Dat ligt er aan hoe je het insteekt. Als je dit met een aantal restaurants gaat doen als experiment, gaat het helemaal niet om de (financiele) haalbaarheid voor de restauranteigenaren en zou je het volledig kunnen financieren vanuit de overheid. Misschien zijn er wel restaurants die hier zelf over nagedacht hebben en ideeen over hebben. Oplossingen wellicht zelfs al.quote:Op donderdag 3 december 2020 09:59 schreef chratnox het volgende:
[..]
Oh dat is zo. De vraag is wel hoe uitvoerbaar het is. De GGD's geven bijvoorbeeld geen bewijs van negatieve test af zoals de commerciële testlocaties wel doen. Dan moet je dus twee keer in een commerciële locatie getest worden, of moet iemand toegang tot je testresultaat krijgen (want je kunt er niet op vertrouwen dat mensen gewoon zeggen: "Joo, ik ben negatief, echt hoor!"
Dus hoewel het idee interessant is, is de praktische uitvoerbaarheid ervan op deze manier denk ik laag.
Verschil is wel dat je niet per se naar een restaurant hoeft, het is een luxeproduct. Dat is wel wat anders dan een werkgever met een machtsrelatie over haar werknemers.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:07 schreef chratnox het volgende:
[..]
Een aantal bedrijven zijn juridisch door de mangel gehaald omdat ze niet de temperatuur van medewerkers mogen meten omdat dat gevoelige persoonlijke informatie is. Dan lijkt het testen op wel/geen corona niet heel realistisch.
Tja, als we als bevolking echt hadden gewild dat de horeca open was gegaan, hadden we met z'n allen wel wat meer thuisgebleven.quote:Op donderdag 3 december 2020 09:54 schreef bloodymary1 het volgende:
Maar er wordt weer lang en breed over geluld en onderzocht en uiteindelijk gebeurt er niets en zit je dadelijk toch op half januari op zijn vroegst.
Dat is dus de vraag want er gaan ook relatief jonge en gezonde mensen dood aan corona of komen op de IC.quote:Op donderdag 3 december 2020 09:02 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Mijn punt is dat de reden voor die maatregelen wegvalt als er een vaccin is.
Kanker op je 25ste is ook onwenselijk, doet verder niet ter zake. Het gaat om de druk op de ziekenhuizen. Als jij corona krijgt en je moet naar de IC is dat geen probleem zolang de zorg er maar voldoende plek voor heeft.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:12 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat is dus de vraag want er gaan ook relatief jonge en gezonde mensen dood aan corona of komen op de IC.
Niet zodanig dat de ziekenhuizen uit hun voegen barsten, maar alsnog onwenselijk.
Hoef het ook liever niet te krijgen eerlijk gezegd.
Voor mij wel want dat zou voor mij een reden zijn om niet te gaan.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:03 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Zou nogal een, uh, dingetje zijn...
Er gaan dagelijks mensen dood, van allerlei leeftijden en door allerlei oorzaken. Dat kun je niet voorkomen en dat is ook het doel niet. Het gaat niet om de individuele gevallen die doodgaan door corona of op de IC komen, maar om de grote aantallen.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:12 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat is dus de vraag want er gaan ook relatief jonge en gezonde mensen dood aan corona of komen op de IC.
Niet zodanig dat de ziekenhuizen uit hun voegen barsten, maar alsnog onwenselijk.
Hoef het ook liever niet te krijgen eerlijk gezegd.
Maar het haalbaar maken van een onhaalbaar idee is een zinloze exercitie. Ik vind het een goed idee om te experimenteren met restaurants, maar om vooraf en achteraf een negatieve test te moeten overleggen lijkt me zinloos. Indien het voor gebruik van de GGD zelf is, voor BCO kan ik me er wel in vinden.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:07 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat ligt er aan hoe je het insteekt. Als je dit met een aantal restaurants gaat doen als experiment, gaat het helemaal niet om de (financiele) haalbaarheid voor de restauranteigenaren en zou je het volledig kunnen financieren vanuit de overheid. Misschien zijn er wel restaurants die hier zelf over nagedacht hebben en ideeen over hebben. Oplossingen wellicht zelfs al.
Afschieten is gemakkelijker dan verder over doordenken en haalbaar maken.
Kennelijk om in kaart te brengen hoe groot het risico in een horecagelegenheid is op besmetting.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:18 schreef VoMy het volgende:
Een test kost toch 100e of iets dergelijks? Dat verplichten na horecabezoek is duurder dan de horeca dichthouden en ruimer betalen...
Wat is überhaupt het idee van dat testen?
De PCR, ja. Andere sneltesten zijn ook niet zo goedkoop. Zo'n ademtest kan echter voor een paar euro.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:18 schreef VoMy het volgende:
Een test kost toch 100e of iets dergelijks? Dat verplichten na horecabezoek is duurder dan de horeca dichthouden en ruimer betalen...
Dat is dus de vraag. Het gaat uiteindelijk ook om het welzijn en de volksgezondheid. Jonge gezonde mensen die doodziek worden of zelfs overlijden wat verwijtbaar is doordat maatregelen vroegtijdig worden opgeheven zullen veel mensen ook niet op zitten te wachten.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:16 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Kanker op je 25ste is ook onwenselijk, doet verder niet ter zake. Het gaat om de druk op de ziekenhuizen. Als jij corona krijgt en je moet naar de IC is dat geen probleem zolang de zorg er maar voldoende plek voor heeft.
Groeten vanuit het Bangkok Hiltonquote:Op donderdag 3 december 2020 09:00 schreef RipCity het volgende:
[..]
Groetjes vanuit de Hilton breakfast-room!!
Niks mis mee idd.
Dat inderdaad. Zoals ik gisteren ook vroeg, iedereen onder de 18 wordt momenteel niet gevaccineerd, dus hoe gaan we dan die 80%/90% halen.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:26 schreef DireStraits7 het volgende:
't Is overigens maar de vraag hoe goed het vaccin in de praktijk werkt. Met name bij ouderen/zwakkeren.
Als dat 60% is wordt 40% dus nog steeds ziek. En we hebben gezien met welke aantallen de zorg al onder druk komt te staan.
Door individuele ziektes en oorzaken ja, niet door een virus dat rond waart waar van je weet dat het er is.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:19 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Er gaan dagelijks mensen dood, van allerlei leeftijden en door allerlei oorzaken. Dat kun je niet voorkomen en dat is ook het doel niet. Het gaat niet om de individuele gevallen die doodgaan door corona of op de IC komen, maar om de grote aantallen.
Ook een X aantal COVID-19 doden per jaar wordt straks gewoon geaccepteerd. Als straks genoeg mensen een vaccin hebben wordt de zorg niet meer overbelast, maar er zullen nog steeds mensen besmet raken, ziek worden en komen te overlijden. Dat gaan wij op een gegeven moment gewoon accepteren. Net als dat wij accepteren dat er mensen aan de griep komen te overlijden.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:28 schreef Elan het volgende:
[..]
Door individuele ziektes en oorzaken ja, niet door een virus dat rond waart waar van je weet dat het er is.
Dat kan en mag je niet negeren als overheid.
Maar als je naar de horeca gaat dan lopen de besmettingen weer op en wordt gesteld dat iedereen massaal er op uitgaat. Lijkt wel alsof zaken wel open mogen, maar we mogen er niet heen gaan.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:11 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Tja, als we als bevolking echt hadden gewild dat de horeca open was gegaan, hadden we met z'n allen wel wat meer thuisgebleven.
Het idee van testen is dat ze heel veel tijd nodig hebben om dat aan te lopen en te faciliteren en ondertussen een reuk te doen laten gaan alsof er dan versoepeld kan worden. Feitelijk is die hele excercitie puur bedoeld om te laten zien dat ze ''bezig'' zijn en dat er perspectief aanstaande is. Alleen weten we onderhand ook wel dat hoe veel je ook test, het voor de besmettingsaantallen geen ruk uit maakt. Hooguit dat je het vertraagt.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:18 schreef VoMy het volgende:
Een test kost toch 100e of iets dergelijks? Dat verplichten na horecabezoek is duurder dan de horeca dichthouden en ruimer betalen...
Wat is überhaupt het idee van dat testen?
Miljoenen mensen opsluiten mag wel. De overheid moet dit net zoals roken en alcohol aan de keuzevrijheid van de individuele burger overlaten.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:28 schreef Elan het volgende:
[..]
Door individuele ziektes en oorzaken ja, niet door een virus dat rond waart waar van je weet dat het er is.
Dat kan en mag je niet negeren als overheid.
Er waren altijd virussen rond, en soms zijn die voor individuen gevaarlijk. Dat is een gegeven, dat hoort bij het leven. Als Covid dusdanig teruggedrongen kan worden door die vaccinaties dat het net als griep tot meer zieken kan leiden, maar niet dusdanig dat de ziekenhuizen overlopen en de reguliere zorg moet worden afgeschaald, is het verworden tot een ziekte die erbij hoort. Bij leven horen zekere risico''s.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:28 schreef Elan het volgende:
[..]
Door individuele ziektes en oorzaken ja, niet door een virus dat rond waart waar van je weet dat het er is.
Dat kan en mag je niet negeren als overheid.
Nee, het is juist de bedoeling om de noodmaatregelen die onze grondrechten opzij zetten tot ver na de noodsituatie te verlengen om mensen tot vaccinatie te bewegen. De doelpalen zijn al lang verzet, het afpakken en selectief teruggeven van rechten is al een gewoon beleidsinstrument geworden.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:35 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ook een X aantal COVID-19 doden per jaar wordt straks gewoon geaccepteerd. Als straks genoeg mensen een vaccin hebben wordt de zorg niet meer overbelast, maar er zullen nog steeds mensen besmet raken, ziek worden en komen te overlijden. Dat gaan wij op een gegeven moment gewoon accepteren. Net als dat wij accepteren dat er mensen aan de griep komen te overlijden.
Dat kan misschien de bedoeling wel zijn (al vind ik dat wat BNW) maar dat gaat gewoon niet gebeuren met dit volk. Zijn we veel te ongehoorzaam voor.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:45 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Nee, het is juist de bedoeling om de noodmaatregelen die onze grondrechten opzij zetten tot ver na de noodsituatie te verlengen om mensen tot vaccinatie te bewegen. De doelpalen zijn al lang verzet, het afpakken en selectief teruggeven van rechten is al een gewoon beleidsinstrument geworden.
Dit.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:44 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Er waren altijd virussen rond, en soms zijn die voor individuen gevaarlijk. Dat is een gegeven, dat hoort bij het leven. Als Covid dusdanig teruggedrongen kan worden door die vaccinaties dat het net als griep tot meer zieken kan leiden, maar niet dusdanig dat de ziekenhuizen overlopen en de reguliere zorg moet worden afgeschaald, is het verworden tot een ziekte die erbij hoort. Bij leven horen zekere risico''s.
Met die grondrechten liep het toch al de spuigaten uit. Je moet als overheid daadkracht kunnen tonen zonder dat je meteen door een of andere principiële zolderkamerjurist wordt teruggefloten.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:45 schreef Weltschmerz het volgende:
Nee, het is juist de bedoeling om de noodmaatregelen die onze grondrechten opzij zetten tot ver na de noodsituatie te verlengen om mensen tot vaccinatie te bewegen. De doelpalen zijn al lang verzet, het afpakken en selectief teruggeven van rechten is al een gewoon beleidsinstrument geworden.
Het wordt vooralsnog naar buiten gebracht als een experiment. Experimenten hoeven ook niet perfect haalbaar te zijn, financieel te kloppen, gemakkelijk te zijn en mogen nog niet volledig doordacht zijn. Daarvoor is het immers een expermient.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:19 schreef chratnox het volgende:
[..]
Maar het haalbaar maken van een onhaalbaar idee is een zinloze exercitie. Ik vind het een goed idee om te experimenteren met restaurants, maar om vooraf en achteraf een negatieve test te moeten overleggen lijkt me zinloos. Indien het voor gebruik van de GGD zelf is, voor BCO kan ik me er wel in vinden.
Ik heb het overigens niet over de financiële haalbaarheid voor de restauranteigenaren, maar indien je dit het proces niet goed overdenkt is de kans dat het goed gaat vrij klein.
Dat gebeurt wel met dit volgzame en gemanipuleerde volk. De minister geeft gewoon toe dat de mondkapjesplicht is ingevoerd zonder noodzaak, maar voor de 'duidelijkheid en de handhaving'. Verbod op verkoop van alcohol door avondwinkels heeft ook helemaal niets met een epidemie te maken. Niemand die het over vaccinatie heeft in relatie tot het beschermen van de kwetsbaren zodat we zsm terug kunnen naar normaal.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:47 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat kan misschien de bedoeling wel zijn (al vind ik dat wat BNW) maar dat gaat gewoon niet gebeuren met dit volk. Zijn we veel te ongehoorzaam voor.
Hoezo consequent? "conform eerdere ICCb-afspraak: mondkapjes alleen effectief voor hulpverleners in de zorg". Geen vaststelling of conclusie, maar een afspraak. Een afgesproken standpunt dat men moest communiceren om het gebruik van medische maskers te ontraden. Waarbij men argumenten gebruikte als "bij ondeskundig gebruik verhogen mondmaskers de kans op besmetting (door aanraken van neus of mond nadat men het masker heeft aangeraakt)", wat zou betekenen dat een bepaalde hoeveelheid virussen inademen veiliger zou zijn dan een kleine fractie van die hoeveelheid via de handen in de mond te krijgen...quote:Op donderdag 3 december 2020 07:43 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Echt ongelooflijk, hier werd in de media zoveel ophef over gemaakt en telkens weer blijkt dat het advies consequent en redelijk is geweest. Maar rectificaties en dergelijke gaan we niet zien natuurlijk.
Verschil met griep is natuurlijk wel dat daar eigenlijk geen jonge en gezonde mensen aan overlijden. Je weet direct van betrokkenen ook hier @Lenny_Leonard dat er mensen van allerlei leeftijden zwaar getroffen worden. Als je kwetsbaren zou vaccineren en de maatregelen op zou heffen krijg je een explosieve groei juist onder die relatief jonge en gezonde groep.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:35 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ook een X aantal COVID-19 doden per jaar wordt straks gewoon geaccepteerd. Als straks genoeg mensen een vaccin hebben wordt de zorg niet meer overbelast, maar er zullen nog steeds mensen besmet raken, ziek worden en komen te overlijden. Dat gaan wij op een gegeven moment gewoon accepteren. Net als dat wij accepteren dat er mensen aan de griep komen te overlijden.
Nu is het nog een pandemie/epidemie, straks is het HOPELIJK gewoon één van de vele virussen waar men niet meer naar omkijkt. Ondanks de griepprik worden er nog steeds veel mensen ziek en overlijden ook nog steeds mensen. Als dit hele gebeuren straks idan eindelijk in dezelfde categorie als de griep geplaatst kan worden mogen wij al heel blij zijn.
Ik hoorde gisteren ook van de NOS dat De Jonge bekend staat als een minister die van aanpakken houdt. Blijkbaar is de rechtsstaat alleen van belang voor landen als Polen en Hongarije die maar niet willen islamiseren.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:48 schreef Ringo het volgende:
[..]
Met die grondrechten liep het toch al de spuigaten uit. Je moet als overheid daadkracht kunnen tonen zonder dat je meteen door een of andere principiële zolderkamerjurist wordt teruggefloten.
Zelfs in Maart/April zijn er al onderzoeken gedaan door de HvA dat iedereen onder de 50 inprincipe door kon gaan met leven zonder de ziekenhuizen te overspoelen. En verder zijn er ook wel jonge mensen overleden aan griep, maar dat komt weinig voor. Net zoals bij corona.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:54 schreef Elan het volgende:
[..]
Verschil met griep is natuurlijk wel dat daar eigenlijk geen jonge en gezonde mensen aan overlijden. Je weet direct van betrokkenen ook hier @:Lenny_Leonard dat er mensen van allerlei leeftijden zwaar getroffen worden. Als je kwetsbaren zou vaccineren en de maatregelen op zou heffen krijg je een explosieve groei juist onder die relatief jonge en gezonde groep.
De vraag is dan wat zwaarder weegt de situatie van die mensen en de maatschappelijke druk die daar bij komt kijken of de economie die gebaat is bij geen maatregelen. Op voorhand zeggen dat zolang de ziekenhuizen het maar kunnen behappen er geen maatregelen zullen zijn lijkt me nogal voorbarig.
Duivels dilemma.
Wat zou jij opperen? Je hebt gelijk hoor, ook als de oudjes zijn gevaccineerd zul je jonge mensen hebben die overlijden aan dit virus, hoe gering dat aantal ook is.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:54 schreef Elan het volgende:
[..]
Verschil met griep is natuurlijk wel dat daar eigenlijk geen jonge en gezonde mensen aan overlijden. Je weet direct van betrokkenen ook hier @:Lenny_Leonard dat er mensen van allerlei leeftijden zwaar getroffen worden. Als je kwetsbaren zou vaccineren en de maatregelen op zou heffen krijg je een explosieve groei juist onder die relatief jonge en gezonde groep.
De vraag is dan wat zwaarder weegt de situatie van die mensen en de maatschappelijke druk die daar bij komt kijken of de economie die gebaat is bij geen maatregelen. Op voorhand zeggen dat zolang de ziekenhuizen het maar kunnen behappen er geen maatregelen zullen zijn lijkt me nogal voorbarig.
Duivels dilemma.
Nee, daar geloof ik totaal niet in.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:52 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dat gebeurt wel met dit volgzame en gemanipuleerde volk. De minister geeft gewoon toe dat de mondkapjesplicht is ingevoerd zonder noodzaak, maar voor de 'duidelijkheid en de handhaving'. Verbod op verkoop van alcohol door avondwinkels heeft ook helemaal niets met een epidemie te maken. Niemand die het over vaccinatie heeft in relatie tot het beschermen van de kwetsbaren zodat we zsm terug kunnen naar normaal.
Goed zo, groepsimmuniteit zonder vaccinatie.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:54 schreef Elan het volgende:
[..]
Verschil met griep is natuurlijk wel dat daar eigenlijk geen jonge en gezonde mensen aan overlijden. Je weet direct van betrokkenen ook hier @:Lenny_Leonard dat er mensen van allerlei leeftijden zwaar getroffen worden. Als je kwetsbaren zou vaccineren en de maatregelen op zou heffen krijg je een explosieve groei juist onder die relatief jonge en gezonde groep.
Dat is dus niet de vraag. Grondrechten zijn geen onderwerp van afweging. Noodsituatie voorbij, noodmaatregelen voorbij, punt. Zo niet dan hebben we met zijn allen een veel groter probleem dan covid.quote:De vraag is dan wat zwaarder weegt de situatie van die mensen en de maatschappelijke druk die daar bij komt kijken of de economie die gebaat is bij geen maatregelen. Op voorhand zeggen dat zolang de ziekenhuizen het maar kunnen behappen er geen maatregelen zullen zijn lijkt me nogal voorbarig.
Duivels dilemma.
Eens hoor, maar ik heb het ook eigenlijk over een periode waar een groot deel van de bevolking is gevaccineerd, dus ook de jongere deel.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:54 schreef Elan het volgende:
[..]
Verschil met griep is natuurlijk wel dat daar eigenlijk geen jonge en gezonde mensen aan overlijden. Je weet direct van betrokkenen ook hier @:Lenny_Leonard dat er mensen van allerlei leeftijden zwaar getroffen worden. Als je kwetsbaren zou vaccineren en de maatregelen op zou heffen krijg je een explosieve groei juist onder die relatief jonge en gezonde groep.
De vraag is dan wat zwaarder weegt de situatie van die mensen en de maatschappelijke druk die daar bij komt kijken of de economie die gebaat is bij geen maatregelen. Op voorhand zeggen dat zolang de ziekenhuizen het maar kunnen behappen er geen maatregelen zullen zijn lijkt me nogal voorbarig.
Duivels dilemma.
Dat beren op de weg zoeken is iets wat vanaf dag één al gebeurt. Ik heb bijvoorbeeld al vaker geroepen dat ik echt niet snap waarom zoveel mensen blijven denken in wat niet mogelijk is in plaats van te kijken wat wel mogelijk/haalbaar is.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:49 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Het wordt vooralsnog naar buiten gebracht als een experiment. Experimenten hoeven ook niet perfect haalbaar te zijn, financieel te kloppen, gemakkelijk te zijn en mogen nog niet volledig doordacht zijn. Daarvoor is het immers een expermient.
Ik begrijp werkelijk niet dat als er dan eens een balletje opgeworpen wordt om iets nader te bekijken, er weer alleen maar beren o pde weg worden gezocht.
Er gaan eigenlijk geen jonge en gezonde mensen dood aan de griep dat zei die De Jonge van het OMT laatst nog bij EenVandaag, echt niet te vergelijken met Corona waar je de sigaar kunt zijn als je toevallig verkeerde genen draagt.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:56 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Zelfs in Maart/April zijn er al onderzoeken gedaan door de HvA dat iedereen onder de 50 inprincipe door kon gaan met leven zonder de ziekenhuizen te overspoelen. En verder zijn er ook wel jonge mensen overleden aan griep, maar dat komt weinig voor. Net zoals bij corona.
Ik heb het waarschijnlijk gemist, kan je nog eens herhalen wat volgens jou het werkelijke doel is van de mondkapjesplicht en het verbod op alcoholverkoop na 20:00?quote:Op donderdag 3 december 2020 10:52 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dat gebeurt wel met dit volgzame en gemanipuleerde volk. De minister geeft gewoon toe dat de mondkapjesplicht is ingevoerd zonder noodzaak, maar voor de 'duidelijkheid en de handhaving'. Verbod op verkoop van alcohol door avondwinkels heeft ook helemaal niets met een epidemie te maken. Niemand die het over vaccinatie heeft in relatie tot het beschermen van de kwetsbaren zodat we zsm terug kunnen naar normaal.
Moeilijk man.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:57 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Wat zou jij opperen? Je hebt gelijk hoor, ook als de oudjes zijn gevaccineerd zul je jonge mensen hebben die overlijden aan dit virus, hoe gering dat aantal ook is.
Oprecht benieuwd wat jij voorstaat
Dat vind ik te makkelijk. Dan kan ik ook zeggen dat ik als experiment wil dat alles gewoon open gegooid wordt. Mensen die daartegen zijn zien alleen maar beren op de weg.quote:Op donderdag 3 december 2020 10:49 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Het wordt vooralsnog naar buiten gebracht als een experiment. Experimenten hoeven ook niet perfect haalbaar te zijn, financieel te kloppen, gemakkelijk te zijn en mogen nog niet volledig doordacht zijn. Daarvoor is het immers een expermient.
Ik begrijp werkelijk niet dat als er dan eens een balletje opgeworpen wordt om iets nader te bekijken, er weer alleen maar beren o pde weg worden gezocht.
De manier die nu voorgesteld wordt door D66 vind ik een slecht idee. Met aanpassingen kan er (naar mijn mening) meer mee dan er nu voorgesteld wordt, want D66 gaat met het idee eraan voorbij dat de GGD geen negatieve test overlegd aan de bezoeker van dat restaurant, met als gevolg dat de restauranteigenaar de bezoeker op zijn blauwe ogen moet geloven. Elke andere situatie (waarin de eigenaar de bezoeker niet op zijn blauwe ogen hoeft te geloven) houdt in dat of het restaurant toegang tot de data krijgt, wat me een heel slecht idee lijkt. Of dat een commerciële test nodig is, waarvan de GGD aangeeft dat commerciële labs geen betrouwbare resultaten geven.quote:Maar het haalbaar maken van een onhaalbaar idee is een zinloze exercitie. Ik vind het een goed idee om te experimenteren met restaurants, maar om vooraf en achteraf een negatieve test te moeten overleggen lijkt me zinloos. Indien het voor gebruik van de GGD zelf is, voor BCO kan ik me er wel in vinden.
Het komt minder voor, maar er zijn in Nederland en Europa ook wel wat jongeren overleden aan de griep jaren geleden. Verder als je ook kijkt in het rapport van het RIVM:quote:Op donderdag 3 december 2020 11:08 schreef Elan het volgende:
[..]
Er gaan eigenlijk geen jonge en gezonde mensen dood aan de griep dat zei die De Jonge van het OMT laatst nog bij EenVandaag, echt niet te vergelijken met Corona waar je de sigaar kunt zijn als je toevallig verkeerde genen draagt.
En ze willen de groep tot 60 vanaf augustus pas vaccineren maar daar gaat het niet om er is meer dan druk op ziekenhuizen en de economie.
Volgens RTL gisteren gaat dat bij de groep tot 60 pas vanaf augustus gebeuren, ben erg benieuwd hoe ze dat tot die tijd willen gaan invullen.quote:Op donderdag 3 december 2020 11:03 schreef Kyran het volgende:
[..]
Eens hoor, maar ik heb het ook eigenlijk over een periode waar een groot deel van de bevolking is gevaccineerd, dus ook de jongere deel.
Verder met je eens
Als je de verkeerde genen draagt kun je overal aan dood gaan. In mijn familie zit een erfelijke vorm van kanker. Ik heb 'm zelf niet, maar mn broertje wel. Gevolg: Vroeg of laat krijgt mn broertje dat. Wanneer weten we niet, we weten alleen dat het gaat gebeuren.quote:Op donderdag 3 december 2020 11:08 schreef Elan het volgende:
[..]
Er gaan eigenlijk geen jonge en gezonde mensen dood aan de griep dat zei die De Jonge van het OMT laatst nog bij EenVandaag, echt niet te vergelijken met Corona waar je de sigaar kunt zijn als je toevallig verkeerde genen draagt.
En ze willen de groep tot 60 vanaf augustus pas vaccineren maar daar gaat het niet om er is meer dan druk op ziekenhuizen en de economie.
Geen idee. Het probleem wat ik ermee heb is dat er geen concreet doel meer hoeft te zijn waarvoor een proportioneel middel wordt gekozen. Er is een grabbelton van maatregelen gecreeerd waar De Jonge naar hartelust in kan graaien, om daadkrachtig over te komen, om signalen af te geven dat we nog steeds heel bang moeten zijn voor corona, om de aandacht af te leiden, om in de pas te lopen met Europese collega's, om mensen te straffen die zo grof waren om feest te vieren terwijl er mensen doodgaan.quote:Op donderdag 3 december 2020 11:10 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Ik heb het waarschijnlijk gemist, kan je nog eens herhalen wat volgens jou het werkelijke doel is van de mondkapjesplicht en het verbod op alcoholverkoop na 20:00?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |