quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:40 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Doei Thiem.
Nu maakt underdog Nadal ook eens kans om verder te komen!
Wat is dat?quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:06 schreef Anonymousz het volgende:
Wat een wedstrijd![]()
Die laatste puntmaar Thiem kon echt niet meer hij was echt physiek gesloopt begrijpelijk natuurlijk
Schwartzman is geen negerquote:
Dat was er een met een knipoog naar ik meen GwaiLow.quote:
Nee, da's de Nederlandse vertaling van zijn naam.quote:
Geen ideequote:
O rllyquote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:10 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Nee, da's de Nederlandse vertaling van zijn naam.
Dat weet onze Anonymousz uiteraard.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:09 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Dat was er een met een knipoog naar ik meen GwaiLow.
Schwartzman heeft wel het spel om Nadal te verslaan (en won natuurlijk ook nog paar weken geleden), maar hij moet het waarschijnlijk 5 sets volhouden om te kunnen winnen. En dat blijft het probleem op RG, het niveau van Nadal blijft normaal wel constant.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:36 schreef danusz1986 het volgende:
Niet zo heel verrassend. Thiem heeft al een hele zware US Open achter de rug. Hiervoor al een 5-setter gespeeld. Hoe dan ook Nadal zit in de finale.
Nadal verloor al met 2-0 van Diego in Rome. Diego is enorm fit, en zag er niet eens zo vermoeid uit. Tot nu toe had hij ook alles met 3-0 gewonnen. En daarentegen moet Nadal nog spelen, geen idee hoe lang dat gaat duren. En vrijdag pas weer op de baan overigens. Ik geloof er wel in dat Nadal het op zn minst heeeeel lastig gaat krijgen hoor.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 20:40 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Doei Thiem.
Nu maakt underdog Nadal ook eens kans om verder te komen!
quote:
quote:
Maar ze schreef net 'physiek'.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:11 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Dat weet onze Anonymousz uiteraard.
Genieten.quote:
En misschien is Schwartzman inmiddels ook een beetje gesloopt.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:12 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Schwartzman heeft wel het spel om Nadal te verslaan (en won natuurlijk ook nog paar weken geleden), maar hij moet het waarschijnlijk 5 sets volhouden om te kunnen winnen. En dat blijft het probleem op RG, het niveau van Nadal blijft normaal wel constant.
Het zou ook bijvoorbeeld drie keer 7-5 kunnen worden ofzo. De vraag is of Diego niet allang blij is dat hij in de halve finale staat.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:13 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Nadal verloor al met 2-0 van Diego in Rome. Diego is enorm fit, en zag er niet eens zo vermoeid uit. Tot nu toe had hij ook alles met 3-0 gewonnen. En daarentegen moet Nadal nog spelen, geen idee hoe lang dat gaat duren. En vrijdag pas weer op de baan overigens. Ik geloof er wel in dat Nadal het op zn minst heeeeel lastig gaat krijgen hoor.
Zo voelt het wel ja. En wie wint er dan denk je?quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:15 schreef superniger het volgende:
Finale word gewoon Djokovic-Nadal. De rest zijn allemaal figuranten.
Nadal.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 21:15 schreef Federer-fan het volgende:
Zo voelt het wel ja. En wie wint er dan denk je?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |