Als een avondklok op tafel ligt, waarom dit dan nietquote:Op zondag 17 januari 2021 21:03 schreef Celestien het volgende:
[..]
Geen probleem mee.
Maar het klinkt niet erg Nederlands: 's nachts vaccineren. Zo ver zullen we wel niet gaan.
Graag. En Amen.quote:Op zondag 17 januari 2021 20:59 schreef StarmanFR het volgende:
[..]
Wat mij betreft gaan ze dag en nacht prikken als er écht veel vaccins zijn. Dat doen ze nu in Israel en de UK ook.
Wat mij betreft gaat dat wel. En dan mag wat mij betreft de hele evenementenbranche en de horeca bvb de druk flink opvoeren als er niet vrijwel 24/7 geprikt gaat worden.quote:Op zondag 17 januari 2021 21:03 schreef Celestien het volgende:
[..]
Geen probleem mee.
Maar het klinkt niet erg Nederlands: 's nachts vaccineren. Zo ver zullen we wel niet gaan.
Is de zorg hier zoveel beter dan?quote:Op zondag 17 januari 2021 21:02 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik denk dat Nederland met het VK vergelijken qua gezondheidszorg geen goed idee is. Het is mogelijk dat sterke verspreiding van de Britse variant hier ook tot grote problemen leidt maar het is allerminst zeker dat het dezelfde proporties zou hebben.
quote:Op zondag 17 januari 2021 21:02 schreef Piles het volgende:
[..]
Dat "nog even volhouden" hoor ik al een jaar. Helemaal klaar mee
Ja, ik snap je. Dat gevoel heb ik ook.quote:Op zondag 17 januari 2021 21:03 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Wordt al 10 maanden gezegd en de situatie is er niet beter op geworden. Geduld is uitgewerkt inmiddels. Ik geef het nog een paar maanden.
https://www.hln.be/medisc(...)odig-heeft~aec8d6de/quote:Op zondag 17 januari 2021 21:00 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Je mikt toch altijd op 100%? Alleen is dat niet reël, hoewel moderna, pfizer, en oxford wel alledrie 100% schijnen te hebben gehaald qua niet naar het ziekenhuis te hoeven.
quote:Die beide vaccins scoren met minstens 90 procent wel enorm hoog qua doeltreffendheid. J&J mikte zelf ambitieus op 70 procent efficiëntie, aldus Paul Stoffels, maar hij heeft inmiddels vertrouwen in een nóg hoger getal. “We hebben goede redenen om te geloven in een heel hoog niveau van doeltreffendheid”, aldus Stoffels
Als kinderen "niet besmettelijk" zouden zijn hoef je er ook geen testcapaciteit aan te besteden, dat ze dat nu wel doen betekent dus iig dat ze helemaal niet zeker zijn dat kinderen niet besmettelijk zijn.quote:Op zondag 17 januari 2021 21:02 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Dat is ook een ontzettend makkelijk besluit, want zelfs Jaap V. Dissel heeft tijdens een aantal briefings dacht ik gezegd dat het goed is om de testcapaciteit te benutten omdat je daarmee gevallen kunt aantonen. We hebben immers ook genoeg testcapaciteit, dus ook geen reden om daar niet positief tegenover te staan.
Dat is natuurlijk goed maar na 2 weken en 55.000 vaccinaties ben ik niet onder de indruk van het tempo. Hadden we niet 450.000 gekregen van pfizer ?quote:Op zondag 17 januari 2021 21:03 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Dat is niet waar, wij hebben misschien wel een andere strategie, wij zorgen ervoor (misschien dat dat nog gaat veranderen) dat we gegarandeerd de volgende dosis in de vriezer hebben liggen, juist om onaangename verassingen te voorkomen zoals nu met Pfizer.
Je hebt geen zorgpersoneel in je vriendenkring of familie of wel? Als je een keer een gesprek hebt met iemand uit een ziekenhuis, dan snap je misschien beter hoe nijpend de situatie is of kan worden.quote:Op zondag 17 januari 2021 21:01 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Hopelijk nemen ze die besmettingen dan voor lief, en gaan ze sturen op ziekenhuisopnames. Maar ik heb hier een hard hoofd in, we zijn hier nog lang niet vanaf. Men is veels te panisch geworden die het bewind voeren.
"Nog even volhouden, dan stellen wij het zorgvuldig beginnen met vaccineren nog even een paar weken uit."quote:Op zondag 17 januari 2021 21:02 schreef Piles het volgende:
[..]
Dat "nog even volhouden" hoor ik al een jaar. Helemaal klaar mee
Nee. Gewoon nee. Het duurt zo lang het duurt om voldoende mensen te vaccineren. Daar heeft het wel of niet naar de winkel kunnen gaan niets mee te maken.quote:Op zondag 17 januari 2021 21:06 schreef Celestien het volgende:
Als we nu alle maatregelen naast ons neerleggen, dan duurt het alleen maar langer.
Hoe vaak ga je deze stropop herhalen? Er is je al meerdere malen op gewezen. Er is niemand die zegt dat kinderen niet besmettelijk zouden zijn.quote:Op zondag 17 januari 2021 21:06 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als kinderen "niet besmettelijk" zouden zijn hoef je er ook geen testcapaciteit aan te besteden, dat ze dat nu wel doen betekent dus iig dat ze helemaal niet zeker zijn dat kinderen niet besmettelijk zijn.
In een woord? Ja.quote:Op zondag 17 januari 2021 21:06 schreef Elan het volgende:
[..]
Is de zorg hier zoveel beter dan?
Ik ga er vanuit dat men rekenmodellen hanteert, en als de deskundigen die die interpreteren aangeven dat de situatie extreem zorgelijk is of zelfs de zorg potentieel kan omvallen zal dat geen gevalletje zijn van paniek zaaien.
Maar tegen die tijd dat die nieuwe variant de meest dominante is, hebben we in Nederland al minstens 20% gehad die al de infectie heeft doorgemaakt en zijn de ziekenhuizen alweer een stuk leger. Ook hebben we tegen die tijd hopelijk veel meer vaccins gezet dan dat de UK op dat moment had.quote:Op zondag 17 januari 2021 21:00 schreef Elan het volgende:
[..]
Ik claim het helemaal niet beter te weten maar hij zegt zelf al geen viroloog te zijn, en de virologen zijn juist enorm bezorgd.
Je moet je ook wel realiseren dat wij hier pas aan het begin staan van wat hun hebben doorgemaakt. Zonder die nieuwe variant kan de zorg het eigenlijk al amper aan.
Ik zou er werkelijk geen probleem mee hebben om 's nachts een prik te krijgen. Liever 03.00 uur dan de volgende dag om 19.00 uur.quote:Op zondag 17 januari 2021 21:05 schreef StarmanFR het volgende:
[..]
Wat mij betreft gaat dat wel. En dan mag wat mij betreft de hele evenementenbranche en de horeca bvb de druk flink opvoeren als er niet vrijwel 24/7 geprikt gaat worden.
Ja, en dan gaat men maar wat harder zijn best doen om het prikken te versnellen iddquote:Op zondag 17 januari 2021 21:07 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Nee. Gewoon nee. Het duurt zo lang het duurt om voldoende mensen te vaccineren. Daar heeft het wel of niet naar de winkel kunnen gaan niets mee te maken.
Beetje valse tegenstelling: of alle maatregelen in stand houden of alle maatregelen neerleggen.quote:Op zondag 17 januari 2021 21:06 schreef Celestien het volgende:
[..]
Ja, ik snap je. Dat gevoel heb ik ook.
Maar we hebben geen keuze, geen echte keuze. Als we van covid-19 af willen, als we weer ons 'oude leventje' willen oppakken, dan moeten we, idd, volhouden. Als we nu alle maatregelen naast ons neerleggen, dan duurt het alleen maar langer.
Vaccinatiebereidheid.quote:Op zondag 17 januari 2021 21:04 schreef Piles het volgende:
[..]
Als een avondklok op tafel ligt, waarom dit dan niet
De vraag is ook hoe druk het zal zijn met gewillige burgers om 03:40.quote:Op zondag 17 januari 2021 21:03 schreef Celestien het volgende:
[..]
Geen probleem mee.
Maar het klinkt niet erg Nederlands: 's nachts vaccineren. Zo ver zullen we wel niet gaan.
quote:Op zondag 17 januari 2021 21:03 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Zeg ik niet.
[..]
Ja. Omdat er berichten kwamen uit Engeland dat de nieuwe variant misschien bestemmetelijker was onder kinderen. Nogmaals, je loopt flink achter wat betreft berichtgeving. Dan is het niet handig om zo uit de hoogte te gaan doen.
't Is ook wel te belachelijk voor woorden dan die vaccins er gewoon waren en men maar niet ging prikken. Dat kun je gewoon echt niet verkopen in een crisis.quote:Op zondag 17 januari 2021 21:07 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
"Nog even volhouden, dan stellen wij het zorgvuldig beginnen met vaccineren nog even een paar weken uit."
Totaal irrelevant, bij moderna en pfizer heb je ook 95% op helemáál geen symptomen, bij oxford 70 tot 95% da's nog niet helemaal duidelijk (maar daar die iedereen elke week getest hebben zal het een zware bias naar beneden hebben dus niet veel slechter zijn dan die andere twee).quote:Op zondag 17 januari 2021 21:01 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Hopelijk nemen ze die besmettingen dan voor lief, en gaan ze sturen op ziekenhuisopnames. Maar ik heb hier een hard hoofd in, we zijn hier nog lang niet vanaf. Men is veels te panisch geworden die het bewind voeren.
En mensen die nachtdienst hebben kan je dan sowieso voor of na aanvang werk prikken bvbquote:Op zondag 17 januari 2021 21:08 schreef Celestien het volgende:
[..]
Ik zou er werkelijk geen probleem mee hebben om 's nachts een prik te krijgen. Liever 03.00 uur dan de volgende dag om 19.00 uur.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |