Hoezo? Die man geeft je geen smakkerd op je wang.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 09:24 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Als je een beetje karakter hebt weiger je dit.
Dan klopt de kop niet.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 09:25 schreef Momo het volgende:
[..]
Hoezo? Die man geeft je geen smakkerd op je wang.
quote:Op donderdag 20 augustus 2020 08:35 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Waar is de transgender negerin?
Kleerhanger versus de haai tussen de sneeuwmuren 2.0quote:Op donderdag 20 augustus 2020 09:27 schreef Bill_Hillie het volgende:
Jammer voor Kruijswijk, maar vind het wel weer mooi dat hij kopman in de Giro kan zijn nu. Lijkt me wel een podiumkandidaat. Als het maar niet begint te sneeuwen daar in Italie in oktober hihi.
Aged well.quote:Op zaterdag 21 december 2019 11:39 schreef Syntux het volgende:
Leuk geprobeerd, maar FroomeGOD, Bernal, Thomas >>>>>>>> die drie van jumbo.
Fuglsang, Thomas, Simon Yates volgens mij ook. Carapaz zou ook starten, maar die gaat nu naar de Tour.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 09:48 schreef hhh38 het volgende:
Welke klassementsrenners nu voor de Giro naast Kruijswijk en Nibali?
Ineos geeft Soda bijvoorbeeld. En je hebt nog Soler.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 09:52 schreef Felagund het volgende:
[..]
Fuglsang, Thomas, Simon Yates volgens mij ook. Carapaz zou ook starten, maar die gaat nu naar de Tour.
Sosa verwacht ik niet voor een klassement.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 09:55 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Ineos geeft Soda bijvoorbeeld. En je hebt nog Soler.
Sosa gaat nooit van zijn leven meedoen om een klassement in een grote ronde.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 09:55 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Ineos geeft Soda bijvoorbeeld. En je hebt nog Soler.
En bij Astana ook nog Vlasov naast Fugslang, benieuwd wat hij kan.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 09:52 schreef Felagund het volgende:
[..]
Fuglsang, Thomas, Simon Yates volgens mij ook. Carapaz zou ook starten, maar die gaat nu naar de Tour.
Als het van Soler moet komen, is het wel vrij treurig gesteld.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 09:55 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Ineos geeft Soda bijvoorbeeld. En je hebt nog Soler.
Schrijf Vlasov maar vast op als winnaar.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 10:01 schreef Felagund het volgende:
[..]
Als het van Soler moet komen, is het wel vrij treurig gesteld.
Begrijp ik goed dat een breukje nu als nieuws wordt gebracht? Dat was diezelfde dag al bekend.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 08:56 schreef Momo het volgende:
Geen Kruijswijk in de tour, breukje in de fameuze schouder.
Pozzo zal toch geen dubbel doen?quote:Op donderdag 20 augustus 2020 10:01 schreef Marcoss het volgende:
[..]
En bij Astana ook nog Vlasov naast Fugslang, benieuwd wat hij kan.
Verder Majka, Kelderman, Hagen, Pozzovivo, Oomen.. Het lijkt in ieder geval duidelijk de minst bezette grote ronde van het jaar te worden.
Oh ja, die rijdt ook de Tour. Dan kunnen we die vast ook schrappen..quote:Op donderdag 20 augustus 2020 10:06 schreef showtimer het volgende:
[..]
Pozzo zal toch geen dubbel doen?
moet jij wetenquote:Op donderdag 20 augustus 2020 10:09 schreef Koffieplanter het volgende:
Ik gooi de naam van McNulty in de ether.
Gister op 9 minuten van Gaviria gefinisht, samen met Brian Kamstra van Novo Nordisk, Igor Boef van Gazprom en de broertjes van Poppel.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 10:09 schreef Koffieplanter het volgende:
Ik gooi de naam van McNulty in de ether.
O, ja, nee, die kan beter stoppen. Per direct.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 10:11 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Gister op 9 minuten van Gaviria gefinisht, samen met Brian Kamstra van Novo Nordisk, Igor Boef van Gazprom en de broertjes van Poppel.
Blij dat je het met mijn eens bent.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 10:13 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
O, ja, nee, die kan beter stoppen. Per direct.
Nu al zin inquote:Op donderdag 20 augustus 2020 09:29 schreef Momo het volgende:
[..]
Kleerhanger versus de haai tussen de sneeuwmuren 2.0
Onze mods hebben geen ruggengraat en zijn notoire campinggangers, dan weet je het wel.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 12:39 schreef Pino112 het volgende:
Ja de poll zei toch dat merendeel WLR wilde
die luistercijfers laten ze niet lopen. Jammer voor jequote:Op donderdag 20 augustus 2020 16:01 schreef Idisrom het volgende:
Ik hoop dit jaar dat er geen Radio Tour de France komt op Radio 1.
Ja en vorig jaar was het andersom en deden ze ook weer het tegenovergestelde van wat ze zeiden.quote:
quote:Op donderdag 20 augustus 2020 16:01 schreef Idisrom het volgende:
Ik hoop dit jaar dat er geen Radio Tour de France komt op Radio 1.
quote:Tussen 14.00 en 18.30 uur schijnt de Franse nazomerzon op NPO Radio 1. Vanwege de andere tijd van het jaar waarin de Tour plaatsvindt, is er doordeweeks en op zaterdag een samenwerking met EenVandaag (AVROTROS) en Nieuws & Co (NOS). Vanaf twee uur neemt presentator Gert van ’t Hof samen met Suzanne Bosman de eerste twee uur plaats achter de microfoon, waarna Robbert Meeder samen met Lara Rense de laatste kilometers van de etappe voor zijn rekening neemt. Het commentaar komt van Gio Lippens. Sebastiaan Timmerman koerst in Frankrijk mee op de motor. Ook de analisten Thomas Dekker en Tom Veelers schuiven aan voor de analyse van de race.
Precies vijftig jaar zijn Radio Tour de France en de Tour aan elkaar verbonden. Een editie met een goudgeel randje dus. Om hier op gepaste wijze aandacht aan te schenken, duikt Radio Tour de France tijdens de uitzending ieder uur de geschiedenis van vijftig jaar Tour de France in. Even terug in de tijd, naar het lang
vervlogen - maar nooit vergeten - radiocommentaar van Harrie Jansen, Heinze Bakker, Jorrit Jorritsma, Fred Rack้ en natuurlijk de onge๋venaarde Theo Koomen. Verder zijn er quizvragen en rubrieken die helemaal passen bij Radio Tour de France.
NOS Radio Tour de France
14.00-18.30 uur, NPO Radio 1 (in de weekenden varieert de eindtijd)
Watquote:Op donderdag 20 augustus 2020 16:01 schreef Idisrom het volgende:
Ik hoop dit jaar dat er geen Radio Tour de France komt op Radio 1.
Toevallig is kopman Dan Martin geblesseerd en is de kans aanwezig dat hij wel gewoon voor eigen kans mag gaan in etappes. Maar dat heeft vast niks met deze beslissing te maken!quote:Op donderdag 20 augustus 2020 15:29 schreef Chiappucci het volgende:
Blijkbaar gaat Ben Hermans nu toch de Tour rijden voor Israel, in tegenstelling tot wat hij eerder beweerde.
Huh, rit 1 een bergrit en dan rit 2 niet?quote:Op donderdag 20 augustus 2020 20:03 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Voor wie wel naar Joris van de Berg wil luisteren: het uitzendschema van de Tour de France
Als ze nu ook Ducrot nog vervangen wordt het Misschien nog watquote:Op donderdag 20 augustus 2020 16:46 schreef RipCity het volgende:
NOS-commentator Herbert Dijkstra slaat Tour de France over door rugklachten
Herbert Dijkstra geeft dit jaar namens de NOS geen commentaar bij de Tour de France. De 54-jarige sportverslaggever moet de grootste wielerwedstrijd van het jaar voor het eerst sinds 1994 overslaan vanwege chronische rugklachten, meldt de NOS in een gepubliceerd persdossier.
Joris van den Berg vervangt Dijkstra als commentator. Oud-renners Maarten Ducrot en Stef Clement zullen hem bijstaan als cocommentator.
De NOS zendt ook dit jaar alle etappes in de Tour rechtstreeks uit. Bij tien etappes, waaronder de openingsetappe in Nice, schakelt de publieke omroep al vanaf de start in.
Zal fijn zijn als ze anno 2020 wel gewoon commentaar blijven gaan op in ieder geval de VRT-stream, maar dat zal er nog wel niet inzitten.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 20:10 schreef Mexicanobakker het volgende:
Bij de Belg zal het MENSONTERENDE een uur journaal wel weer heilig zijn
Ik heb nog liever Herbert dan Joris van den Berg.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 21:17 schreef crv het volgende:
[..]
Als ze nu ook Ducrot nog vervangen wordt het Misschien nog wat
Die 2 zaten altijd zo te ouwehoeren dat ze de helft van de koers misten
Maar van den Berg kan er helemaal niks vanquote:Op donderdag 20 augustus 2020 21:17 schreef crv het volgende:
[..]
Als ze nu ook Ducrot nog vervangen wordt het Misschien nog wat
Die 2 zaten altijd zo te ouwehoeren dat ze de helft van de koers misten
Das ook wel weer waarquote:Op donderdag 20 augustus 2020 21:21 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Maar van den Berg kan er helemaal niks van
beide niet ?quote:Op donderdag 20 augustus 2020 21:19 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ik heb nog liever Herbert dan Joris van den Berg.
De enige keer dat Joris goed commentaar gaf was tijdens de relayfinale in Montreal in 2014.quote:
Slechte titel. Ze moesten gewoon wachten op de uitslag op basis van punten en tijd. Niemand wist het eerder.quote:
Past wel bij de dramatiek van de tour, gele trui verlaat de Tour 3 dagen voor het eind vanwege positieve testen 2 knechten/masseurs/etc.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 07:48 schreef Pino112 het volgende:
Sow dat is nogal wat. Zullen ze dat ook in de laatste week bij de geletruidrager doen?
Komen daar nog maatregelen tegen? Ik las sowieso dat ze bergen een week van tevoren gaan afsluiten, waardoor er waarschijnlijk alleen ongemotoriseerd publiek is.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 08:14 schreef Szura het volgende:
Je zou je maar strikt aan alle voorzorgsmaatregelen houden en dan besmet raken door losgeslagen schreeuwende meerenners op een bergflank.
Ik denk dat je dat gelimiteerd kan beperken, mensen kunnen overal gaan staan in een route van 200 km soms.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 08:21 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Komen daar nog maatregelen tegen? Ik las sowieso dat ze bergen een week van tevoren gaan afsluiten, waardoor er waarschijnlijk alleen ongemotoriseerd publiek is.
Maar een commentator zou beter moeten weten wat de regels zijn en dat volgens die regels Knegt kampioen ging worden.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 08:00 schreef Patroon het volgende:
[..]
Slechte titel. Ze moesten gewoon wachten op de uitslag op basis van punten en tijd. Niemand wist het eerder.
Je zag aan de verwarring in de zaal bij iedereen dat niemand zeker wist wie de winnaar was.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 08:31 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Maar een commentator zou beter moeten weten wat de regels zijn en dat volgens die regels Knegt kampioen ging worden.
Mwah, in andere koersen gaat het tot nu toe verrassend goed met die bubbels toch? Heb nog geen coronagevallen in de koers meegekregen sinds de herstart in ieder geval.quote:
Houle de enige voorlopig, geloof ikquote:Op vrijdag 21 augustus 2020 09:53 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Mwah, in andere koersen gaat het tot nu toe verrassend goed met die bubbels toch? Heb nog geen coronagevallen in de koers meegekregen sinds de herstart in ieder geval.
Neequote:Op vrijdag 21 augustus 2020 08:00 schreef Patroon het volgende:
[..]
Slechte titel. Ze moesten gewoon wachten op de uitslag op basis van punten en tijd. Niemand wist het eerder.
En Silvan Dillier (die corona een hoax vindquote:Op vrijdag 21 augustus 2020 09:55 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Houle de enige voorlopig, geloof ik
Het is wel aan de ploegen om het te melden toch? Dus 3 dagen voor het einde in de Tour id dat wel een dilemma als je in het geel rijdt.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 09:59 schreef DecoAoreste het volgende:
Hmm. Nou ja, Dillier en Houle rijden niet voor dezelfde ploeg, dus laten we optimistisch blijven.
Ik hoop inderdaad vooral dat er zo weinig mogelijk publiek langs de kant staat.
Als Roglic of Dumoulin de gele trui heeft, en pakweg Amund Grondahl Jansen positief test op corona, gewoon liegen en hem naar huis sturen met een smoesje. Priv้-omstandigheden ofzo.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 10:01 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Het is wel aan de ploegen om het te melden toch? Dus 3 dagen voor het einde in de Tour id dat wel een dilemma als je in het geel rijdt.
Wij gaan op col de lusette staan vlak voor de mont Aigoual. Wel op gepaste afstand met mondkapje en niet mee rennen, maar dat doen we sowieso niet en gaat lastig op fietschoenenquote:Op vrijdag 21 augustus 2020 09:59 schreef DecoAoreste het volgende:
Hmm. Nou ja, Dillier en Houle rijden niet voor dezelfde ploeg, dus laten we optimistisch blijven.
Ik hoop inderdaad vooral dat er zo weinig mogelijk publiek langs de kant staat.
Denk dat de meesten wel bekend zijn maandag. En altijd nog een vervelend team dat vies laat is om hip te zijn.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 10:28 schreef StevenHyde het volgende:
Wat zijn die definitieve selecties dit jaar relatief laat zeg. Komt vast door de blessures of wachten de nationale kampioenschappen af. Maar wel vervelend vanwege tourspellen.
Dit is vrij normaal toch? Franse ploegen wachten sowieso altijd tot na het NK omdat een eventuele Franse kampioen niet thuis willen laten en de meeste selecties zijn vaak dan rond dit weekend. En ook nu zijn er al best wat selecties bekend.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 10:28 schreef StevenHyde het volgende:
Wat zijn die definitieve selecties dit jaar relatief laat zeg. Komt vast door de blessures of wachten de nationale kampioenschappen af. Maar wel vervelend vanwege tourspellen.
Jij doelt hier toch niet op de altijd sympathieke Jonathan Vaughters?quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 10:33 schreef Momo het volgende:
[..]
Denk dat de meesten wel bekend zijn maandag. En altijd nog een vervelend team dat vies laat is om hip te zijn.
25 jaar terug was het nog via teletekst de avond ervoor alle teams checken (ja ben oud). Maar volgens mij waren de afgelopen jaren veel teams 2 weken van tevoren al bekend. Nu is het nog heel veel gissen.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 10:49 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Dit is vrij normaal toch? Franse ploegen wachten sowieso altijd tot na het NK omdat een eventuele Franse kampioen niet thuis willen laten en de meeste selecties zijn vaak dan rond dit weekend. En ook nu zijn er al best wat selecties bekend.
Als de bubbeltjes al niet gaan knappen, gaat Frankrijk volledig op slot voordat Parijs is gehaald.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 09:53 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Mwah, in andere koersen gaat het tot nu toe verrassend goed met die bubbels toch? Heb nog geen coronagevallen in de koers meegekregen sinds de herstart in ieder geval.
Geen Garcํa, Teuns of Tratnik?quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 12:45 schreef Koffieplanter het volgende:
Ciro zegt: Caruso, Colbrelli, Landa, Poels, Bilbao, Mohoric, Haller, Valls
Garcia mag van Bahrain meedoen aan het EK, dus daarvan was sowieso al zeker dat hij geen Tour zal doen. En Tratnik zat niet in de voorselectiequote:Op vrijdag 21 augustus 2020 13:02 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Geen Garcํa, Teuns of Tratnik?
Dit is natuurlijk ook al een aardig 8-tal, maar zou Haller en Valls denk ik thuis gelaten hebben. En Poels heeft natuurlijk ook nog niets laten zien sinds de herstart.
Cyclingnews.comquote:Larry Warbasse tests positive for COVID-19 after Il Lombardia
French team pulls riders from Tour du Limousin and National Championships as precautionary measure
AG2R La Mondiale have announced that American rider Larry Warbasse has tested positive for COVID-19 during the latest round of internal testing carried out by the French squad.
Warbasse, who last raced at Il Lombardia on Saturday, is symptom-free, the team reported.
The 30-year-old is AG2R's second COVID-19 positive, after Silvan Dillier was forced to miss Strade Bianche after testing positive shortly before the race.
"As part of the systematic monitoring of our riders and staff, Larry Warbasse, who was symptom-free, tested positive for COVID-19," the team said in a statement.
The positive result has forced the team to isolate other riders and take precautionary measures which will impact their line-up for this weekend's French national championships. However none of the riders affected are on AG2R La Mondiale's Tour de France long list.
"The AG2R La Mondiale team has decided to take general precautionary measures concerning certain riders and members of the staff."
The measures mean that members of the team's Il Lombardia squad will be withdrawn from racing, with Geoffrey Bouchard, Axel Domont and Ben Gastauer pulling out of the Tour du Limousin on Friday and Cl้ment Champoussin joining Domony and Bouchard in withdrawing from the French National Championships road race on Sunday.
Read more
Houle tests positive for asymptomatic COVID-19
Dillier out of Strade Bianche after positive COVID-19 test
La derni่re gouttequote:Op vrijdag 21 augustus 2020 12:56 schreef TLC het volgende:
Bij een iemand positief op corona mag de ploeg blijven, maar bij 2 of meer moeten ze eruit ?
Haal ze dan ook gelijk uit koers bij 1 positief geval (omdat t meestal dan ook niet bij die ene blijft natuurlijk)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |