Nee joh, deze Twitterheld heeft er veel beter zicht opquote:Op woensdag 28 oktober 2020 08:42 schreef Remco het volgende:
[..]
Ik denk dat Rutte en de Jonge toch wat meer kennis en rekenaars achter zich hebben dan Henk Jan Westeneng met 400 volgers.
Het probleem is dat defensie ook naar de tyfus is bezuinigd, dus die hebben bijna niemand.quote:
Misschien helpt "Adem in, adem uit" roepen wel net zo goed als een ventilator.quote:Op woensdag 28 oktober 2020 08:50 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Het probleem is dat defensie ook naar de tyfus is bezuinigd, dus die hebben bijna niemand.
Herrinner je je het "pang pang" roepen bij oefeningen nog omdat er geen geld is voor kogels? Dat dus...
Ja, een van de presets in de app heet "meeting" maar daarmee is de kleur exact rode buurt 😂🤣🤣quote:Op woensdag 28 oktober 2020 01:21 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Haha jaja als je een eiersnijder gaat kopen bij de Action kun je ook direct wat van die lampjes meenemen![]()
Had ik maar een zwembroek aan kunnen trekken vorige week! Op het park in Zeeland waar onze familie een huisje heeft wordt een nieuw zwembad gebouwd. Alles is klaar, alleen was nog niet gekeurd. Dus we mochten er niet in
edit: Zag ik nou 'bordeelrood'?Morgen naar de Action
![]()
Ik denk dat de rekenwonders van het RIVM wel prima zijn. Maak me echter wel zorgen of ze zich niet weer eens rijk rekenen. Vraag me af of ze goed in kunnen schatten hoe 'het volk' zich aan de maatregelen houdt, hoeveel personeel er ziek wordt, hoe de ernst/duur van de ziekte verder verloopt, etc. Zorgt natuurlijk wel voor een hoop variabelen.quote:Op woensdag 28 oktober 2020 08:49 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Nee joh, deze Twitterheld heeft er veel beter zicht op
Op nu.nl staat nu een bericht dat de snelteststraten eind november uitgerold zijn.quote:Op woensdag 28 oktober 2020 08:52 schreef Kyran het volgende:
Denk dat veel mensen nu wel in zouden zijn voor 3-4 weken harde lockdown, zodat men in december wat meer vrijheden zouden hebben. In ieder geval met iets meer man bijelkaar mogen komen.
Alleen zou het pas echt goed kunnen werken als de overheid dan in november alles op alles zet op BCO- en testcapaciteit dusdanig te vergroten dat men in december echt binnen 24h getest kan worden en 24h na de test resultaat heeft en dat BCO veel effectiever uitgevoerd kan worden. Anders zit je in week 2 van januari in precies zelfde situatie als nu.
Toch blijven beleidsmakers worstelen met 'fuckbuddies' te omschrijven.quote:Op woensdag 28 oktober 2020 08:50 schreef quirina het volgende:
https://www.hln.be/binnen(...)-de-vorige~a166e2c8/
Niet echt fijn. En Nederland kan ook al niet ondersteunen.
Ik ben niet onder de indruk van Henks ggplot.quote:Op woensdag 28 oktober 2020 08:27 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Ik lees toch veel twijfels over de Jonge's uitspraak dat deze momenteel zo rond 0,88 zou zijn.
[ twitter ]
Omdat mensen altijd de schuld op anderen willen schuiven. Het is de schuld van een vleermuisvretende poepchinees, van vakantiegangers in Italië, van Rutte, van jongeren die blijven feesten etc. Kijk naar Amerika, waar iedereen ranzig dik is en dan vragen ze zich nog af waarom ze zoveel zieken en doden hebben.quote:Op woensdag 28 oktober 2020 08:05 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Vitamine d, c + zink combo idd.
Covid kan je zien als een biologische oorlog wanneer je besmrt wordt.
Dus waarom niet je immuunsysteem zo goed mogelijk hebben?
Afvallen, fit blijven, vitamines nemen, goed slapen en geen ongezonde levensstijl hebben zoals bv roken.
Al vaker geroepen dat dit deel heel onderbelicht is het zorgen van een slechter ziekteverloop.
Terwijl als je de ziekenhuizen niet wil overbelasten het juist belangrijk kan zijn.
We zijn veel te veel bezig met het voorkomen van besmettingen ipv ook te zorgen dat je er zo goed mogelijk doorheen komt. Zelfs al helpt het maar een deel dan nog zou je het moeten stimuleren.
Of een neukertje naast je huwelijks partner hahaquote:Op woensdag 28 oktober 2020 08:59 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Toch blijven beleidsmakers worstelen met 'fuckbuddies' te omschrijven.
"Je moet nog een kleine groep kunnen zien op afstand en één knuffelcontact buiten gezin kunnen hebben. Dat is voor alleenstaanden belangrijk signaal.”
Ik heb een licht(therapie)lamp besteld en die is gisteren binnen gekomen.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 23:38 schreef Mammietje het volgende:
Waren er eigenlijk ook nog lichtpuntjes vandaag?
Geloof dat ik ze gemist heb...
Eén knuffelcontact buiten het gezinquote:Op woensdag 28 oktober 2020 08:59 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Toch blijven beleidsmakers worstelen met 'fuckbuddies' te omschrijven.
"Je moet nog een kleine groep kunnen zien op afstand en één knuffelcontact buiten gezin kunnen hebben. Dat is voor alleenstaanden belangrijk signaal.”
Vingerwijzen is een reflex als je eigenlijk weet dat je zelf ook niet je zaakjes 100% op orde hebt.quote:Op woensdag 28 oktober 2020 09:00 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Omdat mensen altijd de schuld op anderen willen schuiven. Het is de schuld van een vleermuisvretende poepchinees, van vakantiegangers in Italië, van Rutte, van jongeren die blijven feesten etc. Kijk naar Amerika, waar iedereen ranzig dik is en dan vragen ze zich nog af waarom ze zoveel zieken en doden hebben.
Dan hoop je dat mensen nu eindelijk eens inzien dat gezond leven veel nut heeft. Maar nee hoor, ze wachten wel tot een vaccinDit is de manier om de hele mensheid uiteindelijk naar de klote te helpen, een stel luie smerige zwakke vetzakken zonder enig immuunsysteem.
Top!quote:Op woensdag 28 oktober 2020 09:01 schreef Salina het volgende:
[..]
Ik heb een licht(therapie)lamp besteld en die is gisteren binnen gekomen.![]()
Dat noem ik nog eens een lichtpuntje.
Goed tegen de winterdepressie o.a.
Vitamine D slik ik ook trouwens. Kijken of het helpt.
quote:Op woensdag 28 oktober 2020 09:02 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Eén knuffelcontact buiten het gezin
Ik denk toch dat de meesten daar niet zo makkelijk niet mee wegkomen bij hun vrouw
"Ja maar schatje, we doe alleen maar knuffelen, echt waar".
"Oh dan is het goed".
Het RIVM berekend de R niet alleen op basis van besmettingen maar ook op ziekenhuisopnames etc.quote:Op woensdag 28 oktober 2020 08:27 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Ik lees toch veel twijfels over de Jonge's uitspraak dat deze momenteel zo rond 0,88 zou zijn.
[ twitter ]
Ja gooi en vechtstreek is het ergste.quote:Op woensdag 28 oktober 2020 09:05 schreef Bosbeetle het volgende:
Oef ik schrik van de huidige riooleringswaarden
https://coronadashboard.rijksoverheid.nl/landelijk/rioolwater
Ik had gehoopt op een dip of afvlakking dit meetpunt.
Ook dat, maar als je op enig moment zelf je zooi op orde hebt dien je je samenleving en economie te beschermen tegen het externe gevaar dat ligt bij de landen die nog hoog zitten qua besmettingsgevallen.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 21:16 schreef Predator40 het volgende:
[..]
dat is 1 van de maatregelen om die R echt naar beneden te krijgen.....maargoed kan allemaal niet in NL
Wijst er één vinger naar de ander, wijzen er minimaal 3 naar jezelfquote:Op woensdag 28 oktober 2020 09:03 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Vingerwijzen is een reflex als je eigenlijk weet dat je zelf ook niet je zaakjes 100% op orde hebt.
Niet heel verrassend toch?quote:Op woensdag 28 oktober 2020 09:07 schreef Whiskers2009 het volgende:
Was deze al gepost? Het OMT verwacht een negatief reisadvies voor de kerstvakantie: https://www.ad.nl/dossier(...)stvakantie~a28223b3/
In China kan dat, hier niet.quote:Op woensdag 28 oktober 2020 09:09 schreef Pharkus het volgende:
Aangezien dit toch een hele speeltuin van sociaal wetenschappelijk onderzoek lijkt te worden. Ik zou willen voorstellen om over 1 week gewoon 1 grote stad, degene met de slechtste cijfers, gewoon helemaal op slot te gooien voor 2 weken. Binnenzitten, niemand in / uit de stad, zoals Wuhan was. Eens kijken wat dat teweeg brengt.
quote:Op woensdag 28 oktober 2020 09:09 schreef Pharkus het volgende:
Aangezien dit toch een hele speeltuin van sociaal wetenschappelijk onderzoek lijkt te worden. Ik zou willen voorstellen om over 1 week gewoon 1 grote stad, degene met de slechtste cijfers, gewoon helemaal op slot te gooien voor 2 weken. Binnenzitten, niemand in / uit de stad, zoals Wuhan was. Eens kijken wat dat teweeg brengt.
Dus op 25-10 was er nog geen vermindering te zien, begrijp ik dat goed?quote:Op woensdag 28 oktober 2020 09:05 schreef Bosbeetle het volgende:
Oef ik schrik van de huidige riooleringswaarden
https://coronadashboard.rijksoverheid.nl/landelijk/rioolwater
Ik had gehoopt op een dip of afvlakking dit meetpunt.
Alleen als we er een leuke live tv show met bekendmaking van maken, dan houden we het nog een beetje spannend.quote:Op woensdag 28 oktober 2020 09:09 schreef Pharkus het volgende:
Aangezien dit toch een hele speeltuin van sociaal wetenschappelijk onderzoek lijkt te worden. Ik zou willen voorstellen om over 1 week gewoon 1 grote stad, degene met de slechtste cijfers, gewoon helemaal op slot te gooien voor 2 weken. Binnenzitten, niemand in / uit de stad, zoals Wuhan was. Eens kijken wat dat teweeg brengt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |