Ik merk dat ik me zo doodgegooid voel door cijfers van andere landen dat ik me eigenlijk afvraag of ze het nu heel veel slechter doen dan dat ze deden. Vind dat eigenlijk best wel erg dat je niet eens meer schrikt van aantallen.quote:
Dat staat niet in verhouding. Maar dat is ook niet relevant.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:14 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Waarvan kun je dan wel de zorghelden betalen als je winkels sluit en er geen belastinginkomsten binnen komen?
Oh, wacht, het geld wat mensen in de Action uitgeven had dan meteen naar de overheid gegaan? Zoiets?
Dat kan wel degelijk en is niet bepaald de eerste keer dat het gebeurt. Maar goed, een structurele significante salarisverhoging voor 1.4 miljoen werknemers betalen, vertel maar waar dat geld vandaan moet komen.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:22 schreef leolinedance het volgende:
Laatste post:
[..]
Dat staat niet in verhouding. Maar dat is ook niet relevant.
Waar het om gaat is dat de aangenomen motie niet wordt uitvoerd zoals deze is ingediend. Dat moet echt niet kunnen.
Huh? Volgens Trump is 1 van de beste prestaties van zijn presidentschap het beëindigen van de Corona pandemie.quote:
Bij onze zorgpremie op natuurlijkquote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:25 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat kan wel degelijk en is niet bepaald de eerste keer dat het gebeurt. Maar goed, een structurele significante salarisverhoging voor 1.4 miljoen werknemers betalen, vertel maar waar dat geld vandaan moet komen.
Dan had er geen meerderheid vóór moeten stemmen.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:25 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat kan wel degelijk en is niet bepaald de eerste keer dat het gebeurt. Maar goed, een structurele significante salarisverhoging voor 1.4 miljoen werknemers betalen, vertel maar waar dat geld vandaan moet komen.
Het zou hilarisch zijn als het niet zo vreselijk triest was!quote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:26 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Huh? Volgens Trump is 1 van de beste prestaties van zijn presidentschap het beëindigen van de Corona pandemie.
Die leven echt in een totaal andere wereld.
Het was geen meerderheid van de 2e Kamer en nogmaals, ministers mogen moties naast zich neerleggen. Altijd al zo geweest. Dan kan de Kamer op zijn beurt het vertrouwen in de minister opzeggen. Zo werkt dat.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:27 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Dan had er geen meerderheid vóór moeten stemmen.
Ach nog een weekje.. dan zijn we er vanaf.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:28 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Het zou hilarisch zijn als het niet zo vreselijk triest was!
Nee, dat kan ik me ook niet voorstellen!quote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:29 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Ach nog een weekje.. dan zijn we er vanaf.
Al zal hij niet geruisloos het Witte Huis verlaten ben ik bang
Ik ga niet over de financiële huishouding van het kabinet. Het gaat erom dat de gesteunde motie niet wordt uitgevoerd. Zeg dan meteen dat het niet kan. Nu maak je zorghelden blij met een dode mus.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:29 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Het was geen meerderheid van de 2e Kamer en nogmaals, ministers mogen moties naast zich neerleggen. Altijd al zo geweest. Dan kan de Kamer op zijn beurt het vertrouwen in de minister opzeggen. Zo werkt dat.
Ik mis nog steeds de uitleg waar die structurele verhoging van betaald gaat worden.
Dat zei de minister dan ook meteen. En de motie geeft geen bedragen, geen geeft oplossing waar het van betaald moet worden en is alleen maar bedoeld om goedkoop punten te scoren met het oog op de verkiezingen. Meh.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:32 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik ga niet over de financiële huishouding van het kabinet. Het gaat erom dat de gesteunde motie niet wordt uitgevoerd. Zeg dan meteen dat het niet kan. Nu maak je zorghelden blij met een dode mus.
Pssst, niet verder vertellen hoor, maar het financiële huishouden van het kabinet komt uit jouw en mijn zak!quote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:32 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik ga niet over de financiële huishouding van het kabinet. Het gaat erom dat de gesteunde motie niet wordt uitgevoerd. Zeg dan meteen dat het niet kan. Nu maak je zorghelden blij met een dode mus.
Duh. Ik betaal er graag wat extra voor. Ook niet relevant overigens, Aangenomen motie: doen we niets mee. Schandelijkquote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:34 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Pssst, niet verder vertellen hoor, maar het financiële huishouden van het kabinet komt uit jouw en mijn zak!
Hoeveel betaal jij er graag extra voor? Eigen risico met 100 tot 200 euro per jaar omhoog, is dat ok?quote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:35 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Duh. Ik betaal er graag wat extra voor.
Denk jij écht zo simpel?quote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:22 schreef leolinedance het volgende:
Laatste post:
[..]
Dat staat niet in verhouding. Maar dat is ook niet relevant.
Waar het om gaat is dat de aangenomen motie niet wordt uitvoerd zoals deze is ingediend. Dat moet echt niet kunnen.
Ja, ik ben ook best bereid om 'wat' extra te betalen, maar ik ben bang dat we daar sowieso al wel aan vastzitten, zonder die salarisverhoging. Een structuele verhoging van een jaarloon van 1,4 mensen is veel hoor.....quote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:35 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Duh. Ik betaal er graag wat extra voor.
Is niet relevant wat ik wil of kan. Steun de motie dan niet. Al dat politiek gelul is op deze manier gewoon nutteloos.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:37 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Hoeveel betaal jij er graag extra voor? Eigen risico met 100 tot 200 euro per jaar omhoog, is dat ok?
Je snapt nog steeds niet dat de motie goedkoop politiek gelul was? Jammer.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:39 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Is niet relevant wat ik wil of kan. Steun de motie dan niet. Al dat politiek gelul is op deze manier gewoon nutteloos.
En weer wat meer dingetjes uit het basispakket waarschijnlijk, waardoor nog meer mensen in problemen komen.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:39 schreef Tijger_m het volgende:
Ik kan het makkelijk betalen, hoor, voor mij is het nauwelijks relevant maar er zijn miljoenen mensen in Nederland die dat een stuk minder makkelijk kunnen ophoesten.
Maar daar komt dan zeker weer compensatie voor, of zo?
Hou toch op zeg. Als die structurele salarisverhoging er niet in zou zitten hadden alle partijen gewoon tegen moeten stemmen.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:37 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Denk jij écht zo simpel?
Man kon ik dat maar, had ik wat minder zorgen
Trump gaat winnen.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:29 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Ach nog een weekje.. dan zijn we er vanaf.
Al zal hij niet geruisloos het Witte Huis verlaten ben ik bang
Iedereen in de zorg 100 euro erbij. Kost jou en mij nog geen tientje per maand. Maar er is vast ook nog wel een potje waar een deel uit gefinancierd kan worden, zodat het ons nog minder kost.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:34 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat zei de minister dan ook meteen. En de motie geeft geen bedragen, geen geeft oplossing waar het van betaald moet worden en is alleen maar bedoeld om goedkoop punten te scoren met het oog op de verkiezingen. Meh.
Maar goed, weet je wat, we doen het, iedereen in de zorg en 100 euro per maand bij.
1.4 miljoen maal 1200 euro.
Heb jij beloningsonderzoeken voor mij waarin gekwantificeerd wordt dat zorgmedewerkers vergeleken met andere beroepsgroepen op gelijk kwalificatie niveau onderbetaald worden?quote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:47 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Hou toch op zeg. Als die structurele salarisverhoging er niet in zou zitten hadden alle partijen gewoon tegen moeten stemmen.
Denk jij dat al deze zorghelden dit voor hun lol doen? Ik vind het verwerpelijk dat mensen het hier normaal vinden dat zorghelden die dag en nacht onder zware omstandigheden moeten werken om levens te redden hier niet fatsoenlijk voor gecompenseerd worden.
Hoeveel premiebetalers hebben wij in Nederland?quote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:51 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Iedereen in de zorg 100 euro erbij. Kost jou en mij nog geen tientje per maand. Maar er is vast ook nog wel een potje waar een deel uit gefinancierd kan worden, zodat het ons nog minder kost.
Maar laat die zorghelden lekker stikken
Nee die heb ik niet paraat. Maar ik mag verwachten dat de politieke partijen wel onderzoek doen voordat zij stemmen.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:52 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Heb jij beloningsonderzoeken voor mij waarin gekwantificeerd wordt dat zorgmedewerkers vergeleken met andere beroepsgroepen op gelijk kwalificatie niveau onderbetaald worden?
Een eenmalig bedrag kan ik me wel in vinden, als het ook echt in handen komt van mensen die in deze periode echt aan covidbedden hebben gestaan. Structureel vind ik een ander verhaal, want ik zou net zo hard een opschaling en betere beloning voor de politie willen. Je kan echter iedere euro maar één keer uitgeven, en zoals ik al zei; we zijn er nog niet.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:51 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Iedereen in de zorg 100 euro erbij. Kost jou en mij nog geen tientje per maand. Maar er is vast ook nog wel een potje waar een deel uit gefinancierd kan worden, zodat het ons nog minder kost.
Maar laat die zorghelden lekker stikken
Er zijn ca. 17.2 miljoen zorgverzekerden.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:53 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Hoeveel premiebetalers hebben wij in Nederland?
Kan ik me ook in vinden. Maar steun dan die motie niet.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:55 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Een eenmalig bedrag kan ik me wel in vinden, als het ook echt in handen komt van mensen die in deze periode echt aan covidbedden hebben gestaan. Structureel vind ik een ander verhaal, want ik zou net zo hard een opschaling en betere beloning voor de politie willen. Je kan echter iedere euro maar één keer uitgeven, en zoals ik al zei; we zijn er nog niet.
En hoeveel premiebetalers? Dan kun je zelf uitrekenen hoeveel ¤2.000.000.000 gedeeld door X is, dan weet jij wat extra kost per verzekeringsnemer.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:58 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Er zijn ca. 17.2 miljoen zorgverzekerden.
Hoe kom je bij 2 miljard? En waarom zou dit volledig door de zorgverzekering gefinancieerd moeten worden?quote:Op donderdag 29 oktober 2020 02:01 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
En hoeveel premiebetalers? Dan kun je zelf uitrekenen hoeveel ¤2.000.000.000 gedeeld door X is, dan weet jij wat extra kost per verzekeringsnemer.
Wat een populistisch gebral. Er wordt in financieel opzicht al prima voor de zorghelden gezorgd. Maar weinig sectoren die dit soort verhogingen kunnen overleggenquote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:51 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Iedereen in de zorg 100 euro erbij. Kost jou en mij nog geen tientje per maand. Maar er is vast ook nog wel een potje waar een deel uit gefinancierd kan worden, zodat het ons nog minder kost.
Maar laat die zorghelden lekker stikken
Het nieuwe Bergamo.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 06:10 schreef maan_man het volgende:
[..]
Bijna 6000 in het ziekenhuis. Die hebben zeg maar wat je noemt een probleem.
Teveel lockdowntjes gehad de afgelopen maanden.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 06:38 schreef Elvi het volgende:
Hoe kan het dat België zulke cijfers heeft? Wat gaat daar mis?
24 september:quote:Op donderdag 29 oktober 2020 06:38 schreef Elvi het volgende:
Hoe kan het dat België zulke cijfers heeft? Wat gaat daar mis?
Die eenmalig uitkering was ter compensatie van geen loonsverhoging in 2019.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 05:34 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Wat een populistisch gebral. Er wordt in financieel opzicht al prima voor de zorghelden gezorgd. Maar weinig sectoren die dit soort verhogingen kunnen overleggen
01-01-2020: 5 procent salarisverhoging
jan-2020: bruto ¤ 1.200 eenmalige uitkering (naar rato dienstverband)
01-01-2021: 3 procent salarisverhoging
Die moet je straks weer bij die van gisteren optellen en door 2 delen.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 07:14 schreef byah het volgende:
In de landen om ons heen schieten de cijfers omhoog, en bij ons hebben ze een storingzijn de totaalcijfers van gisteren al bekend?
Die bonus was een leuk gebaar, maar zelfs dat hebben ze uiteindelijk op een manier uitgevoerd dat het eerder een last werd voor zowel werkgever als werknemer.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 07:11 schreef Molo het volgende:
[..]
Die eenmalig uitkering was ter compensatie van geen loonsverhoging in 2019.
De jaren voorafgaand aan deze CAO waren aanzienlijk magerder en de idd forse verhogingen in 2020 en 2021 corrigeren dat zeker netjes.
Probleem zit m nu ook niet echt in salaris, wel in veilig kunnen werken, bovenmatige werkdruk en psychische druk bij werken in een overspoelend zorgsysteem ten tijde van een pandemie.
Daar helpt alleen meer geld absoluut niet bij, ook niet die eenmalige 1000,- onzinbonus.
Yes! Eensquote:Op donderdag 29 oktober 2020 07:18 schreef Kyran het volgende:
[..]
Die bonus was een leuk gebaar, maar zelfs dat hebben ze uiteindelijk op een manier uitgevoerd dat het eerder een last werd voor zowel werkgever als werknemer.
Verdere loonsverhoging is leuk, maar daar los je op dit moment ook weinig mee op inderdaad en daarom kan ik mij best vinden in het standpunt van het kabinet hierover. Het is ook lastig om op korte termijn de problemen in de zorg op te lossen, maar hopelijk opent dit wel de ogen voor de toekomst.
De zorg in Nederland is goed geregeld, betaalbaar en uiterest efficiënt, maar als er ook maar iets gebeurt zijn wij de lul en is er geen ruimte om te schakelen.
...ondertussen ben ik vanmorgen wakker geworden met verkoudheidsklachten, dus maar even testje aangevraagd. Thuiswerken en wachten op resultaat dan maar. Verder voel ik mij goed, dus verwacht gewoon negatief, maar neem geen risico.
Hij staat er heel slecht voor. Zelfs als de polls de marge net zo fout hebben als in 2016 zou hij met de huidige stand van zaken verliezen. De tijd begint de dringen om dat nog goed te maken.quote:
De cijfers van het aantal besmettingen zegt niet zoveel als we de details niet weten. In Nederland zijn er ook veel meer besmettingen dan 20.000 per dag. Alleen hebben die mensen geen symptomen en worden dus niet getest.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 06:54 schreef asco het volgende:
[..]
24 september:
https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20200923_96592888
Natuurlijk niemand die zeker weet dat het daar aan ligt.
Tja wat is het precieze verhaal, dit komt van z'n dochter. Er staat dat hij wel terecht kon in Hilversum namelijk. Ziekenhuis Lelystad is ook sterk gereduceerd na het faillissement.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 07:41 schreef Jaeger85 het volgende:
https://www.destentor.nl/(...)eer-hadden~adf2dfdc/
Triest en vrees dat we dit soort verhalen meer gaan lezen de komende maanden...
10k meer dan gisteren? Dat kan ik niet rijmen met deze Tweet.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 07:42 schreef Dejannn het volgende:
Bijna 10k cases meer dan gisteren dus in België. Hoe kan dat toch ineens zó hard toenemen?
Week/weekendeffecten.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 07:42 schreef Dejannn het volgende:
Bijna 10k cases meer dan gisteren dus in België. Hoe kan dat toch ineens zó hard toenemen?
Belgie heeft nef als Duitsland een duidelijk weekpatroon met dagen die altijd lage en altijd hoge cijfers hebben.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 07:51 schreef Chia het volgende:
[..]
10k meer dan gisteren? Dat kan ik niet rijmen met deze Tweet.
[ twitter ]
Het percentage positief getest is maar met 1,2% gestegen ten opzichte van de dag ervoor?
Ik snap dus niet zo goed waarom wij niet meer proberen te experimenteren met dit soort dingen. Of wordt het wel gedaan en komt het gewoon niet in de media?quote:Op donderdag 29 oktober 2020 07:47 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Goed onderzoek met illustraties hoe het virus zich binnenshuis verspreid in verschillende settings.
https://english.elpais.co(...)e-air.html?ssm=TW_CC
Tja daar dacht ik ook aan, maar ik kon me alleen niet voorstellen dat er tussen woensdag en donderdag (of dinsdag en woensdag, net hoe je het beschouwt) nog zulke enorme verschillen zitten. Dit zijn juist de dagen waarbij ik qua binnenkomende testresultaten redelijk vergelijkbare aantallen verwacht, omdat die middenin de werkweek gewoon per werkdag worden gerapporteerd.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 07:55 schreef VoMy het volgende:
[..]
Belgie heeft nef als Duitsland een duidelijk weekpatroon met dagen die altijd lage en altijd hoge cijfers hebben.
Misschien dat laatste. Er wordt nu wel veel geld besteed aan goede ventilatie op scholen dus het kwartje lijkt te zijn gevallen inmiddels.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 07:59 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ik snap dus niet zo goed waarom wij niet meer proberen te experimenteren met dit soort dingen. Of wordt het wel gedaan en komt het gewoon niet in de media?
Gaat al de hele tijd zo in Belgie check maar op worldometers. Is echt een grafiek van pieken en dalen de hele tijd.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 08:01 schreef Chia het volgende:
[..]
Tja daar dacht ik ook aan, maar ik kon me alleen niet voorstellen dat er tussen woensdag en donderdag (of dinsdag en woensdag, net hoe je het beschouwt) nog zulke enorme verschillen zitten. Dit zijn juist de dagen waarbij ik qua binnenkomende testresultaten redelijk vergelijkbare aantallen verwacht, omdat die middenin de werkweek gewoon per werkdag worden gerapporteerd.
Dat wordt toch al een hhalf jaar gezegd?quote:Op donderdag 29 oktober 2020 08:06 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Ook opvallend is de verklaring dat het veel verspreid door praten/schreeuwen.
Precies. En daarom dus je bek houden in het stadion!quote:Op donderdag 29 oktober 2020 08:12 schreef VoMy het volgende:
[..]
Dat wordt toch al een hhalf jaar gezegd?
En een stille schoonmoeder met kerst.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 08:13 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Precies. En daarom dus je bek houden in het stadion!
quote:Op donderdag 29 oktober 2020 07:32 schreef crystal_meth het volgende:
In totaal 5924 patienten met covid-19 in de ziekenhuizen, meer dan de piek op 6 april (5759).
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/belgium/quote:Op donderdag 29 oktober 2020 07:51 schreef Chia het volgende:
[..]
10k meer dan gisteren? Dat kan ik niet rijmen met deze Tweet.
[ twitter ]
Het percentage positief getest is maar met 1,2% gestegen ten opzichte van de dag ervoor?
Die kunnen we dit jaar gewoon op mute zetten!quote:Op donderdag 29 oktober 2020 08:14 schreef xFriendx het volgende:
[..]
En een stille schoonmoeder met kerst.
Dat van zingen/schreewen was op zich toch wel redelijk snel bekend (of in ieder geval verdacht) door die ene wedstrijd in Italië? Atalanta vs. Valencia volgens mij.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 08:06 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Misschien dat laatste. Er wordt nu wel veel geld besteed aan goede ventilatie op scholen dus het kwartje lijkt te zijn gevallen inmiddels.
Wat mij betreft heeft elke publieke ruimte een ventilatiecertificaat, co2 meter en wordt goede ventilatie het derde belangrijke punt naast afstand houden en handen wassen.
Ook opvallend is de verklaring dat het veel verspreid door praten/schreeuwen.
Verklaart wel waarom er weinig besmettingen te herleiden zijn naar plekken waar veel gesproken wordt zoals het ov in japan, bibliotheek, bios en misschien zelfs ook supermarkten en sportscholen(op de groepslessen na).
En dan vandaag dus 21000 cases. Dus de grootste golf moet nog komen in enkele dagen.quote:
We hadden al een onderzoek opgezet met dat stadion. .Maar ja, daar kwam een kink in de kabel, dat is wel balen.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 08:18 schreef Kyran het volgende:
[..]
Dat van zingen/schreewen was op zich toch wel redelijk snel bekend (of in ieder geval verdacht) door die ene wedstrijd in Italië? Atalanta vs. Valencia volgens mij.
In ieder geval goed dat men dit soort dingen veel meer op gaat pakken. Ook bijvoorbeeld gewoon les geven met alle ramen en deuren open, desnoods met jassen aan, sjaal om, mondkapje en muts op. Klinkt gek, maar als dat er voor kan zorgen dat de scholen open kunnen blijven zonder dat er clusters ontstaan is het een kleine moeite.
Voor de horeca kan het een oplossing zijn om met strikte tijdslots te werken. Eten tussen 17:00 en 18:30, daarna iedereen er uit, goed laten doortochten en tussen 19:30 en 21:00 weer een nieuwe lading mensen naar binnen. Inclusief nieuwe medewerkers. Ja, het is even kut en niet fijn, maar het is gewoon niet anders.
Ik noem maar wat, gewoon even n.a.v. je post. Denk dat wij echt veel meer in dit soort oplossingen moeten gaan denken en hiermee moeten gaan experimenteren als wij z.s.m. weer een beetje naar normaal willen. Ook kunnen dit soort aanpassingen er voor zorgen dat wij veel langer met milde maatregelen kunnen blijven functioneren, zonder dat wij iedere paar weken weer een flinke stijging in de besmettingen krijgen.
Praten ook? Hoesten,niezen en in sommige situaties zingen/schreeuwen.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 08:12 schreef VoMy het volgende:
[..]
Dat wordt toch al een hhalf jaar gezegd?
En nu al een ernstig capaciteitsprobleem. Heb het echt te doen met ze....quote:Op donderdag 29 oktober 2020 08:22 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
En dan vandaag dus 21000 cases. Dus de grootste golf moet nog komen in enkele dagen.
Misschien een kans voor de silent disco.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 08:22 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Praten ook? Hoesten,niezen en in sommige situaties zingen/schreeuwen.
Stilte wordt ook niet echt benadrukt (behalve in de kuip) en ik heb niet het idee dat de meeste mensen dit weten echt een verschil kan maken.
Bv de bibliotheek is een veilige binnenplek dan, of de bios los van comedyfilms om maar wat te noemen.
Je kan besmet raken in een slecht geventileerde ruimte waar je langere tijd bent en veel wordt gesproken.
Zelfs wanneer je afstand houden.
Daarom is een cafe, vooral icm alcohol zo'n setting die echt niet kan helaas.
Dat is echt niet goed daar, de zorg is daar over het limiet heen terwijl 3 weken terug ze nog achter lagen op ons.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 08:22 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
En dan vandaag dus 21000 cases. Dus de grootste golf moet nog komen in enkele dagen.
Als het RIVM blijft kutten met hun systemen worden we misschien wel het braafste jongentje van de klas.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 08:29 schreef _serial_ het volgende:
Denk dat we wel kunnen stellen dat Nederland voorlopig niet langer het slechtste jongetje van de klas is. (afgezien van de ziekhuiscapaciteiten)
Uit het België topic:quote:Op donderdag 29 oktober 2020 08:24 schreef Momo het volgende:
[..]
Dat is echt niet goed daar, de zorg is daar over het limiet heen terwijl 3 weken terug ze nog achter lagen op ons.
Toch is dat opvallend wat mij betreft, rekening houdend met hoe dichtbevolkt en klein ons land is.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 08:29 schreef _serial_ het volgende:
Denk dat we wel kunnen stellen dat Nederland voorlopig niet langer het slechtste jongetje van de klas is. (afgezien van de ziekhuiscapaciteiten)
Ssst.... we zijn er nog niet!quote:Op donderdag 29 oktober 2020 08:29 schreef _serial_ het volgende:
Denk dat we wel kunnen stellen dat Nederland voorlopig niet langer het slechtste jongetje van de klas is. (afgezien van de ziekhuiscapaciteiten)
Eens.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 08:31 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Toch is dat opvallend wat mij betreft, rekening houdend met hoe dichtbevolkt en klein ons land is.
Daarom staat er ook voorlopigquote:
Sterk stukje nuance van Friedrich en Mierau op het geroeptoeter van het Red Team.quote:Arts-microbioloog en hoogleraar Alex Friedrich, geen Red Team-lid, beaamt dat Nederland qua timing wat kan leren van de oosterburen. "We moeten begrijpen hoelang wij mogen afwachten. Onze zorgcapaciteit reikt niet zover als die van andere landen. Hoeveel golven hebben we nodig om dat te begrijpen?"
Daarbij plaatst Friedrich wel meteen de kanttekening dat een volledig Duits beleid zeer waarschijnlijk zou falen in Nederland, doordat beide landen zich constant in andere fases van de epidemie bevinden en het simpelweg andere landen zijn. Ook Jochen Mierau, gezondheidseconoom en wetenschappelijk directeur bij de Aletta Jacobs School of Public Health, ziet niets in het "plotseling overnemen van het Duitse beleid".
Pfoe..... dat liegt er ook niet om zeg....quote:Op donderdag 29 oktober 2020 08:30 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Uit het België topic:
niet-IC IC
18/10: 2085 412
19/10: 2327 446
20/10: 2483 486
21/10: 2750 525
22/10: 3076 573
23/10: 3424 633
24/10: 3714 694
25/10: 4069 756
26/10: 4451 809
27/10: 4643 911
28/10: 4931 993
COR / België is nummer #1 van Europa
Gewoon alles deletenquote:Op donderdag 29 oktober 2020 08:29 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Als het RIVM blijft kutten met hun systemen worden we misschien wel het braafste jongentje van de klas.
Fijn dat die nuance er nu wel in staat, dat was eerder vaak ongenuanceerd copy paste van Red Teamquote:Op donderdag 29 oktober 2020 08:32 schreef chratnox het volgende:
https://www.nu.nl/coronav(...)nabeleid-volgen.html
[..]
Sterk stukje nuance van Friedrich en Mierau op het geroeptoeter van het Red Team.
En nog leuker "we weten niet wat en hoeveel we missen" - straks klopte het aantal gewoon (maar dat zal wel niet)quote:Op donderdag 29 oktober 2020 08:29 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Als het RIVM blijft kutten met hun systemen worden we misschien wel het braafste jongentje van de klas.
Friedrich is toch wel één van de beter gasten qua hoe hij dingen brengt.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 08:32 schreef chratnox het volgende:
https://www.nu.nl/coronav(...)nabeleid-volgen.html
[..]
Sterk stukje nuance van Friedrich en Mierau op het geroeptoeter van het Red Team.
Toch bekruipt mij het unheimische gevoel dat de herfstvakanties (noorden 2 weken geleden, rest van het land 1 week geleden) wel degelijk een grote rol meespelen in de lichte afvlakking, en dat het straks weer flink toe gaat nemen.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 08:32 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Het is verschrikkelijk voor de Belgen hoe het daar nu gaat.
Die krijgen nu het Bergamo scenario.
Voorlopig lijkt dit ons nog bespaard te blijven.
Naja Amsterdam kan niet van wekenlang rond de 500-700 naar 300 gaan in één dag, dus daar mist sowieso wel de helft aan cijfers.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 08:35 schreef _serial_ het volgende:
[..]
En nog leuker "we weten niet wat en hoeveel we missen" - straks klopte het aantal gewoon (maar dat zal wel niet)
Mwah.... ff meer dan 300 in A'dam is eh..... ongewoon inmiddels...quote:Op donderdag 29 oktober 2020 08:35 schreef _serial_ het volgende:
[..]
En nog leuker "we weten niet wat en hoeveel we missen" - straks klopte het aantal gewoon (maar dat zal wel niet)
Zou best kunnen. Weten we in ieder geval wat kan helpen om de cijfers te drukken.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 08:37 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Toch bekruipt mij het unheimische gevoel dat de herfstvakanties (noorden 2 weken geleden, rest van het land 1 week geleden) wel degelijk een grote rol meespelen in de lichte afvlakking, en dat het straks weer flink toe gaat nemen.
Ik hoor steeds meer mensen roeptoeteren dat we onze zorg "kapot hebben bezuinigd", de "menselijke maat" weg is, etcetera. Deze mensen gaan voorbij aan het feit dat het NL zorgsysteem in vergelijkende onderzoeken doorgaans uitstekend uit de bus komt en dat we al >10% van ons BBP aan zorg besteden en daarmee in de hogere regionen van Europa zitten.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 07:18 schreef Kyran het volgende:
[..]
Die bonus was een leuk gebaar, maar zelfs dat hebben ze uiteindelijk op een manier uitgevoerd dat het eerder een last werd voor zowel werkgever als werknemer.
Verdere loonsverhoging is leuk, maar daar los je op dit moment ook weinig mee op inderdaad en daarom kan ik mij best vinden in het standpunt van het kabinet hierover. Het is ook lastig om op korte termijn de problemen in de zorg op te lossen, maar hopelijk opent dit wel de ogen voor de toekomst.
De zorg in Nederland is goed geregeld, betaalbaar en uiterest efficiënt, maar als er ook maar iets gebeurt zijn wij de lul en is er geen ruimte om te schakelen.
...ondertussen ben ik vanmorgen wakker geworden met verkoudheidsklachten, dus maar even testje aangevraagd. Thuiswerken en wachten op resultaat dan maar. Verder voel ik mij goed, dus verwacht gewoon negatief, maar neem geen risico.
In Maart /April was het nog veel hoger enkel wist niemand de aantallenquote:Op donderdag 29 oktober 2020 01:22 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Ik merk dat ik me zo doodgegooid voel door cijfers van andere landen dat ik me eigenlijk afvraag of ze het nu heel veel slechter doen dan dat ze deden. Vind dat eigenlijk best wel erg dat je niet eens meer schrikt van aantallen.
opzich ook wel logisch, of nouja, begrijpelijk.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 08:42 schreef Jedi_Pimp het volgende:
Ik hoor steeds meer mensen roeptoeteren dat we onze zorg "kapot hebben bezuinigd", de "menselijke maat" weg is, etcetera
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |