Maar het punt is dat het niet (veel) drukker kan worden binnen de horeca omdat die 1,5 meter nog steeds geldt. Zowel voor als na 1 juli bij wat restaurants gegeten, maar die konden echt niet opeens meer mensen binnen laten hoor. Bepaalde restaurants/kroegen zullen die ruimte wel hebben, maar ook dan zal het niet gaan om hele grote nummers.quote:Op vrijdag 17 juli 2020 14:17 schreef Elan het volgende:
[..]
Als het overal (veel) drukker is ga je vanzelf soepeler om met de anderhalve meter regels, dan heb je ook gewoon weinig keus.
Al meermaals in het weekend (op een mooie dag) naar de stad gegaan en ja, mensen die elkaar passeren op straat houden niet altijd 1,5 meter afstand, maar binnen de horeca, binnen een bios, etc zie ik weinig overtredingen. Maar ook dat is slechts één ervaring. En ook voor mij geldt: het is misschien wat ik wil zien; dat gaat alle kanten op natuurlijk.quote:Op vrijdag 17 juli 2020 14:17 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Ga morgenmiddag maar eens naar een gemiddeld stadscentrum - waar je dan waarschijnlijk over de koppen kunt lopen want mooi weer in aantocht - en je zult merken dat de 1.5m en hygiëne maatregelen eigenlijk niet meer bestaan. Zoiets hoef je niet altijd te onderbouwen met cijfers om te kunnen concluderen dat het daarin gewoon enorm omgedraaid is in enkele weken tijd.
Prima nummers weer. Totaal geen aanleiding voor paniek/terugdraaien van versoepelingen.quote:Op vrijdag 17 juli 2020 14:32 schreef _serial_ het volgende:
Positief getest 51.454, toename: 103
Ziekenhuisopnames 11.894 (23,1% van positief getest), toename: -4
IC-opnames 2.930 (5,7% van positief getest)
Overleden 6.138 (11,9% van positief getest), toename: 1
Uitschieters
+16 Amsterdam (was +20)
+15 Rotterdam (was +15)
+7 Den haag (was +11)
+5 Goes (was +4)
+6 Breda (was +5)
+5 Westland was +2)
Alle overige steden +1 of +2
https://www.parool.nl/ams(...)ngsverkeer~b1a545e6/quote:Handhavers en de politie zullen de komende dagen in het centrum van Amsterdam gespitst zijn op de naleving van de afstandsregels die moeten voorkomen dat het coronavirus zich kan verspreiden.
Bij rijen voor musea en toeristische attracties komen strenge controles en ook straatmuzikanten op de grote pleinen moeten meer doen om het toegestroomde publiek uit elkaar te houden. Als overtredingen worden geconstateerd zal sneller beboet worden.
Dat is nogmaals niks nieuws, dit is lang en breed aangekondigd door burgemeesters en ik vind het ook terecht. Zeker met de huidige cijfers hoef je niet kinderachtig te gaan neuzelen met meetlinten.quote:Op vrijdag 17 juli 2020 14:50 schreef Elan het volgende:
[..]
Als alleen de excessen worden aangepakt heeft dat natuurlijk heel weinig te maken met daadwerkelijke handhaving.
https://www.ad.nl/economi(...)sen-op-nul~a8c04968/
Lijkt mij dubbele aanmeldigen, waarschijnlijk door verhuizingen binnen ziekenhuizen of afdelingen.quote:Op vrijdag 17 juli 2020 14:49 schreef Drekkoning het volgende:
Waar komt die -4 vandaan eigenlijk? Zijn dat opnames die achteraf toch negatief waren oid? Of dubbele aanmeldingen?
Klopt, toch blijven veel horecatenten dicht omdat het simpelweg te duur is om open te gaan vanwege de 1.5m maatregel. Ik snap dan ook goed hoe zeer de frustratie daarin oploopt. Zeker buiten zou het nu soepeler moeten kunnen.quote:Op vrijdag 17 juli 2020 14:50 schreef Elan het volgende:
[..]
Als alleen de excessen worden aangepakt heeft dat natuurlijk heel weinig te maken met daadwerkelijke handhaving.
https://www.ad.nl/economi(...)sen-op-nul~a8c04968/
Gewoon meer mensen die het ziekenhuis hebben verlaten en minder mensen die zijn opgenomen wellicht? Geen idee eigenlijk.quote:Op vrijdag 17 juli 2020 14:49 schreef Drekkoning het volgende:
Waar komt die -4 vandaan eigenlijk? Zijn dat opnames die achteraf toch negatief waren oid? Of dubbele aanmeldingen?
Ziekenhuisverlaters worden niet meegenomen in de dagelijkse cijfers. Anders zouden we al weken alleen maar in de min zitten.quote:Op vrijdag 17 juli 2020 14:54 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Gewoon meer mensen die het ziekenhuis hebben verlaten en minder mensen die zijn opgenomen wellicht? Geen idee eigenlijk.
Goeie, praatte onzinquote:Op vrijdag 17 juli 2020 14:55 schreef Hannnnn het volgende:
[..]
Ziekenhuisverlaters worden niet meegenomen in de dagelijkse cijfers. Anders zouden we al weken alleen maar in de min zitten.
Ander punt dan: je ziet in het kader van versoepeling steeds meer mensen handen geven, knuffelen en zoenen.quote:Op vrijdag 17 juli 2020 14:52 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
[..]
Al meermaals in het weekend (op een mooie dag) naar de stad gegaan en ja, mensen die elkaar passeren op straat houden niet altijd 1,5 meter afstand, maar binnen de horeca, binnen een bios, etc zie ik weinig overtredingen. Maar ook dat is slechts één ervaring. En ook voor mij geldt: het is misschien wat ik wil zien; dat gaat alle kanten op natuurlijk.
[..]
Klinkt logisch iddquote:Op vrijdag 17 juli 2020 14:54 schreef Hannnnn het volgende:
[..]
Lijkt mij dubbele aanmeldigen, waarschijnlijk door verhuizingen binnen ziekenhuizen of afdelingen.
Dat of iemand die is opgenomen en achteraf toch geen corona blijkt te hebben maar iets ander.
Ook dat vind ik wel mee vallen, maar wel iets meer ja. Maar ook dat heeft blijkbaar maar weinig effecten op de nummers (vooralsnog).quote:Op vrijdag 17 juli 2020 14:56 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Ander punt dan: je ziet in het kader van versoepeling steeds meer mensen handen geven, knuffelen en zoenen.
Bron? Wat is er gaande dan?quote:Op vrijdag 17 juli 2020 15:02 schreef Confetti het volgende:
Als je ziet wat er in Barcelona gebeurt is het duidelijk dat het virus even tijd nodig heeft om aan kracht te winnen, maar op een gegeven moment als een tsunami amper meer te stoppen is. Het kwartje hoeft natuurlijk niet zo heel vaak verkeerd te vallen om de dominostenen om te laten vallen.
Subjectief, ik weet het - maar de tendens is dat mensen minder bang zijn.quote:Op vrijdag 17 juli 2020 14:58 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ook dat vind ik wel mee vallen, maar wel iets meer ja. Maar ook dat heeft blijkbaar maar weinig effecten op de nummers (vooralsnog).
Ah thanksquote:Op vrijdag 17 juli 2020 14:50 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Dat doet de RIVM ook, alleen hebben ze ook open databronnen, waar enkele mensen mee aan de haal zijn gegaan.
https://www.bddataplan.nl/corona/
Nadeel van deze open bronnen zijn wel dat deze cijfers vaak nog gecorrigeerd worden, eerder naar beneden dan naar boven.
Maar dat hoeft op zich geen probleem te zijn als het verder geen (grote) stijgingen veroorzaakt. Ik zie amper verschillen (ook subjectief) met pak 'm beet begin juni en de cijfers zijn verder vrij stabiel gebleven. Wellicht dat ze in de winter inderdaad wat toenemen, maar dat is vooralsnog slechts een gok.quote:Op vrijdag 17 juli 2020 15:05 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Subjectief, ik weet het - maar de tendens is dat mensen minder bang zijn.
Ik ben wel heel benieuwd of die mensen die nu op vakantie naar het buitenland vertrekken en weer terugkomen nog een effect gaan hebben... ik ben er een beetje huiverig voor dat we daardoor toch een stijging gaan zien... of dat buitenlandse toeristen het hier mee naartoe nemen.quote:Op vrijdag 17 juli 2020 15:08 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Maar dat hoeft op zich geen probleem te zijn als het verder geen (grote) stijgingen veroorzaakt. Ik zie amper verschillen (ook subjectief) met pak 'm beet begin juni en de cijfers zijn verder vrij stabiel gebleven. Wellicht dat ze in de winter inderdaad wat toenemen, maar dat is vooralsnog slechts een gok.
Weet dat je over het algemeen vrij positief ingesteld bent en hoop het oprecht met je mee, maar ik ben toch wat pessimistischer ingesteld wat dat betreft. Ik verwacht vervelende situaties in het najaar/winter qua besmettingen en maatregelen. Onderbuikgevoel, weet niet waarom..quote:Op vrijdag 17 juli 2020 15:08 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Maar dat hoeft op zich geen probleem te zijn als het verder geen (grote) stijgingen veroorzaakt. Ik zie amper verschillen (ook subjectief) met pak 'm beet begin juni en de cijfers zijn verder vrij stabiel gebleven. Wellicht dat ze in de winter inderdaad wat toenemen, maar dat is vooralsnog slechts een gok.
Bij vakantie naar brandhaarden bedoel je?quote:Op vrijdag 17 juli 2020 15:11 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik ben wel heel benieuwd of die mensen die nu op vakantie naar het buitenland vertrekken en weer terugkomen nog een effect gaan hebben... ik ben er een beetje huiverig voor dat we daardoor toch een stijging gaan zien... of dat buitenlandse toeristen het hier mee naartoe nemen.
Dat is wel even afwachten ja. Zolang vluchten naar echte brandhaarden niet mogelijk zijn denk ik dat het wel mee valt. Maar afwachten.quote:Op vrijdag 17 juli 2020 15:11 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik ben wel heel benieuwd of die mensen die nu op vakantie naar het buitenland vertrekken en weer terugkomen nog een effect gaan hebben... ik ben er een beetje huiverig voor dat we daardoor toch een stijging gaan zien... of dat buitenlandse toeristen het hier mee naartoe nemen.
Het kan inderdaad nog alle kanten op. Gelukkig geen nieuwe informatie dat ik graag positief kijk naar zaken, maar ik snap je wel gewoon natuurlijk. Ik heb (wellicht naïeve) hoop dat we er nu meer bovenop zitten en de schade daardoor kunnen beperken als er wel een tweede golf komt (regionaal ingrijpen bv). Laten we hopen dat het mee gaat vallen.quote:Op vrijdag 17 juli 2020 15:12 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Weet dat je over het algemeen vrij positief ingesteld bent en hoop het oprecht met je mee, maar ik ben toch wat pessimistischer ingesteld wat dat betreft. Ik verwacht vervelende situaties in het najaar/winter qua besmettingen en maatregelen. Onderbuikgevoel, weet niet waarom..
Het virus wint aan kracht? Tsunami? Kwartje? Dominostenen? Het lijkt wel alsof ik Hugo de Jonge hoor met z'n metaforenbrijquote:Op vrijdag 17 juli 2020 15:02 schreef Confetti het volgende:
Als je ziet wat er in Barcelona gebeurt is het duidelijk dat het virus even tijd nodig heeft om aan kracht te winnen, maar op een gegeven moment als een tsunami amper meer te stoppen is. Het kwartje hoeft natuurlijk niet zo heel vaak verkeerd te vallen om de dominostenen om te laten vallen.
We zitten er zeker veel meer bovenop. De tweede golf kan nooit zo "hoog" worden als de eerste. Toen de kroegen dicht gingen werden er al meer dan 100 mensen op één dag in het ziekenhuis opgenomen. Zo ver laten ze het nu heus niet komen. Bovendien kunnen we nu al voorafgaand aan positieve testen toenames in besmettingen detecteren in het rioolwater. En er is meer bekend over welke maatregelen effectief zijn om besmettingen tegen te gaan. Hooguit is de bereidheid lager om die maatregelen op te volgen, omdat men hier in Nederland graag zelf bepaalt wat goed en nodig is.quote:Op vrijdag 17 juli 2020 15:18 schreef AlwaysHappy het volgende:
Ik heb (wellicht naïeve) hoop dat we er nu meer bovenop zitten en de schade daardoor kunnen beperken als er wel een tweede golf komt (regionaal ingrijpen bv). Laten we hopen dat het mee gaat vallen.
Volgens mij kun je niet echt direct naar oranje gebieden vliegen toch? Maar in gele gebieden zullen ook genoeg mensen niet altijd even strict omgaan met de basisregels (Hoi Albufeira), en je ziet het nu al in andere landen her en der stijgen...quote:Op vrijdag 17 juli 2020 15:12 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Bij vakantie naar brandhaarden bedoel je?
Wij gaan naar Kroatië, Istrië. Daar stijgen de cijfers ook weer. In Istrië valt het op zich wel mee, maar toch. Ik denk niet dat we heel veel risico lopen. Appartement, pal aan zee, veel buiten, geen nachtleven. Maar we houden het wel scherp in de gaten .quote:Op vrijdag 17 juli 2020 15:26 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Volgens mij kun je niet echt direct naar oranje gebieden vliegen toch? Maar in gele gebieden zullen ook genoeg mensen niet altijd even strict omgaan met de basisregels (Hoi Albufeira), en je ziet het nu al in andere landen her en der stijgen...
En dat laatste is goede zaak denk ik. We moeten ook echt stapje voor stapje beetje verder, dat er een aantal meer gevallen komen was te verwachten. Maar je zou toch denken dat we nu betere op maat beslissingen kunnen maken dan in maart.quote:Op vrijdag 17 juli 2020 15:24 schreef eentwee het volgende:
[..]
We zitten er zeker veel meer bovenop. De tweede golf kan nooit zo "hoog" worden als de eerste. Toen de kroegen dicht gingen werden er al meer dan 100 mensen op één dag in het ziekenhuis opgenomen. Zo ver laten ze het nu heus niet komen. Bovendien kunnen we nu al voorafgaand aan positieve testen toenames in besmettingen detecteren in het rioolwater. En er is meer bekend over welke maatregelen effectief zijn om besmettingen tegen te gaan. Hooguit is de bereidheid lager om die maatregelen op te volgen, omdat men hier in Nederland graag zelf bepaalt wat goed en nodig is.
Ja zo zit ik er zelf ook in, wij hebben in januari al een rondreis Ierland geboekt voor september. Vooralsnog gaat Ierland waarschijnlijk vanaf 20-07 weer toeristen toestaan, en ik denk dat het dan ook hier van oranje naar geel springt.quote:Op vrijdag 17 juli 2020 15:28 schreef Arizona het volgende:
[..]
Wij gaan naar Kroatië, Istrië. Daar stijgen de cijfers ook weer. In Istrië valt het op zich wel mee, maar toch. Ik denk niet dat we heel veel risico lopen. Appartement, pal aan zee, veel buiten, geen nachtleven. Maar we houden het wel scherp in de gaten .
Kijk, het is niet per se een groot probleem zolang de besmettingskans niet heel veel hoger ligt dan in Nederland.quote:Op vrijdag 17 juli 2020 15:26 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Volgens mij kun je niet echt direct naar oranje gebieden vliegen toch? Maar in gele gebieden zullen ook genoeg mensen niet altijd even strict omgaan met de basisregels (Hoi Albufeira), en je ziet het nu al in andere landen her en der stijgen...
quote:Op vrijdag 17 juli 2020 15:29 schreef _serial_ het volgende:
[..]
En dat laatste is goede zaak denk ik. We moeten ook echt stapje voor stapje beetje verder, dat er een aantal meer gevallen komen was te verwachten. Maar je zou toch denken dat we nu betere op maat beslissingen kunnen maken dan in maart.
Vergeet niet dat het ergste klap van de economische crisis nog moet komen, en er nog steeds heel veel mensen hun baan kwijt kunnen raken de komende maanden als er 0 perspectief blijft voor de getroffen. branches. Dat moeten we ook niet vergeten.
Het is nu echt afwegen wat verstandig is en wat nog kan, maar allemaal in de paniekstand blijven staan op standje 100 lijkt mij niet meteen een goed startpunt.
Verstandig.quote:Op vrijdag 17 juli 2020 14:54 schreef hooibaal het volgende:
Gemeente Amsterdam gaat wel extra handhaven, met een weekend met mooi weer op komst:
[..]
https://www.parool.nl/ams(...)ngsverkeer~b1a545e6/
Ook gaan ze eenrichtingsverkeer instellen op de Wallen en in de Kalverstraat.
Hier gaat iedereen er ook al veel soepeler mee om hoor, dat is niet enkel de randstad.quote:Op vrijdag 17 juli 2020 15:36 schreef Gia het volgende:
[..]
Verstandig.
Schijnbaar kunnen ze zich in de randstad niet aan de voorschriften houden. Of gelden die niet voor hen.
Volgens mij is het aantal mensen dat in paniek is in Nederland beperkt (dit topic is zeker niet representatief). De overheid probeert de maatregelen stapsgewijs af te bouwen en je ziet daarin dat het bijna niet mogelijk is om de prioritering op orde te hebben en om altijd consequent te zijn ("waarom mag X al wel en Y nog niet?"). Over het algemeen gaat dit naar mijn idee heel aardig, getuige ook de goede cijfers. Of we deze goede cijfers ook zouden hebben gehad met een snellere versoepeling kan ik niet beoordelen.quote:Op vrijdag 17 juli 2020 15:29 schreef _serial_ het volgende:
[..]
En dat laatste is goede zaak denk ik. We moeten ook echt stapje voor stapje beetje verder, dat er een aantal meer gevallen komen was te verwachten. Maar je zou toch denken dat we nu betere op maat beslissingen kunnen maken dan in maart.
Vergeet niet dat het ergste klap van de economische crisis nog moet komen, en er nog steeds heel veel mensen hun baan kwijt kunnen raken de komende maanden als er 0 perspectief blijft voor de getroffen. branches. Dat moeten we ook niet vergeten.
Het is nu echt afwegen wat verstandig is en wat nog kan, maar allemaal in de paniekstand blijven staan op standje 100 lijkt mij niet meteen een goed startpunt.
quote:Op vrijdag 17 juli 2020 16:04 schreef eentwee het volgende:
[..]
Volgens mij is het aantal mensen dat in paniek is in Nederland beperkt (dit topic is zeker niet representatief). De overheid probeert de maatregelen stapsgewijs af te bouwen en je ziet daarin dat het bijna niet mogelijk is om de prioritering op orde te hebben en om altijd consequent te zijn ("waarom mag X al wel en Y nog niet?"). Over het algemeen gaat dit naar mijn idee heel aardig, getuige ook de goede cijfers. Of we deze goede cijfers ook zouden hebben gehad met een snellere versoepeling kan ik niet beoordelen.
Echter dat veel mensen deze cijfers aangrijpen om zichzelf meer vrijheden te permitteren of de effectiviteit van de eerdere maatregelen in twijfel te trekken vind ik niet zo'n goede zaak. Voor toekomstige strengere maatregelen is het denk ik niet goed dat er nu zoveel overtredingen "gedoogd" worden. Of de maatregel is te streng en dan moet je hem ook durven afzwakken/schrappen, of je moet handhaven als er overtredingen plaatsvinden.
Aangezien corona volledig uitbannen niet mogelijk is, zou de overheid zou m.i. nog wel transparanter kunnen communiceren dat wat we onvermijdelijk wat meer positieve gevallen gaan krijgen, maar dat alles qua zorg en BCO onder controle is en dat we een toename veel eerder oppikken. En ook heel belangrijk: dat de verantwoordelijkheid bij de mensen zelf ligt omdat ze thuis moeten blijven en zich moeten laten testen bij klachten.
De media spelen wat dat betreft wel een kwalijke rol in deze crisis. "De tweede golf" is inmiddels zo'n standaardbegrip geworden, terwijl het helemaal niet logisch is dat we nog een keer op dezelfde manier overvallen zullen worden door ditzelfde virus. De relatie met de kalender slaat ook nergens op en lijkt nog gebaseerd op het idee dat dit virus zich als een influenzavirus gedraagt.
quote:Op vrijdag 17 juli 2020 18:30 schreef slashdotter3 het volgende:
Over half of coronavirus patients in Spain have developed neurological problems, studies show
https://www.reddit.com/r/(...)ients_in_spain_have/
Ik weet niet of die titel helemaal eerlijk is, gezien dit onderzoek lijkt te zijn gedaan onder opgenomen patienten, die slechts een fractie uitmaken van het totaal aan besmetten.quote:But the most significant piece of research is a registry called Albacovid, which studies the neurological conditions observed in 841 coronavirus patients in two hospitals in Albacete in the Spanish region of Castilla-La Mancha during the peak of the crisis in March. The results, published in the specialist journal Neurology a few weeks ago, show that 57% of these patients developed one or several neurological symptoms.
Prima post!quote:Op vrijdag 17 juli 2020 16:04 schreef eentwee het volgende:
[..]
Volgens mij is het aantal mensen dat in paniek is in Nederland beperkt (dit topic is zeker niet representatief). De overheid probeert de maatregelen stapsgewijs af te bouwen en je ziet daarin dat het bijna niet mogelijk is om de prioritering op orde te hebben en om altijd consequent te zijn ("waarom mag X al wel en Y nog niet?"). Over het algemeen gaat dit naar mijn idee heel aardig, getuige ook de goede cijfers. Of we deze goede cijfers ook zouden hebben gehad met een snellere versoepeling kan ik niet beoordelen.
Echter dat veel mensen deze cijfers aangrijpen om zichzelf meer vrijheden te permitteren of de effectiviteit van de eerdere maatregelen in twijfel te trekken vind ik niet zo'n goede zaak. Voor toekomstige strengere maatregelen is het denk ik niet goed dat er nu zoveel overtredingen "gedoogd" worden. Of de maatregel is te streng en dan moet je hem ook durven afzwakken/schrappen, of je moet handhaven als er overtredingen plaatsvinden.
Aangezien corona volledig uitbannen niet mogelijk is, zou de overheid zou m.i. nog wel transparanter kunnen communiceren dat wat we onvermijdelijk wat meer positieve gevallen gaan krijgen, maar dat alles qua zorg en BCO onder controle is en dat we een toename veel eerder oppikken. En ook heel belangrijk: dat de verantwoordelijkheid bij de mensen zelf ligt omdat ze thuis moeten blijven en zich moeten laten testen bij klachten.
De media spelen wat dat betreft wel een kwalijke rol in deze crisis. "De tweede golf" is inmiddels zo'n standaardbegrip geworden, terwijl het helemaal niet logisch is dat we nog een keer op dezelfde manier overvallen zullen worden door ditzelfde virus. De relatie met de kalender slaat ook nergens op en lijkt nog gebaseerd op het idee dat dit virus zich als een influenzavirus gedraagt.
http://www.telegraaf.nl/n(...)-moeten-thuisblijvenquote:Op vrijdag 17 juli 2020 12:44 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Wat een gelul. Die besmettingen komen niet door horeca of toerisme.
Ik had het ook gezien, maar je neemt nu de Telegraaf, en die klopt het wel wat op.quote:Op vrijdag 17 juli 2020 19:40 schreef Elan het volgende:
[..]
http://www.telegraaf.nl/n(...)-moeten-thuisblijven
Dus....
Lijkt me dat ze dat gewoon daar opgelopen/verspreid hebben, of heb jij een andere meer plausibele verklaring?quote:Op vrijdag 17 juli 2020 19:46 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik had het ook gezien, maar je neemt nu de Telegraaf, en die klopt het wel wat op.
De uitbraak betreft 4 personen, en het is nog niet helemaal duidelijk hoe het gelopen is, maar er is een link met het café.
Het ligt dus wel iets genuanceerder
Vier bezoekers van café Hillegom besmet
Een café uit Hillegom sluit uit voorzorg de deuren omdat vier bezoekers besmet zijn met het coronavirus. Het is niet duidelijk of het café een rol heeft gespeeld in de verspreiding van het virus. De GGD onderzoekt dat nu, schrijft Omroep West.
"Met pijn in ons hart moeten wij na elf weken lockdown opgelegd door de regering nu zelf besluiten wat wijsheid is na deze covid-meldingen na een bezoek aan ons café", staat op de Facebookpagina van De Kleine Beurs.
"Omdat niemand voorlopig weet waar de besmetting is ontstaan en door wie deze verspreid wordt binnen ons café, lijkt het ons wijs om vast te laten stellen dat het virus niet door één van onze medewerkers verspreid wordt." De horecagelegenheid heeft daarom al het personeel gevraagd om zich te laten testen. "In afwachting van de resultaten blijft het café gesloten."
De GGD vraagt iedereen die zaterdag 11 juli in de kroeg is geweest om thuis te blijven en contact op te nemen met de GGD Hollands Midden voor verder advies.
Bron: NOS.nl
Dat ze het daar opgelopen hebben lijkt mij ook wel duidelijk.quote:Op vrijdag 17 juli 2020 20:13 schreef Elan het volgende:
[..]
Lijkt me dat ze dat gewoon daar opgelopen/verspreid hebben, of heb jij een andere meer plausibele verklaring?
Knap dat je dat op kan maken uit een paar regels tekst en verder geen enkele kennis van de casuïstiek.quote:Op vrijdag 17 juli 2020 20:14 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat ze het daar opgelopen hebben lijkt mij ook wel duidelijk.
Jij wel?quote:Op vrijdag 17 juli 2020 20:16 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Knap dat je dat op kan maken uit een paar regels tekst en verder geen enkele kennis van de casuïstiek.
Dat doet niemand hier. "Het lijkt mij" is geen stellige bewering.We weten het allemaal niet, maar als een café even voor alle zekerheid sluit is de kans aanwezig dat ze het daar opgelopen hebben. Dus heel verstandig dat ze voor nu even sluiten.quote:Op vrijdag 17 juli 2020 20:18 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ben ik degene die stellige beweringen doet dan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |