als je gelijk hebt en we zien een dalende trend volgende week dan zeg ik sorryquote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:21 schreef VoMy het volgende:
[..]
Of je plaatst een keer een dagje niet dezelfde onderbuikposts?
quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 18:26 schreef Freecky28 het volgende:
[..]
Voetbal is een levenswijze , gewoon heel belangrijk voor vele mensen
Ah daar ben je weer met het bagatelliseren van wat iemand anders belangrijk vindt.quote:
Ik heb net in een ander topic een onderzoek kunnen bewonderen waaruit blijkt dat tweederde van NL strengere maatregelen wil. En echt maar een klein deel voor versoepeling is. Dus dat kwartje waar jij op doelt valt meer en meer.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:16 schreef Predator40 het volgende:
[..]
[..]
zolang alles nog een advies is in nederland en er bijna niks word gehandhaafd en er bij best veel mensen het kwartje nog niet valt dat we even niet kunnen feesten en bij elkaar op bezoek en dat soort dingen gaan we nog de hele winter aanmodderen met maatregelen.
en daarbij is het testen nog steeds niet op orde, quarantine beleid helemaal ruk etc etc
ik hoop van niet maar ik vrees van wel.
goed nieuws !quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:26 schreef galantis het volgende:
[..]
Ik heb net in een ander topic een onderzoek kunnen bewonderen waaruit blijkt dat tweederde van NL strengere maatregelen wil. En echt maar een klein deel voor versoepeling is. Dus dat kwartje waar jij op doelt valt meer en meer.
Kom op zeg. Ik geloof nog best dat iemand het een leuk spelletje vindt. Zowel om te doen als te kijken, maar een levenswijze?quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:25 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Ah daar ben je weer met het bagatelliseren van wat iemand anders belangrijk vindt.
Dat is een hele hele nare eigenschap.
Jij wilt gewoon een complete 100% lockdown? Alleen nog naar buiten voor boodschappen of werk (als thuis werken echt niet kan)quote:
Dat verschilt gewoon per persoon sommige willen kosten wat het kost naar een tempel om een niet bestaand wezen te vereren. Sommige willen naar een grasveld om 22 mensen te zien rennen. Zo kan je alles namelijk bagatelliseren.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:28 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Kom op zeg. Ik geloof nog best dat iemand het een leuk spelletje vindt. Zowel om te doen als te kijken, maar een levenswijze?
strengere maatregelen betekend niet gelijk een 100% lockdown.....en die hebben we ook nog niet gehad.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:30 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Jij wilt gewoon een complete 100% lockdown? Alleen nog naar buiten voor boodschappen of werk (als thuis werken echt niet kan)
Elke overtreding ¤2000 boete plus dik strafblad.
Hou je dan op met je langspeelplaat?
De kans bestaat, we gaan het zien. Vooraf roepen dat het niet genoeg is en dat we naar de 2de lockdown moeten is voor de meesten hier echter makkelijker. Beetje wijzen naar alles en iedereen behalve zichzelf als ware lafaardsquote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:10 schreef Predator40 het volgende:
[..]
denk je nu echt dat we gaan dalen met deze maatregelen ?
Mijn punt is dat er hier azijnzeikers zijn die constant lopen te janken , voetbal afschaffen voetbal wegwezen opheffen etc etcquote:Op dinsdag 6 oktober 2020 19:09 schreef Nielsch het volgende:
[..]
En anderen hebben dat weer met technofestivals, comic conventions of swinger parties. Wat is je punt nou?
Wat een vergelijking.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:31 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Dat verschilt gewoon per persoon sommige willen kosten wat het kost naar een tempel om een niet bestaand wezen te vereren. Sommige willen naar een grasveld om 22 mensen te zien rennen. Zo kan je alles namelijk bagatelliseren.
Hoezo voor sommige is voetbal alles voor andere het geloof. Dat het niet in jouw plaatje past zegt niks over de vergelijking.quote:
Deze crisis is voor niemand leuk. Vrijwel iedereen moet wel concessies doen. Erg vervelend. Geldt ook voor voetbal, maar ik denk dat we het niet te belangrijk moeten maken.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:32 schreef Freecky28 het volgende:
[..]
Mijn punt is dat er hier azijnzeikers zijn die constant lopen te janken , voetbal afschaffen voetbal wegwezen opheffen etc etc
Ieder zn ding , laat het zo
Als jij directeur van een voetbalvereniging bent en die al jaren in de familie zit is het heel belangrijk. Daarnaast is het voor flink wat mensen misschien wel de enige (sociale) uitlaatklepquote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:37 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Deze crisis is voor niemand leuk. Vrijwel iedereen moet wel concessies doen. Erg vervelend. Geldt ook voor voetbal, maar ik denk dat we het niet te belangrijk moeten maken.
Ik let er ook pas op sinds een tijdje, dus het hoeft niet per se wat te zeggen voor aankomende week. Maar bedenk ook dat dit dus het getal is voor 18 september, volgende week dus voor 25 september. Volgende week horen we dus wat de R0 was voor op dat moment bijna drie weken terug. En gezien de huidige besmettingscijfers lijkt het me onwaarschijnlijk dat 'ie onder de 1 zit.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:01 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Dan heeft Nederland een groot probleem.
iets met pandemie, kut voor iedereen, shit happens.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:39 schreef chratnox het volgende:
[..]
Als jij directeur van een voetbalvereniging bent en die al jaren in de familie zit is het heel belangrijk. Daarnaast is het voor flink wat mensen misschien wel de enige (sociale) uitlaatklep
Nee hoor.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:10 schreef Tijn het volgende:
[..]
Zo'n beetje alle wat grotere theaters en evenementenhallen hebben inmiddels een uitzondering op die regel van max 30 personen
Vorige keren werden er vooral dingen verteld die een beetje ingelezen persoon allang gelezen heeft.quote:
Eerder vandaag werden mensen die zich niet aan de regels houden in dit topic egoļstisch genoemd. Voor de mensen waar hun levenswerk in duigen valt is het net zo goed een kutsituatie, en daar geen begrip voor op kunnen brengen en zo reageren is net zo goed egoļstisch.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:41 schreef Predator40 het volgende:
[..]
iets met pandemie, kut voor iedereen, shit happens.
zal wel weer 2 uur over mondkapjes gaan.....pffffquote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:44 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Vorige keren werden er vooral dingen verteld die een beetje ingelezen persoon allang gelezen heeft.
het is een kut situatie voor IEDEREEN, en daar is niks egoļstisch aan om dat te zeggen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:45 schreef chratnox het volgende:
[..]
Eerder vandaag werden mensen die zich niet aan de regels houden in dit topic egoļstisch genoemd. Voor de mensen waar hun levenswerk in duigen valt is het net zo goed een kutsituatie, en daar geen begrip voor op kunnen brengen en zo reageren is net zo goed egoļstisch.
Het empatisch vermogen in dit topic daalt elke dag harder.
Alleen al deze pagina staan meerdere reacties dat mensen die voetbal belangrijk vinden niet zo moeten zeiken en dat ‘t maar een spelletje is. Daarvan zeggen dat ‘mensen niet moeten zeiken’ betekent dat de problemen van die persoon minder belangrijk zijn, wat egoļstisch is.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:47 schreef Predator40 het volgende:
[..]
het is een kut situatie voor IEDEREEN, en daar is niks egoļstisch aan om dat te zeggen.
Ik zal zo ff een mooi lijstje voor je maken van alle zalen die een ontheffing hebben gekregen. Het zijn er nogal wat.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:42 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Nee hoor.
-edit: kan geen filmpje vinden van Lubach en Belle Vue-
Toch zie ik op FOK! ook nog steeds basic vragen voorbijkomen of allang gedebunkte stellingen geponeerd worden.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:44 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Vorige keren werden er vooral dingen verteld die een beetje ingelezen persoon allang gelezen heeft.
Het lijstje met zalen die geen ontheffing hebben gekregen zijn er ook nogal wat. Zeker als je kijkt naar niet-culturele zalen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:53 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik zal zo ff een mooi lijstje voor je maken van alle zalen die een ontheffing hebben gekregen. Het zijn er nogal wat.
Dat ben ik met je eens.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:55 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Toch zie ik op FOK! ook nog steeds basic vragen voorbijkomen of allang gedebunkte stellingen geponeerd worden.
Niet voor de vaccinfabrikanten.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:47 schreef Predator40 het volgende:
[..]
het is een kut situatie voor IEDEREEN, en daar is niks egoļstisch aan om dat te zeggen.
https://www.parool.nl/nieuws/deze-amsterdamse-culturele-instellingen-mogen-meer-dan-dertig-mensen-ontvangen~b669da33/quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:57 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Het lijstje met zalen die geen ontheffing hebben gekregen zijn er ook nogal wat. Zeker als je kijkt naar niet-culturele zalen.
Dat zal ook wel zo blijven.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:55 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Toch zie ik op FOK! ook nog steeds basic vragen voorbijkomen of allang gedebunkte stellingen geponeerd worden.
Nou daar is oneerlijk aan wat er ook afspeelt van niet cultureel of wel cultureel is. Ik denk dat het voor muzikanten en artiesten echt niet begrijpen is waarom ook culturele activiteiten door kunnen gaan met ontheffing van de veiligheidsregio. In ieder geval zijn concerten ook al verboden of niet?quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:02 schreef chratnox het volgende:
[..]
https://www.parool.nl/nieuws/deze-amsterdamse-culturele-instellingen-mogen-meer-dan-dertig-mensen-ontvangen~b669da33/
Dit lijstje? Ergens is 't natuurlijk bijzonder dat een plek als de Kleine Komedie 110 mensen mag ontvangen, terwijl de Ziggo Dome en Afas Live er maar 30 mogen. Vraag me wel af waar die beslissingen op gebaseerd zijn.
Volgens mij mogen concerten wel, maar met max 30 bezoekers, tenzij een plek met ontheffing.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:05 schreef Ven1972 het volgende:
[..]
Nou daar is oneerlijk aan wat er ook afspeelt van niet cultureel of wel cultureel is. Ik denk dat het voor muzikanten en artiesten echt niet begrijpen is waarom ook culturele activiteiten door kunnen gaan met ontheffing van de veiligheidsregio. In ieder geval zijn concerten ook al verboden of niet?
Ik zie mensen en durf op beeld geen oordeel te hebben over hun kwetsbare status.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 18:22 schreef Elan het volgende:
[..]
Ik zie minimaal een derde wat risicogroep is, paar zijn discutabel. In de filmpjes net zo. Op 600 man zou dat neerkomen op ca 200 mensen.
Wat zie jij dan? Of beter gezegd, wat zou uit de context getrokken zijn?
Het werkt wel maar het is geen snel proces en het overtuigd niet iedereen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:04 schreef chratnox het volgende:
https://www.ad.nl/binnenland/we-moeten-meer-angst-gaan-zaaien-laat-maar-zien-die-foto-s-van-die-kapotte-longen~a8ed84f3/
Ja, want dat heeft met roken goed gewerkt..
Maar maar, de broer van mijn opa's vader rookte ook zijn hele leven en die is 93 geworden dus!quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:04 schreef chratnox het volgende:
https://www.ad.nl/binnenland/we-moeten-meer-angst-gaan-zaaien-laat-maar-zien-die-foto-s-van-die-kapotte-longen~a8ed84f3/
Ja, want dat heeft met roken goed gewerkt..
Gelukkig maar, maar volgens mij is dat te weinig voor de concerten om goed te verdienen, zowel kunnen ze hiervoor wel ontheffing zullen vragen als het ook kan. Waarom zou pakweg 350 man concert kunnen bezoeken met 1,5 meter afstand, handhygiėne toepassen en een goede ventilatie?quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:07 schreef chratnox het volgende:
[..]
Volgens mij mogen concerten wel, maar met max 30 bezoekers, tenzij een plek met ontheffing.
Men is al genoeg verstomd door al dat angstzaaien het laatste half jaar.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:04 schreef chratnox het volgende:
https://www.ad.nl/binnenland/we-moeten-meer-angst-gaan-zaaien-laat-maar-zien-die-foto-s-van-die-kapotte-longen~a8ed84f3/
Ja, want dat heeft met roken goed gewerkt..
Ziggo Dome kunnen normaal gesproken geloof ik zo'n 15.000 mensen in. Met meerdere tribunes kun je daar echt makkelijk afstand houden. Tel daarbij op dat ze een flink aantal bars hebben op allerlei plekken, dus je zou echt makkelijk afstand kunnen houden daar. Lijkt wel alsof degenen die het hardst gelobbyed hebben meer mensen mogen ontvangen, de rest niet.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:09 schreef Ven1972 het volgende:
[..]
Gelukkig maar, maar volgens mij is dat te weinig voor de concerten om goed te verdienen, zowel kunnen ze hiervoor wel ontheffing zullen vragen als het ook kan. Waarom zou pakweg 350 man concert kunnen bezoeken met 1,5 meter afstand, handhygiėne toepassen en een goede ventilatie?
Meeste mensen zien geen verschil tussen longfoto's met gezonde en beschadigde exemplaren.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:07 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Het werkt wel maar het is geen snel proces en het overtuigd niet iedereen.
quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:55 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Toch zie ik op FOK! ook nog steeds basic vragen voorbijkomen of allang gedebunkte stellingen geponeerd worden.
Ik zit al weken te denken dat er wel een FAQ-lijst zou mogen komen, voor alle basic vragen (en antwoorden).quote:
Oh, en ik had gehoopt dat jij dat wel zou willen doenquote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:16 schreef Salina het volgende:
[..]
[..]
Ik zit al weken te denken dat er wel een FAQ-lijst zou mogen komen, voor alle basic vragen (en antwoorden).
Een soort FAQFOK-lijst dus, of FOKFAQ zoal je wilt.![]()
Gewoon even de meest simpele vragen waar amper misverstand of discussie over kan bestaan.
Maar dat lijkt me echt iets voor een mod of voor een overenthousiaste user.
Fok, heb ik weer.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:17 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Oh, en ik had gehoopt dat jij dat wel zou willen doen
Het is mij met het mondkapjes tips en trucks ook geluktquote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:19 schreef Salina het volgende:
[..]
Fok, heb ik weer.
Maar ik zei overenthousiaste user.
Maar klopt dat je continue dezelfde vragen (en antwoorden) hier voorbij ziet komen. Al 8 maanden lang.
Blijft verbazingwekkend dat een meerderheid van alles wil aan restricties en dat om e.o.a. reden dan niet zelf doet.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:26 schreef galantis het volgende:
[..]
Ik heb net in een ander topic een onderzoek kunnen bewonderen waaruit blijkt dat tweederde van NL strengere maatregelen wil. En echt maar een klein deel voor versoepeling is. Dus dat kwartje waar jij op doelt valt meer en meer.
Welke burgemeester?quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:16 schreef trein2000 het volgende:
Die burgemeester kan beter burgemeester van Pyongyang worden...
Juist, waarom zou geen probleem zijn om meer dan 100-200 mensen in Ziggo Dome kunnen komen om naar een concert te gaan? Ze verdienen echt om een leuke avondje uit te gaan... na vele maanden geen concert hebben bezocht.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:11 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ziggo Dome kunnen normaal gesproken geloof ik zo'n 15.000 mensen in. Met meerdere tribunes kun je daar echt makkelijk afstand houden. Tel daarbij op dat ze een flink aantal bars hebben op allerlei plekken, dus je zou echt makkelijk afstand kunnen houden daar. Lijkt wel alsof degenen die het hardst gelobbyed hebben meer mensen mogen ontvangen, de rest niet.
Yep, brainwashing wat je moet doen zonder uitleggen waarom behalve dat het heel erg is.quote:
Weterings. Nu bij de NOS.quote:
Niet meer kritisch?quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:26 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Weterings. Nu bij de NOS.
Wil dat mensen niet meer kritisch naar de maatregelen kijken.
Dat is toch de burgemeester van Tilburg? Ja, ik snap wel waarom hij niet meer wil dat mensen kritisch zijn.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:26 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Weterings. Nu bij de NOS.
Wil dat mensen niet meer kritisch naar de maatregelen kijken.
Vreemde uitspraak, kritisch zijn mag en moet altijd. Het opruien van ene meneer Engel mag van mij wel harder aangepakt worden.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:26 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Weterings. Nu bij de NOS.
Wil dat mensen niet meer kritisch naar de maatregelen kijken.
Nee. We moesten maar gewoon doen en stoppen met discussiėren.quote:
Zulke uitspraken wekken natuurlijk een gezond wantrouwen op.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:26 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Weterings. Nu bij de NOS.
Wil dat mensen niet meer kritisch naar de maatregelen kijken.
Mooi, Nederland zal een voorbeeld moeten nemen aan de Belgen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:25 schreef hooibaal het volgende:
Belgiė gaat ook lekkerPaar dagen geleden versoepeld en nu al weer strengere maatregelen.
Ik vind discussie goed, net zo goed dat ik vind dat er ook best wat meer publieke discussie mag zijn over welke maatregelen er genomen worden, en de zin en onzin van bepaalde maatregelen. zo krijg je wellicht meer draagvlak.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:28 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Nee. We moesten maar gewoon doen en stoppen met discussiėren.
Dan snap je er bijzonder weinig van.
Belgiė is een act.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:29 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Mooi, Nederland zal een voorbeeld moeten nemen aan de Belgen.
Mee eens ja, heel belangrijk is het wel dat we weer zorgen voor mensen om meer draagvlak hebben om alsnog goed aan de maatregelen te houden, echter is het nu onbegonnen werk om echt 17,5 miljoen mensen in Nederland hierop altijd aan mogen spreken om echt aan de maatregelen moeten houden.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:30 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ik vind discussie goed, net zo goed dat ik vind dat er ook best wat meer publieke discussie mag zijn over welke maatregelen er genomen worden, en de zin en onzin van bepaalde maatregelen. zo krijg je wellicht meer draagvlak.
Ik hoop voor Duitsland dat zij deze keer niet winnenquote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:34 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, maar Duitsland wint altijd op strafschoppen
Het is inderdaad zo dat de meeste ontheffingen zijn ontleend aan theaterzalen. Maar ook bijvoorbeeld de Jaarbeurs in Utrecht mag meer dan 30 man toelaten.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:57 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Het lijstje met zalen die geen ontheffing hebben gekregen zijn er ook nogal wat. Zeker als je kijkt naar niet-culturele zalen.
Krijgen 8 kinderen ehquote:Op dinsdag 6 oktober 2020 17:13 schreef Elan het volgende:
[..]
Bron? Lijkt me sterk aangezien de helft daar tussen de 80 en de schijndood is... Hipsters gaan niet in Staphorst wonen, of überhaupt niet als je jong bent en wat wil met je leven. Allemaal zo vergrijsd als wat die contreien.
Net als de kerkquote:Op dinsdag 6 oktober 2020 18:26 schreef Freecky28 het volgende:
[..]
Voetbal is een levenswijze , gewoon heel belangrijk voor vele mensen
Ja dat is ook een goeie, daar ben ik met jou eens. Uitzonderingen zorgen inderdaad voor meer coronabesmettingen waar ook velen naar het ziekenhuizen kunnen gaan. Ik steun ontheffingen echt niet , dus overheid moet echt duidelijke regels maken wat voor iedere evenementenhallen en concertzalen geldt!quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:41 schreef hooibaal het volgende:
Waarom kunnen we in Nederland nooit eens een keer regels maken waar niet honderd uitzonderingen voor bestaan?
Jawel, de meeste plekken hebben immers geen ontheffing.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:38 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het is inderdaad zo dat de meeste ontheffingen zijn ontleend aan theaterzalen. Maar ook bijvoorbeeld de Jaarbeurs in Utrecht mag meer dan 30 man toelaten.
Zo'n beetje elke stad heeft inmiddels wel een of meerdere zalen waarvoor een uitzondering geldt. Ik denk dat die regel van "maximaal 30 mensen binnen" dan niet zoveel zin meer heeft.
Is niet verplicht dus dat zullen ze ook niet doenquote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:47 schreef weetjewel5 het volgende:
wordt er een smartphone voor je gekocht als je die niet hebt? ik kan geen app installeren op mn nokia.
Poldermodel grotendeels.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:41 schreef hooibaal het volgende:
Waarom kunnen we in Nederland nooit eens een keer regels maken waar niet honderd uitzonderingen voor bestaan?
Rutte ook niet dus maak je geen zorgenquote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:47 schreef weetjewel5 het volgende:
wordt er een smartphone voor je gekocht als je die niet hebt? ik kan geen app installeren op mn nokia.
Afschaffenquote:
Overheid eruit halen, alleen Werkgevers en Vakbonden.quote:
Omdat we de samenleving toch zoveel mogelijk open willen houden.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:41 schreef hooibaal het volgende:
Waarom kunnen we in Nederland nooit eens een keer regels maken waar niet honderd uitzonderingen voor bestaan?
Er zijn in de kleine veiligheidsregio waar ik woon al 9 locaties met een uitzondering, waaronder meerdere middelgrote theaterzalen. Als je toestaat dat daar honderden mensen mogen samenkomen, maakt het dan nog echt veel uit dat er in het lokale filmhuis maximaal 30 mensen plaatsnemen?quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:47 schreef VoMy het volgende:
[..]
Jawel, de meeste plekken hebben immers geen ontheffing.
Volgens mij zitten er nog wel een paar grijstinten tussen. Ik kan nog wel wat dingen aanwijzen die noodzakelijker zijn dan theaterbezoek.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:53 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Omdat we de samenleving toch zoveel mogelijk open willen houden.
We kunnen het heel simpel maken. Je mag je huis niet meer uit. Alleen nog voor boodschappen, medicijnen ophalen of het ziekenhuis. Als je dat wil.
Ik vermoed dat het een kwestie is van strengere regels willen voor de anderen. Houd je van voetbal, dan wil je dat de kerken dichtgaan. Ben je een kerkganger, dan pleit je voor een stadionverbod. Zoiets.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:22 schreef Vallon het volgende:
[..]
Blijft verbazingwekkend dat een meerderheid van alles wil aan restricties en dat om e.o.a. reden dan niet zelf doet.
Vast een vorm van een deugdoenende zelfkastijding.
Strengere regels zijn net als richtingaanwijzers alleen voor andere mensenquote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:59 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik vermoed dat het een kwestie is van strengere regels willen voor de anderen. Houd je van voetbal, dan wil je dat de kerken dichtgaan. Ben je een kerkganger, dan pleit je voor een stadionverbod. Zoiets.
Mensen die de mond vol hebben van 'solidariteit' maar die anderen niet hun pleziertje gunnen binnen de huidige richtlijnen kunnen dan ook beter gewoon hun mond houden.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:59 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik vermoed dat het een kwestie is van strengere regels willen voor de anderen. Houd je van voetbal, dan wil je dat de kerken dichtgaan. Ben je een kerkganger, dan pleit je voor een stadionverbod. Zoiets.
Er zal ook een achterliggende reden zijn een ontheffing te verlenen wellicht, als er bijvoorbeeld nog geen clusters te relateren zijn aan deze zalen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:06 schreef Ven1972 het volgende:
We zullen ook afwachten hoe de effecten van de concerten en culturele theaters zijn of dit ook voor meer besmettingen leidt of niet. ik denk dat het ook averechts werkt als een van de bezoekers gezondheidscheck mijdt en door naar de zaal gaat(erover liegen dat ze geen klachten hebben, maar in echtheid wel).
Volgens mij moet je dat omdraaien: mensen die de mond vol hebben van solidariteit moeten ook bereid zijn hun eigen pleziertje op te geven.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:06 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Mensen die de mond vol hebben van 'solidariteit' maar die anderen niet hun pleziertje gunnen binnen de huidige richtlijnen kunnen dan ook beter gewoon hun mond houden.
Ik zie best veel oudjes volgens mij is het in maart ook wel gebleken dat kerken enorm gevaarlijk zijn als het gaat om besmettingsclusters.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:07 schreef Vallon het volgende:
[..]
Ik zie mensen en durf op beeld geen oordeel te hebben over hun kwetsbare status.
Laat die mensen dat vooral zelf bepalen en gezien het feit dat ze daar zijn hebben zien zij geen reden om weg te blijven. Idem waar ik elders ben, het boeit mij geen dril hoe een ander eruit ziet en ik zal daaruot geen afweging maken anders dan iemand aangeef hulp nodig te hebben.
Natuurlijk snap ik de behoefte en ik doe daar niet aan mee om uit te maken wat een ander al of niet heeft en moet doen.
De besmettingen vinden dan ook niet plaats binnen die (theater)zalen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:38 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het is inderdaad zo dat de meeste ontheffingen zijn ontleend aan theaterzalen. Maar ook bijvoorbeeld de Jaarbeurs in Utrecht mag meer dan 30 man toelaten.
Zo'n beetje elke stad heeft inmiddels wel een of meerdere zalen waarvoor een uitzondering geldt. Ik denk dat die regel van "maximaal 30 mensen binnen" dan niet zoveel zin meer heeft.
Ja dat is het, maar ik verneem als er dan wel vele besmettingen plaatsvinden in de zaal moet de concert per direct stop gezet worden en vooral bezoekers via BCO oproepen om zich testen of ze allemaal corona hebben.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:07 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Er zal ook een achterliggende reden zijn een ontheffing te verlenen wellicht, als er bijvoorbeeld nog geen clusters te relateren zijn aan deze zalen.
Want Nederland is daar het enige land in.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:41 schreef hooibaal het volgende:
Waarom kunnen we in Nederland nooit eens een keer regels maken waar niet honderd uitzonderingen voor bestaan?
We hadden vrijdag afgesproken, he?quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:09 schreef Claudia_x het volgende:
Ik heb overigens helemaal niets gemerkt van coronabezinningsdag. Stond ik dan in m'n eentje op De Dam. Is-ie afgelast of zo?
12.30 uur staat nog steeds in mijn agenda.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:14 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
We hadden vrijdag afgesproken, he?
Pfeww, ik was al bezorgdquote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:15 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
12.30 uur staat nog steeds in mijn agenda.
Is dat zo? Lijkt me bijzonder sterk dat je elkaar niet aansteekt als je daar urenlang met z'n allen binnen gaat zitten.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:09 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
De besmettingen vinden dan ook niet plaats binnen die (theater)zalen.
Stiekem wil niemand meer een lockdown zoals in maart natuurlijk.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:16 schreef Pleun2011 het volgende:
Gaan we weer een lockdown krijgen of wringt de politiek zich in allerlei bochten en krijgen we geen lockdown meer.
Als iemand zoiets post, dan weet je gewoon dat een van de eerste reacties is: 'Wacht even, ik pak mijn glazen bol.'quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:16 schreef Pleun2011 het volgende:
Gaan we weer een lockdown krijgen of wringt de politiek zich in allerlei bochten en krijgen we geen lockdown meer.
Ik had gehoopt op de kennis van degenen die zich veel bezighouden met corona. Heb zelf de indruk dat Rutte & co geen lockdown meer gaan afkondigen, hoeveel besmettingen en doden er ook komen. Economie en verkiezingen laten zij zwaarder wegen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:18 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Als iemand zoiets post, dan weet je gewoon dat een van de eerste reacties is: 'Wacht even, ik pak mijn glazen bol.'
Wacht even, ik pak mijn glazen bol.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:16 schreef Pleun2011 het volgende:
Gaan we weer een lockdown krijgen of wringt de politiek zich in allerlei bochten en krijgen we geen lockdown meer.
Zitten wel wat mensen in hun handjes te wrijven denk ik hoor. Niet per se hier of omdat ze het zo leuk vinden. Maar het gevoel van achteraf gelijk hebben is ook wat waard.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:17 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Stiekem wil niemand meer een lockdown zoals in maart natuurlijk.
We zitten qua besmettingen een beetje op het niveau van Israel en daar hebben ze weer een lockdown als ik het goed heb. Maar ja..wij zijn niet Israel.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:17 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Stiekem wil niemand meer een lockdown zoals in maart natuurlijk.
En dan ook een echte lockdown. Waarvan Netanyahu heeft aangekondigd die indien nodig een jaar te laten duren.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:23 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
We zitten qua besmettingen een beetje op het niveau van Israel en daar hebben ze weer een lockdown als ik het goed heb. Maar ja..wij zijn niet Israel.
Ok, we zien vrijdag wel of de maatregelen werkt of niet, hangt heel veel af van hoeveelheid coronacijfers via de RIVM-update krijgen om 14,15 uur, Maar ik vrees echt dat nieuwe maatregelen niet werkt, want de cijfers zullen helaas wel stijgen, maar kan ook lichtjes dalen of stabiliseren. Het gedrag van mensen is volgens mij onveranderd en mogelijk grote groepen mensen negeren nog steeds maatregelen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:19 schreef FalloutVATS het volgende:
Tegen de NOS zegt premier Mark Rutte dat het nog te vroeg is om te zeggen of er meer maatregelen nodig zijn. Tegen het weekend wordt duidelijk of de vorige week maandag aangekondigde maatregelen effect hebben. Op z'n vroegst begin volgende week wordt duidelijk of strengere maatregelen nodig zijn.
Israel is een puinhoop. Wij hebben een vijfde, naar rato, van de covid gevallen die Israel heeft.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:24 schreef hooibaal het volgende:
[..]
En dan ook een echte lockdown. Waarvan Netanyahu heeft aangekondigd die indien nodig een jaar te laten duren.
Zo te zien gaat Israėl financieel failliet! Daardoor zullen ze veel minder verdienen als ze niet kunnen werken door lockdown.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:25 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Israel is een puinhoop. Wij hebben een vijfde, naar rato, van de covid gevallen die Israel heeft.
Dat maakt de vraagstelling en het doel daarvan - vooraf - ook zo relevant.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:59 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik vermoed dat het een kwestie is van strengere regels willen voor de anderen. Houd je van voetbal, dan wil je dat de kerken dichtgaan. Ben je een kerkganger, dan pleit je voor een stadionverbod. Zoiets.
Een harde lockdown zou toch nooit een jaar hoeven duren. Volgens mij hoeft het dan niet heel lang te duren voor je de controle terug hebt.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:24 schreef hooibaal het volgende:
[..]
En dan ook een echte lockdown. Waarvan Netanyahu heeft aangekondigd die indien nodig een jaar te laten duren.
Zijn er eigenlijk ideeėn over hoe dat komt?quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:25 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Israel is een puinhoop. Wij hebben een vijfde, naar rato, van de covid gevallen die Israel heeft.
Dat wil ik meemaken als je al ziet wat 3 maanden 'intelligente' lockdown met de maatschappij doet.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:24 schreef hooibaal het volgende:
[..]
En dan ook een echte lockdown. Waarvan Netanyahu heeft aangekondigd die indien nodig een jaar te laten duren.
Ja, de Orthodoxe Joden om een lang verhaal kort te maken. Netanyahu kon geen lockdowns verplichten op de grootste brandhaarden wat Orthodoxe enclaves waren vanwege de Orthodoxe partijen in zijn regering. Uiteindelijk heeft Netanyahu maar een complete nationale lockdown ingezet omdat het vollledig uit de hand liep.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:28 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Zijn er eigenlijk ideeėn over hoe dat komt?
Ik geef anderen daar graag de ruimte.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:09 schreef Claudia_x het volgende:
Ik heb overigens helemaal niets gemerkt van coronabezinningsdag. Stond ik dan in m'n eentje op De Dam. Is-ie afgelast of zo?
Zoals zoveel problemen daar die veroorzaakt worden door teveel ontzag voor strenggelovigen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:30 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, de Orthodoxe Joden om een lang verhaal kort te maken. Netanyahu kon geen lockdowns verplichten op de grootste brandhaarden wat Orthodoxe enclaves waren vanwege de Orthodoxe partijen in zijn regering.
Niet zozeer ontzag. Netanyahu kon het zich niet veroorloven zijn regering te laten vallen vanwege zijn juridische perikelen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:32 schreef VoMy het volgende:
[..]
Zoals zoveel problemen daar die veroorzaakt worden door teveel ontzag voor strenggelovigen.
Was in de Hersteld Hervormde Kerk in Staphorst.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:09 schreef Claudia_x het volgende:
Ik heb overigens helemaal niets gemerkt van coronabezinningsdag. Stond ik dan in m'n eentje op De Dam. Is-ie afgelast of zo?
Welke controle ?quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:28 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Een harde lockdown zou toch nooit een jaar hoeven duren. Volgens mij hoeft het dan niet heel lang te duren voor je de controle terug hebt.
Is dat zo?quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:16 schreef Tijn het volgende:
[..]
Is dat zo? Lijkt me bijzonder sterk dat je elkaar niet aansteekt als je daar urenlang met z'n allen binnen gaat zitten.
Je kunt hier het uitgebreide rapport lezen. Wat wel opvallend is: bijna iedereen zegt zich aan de coronavoorschriften te zullen houden maar slechts een kwart denkt dat dat andere Nederlanders gaat lukken.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:27 schreef Vallon het volgende:
[..]
Dat maakt de vraagstelling en het doel daarvan - vooraf - ook zo relevant.
Is die vraag gesteld aan de liefhebber of het antwoord van die dat minder van belang vindt ?
Ook hier wordt het bekende politieke meerderheidsspel gespeeld in de wisselende deelverzameling van belangen.
Voor je het weet ben je als geheelonthouder voor stevig bier drinken, als cultuur en dier minnende vegetariėr voor beter vlees en daarmee voorstander om elk weekend een vette bbq te houden onder de muzikale begeleiding van aan lallende volkszanger.
Kortom de combinatie van vragen worden gesteld zonder daarbij de (totale) context of zelfs het gevolg; te duiden.
Eén van de redenen dat ik niet meedoe aan enquźtes wanneer die worden gebruikt om correlerende conclusies uit te trekken. Het is zuiverder wanneer een eindresultaat opnieuw wordt voorgelegd om te bekijken of die uitspraak standhoudt.
Jawel, dat gaat allemaal openbaar zijn.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:36 schreef quirina het volgende:
Ik neem de app niet. Je weet niet wat ze allemaal alsnog gaan verzamelen bij updates er van.
Net zoals 80% van de mensen denkt dat ze bovengemiddeld presteren.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:39 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Je kunt hier het uitgebreide rapport lezen. Wat wel opvallend is: bijna iedereen zegt zich aan de coronavoorschriften te zullen houden maar slechts een kwart denkt dat dat andere Nederlanders gaat lukken.
Vreemde redenatie. Dan kun je je FOK!-account ook wel opzeggen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:36 schreef quirina het volgende:
Ik neem de app niet. Je weet niet wat ze allemaal alsnog gaan verzamelen bij updates er van.
Ķn het algemeen bedoel je (Dunning-Kruger effect)?quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:40 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Net zoals 80% van de mensen denkt dat ze bovengemiddeld presteren.
Wel voldoende afstand gehouden en in je oksel gehoest?quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:35 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Was in de Hersteld Hervormde Kerk in Staphorst.
Mensen die Corona hebben horen niet buiten rond te lopen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:40 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Jawel, dat gaat allemaal openbaar zijn.
Shhhhhhhhhhhhhh!!!quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:41 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Vreemde redenatie. Dan kun je je FOK!-account ook wel opzeggen.
Niet het Dunning-Krüger effect, maar in het algemeen is men slecht in staat de eigen prestaties in te schatten.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:41 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ķn het algemeen bedoel je (Dunning-Kruger effect)?
Uh oke.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:41 schreef quirina het volgende:
[..]
Mensen die Corona hebben horen niet buiten rond te lopen.
Slappe hap allemaal. In Argentie hebben ze van maart tot eind augustus een lockdown gehad, Peru zelfde verhaal, Spanje en Frankrijk ook maandenlang.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:40 schreef quirina het volgende:
Tja een lockdown zoals in maart is de doodsteek voor velen maar as t mot dan mot t .
We hadden afgesproken dat we dit niet in het openbaar zouden besprekenquote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:43 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Tja, weet jij veel wat voor gekke shit Danny allemaal gaat verzamelen.
Ik geniet wel van het gebruik van het woord 'monddoekjes' in deze PDF.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:39 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Je kunt hier het uitgebreide rapport lezen. Wat wel opvallend is: bijna iedereen zegt zich aan de coronavoorschriften te zullen houden maar slechts een kwart denkt dat dat andere Nederlanders gaat lukken.
Gaat geweldig daar!quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:44 schreef Confetti het volgende:
Slappe hap allemaal. In Argentie hebben ze van maart tot eind augustus een lockdown gehad, Peru zelfde verhaal, Spanje en Frankrijk ook maandenlang.
Same difference?quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:41 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Niet het Dunning-Krüger effect, maar in het algemeen is men slecht in staat de eigen prestaties in te schatten.
- edit: het heet The Lake Wobegon Effect-
Je mag ook al niet meer naar het voetballen. Groter menselijk leed is nauwelijks denkbaar.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:44 schreef Confetti het volgende:
[..]
Slappe hap allemaal. In Argentie hebben ze van maart tot eind augustus een lockdown gehad, Peru zelfde verhaal, Spanje en Frankrijk ook maandenlang.
Wij hebben ons zelf wijsgemaakt dat we niets meer aankunnen. Zelfs iedereen om 23:00 naar huis wordt gepresenteerd als ingrijpend. Doe even normaal zeg.
Ik weet niet waarom, maar ik moet bij het woord 'monddoekje' steevast aan facial cum denken. Misschien komt het doordat vrouwen vaker een monddoekje gebruiken dan mannen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:44 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Ik geniet wel van het gebruik van het woord 'monddoekjes' in deze PDF.
Well that escalated quickly...quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:47 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik weet niet waarom, maar ik moet bij het woord 'monddoekje' steevast aan facial cum denken. Misschien komt het doordat vrouwen vaker een monddoekje gebruiken dan mannen.
Het is toch redelijk breed uitgemeten in de media dat Soldaat van Oranje stilgelegd moest worden omdat de halve cast corona had. Maar je hebt gelijk, er zijn geen duidelijke gevallen bekend van bezoekers die het in theater hebben opgelopen, denk ik. Maar het is natuurlijk ook moeilijk te bepalen, met het bron- en contactonderzoek dat sowieso nauwelijks iets oplevert.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:38 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Is dat zo?
Nog geen enkele brandhaard gezien rondom theaters. En ik weet zeker dat zoiets breed uitgemeten zou worden in het nieuws.
Zaken als theaterbezoek zijn juist heel snel een eenvoudig te traceren.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:48 schreef Tijn het volgende:
[..]
Maar het is natuurlijk ook moeilijk te bepalen, met het bron- en contactonderzoek dat sowieso nauwelijks iets oplevert.
In die zalen is de afstand vaak heel goed geregeld. Dat blijft gewoon de voornaamste reden dat het misgaat: afstand.quote:Het lijkt mij gewoon niet verstandig met zoveel mensen bij elkaar gaan zitten lachen, zingen, etc.
Uh...ok, die zag ik niet aankomenquote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:47 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik weet niet waarom, maar ik moet bij het woord 'monddoekje' steevast aan facial cum denken. Misschien komt het doordat vrouwen vaker een monddoekje gebruiken dan mannen.
Pff, hier klopt echt helemaal niets van.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 22:52 schreef quirina het volgende:
De treinen zitten anders nog steeds bomvol.
Niemand werkt thuis hoor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |