Dit inderdaad. Als je weet dat je slecht bent in taal, laat je het toch even checken door iemand?quote:Op woensdag 16 september 2020 21:21 schreef Avianflu het volgende:
[..], in je profiel snap ik dat dus echt niet. Als je even snel typt en een spelfoutje maakt oké. Behalve “waar je werken” dat kan echt niet
Alleen "ik wordt" ontkom je dan niet aanquote:Op woensdag 16 september 2020 21:32 schreef Avianflu het volgende:
Toch wat vreemd. Ik heb een vriendin met zware dyslexie maar sinds WhatsApp autocorrect heeft merk je er bijna niets meer van.
Vroeger waren haar msn gesprekken soms net puzzels.
Ik worsdt.quote:Op woensdag 16 september 2020 21:34 schreef Crohnjurist het volgende:
[..]
Alleen "ik wordt" ontkom je dan niet aan
De mensen die wel dates hebben die posten hier nooitquote:
quote:
En? Voor herhaling vatbaar ?quote:Op woensdag 16 september 2020 22:04 schreef Prisha het volgende:
[..]afgelopen maandag bij mij thuis...ik had paar maanden terug een tweepersoons hangmat gekocht en eindelijk een keer met twee personen uit kunnen proberen. Dat was wel érg aangenaam moet ik zeggen
quote:Op woensdag 16 september 2020 22:04 schreef Huck_ het volgende:
[..]
De mensen die wel dates hebben die posten hier nooit
quote:Op woensdag 16 september 2020 22:04 schreef Prisha het volgende:
[..]afgelopen maandag bij mij thuis...ik had paar maanden terug een tweepersoons hangmat gekocht en eindelijk een keer met twee personen uit kunnen proberen. Dat was wel érg aangenaam moet ik zeggen
hell yeahquote:
Oh leukquote:Op woensdag 16 september 2020 22:04 schreef Prisha het volgende:
[..]afgelopen maandag bij mij thuis...ik had paar maanden terug een tweepersoons hangmat gekocht en eindelijk een keer met twee personen uit kunnen proberen. Dat was wel érg aangenaam moet ik zeggen
Morgenmiddag..quote:
Dat klinkt enthousiast genoegquote:
Hangmat sex nicequote:Op woensdag 16 september 2020 22:04 schreef Prisha het volgende:
[..]
... eindelijk een keer met twee personen uit kunnen proberen. Dat was wel érg aangenaam moet ik zeggen
Na het laatste gesprek afgekaptquote:
Loca. Wel is gehad dat ik iemand 2-3 dagen niet had geappt, kreeg ik ook zo’n soort bericht. Alsof iemand direct binnen korte tijd je no. 1 prioriteit is.quote:Op donderdag 17 september 2020 11:17 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Na het laatste gesprek afgekapt![]()
Ik was 8 uurtjes stil na ons telefoontje (had haar daarna niet geappt, maar was ook niet nodig) maar ze zag wel dat ik steeds online was en toen had ze dus aan mij gemeld dat het overduidelijk was dat ik er iemand naast had want anders zou ik wel kunnen reageren in die 8 uur
![]()
We hadden date plannen maar hadden elkaar nog niet gezien, koekoek;
Damaged goods. Weglopen en hard ook.quote:Op donderdag 17 september 2020 11:17 schreef DeBraad het volgende:
het laatste gesprek afgekapt
Ik was 8 uurtjes stil na ons telefoontje (had haar daarna niet geappt, maar was ook niet nodig ) maar ze zag wel dat ik steeds online was en toen had ze dus aan mij gemeld dat het overduidelijk was dat ik er iemand naast had want anders zou ik wel kunnen reageren in die 8 uur
We hadden date plannen maar hadden elkaar nog niet gezien, koekoek;
Klopt genoeg andere mensen als optie. Ik ga daar niet moeilijk over doen.quote:Op donderdag 17 september 2020 11:29 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Loca. Wel is gehad dat ik iemand 2-3 dagen niet had geappt, kreeg ik ook zo’n soort bericht. Alsof iemand direct binnen korte tijd je no. 1 prioriteit is.
Zeker als je elkaar niet eens hebt ontmoet , dan is iemand toch gewoon nog niet belangrijk genoeg in je leven...
Helemaal knetter.quote:Op donderdag 17 september 2020 11:29 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Loca. Wel is gehad dat ik iemand 2-3 dagen niet had geappt, kreeg ik ook zo’n soort bericht. Alsof iemand direct binnen korte tijd je no. 1 prioriteit is.
Zeker als je elkaar niet eens hebt ontmoet , dan is iemand toch gewoon nog niet belangrijk genoeg in je leven...
Lekker wijf krijgt wel wat voorang tov iets mindere godinnen.quote:Op donderdag 17 september 2020 12:01 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Helemaal knetter.
Ben van huis uit een apper, dus ik reageer al-tijd binnen 1 dag, maar als ik nadat we gebeld hebben al meteen zo'n appje krijg na 8 uur![]()
Helemaal met je eens trouwens, het is helemaal logisch dat iemand nog niet zó interessant is. Tuurlijk vind je diegene wel interessant tot op zekere hoogte, maar niet "ik ga 24/7 voor je paraat staan"interessant.
Persoonlijkheid > uiterlijk tho.quote:Op donderdag 17 september 2020 13:17 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Lekker wijf krijgt wel wat voorang tov iets mindere godinnen.
Yep. Zaterdag aan het einde van de middag even samen de paarden uit de wei gaan halenquote:
Het was niet goed gegaan bij de Griek?quote:Op donderdag 17 september 2020 21:14 schreef appeleibanaan het volgende:
Ik kan ook weer verder zoeken na 3 datesLeuk om de andere ervaringen te lezen hier, zowel goed als minder goed
Is er trouwens een verschil in RP, Pepper, Parship, Lexa: welke wordt het meeste gebruikt?
Is ze ook een paardenfan, of valt dat mee?quote:Op donderdag 17 september 2020 15:11 schreef gooddaddy het volgende:
[..]
Yep. Zaterdag aan het einde van de middag even samen de paarden uit de wei gaan halen
En zondag de hele dag ergens wandelen, lunchen, dat soort dingen
Misschien geen goede Griekse yoghurt bij zich?quote:Op donderdag 17 september 2020 21:19 schreef Prisha het volgende:
[..]
Het was niet goed gegaan bij de Griek?
Het was heel gezellig bij de Griek, maar er was geen verdere klik dan gezellig. Alleen, toen ik naar de wc moest in de kelder ben ik achterover uitgegleden op het trappetje. Daar heb ik nu nog een mooi aandenken aan op mijn achterhoofdquote:Op donderdag 17 september 2020 21:19 schreef Prisha het volgende:
[..]
Het was niet goed gegaan bij de Griek?
ah oké. Nee dan is het wel duidelijk. Ik dacht dat je haar wel leuk vond van wat je de vorige keer schreef.quote:Op donderdag 17 september 2020 21:32 schreef appeleibanaan het volgende:
[..]
Het was heel gezellig bij de Griek, maar er was geen verdere klik dan gezellig. Alleen, toen ik naar de wc moest in de kelder ben ik achterover uitgegleden op het trappetje. Daar heb ik nu nog een mooi aandenken aan op mijn achterhoofdGelukkig niets ernstigs hoor lol. Afijn, als je na de derde date 'het' nog niet begint te voelen aan beide kanten is het beter om verder te kijken.
Ja alsof het zo moest zijn. Ik had ook geen nette schoenen aan moeten trekken natuurlijk. Gelukkig ben jij niet uit je hangmat gevallenquote:Op donderdag 17 september 2020 21:36 schreef Prisha het volgende:
[..]
ah oké. Nee dan is het wel duidelijk. Ik dacht dat je haar wel leuk vond van wat je de vorige keer schreef.
Gaat wel goed he, eerst duw je haar zowat omver en nu val je zelf
Nette schoenen zijn vaak glad ja!quote:Op donderdag 17 september 2020 21:44 schreef appeleibanaan het volgende:
[..]
Ja alsof het zo moest zijn. Ik had ook geen nette schoenen aan moeten trekken natuurlijk. Gelukkig ben jij niet uit je hangmat gevallenKomt er bij jou wel een vervolg?
Ik heb Tinder en Lexa, allebei betaald.. soms loopt de ene lekker, soms ineens de andere.. gevoelsmatig zeg ik: Lexa..quote:Op donderdag 17 september 2020 21:14 schreef appeleibanaan het volgende:
Ik kan ook weer verder zoeken na 3 datesLeuk om de andere ervaringen te lezen hier, zowel goed als minder goed
Is er trouwens een verschil in RP, Pepper, Parship, Lexa: welke wordt het meeste gebruikt?
Ze heeft zelf twee paarden. En ze woont naast de manege waar ze staan.quote:Op donderdag 17 september 2020 21:20 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Is ze ook een paardenfan, of valt dat mee?
Oh zo, het is dus geen typisch paardenmeisje haha. Leuk!quote:Op vrijdag 18 september 2020 08:04 schreef gooddaddy het volgende:
[..]
Ze heeft zelf twee paarden. En ze woont naast de manege waar ze staan.
Ik heb vroeger zelf ook veel paardgereden, dus twee paarden is dan weer een voordeel![]()
Gelukkig rijdt ze geen wedstrijden
Heb er een hoop gebruikt.quote:Op donderdag 17 september 2020 21:14 schreef appeleibanaan het volgende:
Ik kan ook weer verder zoeken na 3 datesLeuk om de andere ervaringen te lezen hier, zowel goed als minder goed
Is er trouwens een verschil in RP, Pepper, Parship, Lexa: welke wordt het meeste gebruikt?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb Lexa de afgelopen tijd gebruikt (abo genomen). Viel me niet tegen. Makkelijk in het gebruik in elk geval.quote:Op donderdag 17 september 2020 21:14 schreef appeleibanaan het volgende:
Is er trouwens een verschil in RP, Pepper, Parship, Lexa: welke wordt het meeste gebruikt?
quote:Op vrijdag 18 september 2020 09:55 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Ik kan me een verhaal van iemand anders hier herinneren die bij een vrouw thuis kwam en die een tikkeltje...vreemd....en para..bleek en die begon ook dat laatste te doen wat je noemdeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Silence breaks apart, Brightness comes to life
Stream of sounds Wash away the darkness from my soul
Misschien was het dezelfde welquote:Op vrijdag 18 september 2020 10:03 schreef Prisha het volgende:
[..]
[..]
Ik kan me een verhaal van iemand anders hier herinneren die bij een vrouw thuis kwam en die een tikkeltje...vreemd....en para..bleek en die begon ook dat laatste te doen wat je noemde
Het was een enorm bizar verhaal weet ik nog. Een van de meest bizarre date verhalen dat ik hier op Fok! gelezen hadquote:
Dat kan ik iig niet geweest zijn, maar uniek zou het wel zijnquote:Op vrijdag 18 september 2020 10:23 schreef Prisha het volgende:
[..]
Het was een enorm bizar verhaal weet ik nog. Een van de meest bizarre date verhalen dat ik hier op Fok! gelezen had
quote:Op vrijdag 18 september 2020 09:55 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Heb er een hoop gebruikt.
Op Paiq en MeetMe zitten de meest oppervlakkige vrouwen in mijn ogen met de langste eisenlijstjes, en die staan ook niet open voor een gesprek![]()
OkCupid hebben ze vaak ook debiel lange lijstjes trouwens (en komen dingen als hij/zij/he/she/we/us pronouns voorbij) maar staan ze wél open voor gesprekken. Badoo en Twoo zijn leuk als je op't woonwagenkamp woont of in een tokkiebuurt. Andere datingsites niet geprobeerd en to be honest ga ik ook geen datingsites meer proberen en ga ik maar gewoon kijken om in de kroeg of waar dan ook spontaan iemand te ontmoeten.
Meeste kans had ik tot nu toe via OkCupid, minste via BadooPaiq oppervlakkige vrouwen? Nooit zoveel mee gemaakt als bij Tinder...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.
Dat was ik ja, andere naamquote:Op vrijdag 18 september 2020 10:23 schreef Prisha het volgende:
[..]
Het was een enorm bizar verhaal weet ik nog. Een van de meest bizarre date verhalen dat ik hier op Fok! gelezen had
Tinder heb ik 2 matches gehad waarvan 1 zei "Je bent zo dik, je had mijn opa kunnen zijn" en toen werd ik unmatched. De andere praatte helemaal niet tegen mij en besloot vervolgens mij te unmatchen nadat ik een opmerking maakte over een van d'r hobbies.quote:Op vrijdag 18 september 2020 10:59 schreef Godshand het volgende:
[..]
Paiq oppervlakkige vrouwen? Nooit zoveel mee gemaakt als bij Tinder...
Denken dat ik dit verzinquote:Op vrijdag 18 september 2020 11:44 schreef Huck_ het volgende:
Verzonnen verhalen van Braddie beste verhalen
Je bent met afstand de bekendste en meest populaire troll op fok! die ook nog eens getolereerd wordt door crewquote:
Juist niet, want op zijn bans kan je de klok en kalender gelijk zetten.quote:Op vrijdag 18 september 2020 11:46 schreef Huck_ het volgende:
[..]
Je bent met afstand de bekendste en meest populaire troll op fok! die ook nog eens getolereerd wordt door crew
Ik heb het gevonden, jij was het denk ik alleen onder een andere naam. Er was ook iets met een platenspelerquote:
#viesjaloers #mondhoekjeslikkenquote:Op vrijdag 18 september 2020 11:46 schreef Huck_ het volgende:
[..]
Je bent met afstand de bekendste en meest populaire troll op fok! die ook nog eens getolereerd wordt door crew
Op de post zelf klikken en die link kopiëren, zoals zo:quote:Op vrijdag 18 september 2020 12:16 schreef Prisha het volgende:
[..]
Ik heb het gevonden, jij was het denk ik alleen onder een andere naam. Er was ook iets met een platenspeler![]()
Ik weet niet hoe je vanaf een bepaalde post kan linken? Als ik een linkje doe krijg je altijd meteen de hele topic vanaf post 1
Wat? Dat is meteen daten 2.0quote:Op vrijdag 18 september 2020 21:03 schreef Sounddragon het volgende:
Er rolt net de vraag uit mijn wazzap of ik zin heb om volgend weekend een paar dagen de hort op te gaan met Mw Thai.
I agreed
Roadtrippie to wekijkenwel.eu, lekker samen in de auto kletsen onderweg, leuke plekkies opzoeken, bosje meepikken om te wandelen, hotelletjes en resto'tjes wingen, weet ik het.. Beetje richting Ardennen ofzo denk ik lijkt me wel geinig.. Thailand heeft quarantaine, dus dat wordt hem niet.quote:Op vrijdag 18 september 2020 21:07 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Wat? Dat is meteen daten 2.0! Wat gaan jullie doen??
Klinkt goed, maar wel in de gaten blijven houden hoe de maatregelen zich ontwikkelen.....maar wel echt de manier om elkaar goed te leren kennen!quote:Op vrijdag 18 september 2020 21:11 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Roadtrippie to wekijkenwel.eu, lekker samen in de auto kletsen onderweg, leuke plekkies opzoeken, bosje meepikken om te wandelen, hotelletjes en resto'tjes wingen, weet ik het.. Beetje richting Ardennen ofzo denk ik lijkt me wel geinig.. Thailand heeft quarantaine, dus dat wordt hem niet.
Let op dat je straks je nieren nog hebt!quote:Op vrijdag 18 september 2020 21:11 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Roadtrippie to wekijkenwel.eu, lekker samen in de auto kletsen onderweg, leuke plekkies opzoeken, bosje meepikken om te wandelen, hotelletjes en resto'tjes wingen, weet ik het.. Beetje richting Ardennen ofzo denk ik lijkt me wel geinig.. Thailand heeft quarantaine, dus dat wordt hem niet.
Ga niet voor niks met de auto.. kunnen we altijd terug.. ligt al maanden een doos mondkapjes in de auto, I'm preparedquote:Op vrijdag 18 september 2020 21:14 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Klinkt goed, maar wel in de gaten blijven houden hoe de maatregelen zich ontwikkelen.....maar wel echt de manier om elkaar goed te leren kennen!
Zijn de wegen zo slecht daar ja?quote:Op vrijdag 18 september 2020 21:18 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Let op dat je straks je nieren nog hebt!
Niet dat ze ineens grenzen sluiten hèquote:Op vrijdag 18 september 2020 21:23 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ga niet voor niks met de auto.. kunnen we altijd terug.. ligt al maanden een doos mondkapjes in de auto, I'm prepared
[..]
Zijn de wegen zo slecht daar ja?
waahhquote:Op vrijdag 18 september 2020 21:18 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Let op dat je straks je nieren nog hebt!
Jaloerse incels galore!quote:Op vrijdag 18 september 2020 21:57 schreef Huck_ het volgende:
Red flag van jewelste om zo snel al samen weg te gaan, maar hey wie ben ik
Ja want als je het ergens niet mee eens bent of niet enkel positief reageert ben je een incel :’)quote:
Waar een wil is, zijn vaak meerdere wegen.. ik ken zo al 4 grensovergangen hier in de buurt waarvan ik zeker weet dat er geen controles staan, geloof ik niks vanquote:Op vrijdag 18 september 2020 21:25 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Niet dat ze ineens grenzen sluiten hè
Een vrijgezelle trol met één bovengemiddeld gespierde arm denk ikquote:Op vrijdag 18 september 2020 21:57 schreef Huck_ het volgende:
Red flag van jewelste om zo snel al samen weg te gaan, maar hey wie ben ik
Neuh, wel als je doorlopend in dit soort topics afgunstige shit plaatst omdat je wat met jezelf in de knoop zit.quote:Op vrijdag 18 september 2020 22:11 schreef Huck_ het volgende:
[..]
Ja want als je het ergens niet mee eens bent of niet enkel positief reageert ben je een incel :’)
Daten buiten de standaard. Oef wat slecht.quote:Op vrijdag 18 september 2020 21:57 schreef Huck_ het volgende:
Red flag van jewelste om zo snel al samen weg te gaan, maar hey wie ben ik
Gewaagde conclusie. Kan je dat ook onderbouwen of lul je maar wat?quote:Op vrijdag 18 september 2020 22:37 schreef Poem_ het volgende:
[..]
Neuh, wel als je doorlopend in dit soort topics afgunstige shit plaatst omdat je wat met jezelf in de knoop zit.
Ik weet ook niet of er nog typische paardenmeisjes van 49 jaar zijn. Die fratsen groeien er over het algemeen wel uit.quote:Op vrijdag 18 september 2020 08:37 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Oh zo, het is dus geen typisch paardenmeisje haha. Leuk!
Superleukquote:Op zaterdag 19 september 2020 09:22 schreef gooddaddy het volgende:
[..]
Ik weet ook niet of er nog typische paardenmeisjes van 49 jaar zijn. Die fratsen groeien er over het algemeen wel uit.
Maar leuk is het idd. Was gisteren lekker wezen motorrijden in de Eifel en redelijk op tijd klaar met de uitgestippelde route. Op de terugweg kwam ik zo ongeveer bij haar langs (paar km). Dus even tussendoor geappt of de koffie klaar stond. “Als jij dadelijk hier bent wel” was het antwoord.
Dus nog maar even wezen koffie drinken.
Dit is echt wel een blijvertje
Ligt er aan waar je woont in Nederland, maar als je die quarantaine-regels overtreedt ben je gewoon een ouderwetse lul.quote:Op vrijdag 18 september 2020 22:22 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Waar een wil is, zijn vaak meerdere wegen.. ik ken zo al 4 grensovergangen hier in de buurt waarvan ik zeker weet dat er geen controles staan, geloof ik niks vanEn Duitsland is sowieso nooit echt dicht-dicht geweest.
"Wij adviseren u dringend.... "
"OK, leuk voor je, doewie"
Tis net echt allemaal, maar je kunt gewoon door
Gisteren nog gewoon in De Eifel geweest. Dus niets aan de hand wat Duitsland betreft. Volgens mij heeft Duitsland in Maart ook niet de grenzen gesloten. België welquote:Op vrijdag 18 september 2020 22:22 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Waar een wil is, zijn vaak meerdere wegen.. ik ken zo al 4 grensovergangen hier in de buurt waarvan ik zeker weet dat er geen controles staan, geloof ik niks vanEn Duitsland is sowieso nooit echt dicht-dicht geweest.
"Wij adviseren u dringend.... "
"OK, leuk voor je, doewie"
Tis net echt allemaal, maar je kunt gewoon door
Ja vooral code oranje negeren inderdaad.quote:Op vrijdag 18 september 2020 22:22 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Waar een wil is, zijn vaak meerdere wegen.. ik ken zo al 4 grensovergangen hier in de buurt waarvan ik zeker weet dat er geen controles staan, geloof ik niks vanEn Duitsland is sowieso nooit echt dicht-dicht geweest.
"Wij adviseren u dringend.... "
"OK, leuk voor je, doewie"
Tis net echt allemaal, maar je kunt gewoon door
Dat klinkt heel goed allemaal; je moet wel goed opletten dat je niet pas appt als je voor de deur staat hoor, da's creepyquote:Op zaterdag 19 september 2020 09:22 schreef gooddaddy het volgende:
[..]
Ik weet ook niet of er nog typische paardenmeisjes van 49 jaar zijn. Die fratsen groeien er over het algemeen wel uit.
Maar leuk is het idd. Was gisteren lekker wezen motorrijden in de Eifel en redelijk op tijd klaar met de uitgestippelde route. Op de terugweg kwam ik zo ongeveer bij haar langs (paar km). Dus even tussendoor geappt of de koffie klaar stond. “Als jij dadelijk hier bent wel” was het antwoord.
Dus nog maar even wezen koffie drinken.
Dit is echt wel een blijvertje
Als je er nou 'stronteigenwijze' van had gemaakt, en 'vind ik' tussen had gezet had je een like gekregen.. dan had je én gelijk, én het als een mening gebracht ipv als een feit..quote:Op zaterdag 19 september 2020 10:51 schreef Themeparktommy het volgende:
[..]
Ligt er aan waar je woont in Nederland, maar als je die quarantaine-regels overtreedt ben je gewoon een ouderwetse lul.
Ik know, als ik hier verkeerd val in de tuin moet ik een Duitse pleister, daarom zei ik het in the first place.. Duitsers zijn realisten, de Belgen (sorry Lenquote:Op zaterdag 19 september 2020 11:10 schreef gooddaddy het volgende:
[..]
Gisteren nog gewoon in De Eifel geweest. Dus niets aan de hand wat Duitsland betreft. Volgens mij heeft Duitsland in Maart ook niet de grenzen gesloten. België wel
Enig idee hoe vaak ik al in een zuidwestertje en kaplaarzen, zandzakken voor mijn deur heb staan stapelen voor Jean Plassère?quote:Op zaterdag 19 september 2020 11:13 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Ja vooral code oranje negeren inderdaad.
Hoezo ‘sfeer’ en ‘dynamiek?’quote:Op zaterdag 19 september 2020 10:07 schreef Solid-Snake het volgende:
Sinds het ziekenhuis incident van de date die maar niet doorging, is het wel ineens veranderd.
De dynamiek is gewoon ineens heel anders nu. We raakten ineens meer aan de praat en merkte dat we allebei ook wat zelfde dingen hebben meegemaakt in het verleden.
De sfeer voelt gewoon goed nu. Alleen nu zorgen dat we binnenkort elkaar kunnen zien en dan moet de rest wel goed komen verwacht ik.
Maar grappig hoe zoiets toch ineens kan omslaan.
We gaan binnenkort videobellen inderdaad.quote:Op zaterdag 19 september 2020 12:32 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Hoezo ‘sfeer’ en ‘dynamiek?’
Je hebt elkaar nog niet gezien. Bellen jullie wel, of alleen appen?
Kan het zijn dat jij het in je hoofd groter maakt dan het is?
Roadtrippen word momenteel gewoon afgeraden.quote:Op zaterdag 19 september 2020 11:54 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Dat klinkt heel goed allemaal; je moet wel goed opletten dat je niet pas appt als je voor de deur staat hoor, da's creepy
[..]
Als je er nou 'stronteigenwijze' van had gemaakt, en 'vind ik' tussen had gezet had je een like gekregen.. dan had je én gelijk, én het als een mening gebracht ipv als een feit..
Als men (onzinnige) regels over mij uitstort waar ik ernstig door gehinderd word, in dit geval in het retourneren naar mijn domicilie, dan heb ik ze het liefst op papier, dan heb ik er onderweg misschien nog iets aanAl heb ik ook gewoon pleepapier in de auto voor noodgevallen, maja, je weet nooit..
[..]
Ik know, als ik hier verkeerd val in de tuin moet ik een Duitse pleister, daarom zei ik het in the first place.. Duitsers zijn realisten, de Belgen (sorry Len) maakten er zelf een zooitje van in Antwerpen en gaven ons toen de schuld en toen mochten we er niet meer in.
Komt allemaal wel goed.
[..]
Enig idee hoe vaak ik al in een zuidwestertje en kaplaarzen, zandzakken voor mijn deur heb staan stapelen voor Jean Plassère?Ga toch weg met je kleurboek, dramaqueen
Ik ga niet naar Oberhausen om op het stadsplein alle vrouwen in polonaise op hun bek te pakken.. Ik wil een grens over, naar huis, 5 km verderop
![]()
Ga anders op Schiphol bij de TUI en Corendon- balie staan met een sandwichbord, daar lopen de échte mafkezen (oh nee, die zitten al in Griekenland, of inmiddels alweer thuis en vanavond lekker naar de kroeg, hun (a)sociale contacten onderhouden).
Als het oranje is op de dag van vertrek is het jammer dan, dan wordt het plan B of C of Q, zoniet gaan we lekker roadtrippen. Ik was liever naar Thailand gegaan, maar dat red je niet in een midweekie met de auto, en vliegen (zonder dringende reden) to anywhere is wmb voorlopig echt een nono.
Bron? link? ik vind niks.quote:Op zaterdag 19 september 2020 14:11 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Roadtrippen word momenteel gewoon afgeraden.
Maar ga vooral lekker zelf de aso uithangen.
Vier keer afspreken en dan niet eens durven zeggen dat ze het niet meer ziet zitten? Dat is wel gek inderdaad.....quote:Op zaterdag 19 september 2020 16:24 schreef snoesje45 het volgende:
Blijf het een raar iets vinden, dates die plots "verdwijnen"
Was aan het daten, 4x afgesproken, veel contact gehad via app en FaceTime.
Dinsdagavond nog FaceTime en te horen gekregen dat ze veel zin had in de geplande date (morgen eigenlijk).
Woensdag nog lafjes wat berichten ontvangen en sindsdien is het contact weg.
Gisteren maar een poging gedaan om te kijken of het zondag nog door gaat door te vragen welke tijd we gaan afspreken.
Ze ging me vandaag even bellen, maar weet nu al dat dat niet meer gaat gebeuren.
Waarom niet het lef hebben om gewoon te zeggen dat je toch geen zin meer in hebt, wat vreemd zou zijn als je dinsdag nog iets anders zegt!
Reizen word momenteel toch afgeraden, Dwaas.quote:Op zaterdag 19 september 2020 15:41 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Bron? link? ik vind niks.
Het wordt ook afgeraden om met 2500 man in een park op een kleedje te gaan liggen, en om naar de kroeg te gaan, of kringgesprek verhaardagen te houden, of BBQ's met de hele familie and then some, pretparken, campings, vakantie naar Griekenland.. allemaal 'aso's'..
Dank je voor je waardeoordeel, gelukkig heb ik de vrijheid en luxe om die uit te printen en in het bakje reserve pleepapier te deponeren.
Gewoon ineens stil, na 2 dagen stilte heb ik dus gestuurd over de tijd voor morgen. (wist natuurlijk al dat dat niet meer gaat gebeuren)quote:Op zaterdag 19 september 2020 16:47 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Vier keer afspreken en dan niet eens durven zeggen dat ze het niet meer ziet zitten? Dat is wel gek inderdaad.....
Ben dan gewoon eerlijk, kan altijd dat je het om wat voor reden dan ook niet meer ziet zitten....quote:Op zaterdag 19 september 2020 17:25 schreef snoesje45 het volgende:
[..]
Gewoon ineens stil, na 2 dagen stilte heb ik dus gestuurd over de tijd voor morgen. (wist natuurlijk al dat dat niet meer gaat gebeuren)
Ze zou vandaag bellen maar tot op heden geen bericht of belletje niks.
Vreemd als je dinsdag nog vol overgave zegt dat je zin hebt in zondag.
Ze kan nog altijd bellen, deden we altijd wel rond de avond klok. Maar dat gaat niet meer gebeuren.quote:Op zaterdag 19 september 2020 17:26 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Ben dan gewoon eerlijk, kan altijd dat je het om wat voor reden dan ook niet meer ziet zitten....
Snap ik, rond het dan tenminste fatsoenlijk af....quote:Op zaterdag 19 september 2020 17:29 schreef snoesje45 het volgende:
[..]
Ze kan nog altijd bellen, deden we altijd wel rond de avond klok. Maar dat gaat niet meer gebeuren.
Moet het nu ook gewoon laten, maar ben wel in staat om morgen gewoon een berichtje te sturen dat het erg laf is wat ze doet.
Ze kwam uit een lange relatie, er is op de 4e date dus ook meer gebeurd dan alleen daten. Denk dat ze daar gewoon naar opzoek is om dat allemaal in te halen en even "los" te gaan.quote:Op zaterdag 19 september 2020 17:30 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Snap ik, rond het dan tenminste fatsoenlijk af....
eerlijk zijn schijnt wel lastig te zijn soms....quote:Op zaterdag 19 september 2020 17:37 schreef snoesje45 het volgende:
[..]
Ze kwam uit een lange relatie, er is op de 4e date dus ook meer gebeurd dan alleen daten. Denk dat ze daar gewoon naar opzoek is om dat allemaal in te halen en even "los" te gaan.
En maar aangeven dat ze zo braaf isachteraf blijkt het dan allemaal toch anders
Zoals Hans Teeuwen al zei:quote:Op zaterdag 19 september 2020 17:37 schreef snoesje45 het volgende:
[..]
Ze kwam uit een lange relatie, er is op de 4e date dus ook meer gebeurd dan alleen daten. Denk dat ze daar gewoon naar opzoek is om dat allemaal in te halen en even "los" te gaan.
En maar aangeven dat ze zo braaf isachteraf blijkt het dan allemaal toch anders
Dwaas? Heb ik met je geknikkerd ofzoquote:Op zaterdag 19 september 2020 17:23 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Reizen word momenteel toch afgeraden, Dwaas.
Meester Teeuwen weet.quote:Op zaterdag 19 september 2020 17:52 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Zoals Hans Teeuwen al zei:
"Linkse meisjes worden geil van rechtse praatjes."
Anderhalve centimeter, ik keur het goed.quote:Op zaterdag 19 september 2020 22:30 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Dwaas? Heb ik met je geknikkerd ofzonog steeds zuur van?
![]()
Zolang ik me aan de regels houd en er niets 'verboten' is, maak ik zelf uit wat ik doe, en wat jij daarvan vindt, en of wat er aangeraden wordt, zal me zo aan mijn anus oxideren to be honest. Er gaan mensen gewoon vliegen, en naar resorts, pretparken, dierentuinen en terrassen en ik zou niet met 2 personen in een auto mogen zitten?Dude ik rijd voor mijn werk doorgaans tussen de 800 en 2k km per week; hoezo 'niet reizen'? ga toch weg man
![]()
De enige regel die ik overtreed, wordt met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid, de anderhalve meter tot mijn date. TIswat.
-30; ik zeg ja.quote:Op zaterdag 19 september 2020 22:38 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Anderhalve centimeter, ik keur het goed.
Ah, je gaat naar Groenland.quote:
Hmm, noorderlichie doenquote:
Noordpool?quote:Op zaterdag 19 september 2020 22:59 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Hmm, noorderlichie doen..op zich leuk, maar net een beetje ver voor een geintje als 2e date.. wat doe je dan op je derde?
Neh, geen strand.quote:
Hoe weet je dat ze voor de 'lol' zaten?quote:Op zondag 20 september 2020 10:19 schreef appeleibanaan het volgende:
Meer fokkers die morgen gaan speeddaten? Ben benieuwd wie er op afkomenDe vorige keer liep ik helaas aan tegen twee behoorlijke vriendinnengroepen die er blijkbaar voor de 'lol' zaten
Beetje elkaar opjutten, mensen uitlachen, dat soort dingen?quote:Op zondag 20 september 2020 12:57 schreef black-soldier het volgende:
[..]
Hoe weet je dat ze voor de 'lol' zaten?
Serieus? 20-25¤ pp. betalen om live te swipen?quote:Op zondag 20 september 2020 10:19 schreef appeleibanaan het volgende:
Meer fokkers die morgen gaan speeddaten? Ben benieuwd wie er op afkomenDe vorige keer liep ik helaas aan tegen twee behoorlijke vriendinnengroepen die er blijkbaar voor de 'lol' zaten
Letterlijk van de stoel af swipenquote:Op zondag 20 september 2020 13:41 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Serieus? 20-25¤ pp. betalen om live te swipen?
Dat soort mensenquote:Op zondag 20 september 2020 13:01 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Beetje elkaar opjutten, mensen uitlachen, dat soort dingen?
Moet er niet aan dénken man.. 90% van de dames zijn lefties, daar zit je dus ook steeds 3 minuten tegenaan te hikken.. Lijkt me pretty awkward. En dan helemaal als je een zwikkie van die 'voor-de-fun' giecheltypes erbij hebt zitten..da's toch gewoon een soort vorm van self-torture?quote:Op zondag 20 september 2020 13:42 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Letterlijk van de stoel af swipen
Wat zijn lefties? "Linksegutmenschen" bedoel je?quote:Op zondag 20 september 2020 14:01 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Moet er niet aan dénken man.. 90% van de dames zijn lefties, daar zit je dus ook steeds 3 minuten tegenaan te hikken.. Lijkt me pretty awkward. En dan helemaal als je een zwikkie van die 'voor-de-fun' giecheltypes erbij hebt zitten..da's toch gewoon een soort vorm van self-torture?
quote:Op zondag 20 september 2020 13:42 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Letterlijk van de stoel af swipen
Nou, dan heb ik nog wel een verhaal voor je. Is al lang geleden, en ik besloot met enkele vrienden eens een keer te gaan stappen. Normaal geef ik daar niet zoveel om (te druk, niet verstaan, duur, etc), maar ik had me over laten halen en ben toen meegegaan.quote:Op zondag 20 september 2020 13:57 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Dat soort mensen
Hopelijk komen die zichzelf nog wel tegen.
Ik vermoed dames die hij naar links (van hun stoel af) zou swipenquote:Op zondag 20 september 2020 14:05 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Wat zijn lefties? "Linksegutmenschen" bedoel je?
Wat laag zeg.quote:Op zondag 20 september 2020 14:23 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Nou, dan heb ik nog wel een verhaal voor je. Is al lang geleden, en ik besloot met enkele vrienden eens een keer te gaan stappen. Normaal geef ik daar niet zoveel om (te druk, niet verstaan, duur, etc), maar ik had me over laten halen en ben toen meegegaan.
Eenmaal in de kroeg wat rond gekeken, was aardig druk. Op een moment staat er een meisje naast me en begon tegen me te praten. Ik dacht: wtf, zal je altijd zien dat ik een keer uitga en beet lijk te hebben. Even gepraat en ze loopt naar haar vriendinnen. Ze wijst naar mij en ze beginnen allemaal te lachen. Komt ze terug met de mededeling dat het een idee was om 'een willekeurige loser' te versieren
Lachend liepen ze weg en ik was eerlijk gezegd te verbouwereerd om er iets aan te doen of van te zeggen.
SD mag zeggen wat het is. Leftie kan ook "leftover" zijn, al ben ik geen fan van dat soort termen.quote:Op zondag 20 september 2020 14:23 schreef appeleibanaan het volgende:
[..]
Ik vermoed dames die hij naar links (van hun stoel af) zou swipen
Nein, alles was man normalerweise nach links wischen sollte.quote:Op zondag 20 september 2020 14:05 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Wat zijn lefties? "Linksegutmenschen" bedoel je?
Vielen dank.quote:Op zondag 20 september 2020 14:45 schreef Sounddragon het volgende:
Nein, alles was man normalerweise nach links wischen sollte.
Genau dasquote:Op zondag 20 september 2020 14:23 schreef appeleibanaan het volgende:
[..]
Ik vermoed dames die hij naar links (van hun stoel af) zou swipen
Later buiten op de parkeerplaats, staan meisje & Co bibberend te wachten op hun übertje, El_Thijsbaas rolt rustig de parkeerplaats af in zijn RS6, bzzzz, raampje naar beneden, even het gas eraf ter hoogte van bimbo en de giechelclub; duimpje, even wachten op het feest der herkenning, ennn... het gas erop; baaiiiiquote:Op zondag 20 september 2020 14:23 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Nou, dan heb ik nog wel een verhaal voor je. Is al lang geleden, en ik besloot met enkele vrienden eens een keer te gaan stappen. Normaal geef ik daar niet zoveel om (te druk, niet verstaan, duur, etc), maar ik had me over laten halen en ben toen meegegaan.
Eenmaal in de kroeg wat rond gekeken, was aardig druk. Op een moment staat er een meisje naast me en begon tegen me te praten. Ik dacht: wtf, zal je altijd zien dat ik een keer uitga en beet lijk te hebben. Even gepraat en ze loopt naar haar vriendinnen. Ze wijst naar mij en ze beginnen allemaal te lachen. Komt ze terug met de mededeling dat het een idee was om 'een willekeurige loser' te versieren
Lachend liepen ze weg en ik was eerlijk gezegd te verbouwereerd om er iets aan te doen of van te zeggen.
Zal ik in het vervolg doen mocht dat nog ooit eens gebeurenquote:Op zondag 20 september 2020 14:53 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Later buiten op de parkeerplaats, staan meisje & Co bibberend te wachten op hun übertje, El_Thijsbaas rolt rustig de parkeerplaats af in zijn RS6, bzzzz, raampje naar beneden, even het gas eraf ter hoogte van bimbo en de giechelclub; duimpje, even wachten op het feest der herkenning, ennn... het gas erop; baaiiii
Yup, het is maar net waar je je vertier vandaan haalt.quote:Op zondag 20 september 2020 14:43 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Wat laag zeg.
Terugpakken met een golddigger prank en op YT gooien.![]()
Nee, dat zou ik dan ook weer niet doen. Maar wel erg laag van dit soort mensen.
Zielig dit soort dingen idd. Het is wel gek dat het meestal vrouwen zijn die dit soort streken uithalen (ook naar elkaar) dan mannen.quote:Op zondag 20 september 2020 14:54 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Zal ik in het vervolg doen mocht dat nog ooit eens gebeuren
[..]
Yup, het is maar net waar je je vertier vandaan haalt.
Bitchesquote:Op zondag 20 september 2020 15:12 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Zielig dit soort dingen idd. Het is wel gek dat het meestal vrouwen zijn die dit soort streken uithalen (ook naar elkaar) dan mannen.
Ja ik snap dat ook niet zo goed. Laat een ander lekker met rust!quote:Op zondag 20 september 2020 15:14 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Ik heb wel eens meegemaakt dat een groepje vrouwen één vrouw uitlachte. Ik vond het maar
Komt omdat ze zelf onzeker zijn, en leiden de aandacht af van zichzelf naar een ander die minder weerbaar is.quote:Op zondag 20 september 2020 15:14 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Ik heb wel eens meegemaakt dat een groepje vrouwen één vrouw uitlachte. Ik vond het maar
Ja maar dat.quote:Op zondag 20 september 2020 13:41 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Serieus? 20-25¤ pp. betalen om live te swipen?
Same as online dating; ze weten dat ze de leading hand hebben, en daar wordt hendig misbruik van gemaakt. Gewoon, omdat het kan. Geef ze eens ongelijkquote:Op zondag 20 september 2020 15:12 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Zielig dit soort dingen idd. Het is wel gek dat het meestal vrouwen zijn die dit soort streken uithalen (ook naar elkaar) dan mannen.
Altijd klopt niet hequote:Op zondag 20 september 2020 17:39 schreef Faxie het volgende:
[..]
Doe zelf lief
Ik ben altijd lief![]()
Hier, een kusje
Oehquote:Op zondag 20 september 2020 17:40 schreef Crohnjurist het volgende:
[..]
Altijd klopt niet he
Nou vooruit een kusje terug
En heeft kinderen zeker?quote:Op zondag 20 september 2020 17:49 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
Leuke match op Tinder, appearance-wise. Al een tijdje over en weer gechat. Blijkt dat ze tegelijkertijd in een scheidingsproces zit. Ze is 27jr.
En nu al op Tinder?quote:Op zondag 20 september 2020 17:52 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Nee, dat niet. Ze is gescheiden na een 7 maanden huwelijk.
7... maanden?quote:Op zondag 20 september 2020 17:52 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Nee, dat niet. Ze is gescheiden na een 7 maanden huwelijk.
Behoorlijk ja.....quote:Op zondag 20 september 2020 17:54 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Ja, deed mijn wenkbrauwen fronzen.
Het is niet zozeer dát ze gescheiden is, maar dat ze vóór het einde van het proces al rondneust op Tinder. Het komt bij mij over alsof ze niet doorheeft dat een huwelijk/scheiding serieuze zaken zijn dat tijd kost. Het is wel iets meer dan daten..quote:
Is ze blond?quote:Op zondag 20 september 2020 17:59 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Het is niet zozeer dát ze gescheiden is, maar dat ze vóór het einde van het proces al rondneust op Tinder. Het komt bij mij over alsof ze niet doorheeft dat een huwelijk/scheiding serieuze zaken zijn dat tijd kost. Het is wel iets meer dan daten..
Het leek op eerste ogenblik een red flag. Maar misschien gewoon het voordeel van de twijfel geven, wie weet zit er een heel logisch verklaring achter. Van te voren zelf assumpties hebben, kan best naar zijn.quote:Op zondag 20 september 2020 18:04 schreef Faxie het volgende:
Komt meer op me over dat ze het huwelijk emotioneel allang achter zich gelaten heeft, en dat het afhandelen slechts nog een formaliteit is. En het zal ook wel behoorlijk jeuken waarschijnlijk
Ik weet niet hoe dat bij jullie is maar hier moest je vroeger minstens 6 maanden wachten op een scheiding. Dus stel als ze al 2 maanden uit elkaar zijn en de scheiding is dan ingezet en ze zit nu in maand 5 ofzo dan is ze toch best wel al even single? Mag je dan niet daten?quote:Op zondag 20 september 2020 17:59 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Het is niet zozeer dát ze gescheiden is, maar dat ze vóór het einde van het proces al rondneust op Tinder. Het komt bij mij over alsof ze niet doorheeft dat een huwelijk/scheiding serieuze zaken zijn dat tijd kost. Het is wel iets meer dan daten..
Die zeven maanden maar getrouwd zijn is ook wel een red flag....quote:Op zondag 20 september 2020 17:59 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Het is niet zozeer dát ze gescheiden is, maar dat ze vóór het einde van het proces al rondneust op Tinder. Het komt bij mij over alsof ze niet doorheeft dat een huwelijk/scheiding serieuze zaken zijn dat tijd kost. Het is wel iets meer dan daten..
Ik weet niet of het zoveel zegt...quote:Op zondag 20 september 2020 18:24 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Die zeven maanden maar getrouwd zijn is ook wel een red flag....
Hmm. Ik heb haar in ieder geval gevraagd om af te spreken. To be continued!quote:Op zondag 20 september 2020 18:32 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ik weet niet of het zoveel zegt...
M’n zus is op jonge leeftijd ook een paar maanden getrouwd geweest, nu al vele jaren gelukkig met de man die ze daarna heeft leren kennen.
Maar trouwen wil ze niet meer.
Tja, je kan altijd een verkeerde keuze maken natuurlijk....quote:Op zondag 20 september 2020 18:32 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ik weet niet of het zoveel zegt...
M’n zus is op jonge leeftijd ook een paar maanden getrouwd geweest, nu al vele jaren gelukkig met de man die ze daarna heeft leren kennen.
Maar trouwen wil ze niet meer.
Klinkt bijna als 'Only in 'Murica.'quote:Op zondag 20 september 2020 18:49 schreef Crohnjurist het volgende:
Ik ken zelfs een stel dat voor de bruiloft al klaar met elkaar waren, leefden alleen nog als broer en zus. Maar ja bruiloft en alles was al gepland dus hebben ze het door laten gaan (leuk feestje) om vervolgens zo snel mogelijk weer te scheiden
OW nee hoor, ik ken ook zo’n stel.quote:Op zondag 20 september 2020 19:33 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Klinkt bijna als 'Only in 'Murica.'
Ik zei ook 'bijna'quote:Op zondag 20 september 2020 19:38 schreef Avianflu het volgende:
[..]
OW nee hoor, ik ken ook zo’n stel.
Sowieso een context verhaal natuurlijk.. Kunnen daarvoor wel al 5 jaar hebben samengewoond..quote:Op zondag 20 september 2020 18:24 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Die zeven maanden maar getrouwd zijn is ook wel een red flag....
Djeez, that sucks..quote:Op zondag 20 september 2020 18:49 schreef Crohnjurist het volgende:
Ik ken zelfs een stel dat voor de bruiloft al klaar met elkaar waren, leefden alleen nog als broer en zus. Maar ja bruiloft en alles was al gepland dus hebben ze het door laten gaan (leuk feestje) om vervolgens zo snel mogelijk weer te scheiden
Op zich niet die zeven maanden, maar ze is pas 27.....maar goed, ik bedoelde dit verder niet als oordeel....meer als een waarschuwing....quote:Op zondag 20 september 2020 19:44 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Sowieso een context verhaal natuurlijk.. Kunnen daarvoor wel al 5 jaar hebben samengewoond..
Ik vind het een beetje kort door de bocht om op basis van de info '7 maanden getrouwd geweest' even een labeltje aan iemand te hangen.
Ja, da's twijfelachtig idd, dan kan ze daarvoor hooguit een jaartje of 8,9 met haar ex hebben samengewoond.. ik zou rennenquote:Op zondag 20 september 2020 19:48 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Op zich niet die zeven maanden, maar ze is pas 27.....maar goed, ik bedoelde dit verder niet als oordeel....meer als een waarschuwing....
quote:Op zondag 20 september 2020 19:51 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ja, da's twijfelachtig idd, dan kan ze daarvoor hooguit een jaartje of 8,9 met haar ex hebben samengewoond.. ik zou rennen
WOP zeg ikquote:Op zondag 20 september 2020 19:51 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ja, da's twijfelachtig idd, dan kan ze daarvoor hooguit een jaartje of 8,9 met haar ex hebben samengewoond.. ik zou rennen
De meeste problemen met een match, zitten in jouw hoofd, niet in het verhaal van die ander. Een probleem is pas een probleem, als jij besluit dat het een probleem is.quote:
Ligt eraan, als ze Ziggo Racing heeft kan het iets langer duren.quote:
WORP danquote:Op zondag 20 september 2020 19:55 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ligt eraan, als ze Ziggo Racing heeft kan het iets langer duren.
Not my date, not up to me, maar klinkt goedquote:
Ze waren 1 jaar samen waarvan 7 maanden getrouwd. Ze kenden elkaar vóór het samen zijn al bijna een jaar. Het is niet zo dat mijn red-flag té vroegtijdig omhoogtrekt voor het geringste.quote:Op zondag 20 september 2020 19:51 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ja, da's twijfelachtig idd, dan kan ze daarvoor hooguit een jaartje of 8,9 met haar ex hebben samengewoond.. ik zou rennen
Hopelijk is het een leuke datequote:Op zondag 20 september 2020 20:23 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Ze waren 1 jaar samen waarvan 7 maanden getrouwd. Ze kenden elkaar vóór het samen zijn al bijna een jaar. Het is niet zo dat mijn red-flag té vroegtijdig omhoogtrekt voor het geringste.
Afijn, date staat gepland voor komende week.
Hehe, da's een duidelijker perspectief.. lijkt mij heel erg op een gevalletje 'eerst rennen en dan pas lopen' ipv andersom.. maar dat heb je ook zelf in de hand, en je mag hopen dat zij er ook iets van geleerd heeftquote:Op zondag 20 september 2020 20:23 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Ze waren 1 jaar samen waarvan 7 maanden getrouwd. Ze kenden elkaar vóór het samen zijn al bijna een jaar. Het is niet zo dat mijn red-flag té vroegtijdig omhoogtrekt voor het geringste.
Afijn, date staat gepland voor komende week.
Vooroordelen or zelf een verhaal bij elkaar proberen te puzzelen met losse eindjes, is niet mijn ding. Het was gewoon een red-flag, in de zin dat het opviel. Misschien dat orange-flag beter past in deze context.quote:Op zondag 20 september 2020 21:12 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Hehe, da's een duidelijker perspectief.. lijkt mij heel erg op een gevalletje 'eerst rennen en dan pas lopen' ipv andersom.. maar dat heb je ook zelf in de hand, en je mag hopen dat zij er ook iets van geleerd heeft![]()
Maak er wat leuks van
Of ben je straks een nier kwijtquote:Op zondag 20 september 2020 21:19 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Vooroordelen or zelf een verhaal bij elkaar proberen te puzzelen met losse eindjes, is niet mijn ding. Het was gewoon een red-flag, in de zin dat het opviel. Misschien dat orange-flag beter past in deze context.
Ik zie het wel. Date is morgen. Virtueel lijkt ze leuk.
In het slechtste geval heb ik iemand leren kennen.
Dank! Ik ga sowieso een update geven.quote:Op zondag 20 september 2020 21:22 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Of ben je straks een nier kwijt
Kidding aside, geniet ervan morgen en veel plezier
Psies, niks te verliezen toch?quote:Op zondag 20 september 2020 21:19 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Vooroordelen or zelf een verhaal bij elkaar proberen te puzzelen met losse eindjes, is niet mijn ding. Het was gewoon een red-flag, in de zin dat het opviel. Misschien dat orange-flag beter past in deze context.
Ik zie het wel. Date is morgen. Virtueel lijkt ze leuk.
In het slechtste geval heb ik iemand leren kennen.
En wat ga je haar geven?quote:Op zondag 20 september 2020 21:25 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Dank! Ik ga sowieso een update geven.
Perenijsjequote:
quote:Op zondag 20 september 2020 21:33 schreef Sounddragon het volgende:
Mijn Thaise date ontpopt zich als een nogal bazig typje wat weinig tegenspraak duldt, en ik zag net wat beweging onder het gras.. volgens mij heeft ze wat dingen niet helemaal goed ingeschat
![]()
Ik heb zo'n donkerbruin vermoeden dat mijn koffer nog wel even gaat blijven staan waar 'ie staatSolid ook weer blij
Je vraagt er ook echt om, het lokt het ook uit. Maar goed, ik hoop haar al mijn centimeters te kunnen geven.quote:
Je lokt het inderdaad uit, maar ik zit je wat te stangenquote:Op zondag 20 september 2020 21:37 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Je vraagt er ook echt om, het lokt het ook uit. Maar goed, ik hoop haar al mijn centimeters te kunnen geven.
'Ontpopt' nog wel. Ik ken de achtergrond niet. Heb je een 'quick recap'?quote:Op zondag 20 september 2020 21:33 schreef Sounddragon het volgende:
Mijn Thaise date ontpopt zich als een nogal bazig typje wat weinig tegenspraak duldt, en ik zag net wat beweging onder het gras.. volgens mij heeft ze wat dingen niet helemaal goed ingeschat
![]()
Ik heb zo'n donkerbruin vermoeden dat mijn koffer nog wel even gaat blijven staan waar 'ie staatSolid ook weer blij
Jij lokt het uit bedoel je.quote:Op zondag 20 september 2020 21:38 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Je lokt het inderdaad uit, maar ik zit je wat te stangen
Dat is tegenwoordig hoe dat gaat. Daarom doet dit mijn wenkbrauwen niet fronzen.quote:Op zondag 20 september 2020 17:54 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Ja, deed mijn wenkbrauwen fronzen.
Guilty as charged, maar nogmaals ik zit je wat te plagenquote:Op zondag 20 september 2020 21:42 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Jij lokt het uit bedoel je.
Hmnee, het originele plan was ma/di, die dagen is ze vrij, maar ze gaat wel even haar zondagdienst ruilen dus we gaan 4 dagen. Ehm, how about 'nee'? we kennen elkaar 5, 6 uurtjes ofzo, 4 dagen weg meteen, bit much maybe? dus ik stel een compromis voor.. zondag rond de middag weg, maandag ergens beslissen of we er nog eentje aan vast plakken, maar er was geen ruimte voor discussie, 'anders ging ze wel alleen' .. hehe.. ok.. en voor dat ik daarop kon reageren werd ineens zomaar out of the blue het onderwerp sex in de strijd gegooid, en toen kreeg ik ongeveer de slappe lach, die is mafquote:Op zondag 20 september 2020 21:34 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Hoezo weinig tegenspraak? Eigen mening telt niet?
Dodged a Howitzer shell.quote:Op zondag 20 september 2020 21:45 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Hmnee, het originele plan was ma/di, die dagen is ze vrij, maar ze gaat wel even haar zondagdienst ruilen dus we gaan 4 dagen. Ehm, how about 'nee'? we kennen elkaar 5, 6 uurtjes ofzo, 4 dagen weg meteen, bit much maybe? dus ik stel een compromis voor.. zondag rond de middag weg, maandag ergens beslissen of we er nog eentje aan vast plakken, maar er was geen ruimte voor discussie, 'anders ging ze wel alleen' .. hehe.. ok.. en voor dat ik daarop kon reageren werd ineens zomaar out of the blue het onderwerp sex in de strijd gegooid, en toen kreeg ik ongeveer de slappe lach, die is maf![]()
Wat is er mis met 27 en al getrouwd zijn? Ik ken mensen die sinds hun 24ste in een huwelijk zitten en dat gaat nog steeds goed.quote:Op zondag 20 september 2020 19:48 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Op zich niet die zeven maanden, maar ze is pas 27.....maar goed, ik bedoelde dit verder niet als oordeel....meer als een waarschuwing....
I know. Ik trap dan ook willens en wetens in de val.quote:Op zondag 20 september 2020 21:45 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Guilty as charged, maar nogmaals ik zit je wat te plagen
Ook last van gehadquote:Op zondag 20 september 2020 21:47 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
I know. Ik trap dan ook willens en wetens in de val.
Help me even begrijpen.quote:Op zondag 20 september 2020 21:45 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Hmnee, het originele plan was ma/di, die dagen is ze vrij, maar ze gaat wel even haar zondagdienst ruilen dus we gaan 4 dagen. Ehm, how about 'nee'? we kennen elkaar 5, 6 uurtjes ofzo, 4 dagen weg meteen, bit much maybe? dus ik stel een compromis voor.. zondag rond de middag weg, maandag ergens beslissen of we er nog eentje aan vast plakken, maar er was geen ruimte voor discussie, 'anders ging ze wel alleen' .. hehe.. ok.. en voor dat ik daarop kon reageren werd ineens zomaar out of the blue het onderwerp sex in de strijd gegooid, en toen kreeg ik ongeveer de slappe lach, die is maf![]()
If you just heard a splash; it probably was her beiing thrown back into the pond.quote:
In grote lijnen, mjah, that could be the case.. ik denk alleen dat ze had verwacht dat ik een of andere sexbeluste kerel was die omhoog zat en wel te porren zou zijn om haar te chauffeuren en wellicht te sponsoren, want de 'splitting the bill' vraag was ook al eerder ingeschoven (stomtoevallig een uurtje of wat voor de vraag voor dat uitje kwam), ik ben niet achterlijkquote:Op zondag 20 september 2020 21:50 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Help me even begrijpen.
Ze wil je dus eigenlijk gebruiken als maatje voor haar reis of wat het ook mogen zijn. Als je niet komt, heb jij dus pech? Niet zij?
En daarnaast, gooit ze seks in de strijd. Als in? Dat ze het als lokmiddel wil gebruiken om je mee te krijgen? Soort van "als je meekomt, krijg je misschien seks?"
What. The. Hell
Ik begin R&P leuker te vinden dan KPD!. Mij zul je vaker zien in deze topic.
Run Sounddragon, Run!!!quote:Op zondag 20 september 2020 22:49 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
In grote lijnen, mjah, that could be the case.. ik denk alleen dat ze had verwacht dat ik een of andere sexbeluste kerel was die omhoog zat en wel te porren zou zijn om haar te chauffeuren en wellicht te sponsoren, want de 'splitting the bill' vraag was ook al eerder ingeschoven (stomtoevallig een uurtje of wat voor de vraag voor dat uitje kwam), ik ben niet achterlijk![]()
Het plan was eigenlijk om tijdens die trip te kijken of ik het eventuele aapje uit de mouw kreeg, beetje geld uitgeven boeit op zich niet whilst having fun of any kind, maar als je je vooraf al zo dik in in je kaarten laat kijken, ga je nat, alleen niet in een door mij gesponsord hotelbed.
Ik was er op voorbereid, hier hadden mensen hun twijfels al geuit, en wat vriendinnen van me riepen het ook, maar ik geef mensen gewoon een kans.. Weet je; als je niet op een trein springt als hij voor je neus staat, weet je nooit waar hij heen gaat. Als je denkt dattie gaat botsen, ga je gewoon voorin het treinstel zitten met je rug tegen de muur.. just be prepared, dan kan er weinig mis gaan toch?quote:Op zondag 20 september 2020 23:02 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Run Sounddragon, Run!!!
Je eigenlijke plan zou vermoedelijk geleid hebben tot irritaties, conflicten, financiële uitbuiting/emotionele manipulatie of een combinatie van deze drie.
Ze klinkt niet heel erg geïnteresseerd in jou. Meer in haar trip. Of zoekt ze wellicht een sugar daddy?
Misschien moet je eens voortaan de trein rustig instappen in plaats van er bovenop te gaan springen. Voor je het weet, vlieg je ervan af, of tref je een tunnel met alle gevolgen van dienquote:Op zondag 20 september 2020 23:11 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ik was er op voorbereid, hier hadden mensen hun twijfels al geuit, en wat vriendinnen van me riepen het ook, maar ik geef mensen gewoon een kans.. Weet je; als je niet op een trein springt als hij voor je neus staat, weet je nooit waar hij heen gaat. Als je denkt dattie gaat botsen, ga je gewoon voorin het treinstel zitten met je rug tegen de muur.. just be prepared, dan kan er weinig mis gaan toch?
In geval van echt heel erg irritant en nasty, zet ik haar rustig in Zuid Duitsland op de trein met een tros mondkapjes, dan komt ze vast wel weer terug in Den BoschJe kunt met mij alle kanten op.. ook die kant, no problem
Kan ik zelf effe lekker Autobahnen op de terugweg, nog steeds geen straf
Oh, ik ben wel in voor spontane gekkigheid, niet te moeilijk.. gewoon je niet gekker laten maken als je wilt, dat lukte nu dus ook niet. Ik werd de trein ingesleept in dit geval, het was niet mijn idee, ik rijd mee zolang als ik wil, nu was dat één halte, jammer..was best een leuk treintje.quote:Op zondag 20 september 2020 23:22 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Misschien moet je eens voortaan de trein rustig instappen in plaats van er bovenop te gaan springen. Voor je het weet, vlieg je ervan af, of tref je een tunnel met alle gevolgen van dien
Jep, geeft niet, fwbtje ook weer blij; die heeft d'r kidvrije weekend aankomend weekend, die was al een beetje sipquote:Op maandag 21 september 2020 00:18 schreef Solid-Snake het volgende:
Was ook wel te verwachten bij iemand die na een paar uur chatten al meteen erop uit wilt samen.
Jij houdt ook iedereen tevreden zoquote:Op maandag 21 september 2020 01:23 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Jep, geeft niet, fwbtje ook weer blij; die heeft d'r kidvrije weekend aankomend weekend, die was al een beetje sip, en ik heb alweer een nieuwe chat.. no worries
Ik stond nog in de Eifel toen ik haar apptequote:Op zaterdag 19 september 2020 11:54 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Dat klinkt heel goed allemaal; je moet wel goed opletten dat je niet pas appt als je voor de deur staat hoor, da's creepy
[..]
Ik ken ook zo'n stel. Zijn zelfs nog samen op huewelijksresi naar de USA gegaan. Want die was ook al betaaldquote:Op zondag 20 september 2020 19:38 schreef Avianflu het volgende:
[..]
OW nee hoor, ik ken ook zo’n stel.
Hoe awkward is dat dan wel nietquote:Op maandag 21 september 2020 08:06 schreef gooddaddy het volgende:
[..]
Ik ken ook zo'n stel. Zijn zelfs nog samen op huwelijksreis naar de USA gegaan. Want die was ook al betaald
Als je als broer en zus leeft en gewoon hele goede vrienden bent geworden na al die jaren, de vonk is alleen weg, dan is dat niet awkward lijkt mij.quote:Op maandag 21 september 2020 08:15 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Hoe awkward is dat dan wel niet![]()
Dan is het mijn perceptie denk ikquote:Op maandag 21 september 2020 08:20 schreef Crohnjurist het volgende:
[..]
Als je als broer en zus leeft en gewoon hele goede vrienden bent geworden na al die jaren, de vonk is alleen weg, dan is dat niet awkward lijkt mij.
Nou, misschien net zo awkward als wanneer je al gescheiden bent maar nog wel in hetzelfde huis woont en in hetzelfde bed slaapt. Als je verder geen ruzie hebt is er niets aan de hand lijkt mij.quote:Op maandag 21 september 2020 08:15 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Hoe awkward is dat dan wel niet![]()
quote:Op maandag 21 september 2020 09:28 schreef gooddaddy het volgende:
[..]
Nou, misschien net zo awkward als wanneer je al gescheiden bent maar nog wel in hetzelfde huis woont en in hetzelfde bed slaapt. Als je verder geen ruzie hebt is er niets aan de hand lijkt mij.
Wat anderen er over zeggen is dan ook totaal onbelangrijk (die vinden dat meestal awkward)
quote:Op maandag 21 september 2020 08:27 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Dan is het mijn perceptie denk ik
dit klinkt echt helemaal goed! Blij voor jequote:Op maandag 21 september 2020 08:05 schreef gooddaddy het volgende:
[..]
Ik stond nog in de Eifel toen ik haar appte. Was net klaar met de route.
Heerlijk weekend samen gehad. Zaterdag aan het eind van de middag daar geweest. O.a. samen de paarden uit de wei gehaald. Samen gegeten en daarna gewoon weer lekker samen. Veel kletsen, zoenen, je weet het wel. Was pas na 22:00 thuis. Gisterenmiddag kwam ze hier. Gaan wandelen in het bos. Heb ik ook nog heerlijk voor haar gekookt. Gewoon een heel erg prettig weekend. Nu even kijken of we de komende dagen nog een gaatje kunnen vinden, want wachten tot het weekend duurt wel erg lang
Bijzonder verhaal weerquote:Op zondag 20 september 2020 21:45 schreef Sounddragon het volgende:
Hmnee, het originele plan was ma/di, die dagen is ze vrij, maar ze gaat wel even haar zondagdienst ruilen dus we gaan 4 dagen. Ehm, how about 'nee'? we kennen elkaar 5, 6 uurtjes ofzo, 4 dagen weg meteen, bit much maybe? dus ik stel een compromis voor.. zondag rond de middag weg, maandag ergens beslissen of we er nog eentje aan vast plakken, maar er was geen ruimte voor discussie, 'anders ging ze wel alleen' .. hehe.. ok.. en voor dat ik daarop kon reageren werd ineens zomaar out of the blue het onderwerp sex in de strijd gegooid, en toen kreeg ik ongeveer de slappe lach, die is maf![]()
Kreeg je toen pas de badkuip aangemeerd?quote:Op maandag 21 september 2020 10:49 schreef Prisha het volgende:
Hier ook tof weekend gehad. Zaterdag date nr 5 alweer gehad, we zouden s middags beetje varen in een badkuip (ding eerst drijvende zien te krijgen) en dan stuk wandelen en dan wat eten. Uiteindelijk is hij pas zondag in de namiddag naar huis gegaan
hmm. bijna iedereen..quote:Op maandag 21 september 2020 07:26 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Jij houdt ook iedereen tevreden zo![]()
Dat klinkt als het begin van iets degelijks en duurzaamsquote:Op maandag 21 september 2020 08:05 schreef gooddaddy het volgende:
[..]
Ik stond nog in de Eifel toen ik haar appte. Was net klaar met de route.
Heerlijk weekend samen gehad. Zaterdag aan het eind van de middag daar geweest. O.a. samen de paarden uit de wei gehaald. Samen gegeten en daarna gewoon weer lekker samen. Veel kletsen, zoenen, je weet het wel. Was pas na 22:00 thuis. Gisterenmiddag kwam ze hier. Gaan wandelen in het bos. Heb ik ook nog heerlijk voor haar gekookt. Gewoon een heel erg prettig weekend. Nu even kijken of we de komende dagen nog een gaatje kunnen vinden, want wachten tot het weekend duurt wel erg lang
nee dat lukte na 1.5 uur al welquote:Op maandag 21 september 2020 10:55 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Kreeg je toen pas de badkuip aangemeerd?
Ik zoek de niet-saaie eruit, ik wil iets bijzonders.. soms zijn ze een beetje té bijzonder.quote:Op maandag 21 september 2020 09:35 schreef rival het volgende:
Lekker verhaal weer SD, je weet ze wel te vinden hè
eindelijkquote:Op maandag 21 september 2020 10:57 schreef Solid-Snake het volgende:
Nou de date staat nu toch echt gepland
Hij is zelfs naar een dag eerder verschoven. Dus morgenavond zit ik ergens een drankje te doen met pannenkoekendame.
"And so it unfolds..."quote:Op maandag 21 september 2020 10:57 schreef Solid-Snake het volgende:
Nou de date staat nu toch echt gepland
Hij is zelfs naar een dag eerder verschoven. Dus morgenavond zit ik ergens een drankje te doen met pannenkoekendame.
Gelukkigquote:
zo ging het ongeveer op bepaalde stukkenquote:Op maandag 21 september 2020 11:00 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Gelukkig
Ik zie jullie al in de badkuip op het water:
..verhaal...
Precies, dit is een begin van iets moois, zoals SD ook zegtquote:Op maandag 21 september 2020 11:06 schreef Prisha het volgende:
[..]
zo ging het ongeveer op bepaalde stukken. Ik ben snel afgeleid, zaten we weer vast in boomtakken of het riet omdat ik weer iets leuks zag en vergat te peddelen.
Vreselijk gelachten wel. En dat is goed
Waar blijft de jouwequote:
As expected, die grens trok ik eigenlijk al toen ik zei dat ik het niet met die 4 dagen eens was, en toen begon ze ook meteen te leunen zeg maar.. dat werkte niet, toen werd het duwen, dat werkte compleet averechts. . Ze ging wel alleen, nou, geloof me, die gaat gewoon niet weg die 2 dagen, want het was gewoon dikke bluf..quote:Op maandag 21 september 2020 10:46 schreef Prisha het volgende:
[..]
Bijzonder verhaal weerHoe krijg je het voor elkaar
![]()
Ben benieuwd hoe ze reageerde toen je aangaf dat het tot hier en niet verder wasIk heb een beetje beeld van een klein teer poppetje in zwarte leer met een zweep. Zoals in Charlies Angels, zo'n Lucy Liu. Geen idee waarom dat in me opkomt
Ze wacht op jou jongeh!quote:
Ze moeten me wel ineens hebben hequote:
You're the manquote:Op maandag 21 september 2020 11:48 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Ze moeten me wel ineens hebben he
Zo voelt het in ieder geval wel ja. Van beide kantenquote:Op maandag 21 september 2020 10:55 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
hmm. bijna iedereen..
[..]
Dat klinkt als het begin van iets degelijks en duurzaams
quote:Op maandag 21 september 2020 15:05 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
Zo.. ik heb mijn date achter de rug. Ondanks de 'orange' flag, ging ik er met met een open mind in. Iets meer achtergrond over de orange flag te vinden op pagina 8 van dit topic.
Het werd een boswandeling. Gezien het virtueel klikte, verwachte ik dan ook letterlijk een 'walk in the park' ondanks de, laten we zeggen, orange flag.
Ik kan een lang verhaal tikken, maar de kern is dat ze een leuke vrouw leek. Je leest het goed 'leek', want de tot dan toe leuke date - waarbij we elkaar beter wilden leren kennen tijdens het wandelen - kreeg een onverwachte wending toen haar mobiele telefoon rinkelde.
Ze zei "sorry, ik moet dit even opnemen". Wat mij betreft, hoefde zij totaal geen sorry te zeggen. Een telefoon opnemen, hoort erbij. Je kunt moeilijk onbereikbaar blijven.
Nou, ze nam op en ik hoorde een geschreeuw jezus. Ik had een vermoeden en dat vermoeden, werd al snel bevestigd. Het was haar ex - waar ze nu in een scheidingsproces mee zit. Hij schreeuwde de boel bij elkaar. Ik weet niet wat die allemaal zei, maar ik denk dat het voor mij en voorbijgangers duidelijk was, dat er niet duidelijk en luid gesproken werd maar dat er geschreeuwd werd.
Ze was vrij stil en liet het over haar heen gaan en kon haar kalmte waarderen. Maar toen hij uitgeschreeuwd was en ik dacht dat het niet erger kon, begon zij te bleren als weet ik veel wat. En maar schreeuwen en schelden. Waar het eerste mij al stoort, erger ik mij aan het schelden. Vind schelden een vorm van onvermogen van communicatie. Een complete turn-off.
Het een schreeuwfestijn over en weer. Wat wellicht 5 tot 10 minuten duurde, voelde als 30 minuten. Ik vond het zo'n kansloze gebeuren dat ik op een gegeven moment de neiging had in de lach te schieten. Hield mij moeilijk in.
Achteraf deden we alsof er niets gebeurd was, maar het hele geheuren was een turn-off voor mij. Jezus, waar was ik in was beland.
Seksuele aantrekkingskracht totaal verdwenen. Al zou ze naakt voor mij staan, dat tokkiegedrag was zo'n turn'off dat het mij zal belemmeren om een erectie van haar te krijgen. Godsamme zeg.
Wie zei wat? Ik heb het wellicht gemist.quote:Op maandag 21 september 2020 15:07 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Wat zei iemand ook weer over uitzoeken en zo?
Ik zou het ook niet tof vinden als je dat ineens zo meemaakt. Maar damn man, dodged a nuke there...quote:Op maandag 21 september 2020 15:09 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Wie zei wat? Ik heb het wellicht gemist.
Nou, als ik een lichtpuntje moet zoeken. Een condoom bespaard (kost geld) en wellicht ook wat ellende baggage van haar. Vanavond maar een ruksessie, zo even grof gezegd
Die teksten die uitgesproken werden, ik lach nu al keihard hier thuis als ik er weer aan denk tijdens het schrijvenquote:Op maandag 21 september 2020 15:15 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Ik zou het ook niet tof vinden als je dat ineens zo meemaakt. Maar damn man, dodged a nuke there...
Wat een verhaal.quote:Op maandag 21 september 2020 15:05 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
Zo.. ik heb mijn date achter de rug. Ondanks de 'orange' flag, ging ik er met met een open mind in.
OMGquote:Op maandag 21 september 2020 15:05 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
Zo.. ik heb mijn date achter de rug. Ondanks de 'orange' flag, ging ik er met met een open mind in. Iets meer achtergrond over de orange flag te vinden op pagina 8 van dit topic.
verhaal
Seksuele aantrekkingskracht totaal verdwenen. Al zou ze naakt voor mij staan, dat tokkiegedrag was zo'n turn'off dat het mij zal belemmeren om een erectie van haar te krijgen. Godsamme zeg.
Dat wordt weer even maar rukken vanavond
Maarrrrr...quote:Op maandag 21 september 2020 15:05 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
Zo.. ik heb mijn date achter de rug. Ondanks de 'orange' flag, ging ik er met met een open mind in. Iets meer achtergrond over de orange flag te vinden op pagina 8 van dit topic.
Het werd een boswandeling. Gezien het virtueel klikte, verwachtte ik dan ook letterlijk een 'walk in the park' ondanks de, laten we zeggen, orange flag.
Ik kan een lang verhaal tikken, maar de kern is dat ze een leuke vrouw leek. Je leest het goed 'leek', want de tot dan toe leuke date - waarbij we elkaar beter wilden leren kennen tijdens het wandelen - kreeg een onverwachte wending toen haar mobiele telefoon rinkelde.
Ze zei "sorry, ik moet dit even opnemen". Wat mij betreft, hoefde zij totaal geen sorry te zeggen. Een telefoon opnemen, hoort erbij. Je kunt moeilijk onbereikbaar blijven.
Nou, ze nam op en ik hoorde een geschreeuw jezus. Ik had een vermoeden en dat vermoeden, werd al snel bevestigd. Het was haar ex - waar ze nu in een scheidingsproces mee zit. Hij schreeuwde de boel bij elkaar. Ik weet niet wat die allemaal zei, maar ik denk dat het voor mij en voorbijgangers duidelijk was, dat er niet duidelijk en luid gesproken werd maar dat er geschreeuwd werd.
Ze was vrij stil, liet het over haar heen gaan en kon haar kalmte waarderen. Maar toen hij uitgeschreeuwd was en ik dacht dat het niet erger kon, begon zij te bleren als weet ik veel wat. En maar schreeuwen en schelden. Waar het eerste mij al stoort, erger ik mij aan het schelden. Vind schelden een vorm van onvermogen van communicatie. Een complete turn-off.
Het was een schreeuwfestijn over en weer. Wat wellicht 5 tot 10 minuten duurde, voelde als 30 minuten. Ik vond het zo'n kansloze gebeuren dat ik op een gegeven moment de neiging had in de lach te schieten. Hield mij moeilijk in en poogde mij in mijn benen te knijpen of op mijn tong lichtelijk te bijten om niet compleet in tranen te zitten van het lachen.
Achteraf deden we alsof er niets gebeurd was, maar het hele geheuren was een turn-off voor mij. Jezus, waar was ik in was beland.
Seksuele aantrekkingskracht totaal verdwenen. Al zou ze naakt voor mij staan, dat tokkiegedrag was zo'n turn'off dat het mij zal belemmeren om een erectie van haar te krijgen. Godsamme zeg.
Dat wordt weer even maar rukken vanavond
Keihard verlengde van de relatie bonje; laten merken dat je er klaar mee bent en dat je wel iets anders gaat regelen, de ander kwetsen. Lekker tegen de emmer trappen.. foto's van je dates op je facebook/insta/weetikwat enzo, dat soort werk.quote:Op maandag 21 september 2020 15:48 schreef S95Sedan het volgende:
Ik snap niet dat zo'n iemand sowieso gaat daten met zulk soort gezeik, maargoed...
Pff inderdaad jaquote:Op maandag 21 september 2020 19:14 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Klinkt als een date met iemand van FOK!
Ben jij zo’n tokkie danquote:
Only in the sheetsquote:
Oh sheeeeeeeet!quote:
quote:Op maandag 21 september 2020 15:21 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Die teksten die uitgesproken werden, ik lach nu al keihard hier thuis als ik er weer aan denk tijdens het schrijven
Hier één waar ik onderweg terug in de auto van (onder andere) in tranen zat van het lachen, vooral omdat zij diegene was die deze tekst schreeuwde in een park met voorbijgangers aan de telefoon met haar ex.
"FUCK YOU, BITCH ASS MOTHERFUCKER COCK SUCKER"![]()
"Je vindt vast wel iemand die bij je past"quote:Op maandag 21 september 2020 19:32 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Komt wel goed.
Zo, die dooddoener hebben we maar ook alvast gehad.![]()
Het is je zooo gegundquote:Op maandag 21 september 2020 19:39 schreef Themeparktommy het volgende:
[..]
"Je vindt vast wel iemand die bij je past"
Maar je bent zo leuk, hoe kan het toch dat je nog steeds vrijgezel bent?!quote:Op maandag 21 september 2020 19:44 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Het is je zooo gegund.
Zonder partner kent je leven immers enkel leegte en eenzaamheid.....
Komen alleen tieners erop af. Haha!quote:Op maandag 21 september 2020 20:13 schreef Modus het volgende:
Chick magnet sneakers voor Faxie gespot
[ afbeelding ]
Ai! Dat had ik al gezegd tegen je voordat ik dit las. Whaha!quote:Op maandag 21 september 2020 19:32 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Komt wel goed.
Zo, die dooddoener hebben we maar ook alvast gehad.![]()
Wat ik haar heb verteld, is dat ik het nog allemaal wil laten bezinken en dat het telefoongesprek reden liet blijken dat ze nog niet klaar lijkt te zijn voor een nieuw hoofdstuk. Verder, wel eerlijk geweest dat haar communicatiestijl tijdens het telefoongesprek mij niet aan staat.quote:Op maandag 21 september 2020 18:31 schreef Godshand het volgende:
[..]
Maarrrrr...
Wat heb je nu zelf tegen haar gezegd over het vervolg met jou? Of niks gezegd om nog een schreeuw partij te ontwijken?
Je moet eens weten hoe ik in de auto zat te lachen onderweg terug. Had geen zakdoekjes om de tranen af te vegen.quote:
Het bizarre is dat deze Tinderdate gewoon een mooie studie heeft afgerond en een prima baan heeft. Blijkbaar zijn het geen factoren van positieve correlatie geweest voor deze datequote:Op maandag 21 september 2020 19:14 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Klinkt als een date met iemand van FOK!
Je zal wel dat negatieve iets in haar hebben losgemaakt...quote:Op maandag 21 september 2020 20:27 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Het bizarre is dat deze Tinderdate gewoon een mooie studie heeft afgerond en een prima baan heeft. Blijkbaar zijn het geen factoren van positieve correlatie geweest voor deze date
Je bedoelt haar ex. Ik maak zelden negativiteit mee, en van deze proportie heb ik nooit meegemaaktquote:Op maandag 21 september 2020 20:30 schreef Amee het volgende:
[..]
Je zal wel dat negatieve iets in haar hebben losgemaakt...
De date was erg gezellig vóór de gekte. Ze leek doodgewoon totdat die telefoon rinkeldequote:Op maandag 21 september 2020 15:42 schreef MissButterflyy het volgende:
Wow, dat is wel bizar zeg! Die is nog lang niet klaar met haar ex.
Snap je helemaal, niemand heeft zin om in zo’n stammenoorlog terecht te komen.
Dat 95 in je naam is je geboortejaar?quote:Op maandag 21 september 2020 20:31 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Je bedoelt haar ex. Ik maak zelden negativiteit mee, en van deze proportie heb ik nooit meegemaakt
Je zou bijna om je heen kijken voor de verborgen cameraquote:Op maandag 21 september 2020 20:26 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Je moet eens weten hoe ik in de auto zat te lachen onderweg terug. Had geen zakdoekjes om de tranen af te vegen.
Misschien ligt het aan mij, maar ik vind het niet grappigquote:Op maandag 21 september 2020 20:35 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
De date was erg gezellig vóór de gekte. Ze leek doodgewoon totdat die telefoon rinkelde
Ik vind schreeuwen en schelden getuigen van een onvermogen van volwassen communicatie, en sterke indicatoren van een tokkiegedrag of dat ze omgaat/opgegroeid is met tokkiesquote:Op maandag 21 september 2020 20:36 schreef Koral het volgende:
[..]
Dat 95 in je naam is je geboortejaar?wat kan wat gescheld nou schelen joh?
Ja dat geloof ik best.quote:Op maandag 21 september 2020 20:26 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Je moet eens weten hoe ik in de auto zat te lachen onderweg terug. Had geen zakdoekjes om de tranen af te vegen.
Tja, kan ook gewoon een zeldzaam moment van machteloze woede zijn. Ligt natuurlijk wel een heel verhaal achter de ex. Je hebt haar pas een keer meegemaakt.quote:Op maandag 21 september 2020 20:38 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Ik vind schreeuwen en schelden getuigen van een onvermogen van volwassen communicatie, en sterke indicatoren van een tokkiegedrag of dat ze omgaat/opgegroeid is met tokkies
Ik moet wel een man van mijn woord blijven. Ik postte gisteren iets in de trant van "het slechtste wat er kan overkomen, is dat ik iemand heb leren kennen."quote:Op maandag 21 september 2020 20:38 schreef Amee het volgende:
[..]
Misschien ligt het aan mij, maar ik vind het niet grappig![]()
Juist erg jammer.
Ja dat klopt wel. Is ook een momentopname van iemand in een toch al kwetsbare periode.quote:Op maandag 21 september 2020 20:40 schreef Amee het volgende:
[..]
Tja, kan ook gewoon een zeldzaam moment van machteloze woede zijn. Ligt natuurlijk wel een heel verhaal achter de ex. Je hebt haar pas een keer meegemaakt.
Juist omdat ze elkaar eerst hebben afgelebberd is de teleurstelling om elkaar erg pijnlijk en dan krijg je dat vaak.quote:Op maandag 21 september 2020 20:39 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Ja dat geloof ik best.
Wel jammer dat mensen erg slecht uit elkaar kunnen gaan en dan zo tegen elkaar tekeer gaan. Terwijl ze elkaar eerst helemaal aflebberden.
Idd.quote:Op maandag 21 september 2020 20:42 schreef Amee het volgende:
[..]
Juist omdat ze elkaar eerst hebben afgelebberd is de teleurstelling om elkaar erg pijnlijk en dan krijg je dat vaak.
Ik heb bijna de neiging om op een tweede date te gaan met haar puur voor het verhaalquote:Op maandag 21 september 2020 20:40 schreef Amee het volgende:
[..]
Tja, kan ook gewoon een zeldzaam moment van machteloze woede zijn. Ligt natuurlijk wel een heel verhaal achter de ex. Je hebt haar pas een keer meegemaakt.
Sensatiezoekerquote:Op maandag 21 september 2020 20:51 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Ik heb bijna de neiging om op een tweede date te gaan met haar puur voor het verhaal![]()
Sinds ik in mijn auto ben gestapt niet meer, maar ook niet afgekapt.quote:Op maandag 21 september 2020 20:53 schreef Amee het volgende:
[..]
Sensatiezoeker![]()
Ik heb niet alles gelezen, maar heb je nog contact dan of heb je het afgekapt?
Zo snel tot een conclusie komen en invullingen maken is geen vorm van onvermogen? Het feit dat ze hem liet uitspreken duidde juist op goede omgangsvormen? Maar if you can't handle her at her worst you don't deserve her at her best?quote:Op maandag 21 september 2020 20:38 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Ik vind schreeuwen en schelden getuigen van een onvermogen van volwassen communicatie, en sterke indicatoren van een tokkiegedrag of dat ze omgaat/opgegroeid is met tokkies
Wie niet? Is gewoon even een uitlaatklep toch?quote:Op maandag 21 september 2020 20:57 schreef Avianflu het volgende:
Moet toegeven dat ik vlak na de breuk mij wellicht ook wel eens craycray heb gedragen. Misschien ben ik nu ook wel ergens een horror Tinder date/scharrel verhaal op een verjaardag of zo.![]()
En nu? (Als ik vragen magquote:Op maandag 21 september 2020 20:56 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Sinds ik in mijn auto ben gestapt niet meer, maar ook niet afgekapt.
Heb je wel alles gelezen? Ik heb duidelijk in mijn post staan dat ik haar initiële kalmte waardeerde. Ik trek geen enkele conclusies over haar in relatie met haar vermogen tot volwassen communicatie. Ik vond de date zelfs erg leuk en gezellig tot het telefoontje werd opgenomen.quote:Op maandag 21 september 2020 20:56 schreef Koral het volgende:
[..]
Zo snel tot een conclusie komen en invullingen maken is geen vorm van onvermogen? Het feit dat ze hem liet uitspreken duidde juist op goede omgangsvormen? Maar if you can't handle her at her worst you don't deserve her at her best?
Je wil met hem gaan daten en dan ook gaan schelden?quote:
Helaas heb ik geen toxic ex om op te schelden. Haha!quote:Op maandag 21 september 2020 21:04 schreef Godshand het volgende:
[..]
Je wil met hem gaan daten en dan ook gaan schelden?
Dat was de vraag nietquote:Op maandag 21 september 2020 21:07 schreef Amee het volgende:
[..]
Helaas heb ik geen toxic ex om op te schelden. Haha!
Moet wel wat interessante gespreksstof bewaren voor onze date, nietwaar?quote:Op maandag 21 september 2020 21:15 schreef Amee het volgende:
[..]
Maar jij hebt mijn vraag ook niet beantwoord
Ghehehe!quote:Op maandag 21 september 2020 21:16 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Moet wel wat interessante gespreksstof bewaren voor onze date, nietwaar?
Als je de huid vol gescholden wordt blijf jij altijd boven de situatie staan en rustig en kalm communiceren?quote:Op maandag 21 september 2020 21:03 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Heb je wel alles gelezen? Ik heb duidelijk in mijn post staan dat ik haar initiële kalmte waardeerde. Ik trek geen enkele conclusies over haar in relatie met haar vermogen tot volwassen communicatie. Ik vond de date zelfs erg leuk en gezellig tot het telefoontje werd opgenomen.
Alhoewel er een orange flag was, ben ik gewoon op date gegaan. Ik vond het vreemd maar ik ben er met een open-mind ingegaan, zonder enige conclusies. Wél met enkele hypotheses die getoetst dienen te worden. Met 1 date is de sample size natuurlijk nog té klein maar het is wel een vorm van data.
Wat ik doe, is dat ik aangeef dat ik schreeuwen en schelden in zijn algemeenheid indicatoren vind voor een onvermogen om volwassen te communiceren. En dat was in respons op een andere post.
Je kan vinden wat je vind maar schreeuwen en schelden, passen niet in mijn omgangsvormen en genieten niet mijn voorkeur bij een discussie dan wel conflict.
Daar heb ik zero-tolerance voor. Wat ik zeg, is dat het niet mijn voorkeur geniet. Op dat moment was het niet één, twee, drie aan te stippen of dit vaker voorkomt als in dat al snel gegrepen wordt naar heen-en-weer schreeuwen en schelden. Zonder achtergrondverhaal, kun je enkel losse eindjes bij elkaar proberen te rapen.quote:Op maandag 21 september 2020 21:26 schreef Koral het volgende:
[..]
Als je de huid vol gescholden wordt blijf jij altijd boven de situatie staan en rustig en kalm communiceren?
Ik was benieuwd, en het was dan ook de vraag, of je jezelf zo goed onder controle hebt in dat soort omstandigheden? Want natuurlijk geniet het niemands voorkeur om te schreeuwen en schelden. Is je goed recht verder hoor, en misschien wel te prijzen dat je geen misbruik van de situatie hebt gemaakt bij iemand met zo'n instabiel moment. Het is meer de indruk die je opwekt dat je absolute zelfbeheersing verwacht een beetje eng overkomt. Maar wellicht zegt dat meer over mijquote:Op maandag 21 september 2020 21:27 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
[..]
Daar heb ik zero-tolerance voor. Wat ik zeg, is dat het niet mijn voorkeur geniet. Op dat moment was het niet één, twee, drie aan te stippen of dat 'normaal' is voor haar om heen en weer elkaar uit te schelden. Zonder achtergrondverhaal, kun je enkel losse eindjes bij elkaar proberen te rapen.
DUN DUN DUNNNNNNNNNNNNN!!!quote:Op maandag 21 september 2020 21:36 schreef OptimusMaximus95 het volgende:
UPDATE
Zo nu tijdens het lachen, gieren en brullen over dit verhaal, krijg ik ineens een Whatsapp berichtje van haar. Wél een vrij lange bericht, maar ik zal proberen om deze ietwat samen te vatten.
In dit bericht verontschuldigd zij zich voor hoe zij telefonisch reageerde op haar ex. Ze geeft daarbij aan dat de relatie op zichzelf niet héél significant was gezien de korte duur. Waar ze vooral nog mee zit, is dat ze naïef is geweest om zich zo snel over te geven aan de relatie en dan ook snel te trouwen waar ze spijt van heeft. Ze wilde juist het (eerste keer) trouwen bewaren voor iemand die het volgens haar 'waard' is. Wat bovenop die spijt komt, is dat deze ex is vreemdgegaan met een vriendin van haar kort ná het trouwen en bezig leek te zijn met een relatie op te bouwen met die vriendin. Die ex is blijkbaar nu in relatie met die vriendin.
Volgens haar is het normaliter niet haar stijl om zo te reageren maar dat het wel héél moeilijk was om niet té reageren. Ze vond het al vernederend dat ze is bedrogen, en daarbovenop nog een schreeuw- en scheldkanon krijgen van haar ex was de druppel. Ze vond dat ze wél met emotie op die manier moest reageren om hem een spiegelbeeld voor te zetten maar ook omdat ze aangetast voelde in haar waarde. Ze heeft het contact met de ex verbroken maar deze belt soms nog omdat hij het kennelijk niet kan verteren dat zij hem de deur heeft gewezen nadat ze ontdekte dat hij haar aan het bedriegen was met die vriendin. Ze heeft dus ook geen contact met die vriendin inmiddels.
Ze benadrukte dat ze mij erg leuk vind, maar het jammer vind dat dit niet tot uiting kwam tegen het einde van de date aan. Ze zegt dat ze het leuk zou vinden om nog een keer op date te gaan en de eerste date als het ware opnieuw te doen, maar stelt mij de vraag of ik dat ook zie zitten.
Een héle interessante wending dit![]()
“Gewoon jezelf blijven”quote:Op maandag 21 september 2020 19:39 schreef Themeparktommy het volgende:
[..]
"Je vindt vast wel iemand die bij je past"
"Het ligt niet aan jou, het ligt aan mij."quote:
Nee ik verwacht zeker geen absolute zelfbeheersing. Dat is absurd om te verwachten, laat staan eisen. Bijna ziekelijk.quote:Op maandag 21 september 2020 21:40 schreef Koral het volgende:
[..]
Ik was benieuwd, en het was dan ook de vraag, of je jezelf zo goed onder controle hebt in dat soort omstandigheden? Want natuurlijk geniet het niemands voorkeur om te schreeuwen en schelden. Is je goed recht verder hoor, en misschien wel te prijzen dat je geen misbruik van de situatie hebt gemaakt bij iemand met zo'n instabiel moment. Het is meer de indruk die je opwekt dat je absolute zelfbeheersing verwacht een beetje eng overkomt. Maar wellicht zegt dat meer over mij
Dat lijkt me duidelijkquote:Op maandag 21 september 2020 21:45 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
"Het ligt niet aan jou, het ligt aan mij."
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |