Mensen schatten blijkbaar correct in dat CNN dat niet gedaan had of niet deed om Biden te bevoordelen. Dat idee is een beetje een naïef denken van trumpisten.quote:Op donderdag 10 september 2020 14:57 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Ik heb er geen problemen mee dat de campagne dat doet overigens.
Mijn punt was mbt CNN die een afbeelding zou aanpassen waar heel laconiek over werd gedaan hier, want was hier nog niet bekend dat de campagne dat had gedaan, en niet CNN.
Dat speelde vermoedelijk ook wel een rol jaquote:Op donderdag 10 september 2020 15:53 schreef SnertMetChoco het volgende:
Ik schatte vooral in dat hoe dan ook Stalin erbij betrekken nogal achterlijk is.
Waterdicht bewijs dat Biden een vuige communist is jonguhquote:Op donderdag 10 september 2020 15:53 schreef SnertMetChoco het volgende:
Ik schatte vooral in dat hoe dan ook Stalin erbij betrekken nogal achterlijk is.
Was het een tijdje geleden onder de pro-Trumpers niet gangbaar om diverse Democraten als pedofielen weg te zetten door middel van schuld door associatie als er foto's van Epstein met zo'n Democraat opdook?quote:Op donderdag 10 september 2020 14:49 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Lijkt me aardig relevant. Epstein is een bajesklant die in de bak terecht is gekomen omdat hij zich heeft vergrepen aan minderjarigen. De plek waar hij op verdachte omstandigheden is omgekomen. Trump als zittende president staat pontificaal bij hem op de foto. Het is lullig, maar jij zou zonder scrupules een foto van Biden in dezelfde situatie hebben geplaatst.
Onjuist.quote:Op donderdag 10 september 2020 16:18 schreef cynicus het volgende:
[..]
Onder andere Eric Trump deed daar aan mee maar zat zelf ook met papa en Epstein en Maxwell in hetzelfde prive vliegtuig. Dit verzin je toch niet. Manmanaman..
Nou ja, het probleem is hier ook weer de schromelijke zelfoverschatting van Trump of wellicht ook gewoon de gedachte dat elke vorm van aandacht aandacht is.quote:Op donderdag 10 september 2020 16:38 schreef KoosVogels het volgende:
Trump blames Woodward, says he should have released interviews earlier
Ongelooflijk. Dacht eerst dat het een stuk van The Onion was.
Onjuist.quote:Op donderdag 10 september 2020 16:32 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Onjuist.
Trump zat in 1 keer in lolita express samen met Epstein en een miljardairskoppel. Geen Maxwell, geen Eric. Vlucht was volgens mij van Florida naar New Jersey.
Bronquote:Observers also shared a New Yorker profile of Donald Trump from 1997, which described Maxwell "bumming a ride" to Mar-a-Lago on Trump's private plane, on which Eric Trump, then 13, was also a passenger.
Onjuist.quote:Is wel van een andere kaliber dan bv Clinton die tientallen keren heeft meegevlogen.
Bronquote:"President Clinton knows nothing about the terrible crimes Jeffrey Epstein pleaded guilty to in Florida some years ago, or those with which he has been recently charged in New York. In 2002 and 2003, President Clinton took a total of four trips on Jeffrey Epstein’s airplane: one to Europe, one to Asia, and two to Africa, which included stops in connection with the work of the Clinton Foundation."
Mij interesseert niet of het pro trumpers zijn, de hypocrisie is wat me tegen de borst stuit.. zelfs één keer meevliegen op de lolita Express is een reden om uiterst wantrouwig te zijn.quote:Op donderdag 10 september 2020 16:44 schreef cynicus het volgende:
[..]
Onjuist.
[..]
Bron
Dus zolang het maar één keer was en niet naar Epsteins privé eiland ging dan is er niks aan de hand?
[..]
Onjuist.
[..]
Bron
Clinton is ook niet op Epsteins eiland geweest.
Zelfde kaliber dus, alleen de pro-Trumpies beschuldigen Clinton zonder enig bewijs en kijken bij Trump de andere kant op.
Trump's hele MO is gewoon blijven lullen en bullshitten. Daarmee heeft hij decennialang klanten, leveranciers, geldschieters en noem maar op weten te overbluffen en overstemmen. Hij dacht dat wanneer hij dat bij het begin van de pandemie zou doen de uitbraak wel voorbij zou zijn tegen de tijd dat mensen in de gaten kregen dat hij geen bal verstand heeft van regeren, crisismanagement en leiding geven.quote:Op donderdag 10 september 2020 16:38 schreef KoosVogels het volgende:
Trump blames Woodward, says he should have released interviews earlier
Ongelooflijk. Dacht eerst dat het een stuk van The Onion was.
Onjuist, dat betreft niet de lolita express, wat jij impliceert met "hetzelfde vliegtuig".quote:
Correct. In die kringen is networking heel belangrijk.quote:[..]
Bron
Dus zolang het maar één keer was en niet naar Epsteins privé eiland ging dan is er niks aan de hand?
[..]
Wat is er onjuist aan het feit dat Clinton tientallen keren heeft meegevlogen op lolita express?quote:
Okay, dus iemand die 2 keer met iemand heeft gevlogen(1x lolita express, 1 maal eigen jet). Is hetzelfde alsiemand die tientallen keren heeft meegevlogen?quote:Zelfde kaliber dus, alleen de pro-Trumpies beschuldigen Clinton zonder enig bewijs en kijken bij Trump de andere kant op.
Vind dit echt totaal niet boeiend. Als Clinton schuldig is aan het misbruiken van kinderen, dan moet die smeerlap keihard worden vervolgd. Je kunt hem echter niet voor het gerecht slepen op basis van wat vluchten met Epstein.quote:Op donderdag 10 september 2020 16:57 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Onjuist, dat betreft niet de lolita express, wat jij impliceert met "hetzelfde vliegtuig".
[..]
Correct. In die kringen is networking heel belangrijk.
En in 1997 was al helemaal niks over die 2 bekend.
[..]
Wat is er onjuist aan het feit dat Clinton tientallen keren heeft meegevlogen op lolita express?
Dat is gewoon een feit.
[..]
Okay, dus iemand die 2 keer met iemand heeft gevlogen(1x lolita express, 1 maal eigen jet). Is hetzelfde alsiemand die tientallen keren heeft meegevlogen?
Vreemd hoor.
Dat laatste lijkt mij namelijk veel meer getuigen van een sterkere bandtussen de personen.
Niets verbaast mij meer bij Trump. Het is het ene dieptepunt na het andere.quote:Op donderdag 10 september 2020 16:38 schreef KoosVogels het volgende:
Trump blames Woodward, says he should have released interviews earlier
Ongelooflijk. Dacht eerst dat het een stuk van The Onion was.
Tucker Carlson Blames Lindsey Graham for Trump's Bob Woodward Interviewquote:Op donderdag 10 september 2020 17:39 schreef Ulx het volgende:
Wel heerlijk om te zien Tucker Carlson Lindsey Graham de schuld geeft dat Trump is gaan praten met Woodward.
Hij noemde hem nog net geen Deep State.
Bron: Carlson's tv show.
Hoera, een linkje!quote:Op donderdag 10 september 2020 17:50 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Tucker Carlson Blames Lindsey Graham for Trump's Bob Woodward Interview
Het is geen linkdump topic. Iets zeggen mag wel hoor.quote:Op donderdag 10 september 2020 17:50 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Tucker Carlson Blames Lindsey Graham for Trump's Bob Woodward Interview
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |