abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_196580544


Cryptocoins?
Bitcoin is het bekendste voorbeeld van cryptocurrency. Naast Bitcoins zijn er nog heel veel 'altcoins' kijk hier maar eens voor een overzicht; CryptoCurrency Market Capitalizations. Bitcoin is bedoeld als betaalmiddel, je kan geld (Bitcoin) naar iemand overmaken zonder tussenkomst van een bank. De transactie is anoniem en binnen enkele minuten geregeld. Dit gebeurt allemaal door middel van een blockchain.

Blockchain?
De blockchain kun je zien als een kasboek dat wordt gecontroleerd door iedereen die gebruik maakt hiervan. Je kan in dat kasboek elke transactie zien die ooit heeft plaatsgevonden. De blockchain wordt door heel veel pc's gecontroleerd en is niet achteraf wijzigbaar. Een systeem wat moeilijk te manipuleren is dus.
In elk block in de blockchain zitten transacties van coins. Kijk maar eens hier om zelf een kijkje te nemen in zo`n blockchain; Bitcoin Block Explorer - Blockchain

Wie houdt de blockchain bij?
De blockchain wordt bijgehouden door zogeheten 'miners'. Deze (groepen van) pc's stoppen transacties in een block en voegen die toe aan de blockchain. De miner die het block uiteindelijk maakt wordt beloond met Bitcoin.
Dit is natuurlijk kort door de bocht; bekijk dit filmpje maar eens voor een uitgebreidere uitleg;


Er zijn tegenwoordig twee verschillende technieken die worden gebruikt om de blockchain bij te houden, namelijk; Proof of Work (PoW) en (Leased) Proof of Stake (LPoS of PoS). Wil je meer weten hierover dan ga je dit maar Googlen. :P

Minen levert dus geld op?
Ja. Maar op kleine schaal is het minen van Bitcoin eigenlijk niet meer rendabel door de kosten van aanschaf van hardware, stroomkosten etc. Dit omdat het minen van Bitcoin ook steeds moeilijker wordt en er veel concurrentie is. Wellicht als Bitcoin in de toekomst nog veel meer waard word dat het weer rendabel wordt. Het minen van sommige altcoins op kleine schaal kan wel rendabel zijn, helemaal met wellicht een prijsstijging in het verschiet.

En wat zijn de verschillen tussen Bitcoin en verschillende altcoins?
De verschillen tussen al die coins zijn soms minimaal en soms gigantisch groot. Op de verschillende websites van de coin is informatie te vinden over de technische werking of de visie van het team erachter.


groeten

Oké. Hoe kom ik aan cryptocurrency?
Cryptocurrency kun je kopen via bedrijven of via een exchange. De laatstgenoemde is eigenlijk een soort AEX maar dan alleen voor cryptocurrency. Kopen @Kyran via een exchange is meestal goedkoper dan het kopen van een bedrijf. Dit omdat je nu geen tussenpersoon hebt maar rechtstreeks van een andere gebruiker koopt.

En hoe sla ik mijn digitale geld nu veilig op?
In een wallet. En dat kan op verschillende manieren en plekken, elk met zijn eigen voor en nadelen.
Je kan het in je wallet op een exchange bewaren maar de geschiedenis heeft geleerd dat dit niet altijd een goed idee is. Je kan bij je wallet door middel van een private key, alleen hiermee kun je transacties doen. Omdat de exchange jouw private key beheerd kan de eigenaar van die exchange er in theorie dus met al het geld vandoor gaan. Google maar eens op 'mt. Gox' voor een voorbeeld.

Wil je dagelijks handelen met crypto dan is het handiger om je coins op een exchange te laten. Koop je ze voor de lange termijn dan kun je het beter opslaan in een ander soort wallet.

Wallet? Offline wallet? Hardware wallet? Paper wallet? Wat?
Een wallet komt in verschillende vormen. Je kan een walletprogramma voor desbetreffende coin installeren op je pc / laptop / telefoon / tablet en daar je coin in opslaan. Maakt wel een backup van je private key zodat als deze crasht je je coins nog wel van recoveren.

Daarnaast zijn er ook hardware wallets tekoop zoals de Trezor of de Nano Ledger.

Een paper wallet is heel simpel. Je maakt online een bitcoinadres aan en stuurt naar dat adres je coins. Je print je private key uit. Deze sla je op een aantal plekken veilig op en je coins staan nu op dat adres in de blockchain opgeslagen. Met die key kun je op een later tijdstip een wallet installeren en bij je coins.

Meer info: https://www.coindesk.com/information/paper-wallet-tutorial/

Probeer 3rd party wallets te vermijden. Dit zijn Wallets die zijn gemaakt door een partij die niet in eerste instantie bij het team zit dat desbetreffende coin heeft ontwikkeld. Het verleden heeft uitgewezen dat hier nog wel eens misbruikt van is gemaakt.

Wat een hoop info. Waarom moet ik instappen?
Omdat je bank 0.1% rente per jaar geeft en omdat de blockchain de toekomst heeft. Het is niet voor niks dat er steeds meer geld in cryptocurrency omgaat. To the moon motherfuckers!

En wat zorgt er nou voor dat een coin waarde krijgt?
De markt bepaalt de waarde van een coin. Hoe meer mensen er heil in zien, hoe meer het waard wordt.

Maar nu even serieus, ik snap er nog steeds niks van!
Bekijk hier stap voor stap handleidingen:
BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #1 Voor al je kleine en grote vragen

Hoe claim ik een geforkte munt?
Door je private key in een wallet te importeren die de nieuwe munt support (wel eerst je Bitcoins verplaasen naar een ander adres!). Gedetailleerde uitleg voor Bitcoin Cash en Bitcoin Gold: BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #2 Voor al je kleine en grote vragen

Afkortingen en jargon
FOMO - Fear of missing out - Paniekreactie omdat een coin opeens erg veel in waarde stijgt. Paniekaankoop.
FUD - Fear, uncertainty, doubt. Op het moment dat er angst en onzekerheid in de markt zit dan gaan vaak veel mensen hun geld omzetten naar fiat. Dit zorgt voor een dalende trend of crash in de markt.
ICO - Initial Coin Offering. Een nieuwe munt wordt geïntroduceerd. Hier is geld voor nodig. Vroege investeerders kunnen in een ICO investeren in de hoop dat de munt daarna een veelvoud waard wordt.
Fee - Om een transactie te doen moet er fee worden betaald. Dit is een bedrag dat ervoor zorgt dat jouw transactie in behandeling wordt genomen. Sommige exchanges rekenen ook fee om uit te laten betalen.
Hodlen - Je cryptomunten altijd houden (holden).
Holden - Holden is ook traden, alleen zit er meer tijd tussen.

Shorten? Long gaan? Margin trading? Leverage?
Geen zin om nu deze termen nu uit te leggen. Google er maar op :').

Exchanges;
Kraken | Buy, Sell and Margin Trade Bitcoin (BTC) and Ethereum (ETH) - Buy, Sell, Trade Bitcoin
Bittrex.com - Bittrex, The Next Generation Digital Currency Exchange
Binance - Chinese exchange, werkt goed voor handelen tussen crpytomunten

Bedrijven waar je crypto kan kopen buiten een exchange om?
Bitcoins Kopen en Verkopen met iDEAL, Bancontact of SEPA | LiteBit
Bitonic
Bitcoins kopen - iDEAL, Banktransfer of Creditcard | BTC Direct
Satos

Bitcoin block explorers
Blockchain.info
BlockExplorer.com
CryptoGraffiti.info

Crypto koersen

Preev simple bitcoin price
Coinmarketcap.com - CryptoCurrency Market Capitalizations
Cryptodashboard.io - Lichtgewicht versie van Coinmarketcap met auto refresh
cryptowat.ch - Live koersen van de belangrijkste exchanges

Gedetailleerde crypto statistieken
fork.lol
coin.dance
Statoshi.info
Cryptocurrency Mining Profitability
BitcoinWisdom.com

Crypto nieuws
Bitcoin nieuws
Bitcoin Magazine
Coindesk
CoinTelegraph
/r/CryptoCurrency
/r/Bitcoin (Bitcoin.org / Bitcoin aanhangers)
/r/btc (Bitcoin.com / Bitcoin Cash aanhangers)

Bitcoin en belastingaangifte

Bitcoin als vermogen: box 3
Het bezit van bitcoin en andere crypcurrencies wordt gezien als vermogen. Vermogen moet worden opgegeven in box 3.

De waarde die u opgeeft is de waarde (in euro's) van uw cryptovaluta op 1 januari van het fiscale jaar. Bij uw belastingaangifte over het jaar 2016, geeft u dus aan hoeveel uw cryptocurrencies op 1 januari waard waren. Wij adviseren u om altijd al uw cryptocurrencies op te geven, ook als het om kleine bedragen gaat. Immers kan uw portfolio in een jaar sterk in waarde stijgen, als u het niet eerder heeft opgegeven dan kampt u in de toekomst wellicht met een voor de belastingdienst onverklaarbaar vermogen.

Voor meer informatie kunt u kijken op de website van de Belastingdienst.

Starten met het kopen van bitcoin
- Koop bitcoin (bijvoorbeeld bij Satos of Bitonic). Verzend het naar het adres van een wallet. Betaal met iDeal.
- HODL = win

Starten met het kopen van Altcoins
- Open een account op bijv. Binance.
- Bij de tab 'Deposits/withdrawals' kies je 'Deposit' bij Bitcoin. Kopieer het wallet-adres.
- Koop bitcoin (bijvoorbeeld bij Satos of Bitonic). Verzend het naar het adres van Binance. Betaal met iDeal.
- Na de verwerkingstijd (meestal 20-30 min) staat je saldo in bitcoin op Binance. Via de Exchanges kan je bitcoin kopen/verkopen voor andere Crypto.
(Elke transactie -dus koop/verkoop van crypto op Binance- kost je 0,1% van de transactiesom aan fee. Lagere fee (0,05%) is mogelijk als je BNB-crypto gekocht hebt. In dat geval gaan deze fees direct van je BNB-saldo af.)

DISCLAIMER:
Cryptocurrency is een erg jonge en volatiele markt. Nog meer dan voor elke andere markt geldt hier dat je je goed moet inlezen en investeer enkel geld dat je kan missen. Don't invest recklessly.
  zondag 6 december 2020 @ 14:09:19 #2
139324 Plots
Luctor et Emergo
pi_196580758
Waar hebben jullie het over @TheFreshPrince en @weetjewel5 NSBT of relfect.finance? Heb nog wat geld op Binance staan. Hoe kunnen we meeliften op die trein?
pi_196580849
quote:
0s.gif Op zondag 6 december 2020 14:09 schreef Plots het volgende:
Waar hebben jullie het over @:TheFreshPrince en @:weetjewel5 NSBT of relfect.finance? Heb nog wat geld op Binance staan. Hoe kunnen we meeliften op die trein?
In mijn geval RFI idd.
Geen idee hoe hoog die raket gaat...
  Moderator / Redactie Sport zondag 6 december 2020 @ 15:57:44 #4
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_196582622
RFI gaat maar door, tering _O-

van $0.15 naar $0.85 :D
pi_196583166
quote:
0s.gif Op zondag 6 december 2020 15:57 schreef Kyran het volgende:
RFI gaat maar door, tering _O-

van $0.15 naar $0.85 :D
Ja. Het aantal wallets en members in de Telegram groep gaat ook heel rap omhoog. Zolang dat nog oploopt zie ik nog geen probleem voor de koers.
  Moderator zondag 6 december 2020 @ 16:52:21 #6
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_196583485
RFI de nieuwe shillcoin ja? :Y)
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_196583573
quote:
0s.gif Op zondag 6 december 2020 16:33 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]

Ja. Het aantal wallets en members in de Telegram groep gaat ook heel rap omhoog. Zolang dat nog oploopt zie ik nog geen probleem voor de koers.
Zo lang het volume op peil blijft zullen er genoeg kopers zijn, iedereen wil die yield wel verdienen. Vandaag was t volume $2 miljoen, dat tikt lekker aan. Een whale die zn bag dumpt is ineens minder erg.
pi_196583805
quote:
1s.gif Op zondag 6 december 2020 08:49 schreef onlogisch het volgende:

[..]

_O-

Het is weer bullish hoor :D

Eerder dit jaar stond Bitcoin nog 4k en bij een maandje groene kaarsen wordt er alweer getwijfeld of btc ooit nog onder de 5k komt :')

Godverdomme :D :'( :D
Een wereldwijde pandemie angst zoals in maart is gelukig geen Black Swan event.. Godverdomme
pi_196583831
Vandaag ¤ 2.000,- in RFI gestoken, als dat mis loopt weet ik jullie te vinden :P

just kidding uiteraard :)
pi_196583850
quote:
0s.gif Op zondag 6 december 2020 17:08 schreef xaban06 het volgende:
Vandaag ¤ 2.000,- in RFI gestoken, als dat mis loopt weet ik jullie te vinden :P

just kidding uiteraard :)
Daar heb ik @weetjewel5 ook mee gedreigd toen het op $0,10 stond :+
pi_196583871
quote:
0s.gif Op zondag 6 december 2020 17:09 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]

Daar heb ik @:weetjewel5 ook mee gedreigd toen het op $0,10 stond :+
Ik wilde vorige week al instappen maar begreep er geen snars van. Ik had je eerder moeten vragen hoe 't werkte :P
pi_196583880
quote:
6s.gif Op zondag 6 december 2020 16:52 schreef onlogisch het volgende:
RFI de nieuwe shillcoin ja? :Y)
Echte waarde heeft het natuurlijk niet. Het idee dat je fees krijgt en dat het deflationair is vinden veel mensen fijn.

Verder is de waarde lucht.

Maar dat is in crypto geen argument om niet moon te gaan :+
pi_196583903
quote:
0s.gif Op zondag 6 december 2020 17:09 schreef xaban06 het volgende:

[..]

Ik wilde vorige week al instappen maar begreep er geen snars van. Ik had je eerder moeten vragen hoe 't werkte :P
Dat heeft me ook vaak tegengehouden, geen zin om het uit te zoeken en vond het wel best :P
En dan een week later lezen dat het naar een ander sterrenstelsel is gegaan.

Dus wat dat betreft wel een keer goed ingestapt.
pi_196583910
quote:
6s.gif Op zondag 6 december 2020 16:52 schreef onlogisch het volgende:
RFI de nieuwe shillcoin ja? :Y)
Zit nog steeds met m'n universa
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_196583917
quote:
1s.gif Op zondag 6 december 2020 17:12 schreef Mortaxx het volgende:

[..]

Zit nog steeds met m'n universa
Die heb ik vorige week ingeruild voor RFI :')
Alles...
  Moderator zondag 6 december 2020 @ 17:13:08 #16
18653 crew  D.
pi_196583931
quote:
0s.gif Op zondag 6 december 2020 17:09 schreef xaban06 het volgende:

[..]

Ik wilde vorige week al instappen maar begreep er geen snars van. Ik had je eerder moeten vragen hoe 't werkte :P
Same here...
pi_196589217
quote:
0s.gif Op zondag 6 december 2020 17:12 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]

Die heb ik vorige week ingeruild voor RFI :')
Alles...
Ik ook, tot nu toe geen verkeerde gok :)
  zondag 6 december 2020 @ 20:41:42 #18
131603 Afwazig
Serious business
pi_196589452
Wavesmaand nog steeds
  zondag 6 december 2020 @ 20:54:15 #19
139324 Plots
Luctor et Emergo
pi_196589654
Het had wat slag om de arm voeten in de aarde, maar het is mij ook gelukt om RFI te kopen.

[ Bericht 22% gewijzigd door Plots op 06-12-2020 21:03:56 ]
pi_196590289
twitter
pi_196590607
950%

Gekkenhuis :D
pi_196590786
quote:
Wat is het advies? :P
pi_196590885
quote:
0s.gif Op zondag 6 december 2020 22:09 schreef xaban06 het volgende:

[..]

Wat is het advies? :P
Ik hodl tot $10 *O*

:P

Maar zonder gekheid: verkopen zodra je er de zenuwen van krijgt of desnoods je winst pakken.
Voorlopig denk ik dat het nog wel even stijgt.
pi_196591083
Haha iedereen aan de RFI. Als t straks bitconnect 2 is heb ik t gedaan zeker 🙃
pi_196591432
quote:
0s.gif Op zondag 6 december 2020 22:36 schreef weetjewel5 het volgende:
Haha iedereen aan de RFI. Als t straks bitconnect 2 is heb ik t gedaan zeker 🙃
Dan weet de FOK! knokploeg je te vinden :P

[ Bericht 0% gewijzigd door TheFreshPrince op 06-12-2020 23:11:04 ]
pi_196591471
quote:
0s.gif Op zondag 6 december 2020 23:02 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]

Dan weet de FOK! knoploeg je te vinden :P
Oeh, de Fok keel-neus-en-oorploeg. Die wil je echt niet aan de deur hebben.
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_196592204
quote:
0s.gif Op zondag 6 december 2020 17:10 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]

Echte waarde heeft het natuurlijk niet. Het idee dat je fees krijgt en dat het deflationair is vinden veel mensen fijn.

Verder is de waarde lucht.

Maar dat is in crypto geen argument om niet moon te gaan :+
Dat geldt voor alle DEFI projecten |:)
  Moderator / Redactie Sport maandag 7 december 2020 @ 01:13:29 #28
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_196592231
Zie nog steeds heel weining gasten RFI shillen, dus echte vuurwerk nog niet eens begonnen :P
pi_196592963
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 01:13 schreef Kyran het volgende:
Zie nog steeds heel weining gasten RFI shillen, dus echte vuurwerk nog niet eens begonnen :P
idd zit nog onder de radar.
pi_196593045
iemand het RFI dashboard al geprobeerd? ik vind t een beetje riskant om met je metamask in te loggen.
pi_196594102
quote:
10s.gif Op zaterdag 5 december 2020 22:49 schreef Dimachaerus het volgende:
Zalm op de database _O_

[ afbeelding ]

Zo'n user op reddit had zalm besteld en zalm is blijkbaar door een bedrijf in Urk verwerkt en geexporteerd naar de verenigde staten.

Geinig.
Mag ik weten welk bedrijf en of die er zelf ook nog iets mee te maken hebben? (Tenminste als dat bekend is? Misschien een linkje naar reddit?)

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
In other news. Hoogste weekly close ooit voor Bitcoin! _O_



[ Bericht 6% gewijzigd door dimmak op 07-12-2020 08:53:36 ]
Uitvinder van de biersmiley.
pi_196594240
RFI kappen nou, dit gaat veelste hard
pi_196594266
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 08:39 schreef dimmak het volgende:

[..]

Mag ik weten welk bedrijf en of die er zelf ook nog iets mee te maken hebben? (Tenminste als dat bekend is? Misschien een linkje naar reddit?)

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
In other news. Hoogste weekly close ooit voor Bitcoin! _O_

[ afbeelding ]
quote:
Thanks I didn't see that line on top. But based on that it has to be Rodé Vis, which is part of lerøy group. They say they have various certificatioms on their website but sadly I can't find them in the BRC directory. IFS is currently offline but I could track them through their certification body (SGS). This is what it says:

Rodé Vis B.V.Schulpengat 10 Urk 8321 WC The NetherlandsIFS (v 6.1)DE14/818842085 Salting, brining, smoking (warm and cold), vacuum packing in vacuum bags and MAP packing in top seal trays of salmon and other fish species.. Beside own production company has outsourced products or processes
  maandag 7 december 2020 @ 09:11:41 #34
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_196594414
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 08:39 schreef dimmak het volgende:

[..]

Mag ik weten welk bedrijf en of die er zelf ook nog iets mee te maken hebben? (Tenminste als dat bekend is? Misschien een linkje naar reddit?)

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
In other news. Hoogste weekly close ooit voor Bitcoin! _O_

[ afbeelding ]
https://www.reddit.com/r/(...)app&utm_source=share
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_196594632
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 09:00 schreef Dimachaerus het volgende:

[..]

[..]

quote:
Thanks. Lijkt bijgehouden te worden door de klant zelf (Knowseafish). En niet door Leroy of Rode. Dat is de omgekeerde weg. Als je dan toch blockchain wil gebruiken sla dan ook nuttige informatie op vanaf de kweker. (Batch, waarden van de vis, slachtdatum, temperatuur transport, waarden bij de verwerker enz.) Dit is achteraf 2 gegevens verwerken die al voor handen zijn. :')

[ Bericht 5% gewijzigd door dimmak op 07-12-2020 09:33:25 ]
Uitvinder van de biersmiley.
pi_196595021
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 05:02 schreef weetjewel5 het volgende:
iemand het RFI dashboard al geprobeerd? ik vind t een beetje riskant om met je metamask in te loggen.
Volgens mij is het hele idee van Metamask juist dat het als een schild werkt en geen rechtstreekste toegang tot je wallet geeft zonder toestemming, alleen het saldo.

Tenminste, het zou dom zijn als het anders werkte :P
pi_196595027
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 08:57 schreef xaban06 het volgende:
RFI kappen nou, dit gaat veelste hard
Ja, 1300% winst in een week is wel belachelijk...

Het lijkt erop dat Bilaxy exchange RFI gaat listen trouwens.

edit: 1400%

[ Bericht 4% gewijzigd door TheFreshPrince op 07-12-2020 10:09:54 ]
pi_196595236
1500%... blowoff top?
pi_196595239
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 10:03 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]

Ja, 1300% winst in een week is wel belachelijk...

Het lijkt erop dat Bilaxy exchange RFI gaat listen trouwens.

edit: 1400%
Jesus, lekker man.
  Moderator / Redactie Sport maandag 7 december 2020 @ 10:19:21 #40
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_196595240
Kan ik al Lambo kopen?
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_196595256
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 10:18 schreef weetjewel5 het volgende:
1500%... blowoff top?
Kijk naar de toename van users in Telegram en aantal wallets...
We zijn er nog lang niet... we zitten nog maar net over de 2500 wallets maar het groeit snel... komen vast nog wel wat momenten dat mensen winst nemen maar voorlopig zie ik een lijn omhoog (disclaimer: bla bla bla)

https://reflect.blockpour.com/summary
pi_196595269
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 10:20 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]

Kijk naar de toename van users in Telegram en aantal wallets...
We zijn er nog lang niet... komen vast nog wel wat momenten dat mensen winst nemen maar voorlopig zie ik een lijn omhoog (disclaimer: bla bla bla)

https://reflect.blockpour.com/summary
Laat de correctie even snel komen. Ik gister nog tegen mijn vrouw: zal ik er nog eens 5000,- insteken? nee, doe maar niet.

1 dec: 1892 wallets | $0.140
2 dec: 1913 wallets (+21) | $0.213
3 dec: 1977 wallets (+64) | $0.352
4 dec: 2052 wallets (+75) | $0.400
5 dec: 2128 wallets (+76) | $0.598
6 dec: 2261 wallets (+133) | $0.809
7 dec: 2595 wallets (+335) | $1.470

[ Bericht 6% gewijzigd door xaban06 op 07-12-2020 10:28:03 ]
pi_196595277
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 10:20 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]

Kijk naar de toename van users in Telegram en aantal wallets...
We zijn er nog lang niet... we zitten nog maar net over de 2500 wallets maar het groeit snel... komen vast nog wel wat momenten dat mensen winst nemen maar voorlopig zie ik een lijn omhoog (disclaimer: bla bla bla)

https://reflect.blockpour.com/summary
ja die nemen ook steeds sneller toe. AAVE deed x1000 in een maand ofzo _O-
klein beetje winst genomen.

[ Bericht 4% gewijzigd door weetjewel5 op 07-12-2020 10:30:05 ]
pi_196595402
twitter
pi_196595456
ALL IN ON REFLECT.FINANCE

WAT EEN GODENCOIN

JAAAA
pi_196595507
quote:
7s.gif Op maandag 7 december 2020 10:34 schreef Scorpie het volgende:
ALL IN ON REFLECT.FINANCE

WAT EEN GODENCOIN

JAAAA
RFI is belachelijk, heeft geen enkele waarde.

Maar het stijgt wel :') dus ik klaag niet.
pi_196595521
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 10:21 schreef xaban06 het volgende:

[..]

Laat de correctie even snel komen. Ik gister nog tegen mijn vrouw: zal ik er nog eens 5000,- insteken? nee, doe maar niet.

1 dec: 1892 wallets | $0.140
2 dec: 1913 wallets (+21) | $0.213
3 dec: 1977 wallets (+64) | $0.352
4 dec: 2052 wallets (+75) | $0.400
5 dec: 2128 wallets (+76) | $0.598
6 dec: 2261 wallets (+133) | $0.809
7 dec: 2595 wallets (+335) | $1.470
Niet je vrouw een eigen crypto wallet geven om haar te overtuigen :')

@Anneloos
pi_196595562
lekker volume ook ~O>
pi_196595566
Het gaat maar door :P 1700% up nu...

quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 10:43 schreef weetjewel5 het volgende:
lekker volume ook ~O>
Ja, qua fees gaat het ook lekker. Dat is wel mooi, zowel extra RFI in fees als hogere prijs w/
  maandag 7 december 2020 @ 10:50:11 #50
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_196595662
quote:
7s.gif Op maandag 7 december 2020 10:34 schreef Scorpie het volgende:
ALL IN ON REFLECT.FINANCE

WAT EEN GODENCOIN

JAAAA
Nu nog ja?
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
pi_196595690
@vigen98

beetje stillig jij
  Moderator maandag 7 december 2020 @ 11:16:39 #52
18653 crew  D.
pi_196595945
Is de nieuwe RFI al bekend? :P
pi_196595989
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 11:16 schreef D. het volgende:
Is de nieuwe RFI al bekend? :P
RFI kan nog wel x10, market cap is nog redelijk laag. Met dit volume is dit gewoon een cash cow.
  maandag 7 december 2020 @ 11:31:01 #54
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_196596160
Nu wil ik ook weer inspringen maar had mezelf echt beloofd het niet meer te doen.

Wat betekent dat het nog wel x10 gaat. _O-
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
pi_196597143
Heb al een paar dagen fomo voor RFI maar leek me teveel gedoe om uit te zoeken hoe je moest kopen.

Na uitleg van fresh prince dacht ik helemaal al :z zal wel loslopen ook, toch al de boot gemist

:')

nu trillen

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 07-12-2020 12:31:55 ]
pi_196597164
quote:
10s.gif Op maandag 7 december 2020 12:31 schreef Dimachaerus het volgende:
Heb al een paar dagen fomo voor RFI maar leek me teveel gedoe om uit te zoeken hoe je moest kopen.

Na uitleg van fresh prince dacht ik helemaal al :z zal wel loslopen ook, toch al de boot gemist

:')

nu trillen
24H: Low 0.57, High 1.55, Last: 1.03

Dus tsja, instappen kan nog hoor :P Maarja, daalt nu wel, dus goed nadenken voordat je wat doet :)
pi_196597178
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 12:33 schreef xaban06 het volgende:

[..]

24H: Low 0.57, High 1.55, Last: 1.03

Dus tsja, instappen kan nog hoor :P Maarja, daalt nu wel, dus goed nadenken voordat je wat doet :)
Ja zal je net zien dat zodra ik koop alles in elkaar stort.

Dus denkende aan jullie koop ik niet.
  Moderator / Redactie Sport maandag 7 december 2020 @ 13:50:35 #58
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_196598431
Gaat maar door _O-

x11 sinds instappen
pi_196598489
|:(
pi_196599110
1
2
3
% Of Buy Orders

63%

Als dit omlaag gaat, dan is het tijd om te verkopen.
pi_196601292
Is Uniswap een beetje stuk? Ik wil transacties uitvoeren maar steeds een error.
pi_196601310
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 16:29 schreef xaban06 het volgende:
Is Uniswap een beetje stuk? Ik wil transacties uitvoeren maar steeds een error.
Hele RFI (afronden) of slippage hoger zetten.
pi_196601414
RFI gaat een YFI'tje doen.
pi_196601421
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 16:30 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]

Hele RFI (afronden) of slippage hoger zetten.
Ik zie nergens "slippage" staan, wat is dat :@

Ook met afgeronde RFI:
quote:
The transaction cannot succeed due to error: undefined. This is probably an issue with one of the tokens you are swapping.
  maandag 7 december 2020 @ 16:40:23 #65
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_196601487
quote:
1s.gif Op maandag 7 december 2020 16:36 schreef Gehrman het volgende:
RFI gaat een YFI'tje doen.
*in before rugpull*
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_196601496
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 16:37 schreef xaban06 het volgende:

[..]

Ik zie nergens "slippage" staan, wat is dat :@
Moet ergens staan bij Uniswap geloof ik.
Voor mij was het afronden op hele RFI voldoende.
pi_196601580
quote:
3s.gif Op maandag 7 december 2020 16:40 schreef Rossdale het volgende:

[..]

*in before rugpull*
Daar waarschuwde ik een paar topics geleden ook al voor maar ik kon de FOMO niet weerstaan.
  maandag 7 december 2020 @ 16:51:02 #68
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_196601682
Ik hoop voor jullie dat iedereen er superrijk van wordt, maar ik vertrouw geen token zonder utility :D

Leuk dat je tokens krijgt voor staken wanneer er tokens verzonden worden, maar als er geen reden is om tokens te verzenden dan is de usecase nou niet echt je van het. Geniet van de hype, maar verpats het niet te laat :)
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_196601771
quote:
3s.gif Op maandag 7 december 2020 16:51 schreef Rossdale het volgende:
Ik hoop voor jullie dat iedereen er superrijk van wordt, maar ik vertrouw geen token zonder utility :D

Leuk dat je tokens krijgt voor staken wanneer er tokens verzonden worden, maar als er geen reden is om tokens te verzenden dan is de usecase nou niet echt je van het. Geniet van de hype, maar verpats het niet te laat :)
Zelfs tokens met utility, niet-anoniem team en audited smartcontract worden rugpulled; $BREE.
pi_196601842
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 10:40 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]

Niet je vrouw een eigen crypto wallet geven om haar te overtuigen :')

@:anneloos
Amateur :{w
-
pi_196601875
RFI heeft gisteren een dashboard gelanceerd. Ziet er nice uit:
twitter
pi_196601961
pi_196602242
quote:
10s.gif Op maandag 7 december 2020 10:53 schreef Dimachaerus het volgende:
@:vigen98

beetje stillig jij
Wat moet ik zeggen? _O- Ik hold gewoon. Rare obsessie heb jij met mij man.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 07-12-2020 17:22:17 ]
  maandag 7 december 2020 @ 17:22:43 #74
139324 Plots
Luctor et Emergo
pi_196602292
Hi, ben net op tijd ingestapt. :7

200% in 22 uur _O-

Ik ben wel met veel te weinig geld ingestapt natuurlijk weer -O-

Die RFI dashboard is ook fucking nice.
pi_196602330
quote:
Moon.

Wat is jullie sell target?
pi_196602523
quote:
1s.gif Op maandag 7 december 2020 17:23 schreef Gehrman het volgende:

[..]

Moon.

Wat is jullie sell target?
ik heb al een klein stukje verkocht @ 1,50. Daarna bij de $5 weer ofzo :*
pi_196602692
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 17:20 schreef vigen98 het volgende:

[..]

Wat moet ik zeggen? _O- Ik hold gewoon. Rare obsessie heb jij met mij man.
Nja je was zo aanwezig met je geheime potentieeltje. x% gains gemaakt, vaak als het dan plots stil is dan is er iets niet goed gegaan. :@

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 07-12-2020 17:38:41 ]
pi_196602708
quote:
ziet er uit als de staf van sinterklaas

moon confirmed
  Moderator maandag 7 december 2020 @ 17:48:26 #79
18653 crew  D.
pi_196602935
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 17:38 schreef Dimachaerus het volgende:

[..]

moon confirmed
hm, in dat geval... :P
pi_196603223
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 17:31 schreef weetjewel5 het volgende:

[..]

ik heb al een klein stukje verkocht @ 1,50. Daarna bij de $5 weer ofzo :*
50M mcap is zeker realistisch mits er niets raars gebeurd.

Hoe was je bij dit project gekomen?
pi_196603376
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 17:58 schreef Gehrman het volgende:

[..]

50M mcap is zeker realistisch mits er niets raars gebeurd.

Hoe was je bij dit project gekomen?
via twitter. je moet t maar net toevallig tegenkomen en de moeite nemen om er over te lezen.
pi_196604216
quote:
10s.gif Op maandag 7 december 2020 17:37 schreef Dimachaerus het volgende:

[..]

Nja je was zo aanwezig met je geheime potentieeltje. x% gains gemaakt, vaak als het dan plots stil is dan is er iets niet goed gegaan. :@
Alles op zijn tijd :D Momenteel ben ik in de plus :)
  maandag 7 december 2020 @ 18:49:42 #83
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_196604439
Hoeren kanker waarom heb ik nooit zo'n coin die x20 gaat :') :') :')
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
pi_196604488
quote:
1s.gif Op maandag 7 december 2020 18:49 schreef Quotidien het volgende:
Hoeren kanker waarom heb ik nooit zo'n coin die x20 gaat :') :') :')
Ik die naar mijn Ripple keek die x400 ging :')
pi_196604835
quote:
Bedank Ed Raket.
Uitvinder van de biersmiley.
pi_196605048
Hmm, nu wordt mijn transactie wel geaccepteerd bij Uniswap maar blijft op Pending staan. Hoe komt dit? Kan ik extra gas meegeven oid?
pi_196605107
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 19:15 schreef xaban06 het volgende:
Hmm, nu wordt mijn transactie wel geaccepteerd bij Uniswap maar blijft op Pending staan. Hoe komt dit? Kan ik extra gas meegeven oid?
Ja.
pi_196605156
RFI raket gemist. Ook te lui om iets buiten Binance te doen :')
pi_196605163
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 19:18 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]

Ja.
Cool, hoe? :D

Hmm, ik vind iets inde MetaWallet... even spelen
pi_196605522
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 19:20 schreef xaban06 het volgende:

[..]

Cool, hoe? :D

Hmm, ik vind iets inde MetaWallet... even spelen
Klopt, in Metawallet :)
pi_196605568
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 19:35 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]

Klopt, in Metawallet :)
Ach werkt allemaal voor geen meter :D en die op pending staan blijven maar staan :D ..terwijl ik de transaction deadline op 5 minuten heb staan
pi_196605934
quote:
:Y
pi_196605953
$2 :D
  Moderator / Redactie Sport maandag 7 december 2020 @ 19:55:22 #94
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_196605981
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 19:53 schreef TheFreshPrince het volgende:
$2 :D
Heb voor mijzelf besloten dat ik uitstap op $7.50 (zou x50 zijn). Natuurlijk hou ik het wel in de gaten of het niet eerder moet, maar daar stap ik sowieso uit.
pi_196606018
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 19:55 schreef Kyran het volgende:

[..]

Heb voor mijzelf besloten dat ik uitstap op $7.50 (zou x50 zijn). Natuurlijk hou ik het wel in de gaten of het niet eerder moet, maar daar stap ik sowieso uit.
Prima om dat vooraf te bedenken. Met alles? Of ~60%?
  Moderator maandag 7 december 2020 @ 19:58:33 #96
18653 crew  D.
pi_196606039
quote:
1s.gif Op maandag 7 december 2020 19:57 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]

Prima om dat vooraf te bedenken.
Ik vind het knap :Y

Niet het bedenken, maar het dan ook doen natuurlijk :P
pi_196606072
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 19:58 schreef D. het volgende:

[..]

Ik vind het knap :Y

Niet het bedenken, maar het dan ook doen natuurlijk :P
Fomo is a killer.
  Moderator / Redactie Sport maandag 7 december 2020 @ 20:00:31 #98
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_196606082
quote:
1s.gif Op maandag 7 december 2020 19:57 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]

Prima om dat vooraf te bedenken. Met alles? Of ~60%?
Sowieso 80%. Heel mischien dat ik dan nog 20% door laat lopen voor de x100 :P
  Moderator / Redactie Sport maandag 7 december 2020 @ 20:01:58 #99
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_196606106
quote:
0s.gif Op maandag 7 december 2020 20:00 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]

Fomo is a killer.
Ja, been there done that, dus als die x50 komt (zeg niet dat die komt, maar ALS die komt) moet ik er gewoon met 80% uit en niet nog meer willen. Komt vast wel nog een kans ergens een keer. Heb nu alleen maar RFI VET en BTC. Wil niet teveel zooi in mijn wallets.

Gaat gewoon een groot deel terug in BTC, klein beetje extra in VET als die nog op zelfde niveau staat en weer zoeken naar iets nieuws.
pi_196606199
Klein scriptje gemaakt, waar ik een min en max threshold opgeef. Als reflect daar buiten valt krijg ik een Telegram bericht. Veel beter dan continu de prijs te checken :P
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')