quote:Op vrijdag 11 december 2020 09:58 schreef Hexagon het volgende:
Bosma wil gewoon weer geluiden die hem niet zinnen van de tv verbannen. Zo kennen we alt-right.
https://www.ad.nl/binnenl(...)h-niet-uit~a3d6117f/quote:We kunnen niet ontkennen dat er twijfel kan ontstaan over de journalistieke onafhankelijkheid.
Welke rechtse omroepen zijn er dan allemaal?quote:Op vrijdag 11 december 2020 10:02 schreef skrn het volgende:
Oh, van mij mag de documentaire, ik bedoel, er zijn rechtse en linkse omroepen, juist daarom kan het medialandschap vrij divers zijn. Maar rechts vindt het moeilijker om iets fatsoenlijks op tv te plaatsen.
Maar het is wel raar. En waarom is Sigrid Kaag zo belangrijk?
Dat moeten omroepen verder zelf bepalen. En verder heb je de docu nog niet gezien dus loop je op zaken vooruit.quote:Op vrijdag 11 december 2020 10:12 schreef Nober het volgende:
[..]
[..]
https://www.ad.nl/binnenl(...)h-niet-uit~a3d6117f/
Powned, WNL, Avrotros, kies maar uitquote:Welke rechtse omroepen zijn er dan allemaal?
Rechts hebben we sowieso WNL en PowNed, ik zou zelfs willen zeggen dat de echt zeer rechtse vleugel zo beter bediend is dan de echt zeer linkse vleugel van Nederland.quote:Op vrijdag 11 december 2020 10:12 schreef Nober het volgende:
[..]
Welke rechtse omroepen zijn er dan allemaal?
Kaag is belangrijk want ze heeft een vagina ga je schamen terwijl je je verdiept in inclusiviteit en diversiteit.
Eenvandaag, Buitenhof, Goedemorgen Nederland, WNL op zondag... rechts?quote:Op vrijdag 11 december 2020 10:14 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dat moeten omroepen verder zelf bepalen. En verder heb je de docu nog niet gezien dus loop je op zaken vooruit.
[..]
Powned, WNL, Avrotros, kies maar uit
Voor sommigen hier is natuurlijk alles wat geen PVV/FvD is links.quote:Op vrijdag 11 december 2020 10:22 schreef Nober het volgende:
[..]
Eenvandaag, Buitenhof, Goedemorgen Nederland, WNL op zondag... rechts?
Kaag is gewoon slim genoeg om wat linkse jongeren aan te trekken die waarde hechten aan een vrouwelijke premier, gender-ideologie, klimaat, ruimhartiger migratiebeleid en wat vage 'hope and change'-retoriek. En die er eventjes overheen kijken dat ze gewoon een economische liberaal is die opkomt voor de grote bedrijven die het al zo zwaar hebben. En leider van een partij die liever met rechts regeert dan met links.quote:Op vrijdag 11 december 2020 10:17 schreef Hanca het volgende:
[..]
Rechts hebben we sowieso WNL en PowNed, ik zou zelfs willen zeggen dat de echt zeer rechtse vleugel zo beter bediend is dan de echt zeer linkse vleugel van Nederland.
Maar goed, dit gaat natuurlijk ook niet om zeer links, D66 kun je niet eens links noemen en Kaag lijkt me ook niet echt de linkervleugel van de partij.
Ja M is natuurlijk ook een kneiter-conservatief christelijk programma, dat zie je wel aan het feit dat het van de KRO-NCRV is. Er staat een 'K' en een 'C' in de omroepnaam, dus het moet wel waar zijn.quote:Op vrijdag 11 december 2020 10:25 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Voor sommigen hier is natuurlijk alles wat geen PVV/FvD is links.
Uiteraard, ik blijf Wilders een schandvlek voor de Nederlandse politiek vinden. Jij mag hem een held vinden, hoor, maar de opmerkingen van Bosma waren natuurlijk gewoon hypocriet gezien zijn eigen NPO optredens.quote:
Voor conservatief christelijke programma's kun je bij de EO terechtquote:Ja M is natuurlijk ook een kneiter-conservatief christelijk programma, dat zie je wel aan het feit dat het van de KRO-NCRV is. Er staat een 'K' en een 'C' in de omroepnaam, dus het moet wel waar zijn.
Grappig. Wilders is niet mijn held. Maar goed jij mag hem zo blijven noemen, ik vind Kaag bv een eng mens.quote:Op vrijdag 11 december 2020 11:15 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Uiteraard, ik blijf Wilders een schandvlek voor de Nederlandse politiek vinden. Jij mag hem een held vinden, hoor, maar de opmerkingen van Bosma waren natuurlijk gewoon hypocriet gezien zijn eigen NPO optredens.
De VPRO was ooit dwars, opstandig, kritisch en nieuwsgierig. Tegenwoordig zijn ze gewoon die grootkapitalistische globalistische bakerpraatjes aan eht verkopen. Genant is het.quote:Op donderdag 10 december 2020 10:50 schreef Hexagon het volgende:
Dit wordt door de VPRO uitgezonden en dat is nou eenmaal een progressief liberale omroep. Die doen dus waar ze voor opgericht zijn dus niet zo janken.
Dit speelt allemaal voor de tijd van Kaag. Degene die beschuldigd wordt is formeel op een zijspoor gezet. Het schijnt dat Kaag wel eens kop koffie met m heeft gedronken. Of dat handig is kun je betwisten, aan de andere kant is die kwestie blijkbaar onderling geschikt. Zo iemand hoef je dan ook niet als een melaatse te negeren...quote:Op vrijdag 11 december 2020 12:49 schreef Smegma. het volgende:
Is Kaag nog wel houdbaar? Het lijkt er steeds meer op dat ze weet had van de sexuele intimidatie van deze man en signalen wijzen op een breder verspreidde MeToo-cultuur binnen de partij (overigens niet ongebruikelijk binnen de politiek). Allemaal vrij pijnlijk voor een vrouwenvoorvechterspartij als D66.
Dat de boosrechtse typetjes graag selectief verontwaardigd zijn is natuurlijk geen nieuws. Daar knapt nu eenmaal altijd iets als het over D66 gaat...quote:Op zaterdag 12 december 2020 06:54 schreef Bondsrepubliek het volgende:
Veel ophef over deze film zeg. Maar dat in WNL praatprogramma's 9 van de 10 keer enkel VVD'ers uitgenodigd worden die daar zonder enig kritisch tegengeluid hun onzin mogen uiten daar hoor je dan weer helemaal niemand over.
Wat ook speelt is dat Kaag behoorlijk nieuw is binnen D66 en hij zich vast niet voorgesteld zal hebben met "Hallo ik ben Frans en mijn hobby is vrouwen lastig vallen."quote:Op zaterdag 12 december 2020 01:28 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dit speelt allemaal voor de tijd van Kaag. Degene die beschuldigd wordt is formeel op een zijspoor gezet. Het schijnt dat Kaag wel eens kop koffie met m heeft gedronken. Of dat handig is kun je betwisten, aan de andere kant is die kwestie blijkbaar onderling geschikt. Zo iemand hoef je dan ook niet als een melaatse te negeren...
Nu nog de vraag of deze meneer weggezet moet worden als boosrechts of alt-right. Want wat hij doet kan niet.quote:
Voor mij overschaduwde daarmee de vorm de inhoud. Door die toon haak ik snel af.quote:Op zaterdag 12 december 2020 10:08 schreef skrn het volgende:
Wel een terecht stukje van Hoogland. Al is de toon zuur.
Er is ook weinig anders over te zeggen bij die voorspelbare roep om onwelgevallige programma's te weren waarbij de VPRO gewoon in zijn recht staat dat te doen.quote:Op zaterdag 12 december 2020 10:04 schreef FlippingCoin het volgende:
Och och wat een niveau weer in POL iedereen die het er niet mee eens is is weer zuurrechts, alt-right bla bla bla.
Het is heerlijk simpel rechts kermen zodat je niet hoeft na te denken en ook typisch POL, maar ik zie al verschillende users die ik toch een stuk linkser inschat dan jijzelf dezelfde kritiek uiten.quote:Op zaterdag 12 december 2020 10:10 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Er is ook weinig anders over te zeggen bij die voorspelbare roep om onwelgevallige programma's te weren waarbij de VPRO gewoon in zijn recht staat dat te doen.
Dat patroon zie je wel vaker terugkomen bij dat soort lui als het om vrije media gaat. Alles dat niet in hun straatje past moet weg.
Nou die Hoogland is gewoon allerlei alt-right riedeltjes over de NPO aan het verspreiden. Dat mag gewoon gezegd.quote:Op zaterdag 12 december 2020 10:12 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Het is heerlijk simpel rechts kermen zodat je niet hoeft na te denken en ook typisch POL, maar ik zie al verschillende users die ik toch een stuk linkser inschat dan jijzelf dezelfde kritiek uiten.
Zolang we eigenlijk nog niks weten over inhoud en toon van die docu is veel kritiek natuurlijk wel wat voorbarig. Die kritiek is er dan vooral omdat het over een D66-politica gaat, dergelijke vrouwen zijn voor veel mensen uit een bepaalde hoek gewoon een geweldige trigger om boos te worden.quote:Op zaterdag 12 december 2020 10:12 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Het is heerlijk simpel rechts kermen zodat je niet hoeft na te denken en ook typisch POL, maar ik zie al verschillende users die ik toch een stuk linkser inschat dan jijzelf dezelfde kritiek uiten.
Die persoon ken ik niet maar dat was niet het startsein voor de klaagzang over rechts in dit topic.quote:Op zaterdag 12 december 2020 10:15 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nou die Hoogland is gewoon allerlei alt-right riedeltjes over de NPO aan het verspreiden. Dat mag gewoon gezegd.
Inhoudelijk over de documentaire kan ik nog weinig anders zeggen dan wat ik lees van anderen, de timing vind ik echter zeer bedenkelijk.quote:Op zaterdag 12 december 2020 10:17 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Zolang we eigenlijk nog niks weten over inhoud en toon van die docu is veel kritiek natuurlijk wel wat voorbarig. Die kritiek is er dan vooral omdat het over een D66-politica gaat, dergelijke vrouwen zijn voor veel mensen uit een bepaalde hoek gewoon een geweldige trigger om boos te worden.
Maar goed, ik blijf er bij dat het interessanter zou zijn om de verkiezingen ook mee te nemen in zo'n docu. Ik verwacht dat die een drama worden voor Kaag en D66 met alle bijkomende emoties. En mocht het een succes worden, dan zijn de emoties natuurlijk ook een mooi hoogtepunt voor zo'n docu.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |