Stok!quote:Op woensdag 16 september 2020 21:17 schreef stokj het volgende:
[..]
Dat is ook waar inderdaad. Pas op voor die PieterHand, hij is sneaky. Hij heeft in de vorige competitie de beker en competitie gewonnen
Heerlijk !! Leker bijkomen en genieten van een wijntjequote:Op woensdag 16 september 2020 21:17 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Iets minder chill, best druk geweest op werk.
Maar vanavond wel lekker gegeten en nu met wijntje op de bank serie kijken en fokken
Jaquote:Op woensdag 16 september 2020 21:18 schreef stokj het volgende:
[..]
Ha die Amee, alles fijn achter het gordijn?
Dies leukquote:Op woensdag 16 september 2020 21:18 schreef stokj het volgende:
KLB / Donald Duck en de stigmatisering van vrouwen
![]()
![]()
Ik heb OSM al jaren niet meer gespeeld, moet er eerst weer een seizoen inkomenquote:Op woensdag 16 september 2020 21:17 schreef stokj het volgende:
[..]
Dat is ook waar inderdaad. Pas op voor die PieterHand, hij is sneaky. Hij heeft in de vorige competitie de beker en competitie gewonnen
De interface is veranderdquote:Op woensdag 16 september 2020 21:20 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Ik heb OSM al jaren niet meer gespeeld, moet er eerst weer een seizoen inkomen
Precies en ik hoef morgen pas om 11:00 op de Uni te zijn en in de middag nog een werkgroep dus morgen word wel weer een relaxt dagje.quote:Op woensdag 16 september 2020 21:18 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Heerlijk !! Leker bijkomen en genieten van een wijntje
Dat is een fijn vooruitzichtquote:Op woensdag 16 september 2020 21:21 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Precies en ik hoef morgen pas om 11:00 op de Uni te zijn en in de middag nog een werkgroep dus morgen word wel weer een relaxt dagje.
Als je goed kijkt dan is het best treurig allemaal .quote:Op woensdag 16 september 2020 21:21 schreef stokj het volgende:
[..]
Ik ga helemaal stuk. Maar die Katrien zal je vriendin maar zijn als man...
Ja, inderdaad. Ook als je ziet dat eenden en ganzen gewoon met elkaar kunnen paren en mensen als Guus Geluk en Gijs Gans producerenquote:Op woensdag 16 september 2020 21:23 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Als je goed kijkt dan is het best treurig allemaal .
Gelukkig werk ik maar 2,5 dag per week (20 uur) anders had ik mijn huidige bijbaantje echt niet getrokken als ik het full time moest doenquote:
quote:Op woensdag 16 september 2020 21:23 schreef stokj het volgende:
[..]
Ja, inderdaad. Ook als je ziet dat eenden en ganzen gewoon met elkaar kunnen paren en mensen als Guus Geluk en Gijs Gans produceren
Nou ik ben wel geboren als Limburger, dus ik moet wel Cum Laude afstuderenquote:Op woensdag 16 september 2020 21:24 schreef stokj het volgende:
[..]
Mazzelaar, dan zal je met vlag en wimpel slagen in deze periode
quote:Op woensdag 16 september 2020 21:25 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Nou ik ben wel geboren als Limburger, dus ik moet wel Cum Laude afstuderen![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |