Nou nee, niet per se, maar ze trouwde op haar 23e met mijn vader, dus ze had veel eerder kunnen beginnen als ze dat had gewillenquote:Op zaterdag 26 december 2020 23:51 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Oh is dertig laat om moeder te worden?
Stani, alsjeblieft, niet met die bakplaat aub.quote:Op zaterdag 26 december 2020 23:50 schreef Guanabana het volgende:
Moeten dit seksgeluiden voorstellen of wa?
23, 30.quote:Op zaterdag 26 december 2020 23:52 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Nou nee, niet per se, maar ze trouwde op haar 23e met mijn vader, dus ze had veel eerder kunnen beginnen als ze dat had gewillen
Fleetwood Mac wordt sowieso meer op gestemd door mannen, dus heel vreemd is het niet.quote:Op zaterdag 26 december 2020 23:51 schreef molloot200 het volgende:
Wauw meer mannen dan vrouwen op Big Love gestemdDat had ik niet verwacht.
Oh wel apart dan ja, of het moet moeilijk zijn gegaan in het beginquote:Op zaterdag 26 december 2020 23:52 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Nou nee, niet per se, maar ze trouwde op haar 23e met mijn vader, dus ze had veel eerder kunnen beginnen als ze dat had gewillen
Dit dusquote:Op zaterdag 26 december 2020 23:52 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
23, 30.
*Zweet en nerveus wordt*
Kan iemand even opzoeken wat 'verbrande penis' is in het Spaans? Kan het nu even zelf niet checken.quote:Op zaterdag 26 december 2020 23:52 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Stani, alsjeblieft, niet met die bakplaat aub.
Neuh, het was gewoon nog niet hun wens op dat moment. Ze wilden ook graag reizen (ondanks mijn moeder haar vliegangstquote:Op zaterdag 26 december 2020 23:53 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Oh wel apart dan ja, of het moet moeilijk zijn gegaan in het begin
Rijstwafelquote:Op zaterdag 26 december 2020 23:54 schreef Strani het volgende:
[..]
Kan iemand even opzoeken wat 'verbrande penis' is in het Spaans? Kan het nu even zelf niet checken.
Ik hoorde vandaag een coverversie van Rollercoaster en dat was echt zo slecht gedaan.quote:Op zaterdag 26 december 2020 23:45 schreef Arizona het volgende:
[..]
En dan zeggen ze: oooh Rollercoaster, zooooo toepasselijk dit jaar!!11!
Turn turn turn is minstens zo toepasselijk en tijdloos mooi.
Ik denk niet dat @molloot200 dat wilt weten. 🙈quote:Op zaterdag 26 december 2020 23:53 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Oh wel apart dan ja, of het moet moeilijk zijn gegaan in het begin
Dat ben ik met je eens.quote:Op zaterdag 26 december 2020 23:54 schreef Guanabana het volgende:
Het ging daar vandaag nog over met mijn ouders. Mijn moeder trouwde op haar 22e verjaardag wat ik redelijk absurd vind (als je kijkt naar 22-jarigen van nu), en mijn vader was toen 29 (want ze schelen dus 7 jaar), en die woonde al die tijd bij zijn ouders, tot hij dus na zijn trouwen met mijn moeder ging wonen, wat ik óók al redelijk absurd vond.
Oh ik dacht El Loempia Negroquote:Op zaterdag 26 december 2020 23:54 schreef Strani het volgende:
Het is overigens 'pene quemado', mocht iemand het zich echt afvragen en het ooit nodig hebben.
Hoorde je niet gewoon het origineel?quote:Op zaterdag 26 december 2020 23:54 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Ik hoorde vandaag een coverversie van Rollercoaster en dat was echt zo slecht gedaan.
Dus ergens begrijp ik de mensen nu wel wel die het niets vinden
Penequote:Op zaterdag 26 december 2020 23:54 schreef Strani het volgende:
Het is overigens 'pene quemado', mocht iemand het zich echt afvragen en het ooit nodig hebben.
Dat over dat reizen en zo is ook maar wat ze mij verteld hebbenquote:Op zaterdag 26 december 2020 23:54 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ik denk niet dat @:molloot200 dat wilt weten. 🙈
Ja die tijden zijn behoorlijk veranderd inderdaad!quote:Op zaterdag 26 december 2020 23:54 schreef Guanabana het volgende:
Het ging daar vandaag nog over met mijn ouders. Mijn moeder trouwde op haar 22e verjaardag wat ik redelijk absurd vind (als je kijkt naar 22-jarigen van nu), en mijn vader was toen 29 (want ze schelen dus 7 jaar), en die woonde al die tijd bij zijn ouders, tot hij dus na zijn trouwen met mijn moeder ging wonen, wat ik óók al redelijk absurd vond.
Ja van jou natuurlijk!quote:Op zaterdag 26 december 2020 23:56 schreef Strani het volgende:
[..]
Blijft? Dus jij hebt dit eerder geleerd?
Ahh ja dat kan natuurlijk! Is ook natuurlijk wel een beetje een raar soort verwachting dat er na een huwelijk persé snel een kind moet komenquote:Op zaterdag 26 december 2020 23:54 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Neuh, het was gewoon nog niet hun wens op dat moment. Ze wilden ook graag reizen (ondanks mijn moeder haar vliegangst). Daarna besloten ze een 2000-baby te willen en dat is wel nog net gelukt
quote:Op zaterdag 26 december 2020 23:56 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Dat over dat reizen en zo is ook maar wat ze mij verteld hebbenWie weet. En mam zegt dat ze nooit een miskraam heeft gehad in tegenstelling tot tante en zo dus dat is waarschijnlijk ook niet aan de hand geweest.
Tenzij alles een leugen is
Hmmmmm.. 🤔quote:
Alsof we dat beeld niet allang van je hadden he.quote:Op zaterdag 26 december 2020 23:57 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja hier komen dus verhalen van hè.
Wacht maar mijn kerstverhaal af!quote:Op zaterdag 26 december 2020 23:57 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja hier komen dus verhalen van hè.
Ja maar dat krijgen ze in Zweden niet uit de strot dus er bestaat nog behoorlijk wat onduidelijkheid over in dat land. Heel triest eigenlijk.quote:Op zaterdag 26 december 2020 23:58 schreef molloot200 het volgende:
Ik weet wat The Name of the Game is. Dat is gewoon Mens-erger-je-niet in die videoclip hoorHoef je geen liedje over te maken.
Ja, maar ik weet dus niet of dit een kwestie is van veranderde tijden? Het is niet de jaren '50 waar dit over gaat, ze zijn getrouwd in '84. Vind het allemaal maar apartquote:Op zaterdag 26 december 2020 23:56 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Ja die tijden zijn behoorlijk veranderd inderdaad!
Toen mijn ouders verkering kregen was mijn moeder 29 en mijn vader 26. Hij woonde nog thuis, zij had wel haar eigen appartement. Na hun eerste date is hij blijven slapen en nooit meer weggegaanTot ze twee jaar daarna samen een huis gingen kopen.
En vroeger in de familie ging het er de hele tijd over dat ze pas zo láát gingen samenwonen
Heb je die geschreven dan?quote:Op zaterdag 26 december 2020 23:58 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Wacht maar mijn kerstverhaal af!
Waren die er niet ooit allang?quote:Op zaterdag 26 december 2020 23:57 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja hier komen dus verhalen van hè.
Mam vertelde van de week nog dat bij haar (toenmalige) werk in de ouderenzorg iemand toen ze vertelde dat ze in verwachting van mij was, blij tegen haar zei "Wat fijn dat het toch nog is gelukt"quote:Op zaterdag 26 december 2020 23:57 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Ahh ja dat kan natuurlijk! Is ook natuurlijk wel een beetje een raar soort verwachting dat er na een huwelijk persé snel een kind moet komen
Man oroa dig intequote:Op zaterdag 26 december 2020 23:59 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja maar dat krijgen ze in Zweden niet uit de strot dus er bestaat nog behoorlijk wat onduidelijkheid over in dat land. Heel triest eigenlijk.
Beetje raar dat ze er een liedje over gemaakt hebben ipv het gewoon aan iemand te vragen.quote:Op zaterdag 26 december 2020 23:58 schreef molloot200 het volgende:
Ik weet wat The Name of the Game is. Dat is gewoon Mens-erger-je-niet in die videoclip hoorHoef je geen liedje over te maken.
Oh jaquote:Op zaterdag 26 december 2020 23:59 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Waren die er niet ooit allang?
Vandaar ook dat beide koppels uiteindelijk uit elkaar zijn gegaan. Een totaal gebrek aan rechtstreekse communicatiequote:Op zaterdag 26 december 2020 23:59 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Beetje raar dat ze er een liedje over gemaakt hebben ipv het gewoon aan iemand te vragen.
Toch zonde.quote:Op zondag 27 december 2020 00:00 schreef Strani het volgende:
[..]
Vandaar ook dat beide koppels uiteindelijk uit elkaar zijn gegaan. Een totaal gebrek aan rechtstreekse communicatie
Relaties in de band gaat ook gewoon niet samen. Fleetwood Mac kan daar ook over meepraten. Het is wacht totdat er ellende ontstaat bij Suzan & Freek.quote:Op zondag 27 december 2020 00:00 schreef Strani het volgende:
[..]
Vandaar ook dat beide koppels uiteindelijk uit elkaar zijn gegaan. Een totaal gebrek aan rechtstreekse communicatie
Zoek maar even op Evan David Warner. En zelfs jij zal vinden dat Danny Vera dat veel beter doet.quote:Op zaterdag 26 december 2020 23:56 schreef Redefine het volgende:
[..]
Hoorde je niet gewoon het origineel?
Ik denk toch ook wel gewoon dat het veranderde tijden zijn hoor. Ook in de jaren '80 was het echt gebruikelijker om vroeger te trouwen.quote:Op zaterdag 26 december 2020 23:59 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ja, maar ik weet dus niet of dit een kwestie is van veranderde tijden? Het is niet de jaren '50 waar dit over gaat, ze zijn getrouwd in '84. Vind het allemaal maar apart![]()
Maar goed, mijn ouders komen ook redelijk uit 'de provincie' natuurlijk, dus dan gingen dat soort dingen allemaal nog een beetje ouderwetser en anders ofzo.
Jazeker! Maar niet ingestuurd voor de wedstrijd hier, want had veel teveel geschreven en vond het zonde om te schrappenquote:
Ik was net aan het typen dat het antwoord op de vraag 'ja' isquote:Op zondag 27 december 2020 00:03 schreef Redefine het volgende:
Ben ik te min, jij misschien zelf niet Armand, maar je waardeloze liedje is wel te min ja.
quote:Op zondag 27 december 2020 00:03 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Zoek maar even op Evan David Warner. En zelfs jij zal vinden dat Danny Vera dat veel beter doet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |