SPOILER: Het Kabinet-TrumpOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Amerikaans Congres:
Political groups house:
Democratic (235)
Republican (197)
Vacant (3)
Political groups Senate:
Republican (53)
Democratic (45)
Independents (2)SPOILER: Overzicht van lopende onderzoekenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Hoe werkt een impeachment?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Extra aanwijzingen voor dit topic:
Helaas blijkt dit topic nogal eens te ontsporen. Het is een emotioneel onderwerp voor sommigen.
Daarom de volgende afspraken:
• Dit is geen linkdumptopic. Als je een tweet plaatst graag het volgende in ogenschouw nemen: Waarom deze tweet? Wat zegt het, wat vind je er zelf van?
• Posts die tot doel hebben het topic te laten ontsporen, die respectloos zijn, of als linkdump aangemerkt kunnen worden, kunnen zonder overleg verwijderd worden door de moderatie. Want je post moet iets bijdragen aan de discussie en niet aan het op de kast jagen van users.
• Het gaat hier over de Amerikaanse politiek. Niet over Amerika in zijn algemeen. Probeer on topic te blijven.
• We gaan hier respectvol met elkaar om. Ook onderwerpen zoals kwetsbare migrantenkinderen worden met respect besproken. Ik zie er het nut niet van om bijv Michelle Obama als een kerel neer te zetten. Het enige doel om dat te doen is om users op de kast te jagen en het topic te laten ontsporen. Stop daar gewoon mee. Het voegt inhoudelijk niets toe.
We gebruiken in dit topic normale bronnen. Hier te verifiëren: https://mediabiasfactcheck.com/
Voor visueel ingestelde mensen:Live data voor uitslagenquote:Op woensdag 4 november 2020 00:17 schreef NY_Giant het volgende:
Voor de liefhebber hier de officiële livestreams van de grote Amerikaanse tv-netwerken. Misschien is het handig om ze in de OP te zetten. Helemaal legaal en ook probleemloos in Nederland te bekijken.
ABC
CBS
CNN
FOX
NBC
PBS
Met een eervolle vermelding voor Agenda-Free TV.Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Nouja, er is ook wel vrij fundamentele kritiek vanuit de wiskunde/statistiek zelf, bijvoorbeeld van Taleb.quote:Op vrijdag 6 november 2020 12:44 schreef Monolith het volgende:
[..]
Maar toch kan een poll helemaal niet "altijd spot on" zijn. Een peiling is een statistische uitkomst, ook al wordt die voor het lekenpubliek platgeslagen tot één cijfertje.![]()
Yep, het geeft vooral aan hoe tot op het bot dat land verdeeld is geraakt.quote:Op vrijdag 6 november 2020 11:26 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Nou ja, wat moet precies doordringen? Trump heeft het op een-na-hoogste aantal stemmen ooit. Natuurlijk zijn zijn opmerkingen van de afgelopen dagen erg, maar het wil er bij mij niet in dat voor een groot deel van de stemmers nu net dat de druppel is.. Zelfs als alle 'spannende' staten van nu uiteindelijk voor Biden gaan kun je dit niet echt een 'afrekening met Trump' noemen. Trumps 'enablers' in de senaat zijn allemaal herkozen, en ze geven ook al aan welke kant het op gaat: McConnel wil de 'radicale agenda' tegenhouden, Graham heeft $500k gedoneerd aan 'komende juridische zaken'... Ik zie de GOP nog niet afstappen van 'Trumpism' met deze uitslagen.
Dat dan een 1000(0) stemmen het verschil moet gaan maken."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Denken jullie dat Trump nu zit te janken?I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Overigens lees ik dat in Georgia de stemmen van de militairen ook nog geteld moeten worden. Is dus nog geen gelopen zaak.![]()
Ik had het verder niet over de vraag of de peilingen per se erg accuraat waren.quote:Op vrijdag 6 november 2020 12:53 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Nouja, er is ook wel vrij fundamentele kritiek vanuit de wiskunde/statistiek zelf, bijvoorbeeld van Taleb.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Dat geldt volgens mij voor meerdere staten, enkel luistert het bij andere staten niet zo nauw, dat die stemmen een rol kunnen gaan geven.quote:Op vrijdag 6 november 2020 12:53 schreef westwoodblvd het volgende:
Overigens lees ik dat in Georgia de stemmen van de militairen ook nog geteld moeten worden. Is dus nog geen gelopen zaak.Honey ! Take me drunk, i am home !![]()
Zeker niet, het is een gladiator die tot het laatst zijn gelijk zal houden en bij onverhoopt ongelijk, zal volhouden dat de ander oneerlijk is. Dat heeft zijn (laatste ?) speech wel duidelijk gemaakt. All-in.quote:
Daarbij lijkt het maar is het niet zeker dat de race over is. Kans 70-30% dat Trump verliest en dan help ik die dwarse repu's die uit het doosje springen, hopen dat zij een veilig haventje hebben."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
En expats, 60/40 verdeling was de verwachting.quote:Op vrijdag 6 november 2020 12:53 schreef westwoodblvd het volgende:
Overigens lees ik dat in Georgia de stemmen van de militairen ook nog geteld moeten worden. Is dus nog geen gelopen zaak.Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Dat is dacht ik inaccuraat. Er zijn nog zo'n 8000 stembiljetten aangevraagd/uitgestuurd voor militairen / expats die niet terug zijn gestuurd. Dat zou nog binnen kunnen komen is mijn begrip van de situatie.quote:Op vrijdag 6 november 2020 12:53 schreef westwoodblvd het volgende:
Overigens lees ik dat in Georgia de stemmen van de militairen ook nog geteld moeten worden. Is dus nog geen gelopen zaak.“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Alle troepen zaten toch gewoon weer braaf in de VS?
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
quote:Op vrijdag 6 november 2020 12:56 schreef Monolith het volgende:
Alle troepen zaten toch gewoon weer braaf in de VS?
Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Overzees, niet per se militair. Polls laten ook militair een edge naar Biden zien.quote:Op vrijdag 6 november 2020 12:53 schreef westwoodblvd het volgende:
Overigens lees ik dat in Georgia de stemmen van de militairen ook nog geteld moeten worden. Is dus nog geen gelopen zaak.![]()
John King zal ook zo wel weer komen
In zn onberispelijke maatpak
Vingers netjes tegen elkaar voor zn buik
En geen enkele keer 'euuhh'Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Ah, Phil is vervangen door opperbaas John King.Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r![]()
Ik denk dat hij vastgebonden en gedrogeerd in een kamer met kussens aan de muren ligt.quote:Spoilers!![]()
Haha, King die zich afvraagt waarom mensen überhaupt gaan slapen
Alle Urkers het land uit! Deporteer de burgemeester! Hier werken wij aan uw afzinking!!![]()
King is uiteraard een koning maar ik vond Phil ook wel heel fijn. Gevarieerder dan King. Ik mis Cuomo wel. Hoewel Wolf de tofste naam ter wereld heeft, vind ik hem niet heel prettig om naar te kijken.quote:Op vrijdag 6 november 2020 13:01 schreef KoosVogels het volgende:
Ah, Phil is vervangen door opperbaas John King.Spoilers!![]()
Ze zijn ook al bijna 100 uur verslag aan het doen vanaf het openen van de stemlokalen.quote:Op vrijdag 6 november 2020 13:01 schreef BlackLining het volgende:
Haha, King die zich afvraagt wawaar mensen überhaupt gaan slapenJahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Phil Mattingly had ruzie met de Magic Wall afgelopen uur, denk dat ze op dat moment John King maar uit bed hebben geschreeuwd.quote:Op vrijdag 6 november 2020 13:01 schreef KoosVogels het volgende:
Ah, Phil is vervangen door opperbaas John King.![]()
![]()
Moet je een Amerikaanse vlag ophangen en zie hoe snel ze opstaan.Don't weep for the stupid, you'll be crying all day![]()
King is natuurlijk vooral een cultheld, met z'n monotone woordenstroom.quote:Op vrijdag 6 november 2020 13:03 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
King is uiteraard een koning maar ik vond Phil ook wel heel fijn. Gevarieerder dan King. Ik mis Cuomo wel. Hoewel Wolf de tofste naam ter wereld heeft, vind ik hem niet heel prettig om naar te kijken.Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |