SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Handige linkjes naar leuke topics:
ESF / Monster-playlist: alle ESF optredens ooit
ESF / Overzicht ESF-LAND VAN DE WEEK topics
ESF / Die ESF-ers, wie zijn dat?
ESF / Die ESF-ers, wie zijn dat? #2
ESF / Die ESF-ers, wie zijn dat? #3
ESF / BEWAARTOPIC - overwinning ESF 2019
Onze top 50 eurovisieliedjes:
De 50 favorieten van het leukste songfestival forum van Nederland!
ESF_FOK Twitter
https://twitter.com/ESF_FOK
Vast niet de versie van LaPaay.quote:Op donderdag 16 juli 2020 16:55 schreef Cee het volgende:
En ik zit suffe BBC Radio 2 te luisteren en daar is nu een zweverige versie van Tomorrow uit de musical Annie op en dit zinnetje wil ik even gebruiken.
Ik heb met mijn vriend een tijdje samengewoont in een appartement zonder vaatwasser, en toen moest hij altijd afwassen omdat ik het weigerde te doen, ik haat het te erg.quote:Op donderdag 16 juli 2020 16:49 schreef Arizona het volgende:
[..]
En ik was ook al iets van 6 weken met de hand af he.
En ik kom er net achter dat het appartement dat wij hebben geboekt voor vakantie ook geen vaatwasser heeft
Respectquote:Op donderdag 16 juli 2020 16:53 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
hier in huis hebben we niet eens een afwasmachine.
quote:
Ik heb geen Son.quote:Op donderdag 16 juli 2020 16:57 schreef Cee het volgende:
[..]
Misschien zingt ze wel Your Son Will Come Out Tomorrow
Oh die hebben wij ook nietquote:Op donderdag 16 juli 2020 17:02 schreef Guanabana het volgende:
Ik voel me nu echt een verwend nest
We hebben geen droger! Misschien maakt dat iets goed.
Wij gaan onze dochter aanbieden dat ze de afwas mag doen voor 1,50 per keerquote:Op donderdag 16 juli 2020 16:58 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ik heb met mijn vriend een tijdje samengewoont in een appartement zonder vaatwasser, en toen moest hij altijd afwassen omdat ik het weigerde te doen, ik haat het te erg.![]()
![]()
Ik deed wel praktisch alle andere huishoudelijke dingen hoorAls trade-off.
quote:Op donderdag 16 juli 2020 17:08 schreef Dave het volgende:
Verder heb ik een hekel aan zachte handdoeken. Hoe harder hoe liever.
Die drogen toch van geen meter? Dan blijf je zo klammig. Brr.quote:Op donderdag 16 juli 2020 17:09 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ik heb liever zachte handdoeken.
uh.. nee, ik word er altijd droog van.quote:Op donderdag 16 juli 2020 17:09 schreef Dave het volgende:
[..]
Die drogen toch van geen meter? Dan blijf je zo klammig. Brr.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |