SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh ja en zou eigenlijk zondag middag ook nog een date hebben met een erg knappe meid via Breeze, maar die had gecanceld en heb ik voor deze week herpland. Wat mij goed uitkwam want ik was tot in de eindmiddag nog bij bovenstaande date.![]()
Kijk wel uit naar deze date tho, het blijft ook maar een soort van kennismaking en het kunnen net zo goed 2 collega's zijn op een vrijmibo. Zo beschouw ik Breeze dates en beetje, ga er zonder verwachtingen in. Als niets wordt heb ik alsnog vaak wel leuke tijd gehad.Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
En?quote:Op maandag 2 februari 2026 18:19 schreef Avianflu het volgende:
Afgelopen vrijdag leuke date gehad via breeze, drie uur achter elkaar gepraat. Hij kwam direct met het initiatief voor een volgende date dus ben benieuwd.
Rustig appcontact, hij ging iets boeken wat hij wilde laten zien.quote:
En hoe gaat het nu?quote:Op dinsdag 3 februari 2026 18:53 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Rustig appcontact, hij ging iets boeken wat hij wilde laten zien.
Nog steeds vrij weinig app contact , maar wel consistent . Vrijdag hebben we een 2e date gepland.quote:
Oh wat leuk! Have fun!quote:Op woensdag 11 februari 2026 13:56 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Nog steeds vrij weinig app contact , maar wel consistent . Vrijdag hebben we een 2e date gepland.
Hij heeft proactief een avondje uit gereserveerd.
He's back!quote:Op dinsdag 27 januari 2026 07:39 schreef Donna het volgende:
Date vertrekt voor bijna een maand naar het buitenland deze week. Helaas
Maar al wel veel plannen gemaakt voor als hij terug is.
Ik hoor het rammelenquote:Op zondag 1 maart 2026 19:42 schreef Donna het volgende:
[..]
He's back!![]()
Totaal geen relatie materiaal. Zit geen toekomst in. En toch ben ik zwaar onder de indruk van deze man.
Zucht. Liefde is ellendig.
Neequote:
Hahahaha.quote:Op zondag 1 maart 2026 19:55 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Nee
Was het eerste wat in me opkwam![]()
Ik gun het je wel hoorquote:
Haha rammelende eierstokken? Nee dankje.quote:Op zondag 1 maart 2026 19:58 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik gun het je wel hoor
Sorry als het verkeerd overkwam.
Bedoelde een leuke ventquote:Op zondag 1 maart 2026 19:59 schreef Donna het volgende:
[..]
Haha rammelende eierstokken? Nee dankje.
Hahahaha i know.quote:
Ahwquote:Op zondag 1 maart 2026 19:42 schreef Donna het volgende:
[..]
He's back!![]()
Totaal geen relatie materiaal. Zit geen toekomst in. En toch ben ik zwaar onder de indruk van deze man.
Zucht. Liefde is ellendig.
Ja, lastig uit te leggen. Hij heeft een heel ander leven dan ik en is echt zo'n vrije vogel. Zo iemand die je niet moet willen binden. Hij heeft in zijn volwassen leven ook nooit een relatie gehad.quote:Op zondag 1 maart 2026 23:17 schreef GoldRushFrog het volgende:
[..]
Ahw. En waarom is hij geen relatie materiaal?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |