Nou ja, neem als voorbeeld het covid plan, daar is maanden aan gewerkt en mensen die door Trump bij het NIH ontslagen waren zijn direct door Biden toen binnengehaald om aan dat plan te werken. En dat was ver voor de verkiezingen plaatsvonden en er geen enkele garantie was dat dit plan uit uitgevoerd kon worden.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 02:12 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ik verbaas me ook over het tempo waarin dat gaat! Ze hebben zich duidelijk grondig voorbereid en een groot voordeel is natuurlijk ook dat Biden bergen ervaring heeft hoe alles geregeld kan worden. Kortom: buitengewoon professioneel allemaal
Ik vind het nog steeds bizar dat het mogelijk is dat zo'n idioot als Trump 4 jaar lang kan blijven liegen, bedriegen en politiseren om van zijn corruptie nog maar niet te spreken. Ik dacht heel naief dat hij vast snel impeached en afgezet zou wordenquote:Op zaterdag 23 januari 2021 02:15 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Nou ja, neem als voorbeeld het covid plan, daar is maanden aan gewerkt en mensen die door Trump bij het NIH ontslagen waren zijn direct door Biden toen binnengehaald om aan dat plan te werken. En dat was ver voor de verkiezingen plaatsvonden en er geen enkele garantie was dat dit plan uit uitgevoerd kon worden.
Verder, for better or worse, heeft Biden heel veel ex-Obama mensen aangesteld, die hadden al jaren ervaring en kenden de ins en outs al van ministeries en departementen, dat helpt ook een hele berg.
You and me both. Maar nee, 75 miljoen Amerikanen stemmen er op. Nee, ik snap het ook niet.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 02:20 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ik vind het nog steeds bizar dat het mogelijk is dat zo'n idioot als Trump 4 jaar lang kan blijven liegen, bedriegen en politiseren om van zijn corruptie nog maar niet te spreken. Ik dacht heel naief dat hij vast snel impeached en afgezet zou worden
Ik heb familie in de States die uit traditie op de republikeinse kandidaat stemmen. Dat zie je hier in veel mindere mate, in Wassenaar en Aerdenhout doen ze dit voor de VVD, maar verder is het kiesveld veel verstrooider dan in de States. Daar heb je staten die hardnekkig republikeins of democratisch blijven stemmen, maar raak je de middengroep kwijt, dan verlies je de verkiezingen.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 02:22 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
You and me both. Maar nee, 75 miljoen Amerikanen stemmen er op. Nee, ik snap het ook niet.
Alleen in de pauze, de politie had dat besloten. Is alweer opgelost.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 02:34 schreef IxCalypso het volgende:
Zie ik nou plaatjes van The National Guard die in pakeergarages moesten slapen na de inauguratie?
https://edition.cnn.com/2(...)ional-guard-capitol/
Ik snap serieus niet dat mensen ergens ter wereld dan ook vrijwillig in het leger of wat dan ook gaan. Je bent niks meer dan een puppet.
Zijn we sowieso. Zijn maar weinig mensen geen slaaf van het systeem.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 02:34 schreef IxCalypso het volgende:
Zie ik nou plaatjes van The National Guard die in pakeergarages moesten slapen na de inauguratie?
https://edition.cnn.com/2(...)ional-guard-capitol/
Ik snap serieus niet dat mensen ergens ter wereld dan ook vrijwillig in het leger of wat dan ook gaan. Je bent niks meer dan een puppet.
Ja het is vrijdag hè, zei ik toch?quote:Op zaterdag 23 januari 2021 02:36 schreef Kijkertje het volgende:
Pfff het ene na het andere incriminerende artikel komt nu ook uit:
[ twitter ]
[ twitter ]
Net een interview met de schrijfster ervan gezien bij Chris Hayes wat Trump van plan was in Georgia om de uitslag daar in zijn voordeel te laten uitvallen
Ha ja! Het klopte ook gewoon wat Michael Cohen zei:quote:Op zaterdag 23 januari 2021 02:42 schreef kladderadatsch het volgende:
[..]
Ja het is vrijdag hè, zei ik toch?
Niet iedereen zet z'n leven op het spel bedoel ik, voor wat?quote:Op zaterdag 23 januari 2021 02:38 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Zijn we sowieso. Zijn maar weinig mensen slaaf van het systeem.
Je land. Of voor een salaris. Of voor een studie. (geen grap). Er zijn zoveel redenen als er soldaten zijnquote:Op zaterdag 23 januari 2021 02:47 schreef IxCalypso het volgende:
[..]
Niet iedereen zet z'n leven op het spel bedoel ik, voor wat?
Gelukkig is Trump een grote sukkel, want het had idd ook heel anders af kunnen lopen. Maar ze beginnen zich in de VS nu toch wel te realiseren hoe weinig het gescheeld heeft. Nu maar eens zien wat ze gaan doen om te zorgen dat het in de toekomst niet nog een keer gebeurd. Ben zeer benieuwd.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 02:44 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ha ja! Het klopte ook gewoon wat Michael Cohen zei:
[ twitter ]
Door en door corrupte leider en miljoenen mensen stemmen daarmee in ook nog. Echt eng!![]()
Maar als je het bekijkt zoals ik er tegen aan kijk, dan snap ik er geen hol van. Alles liever dan datquote:Op zaterdag 23 januari 2021 02:48 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Je land. Of voor een salaris. Of voor een studie. (geen grap). Er zijn zoveel redenen als er soldaten zijn
Het is ook gewoon te bizar! Denken dat je het DOJ wel even de opdracht kan geven niet-bestaande fraudezaken te beginnen. Gelukkig zaten daar nog mensen die gewoon weigerden. Je moet er toch niet aan denken dat er op dat moment een Trump-vriendje had gezeten die dat wel had gedaanquote:Op zaterdag 23 januari 2021 04:09 schreef kladderadatsch het volgende:
Laurence O'Donnell (MSNBC) gaat ook nog even verder in op het zaakje uit dat NYT artikel. Dit is wel weer een bombshell hoor, mooi bewijsmateriaal ook voor dinsdag.
Hij zal wel gedacht hebben als ik daar maar genoeg twijfel zaai is er een grond om al die swingstaten te wantrouwen qua uitslag of zo ....quote:Op zaterdag 23 januari 2021 04:28 schreef kladderadatsch het volgende:
En zoals O'Donnell in het begin ook al opmerkte, het meest idiote is eigenlijk nog dat zelfs als het gelukt was om Georgia via fraude te 'winnen', dan had het nog geen ruk uitgemaakt want ook dan was Biden gewoon president geweest.
Moet haast wel, want aan alleen Georgia heb je echt helemaal niks. We gaan die brief trouwens ook te zien krijgen, hetzij omdat de NYT hem publiceert en anders wel bij de impeachment trials.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 04:39 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Hij zal wel gedacht hebben als ik daar maar genoeg twijfel zaai is er een grond om al die swingstaten te wantrouwen qua uitslag of zo ....
Hoop dat Biden ook de knoop doorhakt om meer stamcelonderzoek toe te staan, zoals Hillary trouwens ook al van plan was.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 04:59 schreef Kijkertje het volgende:
Plus eindelijk weer steun voor het recht van vrouwen zelf te besluiten over abortus (in samenspraak met een arts uiteraard)
[ twitter ]
Dit dus:quote:Op zaterdag 23 januari 2021 03:37 schreef Kijkertje het volgende:
Die Fauci ook! Kan eindelijk helemaal zijn hart luchten en alles zeggen. Zo aanstekelijk, de man is er tien jaar jonger van geworden
quote:Op zaterdag 23 januari 2021 03:37 schreef Kijkertje het volgende:
Die Fauci ook! Kan eindelijk helemaal zijn hart luchten en alles zeggen. Zo aanstekeijk, de man is er tien jaar jonger van geworden
Precies! En dan zelf de mond vol hebben over censuurquote:
Ja dieptriestquote:Op zaterdag 23 januari 2021 02:34 schreef IxCalypso het volgende:
Zie ik nou plaatjes van The National Guard die in pakeergarages moesten slapen na de inauguratie?
https://edition.cnn.com/2(...)ional-guard-capitol/
Ik snap serieus niet dat mensen ergens ter wereld dan ook vrijwillig in het leger of wat dan ook gaan. Je bent niks meer dan een puppet.
Ze moeten hem gewoon Twitter terug geven.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 02:01 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik moet zeggen, ik mis Trump totaal niet eigenlijk. En ik moet er vreselijk om lachen hoe snel dat in de VS gaat, het ene moment ben je President en krijg je alle aandacht en een dag later hoor je gewoon hele-maal niks meer van hem of over hem
Alsjeblieft nietquote:Op zaterdag 23 januari 2021 07:19 schreef vipergts het volgende:
[..]
Ze moeten hem gewoon Twitter terug geven.
Wat een cynismequote:
Waarom? Pak de megafoon van dat soort lui af en er blijft niks van ze over. (En ja, ze mogen wel blijven praten, dus censuur is dat niet.)quote:Op zaterdag 23 januari 2021 07:19 schreef vipergts het volgende:
[..]
Ze moeten hem gewoon Twitter terug geven.
Voorlopig niet, hij moet namelijk elke dag veel telefoontjes plegen en veel vergaderingen bijwonen. Zoals het een echte president betaamt.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 09:10 schreef Basp1 het volgende:
Wanneer gaat Biden golven, en heeft hij zijn excutive time.
Dan kan hij dus z'n werkzaamheden niet goed inplannen. Bij Trump was het enorm prijzenswaardig dat hij ondanks alle taken die je hebt als president, alsnog tijd kon vrijmaken om hele middagen te gaan golfen.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 10:02 schreef chibibo het volgende:
[..]
Voorlopig niet, hij moet namelijk elke dag veel bellen en vergaderen. Zoals het een president betaamt.
Gaat Biden dadelijk nog wel een @realbiden Twitter account aanmaken en na 4 uur fox kijken wat ragetweeten?quote:Op zaterdag 23 januari 2021 10:19 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Dan kan hij dus z'n werkzaamheden niet goed inplannen. Bij Trump was het enorm prijzenswaardig dat hij ondanks alle taken die je hebt als president, alsnog tijd kon vrijmaken om hele middagen te gaan golfen.
En dit is geen grap. Trumpfans op Fok hebben dit echt gezegd
Door alles en iedereen die er voordeel uit denkt te halen enabled en de gullible masses weten niet beter dankzij 24/7 Fox, facebook en breitbart. Zelfs in NL worden ze overspoeld met onzin. Denk aan refrag die hier komt aanzetten met zijn oorpiece en 'salute the marines'...gewoon volledig nagepapegaaid uit de rightwing bubbel. Gedachteloos.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 02:20 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ik vind het nog steeds bizar dat het mogelijk is dat zo'n idioot als Trump 4 jaar lang kan blijven liegen, bedriegen en politiseren om van zijn corruptie nog maar niet te spreken. Ik dacht heel naief dat hij vast snel impeached en afgezet zou worden
quote:On the morning of January 6, as Miller recounted, he was hopeful that the day would prove uneventful. But decades in special operations and intelligence had honed his senses. “It was the first day I brought an overnight bag to work. My wife was like, ‘What are you doing there?’ I’m like, ‘I don’t know when I’m going to be home.’” To hear Patel tell it, they were on autopilot for most of the day: “We had talked to [the president] in person the day before, on the phone the day before, and two days before that. We were given clear instructions. We had all our authorizations. We didn’t need to talk to the president.
quote:Sitting on his couch at the end of a surreal week, he finally took off the gloves. His target? The Defense Department itself, the largest organization in the world—and one he has served in various ways since he was 18. “This fucking place is rotten. It’s rotten.” Miller’s gravest concern, he said, involved a bedrock principle of American democracy: civilian control of the military. “When the system is weighted towards the Joint Staff and the geographic combatant commanders against civilian control, you know, we’ve got to rethink this.” He expressed a belief that by “idolizing and fetishizing” the top brass, members of Congress had ignored an erosion over time in the chain of command.
“We’re in a crisis mode,” Cohen had told me earlier. He said he and others had discovered that the Joint Chiefs were creating their own “security compartments” containing operational planning details “for the express purpose of hiding key information from career civilian and political leaders in the Pentagon”—up to and including the secretary of Defense. Talk about a deep state. “That means that policymakers were basing their decisions on partial information. It’s very dangerous and irresponsible, and that’s something I’ve actually highlighted in my conversations with [Biden’s] transition team.” I’ll admit it sounded loopy. To me it had all the elements of a Trump fever dream: The military and intelligence establishment was somehow scheming against the renegades. That is, until two other senior national security officials—with Miller and company—confirmed Cohen’s assertion.
“The entire system,” Miller stated, “the intelligence community [included], is complicit in setting up all these compartments—so that only very select people actually have perspective and access to the entire picture. And then your question is, ‘Well, who are these people that have the complete picture?’ I felt like I finally did as acting SECDEF—to a point. I’m sure there’s still some stuff that was being compartmented. But I don’t know that for a fact.”
Zegt hij nu dat de regering hem bij Maddow te verschijnen? Zo, zo, censuur is blijkbaar prima als Trump het zelf doet.quote:
quote:‘Gondor has no king’: pro-Trump lawsuit cites Lord of the Rings
Texas case offers baseless mix of allegations of electoral fraud but cites the imaginary kingdom of Gondor as evidence
Donald Trump’s diehard supporters are often accused of living in fantasyland, but one court case recently launched to try to reinstall him as president has surprised even the most hardened observers of Trumpian strangeness by citing as evidence a mythological realm from The Lord of the Rings.
“Gondor has no king,” the lawsuit states, a footnote providing an explanation of the woeful fate of Tolkien’s entirely imaginary land populated by dragons, wizards, hobbits and elves, all threatened by a baleful Dark Lord backed up by an army of orcs and with famously little time for due democratic process.
The suit explains how Gondor’s throne was empty and its rightful kings in exile, presumably positing the idea that Trump is the true king of America – a land happily monarch-free since 1776.
“This analogy is applicable since there is now in Washington DC a group of individuals calling themselves the president, vice-president and Congress who have no rightful claim to govern the American people,” the case states.
https://www.theguardian.c(...)ings-gondor-election
https://abc13.com/bigfoot(...)uQKdioBEhyStGxLw-mwoquote:Oklahoma state representative files bill to create a 'Bigfoot' hunting season
....
Rep. Justin Humphrey filed House Bill 1648 on Wednesday, which would draft rules, dates, hunting licenses and fees to catch the elusive creatures, according to KOCO-TV.
Komt doordat ze Twitter van die Motherfucker hebben afgepakt.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 12:32 schreef speknek het volgende:
Het lijkt erop dat alle LARPs aan het convergeren zijn. Verwacht binnenkort MAGA bigfoot milities die hun M16s legen op het oog van Sauron.
De Biden regering zou er goed aan doen om een onderzoek te doen naar het wáárom er zo relatief veel veteranen bij zijn betrokken. Iets zegt mij namelijk dat onder het volk wat hier in NL vorig weekend op het Museumplein rondliep (ook een brede verzameling aan verschillende stromingen) niet 1 op de 5 een defensie verleden had.quote:
Ook Amerika had geen king en daar was een geschifte burger de baas. Net zoals te Gondor met Denethorquote:Op zaterdag 23 januari 2021 12:04 schreef Tijger_m het volgende:
En net als je denkt dat je toch alles wel gezien hebt komt er dit :
[..]
Veel meer militairen?quote:Op zaterdag 23 januari 2021 13:06 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
De Biden regering zou er goed aan doen om een onderzoek te doen naar het wáárom er zo relatief veel veteranen bij zijn betrokken. Iets zegt mij namelijk dat onder het volk wat hier in NL vorig weekend op het Museumplein rondliep (ook een brede verzameling aan verschillende stromingen) niet 1 op de 5 een defensie verleden had.
Gaat het in de VS al in het militaire apparaat mis? Of speelt de (over het algemeen) belabberde (psychische) steun voor oorlogsveteranen hierin een rol?
Het verhaal van Ashli Babbitt is wat dat betreft tekenend; van een jonge veteraan en hoopvol Obama stemmer in enkele jaren afgegleden tot een geradicaliseerde Qanon Conspiracy believer wat ze uiteindelijk met de dood moest bekopen.
Ik weet zijn verdediging al: geen weldenkend mensen zal zijn show serieus als nieuws beschouwen. Dat argument werkte ook voor Fox News.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 15:31 schreef Szura het volgende:
Beetje onder de radar gebleven, maar niet minder belangrijk:
[ twitter ]
En dan heb je het alleen over actieve militairen.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 16:11 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Veel meer militairen?
US 2.165.000 militairen (incl. reserves) op een bevolking van 328 miljoen = 0.66%
NL 47000 militairen (incl.reserves) op een bevolking van 16 miljoen = 0,29% (bronnen: wiki)
Verschil is kleiner dan ik had verwacht. Waarschijnlijk wel een groot verschil in het aantal uitgezonden militairen.
Qua aantal slachtoffers is het wel iets anders:
https://thefallen.militarytimes.com/
vs.
https://www.lijstvangevallenen.nl/
off-topic: 6248 NL-gevallenen in Nederlands-Indië en Nieuw-Guinea van 1945-1962![]()
Het is in de VS veel meer gebruikelijk om in het leger te gaan, zeker veel meer dan in NL.quote:Nearly 1 in 5 of those charged in connection with the Capitol breach Jan. 6 has some form of military history, according to NPR analysis.
Goh, passend bij Madison Cawthorn dus https://www.thenation.com(...)tter_impression=truequote:Op zaterdag 23 januari 2021 16:02 schreef Ulx het volgende:
Tom Cotton is een jokkebrok.
[ twitter ]
Misschien vragen aan de swiftboat-for-truth of het dit keer ook een issue is.
Iedereen Nederlandse man geboren voor 1980 heeft in het leger gezeten tenzij die niet bekwaam was of 2 broers had.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 17:00 schreef ExTec het volgende:
[..]
En dan heb je het alleen over actieve militairen.
Terwijl er juist gezegd werd:
[..]
Het is in de VS veel meer gebruikelijk om in het leger te gaan, zeker veel meer dan in NL.
Dus het percentage wat ooit in het leger gezeten heeft, is gewoon vele malen hoger dan hier.
Dat verklaart het deels.
Hier nog een factcheck van 2014 over die 35 permanente banen:quote:A Facebook post says that Biden’s executive order revoking the Keystone XL pipeline "is destroying 11,000 jobs."
That number is an estimate, and the claim lacks context about the longevity of Keystone jobs.
TC Energy said more than 1,000 people are out of work because of Biden’s executive order. In October, the company said it expected to employ more than 11,000 Americans in 2021 and generate more than $1.6 in gross wages.
But both TC Energy and the State Department have said the majority of those jobs would be temporary. A 2014 report found that the company would need only 50 employees to maintain the Keystone XL pipeline once it’s finished, 35 of them permanent.
Temporary jobs are still jobs. But this post could leave the wrong impression without full context. We rate it Half True.
https://eu.statesman.com/(...)ct-check/6673822002/
https://www.washingtonpos(...)l-construction-jobs/quote:The figure that really should be used is 3,900 jobs. But it is also correct to say that 10,400 construction workers would get jobs, as long as a politician made clear this was mostly part-year employment.
Die heeft een serieus probleem als ze dit hard maken voor een rechter.quote:The Justice Department revealed new charges against a Texas man who allegedly participated in the Capitol attack and posted online death threats against Democratic Rep. Alexandria Ocasio-Cortez and a US Capitol Police officer.
Garret Miller of Texas faces five criminal charges stemming from the Capitol insurrection, including trespassing offenses and making death threats. Miller allegedly tweeted, "assassinate AOC," according to court documents.
He also said the police officer who fatally shot a Trump supporter during the attack "deserves to die" and won't "survive long" because it's "huntin[g] season."
Prosecutors said in newly released court documents that Miller posted extensively on social media before and during the attack, saying a "civil war could start" and "next time we bring the guns."
He was arrested on Wednesday, according to the Justice Department. Federal prosecutors are asking a judge to keep him in jail pending trial, and a detention hearing is scheduled for Monday.
Ach het kan geen kwaad om het één en ander te verduidelijken toch? Weet iedereen gelijk hoeveel waarde een post van deze user heeft. En als de inhoud nou nog verdedigd werd maar zo te zien is dat ook te moeilijkquote:Op zaterdag 23 januari 2021 21:14 schreef Knipoogje het volgende:
handvol posters die een kwartier spenderen aan uitgebreide post om een tweet van een trollposter tegen te gaan![]()
Jullie trappen er wéér in
Maar juist die is het interessants.quote:
Het is lullig, maar veel users trappen in kloonaccounts die vaak usernamen hebben als ikweethetbeter of ikzegwaarhetopstaat of vergelijkbare usernamen. Vaak zijn dit users die elders geband zijn en dan tijdelijk via een andere computer probeert verder te trollen. Gewoon negeren mensen, die komen alleen clicks te sprokkelen.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 21:41 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ach het kan geen kwaad om het één en ander te verduidelijken toch? Weet iedereen gelijk hoeveel waarde een post van deze user heeft. En als de inhoud nou nog verdedigd werd maar zo te zien is dat ook te moeilijk
Trump heeft de troepen aldaar teruggetrokken, da's vergelijkbaar met de geallieerden die rechtsomkeert maken NADAT ze ontdekt hadden wat er in de concentratie kampen is gebeurd.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 21:59 schreef ExTec het volgende:
https://www.i24news.tv/en(...)rtheast-syria-report
Meer kan ik er niet snel over vinden
Dus onversneden militarisme is goed,quote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:04 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Trump heeft de troepen aldaar teruggetrokken, da's vergelijkbaar met de geallieerden die rechtsomkeert maken NADAT ze ontdekt hadden wat er in de concentratie kampen is gebeurd.
Nee. En nee.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:07 schreef ExTec het volgende:
[..]
Dus onversneden militarisme is goed,
Zolang een democraat het maar doet.
Fout. Er moet nog bij: of ging studeren..... Vanaf pakweg geboortejaar 1975.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 17:56 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Iedereen Nederlandse man geboren voor 1980 heeft in het leger gezeten tenzij die niet bekwaam was of 2 broers had.
Je zou eigenlijk geen troepen WILLEN sturen naar brandhaarden, maar doe je dit niet, dan krijg je er despoten. En daar wil de wereld van af.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:07 schreef ExTec het volgende:
[..]
Dus onversneden militarisme is goed,
Zolang een democraat het maar doet.
Mijn excuus? Ik had niks beters te doenquote:Op zaterdag 23 januari 2021 21:14 schreef Knipoogje het volgende:
handvol posters die een kwartier spenderen aan uitgebreide post om een tweet van een trollposter tegen te gaan![]()
Jullie trappen er wéér in
Niet helemaal mee eens.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:20 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Je zou eigenlijk geen troepen WILLEN sturen naar brandhaarden, maar doe je dit niet, dan krijg je er despoten. En daar wil de wereld van af.
Dat is een nogal post-koloniale instellingquote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:17 schreef wdn het volgende:
[..]
Nee. En nee.
Maar ik ook vind dat je het dan wel moet afmaken als je in een oorlog of een conflict stapt of als je die overneemt van een voorganger.
Ja maar dan hebben we het niet over eergisteren, maar over ongeveer 4 jaar terug...quote:Van de ene op de andere dag je terugtrekken kan.
Dat ben ik met je eens.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:20 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Je zou eigenlijk geen troepen WILLEN sturen naar brandhaarden, maar doe je dit niet, dan krijg je er despoten. En daar wil de wereld van af.
Je kunt proberen een koe te leren om hachee te maken, maar het eindresultaat laat te wensen over..quote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:20 schreef wdn het volgende:
[..]
Mijn excuus? Ik had niks beters te doen
Neu zo bedoelde ik het nietquote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:21 schreef ExTec het volgende:
[..]
Dat is een nogal post-koloniale instelling
[..]
Ja maar dan hebben we het niet over eergisteren, maar over ongeveer 4 jaar terug...
Toen ik een week of 1,5 geleden postte dat er bitcoins naar ultra-rechtse organisaties die meededen aan de bestorming waren gegaan, werd ik naar BNW verwezen....quote:
De VS hebben een Empire om te onderhoudenquote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:31 schreef wdn het volgende:
Maar ik ben bang dat de VS meedoet aan die conflicten omdat ze aan beide partijen kunnen verdienen.
Ik wel: Anti-Biden conspiracy claims US escalating role in Syriaquote:Op zaterdag 23 januari 2021 21:59 schreef ExTec het volgende:
https://www.i24news.tv/en(...)rtheast-syria-report
Meer kan ik er niet snel over vinden
Niks geen 'invading' maar normale troepenbewegingen.quote:Rumors that the US has sent a “convoy” of trucks to Syria spread online overnight between Friday and Saturday. It was tweeted and pushed by those who are critical of US foreign policy and particularly some who have latched onto a narrative that former US President Donald Trump wanted to end “foreign wars” while President Joe Biden will “start” a new war. Neither is accurate.
“Here we go again,” one person tweeted, claiming a “large” convoy had entered eastern Syria on the “first day” of Biden’s presidency. This relied on AlMasdar news, although the link to the supposed story had been removed when I clicked on it at 12:46pm on Saturday.
Another commentator claimed that Biden “invaded Syria.” This claim relied on an i24 report which relied on a report from Syrian regime SANA media. The laundering of the source through i24 made it appear more factual when in fact it was merely Syrian government propaganda. The Syrian regime opposes the US presence in eastern Syria.
The US has several hundred personnel in eastern Syria where it works with the Syrian Democratic Forces to continue to stabilize the area and fight ISIS. The SDF control a large swatch of Syria east of the Euphrates. Trump vowed to leave Syria in 2017, 2018 and again in 2019. In 2019 he withdrew forces from new Tel Abyad and enabled a Turkish invasion that caused some 200,000 people to flee.
Kurdish allies of the US in Syria were concerned the US would betray them after they had fought against ISIS alongside US, French and UK special forces. However, the US stayed in Syria. Trump said he would secure Syria’s “oil.” US Central Command and the US State Department appeared to have conflicting goals. It remains to be seen what Biden’s Syria policy is.
The conspiracy theory that claims Biden “invaded” Syria or sent a US convoy there on his “first day” is a misreading of events. The US supplies its forces in eastern Syria with trucks often sent from the Kurdistan region of northern Iraq. This is a tenuous logistics pipeline for US personnel and Combined Joint Task Force Operation Inherent Resolve. Those who follow these movements call them routine. There is no evidence of an increased US footprint, a change in posture or tempo of operations.
Nevertheless pro-Trump commentators and Trump’s own officials often claimed the US was “ending” a series of “endless wars.” Some claimed Trump was the first US president in generations not to start a foreign war. Trump sought to leave Afghanistan and many wonder if that is feasible. Trump did draw down US forces in Iraq from more than 5,000 to several thousand.
US forces also left half a dozen bases because of increased pro-Iran militia attacks used 107mm rockets to aim at US compounds on Iraqi bases. Areas such as K-1 near Kirkuk, Q-West near Mosul, a Nineveh base, and Taqadum, Taji, and others were handed over to Iraqis, often with millions of dollars of equipment.
The US has trained and mentored some 250,000 Iraqi soldiers since 2014 to help them fight ISIS. Pro-Iranian voices want the US to leave Iraq. In Syria the US helped train and equip almost 100,000 fighters. Turkey, Iran and Russia oppose the US role in Syria and their media is quick to spread conspiracies. They also are critical of the Biden administration. The US also has a lonely base at Tanf in Syria near the Jordanian border.
Duidelijk,quote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:38 schreef Kijkertje het volgende:
Niks geen 'invading' maar normale troepenbewegingen.
Als ze daadwerkelijk Syrie binnengevallen zouden zijn zodra Biden president was zou dat ook wel met grote koppen in de kranten/ media staan nietwaar? Dit is een bericht van Newsmax waar niemand aandacht aan schenktquote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:41 schreef ExTec het volgende:
[..]
Duidelijk,
Misschien dat die Israëlische outlet die ik op kon vissen daar in mee is gegaan
Volgens mij hebben ze daar al links en of rechts aanwezigheid.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:52 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Als ze daadwerkelijk Syrie binnengevallen zouden zijn zodra Biden president was zou dat ook wel met grote koppen in de kranten/ media staan nietwaar? Dit is een bericht van Newsmax waar niemand aandacht aan schenkt![]()
Tja dat Cardillo het woord 'binnenvallen' gebruikt is natuurlijk ook niet voor niets. Dat klinkt heel erg grensoverschrijdend! En daar wordt de Trump-aanhang heel erg boos van op Bidenquote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:58 schreef ExTec het volgende:
[..]
Volgens mij hebben ze daar al links en of rechts aanwezigheid.
Dus wat bedoel je met binnenvallen?
Bombastisch met 1000 en tanks voor de grens staan ofzo?
Echt lekker van dik-hout-zaagt-men-planken simpelheid, alsof dat, en dat alleen, het middel is om je in een land te laten gelden ofzo?
Precies zoals ik al zei dusquote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:38 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ik wel: Anti-Biden conspiracy claims US escalating role in Syria
“Here we go again,” one person tweeted, claiming a “large” convoy had entered eastern Syria on the “first day” of Biden’s presidency.
[..]
Niks geen 'invading' maar normale troepenbewegingen.
Ja, dat kan wel kwaad. Zet aub gewoon een TR en niet op reageren, nu moet ik een hele berg posts deleten.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 21:41 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ach het kan geen kwaad om het één en ander te verduidelijken toch? Weet iedereen gelijk hoeveel waarde een post van deze user heeft. En als de inhoud nou nog verdedigd werd maar zo te zien is dat ook te moeilijk
I see what you did there.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 23:04 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Tja dat Cardillo het woord 'binnenvallen' gebruikt is natuurlijk ook niet voor niets. Dat klinkt heel erg grensoverschrijdend! En daar wordt de Trump-aanhang heel erg boos van op Biden![]()
Dat heet propaganda.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |