Heb ik ook wel eens gehad. Ik vind Tinder niet zo leuk dus doe het zeker niet dagelijks (ook nog nooit een date aan overgehouden) en soms krijg ik na drie dagen complete stilte ineens een matchquote:Op woensdag 26 augustus 2020 00:20 schreef Meke het volgende:
[..]
Hmm heb ik wel eens geprobeerd maar toen kwamen weken later nog rare matches naar boven
Ja maar denk je dan niet later WAT IS DIT?!quote:Op woensdag 26 augustus 2020 00:22 schreef Redefine het volgende:
[..]
Mannen zijn minder kieskeurig. En een deel is puur op zoek naar seks, dus die willen gewoon zoveel mogelijk kansen hebben.
Zelf swipe ik verre van alles naar rechts. Maar denk wel veel meer dan de gemiddelde vrouw. Vaak denk ik 'die heeft toch wel iets leuks'.
Ja preciesquote:Op woensdag 26 augustus 2020 00:22 schreef H_T het volgende:
[..]
Heb ik ook wel eens gehad. Ik vind Tinder niet zo leuk dus doe het zeker niet dagelijks (ook nog nooit een date aan overgehouden) en soms krijg ik na drie dagen complete stilte ineens een match
Zou wel wat zijn. 'Oh sorry mevrouw/meneer dat ik u omver loop, ik had u niet gezien! Hoe oud bent u? 50. Ah dat verklaard het wel, u zit niet in mijn range'quote:
Ah dan heb je geluk.quote:
Eentje is genoeg Meke, don't make this weird.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 00:22 schreef Meke het volgende:
[..]
Awwh
Ik heb nog wel twee leuke broertjes in de aanbieding?
Dat heb je zelf in de hand hequote:Op woensdag 26 augustus 2020 00:19 schreef Meke het volgende:
[..]
Nog elf jaar![]()
Maar dat geloof ik ook wel
quote:Op woensdag 26 augustus 2020 00:23 schreef Redefine het volgende:
[..]
Zou wel wat zijn. 'Oh sorry mevrouw/meneer dat ik u omver loop, ik had u niet gezien! Hoe oud bent u? 50. Ah dat verklaard het wel, u zit niet in mijn range'
Dat schieten met hagel heeft puur met zijn toiletbezoek te maken, het swipen staat er los van.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 00:20 schreef Meke het volgende:
[..]
Hmm heb ik wel eens geprobeerd maar toen kwamen weken later nog rare matches naar boven
Slaap lekkerquote:
Ahhhquote:
Dat vind ik wel het meest treurigequote:
Hoe bedoel je?quote:Op woensdag 26 augustus 2020 00:23 schreef Meke het volgende:
[..]
Ja maar denk je dan niet later WAT IS DIT?!
Oja dan kun je qua leeftijd beter de jongste nemenquote:Op woensdag 26 augustus 2020 00:24 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Eentje is genoeg Meke, don't make this weird.
Nouja het schijnt wel van twee kanten te moeten komenquote:
Dat is het wel een beetje ja. Dat je iemand dagen geleden naar rechts hebt geswiped en dan opeens een match hebt. Dan heb je wel zoiets van, wie is dat ook alweer?quote:Op woensdag 26 augustus 2020 00:22 schreef H_T het volgende:
[..]
Heb ik ook wel eens gehad. Ik vind Tinder niet zo leuk dus doe het zeker niet dagelijks (ook nog nooit een date aan overgehouden) en soms krijg ik na drie dagen complete stilte ineens een match
Des Fok!s moet ik natuurlijk wel om pics vragen.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 00:26 schreef Meke het volgende:
[..]
Oja dan kun je qua leeftijd beter de jongste nemen
Omdat dat een leuker persoon is of omdat je er dan langer van kan genieten?quote:Op woensdag 26 augustus 2020 00:26 schreef Meke het volgende:
[..]
Oja dan kun je qua leeftijd beter de jongste nemen
Trustenquote:
quote:Op woensdag 26 augustus 2020 00:25 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat schieten met hagel heeft puur met zijn toiletbezoek te maken, het swipen staat er los van.
Of jezelf enorm suf wordt? Volgens mij ligt dat toch vooral aan de personen afzonderlijk.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 00:27 schreef Meke het volgende:
[..]
Nouja het schijnt wel van twee kanten te moeten komen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |