Dat was ook mijn verwachting ja.quote:Op dinsdag 15 december 2020 15:07 schreef alpeko het volgende:
[..]
% positief dus ongeveer evenredig gestegen met toename in testen.
De beslissing is natuurlijk meer gebaseerd op ziekenhuisopnames dan besmettingscijfers alleen.quote:
Mauricequote:
Ja precies. Het ziet er niet uit alsof het ineens niet meer onder controle is en we de zandbanken moeten bemannen, er is vrij weinig veranderd qua percentage.quote:Op dinsdag 15 december 2020 15:07 schreef alpeko het volgende:
[..]
% positief dus ongeveer evenredig gestegen met toename in testen.
Was je er nu trots op dat je "eindoplossing" in je post had weten te verwerken?quote:Op dinsdag 15 december 2020 15:06 schreef Vallon het volgende:
[..]
Ik lees maar dat jij dit onzinnig vind en dat mag. Ik ga niet een heel circus herhalen dat het anders kan, kon en wmb moet. Meer dan gewoon nu in losgeslagen onvermogen de stekkers uit de samenleving te trekken, is geld wegspoelen, levens verwoesten (bad & good, as wished) om die als eindoplossing met injecties te komen als ingenomen verlossing (neem vooral de tijd dit door te lezen).
Toch absurd veel extra testen. Met min of meer hetzelfde percentage positieven. Interessant.quote:
WTF!?quote:
Als dat het geval was, dan was het percentage positief geteste personen wel een stuk lager geworden...quote:
Is het dan allemaal zo zwart als men nu schetst? Qua toenames in testen en positieve gevallen dan. Qua ziekenhuizen wil je afnames zien natuurlijk.quote:Op dinsdag 15 december 2020 15:07 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Dat was ook mijn verwachting ja.
Ssssht. Geef Maurice nou even het het gevoel iets op het spoor te zijn.quote:Op dinsdag 15 december 2020 15:08 schreef Momo het volgende:
[..]
De beslissing is natuurlijk meer gebaseerd op ziekenhuisopnames dan besmettingscijfers alleen.
Of deze cijfers hadden we altijd al, maar onder de radar omdat mensen zonder klachten die wel uit BCO komen zich niet mochten laten testen.quote:Op dinsdag 15 december 2020 15:09 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Als dat het geval was, dan was het percentage positief geteste personen wel een stuk lager geworden...
Het is niet echt het meest heldere licht is het wel ...quote:
Ten opzichte van week 47 klopt ditquote:Op dinsdag 15 december 2020 15:10 schreef _serial_ het volgende:
Week 47 251.690 12%
Week 48 259.377 11,1%
Week 49 320.205 11.6%
Week 50 439.514 12%
Eigenlijk niets veranderd dus.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |