Denk dat dat te prefereren is boven een land dat 30% in welvaart achteruit gegaan is.quote:Op zondag 25 oktober 2020 12:06 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Interessante hypothese... echter zullen ze dan ook moeten accepteren dat mensen uiteindelijk in de gangen van (overvolle) ziekenhuizen sterven? Of de lijkzakken echt voor de deuren zullen liggen op een gegeven moment? Dat soort beelden zullen namelijk via de grote nieuwszenders overal ter wereld rondgaan, en wat voor signaal geef je dan als land af?
Wat verwacht je dat er gebeurt als we alles opengooien? Dat mensen gezellig uit eten blijven gaan en lekker shoppen terwijl iedere familie wel iemand heeft die dringend medische hulp nodig heeft, maar niet meer in een ziekenhuis terecht kan omdat die compleet overspoeld zijn?quote:Op zondag 25 oktober 2020 12:04 schreef Elan het volgende:
[..]
Tenzij ze niet anders kunnen, wij hebben weliswaar redelijk diepe zakken hier, maar in veel landen staat het water inmiddels aan de lippen. Ook binnen de EU. Die gaan dan gewoon voor groepsimmuniteit in plaats van een jaar wachten op een vaccin.
Groepsimmuniteit is allang achterhaald, aangezien mensen die Corona gehad hebben het ook gewoon een tweede keer kunnen krijgen.quote:Op zondag 25 oktober 2020 12:04 schreef Elan het volgende:
[..]
Tenzij ze niet anders kunnen, wij hebben weliswaar redelijk diepe zakken hier, maar in veel landen staat het water inmiddels aan de lippen. Ook binnen de EU. Die gaan dan gewoon voor groepsimmuniteit in plaats van een jaar wachten op een vaccin.
Ik denk dat landen waar het water echt aan de lippen staat de risicogroepen nog strikter af gaan schermen van de rest van de bevolking. Dat het enige wat ze dan nog kunnen doen als ze een lockdown financieel niet aan kunnen. Dat betekent dat de kwetsbare groepen hopelijk niet door het virus getroffen worden maar dan nog is de prijs hoog want de eenzaamheid zal nog meer toe gaan slaan.quote:Op zondag 25 oktober 2020 12:06 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Interessante hypothese... echter zullen ze dan ook moeten accepteren dat mensen uiteindelijk in de gangen van (overvolle) ziekenhuizen sterven? Of de lijkzakken echt voor de deuren zullen liggen op een gegeven moment? Dat soort beelden zullen namelijk via de grote nieuwszenders overal ter wereld rondgaan, en wat voor signaal geef je dan als land af?
Wedden dat er dan ook grote ophef zal ontstaan (door dezelfde mensen die zeggen dat dit maar een griepje is)?quote:Op zondag 25 oktober 2020 12:06 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Interessante hypothese... echter zullen ze dan ook moeten accepteren dat mensen uiteindelijk in de gangen van (overvolle) ziekenhuizen sterven? Of de lijkzakken echt voor de deuren zullen liggen op een gegeven moment? Dat soort beelden zullen namelijk via de grote nieuwszenders overal ter wereld rondgaan, en wat voor signaal geef je dan als land af?
Alsof je in de praktijk daadwerkelijk effectief alle risicogroepen kunt isoleren, apart houden van de samenleving... Nog zo'n onrealistisch idee dat ik vaak voorbij zie komen.quote:Op zondag 25 oktober 2020 12:09 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Ik denk dat landen waar het water echt aan de lippen staat de risicogroepen nog strikter af gaan schermen van de rest van de bevolking. Dat het enige wat ze dan nog kunnen doen als ze een lockdown financieel niet aan kunnen. Dat betekent dat de kwetsbare groepen hopelijk niet door het virus getroffen worden maar dan nog is de prijs hoog want de eenzaamheid zal nog meer toe gaan slaan.
Hoeveel zijn dat er? 50 op miljoenen mensen?quote:Op zondag 25 oktober 2020 12:08 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Groepsimmuniteit is allang achterhaald, aangezien mensen die Corona gehad hebben het ook gewoon een tweede keer kunnen krijgen.
Niemand wil zich als zodanig vrijwillig oud noch kwetsbaar noemen.quote:Op zondag 25 oktober 2020 11:58 schreef leolinedance het volgende:
Onze supermarkt heeft 2 uur winkelen voor ouderen ingesteld. 8-9 en 19-20 volgens mij.
En wat zie ik rond spitsuur om 17:00? De halve supermarkt vol ouderen
dat kan zeker maar de effecten zijn enormquote:Op zondag 25 oktober 2020 12:11 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Alsof je in de praktijk daadwerkelijk effectief alle risicogroepen kunt isoleren, apart houden van de samenleving... Nog zo'n onrealistisch idee dat ik vaak voorbij zie komen.
Dat doen ze nu al. Ze roepen nu al dat ons afgeschaalde gezondheidszorg de schuld is van de bezuinigingen, terwijl ze ook roepen dat alles maar open moet.quote:Op zondag 25 oktober 2020 12:09 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Wedden dat er dan ook grote ophef zal ontstaan (door dezelfde mensen die zeggen dat dit maar een griepje is)?
Ik heb het vanaf het begin af aan al gezegd. Dat vaccin gaat er waarschijnlijk niet komen en als het er komt zal het niet de uitweg zijn. De enige uitweg zal acceptatie zijn. Hell, hier in Nederland zie je het gewoon al gebeuren. Ondanks alle goedbedoelde maatregelen doet iedereen gewoon waar hij/zij zin in heeft.quote:Op zondag 25 oktober 2020 12:08 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Wat verwacht je dat er gebeurt als we alles opengooien? Dat mensen gezellig uit eten blijven gaan en lekker shoppen terwijl iedere familie wel iemand heeft die dringend medische hulp nodig heeft, maar niet meer in een ziekenhuis terecht kan omdat die compleet overspoeld zijn?
Denk je echt dat het goed is voor onze economie om alles open te gooien?
Volgens mij zijn het aantal gerapporteerde gevallen beperkt. In Nederland laatst ook een vrouw, maar die onderging een chemokeur. Dat gooit je immuunsysteem dermate op de koop dat je daarin ook de oorzaak van een tweede besmetting kan zoeken.quote:Op zondag 25 oktober 2020 12:11 schreef RipCity het volgende:
[..]
Hoeveel zijn dat er? 50 op miljoenen mensen?
schijnt sowieso niet "te way to go" te zijn omdat het teveel mensenlevens en tijd kost, ben je jaren bezig.quote:Op zondag 25 oktober 2020 12:11 schreef RipCity het volgende:
[..]
Hoeveel zijn dat er? 50 op miljoenen mensen?
Je hebt geen idee waar je over praat. Net zoals je geen idee hebt wat de gevolgen zouden zijn als we 'het virus maar accepteren en alles open gooien'.quote:Op zondag 25 oktober 2020 12:14 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Ik heb het vanaf het begin af aan al gezegd. Dat vaccin gaat er waarschijnlijk niet komen en als het er komt zal het niet de uitweg zijn. De enige uitweg zal acceptatie zijn. Hell, hier in Nederland zie je het gewoon al gebeuren. Ondanks alle goedbedoelde maatregelen doet iedereen gewoon waar hij/zij zin in heeft.
Er komt gewoon een tijd dat we langzaamaan weer alles opengooien omdat we het virus toch niet kunnen controleren zoals we dat graag zouden willen. Wat mij betreft hadden we die groepsimmuniteit afgelopen zomer al enigszins opgebouwd middels de jeugd.
Nou ehh, weet niet voor wie jij denkt te spreken, maar mijn vrouw en ik doen écht niet waar we maar zin in hebben. En de meeste vrienden/collega's van ons ook niet, uitzonderingen daargelaten.quote:Op zondag 25 oktober 2020 12:14 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Ik heb het vanaf het begin af aan al gezegd. Dat vaccin gaat er waarschijnlijk niet komen en als het er komt zal het niet de uitweg zijn. De enige uitweg zal acceptatie zijn. Hell, hier in Nederland zie je het gewoon al gebeuren. Ondanks alle goedbedoelde maatregelen doet iedereen gewoon waar hij/zij zin in heeft.
Nee, dat is onrealistisch. Ook chronisch zieken en gehandicapten, mensen ver onder de 60, horen bij risicogroepen.quote:Op zondag 25 oktober 2020 12:13 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
dat kan zeker maar de effecten zijn enorm
quote:Op zondag 25 oktober 2020 11:17 schreef Neef_Wuppie het volgende:
[..]
Allemaal van die vaders met lelijke rugtassen met zelf gesmeerde bammetjes erin
Ik ben er wel blij mee als mantelzorger als ik rustig kan boodschappen doen in zon uurtje.quote:Op zondag 25 oktober 2020 12:12 schreef Vallon het volgende:
[..]
Niemand wil zich als zodanig vrijwillig oud noch kwetsbaar noemen.
Beter dat winkeluur benoemen als "exclusive-spacetime".
je moet dit in een context lezen. Ik zei dat als landen het water economisch zo hoog aan de lippen staat dat ze de boel open moeten gooien ze er dan waarschijnlijk voor zullen kiezen de kwetsbare groepen nog strikter af te gaan scheiden om te voorkomen dat de zorg compleet vast loopt.quote:Op zondag 25 oktober 2020 12:16 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Nee, dat is onrealistisch. Ook chronisch zieken en gehandicapten, mensen ver onder de 60, horen bij risicogroepen.
Je kunt niet pakweg 70% van de samenleving de volledige vrijheid geven en tegelijkertijd de overige 30% volledig isoleren omdat je contactmomenten niet kunt voorkomen.
We zullen het wel gaan zien zou ik zeggen. Op deze manier aanmodderen heeft ook weinig zin.quote:Op zondag 25 oktober 2020 12:16 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Je hebt geen idee waar je over praat. Net zoals je geen idee hebt wat de gevolgen zouden zijn als we 'het virus maar accepteren en alles open gooien'.
Gelukkig gaan we nooit merken hoe dat is, want onze politiek heeft wel meer dan 2 hersencellen en we gaan dus nooit alle maatregelen opheffen en 'het maar accepteren'.
Ben jij al zo oud dan?quote:Op zondag 25 oktober 2020 12:17 schreef Predator40 het volgende:
[..]
Ik ben er wel blij mee als mantelzorger als ik rustig kan boodschappen doen in zon uurtje.
maar het blijkt dat iedereen gewoon boodschappen kan doen inclusief de tokkie gezinnen die schijt aan alles hebben.
Het is helaas normaal menselijk gedrag om jezelf aan te praten dat het wel een verkoudheidje is. Niemand wil graag 14 dagen lang binnen zitten. Nu lees ik ook dat Thuiszorg al die tijd wel binnen is geweest. Die zouden daarin een prominentere rol kunnen spelen om ouderen te stimuleren zich te laten testen en toch binnen te houden.quote:Op zondag 25 oktober 2020 11:18 schreef Jaeger85 het volgende:
Als ik dit soort verhalen van huisartsen lees vind ik het niet vreemd dat het virus zich zo snel verspreid.
[..]
[..]
https://www.tubantia.nl/e(...)apje-nu-af~add245dd/
Niet eens altijd onwil, maar wel cognitieve dissonantie dat ze corona zouden kunnen hebben, met alle gevolgen van dien. Vooral dat eerste voorbeeld zou tot een flinke cluster met ziekenhuisopnames en doden kunnen leiden.
2021 is sowieso een verloren jaar. Stel het vaccin deugd, dan duurt het nog wel even voordat een significant gedeelte van de bevolking is gevaccineerd.quote:Op zondag 25 oktober 2020 11:49 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Reken er nou maar gewoon op dat ook 2021 een ‘verloren’ jaar gaat worden, dan kan het alleen maar mee vallen.
Ik durf jouw rustig een levenslang fok! abbo aan te bieden dat Rutte nooit alle maatregelen op gaat zeggen omdat de economie te slecht gaat. GAAT NOOIT GEBEUREN.quote:Op zondag 25 oktober 2020 12:18 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
We zullen het wel gaan zien zou ik zeggen. Op deze manier aanmodderen heeft ook weinig zin.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |