SPOILER: Wie loopt er waar en wanneer? :)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Schema'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 2020 ChallengeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: PRs bijhoudenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DiversOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Blogs van enkele vaste postersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nieuw deel, nieuwe kansen!F means you're fucked![]()
Dat zijn net zo goed onverschillige hufters.quote:Op maandag 11 januari 2021 13:38 schreef YUR het volgende:
[..]
Er zijn altijd excessen ja, maar ik heb genoeg ervaring met hardlopers en hardloopgroepen die zich er net zo schuldig aan maken
Maar ach...ff een "Pardon" en "Dank u wel" lost dat probleem ook vaak wel op in mijn beleving![]()
quote:Op maandag 11 januari 2021 08:50 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Meestal niet, maar wel in 1 of 2 specifieke trainingen als je wilt oefenen met het eten en drinken onderweg.
Hangt er ook vanaf hoe lang je bezig bent, tegenwoordig doe ik meestal iets meer dan 1,5 uur over een hm in training, dat red je wel met de suikers in je spieren, maar zodra je over de 2u komt begint je energie wel op te raken.Thanks. Ik wil hem lopen tussen 1uur40 en 1uur45.quote:Op maandag 11 januari 2021 09:11 schreef Black-Hole het volgende:
[..]
Als het om een training / lange easy loop gaat niet. Zelf met deze temperaturen neem ik dan ook geen drinken mee, dat wordt ijswater en drinkt niet lekker weg.
Voor een wedstrijd of echt lange training van meer dan twee uur neem ik wel wat mee. Ik gebruik Tailwind en dat los je op in water. Vind het erg prettig en heb er nooit last van.
En inderdaad ook wat @:La_Tramposa zegt, als je wat wilt gebruiken tijdens de wedstrijd dan wel wat proberen tijdens de trainingen. Niks zo vervelend om er tijdens de wedstrijd achter te komen dat het gelletje of drankje bij jou niet goed valt.
Zal eens wat bestellen / uitproberen. Maar als ik het maar een beetje irritant vind doe ik het zonder.![]()
Duurt nog wel even voordat ik echt toe ben aan nieuwe schoenen, maar vandaag toch maar nieuwe besteld.
Type schoen dat ik nu gebruik was voor mooie prijs te koop bij lokale hardloopwinkel. Dus goed moment om winkel beetje te steunen in deze tijd.![]()
Ja hoi dan! De beste wensen nog allemaal
Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Oooo het zeikt van de regen maar ik heb eigenlijk alleen nu tijd om even te lopen... kan beter mijn trailschoenen aan doen geloof ik
Whatever...![]()
Ik mocht vanmorgen ook lopen, maar gelukkig was de regen hier precies voorbij.
Neemt niet weg dat dit qua gevoel de minst fijne loop van de afgelopen paar weken was. Ploeteren is blijkbaar het woord van de dag
F means you're fucked![]()
Heuj! Zie je in maart!quote:Op dinsdag 12 januari 2021 07:19 schreef Daywalk3r het volgende:
Ja hoi dan! De beste wensen nog allemaalF means you're fucked![]()
Quote mezelf nog even uit het vorige topic. Iemand een tip voor een plek om m'n schoenen te verkopen behalve marktplaats, of iemand hier interesse? Voor Black-Hole waren ze een half maatje te klein.quote:Op maandag 11 januari 2021 09:44 schreef valleilijn het volgende:
Hoi hardlopende Fok!ers, vraagje: Weten jullie een plek om hardloopschoenen te verkopen (behalve marktplaats)? Ik heb een paartje HOKAs die toch niet zo goed bevielen met nog weinig kilometers op de teller. Of heeft er hier iemand interesse in een paar Clifton 7 maat US10/EU44?![]()
Er zijn vast hardlopersgroepen op Facebook waar dit soort zaken weleens voorbij komenquote:Op dinsdag 12 januari 2021 11:22 schreef valleilijn het volgende:
[..]
Quote mezelf nog even uit het vorige topic. Iemand een tip voor een plek om m'n schoenen te verkopen behalve marktplaats, of iemand hier interesse? Voor Black-Hole waren ze een half maatje te klein.
Verder dan dat en marktplaats kom ik ook ff niet. Misschien dat @Zwabberhark nog komt opperen dat je ook een advertentie in de plaatselijke krant kunt plaatsenF means you're fucked![]()
Instagram is tegenwoordig de verkoopspot toch
Maar het is wel een lastige, ik denk eigenlijk dat weinig lopers open staan voor tweedehands schoenen, omdat het lastig in te schatten is hoeveel ze nou versleten zijn. Ik heb zelf wel 4% schoenen tweedehands gekocht maar dat was voor minder dan 1/4 van de prijs en bij een eigenaresse die ik kende en dus vertrouwde ik wel hoeveel kms zij zei erop gelopen te hebben.Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Hoe kom je daar nou weer bij?quote:Op dinsdag 12 januari 2021 11:34 schreef YUR het volgende:
[..]
Er zijn vast hardlopersgroepen op Facebook waar dit soort zaken weleens voorbij komen
Verder dan dat en marktplaats kom ik ook ff niet. Misschien dat @:Zwabberhark nog komt opperen dat je ook een advertentie in de plaatselijke krant kunt plaatsen
Ik denk dat als hij nog niet veel op de schoenen gelopen heeft, de winkel ze wel wil inruilen. Als hij er al wel veel op gelopen heeft dan zal het dus wel meevallen met dat maatje te klein.![]()
Daar ga je heel veel plezier van hebben, heb hem zelf ook en bevalt uitstekend!quote:Op dinsdag 12 januari 2021 13:18 schreef Neo-Mullen het volgende:
Nieuw horloge besteld
Forerunner 245 music wordt volgende week geleverd![]()
Ik doe niet aan Instagram![]()
Maar thanks voor de tips, ik ga het wel eens proberen in Facebookgroepen, ook al ben ik daar niet echt actief op.
@Zwabberhark, er is al wel teveel op gelopen om ze nog terug te brengen ja, maar ja, lockdown, winkels dicht, dan probeer je het toch er wat van te maken maar uiteindelijk zijn er een paar dingen aan de fit die me toch blijven irriteren (en nee ze zijn niet te klein).![]()
Mooiquote:Op dinsdag 12 januari 2021 13:23 schreef Black-Hole het volgende:
[..]
Daar ga je heel veel plezier van hebben, heb hem zelf ook en bevalt uitstekend!ik hoop op een accuratere meting van GPS, hartslag en hoogte. Batterij is 100x beter lees ik overal.
Eens zien wat ik nog voor mijn Vivoactive 3 kan krijgen.Cuz I'm Mr. Brightside![]()
GPS is top, hartslag is redelijk nauwkeurig maar losse hartslagband is wel beter als je echt goede data wilt hebben. Via de pols had ik af en toe vreemde 'spikes' erin zitten die echt niet konden kloppen maar dat was incidenteel.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 13:26 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Mooiik hoop op een accuratere meting van GPS, hartslag en hoogte. Batterij is 100x beter lees ik overal.
Eens zien wat ik nog voor mijn Vivoactive 3 kan krijgen.
Hoogte geen idee eigenlijk, enige hoogtemeters die ik pak zijn een bruggetje of dijk op en af![]()
![]()
Dat is natuurlijk gewoon terecht.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 13:23 schreef YUR het volgende:
[..]
Ik heb vooroordelen over mannen van jouw statige leeftijd![]()
Waar heb je deze besteld?quote:Op dinsdag 12 januari 2021 13:18 schreef Neo-Mullen het volgende:
Nieuw horloge besteld
Forerunner 245 music wordt volgende week geleverd![]()
Mijn trailschoenen staan al sinds 06:15 vanmorgen op de loeiende kachel thuis maar ze zijn nog steeds niet droog. Was tot op mijn ondergoed doorweekt vanmorgen vroegquote:Op dinsdag 12 januari 2021 09:16 schreef Spanky78 het volgende:
Oooo het zeikt van de regen maar ik heb eigenlijk alleen nu tijd om even te lopen... kan beter mijn trailschoenen aan doen geloof ikAfgezien daarvan ging het wel erg lekker
Let me see you stripped down to the bone![]()
Hartslag vind ik ook niet heel belangrijk (als in: hoeft wmb niet extreem nauwkeurig). De hoogtemeters bij m'n huidige horloge zijn bijzonder vreemd. Elke ronde die ik loop, daal ik eerst 50 tot 100 meter volgens het horloge terwijl het in Den Bosch en omgeving hartstikke plat isquote:Op dinsdag 12 januari 2021 13:29 schreef Black-Hole het volgende:
[..]
GPS is top, hartslag is redelijk nauwkeurig maar losse hartslagband is wel beter als je echt goede data wilt hebben. Via de pols had ik af en toe vreemde 'spikes' erin zitten die echt niet konden kloppen maar dat was incidenteel.
Hoogte geen idee eigenlijk, enige hoogtemeters die ik pak zijn een bruggetje of dijk op en afklopt dus helemaal niets van en dat geeft wel een vertekend beeld.
Bij Bever voor 319eu. Meeste andere webshops gaan richting 350,dus prima deal.quote:Cuz I'm Mr. Brightside![]()
Ai, op dit moment is ie bij Bever gewoon 350 euro.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 15:06 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Hartslag vind ik ook niet heel belangrijk (als in: hoeft wmb niet extreem nauwkeurig). De hoogtemeters bij m'n huidige horloge zijn bijzonder vreemd. Elke ronde die ik loop, daal ik eerst 50 tot 100 meter volgens het horloge terwijl het in Den Bosch en omgeving hartstikke plat isklopt dus helemaal niets van en dat geeft wel een vertekend beeld.
[..]
Bij Bever voor 319eu. Meeste andere webshops gaan richting 350,dus prima deal.![]()
![]()
Haha, hier eventjes gewacht. Om half tien was het droog. Dus mijn koffiepauze was een stukje rennen. Alleen mijn voeten waren nat... viel dus mee.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 14:31 schreef minilot het volgende:
[..]
Mijn trailschoenen staan al sinds 06:15 vanmorgen op de loeiende kachel thuis maar ze zijn nog steeds niet droog. Was tot op mijn ondergoed doorweekt vanmorgen vroegAfgezien daarvan ging het wel erg lekker
Vannacht was het wel erg nat inderdaad, met aardig wat wind ook trouwens.Whatever...![]()
Klopt, maar hij meet het wel op een andere manier. Het hoeft niet super accuraat te zijn, maar elke keer in je training zien dat je 100 hoogtemeters omlaag gaat, slaat ook nergens opquote:Op dinsdag 12 januari 2021 15:12 schreef ruud.nl het volgende:
Forerunner 245 heeft geen barometer om de hoogte te bepalen.
M'n huidige horloge is niet wat het moet zijn.Cuz I'm Mr. Brightside![]()
Op dit moment is de garmin fenix 5 overal nogal in de aanbieding. Oke, niet perse extreem goedkoop, maar ik zag ze voorbij komen voor rond de 320.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 15:23 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Ai, op dit moment is ie bij Bever gewoon 350 euro.Whatever...![]()
Hij meet het obv GPS, dus dat is wat minder accuraat. Ik heb de Forerunner 235, doet het ook obv GPS. In de Garmin connect app ziet het hoogteprofiel er echt niet uit, maar wat in Strava wordt weergegeven lijkt wel aardig te kloppen. Maar een horloge met barometer zal een stuk beter zijn ja.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 15:29 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Klopt, maar hij meet het wel op een andere manier. Het hoeft niet super accuraat te zijn, maar elke keer in je training zien dat je 100 hoogtemeters omlaag gaat, slaat ook nergens op
M'n huidige horloge is niet wat het moet zijn.![]()
Ik zal mezelf trouwens even voorstellen, ik lurk hier al wel langer mee.
Ik ben Ruud, bijna 3 jaar geleden begonnen met hardlopen omdat ik te zwaar was en vooral een slechte conditie had.
Het eerste jaar heb ik alleen in de sportschool op een loopband gelopen omdat ik het een prettig idee vond dat daar toezicht was en dat ik dan direct kon stoppen als ik het beu was.
Sinds 2 jaar loop ik alleen nog maar buiten, wat natuurlijk veel beter bevalt.
Vorig jaar zou ik bij de Drunense Duinenloop m'n eerste halve marathon lopen, maar die werd een paar dagen ervoor afgelast vanwege de bekende reden. Uiteindelijk heb ik een week later een solo HM gelopen omdat ik het zonde vond om ergens voor getraind te hebben wat niet doorging en er niets mee te doen.
Sindsdien wel gewoon blijven hardlopen, al heb ik er een paar maanden uitgelegen vanwege een kuitblessure, veroorzaakt door versleten en verkeerde schoenen.
Afgelopen zondag heb ik spontaan voor de tweede keer een HM gelopen omdat het tijdens het lopen lekker ging.![]()
![]()
Herkenbaar. Het was lekker weer, had een fijn muziekje op, voeten voelden goed, dus tijd om badges te scoren op Stravaquote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:28 schreef ruud.nl het volgende:
Afgelopen zondag heb ik spontaan voor de tweede keer een HM gelopen omdat het tijdens het lopen lekker ging.
"He who knows best, best knows how little he knows."
Thomas Jefferson![]()
Hoi en welkomquote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:28 schreef ruud.nl het volgende:
Ik zal mezelf trouwens even voorstellen, ik lurk hier al wel langer mee.
Ik ben Ruud, bijna 3 jaar geleden begonnen met hardlopen omdat ik te zwaar was en vooral een slechte conditie had.
Het eerste jaar heb ik alleen in de sportschool op een loopband gelopen omdat ik het een prettig idee vond dat daar toezicht was en dat ik dan direct kon stoppen als ik het beu was.
Sinds 2 jaar loop ik alleen nog maar buiten, wat natuurlijk veel beter bevalt.
Vorig jaar zou ik bij de Drunense Duinenloop m'n eerste halve marathon lopen, maar die werd een paar dagen ervoor afgelast vanwege de bekende reden. Uiteindelijk heb ik een week later een solo HM gelopen omdat ik het zonde vond om ergens voor getraind te hebben wat niet doorging en er niets mee te doen.
Sindsdien wel gewoon blijven hardlopen, al heb ik er een paar maanden uitgelegen vanwege een kuitblessure, veroorzaakt door versleten en verkeerde schoenen.
Afgelopen zondag heb ik spontaan voor de tweede keer een HM gelopen omdat het tijdens het lopen lekker ging.ik heb een soortgelijk verhaal wat betreft afvallen en heil zoeken in hardlopen. Goed bezit en je hebt flinke vooruitgang geboekt zo te zien!
De halve in de Loonse en Drunense duinen wil ik ook heel graag nog eens doenik wandel er graag dus een hardloopwedstrijd moet top zijn!
Cuz I'm Mr. Brightside![]()
Ik heb hier de Reewijkse Plassen naast me wat best een mooie omgeving is maar (trail) lopen in het bos lijkt me helemaal fantastisch. Jammer dat we dat hier niet in de buurt hebbenquote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:44 schreef Neo-Mullen het volgende:
De halve in de Loonse en Drunense duinen wil ik ook heel graag nog eens doenik wandel er graag dus een hardloopwedstrijd moet top zijn!
![]()
![]()
Meijendel, delen van Kijkduin (Westduinpark).quote:Op dinsdag 12 januari 2021 17:00 schreef Black-Hole het volgende:
[..]
Ik heb hier de Reewijkse Plassen naast me wat best een mooie omgeving is maar (trail) lopen in het bos lijkt me helemaal fantastisch. Jammer dat we dat hier niet in de buurt hebben![]()
De enige bossage in mijn directe omgeving is het Alblasserbos en dat is werkelijk het saaiste bos dat je je voor kunt stellenHet kwartiertje fietsen niet waard.
Let me see you stripped down to the bone![]()
![]()
![]()
na een jaar gerommeld te hebben, wel lopen, niet lopen, is mijn PF bijna herstelt en begin ik voorzichtig weer naar de toekomst te kijken.
Om verantwoord toe te werken naar de vorm die ik verleden jaar rond deze tijd had, en weer toe te werken naar gestelde doelen, heb ik besloten om te gaan werken met een online-coach.
Vanaf begin maart hoop ik weer te kunnen opbouwen naar de geplande 200km eind augustus.'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Interessant! Lijkt me nog heel lastig om iemand te trainen voor doelen zoals waar jij voor traint. Maar daar heeft die trainer vast ook ervaring mee.quote:Op woensdag 13 januari 2021 04:55 schreef rechtsedirecte het volgende:
![]()
na een jaar gerommeld te hebben, wel lopen, niet lopen, is mijn PF bijna herstelt en begin ik voorzichtig weer naar de toekomst te kijken.
Om verantwoord toe te werken naar de vorm die ik verleden jaar rond deze tijd had, en weer toe te werken naar gestelde doelen, heb ik besloten om te gaan werken met een online-coach.
Vanaf begin maart hoop ik weer te kunnen opbouwen naar de geplande 200km eind augustus.Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Ik dacht, ga eens even wat bestellen om uit te proberen. Maar man wat een business zeg die sportvoeding. Isotone drank voor, voor tijdens en na het sporten. Allerhande gelletjes ed voor tijdens. En weer van alles voor het herstel.quote:Op maandag 11 januari 2021 18:27 schreef RunnerAdd het volgende:
[..]
[..]
Thanks. Ik wil hem lopen tussen 1uur40 en 1uur45.
Zal eens wat bestellen / uitproberen. Maar als ik het maar een beetje irritant vind doe ik het zonder.
Is dat nu allemaal nuttig voor 'gewone stervelingen' ?![]()
Ik zou gewoon deze eens kopen om mee te beginnen: https://www.scienceinspor(...)c-energy-gel-15-packquote:Op woensdag 13 januari 2021 10:13 schreef RunnerAdd het volgende:
[..]
Ik dacht, ga eens even wat bestellen om uit te proberen. Maar man wat een business zeg die sportvoeding. Isotone drank voor, voor tijdens en na het sporten. Allerhande gelletjes ed voor tijdens. En weer van alles voor het herstel.
Is dat nu allemaal nuttig voor 'gewone stervelingen' ?
Kun je zonder water nemen, prima smaakjes. Maurten is ook een goede, maar wel wat duurder, die neem ik zelf alleen voor wedstrijden.
En nuttig, tja als je net zoveel energie wilt blijven leveren na 1-2 uur als aan het begin van je training, moet je die energie aanvullen. Kan ook met bananen, maar de meeste mensen kunnen vloeibare energie toch beter opnemen tijdens inspanning.Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Ja dat is een hele mooie marketing wereld die open gaat voor jequote:Op woensdag 13 januari 2021 10:13 schreef RunnerAdd het volgende:
[..]
Ik dacht, ga eens even wat bestellen om uit te proberen. Maar man wat een business zeg die sportvoeding. Isotone drank voor, voor tijdens en na het sporten. Allerhande gelletjes ed voor tijdens. En weer van alles voor het herstel.
Is dat nu allemaal nuttig voor 'gewone stervelingen' ?![]()
Als je gezond leeft is het meeste niet nodig maar voor herstel vind ik het wel eens makkelijker om een whey shake te nemen ipv kwark en 'normaal' eten. Voordeel van isotone dranken is dat het makkelijker opgenomen wordt en je minder last van je maag krijgt tov hypertone drank. Hypotoon is dan weer voor voor de training. Maar ik denk dat het voor ons gewone stervelingen niet veel uitmaakt. En dat dit niet echt nodig is tenzij je een HM/M op je max gaat lopen. Een gelletje/energybar tussendoor als je langer en harder loopt is wel eens fijn. Zijn gewoon ordinaire koolhydraten voor de snelle energie. Die van de Decathlon zijn zoet van smaak en wat dikker dus is een slok water erna wel fijn. Die van SIS zijn wateriger en minder sterk van smaak. Van beide heb ik geen maagklachten. Maar dat is erg persoonlijk. Ken wat ultralopers die tailwind gebruiken dat zijn electrolyten plus suikers opgelost in water zonder de maagklachten.....
Als ik trail of MTB neem ik ook wel eens een banaan/krentebol/reep mee werkt ook zolang je niet te hard gaat
Sono bello, sono sano, sono Palermitano!![]()
Ooit een keer een reep ontbijtkoek meegenomen op een lange afstand tempoloop. Toen ik een hap nam ging ik half over m'n nek
Als je je flink aan het inspannen bent, wil je maag even van niks weten, dat is wel duidelijk
Cuz I'm Mr. Brightside![]()
Lets hope so brother!quote:
Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Daar heb ik geen last van, wel van die ontbijtkoekkruimels die in je luchtpijp schieten. Echt heel bewust knabbelen en zo nat mogelijk maken in je mond...quote:Op woensdag 13 januari 2021 12:19 schreef Neo-Mullen het volgende:
Ooit een keer een reep ontbijtkoek meegenomen op een lange afstand tempoloop. Toen ik een hap nam ging ik half over m'n nek
Als je je flink aan het inspannen bent, wil je maag even van niks weten, dat is wel duidelijkEen vel leeg papier kan altijd nog een mooie tekening worden.![]()
Al die energie dingen heb je alleen nodig als je langer dan 90 minuten en dan nog op wat hogere intensiteit sport. Als je echt wilt presteren in een langere wedstrijd snap ik het.quote:Op woensdag 13 januari 2021 10:13 schreef RunnerAdd het volgende:
[..]
Ik dacht, ga eens even wat bestellen om uit te proberen. Maar man wat een business zeg die sportvoeding. Isotone drank voor, voor tijdens en na het sporten. Allerhande gelletjes ed voor tijdens. En weer van alles voor het herstel.
Is dat nu allemaal nuttig voor 'gewone stervelingen' ?
Voldoende eiwit eten is wel heel belangrijk maar kan prima uit je gewone voeding komen. Aanbevolen voor duursporters is minstens 1,5G/kg lichaamsgewicht. En tr weinig eten hindert je herstel uiteindelijk ook.
Maar alle pakjes, zakjes etcetera zijn niet nodig wat mij betreft. Wel handig en soms ook lekker. Ik heb zelf met krachttraining wel behoefte aan meer eiwitten. Dus ik eet een bak optimel en wat meer mager vlees dan gemiddeld. Bak soms een extra eitje. Heb ook wel eiwit repen, whey en caseine staan, maar die neem ik niet standaard, alleen als ik volgens mfp macro’s tekort kom.
War betreft voeding kunnen veel duursporters heel wat leren van bodybuilders.
[ Bericht 11% gewijzigd door Spanky78 op 13-01-2021 17:11:19 ]Whatever...![]()
ja, dat is het ook. Dus ik heb ook heel bewust naar een coach gezocht met ervaring in ultra runing. Deze jongeman ken ik ook persoonlijk vanuit het kleine ultra-werreldje in Nieuw-Zeeland (met 5 miljoen inwoners is het altijd ons kent onsquote:Op woensdag 13 januari 2021 08:31 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Interessant! Lijkt me nog heel lastig om iemand te trainen voor doelen zoals waar jij voor traint. Maar daar heeft die trainer vast ook ervaring mee.)en heeft een voortreffelijke staat van dienst.
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Done!quote:Op woensdag 13 januari 2021 10:36 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Ik zou gewoon deze eens kopen om mee te beginnen: https://www.scienceinspor(...)c-energy-gel-15-pack
Kun je zonder water nemen, prima smaakjes. Maurten is ook een goede, maar wel wat duurder, die neem ik zelf alleen voor wedstrijden.
En nuttig, tja als je net zoveel energie wilt blijven leveren na 1-2 uur als aan het begin van je training, moet je die energie aanvullen. Kan ook met bananen, maar de meeste mensen kunnen vloeibare energie toch beter opnemen tijdens inspanning.
Moet natuurlijk niet stilvallen naar een uurtje doorstampen
Geen water nodig hebben lijkt me inderdaad fijn.![]()
Wat gaaf zeg! Hartstikke jaloers - ultra's lijken me wel zó ontzettend gaafquote:Op woensdag 13 januari 2021 19:10 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
ja, dat is het ook. Dus ik heb ook heel bewust naar een coach gezocht met ervaring in ultra runing. Deze jongeman ken ik ook persoonlijk vanuit het kleine ultra-werreldje in Nieuw-Zeeland (met 5 miljoen inwoners is het altijd ons kent ons)en heeft een voortreffelijke staat van dienst.
Misschien ooit. Nog heel veel oefenen te gaan
Suuuuuuucces in elk geval, hou ons op de hoogte!Let me see you stripped down to the bone![]()
Ik zal ultralopers nooit begrijpenquote:Op woensdag 13 januari 2021 04:55 schreef rechtsedirecte het volgende:
![]()
na een jaar gerommeld te hebben, wel lopen, niet lopen, is mijn PF bijna herstelt en begin ik voorzichtig weer naar de toekomst te kijken.
Om verantwoord toe te werken naar de vorm die ik verleden jaar rond deze tijd had, en weer toe te werken naar gestelde doelen, heb ik besloten om te gaan werken met een online-coach.
Vanaf begin maart hoop ik weer te kunnen opbouwen naar de geplande 200km eind augustus.![]()
![]()
Nondeju wat een koude wind
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Zeg datquote:
Wel gelijk m'n nieuwe Garmin Forerunner 245 uitgetesthij is vandaag binnen gekomen
Doet het erg goed, accuraat, bijzonder goede batterijduur en erg uitgebreid qua trainingen die je kan doen.
Snap nu wel dat gezegd wordt dat een Vivoactive geen echt hardloop horloge is
Fijn ding, ben er blij mee
Cuz I'm Mr. Brightside
Forum Opties Forumhop: Hop naar: