Neequote:Op zaterdag 10 oktober 2020 14:50 schreef weetjewel5 het volgende:
[ afbeelding ]
De komende tijd worden de emails van Hillary vrijgegeven mbt de Russia Hoax. Verwachten jullie nog schokkende zaken?
Hier zullen de emails gedumpt worden:
https://foia.state.gov/se(...)ection=Clinton_Email
Het kan een domino-effect te weeg brengen en andere politici meesleuren.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 14:55 schreef capricia het volgende:
Is zij nog interessant?
Behalve als Trump-obsessie.
Nee de FBI directeur die zich ermee bezig hield is door Trump de laan uitgestuurd en toen werd het stil.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 15:05 schreef Kaneelstokje het volgende:
Was toch allemaal al gelekt 4 jaar terug?
Ik bedoel ook niet via de overheid, maar via Wikileaks.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 15:07 schreef Fugue het volgende:
[..]
Nee de FBI directeur die zich ermee bezig hield is door Trump de laan uitgestuurd en toen werd het stil.
Dat was van Podesta iddquote:Op zaterdag 10 oktober 2020 15:07 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik bedoel ook niet via de overheid, maar via Wikileaks.
EDIT: Of was dat van Podesta? Kan het me niet meer herinneren.
Nee maar onrecht mag best aangekaart worden, verkiezingskandidaat of niet.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 15:16 schreef Tante__Lien het volgende:
Wist niet dat Hillary weer meedoet met de verkiezingen.
Waarom? Ik verwacht dat het één en ander wellicht ook uit haar mailtjes zal kunnen worden bevestigd. Wie zal het zeggen? Het blijft immers crooked hillary.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 15:35 schreef weetjewel5 het volgende:
Over Hillary's bodycount kan eventueel een ander topic gemaakt worden.
Je zou maar zo obsessief zijn dat je jezelf niet in fatsoenlijke termen kan verwoorden.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 15:41 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Waarom? Ik verwacht dat het één en ander wellicht ook uit haar mailtjes zal kunnen worden bevestigd. Wie zal het zeggen? Het blijft immers crooked hillary.
Zou best kunnen.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 15:41 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Waarom? Ik verwacht dat het één en ander wellicht ook uit haar mailtjes zal kunnen worden bevestigd. Wie zal het zeggen? Het blijft immers crooked hillary.
Ik zou niet weten waarom zaken uit t verleden niet aangekaart zouden moeten worden. Omdat ze irrelevant zou zijn.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 16:09 schreef ems. het volgende:
Niets wat vanuit dat belachelijke land komt zou mij nog verbazen.
Even los daarvan: Hillary is een irrelevantie uit het verleden. De fetish die Trump en het eenvoudige volk dat hem volgt met haar hebben is vermoeiend.
Wie zou hem gaan verslaan dan? Biden? Bij zn speeches zijn vaak max 20 mensen aanwezig.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 16:28 schreef ijs_beer het volgende:
Je begint te merken dat het heet onder de voeten van de Trump-campange begint te worden. Wel heeeel toevallig dat uitgerekend nu dit dan naar buiten zou komen. Wel een complete misrekening van de campagne dat dat ook maar iets gaat uitmaken voor verkiezingen, dat mens doet namelijk niet meer mee.
Aangezien Biden de tegenkandidaat is (behalve wat obscure clubjes dan) lijkt me dat het meest waarschijnlijk dan he.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 16:31 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Wie zou hem gaan verslaan dan? Biden? Bij zn speeches zijn vaak max 20 mensen aanwezig.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |