Assen 2005, NK Afstanden, 6:39quote:Op donderdag 11 februari 2021 17:40 schreef franklop het volgende:
[..]
De 6.48,88 op de WK junioren op een baan in Zweden tel ik dan niet mee.
6.31,34 in Groningen een keer.
We hebben een winnaar!quote:Op donderdag 11 februari 2021 17:44 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Assen 2005, NK Afstanden, 6:39
https://nl.wikipedia.org/(...)atsen_afstanden_2005
hij heeft zijn achternaam ook niet tegenquote:Op donderdag 11 februari 2021 17:42 schreef Slobeend het volgende:
Meer eer naar fenomeen Van der Poel.
Ja, als we alles winnen is het ook niet goed. Noren zijn ook weer wat in opkomst.quote:Op donderdag 11 februari 2021 17:49 schreef Faraday01 het volgende:
Ze doen net alsof de wereld in stort als een Zweed wint, ik vind het wel prima voor de sport
Ze moeten in de leer bij de Britse baanrennertjes.quote:Op donderdag 11 februari 2021 17:50 schreef wimderon het volgende:
Over de pursuit gesproken: mag ik zeggen dat ik het dom vindt dat de Noren hun tactiek dit seizoen hebben laten zien aan de schaatswereld (ook al gebruikte Amerika die bijvoorbeeld al). Zulke dingetjes moet je in de kluis laten voor de Olumpische Spelen.
Paar goede mannen op de latten zijn wel te vinden. Leuk experiment zou dat zijn om te zien hoe ver je in een jaar komt met een mega basis conditie.quote:Op donderdag 11 februari 2021 17:49 schreef wimderon het volgende:
Als Röjler zijn ovenwanten weer aantrekt en ergens een langlaufer wat schaatsen onder gebonden krijgt duwt Nils die twee zo naar een medalje op de pursuit.
Allemaal toeterende Volvo's hier door de straat.quote:Op donderdag 11 februari 2021 17:51 schreef Spies het volgende:
https://www.aftonbladet.se/sportbladet
Heel Zweden staat op de banken
Ikea pakt uitquote:Op donderdag 11 februari 2021 17:52 schreef AllesKaputt het volgende:
[..]
Allemaal toeterende Volvo's hier door de straat.
Hoe goed zou Roglic zijn op schaatsen?quote:Op donderdag 11 februari 2021 17:51 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Paar goede mannen op de latten zijn wel te vinden. Leuk experiment zou dat zijn om te zien hoe ver je in een jaar komt met een mega basis conditie.
Volgend jaar de Japanners er ook weer bij. Ik zie de spelen geen herhaling van Sotsji en Pyeonchang worden.quote:Op donderdag 11 februari 2021 17:49 schreef Faraday01 het volgende:
Ze doen net alsof de wereld in stort als een Zweed wint, ik vind het wel prima voor de sport
Dat zou de tweede Roest zijnquote:Op donderdag 11 februari 2021 17:53 schreef Felagund het volgende:
[..]
Hoe goed zou Roglic zijn op schaatsen?
quote:Op donderdag 11 februari 2021 17:54 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Volgend jaar de Japanners er ook weer bij. Ik zie de spelen geen herhaling van Sotsji en Pyeonchang worden.
Dit lijkt op de minder alcoholistische broer van Patlef.quote:
Dat is niet echt leuke televisie.quote:Op donderdag 11 februari 2021 17:57 schreef wimderon het volgende:
Ik blijf pleitbezorger van één 500 meter, maar dan wel iedereen solo. Als je tegenstander vals start ben je nu al het haasje. En iemand voor je op de kruising scheelt ook enorm.
Wel het meest eerlijke. Dat is toch ook wat men beoogt met de dubbele 500?quote:Op donderdag 11 februari 2021 17:58 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Dat is niet echt leuke televisie.
Sebastian Falk was altijd ernstig onderschat. Die wil wel.quote:Op donderdag 11 februari 2021 17:49 schreef wimderon het volgende:
Als Röjler zijn ovenwanten weer aantrekt en ergens een langlaufer wat schaatsen onder gebonden krijgt duwt Nils die twee zo naar een medalje op de pursuit.
quote:Op donderdag 11 februari 2021 18:03 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Sebastian Falk was altijd ernstig onderschat. Die wil wel.
Ludvigsson kan de overstap ook wel makenquote:Op donderdag 11 februari 2021 18:03 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Sebastian Falk was altijd ernstig onderschat. Die wil wel.
quote:Goud Vlag van Nederland Nederland Sven Kramer
Wouter Olde Heuvel
Carl Verheijen 3.41,26
Zilver Vlag van Zweden Zweden Joel Eriksson
Daniel Friberg
Johan Röjler 3.45,73
Brons Vlag van de Verenigde Staten Verenigde Staten Ryan Bedford
Brian Hansen
Trevor Marsicano 3.46,07
4 Vlag van Italië Italië Matteo Anesi
Enrico Fabris
Luca Stefani 3.46,23
5 Vlag van Noorwegen Noorwegen Håvard Bøkko
Henrik Christiansen
Sverre Haugli 3.46,31
6 Vlag van Canada Canada Lucas Makowsky
Denny Morrison
Jay Morrison 3.46,42
7 Vlag van Duitsland Duitsland Robert Lehmann
Tobias Schneider
Marco Weber 3.48,90
8 Vlag van Japan Japan Shigeyuki Dejima
Hiroki Hirako
Teruhiro Sugimori 3.49,37
8 landen onder de 3:50. Lukt dat tegenwoordig ook nog?quote:Op donderdag 11 februari 2021 18:08 schreef wimderon het volgende:
In 2009 werd Zweden een keer tweede op de pursuit, met een team bestaande uit Röjler, Eriksson en Friberg
[..]
Met de laatste wereldbeker in ieder geval wel.quote:Op donderdag 11 februari 2021 18:10 schreef hhh38 het volgende:
[..]
8 landen onder de 3:50. Lukt dat tegenwoordig ook nog?
Huizinga toch?quote:
Ohja die pipo'squote:Op donderdag 11 februari 2021 18:22 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Chris Huizinga of Beau Snellink lees ik.
"Als ik een normale rit rijd, rijd ik sowieso podium."quote:Op donderdag 11 februari 2021 18:35 schreef showtimer het volgende:
Bert & Sven
https://nos.nl/artikel/23(...)art-in-zijn-rug.html
Als het vlak voor de start gebeurt heb je waarschijnlijk ook het gevoel dat je niet meer terug kan. En wil je het er misschien toch op gokken.quote:Op donderdag 11 februari 2021 18:46 schreef pietkanarie het volgende:
Die rug is wel echt een zwakke plek 😕 wat niet vreemd is omdat het al jaren speelt en er toch nog topsport mee bedrijft. Maar wat ik eigenlijk niet snap... waarom zou je zo’n rit rijden... dat hoef je toch voor niemand te doen, lijkt niemand beter van te worden?
Ik vond dat hij al vrij hoog stond en op de rechte stukken zeker, maar dan had zo’n commentator dat ook wel gezien lijkt mij.quote:
Ja, zoiets zal het wel zijn. Het gebeurde natuurlijk ook vlak voor de rit dus dan kan me voorstellen dat hij dan toch op z’n gevoel afgaat en zich er tegen verzet/nog even ‘ ontkent’ want hij heeft natuurlijk wel dit seizoen hier naar toegewerkt. En die weken in die bubbel. Wel pijnlijke beelden inderdaad.quote:Op donderdag 11 februari 2021 18:51 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Als het vlak voor de start gebeurt heb je waarschijnlijk ook het gevoel dat je niet meer terug kan. En wil je het er misschien toch op gokken.
Maar het levert wel hele pijnlijke beelden op
Sochi was ook wel extreem, maar met Kok 500, Leerdam 1000, De Jong 3000 en Krol op de 1000/1500 + beide mass-starts heb je toch weer genoeg kansen op goud? En Roest kan ook nog best natuurlijk, Ter Mors die misschien wel weer ergens vliegt, een mogelijke uitschieter op de 500 mannen. En dan heb je het enkel over schaatsen, Schulting vliegt natuurlijk ook behoorlijk.quote:Op donderdag 11 februari 2021 17:54 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Volgend jaar de Japanners er ook weer bij. Ik zie de spelen geen herhaling van Sotsji en Pyeonchang worden.
Ik vond het zelf ook een goede rit van Roest, maar hij zelf (en de analisten, jawel) ook niet.quote:Op donderdag 11 februari 2021 18:46 schreef hhh38 het volgende:
Hij reed geen slechte rit, Van der Poel was gewoon bizar goed.
Och die denken alleen: Hij heeft niet gewonnen HoE kAn Dat????quote:Op donderdag 11 februari 2021 21:45 schreef wimderon het volgende:
[..]
Ik vond het zelf ook een goede rit van Roest, maar hij zelf (en de analisten, jawel) ook niet.
hij kan nog mee naar Peking als vlaggendrager voor de openingsceremoniequote:Op donderdag 11 februari 2021 19:04 schreef Nober het volgende:
Als je 34-35 jaar bent dan is het gewoon einde carričre vraag maar aan Rintje.
Een fitte Kramer is voor de TP nog steeds een onmisbare schakel.quote:Op donderdag 11 februari 2021 23:14 schreef Evertjan het volgende:
[..]
hij kan nog mee naar Peking als vlaggendrager voor de openingsceremonie
Ik denk wel dat ie nog wat had kunnen winnen door ietsjes terughoudender te starten.quote:Op donderdag 11 februari 2021 21:45 schreef wimderon het volgende:
[..]
Ik vond het zelf ook een goede rit van Roest, maar hij zelf (en de analisten, jawel) ook niet.
Hij levert nu in de laatste twee rondjes in op de 29,3 die hij daarvoor lange tijd reed. Iets meer dan een seconde. Als hij op 29,4-5 had gereden of in de beginfase iets terughoudender rijdt pakt hij die marge daar niet op Van der Poel.quote:Op vrijdag 12 februari 2021 08:06 schreef VoMy het volgende:
[..]
Ik denk wel dat ie nog wat had kunnen winnen door ietsjes terughoudender te starten.
Ik vind dit ook wel mooi. Geen gereken, gewoon de snelste wint.quote:Op vrijdag 12 februari 2021 10:11 schreef AgnesGru het volgende:
Ik vind het stom dat ze maar 1x de 500m rijden. Juist die twee ritten maakt het spannend (zie OS 2014). De eerste rit had prima voor de TP gekund.
Maar voor mijn gevoel reed Rintje destijds toch dichter tegen de top drie aan.quote:Op donderdag 11 februari 2021 19:04 schreef Nober het volgende:
Als je 34-35 jaar bent dan is het gewoon einde carričre vraag maar aan Rintje.
Kramer in normale doen had gisteren ook podium kunnen rijden...quote:Op vrijdag 12 februari 2021 11:53 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Maar voor mijn gevoel reed Rintje destijds toch dichter tegen de top drie aan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |