SPOILER: Uitleg symbolen weerkaartenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.• Weeronline - begrippen (nederlands)
---
• WKN - Actueel weer in Nederland
• KNMI Daggegevens
• KNMI Geografische overzichten van het weer
• KNMI buienradar
---
• Nederland in de ban van de 'supercel'
• CAPE + Liftedindex
---
---
User locaties
Zo dat we ook nog weten wie waar ongeveer woont,
let op dit is een screenshot, klik op het kaartje of de link eronder voor live
DM (met plaats/stad naar); @kree of @Nattekat om erop toegevoegd te worden.
We gaan dit trouwens niet precies op GPS locatie toevoegen (tenzij op verzoek) plaats/stad lijkt me nauwkeurig genoeg voor dit doel
Live link:
https://www.google.com/ma(...)4FrPIWOvos1botbSMT9S
Hebben we toch niks aanquote:Op donderdag 20 augustus 2020 23:17 schreef Revanches het volgende:
kanonnen, heel het noordwesten gaat eraan
das mooi ze zaten er al tijden om te zeurenquote:Op donderdag 20 augustus 2020 23:17 schreef Revanches het volgende:
kanonnen, heel het noordwesten gaat eraan
Maandag en vorige week anders heel (heel heel heel) wat gehad hoor.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 23:20 schreef MissHobje het volgende:
[..]
das mooi ze zaten er al tijden om te zeuren
Die hing hier net. Gaat nog steeds lekker.quote:
quote:Op donderdag 20 augustus 2020 23:11 schreef aloa het volgende:
Webcam Harlingen
https://www.webcam-harlingen.nl/pages/cameras/zuiderpier.php
Woon je in Friesland of Grunna?quote:Op donderdag 20 augustus 2020 23:25 schreef YourCaptor het volgende:
[..]
Die hing hier net. Gaat nog steeds lekker.
O sjeit, ik dacht dat dit Amsterdam wasquote:Op donderdag 20 augustus 2020 23:25 schreef Revanches het volgende:
[..]
Woon je in Friesland of Grunna?
Wat een fucking spelbreker daar rechts met die felle lampen.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 23:11 schreef aloa het volgende:
Webcam Harlingen
https://www.webcam-harlingen.nl/pages/cameras/zuiderpier.php
Ja wat is dat?quote:Op donderdag 20 augustus 2020 23:31 schreef DemonRage het volgende:
[..]
Wat een fucking spelbreker daar rechts met die felle lampen.
Die lampen is wel jammer idd.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 23:31 schreef DemonRage het volgende:
[..]
Wat een fucking spelbreker daar rechts met die felle lampen.
Stad krijgt weer niks.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 23:35 schreef Zipportal het volgende:
Goeiste weerflitsen met wat bliksem. Allemaal nog voorspel.
Misschien lokaal ontstaan? Dan komt 'ie bij de volgende refresh.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 23:39 schreef Pisces29 het volgende:
Buienradar ziet geen spikkeltje maar de regen komt met bakken uit de lucht
Moet je je vriendin vragen om van je gezicht af te gaan.quote:
Hihaho.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 23:43 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Moet je je vriendin vragen om van je gezicht af te gaan.
Zeker mooi, hier ook, maar het koelt niet af.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 23:50 schreef aloa het volgende:
Vanaf Vlieland ook goed te zien.![]()
https://www.webcamvlieland.nl/pages/cameras/havenmond.php
Mooi!quote:Op donderdag 20 augustus 2020 23:54 schreef DemonRage het volgende:
Van de Harlingen webcam:
[ afbeelding ]
Blijft maar rommelen en flitsen hierquote:Op donderdag 20 augustus 2020 23:54 schreef DemonRage het volgende:
Van de Harlingen webcam:
[ afbeelding ]
Ach, ik was te laat om mijn camera nog neer te zetten met long exposure, ik was niet voorbereid.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 23:55 schreef michiel_merk het volgende:
even een filmpje gemaakt, net toen ik dacht dat het klaar was,en stopte met filmen, ging het nog erger te keer, en vlogen er wat dingen door het huis heen, foto lijstje enzo
Dan moet je een betere airco fixen.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 01:29 schreef Nattekat het volgende:
Zelfs met airco is het nog plakken nu.
Dat is wel heel dom.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 01:38 schreef VacaLoca het volgende:
Ik tegen vriendin: zometeen wel met dak dicht rijden want verderop regen.
Ik even later tegen vriendin: oké we rijden wel met dak open en stop dan wel bij tankstation om dicht te doen als gaat regenen
Uurtje onderweg.. Ineens enorme stortbui, weg amper nog te zien en regen komt naar binnen, eerste tankstation op gereden en dak dicht gedaan. Zeiknat van de regen. Normaal waait een beetje regen er wel overheen en merk je er weinig van, maar zo'n stortvloed was ff teveel.
Ondanks die regen alsnog 26 graden om half 2
Zit erover te denken, maar dat gaat wel komend voorjaar pas gebeuren.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 01:39 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Dan moet je een betere airco fixen.
ik heb nergens last van, doet die van jou ook ontvochtigen?quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 01:29 schreef Nattekat het volgende:
Zelfs met airco is het nog plakken nu.
Alle airco's doen datquote:Op vrijdag 21 augustus 2020 01:59 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
ik heb nergens last van, doet die van jou ook ontvochtigen?
ahh dat is balen, split unit is altijd beterquote:Op vrijdag 21 augustus 2020 02:02 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Alle airco's doen dat
Alleen is 95% luchtvochtigheid en 21 graden bijna niet te verslaan door een mobiel ding.
Ach, het warmt zo weer op en dan is het niet zo benauwd meer.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 02:05 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
ahh dat is balen, split unit is altijd beter
Klamboe kopen.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 02:19 schreef VacaLoca het volgende:
Nou slapen zit er niet in, ook nog zoemende mug bij oor om het nog wat moeilijker te maken
Werd tijd!quote:In de loop van dit weekend volgt dan eindelijk de verkoeling.
Dat lijkt mij wel jaquote:Op vrijdag 21 augustus 2020 07:12 schreef Elan het volgende:
24 graden, lekker afgekoeld
Niet om het een of het ander, maar er moeten lokaal bijna wel nachtrecords zijn gesneuveld?
Niet gezond man.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 07:14 schreef Elan het volgende:
[..]
https://amp-nos-nl.cdn.am(...)nos.nl%2Fl%2F2243419
Tel daar maar een graad bij op
Ehm.. dan is het waar ik om 05.00 was in 2 uur tijd 5 graden afgekoeld.quote:
Bijna zomerse waarden als minimumquote:
Kan hoor, de lokale weerboer geeft een flinke stijging en daling vlak voor 5 uur, van 2 graden ongeveer,quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 07:17 schreef Justin_Case het volgende:
[..]
Ehm.. dan is het waar ik om 05.00 was in 2 uur tijd 5 graden afgekoeld.
Om 4 uur bijna 26 gradenquote:Op vrijdag 21 augustus 2020 07:23 schreef _UserName_ het volgende:
[..]
Kan hoor, de lokale weerboer geeft een flinke stijging en daling vlak voor 5 uur, van 2 graden ongeveer,
[ afbeelding ]
max was 26 idd, om 04:26u. Weinig van gemerkt eigenlijk. Gelukkig.quote:
Dat komt altijd goed. Dankquote:Op vrijdag 21 augustus 2020 08:22 schreef lily het volgende:
[..]
Have fun![]()
(Mijn vakantie is vandaag weer voorbij)
Met zulke warme nachten schiet dat wel op idd.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 12:19 schreef Tjacka het volgende:
We zijn overigens de zomer van 2019 voorbij qua warmtegetal.
Dat kan nog zo maar een top 5 worden.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 12:21 schreef DemonRage het volgende:
[..]
Met zulke warme nachten schiet dat wel op idd.
Welke app/site is dat?quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 12:41 schreef Bolasie het volgende:
[ afbeelding ]
Vanaf morgen wordt het werelds.
quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 07:12 schreef Elan het volgende:
24 graden, lekker afgekoeld
Niet om het een of het ander, maar er moeten lokaal bijna wel nachtrecords zijn gesneuveld?
NOSquote:De uitschieter was het zuiden van Limburg, daar werd het niet koeler dan 24,6 graden. En dat terwijl de landelijke hittegolf al een paar dagen achter ons ligt. De oorzaak van de 'plaknacht' was de bewolking die gisteren op het warmste moment tevoorschijn kwam.
"De wolken functioneerden als een dekentje", vertelt Janssen. "De warmte dicht bij het aardoppervlak kon daardoor niet wegkomen. Pas vanochtend trok een gebiedje met regen over het oosten van het land en werd het wat minder warm."
Geen officieel record
Het was daarmee mogelijk de warmste nacht ooit gemeten, wat zou neerkomen op een recordhoge minimumtemperatuur, maar die gaat niet als zodanig in de boeken. Dat komt omdat het KNMI de temperaturen in blokken van 24 uur registreert. Omdat de temperatuur vanavond lager wordt dan afgelopen nacht, wordt die gezien als minimumtemperatuur en is de temperatuur van afgelopen nacht geen record.
De hoogste minimumtemperatuur die op een dag is gemeten was die van 27 juli 2018. Het werd toen in het Gelderse Deelen niet kouder dan 24,4 graden.
quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 12:41 schreef Bolasie het volgende:
[ afbeelding ]
Vanaf morgen wordt het werelds.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |