Knap van RAWW dat hij weet wie een uitkering heeft en nog tijd heeft om ze te zien lopen met hun tassen van de PC Hooftstraat.....quote:
550 voor een 60 jarige woning :-) hier zijn ze tegen de 700 aan hoor en ja het zijn doorwaai woningen , de nieuw bouw gaat niet naar mensne toe die al jaren op een huis zitten te wachten maar naar de nieuwe statushouders en dan mogen de andere mensne gewoon wachten op nieuw bouw , tegen de tijd dat jij er als nederlander er in mag is het al geen nieuwbouw meer maar een huis dat eigenlijk alleen maar recht heb om gesloopt te wordenquote:Op dinsdag 29 december 2020 20:26 schreef Leandra het volgende:
[..]
Energiekosten ook trouwens, als je in een nieuwbouwwoning zit die precies de huurtoeslaggrens zit ben je waarschijnlijk minder kwijt aan netto huur plus energie dan wanneer je in een jaren 60 doorwaaiwoning van 550 in de maand zit.
Dat soort ambtenaren kunnen we missen als kieslijn.quote:Op dinsdag 29 december 2020 20:24 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Niemand, en doorgaans gaat dat ook zonder problemen. Maar het feit blijft staan dat een ambtenaar die daar wel een probleem van wil maken volledig in zijn recht staat om dat te doen.
Ja maar die zie je wel meer en meer, want ze moeten hun targets halen.quote:Op dinsdag 29 december 2020 20:32 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dat soort ambtenaren kunnen we missen als kieslijn.
Mwah, zet andere poppetjes op dezelfde positie neer en ze handelen waarschijnlijk precies hetzelfde. Of ze geven er zelf de brui aan en nemen ontslag, maar dan worden ze weer vervangen door iemand die op steuntrekkersjacht gaat. Het is vooral de wetgeving die fout zit, niet zo zeer degenen die het uitvoeren.quote:Op dinsdag 29 december 2020 20:32 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dat soort ambtenaren kunnen we missen als kieslijn.
omdat die mensen bij ons op het werk komen en dus met schuldhulp te maken heeft en gemeente , en vaak werkloos zijn , want anders kwam je niet bij ons binnen ...quote:Op dinsdag 29 december 2020 20:31 schreef macca728 het volgende:
[..]
Knap van RAWW dat hij weet wie een uitkering heeft en nog tijd heeft om ze te zien lopen met hun tassen van de PC Hooftstraat.....
(en ze nog verraden ook blijkbaar)
Al die bijstandtrekkers wonen vast ook stiekem in villa's in het Gooi en Wassenaar.quote:Op dinsdag 29 december 2020 20:31 schreef macca728 het volgende:
[..]
Knap van RAWW dat hij weet wie een uitkering heeft en nog tijd heeft om ze te zien lopen met hun tassen van de PC Hooftstraat.....
quote:Op dinsdag 29 december 2020 20:16 schreef van_Lamehuizen het volgende:
Vergeet trouwens niet dat er tegenwoordig situaties zijn waarin de bijstand niet uit een gemeenschapspotje komt maar verhaald wordt op een ex-partner.![]()
En voordat schreeuwers als Etto weer met allerhande verwijten en verdachtmakingen komen, dat is een situatie waar ik zelf zeer op tegen ben maar die bestaat wel. Als mevrouw dan altijd op magische wijze boodschappen krijgt, ofwel uit zwarte verdiensten of anders als gift dan is het toch wel vrij zuur dat de gemeente voor haar - zogenaamd broodnodige - bijstand bij jou als expartner aanklopt.
Structureel inkomen dat schijnbaar noodzakelijk is omdat de dochter in kwestie anders niet rond kan komen. Maar schijnbaar is het noodzakelijk om eerst te wachten tot ze tot in haar nek in de schulden zit of thuisloos is en dan pas extra te helpen, dat is verstandiger beleid dan het in een eerder stadium doen.quote:Op dinsdag 29 december 2020 21:00 schreef danos het volgende:
Een keertje boodschappen doen ok, maar structureel iedere week de boodschappen dat is gewoon niet de bedoeling. Ja wel de bedoeling maar niet bovenop de bijstand, dan spreek je over structureel inkomen.
Als witte man zwarte reactieafbeeldingen gebruiken geldt toch als een soort van virtuele blackface in jouw kringen?quote:
quote:Op dinsdag 29 december 2020 21:15 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Als witte man zwarte reactieafbeeldingen gebruiken geldt toch als een soort van virtuele blackface in jouw kringen?
Tja, als je toevallig in een kapitale villa met zwembad, tenniscourt en enorme hypotheeklast woont en in de bijstand belandt dan moet dat alles ook maar zwart opgebracht mogen worden, want anders kun je niet rondkomen?quote:Op dinsdag 29 december 2020 21:10 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Structureel inkomen dat schijnbaar noodzakelijk is omdat de dochter in kwestie anders niet rond kan komen. Maar schijnbaar is het noodzakelijk om eerst te wachten tot ze tot in haar nek in de schulden zit of thuisloos is en dan pas extra te helpen, dat is verstandiger beleid dan het in een eerder stadium doen.
Neen, de krapte is me niet ontgaan. Maar dat is niet het punt dat ik wil maken.quote:Op dinsdag 29 december 2020 19:27 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Krapte op de woningmarkt jou totaal ontgaan? Anno 2020 is het vaker een kwestie van niet anders kunnen wonen dan niet anders willen wonen.
Maar het is wel relevant omdat het nogal veel uitmaakt voor hoe rigide je vaste lasten zijn, als je niet kunt verhuizen kan een flink deel daarvan immers niet omlaag.quote:Op dinsdag 29 december 2020 21:22 schreef torentje het volgende:
[..]
Neen, de krapte is me niet ontgaan. Maar dat is niet het punt dat ik wil maken.
Eerst die toko verkopen krijg je dan te horen van de gemeente bij aanvraag.quote:Op dinsdag 29 december 2020 21:17 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Tja, als je toevallig in een kapitale villa met zwembad, tenniscourt en enorme hypotheeklast woont en in de bijstand belandt dan moet dat alles ook maar zwart opgebracht mogen worden, want anders kun je niet rondkomen?
Dat hoeft toch niet altijd maar dan wordt de bijstand als lening verstrekt.quote:Op dinsdag 29 december 2020 21:31 schreef Steven_Stil het volgende:
[..]
Eerst die toko verkopen krijg je dan te horen van de gemeente bij aanvraag.
Ze is werkloos in de huidige economie, dus luiheid om niet te willen werken.quote:Op dinsdag 29 december 2020 18:48 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Welke aanwijzingen heb je dat ze lui is?
Alsof ziek zijn gelijk staat aan arbeidsongeschikt.quote:Op dinsdag 29 december 2020 19:53 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Mensen die ziek zijn zijn lui.
Leuke troll weer Mikey.
Tell them the truth brotherquote:Op dinsdag 29 december 2020 21:43 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Alsof ziek zijn gelijk staat aan arbeidsongeschikt.
Dat is niet het punt dat ik wil maken. Nog een prettige avond verder.quote:Op dinsdag 29 december 2020 21:27 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Maar het is wel relevant omdat het nogal veel uitmaakt voor hoe rigide je vaste lasten zijn, als je niet kunt verhuizen kan een flink deel daarvan immers niet omlaag.
Dat valt nog te bezien.quote:Op dinsdag 29 december 2020 21:00 schreef danos het volgende:
Een keertje boodschappen doen ok, maar structureel iedere week de boodschappen dat is gewoon niet de bedoeling. Ja wel de bedoeling maar niet bovenop de bijstand, dan spreek je over structureel inkomen.
Volgens mij zie je het verkeerd. De bijstandsuitkering is bedoeld om onder andere boodschappen van te doen. Als de boodschappen gratis worden geleverd dan houdt men dus geld over. Dát is dan inkomen.quote:Op dinsdag 29 december 2020 21:48 schreef FYazz het volgende:
[..]
Dat valt nog te bezien.
De overheid spreekt van inkomen als je loon ontvangt uit werk of inkomsten via uitkering of schenking.
Financiële instellingen spreken van vermogen als het gaat om spaargeld, eigen woning, auto, aandelen etc.
In geen enkel ander geval worden boodschappen aangemerkt als inkomen of vermogen.
Als een deurwaarder komt ontruimen wordt de inhoud van de koelkast niet als vermogen geteld. Als je een financiële aanvraag doet worden uitgaven voor boodschappen niet als lasten gezien alsook niet als lening of extra inkomsten als je hiervoor geld krijgt van familie.
Als deze uitspraak c.q. dit beleid blijft staan betekent het dat structureel naar de voedselbank gaan ook als inkomsten gezien moet worden. Dat is echter niet het geval (en dat lijkt mij ook niet de bedoeling).
Kortom, de overheid handelt m.i. niet eenduidig en is niet volstrekt helder over de plichten en wat hier exact onder wordt verstaan. Een burger mag niet de dupe worden van ongelijkheid in en onduidelijkheid over beleid en uitvoering hiervan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |