Niet een minuut zonder je mobiel kunnen.quote:Op donderdag 12 november 2020 22:46 schreef De_Onstopbare het volgende:
Lekker automobilistje pesten weer.
Dit dus en wat mij betreft mag de boete per overtreding verdubbeld worden en bij 3 van zulke overtreding ben je je rijbewijs kwijt en mag je een jaar later weer eens gaan lessen. Net zoals bij alcohol overtredingen gebeurt Mischien ook nog et verplichte dure cursussen erbij, psychiatrisch onderzoeken ook.quote:Op donderdag 12 november 2020 23:05 schreef FYazz het volgende:
[..]
Dit is toch geen automobilistje pesten.
Ik heb er als automobilist geen enkele last van.
Dit is meer smartphone-verslaafden aanpakken die voor gevaarlijke situaties kunnen zorgen.
Een watte?quote:Op donderdag 12 november 2020 22:42 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Ik vind het nogal big brocherende achting eigenlijk.
"Zwaardere straffen op drugshandel"quote:Op donderdag 12 november 2020 22:46 schreef De_Onstopbare het volgende:
Lekker automobilistje pesten weer.
Als de de bestuurder een mooie dame is dan zet de BOA er een fapje op.quote:Op donderdag 12 november 2020 22:55 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Wat gebeurt er met de foto's waarop toch geen overtreding te zien is?
Gewoon je alleen met het verkeer bezig houden en niet met randzaken is gewoon het veiligst. De rest wat je hier verzint is ook nog steeds onveilig.quote:Op vrijdag 13 november 2020 08:30 schreef Tyr80 het volgende:
Doe het zelf ook, maar is tot op heden gelukkig altijd goed gegaan...zie wel eens mensen dusdanig slingeren dat het echt een keer fout moet gaan, dus ben het er wel mee eens dat ze er meer aandacht aan besteden.
In het verre oosten zie ik veel meer mensen korte audio berichtjes sturen via whatsapp, dat is natuurlijk eigenlijk veel veiliger omdat je je ogen niet op het scherm hoeft te richten. Via CarPlay kan ik ze ook als tekst sturen, maar niet in het NL dus dat pakt wel eens raar uit.
Misschien de wet op privacy dat de beoordelende boa geen gezichten mag zien?quote:Op vrijdag 13 november 2020 08:42 schreef Red_85 het volgende:
Je heb toch handsfree?
Enige wat me stoort is dat er van alles een foto wordt gemaakt en apart bekeken wordt. Een telefoon kan ook aan iemands oor zitten. Hoezo is gezicht niet te zien dan?
Raaaar
Vind ik niet. Je hebt gewoon op te letten in het verkeer. Als jij zit te appen zie je niet dat het licht weer groen wordt of de file opschuift.quote:Op vrijdag 13 november 2020 08:50 schreef nostra het volgende:
In Australië krijg je met die dingen ook een prent als je stilstaat voor een rood stoplicht of file. Da's dan weer wat overdreven.
Dit dus maar blijkbaar snappen velen niet dat het besturen van een potentieel moordwapen de opperste concentratie vergt. En wil men hun telefoonverslaving daar zo min mogelijk onder laten leiden.quote:Op vrijdag 13 november 2020 08:58 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Vind ik niet. Je hebt gewoon op te letten in het verkeer. Als jij zit te appen zie je niet dat het licht weer groen wordt of de file opschuift.
Beboeten doe je om gevaarzetting te voorkomen, niet om iets als "je zou het groene licht wel eens kunnen missen". Als dat al valide overwegingen zijn voor de staat om in te grijpen, dan kunnen we wel bezig blijven. "U keek naar die langsfietsende vrouw meneer, dat is niet de bedoeling hè!".quote:Op vrijdag 13 november 2020 08:58 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Vind ik niet. Je hebt gewoon op te letten in het verkeer. Als jij zit te appen zie je niet dat het licht weer groen wordt of de file opschuift.
In Nederland is dat niet strafbaar idd. Terecht ook, want de gevaarzetting is er niet.quote:Op vrijdag 13 november 2020 08:50 schreef nostra het volgende:
In Australië krijg je met die dingen ook een prent als je stilstaat voor een rood stoplicht of file. Da's dan weer wat overdreven.
Blijven stil staan voor een groen licht is strafbaar en kan je een boete voor krijgen. Je negeert immers een verkeersteken.quote:Op vrijdag 13 november 2020 09:06 schreef nostra het volgende:
[..]
Beboeten doe je om gevaarzetting te voorkomen, niet om iets als "je zou het groene licht wel eens kunnen missen". Als dat al valide overwegingen zijn voor de staat om in te grijpen, dan kunnen we wel bezig blijven. "U keek naar die langsfietsende vrouw meneer, dat is niet de bedoeling hè!".
Ja, dus daar kun je al een boete voor krijgen die relatief is aan de hinder die je veroorzaakt.quote:Op vrijdag 13 november 2020 09:09 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Blijven stil staan voor een groen licht is strafbaar en kan je een boete voor krijgen. Je negeert immers een verkeersteken.
Jawel. Als jij voor het stoplicht staat is het voertuig actief/in werking. En zolang dat het geval is mag je geen telefoon in je handen hebben.quote:Op vrijdag 13 november 2020 09:13 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Ja, dus daar kun je al een boete voor krijgen die relatief is aan de hinder die je veroorzaakt.
Dan hoef je dus niet iemand nog los te beboeten met een boete voor handheld bellen, want die boete is relatief aan het gevaar dat je veroorzaakt omdat je rijdt met een telefoon in je hand. Dus als je stilstaat ben je daar terecht niet strafbaar voor imo.
Die gaan voor de zekerheid naar de belastingdienst, want het zou zo maar kunnen dat jij net onderweg was naar Zwitserland om je geheime bankrekening te beheren.quote:Op donderdag 12 november 2020 22:55 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Wat gebeurt er met de foto's waarop toch geen overtreding te zien is?
Of je zet je smartphone gewoon in een houder. Als het maar handsfree is.quote:Op donderdag 12 november 2020 22:42 schreef Dries4Ever het volgende:
je smartphone mirroren naar je auto touchscreen en ze kunnen je geen zak maken
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |