of de Bosniersquote:Op zondag 18 oktober 2020 19:48 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Misschien moet je eens aan de Palestijnen, Rohingya en Oeigoeren vragen hoeveel ze hebben gemerkt van dat broederschapsgevoel, in hun respectievelijke regio's vol moslimbroeders.
Dat is geen vergelijking. Sinds het jaar 1909 zijn de moslims verslagen(jewish coup tegen de Ottomanen). Er is geen kalifaat meer sinds die tijd. Dus moslims waren lange tijd easy targets. Sinds de 2016 revolutie in Turkije komt daar nu dus een zeer groot verandering in.quote:
jajaquote:Op zondag 18 oktober 2020 20:55 schreef warwarandwar het volgende:
[..]
Dat is geen vergelijking. Sinds het jaar 1909 zijn de moslims verslagen(jewish coup tegen de Ottomanen). Er is geen kalifaat meer sinds die tijd. Dus moslims waren lange tijd easy targets. Sinds de 2016 revolutie in Turkije komt daar nu dus een zeer groot verandering in.
jajaquote:Op zondag 18 oktober 2020 20:55 schreef warwarandwar het volgende:
Dat is geen vergelijking. Sinds het jaar 1909 zijn de moslims verslagen(jewish coup tegen de Ottomanen). Er is geen kalifaat meer sinds die tijd. Dus moslims waren lange tijd easy targets. Sinds de 2016 revolutie in Turkije komt daar nu dus een zeer groot verandering in.
Ze hebben de soundtrack overeen laten komen met de explosies. Dat zouden ze niet moeten doen. Armeniërs waren begonnen met soundtracks bij filmpjes.quote:Op zondag 18 oktober 2020 20:58 schreef warwarandwar het volgende:
Nieuwe beelden. Opnieuw Turkse drones die alles vernietigen:
[ twitter ]
Waarom reageer je op zulke berichten? Gewoon negeren. Hij is al 80x gebanned met zijn 100 clones. Hij is een trol die aandacht zoekt.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 15% gewijzigd door sp3c op 18-10-2020 22:42:42 ]Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
quote:Op zondag 18 oktober 2020 22:10 schreef sp3c het volgende:
punt blijft wel staan overigens, het is niet dat mensen naar de wapens gaan grijpen omdat ze wel eens de Koran open slaan en er ergens moslims worden beschoten, dat is maar een heel select groepje totale idioten en dat zijn meestal de eersten die dood gaan en geen hond die er een reet om geeft, je mag blij zijn als hun moedertjes te weten komen wat er gebeurt is met hun kind
die gasten in Rusland zijn vooral Russisch en daarna moslim ... die gaan echt niet ineens gillend naar fucking Azerbejan om te solliciteren in het leger als dit misgaat want dat deden ze in het verleden ook niet voor Bosnie of voor noem het maar op
en terecht ook, fuck die shit manIran stuurde tijdens de Bosnië oorlog jihadisten naar dat gebied.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik begrijp niet hoe een man als Pashinyan nog koste wat het kost zich niet terug trekt uit zijn buurland. Hij is eigenlijk verantwoordelijk voor alle doden onder de AR soldaten die elke dag met bosjes vallen door de drones. Een regeringsleider die zich laat leiden door koppigheid in plaats van zijn zuivere verstand te gebruiken.quote:Op zondag 18 oktober 2020 20:54 schreef warwarandwar het volgende:
Huidige militaire situatie Karabagh:
[ afbeelding ]
Het is bijna voorbij.
Ben je klaar met trollen? Jij loopt van alles te ratelen waar 99% van de moslims geen behoefte aan heeft.quote:Op zondag 18 oktober 2020 20:55 schreef warwarandwar het volgende:
[..]
Dat is geen vergelijking. Sinds het jaar 1909 zijn de moslims verslagen(jewish coup tegen de Ottomanen). Er is geen kalifaat meer sinds die tijd. Dus moslims waren lange tijd easy targets. Sinds de 2016 revolutie in Turkije komt daar nu dus een zeer groot verandering in.
De Armeense leiderschap beweert dat als Karabagh valt dat er dan een genocide zou plaats vinden tegen de Armenen. Vreemd maar waar.quote:Op zondag 18 oktober 2020 22:49 schreef EenAndereWeg het volgende:
[..]
Ik begrijp niet hoe een man als Pashinyan nog koste wat het kost zich niet terug trekt uit zijn buurland. Hij is eigenlijk verantwoordelijk voor alle doden onder de AR soldaten die elke dag met bosjes vallen door de drones. Een regeringsleider die zich laat leiden door koppigheid in plaats van zijn zuivere verstand te gebruiken.
Als hij staatsleider was geweest in Nederland in 1940 had hij ook Amsterdam en Utrecht plat laten bombarderen door de Duitsers denk ik in plaats van rationeel na te denken en zich tactisch over te geven.
dienstplichtigen voor zover dat wat betekend in dat soort landenquote:Op zondag 18 oktober 2020 22:46 schreef warwarandwar het volgende:
[..]
Iran stuurde tijdens de Bosnië oorlog jihadisten naar dat gebied.
Die vent is helemaal de weg kwijt..quote:Op zondag 18 oktober 2020 22:51 schreef warwarandwar het volgende:
[..]
De Armeense leiderschap beweert dat als Karabagh valt dat er dan een genocide zou plaats vinden tegen de Armenen. Vreemd maar waar.
Iran was de aller eerste die mee hielp en hezbollah deed ook mee. Turkije was die gene die het meeste schade bracht aan de Serven doordat die een onderdeel was van de NATO. Er zijn ontelbaar aantal bommen gedropt op de hoofden van Serven door de Turkse luchtmacht.quote:Op zondag 18 oktober 2020 22:52 schreef sp3c het volgende:
[..]
dienstplichtigen voor zover dat wat betekend in dat soort landen
gedwongen en ze hebben niet of nauwelijks meegevochten
lolquote:Op zondag 18 oktober 2020 22:56 schreef warwarandwar het volgende:
[..]
Iran was de aller eerste die mee hielp en hezbollah deed ook mee. Turkije was die gene die het meeste schade bracht aan de Serven doordat die een onderdeel was van de NATO. Er zijn ontelbaar aantal bommen gedropt op de hoofden van Serven door de Turkse luchtmacht.
Zelfs deze klein beetje hulp vind ik wel redelijk goed. Er was toen nog geen vrije Turkije. Als die oorlog in Bosnië vandaag plaats zou vinden dan zou Turkije all-out meedoen net zoals bijv in Libië.
Armenen worden hierdoor bang gemaakt met de hoop dat dit ervoor zorgt dat ze allen richting de frontlinies gaan. Er gaat helemaal geen genocide plaats vinden. Sterker nog , als Armenië vandaag nog terugtrekt dan zou de oorlog nu stoppen.quote:Op zondag 18 oktober 2020 22:56 schreef EenAndereWeg het volgende:
[..]
Die vent is helemaal de weg kwijt..
En wat te zeggen over diaspora Armeniërs die ook koste wat kost pleiten voor het voortzetten van een illegale bezetting. Zie interview hierboven.quote:Op zondag 18 oktober 2020 22:49 schreef EenAndereWeg het volgende:
[..]
Ik begrijp niet hoe een man als Pashinyan nog koste wat het kost zich niet terug trekt uit zijn buurland. Hij is eigenlijk verantwoordelijk voor alle doden onder de AR soldaten die elke dag met bosjes vallen door de drones. Een regeringsleider die zich laat leiden door koppigheid in plaats van zijn zuivere verstand te gebruiken.
Als hij staatsleider was geweest in Nederland in 1940 had hij ook Amsterdam en Utrecht plat laten bombarderen door de Duitsers denk ik in plaats van rationeel na te denken en zich tactisch over te geven.
Antwoord hierop heb ik al gegeven. Er was toen buiten Iran om geen islamitische onafhankelijke land. Daarom zag je toen een milde islamitische interventie. Vanaf nu zal het steeds zwaarder en zwaarder worden. Hoe meer plekken Erdogan bevrijdt hoe groter die sneeuwbal zal worden.quote:Op zondag 18 oktober 2020 22:57 schreef sp3c het volgende:
[..]
lol
de Turkse luchtmacht deed helemaal niets en de Iraanse 'vrijwilligers' gingen direct op de trein naar buiten Bosnie
wat je zegt is gewoon niet waar, de Turkse luchtmacht was en is een laagvlieger in NAVOquote:Op zondag 18 oktober 2020 22:59 schreef warwarandwar het volgende:
[..]
Antwoord hierop heb ik al gegeven. Er was toen buiten Iran om geen islamitische onafhankelijke land. Daarom zag je toen een milde islamitische interventie. Vanaf nu zal het steeds zwaarder en zwaarder worden. Hoe meer plekken Erdogan bevrijdt hoe groter die sneeuwbal zal worden.
Ik volg dit conflict een beetje vanuit mijn luie stoel en het valt me gewoon op dat degenen die het hardst roepen dat AR daar moet blijven vechten nooit naar het front (zullen) gaan zoals Pashinyan en de diaspora Armeniërs. Laat hun de dronen koppen ofzo in plaats van de soldaten van 19 en 20 jaar die ervoor moeten opdraaien.quote:Op zondag 18 oktober 2020 22:58 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
En wat te zeggen over diaspora Armeniërs die ook koste wat kost pleiten voor het voortzetten van een illegale bezetting. Zie interview hierboven.
Klopt. Onze helden vertrokken vanaf Villafranca in Italië en behoorden tot de besten.quote:Op zondag 18 oktober 2020 23:04 schreef sp3c het volgende:
[..]
wat je zegt is gewoon niet waar, de Turkse luchtmacht was en is een laagvlieger in NAVO
daar hebben/hadden ze hun redenen voor en die zijn alleszins begrijpelijk (problemen binnen de eigen landsgrenzen met voornamelijk Koerdische strijdgroepen) en dat is wat het is ... ga dan niet doen alsof ze de Serven helemaal stukgegooid hebben want dat hebben ze niet
1995 niet en in 1999 ook niet en daar tussendoor deed niemand niets
Nederland deed veel meer
Belgie deed meer
fucking Portugal deed meer
je zag geen enkele Islamitische interventie op de Balkan, het was de VN, NATO, niemand
Nogmaals , Turkije was toen nog geen bevrijdt land. Het was maar een stomme kolonietje waarbij het uitvinden van technologie verboden was. Enige wat er wel mocht gebeuren is militaire staatsgrepen waarna banken leeg werden geroofd om met dat geroofde geld het westen te voeden. Net zoals wat Frankrijk doet in Afrika. Laat een coup plegen en rooft de centrale banken leeg.quote:Op zondag 18 oktober 2020 23:04 schreef sp3c het volgende:
[..]
wat je zegt is gewoon niet waar, de Turkse luchtmacht was en is een laagvlieger in NAVO
daar hebben/hadden ze hun redenen voor en die zijn alleszins begrijpelijk (problemen binnen de eigen landsgrenzen met voornamelijk Koerdische strijdgroepen) en dat is wat het is ... ga dan niet doen alsof ze de Serven helemaal stukgegooid hebben want dat hebben ze niet
1995 niet en in 1999 ook niet en daar tussendoor deed niemand niets
Nederland deed veel meer
Belgie deed meer
fucking Portugal deed meer
je zag geen enkele Islamitische interventie op de Balkan, het was de VN, NATO, niemand
jajaquote:Op zondag 18 oktober 2020 23:08 schreef warwarandwar het volgende:
[..]
Nogmaals , Turkije was toen nog geen bevrijdt land. Het was maar een stomme kolonietje waarbij het uitvinden van technologie verboden was. Enige wat er wel mocht gebeuren is militaire staatsgrepen waarna banken leeg werden geroofd om met dat geroofde geld het westen te voeden. Net zoals wat Frankrijk doet in Afrika. Laat een coup plegen en rooft de centrale banken leeg.
en Avianoquote:Op zondag 18 oktober 2020 23:07 schreef EenAndereWeg het volgende:
[..]
Klopt. Onze helden vertrokken vanaf Villafranca in Italië en behoorden tot de besten.
Was dat niet paars?quote:Op zondag 18 oktober 2020 23:15 schreef sp3c het volgende:
en dat was een links (pvda?) kabinet dus voordat rechts de hele boel in de uitverkoop heeft gedaan
Armenen roepen telkens hetzelfde. Er gaat een Armeense genocide plaats vinden. Zie:quote:Op zondag 18 oktober 2020 22:56 schreef EenAndereWeg het volgende:
[..]
Die vent is helemaal de weg kwijt..
Klopt. Volgens mij hadden de Turken 0% inbreng in Bosnië destijds.quote:Op zondag 18 oktober 2020 23:10 schreef sp3c het volgende:
[..]
en Aviano
enige reden dat er niet meer Nederlanders actief waren was omdat de Italianen zelf ook mee wilden doen
Turkije of welke islamitische interventie ook was nergens te bekennen, het westen moest dat maar oplossen want link enzo omdat de Serven wel terugschoten
volgens mij paars idd, Nederland had 18 toestellen in de voorste linie die daadwerkelijk luchtdoelraketten moesten ontwijken om doelen te raken terwijl Turkije met net zoveel toestellen achterin nutteloze backfill acties uitvoerden boven de Adriatic voor het geval dat de Serven Italie aan wilden vallen ofzoquote:
Dat zou kunnen. Turkije voor het jaar 2016 neem ik niet serieus. Direct nadat de Britse handlangers zijn gearresteerd in 2016 is Turkije pas begonnen met serieuze militaire offensieven. 1 maand na de arrestatie van al die Britse handlangers ging Turkije militair op avontuur in Syrië. Daarna kwam er ook nog een militaire interventie in Somalië en Qatar en daarna Libië en nu in Karabagh.quote:Op zondag 18 oktober 2020 23:22 schreef EenAndereWeg het volgende:
[..]
Klopt. Volgens mij hadden de Turken 0% inbreng in Bosnië destijds.
Dat is een aloude tactiek. Het volk bang maken voor een 'gevaar' dan doen ze wat je wilt.quote:Op zondag 18 oktober 2020 23:19 schreef warwarandwar het volgende:
[..]
Armenen roepen telkens hetzelfde. Er gaat een Armeense genocide plaats vinden. Zie:
https://artsakh.news/en/news/190146
Dat genocide woordje wordt iedere keer herhaald.
jaja blablablaquote:Op zondag 18 oktober 2020 23:26 schreef warwarandwar het volgende:
[..]
Dat zou kunnen. Turkije voor het jaar 2016 neem ik niet serieus. Direct nadat de Britse handlangers zijn gearresteerd in 2016 is Turkije pas begonnen met serieuze militaire offensieven. 1 maand na de arrestatie van al die Britse handlangers ging Turkije militair op avontuur in Syrië. Daarna kwam er ook nog een militaire interventie in Somalië en Qatar en daarna Libië en nu in Karabagh.
Erdogan riep al sinds 2011 voor een militaire interventie in Syrië. Alleen het leger luisterde niet. Dat noem je dus koloniale praktijken. Hoe kan het zo zijn dat een leger , die maar een orgaantje is van de staat , de staatshoofd niet luistert? Pas vanaf die grootschalige zuiveringen die plaats vonden vanaf 15 juli 2016 is er pas verandering gekomen. Je kan wel jajajaj zeggen maar dit is wel een feit.quote:
ja grootschalige zuiveringen klinken als een heel goed ideequote:Op zondag 18 oktober 2020 23:30 schreef warwarandwar het volgende:
[..]
Erdogan riep al sinds 2011 voor een militaire interventie in Syrië. Alleen het leger luisterde niet. Dat noem je dus koloniale praktijken. Hoe kan het zo zijn dat een leger , die maar een orgaantje is van de staat , de staatshoofd niet luistert? Pas vanaf die grootschalige zuiveringen die plaats vonden vanaf 15 juli 2016 is er pas verandering gekomen. Je kan wel jajajaj zeggen maar dit is wel een feit.
In een land als Turkije is dat pure bevrijding. Mohammed Mursi in Egypte deed dat niet , dat heeft zijn kop gekost.quote:Op zondag 18 oktober 2020 23:31 schreef sp3c het volgende:
[..]
ja grootschalige zuiveringen klinken als een heel goed idee
Bananenrepubliek? Dat is nog zacht uitgedrukt. Turkije was voor 2016 een strontlandje die door het westen werd bestuurd.quote:Op zondag 18 oktober 2020 23:32 schreef sp3c het volgende:
enige wat je bevestigd is dat Turkije een enorme bananenrepubliek is
gelukkig gelooft niemand wat je zegt
Volgens mij begrijp je het niet wanneer ik het vertel.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |