Het teamtopic voor de Nederlandse World Tour ploeg
Renners 2020: Wout van Aert
25 jaar
George Bennett
30 jaar
Koen Bouwman
26 jaar
Laurens De Plus
25 jaar
Tom Dumoulin
29 jaar
Pascal Eenkhoorn
23 jaar
Jos van Emden
35 jaar
Tobias Foss
23 jaar
Robert Gesink
34 jaar
Dylan Groenewegen
27 jaar
Amund Grøndahl Jansen
26 jaar
Chris Harper
25 jaar
Lennard Hofstede
25 jaar
Taco van der Hoorn
26 jaar
Steven Kruijswijk
33 jaar
Sepp Kuss
26 jaar
Tom Leezer
34 jaar
Bert-Jan Lindeman
31 jaar
Paul Martens
36 jaar
Tony Martin
35 jaar
Christoph Pfingsten
32 jaar
Primo¸ Roglič
30 jaar
Timo Roosen
27 jaar
Mike Teunissen
28 jaar
Antwan Tolhoek
26 jaar
Jonas Vingegaard
23 jaar
Maarten Wynants
38 jaar
Overwinningen 2019:Nationale kampioenschappen wielrennen
België - tijdrit: Wout van Aert
Duitsland - tijdrit: Tony Martin
Nederland - tijdrit: Jos van Emden
Noorwegen - wegwedstrijd: Amund Grøndahl Jansen
Ronde van Valencia
5e etappe: Dylan Groenewegen
Ronde van de Algarve
4e etappe: Dylan Groenewegen
UAE Tour
1e etappe (ploegentijdrit):
6e etappe Primo¸ Roglič
Eindklasement: Primo¸ Roglič
Parijs-Nice
1e etappe: Dylan Groenewegen
2e etappe: Dylan Groenewegen
Tirreno-Adriatico
Eindklassement: Primo¸ Roglič
Driedaagse Brugge-De Panne
Dylan Groenewegen
Ronde van Romandië
1e etappe: Primo¸ Roglič
4e etappe: Primo¸ Roglič
5e etappe: Primo¸ Roglič
Eindklassement: Primo¸ Roglič
Puntenklassement: Primo¸ Roglič
Vierdaagse van Duinkerke
1e etappe: Dylan Groenewegen
2e etappe: Dylan Groenewegen
3e etappe: Dylan Groenewegen
5e etappe: Mike Teunissen
6e etappe: Mike Teunissen
Eindklassement: Mike Teunissen
Sprintklassement: Mike Teunissen
Hammer Series Stavanger
Klimwedstrijd:
Eindklassement:
Ronde van Italië
1e etappe (ITT): Primo¸ Roglič
9e etappe (ITT): Primo¸ Roglič
Critérium du Dauphiné
4e etappe (ITT): Wout van Aert
5e etappe: Wout van Aert
Puntenklassement: Wout van Aert
Ster ZLM Toer
Proloog: Jos van Emden
1e etappe: Dylan Groenewegen
2e etappe: Dylan Groenewegen
3e etappe: Amund Grøndahl Jansen
Eindklassement: Mike Teunissen
Puntenklassement: Dylan Groenewegen
Ploegenklassement:
Ronde van Zwitserland
6e etappe: Antwan Tolhoek
Ronde van Frankrijk
1e etappe: Mike Teunissen
2e etappe (ploegentijdrit):
7e etappe: Dylan Groenewegen
10e etappe: Wout van Aert
Ronde van Polen
6e etappe: Jonas Vingegaard
BinckBank Tour
Eindklassement: Laurens De Plus
Vuelta Espagna
Primoz Roglic
Overwinningen 2020Nationale kampioenschappen wielrennen
Slovenië - wegwedstrijd: Primo¸ Roglič
België - tijdrit: Wout van Aert
Ronde van Valencia
1e etappe: Dylan Groenewegen
3e etappe: Dylan Groenewegen
Puntenklassement: Dylan Groenewegen
Ronde van de Verenigde Arabische Emiraten
4e etappe: Dylan Groenewegen
Strade Bianche
Wout van Aert
Ronde van de Ain
2e etappe: Primo¸ Roglič
3e etappe: Primo¸ Roglič
Eindklassement: Primo¸ Roglič
Puntenklassement: Primo¸ Roglič
Ploegenklassement: *1)
Milaan San Remo
Wout van Aert
Ronde van Tsjechië
Bergklassement: Koen Bouwman
Critérium du Dauphiné
1e etappe: Wout van Aert
2e etappe: Primo¸ Roglič
5e etappe: Sepp Kuss
Puntenklassement: Wout van Aert
Ronde van Piemont
George Bennett
Ronde van Frankrijk
4e etappe: Primo¸ Roglič
5e etappe: Wout Van Aert
7e etappe: Wout Van Aert
Internationale Wielerweek
4e etappe: Pascal Eenkhoorn
[ Bericht 12% gewijzigd door Momo op 12-09-2020 18:38:36 ]