Natuurlijk wil hij dat wel, dat is onderdeel van zijn tactiek, daar kan hij dan vervolgens weer verontwaardigd over zijn.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 14:38 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Echt Wilders, hoe wil je geen Godwinnetjes op je afkrijgen.
Wilders begint hier zelf mee, de anderen happen alleen.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 14:40 schreef Aurelius het volgende:
Wilders heeft wel een punt.
Ik krijg bij Ploumen, Azarkan en anderen hetzelfde gevoel als bij een goedkope role playing game. Zelfs als je de keuze hebt uit verschillende antwoorden, het maakt niet uit wat je tegen een NPC zegt, je krijgt altijd hetzelfde antwoord.
Ze hebben hun (verkiezings)riedeltje al klaar staan.
Maar dat is vooral zijn eigen schuld.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 14:44 schreef Scrummie het volgende:
Zoals altijd gaat het over Wilders, niet over wat hij zegt, niet over de toeslagenaffaire. Nee, het gaat over Wilders. Dodelijk vermoeiend.
Ik vind het nog meevallen op de usual suspects naquote:Op dinsdag 19 januari 2021 14:45 schreef Aurelius het volgende:
Het is echt zo vreselijk vermoeiend. Iedereen zit al in verkiezingsstand.
Man man man.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 14:54 schreef Drekkoning het volgende:
Geertje vindt zelfreflectie ook maar onzin.
Hij doorbreekt wel de "glas, plas en alles blijft zoals het was" retoriek.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 14:54 schreef Drekkoning het volgende:
Geertje vindt zelfreflectie ook maar onzin.
quote:Op dinsdag 19 januari 2021 14:50 schreef Postbus100 het volgende:
Ik loop een kwartiertje achter, maar jee zeg, wat zit Dijkhoff het te downplayen. "ik krijg ook wel eens een brief met een bedrag en dan schiet ik direct in de stressstand, en dan wil je gewoon iemand spreken die dan zegt: nou, als het zo zit, dan gaan we dit en dit doen."
Institutionele disciminatie komt helemaal niet voor in Dijkhoffs verhaal, terwijl dat nou juist de kern is van waarom het fout ging. Mensen belden wel, maar hadden al in het dossier staan: "FRAUDEUR. NIET INHOUDELIJK BEHANDELEN." Doe normaal met je 'ik wil gewoon iemand kunnen bellen.' Je draait om de hete brij heen, Klaas.
En de rechtsbijstand afschalen was ook een verschrikkelijke misser. Die zit Dijkhoff ook te downplayen.
Dijkhoff heeft boter op z'n hoofd. Al jaren. Hij mag blij zijn dat hij een vooraanstaand Nederlands politicus isquote:Op dinsdag 19 januari 2021 14:07 schreef VoMy het volgende:
[..]
Gaat er wel hard in tegen Dijkhoff.
Fraude keihard aanpakken:
https://www.hpdetijd.nl/2(...)jaarlijks-4900-euro/
VVD-fractievoorzitter Klaas Dijkhoff heeft ten onrechte een vergoeding van 4900 euro per jaar ontvangen voor reiskosten in Nederland, die hij niet heeft gemaakt. Dit bevestigt zijn woordvoerder tegenover HP/De Tijd, dat onderzoek deed naar deze kwestie. Dijkhoff heeft het teveel ontvangen bedrag naar aanleiding van deze publicatie "teruggestort", zo laat hij in een verklaring weten. Hij betitelt zijn handelwijze zelf als "stom".
Die retoriek herken ik niet. Iedereen wil dat er verandering komt geloof ik? Iedereen wil dit in de toekomst voorkomen en daar waarborgen voor hebben.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 14:55 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Hij doorbreekt wel de "glas, plas en alles blijft zoals het was" retoriek.
Volgens Azarkan was dat wel een van de (5) criteria.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 14:54 schreef Aurelius het volgende:
Maar zijn mensen nu echt bewust op afkomst geselecteerd? Of is het gewoon zo dat er toevallig meer mensen van buitenlandse afkomst fouten maken en dus onterecht als fraudeur zijn aangemerkt?
Omdat ze inzetten op veranderingen in het systeem?quote:Op dinsdag 19 januari 2021 15:01 schreef Scrummie het volgende:
Ik zet 'm af. Klaar met Jetten en co. Wat een figuren
Nee.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 15:02 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Omdat ze inzetten op veranderingen in het systeem?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |