2021 @ 15:05:13 #65
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_198095799
BNB/SXP/CRO :')

Gaat nergens meer over
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
pi_198095970
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 14:35 schreef aTypisch het volgende:
[ twitter ]

popcorn.gif

edit:

viel mee

[ twitter ]
Met hun eigen Ethereum concurrent gaat dit wel vaker voor gaan komen gok ik zo. Kleine indirecte aanvalletjes op de concurrent.
Uitvinder van de biersmiley.
pi_198095985
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 14:35 schreef aTypisch het volgende:
[ twitter ]

popcorn.gif

edit:

viel mee

[ twitter ]
eth troep :')
pi_198096166
quote:
7s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 15:13 schreef dimmak het volgende:

[..]

Met hun eigen Ethereum concurrent gaat dit wel vaker voor gaan komen gok ik zo. Kleine indirecte aanvalletjes op de concurrent.
weet je wat ook lachen is?

als ethereum ooit naar eth2.0 gaat, dan is binance waarschijnlijk een van de partijen met de grootste stakes :D
pi_198096220
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 15:24 schreef aTypisch het volgende:

[..]

weet je wat ook lachen is?

als ethereum ooit naar eth2.0 gaat, dan is binance waarschijnlijk een van de partijen met de grootste stakes :D
Ik snap niet dat niemand in de Ethereum community daar zijn/haar vraagtekens bij plaatst. Wat Tron/Binance en consorten toen met Steemit hebben gedaan zou al een enorme red flag moeten zijn.
Uitvinder van de biersmiley.
pi_198096334
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 15:27 schreef dimmak het volgende:

[..]

Ik snap niet dat niemand in de Ethereum community daar zijn/haar vraagtekens bij plaatst. Wat Tron/Binance en consorten toen met Steemit hebben gedaan zou al een enorme red flag moeten zijn.
vitalik en consorten hebben wel een premine van 70+ miljoen verdeeld over de ICO en zichzelf

wie weet gaan ze er vanuit dat de tokentjes in handen blijven van good people en er niet zo'n scenario kan ontstaan

moet wel zeggen: dat is een stuk lastiger met ETH (omdat het duurder is) dan bij een steemit
pi_198096461
twitter
pi_198096514
twitter


(lol)
  vrijdag 19 februari 2021 @ 15:48:51 #73
102865 One_conundrum
zeg maar Conundrum
pi_198096573
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 11:44 schreef Landgeld het volgende:

[..]

Ah - ik ben daarin wel geinteresseerd. Wat is het verschil tussen moving-avarage (1 lijn 200 dagen - en 1458 dagen) en stock-to flow? Hoe kan ik die twee interpreteren - wat zijn de verschillen?

Mag ook in PM :) Of wellicht online meer over te vinden? Hoe gebruik jij deze modellen?
zoek PlanB zijn schrijfsels op Medium. Miss via zijn twitter te vinden.
"Vanity, definitely my favorite sin. . . ."
  vrijdag 19 februari 2021 @ 15:53:50 #74
102865 One_conundrum
zeg maar Conundrum
pi_198096665
quote:
10s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 15:42 schreef aTypisch het volgende:
[ twitter ]
rommel !
"Vanity, definitely my favorite sin. . . ."
pi_198096690
ATH *O* alweer
Uitvinder van de biersmiley.
pi_198097093
twitter


Roger Vergod & Faketoshigod :')
Uitvinder van de biersmiley.
pi_198097278
twitter
pi_198097396
Bitcoin marketcap is de $1.000.000.000.000 gepasseerd. :o
Uitvinder van de biersmiley.
pi_198097437
gradually then suddenly
pi_198097446
Apart wel die bnb. Ik had er ooit 2 dollar van. Omdat je convert small amounts kon doen. Die 2 dollar is nu 20 dollar :P
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 19 februari 2021 @ 17:40:08 #81
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_198098150
Waaaaauw.... ik heb gewoon bijna een hele Ether gevonden in mijn offline wallet _O_ _O_ _O_
Ik dacht dat alles op Bittrex stond, maar schijnbaar niet.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_198098298
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 17:40 schreef Nattekat het volgende:
Waaaaauw.... ik heb gewoon bijna een hele Ether gevonden in mijn offline wallet _O_ _O_ _O_
Ik dacht dat alles op Bittrex stond, maar schijnbaar niet.
:D
gefeliciteerd
  Eindredactie Games vrijdag 19 februari 2021 @ 17:56:26 #83
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_198098349
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 17:40 schreef Nattekat het volgende:
Waaaaauw.... ik heb gewoon bijna een hele Ether gevonden in mijn offline wallet _O_ _O_ _O_
Ik dacht dat alles op Bittrex stond, maar schijnbaar niet.
Mooi, kun je mooi je weddenschap een keer inleveren.
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
pi_198098434
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 16:43 schreef aTypisch het volgende:
gradually then suddenly
Ricky genot
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 19 februari 2021 @ 18:03:59 #85
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_198098460
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 17:56 schreef Oscar. het volgende:

[..]

Mooi, kun je mooi je weddenschap een keer inleveren.
Welke weddenschap
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_198098561
Binance kaput? Wallet overzicht wil niet laden.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_198098602
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 18:12 schreef raptorix het volgende:
Binance kaput? Wallet overzicht wil niet laden.
Een paar keer refreshen hielp bij mij maar het lijkt er idd op.
pi_198098624
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 18:12 schreef raptorix het volgende:
Binance kaput? Wallet overzicht wil niet laden.
Doen het wel, maar ik krijg af en toe wel een http 429 (Too many requests) error.
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_198098702
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 18:17 schreef recursief het volgende:

[..]

Doen het wel, maar ik krijg af en toe wel een http 429 (Too many requests) error.
Ja, heel af en toe wel resultaat, beetje matig dit.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_198098833
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 18:23 schreef raptorix het volgende:

[..]

Ja, heel af en toe wel resultaat, beetje matig dit.
All time high BTC en BNB (+50% in 24 uur) ik verbaas me niet dat die servers roken momenteel :7
Toestroom van nieuwe users is ook enorm.
pi_198098855
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 18:33 schreef Ardava het volgende:

[..]

All time high BTC en BNB (+50% in 24 uur) ik verbaas me niet dat die servers roken momenteel :7
Toestroom van nieuwe users is ook enorm.
Als cloudengineer vind ik dit niet leuk ;)
Schalen kun je leren, overigens lijkt hun plaform wel netjes in elkaar te zitten als ik het zo zie.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
  Eindredactie Games vrijdag 19 februari 2021 @ 18:52:21 #92
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_198099095
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 18:03 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Welke weddenschap
Wij hadden een wedje Of Yernaz in de tweede kamer ging zitten. Jij zette 1 ETH erop dat dat ging gebeuren, ik niet.

Godver, jij blij dat Tinypic dood is
BTC / Belofte maakt schuld

[ Bericht 13% gewijzigd door Oscar. op 19-02-2021 19:00:20 ]
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
  Eindredactie Games vrijdag 19 februari 2021 @ 18:58:46 #93
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_198099207
Ahh waar is dat topic over grote uitspraken door FOK!ers over crypto. Daar staat ie nog wel in.
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
pi_198099227
quote:
4s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 18:52 schreef Oscar. het volgende:

[..]

Wij hadden een wedje Of Yernaz in de tweede kamer ging zitten. Jij zette 1 ETH erop dat dat ging gebeuren, ik niet.
Op het niet nakomen van dit soort weddenschappen staat een permban
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 19 februari 2021 @ 19:02:55 #95
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_198099272
quote:
4s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 18:52 schreef Oscar. het volgende:

[..]

Godver, jij blij dat Tinypic dood is
BTC / Belofte maakt schuld
Geen bewijs dus :P
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eindredactie Games vrijdag 19 februari 2021 @ 19:03:36 #96
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_198099283
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 19:02 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Geen bewijs dus :P
Voor 1600 euro lees ik met liefde alle topics door totdat ik het vind
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
  Eindredactie Games vrijdag 19 februari 2021 @ 19:13:37 #97
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_198099457
Maar het is echt geweldig om de topics uit 2017 door te lezen.

Wavesmaand als ze van 2 naar 3 dollar gaan. Ripple 2 euro per stuk. Doge waar op gekotst wordt. Bitconnect de hemel in prijzen. Alle shittrades van Nattekat.

Heerlijk man
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 19 februari 2021 @ 19:16:49 #98
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_198099509
Ik had ooit 20 ETH _O_

En dat was maar een deel van mijn portfolio _O_
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_198099571
quote:
4s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 19:13 schreef Oscar. het volgende:
Maar het is echt geweldig om de topics uit 2017 door te lezen.

Wavesmaand als ze van 2 naar 3 dollar gaan. Ripple 2 euro per stuk. Doge waar op gekotst wordt. Bitconnect de hemel in prijzen. Alle shittrades van Nattekat.

Heerlijk man
Wassuwassuwassu wasssaaaaap
pi_198099595
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 februari 2021 19:20 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]

Wassuwassuwassu wasssaaaaap
Carlos Matos coming from New York!!

[ Bericht 0% gewijzigd door Ardava op 19-02-2021 19:38:42 ]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')