Klopt,er kwam zelfs een verklaring van BB.quote:Op maandag 8 februari 2021 19:48 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Las dat er al veel bij de febo geklaagd was door streamers over Jerrel hahaha
Ik heb wel een heel speciale XXXXXL frikandel voor jequote:
Al helemaal geïntegreerdquote:Op maandag 8 februari 2021 19:52 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Sinds wanneer eet een Limbo patatjes
Aangezien hier in het noorden geen superieure friet word verkocht moet ik het doen met patatquote:Op maandag 8 februari 2021 19:52 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Sinds wanneer eet een Limbo patatjes
Zeggen ze dat over jou?quote:Op maandag 8 februari 2021 19:52 schreef ieniminimuis het volgende:
Alsof je een frikandel door ene tunnel gooit.
Oh? Las wel dat er vorige week 3 waren opgestapt.quote:Op maandag 8 februari 2021 19:52 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Klopt,er kwam zelfs een verklaring van BB.
Gelukkig ben ik ook een muis. Dus technisch gezien is het niet vreemd gaanquote:Op maandag 8 februari 2021 19:52 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Ik heb wel een heel speciale XXXXXL frikandel voor je
Gewoon zelf de aardappelen snijden en friturenquote:Op maandag 8 februari 2021 19:52 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Aangezien hier in het noorden geen superieure friet word verkocht moet ik het doen met patat
Lekkerrrrrrquote:Op maandag 8 februari 2021 19:53 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Gewoon zelf de aardappelen snijden en frituren
Precies!quote:Op maandag 8 februari 2021 19:53 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Gelukkig ben ik ook een muis. Dus technisch gezien is het niet vreemd gaan
Lekker dikke frietenquote:Op maandag 8 februari 2021 19:53 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Gewoon zelf de aardappelen snijden en frituren
Dit is een waarheid als een Bolke! (quote:Op maandag 8 februari 2021 19:56 schreef Jippie het volgende:
Zeker, gaat niets boven verse friet/patat
Zij houdt meer van uitjesquote:Op maandag 8 februari 2021 19:52 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Ik heb wel een heel speciale XXXXXL frikandel voor je
Ik las iets anders.quote:
I Grrrrrrrr! Hoe gaat het met jou en de beestenstal?quote:Op maandag 8 februari 2021 19:58 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Dit is een waarheid als een Bolke! ()
Hey Grrrrrrrrquote:Op maandag 8 februari 2021 19:58 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Dit is een waarheid als een Bolke! ()
quote:
Ze zitten nu idd vooral op stal. Die sneeuw was even leuk gisteren maar nu vinden zet het maar koud spul en zijn ze er klaar meequote:Op maandag 8 februari 2021 19:58 schreef Jippie het volgende:
H
[..]
I Grrrrrrrr! Hoe gaat het met jou en de beestenstal?
ee niet van aviko. Zelf makenquote:
Ze hebben weer een mooi gedicht voor Dot gemaaktquote:Op maandag 8 februari 2021 19:59 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ze zitten nu idd vooral op stal. Die sneeuw was even leuk gisteren maar nu vinden zet het maar koud spul en zijn ze er klaar mee
Is zo voorbijquote:Op maandag 8 februari 2021 19:49 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Nog anderhalf jaar en dan ben ik klaar met school
Frozen yoghurt maken tochquote:Op maandag 8 februari 2021 19:59 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ze zitten nu idd vooral op stal. Die sneeuw was even leuk gisteren maar nu vinden zet het maar koud spul en zijn ze er klaar mee
Toen sneeuwde het nog niet, nu zijn ze niet vooruit te brandenquote:Op maandag 8 februari 2021 20:00 schreef Jippie het volgende:
J
[..]
Ze hebben weer een mooi gedicht voor Dot gemaakt
Dikke tieten zijn ook lekkerquote:
Duurt een aantal dagen voordat een prik effectief is toch?quote:Op maandag 8 februari 2021 20:02 schreef Jippie het volgende:
Hoor net op de radio dat in Osnabruck 14 ouderen besmet zijn geraakt met de Britse coronavariant ondanks dat ze met Pfizer waren gevaccineerd
Nog 3 weken te gaan voor de volgende keer dat Dot wintquote:Op maandag 8 februari 2021 20:02 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Toen sneeuwde het nog niet, nu zijn ze niet vooruit te branden
Ja kan nog steeds he. Maar misschien waren ze al besmet voor ze die prik kregen?quote:Op maandag 8 februari 2021 20:02 schreef Jippie het volgende:
Hoor net op de radio dat in Osnabruck 14 ouderen besmet zijn geraakt met de Britse coronavariant ondanks dat ze met Pfizer waren gevaccineerd
at ze zelfde verzorgingshuis zaten, vind dat gewoon een flinke clusterquote:Op maandag 8 februari 2021 20:03 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja kan nog steeds he. Maar misschien waren ze al besmet voor ze die prik kregen?
Weken tot meer dan een maand geloof ik, nadat je er 2 gehad hebt. En zelfs dan zal geen enkel vaccin bij alles en iedereen 100% garantie geven dat je niet ziek wordt.quote:Op maandag 8 februari 2021 20:03 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Duurt een aantal dagen voordat een prik effectief is toch?
Ja dat is het ook. Ellendig rot virus bah bah.quote:Op maandag 8 februari 2021 20:04 schreef Jippie het volgende:
Geloof d
[..]
at ze zelfde verzorgingshuis zaten, vind dat gewoon een flinke cluster
Natuurlijk, 2 prikken! Dat heeft de nieuwslezer er niet bij gezegdquote:Op maandag 8 februari 2021 20:04 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Weken tot meer dan een maand geloof ik, nadat je er 2 gehad hebt. En zelfs dan zal geen enkel vaccin bij alles en iedereen 100% garantie geven dat je niet ziek wordt.
Ik vind dit echt prachtigquote:Volgens minister Ferd Grapperhaus (Justitie, CDA) valt het aantal besmettingen ‘tegen’. ,,Daarom heeft het OMT ons geadviseerd toch door te gaan met de avondklok
Ja al vanaf het begin.quote:Op maandag 8 februari 2021 20:08 schreef Superbadeendje het volgende:
2 prikken is toch al lang bekend.
Ga lekker op het Museumplein knuffelen.quote:Op maandag 8 februari 2021 20:08 schreef Haags het volgende:
https://www.tubantia.nl/p(...)er-onzeker~a5a586dc/
[..]
Ik vind dit echt prachtig
Het werkt niet dus we verlengen het nog even met 3 weken. Echt dit beleid begint steeds belachelijker te worden.
Klop even aan daar in Den Haag en zeg het tegen ze.quote:Op maandag 8 februari 2021 20:08 schreef Haags het volgende:
https://www.tubantia.nl/p(...)er-onzeker~a5a586dc/
[..]
Ik vind dit echt prachtig
Het werkt niet dus we verlengen het nog even met 3 weken. Echt dit beleid begint steeds belachelijker te worden.
quote:Op maandag 8 februari 2021 20:10 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Ga lekker op het Museumplein knuffelen.
quote:Op maandag 8 februari 2021 20:11 schreef Fogel het volgende:
[..]
Klop even aan daar in Den Haag en zeg het tegen ze.
Het zou ze inderdaad eens duidelijk moeten worden daar met wat voor belachelijks ze bezig zijn momenteel.quote:Op maandag 8 februari 2021 20:11 schreef Fogel het volgende:
[..]
Klop even aan daar in Den Haag en zeg het tegen ze.
Dat kan 'ie doen, hij woont daar om de hoek.quote:Op maandag 8 februari 2021 20:11 schreef Fogel het volgende:
[..]
Klop even aan daar in Den Haag en zeg het tegen ze.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |