Je weet niet 5 dagen eerder dat iemand positief gaat testen lijkt me. Maar je hebt gelijk.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:26 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
*5 dagen nadat je contact hebt gehad met iemand met positieve test
Misschien heeft die snel een test laten doen en gaat die over 5 dgn weer.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:22 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Ik zag het, maar op zich wel rare volgorde van testen. Hij moet toch pas getest worden 5e dag na contact met een besmet iemand (zijn kind) en tot die tijd in quarantaine.
Wel onnodig, want je moet toch nog in quarantaine blijven ongeacht de uitslag.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:27 schreef Cue_ het volgende:
Maar is het perse verkeerd om nu ook al getest te worden en evt na 5 dagen nog een keer?
Was gisteren dat overleg over de toeslagenaffaire een kabinetsoverleg, of waren Asscher e.d. er ook bij?quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:25 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Het zou wel een voordeel zijn als heel PvdA thuis moest blijven
Geen idee, maar wat betreft zou het inderdaad wel kunnen om hem op meerdere momenten te testen. Want dan moet een grotere groep in isolatie.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:30 schreef chratnox het volgende:
[..]
Was gisteren dat overleg over de toeslagenaffaire een kabinetsoverleg, of waren Asscher e.d. er ook bij?
Klopt, maar idd wat Noek zegt, nieuwsgierigheid.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:29 schreef Anton91 het volgende:
Wel onnodig, want je moet toch nog in quarantaine blijven ongeacht de uitslag.
Ik wel, maar moest dan altijd boetes betalenquote:Op woensdag 13 januari 2021 13:32 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Die bibliotheek heeft de inleverdata van al het uitgeleende materiaal maar automatisch tot 1 maart verlengd. Ik heb nog nooit zo lang dezelfde biebboeken in huis gehad.
Ja die heb ik ook al maanden, haha.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:32 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Die bibliotheek heeft de inleverdata van al het uitgeleende materiaal maar automatisch tot 1 maart verlengd. Ik heb nog nooit zo lang dezelfde biebboeken in huis gehad.
Volgens mij was dat gewoon een kabinetsoverleg dus daar heeft hij niks meer mee te maken. Het enige probleem is of die nog wel geloofwaardig is als lijsttrekken maar dat is een interne zaak van de pvda zelf.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:30 schreef chratnox het volgende:
[..]
Was gisteren dat overleg over de toeslagenaffaire een kabinetsoverleg, of waren Asscher e.d. er ook bij?
Nee, zij is dan weer free to go wanneer ze 24 geen klachten meer heeft.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:32 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Klopt, maar idd wat Noek zegt, nieuwsgierigheid.
Maar stel hij is na 5 dagen postief getest, moet zijn dochter dan na 5 dagen ook weer testen?
Volgens mij wel inderdaad, 5 dagen na het laatste risicovolle contact.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:32 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Klopt, maar idd wat Noek zegt, nieuwsgierigheid.
Maar stel hij is na 5 dagen postief getest, moet zijn dochter dan na 5 dagen ook weer testen?
Hier is de bieb open voor ophalen van gereserveerd materiaal, en terugbrengen geleend materiaal.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:32 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Die bibliotheek heeft de inleverdata van al het uitgeleende materiaal maar automatisch tot 1 maart verlengd. Ik heb nog nooit zo lang dezelfde biebboeken in huis gehad.
Ja precies. Ik had het zelf namelijk, ik hoorde op vrijdag via mijn HR afdeling dat ik in contact was geweest met een besmette collega. Dat contact was op maandag maar ze had pas vrijdag de uitslag.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:28 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Je weet niet 5 dagen eerder dat iemand positief gaat testen lijkt me. Maar je hebt gelijk.
In geval van Asher zou het iets te vroeg geweest kunnen zijn.
Levensgevaarlijk.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:35 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Hier is de bieb open voor ophalen van gereserveerd materiaal, en terugbrengen geleend materiaal.
Je vergeet één belangrijk punt. Zelfs als die dingen maar een jaar werken, wat niet waarschijnlijk is, men zegt dat dat het waarschijnlijk het minimum is, niemand weet het, is het véél makkelijker om productie op pijl te houden dan om het op pijl te brengen.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:04 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Er zijn nu nieuwe inzichten waarschijnlijk, namelijk dat het coronavirus constant muteert tot andere varianten mogelijk vaccins ondermijnen. Waarschijnlijk werken die dingen ook maar voor een jaar, dus alvorens iedereen gevaccineerd is moeten de groepen die als eerst het vaccin genomen hebben weer een nieuw vaccin krijgen. In het ergste geval een compleet nieuw vaccin aangepast aan een vaccin ontwijkende mutatie die wel in een paar weken gemaakt kan worden, maar er moeten miljarden van gemaakt en verdeeld worden. Mogelijk een "loop" van lockdowns en beperkingen dus met een begin zonder eind. Ik wil jou niets aanpraten, maar dat is hoe ik het allemaal interpreteer en zie. Ik heb ook gezien de afgelopen maanden hoe onze bewindslieden inspelen op nieuwe zorgwekkende ontwikkelingen qua mutaties, dus dat stemt mij weinig hoopvol. Ze slaan echt helemaal door voor dit virus, en wie zegt dat dit straks anders zal zijn?
Ah right, ik wist niet of het een kabinetsoverleg was of met de betrokkenen oid. Reden was, als hij erbij was geweest, had dan niet het hele kabinet eerst in quarantaine gemoeten? Dat had me ergens gewoon heel grappig gelekenquote:Op woensdag 13 januari 2021 13:33 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Volgens mij was dat gewoon een kabinetsoverleg dus daar heeft hij niks meer mee te maken. Het enige probleem is of die nog wel geloofwaardig is als lijsttrekken maar dat is een interne zaak van de pvda zelf.
Ik denk niet geheel onnodig. Hij heeft natuurlijk meerdere contacten en stel dat hij nu ook al positief getest was, hadden ook de mensen waar hij mee in contact was geweest in quarantaine gemoeten. Nu hoeven die mensen dat niet.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:29 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Wel onnodig, want je moet toch nog in quarantaine blijven ongeacht de uitslag.
Ja, ik postte het inderdaad zelf ook later.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:40 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
Ik denk niet geheel onnodig. Hij heeft natuurlijk meerdere contacten en stel dat hij nu ook al positief getest was, hadden ook de mensen waar hij mee in contact was geweest in quarantaine gemoeten. Nu hoeven die mensen dat niet.
Ik zag hetquote:Op woensdag 13 januari 2021 13:40 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Ja, ik postte het inderdaad zelf ook later.
Dat snap ik maar hij heeft eigenlijk daar niks meer mee te maken omdat er een andere kabinet er zit. Het zou ook erg schijnheilig zijn als hij eist dat het kabinet aftreed terwijl die zelf mee heeft gewerkt aan het probleem Daarom ligt die nu ook onder vuur in de pvda omdat die eigenlijk niet meer geloofwaardig is. Maar goed dit is een discussie die niet hier hoort. Maar het zou wel lachen zijn als de ministerraad via zoom ging en het gesprek met de minister president op vrijdag ook als het hele kabinet in quarantaine moest. Want zelf moeten ze als voorbeeld juist aan de regels houden.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:38 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ah right, ik wist niet of het een kabinetsoverleg was of met de betrokkenen oid. Reden was, als hij erbij was geweest, had dan niet het hele kabinet eerst in quarantaine gemoeten? Dat had me ergens gewoon heel grappig geleken
Daar zijn dan wel weer prima uitzonderingen voor te maken. Ik zie wel wat in zo'n beleid wat je schetst in elk geval.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:43 schreef Momo het volgende:
Dan duren 7 dagen heel lang. Zou alleen wel heel naar zijn in geval van bijvoorbeeld overlijdens en begrafenis.
In Griekenland heb ik ook zoiets gehad... Werd je met een bus opgehaald vanaf het vliegveld en naar een hotel gebracht. Op het vliegveld kreeg je een corona test en na 24-48 uur kreeg je een belletje dat je het hotel mocht verlaten.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:43 schreef Momo het volgende:
Zou het in Nederland mogelijk zijn om mensen vanuit de UK eerst 5-10 dagen in een hotel in quarantaine te laten gaan? Steeds meer landen gebruiken dat soort technieken. Dan ontmoedig je onnodig reizen wel echt. Is daar überhaupt over nagedacht? Ik heb van een wielrenner gezien die terug ging naar Nieuw-Zeeland dat ze daar ook echt alleen op de kamer mogen blijven en dan 3 keer per dag eten in een pakket krijgen. Dan duren 7 dagen heel lang. Zou alleen wel heel naar zijn in geval van bijvoorbeeld overlijdens en begrafenis.
Als al die bananenrepublieken het kunnen kunnen wij het ook. De politieke wil ontbreekt. Ze proberen het met een zo zacht mogelijke hand door te komen.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:43 schreef Momo het volgende:
Zou het in Nederland mogelijk zijn om mensen vanuit de UK eerst 5-10 dagen in een hotel in quarantaine te laten gaan? Steeds meer landen gebruiken dat soort technieken. Dan ontmoedig je onnodig reizen wel echt. Is daar überhaupt over nagedacht? Ik heb van een wielrenner gezien die terug ging naar Nieuw-Zeeland dat ze daar ook echt alleen op de kamer mogen blijven en dan 3 keer per dag eten in een pakket krijgen. Dan duren 7 dagen heel lang. Zou alleen wel heel naar zijn in geval van bijvoorbeeld overlijdens en begrafenis.
Het is beter om je eigen bevolking de schuld te geven en die aan te pakken.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:47 schreef Confetti het volgende:
[..]
Als al die bananenrepublieken het kunnen kunnen wij het ook. De politieke wil ontbreekt. Ze proberen het met een zo zacht mogelijke hand door te komen.
Dat kan op het moment dat je ook echt controle hebt over de meest gangbare manieren om het land in te komen. In het geval van Nieuw-Zeeland komt verreweg de grootste groep per vliegtuig of eventueel per schip, dat is wel te monitoren. In Nederland moet je wel zorgen dat het alternatief (neem de trein/auto) niet te gemakkelijk is - als het makkelijker is om dit soort regels te omzeilen dan om ze uit te voeren, kan je hebben dat een groter deel van de instroom helemaal niet meer in beeld is/zich aan regels houdt.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:43 schreef Momo het volgende:
Zou het in Nederland mogelijk zijn om mensen vanuit de UK eerst 5-10 dagen in een hotel in quarantaine te laten gaan? Steeds meer landen gebruiken dat soort technieken. Dan ontmoedig je onnodig reizen wel echt. Is daar überhaupt over nagedacht? Ik heb van een wielrenner gezien die terug ging naar Nieuw-Zeeland dat ze daar ook echt alleen op de kamer mogen blijven en dan 3 keer per dag eten in een pakket krijgen. Dan duren 7 dagen heel lang. Zou alleen wel heel naar zijn in geval van bijvoorbeeld overlijdens en begrafenis.
Jij hebt 2,5 uur nodig om je kind op te halen, te koken, te eten en je kind naar bed te brengen? En ga lekker met je kind wandelen dan? En je kunt je half uur lunchpauze ook buiten doorbrengen.quote:Op woensdag 13 januari 2021 11:11 schreef Evenstar het volgende:
[..]
08:00 - 17:30 werk, kind ophalen van BSO, koken, eten, kind naar bed brengen en dan is het ongeveer 20:00. Dat is dan als ik thuis kan werken, als ik naar UMC moet dan ben ik pas 18:15 thuis en dan zou ik 20:00 al niet eens halen.
Hier ook, maar je gereserveerde boek gaat eerst 2 dagen in quarantaine dus je kunt t pas na die tijd op gaan halen.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:35 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Hier is de bieb open voor ophalen van gereserveerd materiaal, en terugbrengen geleend materiaal.
Die tactieken werden al aan het begin van de uitbraak gebruikt toen hele wielerploegen opgesloten werden op hun hotelkamer.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:43 schreef Momo het volgende:
Zou het in Nederland mogelijk zijn om mensen vanuit de UK eerst 5-10 dagen in een hotel in quarantaine te laten gaan? Steeds meer landen gebruiken dat soort technieken. Dan ontmoedig je onnodig reizen wel echt. Is daar überhaupt over nagedacht? Ik heb van een wielrenner gezien die terug ging naar Nieuw-Zeeland dat ze daar ook echt alleen op de kamer mogen blijven en dan 3 keer per dag eten in een pakket krijgen. Dan duren 7 dagen heel lang. Zou alleen wel heel naar zijn in geval van bijvoorbeeld overlijdens en begrafenis.
Is die poppenkast met boeken ontsmetten er nog steeds ja?quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:51 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Hier ook, maar je gereserveerde boek gaat eerst 2 dagen in quarantaine dus je kunt t pas na die tijd op gaan halen.
quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:51 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Hier ook, maar je gereserveerde boek gaat eerst 2 dagen in quarantaine dus je kunt t pas na die tijd op gaan halen.
Is vast wel wat voor te bedenken. Een begrafenis kun je namelijk ook niet zomaar 10 of 14 dagen uitstellen vanwege allerlei quarantaineverplichtingen van familieleden.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:43 schreef Momo het volgende:
Zou alleen wel heel naar zijn in geval van bijvoorbeeld overlijdens en begrafenis.
Een kennis van mij werkt in Hong Kong, en heeft gepland zijn ouders bezocht met kerst, voor zijn terugkeer had hij netjes 14 dagen quarantainehotel geboekt zoals toen voorgeschreven was. Echter tijdens zijn reis is het aangepast naar 21 dagen, hij heeft toen contact gezocht met zijn quarantainehotel om zijn verblijf met 1 week te verlegen, dat kon echter niet, dus zijn hele reservering was maar gecanceled. Vervolgens heeft hij in heel Hong Kong naar een hotel gezocht waar hij 3 weken in quarantaine kon zitten, en de enige die hij kon vinden was 2x zo duur. Vervolgens is hij uiteindelijk maar naar Taiwan gereisd waar hij ook een bewoner is, en daar 14 dagen in quarantaine gegaan. Vanaf daar mag hij vervolgens wel naar Hong Kong reizen om de overgebleven 7 dagen thuis in quarantaine te gaan (dat mag namelijk als je vanuit Taiwan komt). De reis die gepland 1 maand zou duren is zo een heel stuk langer geworden.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:43 schreef Momo het volgende:
Zou het in Nederland mogelijk zijn om mensen vanuit de UK eerst 5-10 dagen in een hotel in quarantaine te laten gaan? Steeds meer landen gebruiken dat soort technieken. Dan ontmoedig je onnodig reizen wel echt. Is daar überhaupt over nagedacht? Ik heb van een wielrenner gezien die terug ging naar Nieuw-Zeeland dat ze daar ook echt alleen op de kamer mogen blijven en dan 3 keer per dag eten in een pakket krijgen. Dan duren 7 dagen heel lang. Zou alleen wel heel naar zijn in geval van bijvoorbeeld overlijdens en begrafenis.
Ja eens, maar ik wist niet meer wat voor soort overleg het was. Ik las dat Asscher in quarantaine moest en dacht: Oeeeeeh lache, en nu? Maar die sensatie valt weer tegenquote:Op woensdag 13 januari 2021 13:44 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Dat snap ik maar hij heeft eigenlijk daar niks meer mee te maken omdat er een andere kabinet er zit. Het zou ook erg schijnheilig zijn als hij eist dat het kabinet aftreed terwijl die zelf mee heeft gewerkt aan het probleem Daarom ligt die nu ook onder vuur in de pvda omdat die eigenlijk niet meer geloofwaardig is. Maar goed dit is een discussie die niet hier hoort. Maar het zou wel lachen zijn als de ministerraad via zoom ging en het gesprek met de minister president op vrijdag ook als het hele kabinet in quarantaine moest. Want zelf moeten ze als voorbeeld juist aan de regels houden.
Hier helaas wel. Ik kreeg vrijdag mail dat 1 boek binnen was en wilde dat gisteren gaan ophalen toen ik zag dat er die dag nog 4 waren binnen gekomen. Dus wacht nu maar nog ff om ze alle 5 tegelijk te kunnen gaan halen. Moet je voor een touw gaan staan in klein soort halletje biebpasje afgeven en uitgelezen boeken en dan gaan ze op je pasje kijken en je boeken pakken. Staat er al iemand binnen dan moet je buiten wachten want anders kun je geen 1.5 m afstand houden als degene voor je vertrekt.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:52 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Is die poppenkast met boeken ontsmetten er nog steeds ja?
Dat is ook geen doel.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:54 schreef _serial_ het volgende:
Dus het leven met quarantainehotels is ook niet zo florisant
Ik weet niet precies hoe zijn situatie is behalve dan wat ik op de nos site heb gelezen. Maar hij kan inderdaad later nog positief testen. Maar hoelang geleden dat is en of die 5 dagen voorbij zijn staat nergens.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:55 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ja eens, maar ik wist niet meer wat voor soort overleg het was. Ik las dat Asscher in quarantaine moest en dacht: Oeeeeeh lache, en nu? Maar die sensatie valt weer tegen
BTW, hij is nu dus negatief getest, maar hij kan toch over paar dagen nog steeds positief testen? Of zijn die 5 dagen al voorbij?
Sowieso is het echt belachelijk saai. Wat collega's van me hebben 't moeten doen tijd terug, 2 weken in een hotelkamer van zo'n 50m2 (en dat was nog een flinke kamer). Zelfs het schoonmaken van die kamer was een uitdaging.quote:Op woensdag 13 januari 2021 13:54 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Een kennis van mij werkt in Hong Kong, en heeft gepland zijn ouders bezocht met kerst, voor zijn terugkeer had hij netjes 14 dagen quarantainehotel geboekt zoals toen voorgeschreven was. Echter tijdens zijn reis is het aangepast naar 21 dagen, hij heeft toen contact gezocht met zijn quarantainehotel om zijn verblijf met 1 week te verlegen, dat kon echter niet, dus zijn hele reservering was maar gecanceled. Vervolgens heeft hij in heel Hong Kong naar een hotel gezocht waar hij 3 weken in quarantaine kon zitten, en de enige die hij kon vinden was 2x zo duur. Vervolgens is hij uiteindelijk maar naar Taiwan gereisd waar hij ook een bewoner is, en daar 14 dagen in quarantaine gegaan. Vanaf daar mag hij vervolgens wel naar Hong Kong reizen om de overgebleven 7 dagen thuis in quarantaine te gaan (dat mag namelijk als je vanuit Taiwan komt). De reis die gepland 1 maand zou duren is zo een heel stuk langer geworden.
Dus het leven met quarantainehotels is ook niet zo florisant
Om je dood te ergeren. Was ook al voordat ze dicht gingen. Volslagen bezopen.quote:
YOLOquote:Op woensdag 13 januari 2021 12:13 schreef Elan het volgende:
[..]
Ondertussen alleen gisteren al 20 vliegtuigen in Nederland vanuit Londen, de bijbehorende verplichte negatieve PCR-test is maar liefst drie dagen geldig![]()
[ afbeelding ]
Ik kan het allemaal niet meer serieus nemen, een compleet gebrek aan logica over de hele linie.quote:Op woensdag 13 januari 2021 14:01 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Om je dood te ergeren. Was ook al voordat ze dicht gingen. Volslagen bezopen.
Ja zou goed zijn dat we eens een frisse blik kregen links of rechts.quote:Op woensdag 13 januari 2021 14:04 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Ik kan het allemaal niet meer serieus nemen, een compleet gebrek aan logica over de hele linie.
Doe niet zo achterlijk man.quote:
Een jaar geleden zouden we nog om dit soort poppenkast gelachen hebben alsof het een sketch was van Monty Python. Intussen zit iedereen al zo vastgeroest in allerlei corona echokamers dat het 'normaal' gevonden wordt.quote:Op woensdag 13 januari 2021 14:04 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ja zou goed zijn dat we eens een frisse blik kregen links of rechts.
Waar gehakt worden vallen spaanders, dus dit soort excessen hou je nou eenmaal. Het lijkt me aan de beroepsgroep (of de bovenliggende belangenorganisatie) om te bedenken wat daaraan gedaan kan worden, of dat de situatie zoals die is geaccepteerd wordt.quote:Op woensdag 13 januari 2021 14:04 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Ik kan het allemaal niet meer serieus nemen, een compleet gebrek aan logica over de hele linie.
Ik keek op de site van de bieb en zag dat t boek dat ik niet meekreeg wel in een ander filiaal gewoon in de kast stond. Dus daar puur uit nijd heen gereden en mijn verhaal gedaan. Zegt die mevrouw daar heel verbaast : * Wat overdreven, als er hier iemand eerder om komt dan halen we er gewoon een doekje over en geven het mee hoor. * Ze vertelde het ook aan haar collega en de dames hebben er smakelijk om moeten lachen...quote:Op woensdag 13 januari 2021 14:04 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Ik kan het allemaal niet meer serieus nemen, een compleet gebrek aan logica over de hele linie.
Ziekenhuis en IC?quote:Op woensdag 13 januari 2021 14:08 schreef Gunner het volgende:
wat is trouwens het verschil tussen kliniek en ziekenhuis in zijn staatjes?
Als het Red Team zichzelf als een serieuze partij ziet die een constructieve discussie met de beleidsmakers wil hebben zou het ze sieren echt eens te stoppen met die kekke one-liners. Het leidt af van de inhoud.quote:Op woensdag 13 januari 2021 14:08 schreef Gunner het volgende:
[ twitter ]
wat is trouwens het verschil tussen kliniek en ziekenhuis in zijn staatjes?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |