Ja. Dit postte hij:quote:Op zaterdag 9 januari 2021 02:44 schreef Dutch_view het volgende:
Volgens CNN heeft Trump geprobeerd om via Twitter POTUS iets te plaatsen.
Twitter zou op het punt staan ook dit account te blokkeren
quote:Op zaterdag 9 januari 2021 02:41 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Deze reactie sprak me wel aan.
[ twitter ]
Lindsey Graham... alsof je naar een tennispartij kijkt tussen Lindsey Graham en... Lindsey Graham.
Michelle Obama deed toch een twitter oproep richting Big Tech gister?quote:Op zaterdag 9 januari 2021 02:06 schreef kladderadatsch het volgende:
[..]
Yup, lijkt wel gecordineerd... Ben al druk aan het zoeken of iemand er iets meer over weet maar tot nu toe niks bijzonders, alleen maar mensen die zich hetzelfde afvragen. Dr heb ik dus niks aan!
Niet meegekregen, ook niet echt iemand die ik volg eigenlijk.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 02:56 schreef AnneX het volgende:
[..]
Michelle Obama deed toch een twitter oproep richting Big Tech gister?
Wl gelezen, niet opgeslagen.
Zij werd gekwoot door iemand, die ik volg op twitter. Geenidee meer wie.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 03:00 schreef kladderadatsch het volgende:
[..]
Niet meegekregen, ook niet echt iemand die ik volg eigenlijk.
Maar denk je dat zij zo'n leverage heeft dan? Leuk mens verder hoor, maar dit lijkt me toch eerder een actie van veiligheidsdiensten.
Als het al een actie is tenminste, want ik gis ook maar wat.
Dat wordt een eigen platform dus.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 02:45 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. Dit postte hij:
[ twitter ]
Hier een kopietje:
https://twitter.com/Qapeq_/status/1347719283925770242?s=19
Het hele idee van een periode van 2 maanden tussen verkiezingsuitslag en definitieve bevestiging in het congres, en dan nog eens 2 weken tot inauguratie... ik ben blij dat wij die onzin niet kennen. Wij hebben gelukkig onderhandelingen en formatie, dat duurt meestal maar een half jaar.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 04:27 schreef svann het volgende:
Misschien dat men nu op het idee gaat komen een demissionaire periode in te stellen (voor de toekomst).
Ze houden daar nogal van tradities.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 04:27 schreef svann het volgende:
Misschien dat men nu op het idee gaat komen een demissionaire periode in te stellen (voor de toekomst).
Dat volk is scaryquote:Op zaterdag 9 januari 2021 04:29 schreef IndoorKite het volgende:
Beetje OT, maar ze hebben die ene gast die volledig gecamoufleerd was met plastic handboeien en iets wat lijkt op een pistool/taser ook al weten te identificeren:
[ twitter ]
Internet is scary. Die gast gaat hopelijk ook de gevangenis in voor een heel lange tijd.
Kan, al is de kans vrij groot dat die ook over een paar weken het op een zuipen kan zetten met een 'Free as fuck" shirt:quote:Op zaterdag 9 januari 2021 04:29 schreef IndoorKite het volgende:
Beetje OT, maar ze hebben die ene gast die volledig gecamoufleerd was met plastic handboeien en iets wat lijkt op een pistool/taser ook al weten te identificeren:
[ twitter ]
Internet is scary. Die gast gaat hopelijk ook de gevangenis in voor een heel lange tijd.
Ik weet niet of het wenselijk is. Het kan sowieso een averechts effect hebben.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 04:37 schreef trein2000 het volgende:
Overigens is het ergens wel eng dat een heel klein aantal private bedrijven op deze manier effectief een politicus kan kaltstellen. Daar mag best wel eens een maatschappelijk debat over plaatsvinden, vinden we dat wenselijk met z’n allen?
Eens hoor. Maar dit is een gecordineerde campagne, gaat best ver ook rondom dat Parler enzo. Dit is gewoon gericht monddood maken ipv reageren op een schending van je regels.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 04:47 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Ik weet niet of het wenselijk is. Het kan sowieso een averechts effect hebben.
Maar als hij geen politicus was geweest, en mensen hadden zijn hate speech gerapporteerd, was hij zeer waarschijnlijk al veel eerder gebanned. Geloof me, er zijn al duizenden en duizenden mensen op sociale media 'kaltgestellt' voor veel minder. Die gast post al jaren niets anders dan leugens en ophitsende taal.
Wie zich aanmeldt voor dergelijke media, gaat akkoord met de terms & conditions. Wie (bij herhaling) die terms & conditions schendt, kan worden geblokkeerd.
Ik hink dan ook op 2 gedachten.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 04:50 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Eens hoor. Maar dit is een gecordineerde campagne, gaat best ver ook rondom dat Parler enzo. Dit is gewoon gericht monddood maken ipv reageren op een schending van je regels.
Ik weet niet hoor maar ik denk dat de staatsveilgheid nu echt in het geding aan het komen is. Dan heb je gewoon geen keus.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 04:50 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Eens hoor. Maar dit is een gecordineerde campagne, gaat best ver ook rondom dat Parler enzo. Dit is gewoon gericht monddood maken ipv reageren op een schending van je regels.
Dat zou dus kunnen. Het is opvallend dat Twitter, bij de verklaring waarom Trumps account is geblokkeerd, ook spreekt over informatie m.b.t. communicatie van bepaalde figuren buiten Twitter om. Ik vraag me dan af: hoe weten ze dat? En dan zou het dus kunnen zijn dat ze van hogerhand zijn ingelicht, en dat er is verzocht om zoveel mogelijk communicatiekanalen af te sluiten. Ik weet het, het klinkt eng (in meerdere opzichten), maar om 5 uur 's nachts/'s ochtends werkt mijn fantasie vaak ook veel beter.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 04:58 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ik weet niet hoor maar ik denk dat de staatsveilgheid nu echt in het geding aan het komen is. Dan heb je gewoon geen keus.
Ik heb ook een heel scenario in mijn hoofdquote:Op zaterdag 9 januari 2021 05:03 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Dat zou dus kunnen. Het is opvallend dat Twitter, bij de verklaring waarom Trumps account is geblokkeerd, ook spreekt over informatie m.b.t. communicatie van bepaalde figuren buiten Twitter om. Ik vraag me dan af: hoe weten ze dat? En dan zou het dus kunnen zijn dat ze van hogerhand zijn ingelicht, en dat er is verzocht om zoveel mogelijk communicatiekanalen af te sluiten. Ik weet het, het klinkt eng (in meerdere opzichten), maar om 5 uur 's nachts/'s ochtends werkt mijn fantasie vaak ook veel beter.Niettemin is dit volgens mij niet zomaar een week met een relletje met wat hooligans waar veel te veel aandacht aan wordt besteed. zoals sommigen misschien nog denken.
Nou ja, ik zit dus ook aan info van inlichtingendiensten te denken. Als die grote communicatiekanalen blijvend worden volgestouwd met leugens vanuit het Trump-kamp en oproepen om de strijd voort te zetten, dan kan er dikke ellende van komen. Ik vermoed dat er, na 2 dagen onderzoek, in en rondom het Capitool en bij betrokken relschoppers en organisaties misschien ook al meer en zwaarder wapentuig is aangetroffen dan 'we' tot nu toe hebben vernomen.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 05:08 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ik heb ook een heel scenario in mijn hoofd![]()
Maar serieus: ze doen dit toch niet geheel op eigen houtje? Natuurlijk speelt het mee dat ze binnenkort minder te vrezen hebben van de democraten maar ik denk dat de inlichtingendiensten hier ook een vinger in de pap hebben gehad. Er zijn al langer rapporten verschenen over het gevaar uit rechtse hoek waar Trump natuurlijk totaal geen aandacht aan besteed heeft en alleen maar ANTIFA! liep te roepen
En Biden en Harris krijgen nu natuurlijk ook hun intelligence briefings dus ik neem aan dat de veiligheids-aspecten voor de komende 2 weken grondig zijn doorgenomen.quote:Op zaterdag 9 januari 2021 05:13 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Nou ja, ik zit dus ook aan info van inlichtingendiensten te denken. Als die grote communicatiekanalen blijvend worden volgestouwd met leugens vanuit het Trump-kamp en oproepen om de strijd voort te zetten, dan kan er dikke ellende van komen. Ik vermoed dat er, na 2 dagen onderzoek, in en rondom het Capitool en bij betrokken relschoppers en organisaties misschien ook al meer en zwaarder wapentuig is aangetroffen dan 'we' tot nu toe hebben vernomen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |