bohhquote:Op maandag 21 december 2020 20:42 schreef Meke het volgende:
[..]
Dresscode![]()
Dit was toch in de Westergasfabriek? Dan moeten ze het vliegtuig nog in
Ik moet blijkbaar de tekstjes nog eens terugluisteren maar als eerste kreeg ik 't idee bij die Renee Fokkerquote:
quote:Op maandag 21 december 2020 20:42 schreef Pino112 het volgende:
Maar echt, die make-up van Marlijn. Dat kan echt niet.
quote:Op maandag 21 december 2020 20:42 schreef Pino112 het volgende:
Maar echt, die make-up van Marlijn. Dat kan echt niet.
Ja dit kennen wequote:
Dit seizoen niet na drie afleveringen al je punten kwijtraken hoorquote:Op maandag 21 december 2020 20:43 schreef Moira het volgende:
[..]
Ik moet blijkbaar de tekstjes nog eens terugluisteren maar als eerste kreeg ik 't idee bij die Renee Fokker
Hier ookquote:
Toen je er echt nog dingen uit kon halenquote:
Ja dat is ook wel zoquote:Op maandag 21 december 2020 20:45 schreef Meke het volgende:
[..]
Toen je er echt nog dingen uit kon halen
Pakken wat je pakken kan, wat je er ook mee bedoelt...quote:
Nee, het zegt niks.quote:Maar dit zegt toch niets? Deze mensen hebben allemaal wel iets gedaan en bereikt, en het feit dat jij ze niet kent betekent toch niet dat ze geen bestaansrecht hebben als BN'er
Exact dit jaquote:Op maandag 21 december 2020 20:45 schreef heywoodu het volgende:
Ik 'ken' Veldhuis omdat Veldhuis & Kemper me van jaren geleden nog wel iets zegt (geen idee dat de beste man Remco heet), verder ken ik er nul![]()
Hmm Nigeriaquote:Op maandag 21 december 2020 20:46 schreef Meke het volgende:
Heeft er trouwens een land een wit-groen-witte vlag? Die tafel is best gek zo
Hij speelde gisteren nog Scroogequote:Op maandag 21 december 2020 20:45 schreef heywoodu het volgende:
Ik 'ken' Veldhuis omdat Veldhuis & Kemper me van jaren geleden nog wel iets zegt (geen idee dat de beste man Remco heet), verder ken ik er nul![]()
Maar van heel veel mensen hoor ik 'ik ken bijna niemand van de deelnemers'. Toch komen de meesten over alsof ze zichzelf echt als heel bekend persoon zien en alsof iedereen ze natuurlijk kent van een rolletje hier of een liedje daar, dat geeft gewoon een totaal andere (minder leuke, wat mij en velen betreft) dynamiek aan het hele spel.quote:Op maandag 21 december 2020 20:41 schreef Meke het volgende:
[..]
Ik pak nou jou als symbool hoor![]()
Maar dit zegt toch niets? Deze mensen hebben allemaal wel iets gedaan en bereikt, en het feit dat jij ze niet kent betekent toch niet dat ze geen bestaansrecht hebben als BN'er
Pakistan en Saudi-Arabiė hebben groen witte vlaggenquote:Op maandag 21 december 2020 20:46 schreef Meke het volgende:
Heeft er trouwens een land een wit-groen-witte vlag? Die tafel is best gek zo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |