------------quote:Bitcoin-bende hackt groot aantal belangrijke Twitter-accounts
Oplichters hebben de Twitter-accounts van onder meer Tesla-baas Elon Musk, Microsoft-oprichter Bill Gates en het taxibedrijf Uber gehackt. Op de accounts verschenen tweets waarop werd beloofd een inleg van 1000 dollar te verdubbelen als die werd overgemaakt naar een bitcoinrekening.
Het gaat om geverifieerde Twitter-accounts, zoals ook die van Apple en Kanye West.
Veel van de tweets zijn inmiddels verwijderd. Verschillende media melden dat de oplichters in sneltreinvaart tienduizenden dollars hebben buitgemaakt:twitter:danielverlaan twitterde op woensdag 15-07-2020 om 23:00:00Hier zie je de tweet vanuit @BillGates. Als je denkt dat mensen daar niet in trappen: de criminelen hebben er al bijna 60.000 euro mee verdiend.
https://t.co/DLKRc1FXzs https://t.co/QutVazMuwZ reageer retweet
Over de oorzaak is nog niets bekend. RTL Nieuws-techjournalist Daniël Verlaan zegt dat de bron een gehackte medewerker van Twitter zou kunnen zijn die toegang had tot de accounts:twitter:danielverlaan twitterde op woensdag 15-07-2020 om 23:10:20Zou gaan om een gehackte Twitter-medewerker met toegang tot deze accounts.
Dit zou het gehackte Twitter-dashboard zijn:
https://t.co/L0DEz5197e reageer retweet
https://www.rtlnieuws.nl/(...)l-gates-bitcoin-scam
Yep! Maar evengoed trappen er genoeg mensen inquote:Op woensdag 15 juli 2020 23:47 schreef slashdotter3 het volgende:
If it sounds too good to be true...
twitter:lookner twitterde op woensdag 15-07-2020 om 23:38:55Obama hacked, and they pinned the Tweet https://t.co/W56fNIyVnE reageer retweet
twitter:NicoleSganga twitterde op woensdag 15-07-2020 om 23:26:05It appears @JoeBiden’s @Twitter account has also been hacked 👇👇 https://t.co/7KeJxLjICw reageer retweet
twitter:StratSentinel twitterde op woensdag 15-07-2020 om 22:54:18After first tweet was deleted, a new tweet back up on @elonmusk. Likely twitter management panel infiltration and not singular hacks. Could open more accounts venerable. Everyone should change their passwords and enable F2A https://t.co/BZgj5p4Z0O reageer retweet
twitter:NigelDigiByte twitterde op woensdag 15-07-2020 om 23:29:51Imagine @realDonaldTrump tweeting now “Launching nuke” #twitterhack reageer retweet
Dit verklaart het, Bill Gates, Elon Musk, dat zijn slimme gasten die echt niet zo dom zijn om een verificatie vraag zoals 'wat was de naam van je eerste basisschool' met een echt antwoord dat opgezocht of geraden kan worden te beantwoorden.quote:Over de oorzaak is nog niets bekend. RTL Nieuws-techjournalist Daniël Verlaan zegt dat de bron een gehackte medewerker van Twitter zou kunnen zijn die toegang had tot de accounts
Domme nazi'stwitter:nktpnd twitterde op woensdag 15-07-2020 om 23:50:19Huh: A Bitcoin wallet thought to be associated with the neo-Nazi Andrew Auernheimer (Weev) sent $22.9k in BTC to the hacker. (?) https://t.co/UKL5oX1Zob https://t.co/oInjoIDhlV reageer retweet
Kennelijk niet slim genoeg voor een twee staps verificatie.quote:Op woensdag 15 juli 2020 23:56 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Dit verklaart het, Bill Gates, Elon Musk, dat zijn slimme gasten die echt niet zo dom zijn om een verificatie vraag zoals 'wat was de naam van je eerste basisschool' met een echt antwoord dat opgezocht of geraden kan worden te beantwoorden.
MFA heeft er zo te zien niets mee te maken, ze hebben een twitter admin met toegang tot die accounts gehackt:quote:Op donderdag 16 juli 2020 00:05 schreef Nober het volgende:
Kennelijk niet slim genoeg voor een twee staps verificatie.
Poephoofd is offline.quote:
quote:Deze video is verwijderd wegens schending van de communityrichtlijnen van YouTube.
Meer informatie
quote:Volgens beveiligingsonderzoeker MalwareTech gaan er geruchten over een hack van een Twitter-medewerker met toegang tot het user management panel. Een andere beveiligingsonderzoeker merkt op dat de aanvallers de e-mailadressen om het wachtwoord te herstellen hebben weten te veranderen. Dat lijkt aan te geven dat de toegang tot de Twitter-accounts volledig in handen is gevallen is gevallen van de hackers. De accounts van crypto-exchanges Gemini en Coinbase hebben nu hetzelfde recovery-adres.
Zouden de hackers zelf de tweet verwijderd hebben om het daarna weer te plaatsen of zou het Twitter mod team het steeds verwijderen?quote:Het is onduidelijk hoe de berichten op de accounts zijn verschenen. Bij verschillende accounts gebeurt dat steeds opnieuw, ook nadat een bericht verwijderd wordt.
Wachtwoord recovery e-mailadres is bij de accounts ook aangepast, linkje in het bericht op Tweakers: https://tweakers.net/nieu(...)te-twitter-hack.htmlquote:Op donderdag 16 juli 2020 00:10 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
MFA heeft er zo te zien niets mee te maken, ze hebben een twitter admin met toegang tot die accounts gehackt:
https://www.theverge.com/(...)oin-scam-compromised
popular crypto Twitter accounts, including those of Cameron and Tyler Winklevoss’ Gemini cryptocurrency exchange and widely used wallet app Coinbase, were also compromised. Cameron Winklevoss claims the Gemini account was protected by two-factor authentication and used a strong password, and the company is now investigating how it was hit.
twitter:alexsalvinews twitterde op donderdag 16-07-2020 om 00:15:11Every blue check-mark account on Twitter has been locked by the social media company. reageer retweet
twitter:TwitterSupport twitterde op donderdag 16-07-2020 om 00:18:35You may be unable to Tweet or reset your password while we review and address this incident. reageer retweet
nee, daar is het forum te klein voor.quote:Op donderdag 16 juli 2020 00:19 schreef aTypisch het volgende:
[..]
HEEEE CHERRYCOKE HEB JE ALWEER EEN FOTO VAN JE PIEMEL IN KPD GEZET?
JAAAAAAAAAAAAAA
bitcoinsquote:Op donderdag 16 juli 2020 00:20 schreef aTypisch het volgende:
bitcoingoden
je hebt twitter eventjes in handen en wat doe je? je verzamelt het meest HARDE GELD DAT ER IS
genot
Ook gewoon heel dom, vinkje of niet.quote:Op donderdag 16 juli 2020 00:18 schreef Pleun2011 het volgende:
Niet echt medelijden met de mensen die zijn opgelicht. Hebzucht is namelijk één van de 7 hoofdzonden.
Je had daar zoveel leuke dingen meekunnen doenquote:Op donderdag 16 juli 2020 00:20 schreef aTypisch het volgende:
bitcoingoden
je hebt twitter eventjes in handen en wat doe je? je verzamelt het meest HARDE GELD DAT ER IS
genot
TjackaGod.quote:Op donderdag 16 juli 2020 00:22 schreef Tjacka het volgende:
Wat een rampzalig jaar is dit aan het worden!
twitter:BNONews twitterde op woensdag 15-07-2020 om 23:54:48TWITTER HACK
- Hundreds affected, including Barack Obama, Joe Biden, Kanye West, Elon Musk, Wiz Khalifa, Apple, Uber, Jeff Bezos
- Tweets urge people to send money to a Bitcoin address
- $113,000 has been sent so far
- Twitter: "We are investigating and taking steps to fix it" reageer retweet
Enige tweet:quote:Op donderdag 16 juli 2020 00:22 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Je had daar zoveel leuke dingen meekunnen doen![]()
Het is te ernstig voor woorden dat er mensen zijn die denken dat het plausibel is dat als ze eerst welgeteld 1000 euro overmaken, ze 2000 terug krijgen. Als het nou 1 cent overmaken en 2k krijgen was kan je nog twijfelen maar iedereen die hier in trapt verdient het haast zo domquote:Op woensdag 15 juli 2020 23:49 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Yep! Maar evengoed trappen er genoeg mensen inAl moet ik eerlijk zeggen dat ik toch even een seconde begon te twijfelen toen ik zag dat het om het echte account van Musk ging
Leuk bedrag maar kan je ook niet van pensioen van. Benieuwd of ze ermee weg komen.quote:Op donderdag 16 juli 2020 00:33 schreef Gehrman het volgende:
Ze hebben inmiddels al 12,8btc ontvangen:
https://www.blockchain.co(...)yrf2493p83kkfjhx0wlh
In dezelfde categorie als mensen die eerst geld overmaken naar een Nigeriaanse prins zodat de grote erfenis/geldsom naar hun overgemaakt wordt.quote:Op donderdag 16 juli 2020 00:32 schreef VacaLoca het volgende:
Het is te ernstig voor woorden dat er mensen zijn die denken dat het plausibel is dat als ze eerst welgeteld 1000 euro overmaken, ze 2000 terug krijgen. Als het nou 1 cent overmaken en 2k krijgen was kan je nog twijfelen maar iedereen die hier in trapt verdient het haast zo dom
twitter:geertwilderspvv twitterde op donderdag 16-07-2020 om 00:38:40The archons are dying. Kundalini juice is activating our third eye. reageer retweet
Hij zit erachterquote:Op donderdag 16 juli 2020 00:40 schreef Zipportal het volgende:
TrumpGod toch niet het slachtoffer he?
wtfquote:Op donderdag 16 juli 2020 00:42 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:geertwilderspvv twitterde op donderdag 16-07-2020 om 00:38:40The archons are dying. Kundalini juice is activating our third eye. reageer retweet
![]()
Geertje ook al
twitter:geertwilderspvv twitterde op donderdag 16-07-2020 om 00:39:44porno word gebruikt als wapen van de elite. we zijn bezig met een depopulatie agenda. word wakker nederland reageer retweet
Leugens!quote:Op donderdag 16 juli 2020 00:23 schreef Momo het volgende:
twitter:BNONews twitterde op woensdag 15-07-2020 om 23:54:48TWITTER HACK
- Hundreds affected, including Barack Obama, Joe Biden, Kanye West, Elon Musk, Wiz Khalifa, Apple, Uber, Jeff Bezos
- Tweets urge people to send money to a Bitcoin address
- $113,000 has been sent so far
- Twitter: "We are investigating and taking steps to fix it" reageer retweet
Hackers zijn wellicht Nederlanders, denk ook dat we vrij veel hackers in NL hebben.quote:Op donderdag 16 juli 2020 00:42 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:geertwilderspvv twitterde op donderdag 16-07-2020 om 00:38:40The archons are dying. Kundalini juice is activating our third eye. reageer retweet
![]()
Geertje ook al
nofap.comquote:Op donderdag 16 juli 2020 00:45 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Geert die eindelijk z'n power level toont
Nadat een medewerker een keer zijn account sloot is er extra beveiliging op zijn account. Medewerkers hebben er geen toegang toe en ik vermoed dat deze hackers er dus ook niet bij konden.quote:Op donderdag 16 juli 2020 00:40 schreef Zipportal het volgende:
TrumpGod toch niet het slachtoffer he?
Mein POTUS.quote:Op donderdag 16 juli 2020 00:53 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Nadat een medewerker een keer zijn account sloot is er extra beveiliging op zijn account. Medewerkers hebben er geen toegang toe en ik vermoed dat deze hackers er dus ook niet bij konden.
Nu ook vage retweets.quote:Op donderdag 16 juli 2020 00:42 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:geertwilderspvv twitterde op donderdag 16-07-2020 om 00:38:40The archons are dying. Kundalini juice is activating our third eye. reageer retweet
![]()
Geertje ook al
Kan Chaz weer mooi voor Bolsjewiek spelenquote:Op donderdag 16 juli 2020 00:50 schreef Zipportal het volgende:
Las ergens dat er mensen zijn die 20.000 dollar hadden gestort. SAD.
Poephoofd gaat straks hier live op zijn tweede kanaal.quote:Op donderdag 16 juli 2020 00:58 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Kan Chaz weer mooi voor Bolsjewiek spelen
Schijnbaar zijn er dus een aantal accounts die daadwerkelijk soms geld weggeven. Weet ff de naam niet meer. Zou kunnen dat die mensen daar erin getrapt zijn.quote:Op donderdag 16 juli 2020 01:02 schreef Cockwhale het volgende:
Domme, hebberige idioten trappen er ook altijd weer in. Man, man, man...
Dan moet ik zeker eerst een twitter aanmakenquote:
Als je dark mode in Chrome gebruikt, past hij dat automatisch aan.quote:Op donderdag 16 juli 2020 01:18 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Dan moet ik zeker eerst een twitter aanmaken
quote:Op donderdag 16 juli 2020 01:19 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Als je dark mode in Chrome gebruikt, past hij dat automatisch aan.
Kan via https://support.google.co(...)DDesktop&hl=en&oco=0
twitter:TwitterSupport twitterde op donderdag 16-07-2020 om 01:18:49We’re continuing to limit the ability to Tweet, reset your password, and some other account functionalities while we look into this. Thanks for your patience. reageer retweet
Lijkt mij een veel groter probleem dan deze relatief ongevaarlijke bitcoins ja.quote:Op donderdag 16 juli 2020 01:28 schreef SnertMetChoco het volgende:
Zouden ze ook de privé berichten van alle accounts hebben kunnen inzien? Dat kon nog eens interessant worden.
DM van Bush: 9/11 inside job.quote:Op donderdag 16 juli 2020 01:29 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Lijkt mij een veel groter probleem dan deze relatief ongevaarlijke bitcoins ja.
open je ogen, je hebt de macht om alles te tweeten op verschillende grote accounts en je vraagt om bitcoinquote:Op donderdag 16 juli 2020 01:29 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Lijkt mij een veel groter probleem dan deze relatief ongevaarlijke bitcoins ja.
blauwe vinkjes kunnen niet meer postenquote:Op donderdag 16 juli 2020 01:32 schreef trein2000 het volgende:
Ook bizar dat Twitter dit laat doorgaan. Je trekt toch gewoon de spreekwoordelijke stekker er uit als je dit overkomt.
Dus? Wilders retweet nog steeds zooi. Profiel gewijzigd. Ik zou de boel offline halen, lijkt me ook beter voor je reputatie.quote:Op donderdag 16 juli 2020 01:33 schreef aTypisch het volgende:
[..]
blauwe vinkjes kunnen niet meer posten
Met een beetje pech zit Jack weer in zo'n 10 daagse offline cyclus en is er niemand die dat kan beslissenquote:Op donderdag 16 juli 2020 01:34 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dus? Wilders retweet nog steeds zooi. Profiel gewijzigd. Ik zou de boel offline halen, lijkt me ook beter voor je reputatie.
Ja maar wel heel opvallend. Anders dan alle andere Jacks. Dus of het is toeval en het is ongerelateerd of de hackers hebben wel hele speciale interesse in Geert W.quote:
denk toevalquote:Op donderdag 16 juli 2020 01:39 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ja maar wel heel opvallend. Anders dan alle andere Jacks. Dus of het is toeval en het is ongerelateerd of de hackers hebben wel hele speciale interesse in Geert W.
Het lijkt erop dat wilders met een andere hack te maken heeft. Een persoonlijke aanval op hem.quote:Op donderdag 16 juli 2020 01:34 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dus? Wilders retweet nog steeds zooi. Profiel gewijzigd. Ik zou de boel offline halen, lijkt me ook beter voor je reputatie.
https://www.ad.nl/tech/op(...)rs-gehackt~aca52b00/quote:Oplichters aan de haal met grote Twitteraccounts, ook Geert Wilders gehackt
Meerdere grote Twitteraccounts zijn vanavond gehackt door oplichters. Er worden tweets verstuurd waarin gevraagd wordt om donaties via Bitcoin. Onder andere het account van miljardair Bill Gates is gehackt, net als het account van Tesla-baas Elon Musk.
Ook de account van Geert Wilders is gehackt. Zijn profielfoto is vervangen door een cartoon van een zwarte man en zijn webadres is vervangen door een link naar een organisatie die tegen onder meer pornoverslaving strijdt. De personen achter de hack retweeten complottheorieën vanaf Wilders’ account. Op diens pagina is nog niet om geld gevraagd.
Accounts van meerdere bedrijven versturen tweets die niet afkomstig zijn van het bedrijf zelf. Zo wordt via het account van Apple en Uber gevraagd om Bitcoins over te maken. In de berichten staat dat mensen een half uur hebben om 1000 dollar, 876 euro, in bitcoins over te maken. Ze zouden in ruil 2000 dollar ontvangen.
Ook Michael Bloomberg, Kanye West en presidentskandidaat Joe Biden zijn slachtoffer van de grootschalige hack. De oplichters lijken er nog aardig mee binnen te lopen ook, er zou al een ton zijn overgemaakt.
De Amerikaanse nieuwsorganisatie NBC maakte een tijdelijke account aan om zo nieuws te kunnen blijven twitteren, tot ze de controle over hun eigen account terug hebben.
Veel van de tweets werden al snel verwijderd. Het is niet duidelijk of de slachtoffers meteen weer de controle over de accounts hebben. Bij Elon Musk werd er enige tijd na de eerste verwijderde tweet nog een tweet geplaatst door de hackers.
Twitter heeft in een bericht kort gereageerd op de hack. Het bedrijf stelt bezig te zijn met een oplossing en zegt later met een uitgebreide verklaring te komen.
Sowieso is het een Nederlander, die geerts account overgenomen heeft. Kijk maar in de bio:quote:Op donderdag 16 juli 2020 01:57 schreef Ixnay het volgende:
Zitten dezelfde mensen achter de hack van Wilders?
Dat moeten Nederlanders zijn dan. Anders zouden ze nooit op het idee komen om iets ZP gerelateerds te retweeten.
Dat kan nog steeds iemand in een ander land zijn die dat telegram account gemaakt heeft.quote:Op donderdag 16 juli 2020 02:03 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Sowieso is het een Nederlander, die geerts account overgenomen heeft. Kijk maar in de bio:
[ afbeelding ]
Jup, als je daar naar toe gaat op Telegram zie je dit:quote:Op donderdag 16 juli 2020 02:05 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Dat kan nog steeds iemand in een ander land zijn die dat telegram account gemaakt heeft.
Edit: Ik zie nu een andere screenshot dan net.
quote:Не понял
Hello my fellow russian niggas
quote:Today Im giving away everything stolen in double volume to popularize Bitcoin. Send me 10$ and get a 20$
12NTAMkkzSskU2vHzDcfmJs7ZEEwiZjxf1
Het is wel een ander BTC-adres dan die Amerikanen en Elon Musk.quote:Op donderdag 16 juli 2020 02:15 schreef Evenveel het volgende:
Hahaha, nu in diezelfde Telegram-channel:
[..]
Mijn grote vriend dit is echt BNW voer inderdaadquote:Op donderdag 16 juli 2020 01:30 schreef Zipportal het volgende:
[..]
DM van Bush: 9/11 inside job.
BNW ON TOUR. @:Tjacka
Welke telegramquote:Op donderdag 16 juli 2020 02:15 schreef Evenveel het volgende:
Hahaha, nu in diezelfde Telegram-channel:
[..]
Wel gericht op Hollanders met slechts 10$quote:Op donderdag 16 juli 2020 02:15 schreef Evenveel het volgende:
Hahaha, nu in diezelfde Telegram-channel:
[..]
Lolquote:Op donderdag 16 juli 2020 02:28 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Welke telegram
Ik ga dit snel proberen!!
Dat 'Connect mij op Telegram' zou opzich wel kunnen.quote:Op donderdag 16 juli 2020 02:31 schreef Evenveel het volgende:
[..]
Lol
@:engedingen keek ik naar
Maar in de bio van Geert Wilders staat nu @:GroteDingen, waar nog niks in stond net.
Maar dit is geen Nederlander, de informatie in de bio komt van Google Translate.
"connect mij op telegram" en "Join nu nieuwe groep officieel" zijn typische vertaalde zinnen en niet hoe een Nederlander het zou verwoorden.
Het zou kunnen idd, maar ik verwacht het niet.quote:Op donderdag 16 juli 2020 02:33 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Dat 'Connect mij op Telegram' zou opzich wel kunnen.
ik woon in Slotermeer vlakbij plein 40-45 en dit is eigenlijk hoe iedereen praat daar.quote:Op donderdag 16 juli 2020 02:31 schreef Evenveel het volgende:
[..]
Lol
@:engedingen keek ik naar
Maar in de bio van Geert Wilders staat nu @:GroteDingen, waar nog niks in stond net.
Maar dit is geen Nederlander, de informatie in de bio komt van Google Translate.
"connect mij op telegram" en "Join nu nieuwe groep officieel" zijn typische vertaalde zinnen en niet hoe een Nederlander het zou verwoorden.
Daarvoor was het @geertwilderspvvhackquote:Op donderdag 16 juli 2020 02:31 schreef Evenveel het volgende:
[..]
Lol
@:engedingen keek ik naar
Maar in de bio van Geert Wilders staat nu @:GroteDingen, waar nog niks in stond net.
Maar dit is geen Nederlander, de informatie in de bio komt van Google Translate.
"connect mij op telegram" en "Join nu nieuwe groep officieel" zijn typische vertaalde zinnen en niet hoe een Nederlander het zou verwoorden.
Blijkbaar wel Nederlandsquote:Op donderdag 16 juli 2020 02:35 schreef Evenveel het volgende:
[..]
Het zou kunnen idd, maar ik verwacht het niet.
twitter:TwitterSupport twitterde op donderdag 16-07-2020 om 02:41:49Most accounts should be able to Tweet again. As we continue working on a fix, this functionality may come and go. We're working to get things back to normal as quickly as possible. reageer retweet
twitter:TwitterSupport twitterde op donderdag 16-07-2020 om 04:38:38We detected what we believe to be a coordinated social engineering attack by people who successfully targeted some of our employees with access to internal systems and tools. reageer retweet
twitter:jason_koebler twitterde op donderdag 16-07-2020 om 04:44:13OK, we talked to another hacker. Were able to confirm how they got accounts: Twitter employee used internal tool to change email addresses associated with accounts. Twitter seems to have just confirmed this in tweets as well
https://t.co/2emeiH7gs1 reageer retweet
quote:Op donderdag 16 juli 2020 02:28 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Welke telegram
Ik ga dit snel proberen!!
quote:Op donderdag 16 juli 2020 02:26 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Mijn grote vriend dit is echt BNW voer inderdaad
@:superhartje
Zouden ze zoiets ook hebben willen doen met Trump?quote:Op donderdag 16 juli 2020 07:22 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
Dat oplichten is niet zo lief maar die van Wilders is gewoon leuk joh
Of de dader(s) is een Trumpstemmerquote:Op donderdag 16 juli 2020 07:24 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Zouden ze zoiets ook hebben willen doen met Trump?![]()
Je zou op zn minst dan iets moeten doen want anders geef je teveel van jezelf prijsquote:Op donderdag 16 juli 2020 07:33 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
[..]
Of de dader(s) is een Trumpstemmer
Het account van de president is extra beveiligd. Zelfs twitter medewerkers kunnen daar niet bij. Aangezien deze hack wss via een dashboard van een medewerker is gegaan kunnen ze ook niet bij Trumps account.quote:Op donderdag 16 juli 2020 07:36 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Je zou op zn minst dan iets moeten doen want anders geef je teveel van jezelf prijs
Ja daar zit wat inquote:Op donderdag 16 juli 2020 08:07 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Het account van de president is extra beveiligd. Zelfs twitter medewerkers kunnen daar niet bij. Aangezien deze hack wss via een dashboard van een medewerker is gegaan kunnen ze ook niet bij Trumps account.
Even een schamele $250,000 overmaken, peanuts voor Musk, Gates, Twitter...quote:Op donderdag 16 juli 2020 08:20 schreef TigerXtrm het volgende:
Ik zag die tweet van Elon gisteren voorbij komen![]()
Schijnbaar toch een goede 30 bitcoins naar die adressen gestuurd. Mensen zijn echt zo fucking dom. Laten we het gewoon een domheid belasting noemen en klaar. Sukkels
It makes no sense, dat je eerst geld moet doneren om geld te krijgen bij een persoon als Bill Gates of Elon Musk. Logisch redeneren is maar voor weinig mensen weggelegd.quote:Op donderdag 16 juli 2020 01:11 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Schijnbaar zijn er dus een aantal accounts die daadwerkelijk soms geld weggeven. Weet ff de naam niet meer. Zou kunnen dat die mensen daar erin getrapt zijn.
Uiteindelijk is 100.000 dollar als buit natuurlijk helemaal niet zoveel...
Waarom?quote:Op donderdag 16 juli 2020 08:49 schreef MichaelScott het volgende:
Hopelijk het einde van Twitter, nu Reddit nog.
Dus deze hack heeft niet op Twitter plaatsgevonden!?quote:Op donderdag 16 juli 2020 09:06 schreef Nikonlover het volgende:
Hoezo het einde van twitter? Hier kan twitter niks aan doen.
Als ik alles goed lees is het een mogelijk medewerker van Twitter die tegen betaling de toegang tot de accounts geregeld heeft.quote:Op donderdag 16 juli 2020 09:06 schreef Nikonlover het volgende:
Hoezo het einde van twitter? Hier kan twitter niks aan doen.
"Big things" is iets dat je zegt.quote:Op donderdag 16 juli 2020 02:31 schreef Evenveel het volgende:
[..]
Lol
@:engedingen keek ik naar
Maar in de bio van Geert Wilders staat nu @:GroteDingen, waar nog niks in stond net.
Maar dit is geen Nederlander, de informatie in de bio komt van Google Translate.
"connect mij op telegram" en "Join nu nieuwe groep officieel" zijn typische vertaalde zinnen en niet hoe een Nederlander het zou verwoorden.
Dit ja. Maar dat is geen fout van Twitter zelf zoals sommigen beweren. Al heb je de boel nog zo goed beveiligd. Als er een medewerker bij betrokken is dan valt er weinig tegen te doen.quote:Op donderdag 16 juli 2020 09:30 schreef Megumi het volgende:
[..]
Als ik alles goed lees is het een mogelijk medewerker van Twitter die tegen betaling de toegang tot de accounts geregeld heeft.
https://www.vice.com/en_u(...)cks-biden-uber-bezos
Tja, als je serieus alle Twitter-accounts kan hacken had je wel iets meer kunnen vergaren, mogelijk?quote:Op donderdag 16 juli 2020 00:33 schreef Gehrman het volgende:
Ze hebben inmiddels al 12,8btc ontvangen:
https://www.blockchain.co(...)yrf2493p83kkfjhx0wlh
Idd, veel moeite voor een paar ton.quote:Op donderdag 16 juli 2020 09:40 schreef YoyoKlaagzak het volgende:
Ze hebben wel veel moeite gedaan voor een paar ton winst. Of zou er meer achter zitten?
Op zich zou je dan wel de vraag kunnen stellen is je account dan wel veilig bij Twitter. Je wil als bekend persoon denk ik niet dat je account gebruikt kan worden voor oplichting. En als Twitter niet verantwoordelijk voor de veiligheid wie dan wel?quote:Op donderdag 16 juli 2020 09:37 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Dit ja. Maar dat is geen fout van Twitter zelf zoals sommigen beweren. Al heb je de boel nog zo goed beveiligd. Als er een medewerker bij betrokken is dan valt er weinig tegen te doen.
Twitter is verantwoordelijk. Of het een fout is of niet is niet zo relevant.quote:Op donderdag 16 juli 2020 09:37 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Dit ja. Maar dat is geen fout van Twitter zelf zoals sommigen beweren. Al heb je de boel nog zo goed beveiligd. Als er een medewerker bij betrokken is dan valt er weinig tegen te doen.
Het gaat zeer waarschijnlijk om een medewerker van Twitter zelf die toegang tot de accounts geregeld heeft. Dan maakt het niet uit hoe je inlogt. Zie het als een bankmedewerker die de tegen betaling de kluis voor de boeven open maakt.quote:Op donderdag 16 juli 2020 09:43 schreef JeMoeder het volgende:
Dus mensen zoals Elon, Gates, Obama etc. gebruiken geen two factor auth?
Tijd voor extra security laag dan voor accounts met veel volgers en bepaalde functies.quote:Op donderdag 16 juli 2020 09:46 schreef Megumi het volgende:
[..]
Het gaat zeer waarschijnlijk om een medewerker van Twitter zelf die toegang tot de accounts geregeld heeft. Dan maakt het niet uit hoe je inlogt. Zie het als een bankmedewerker die de tegen betaling de kluis voor de boeven open maakt.
twitter:danielverlaan twitterde op donderdag 16-07-2020 om 09:53:17Het account van @geertwilderspvv had wel tweestapsverificatie ingeschakeld, maar dat werd uitgeschakeld via toegang tot het interne Twitter-systeem.
Deze jongen is de enige Nederlander die deel uitmaakt van de groep die belangrijke verified Twitter-accounts heeft gehackt. https://t.co/s3CWTBDRub reageer retweet
Hij schrijft als @wollahquote:Op donderdag 16 juli 2020 09:59 schreef Momo het volgende:
twitter:danielverlaan twitterde op donderdag 16-07-2020 om 09:53:17Het account van @:geertwilderspvv had wel tweestapsverificatie ingeschakeld, maar dat werd uitgeschakeld via toegang tot het interne Twitter-systeem.
Deze jongen is de enige Nederlander die deel uitmaakt van de groep die belangrijke verified Twitter-accounts heeft gehackt. https://t.co/s3CWTBDRub reageer retweet
De hackers zijn verantwoordelijkquote:Op donderdag 16 juli 2020 09:44 schreef Farenji het volgende:
[..]
Twitter is verantwoordelijk. Of het een fout is of niet is niet zo relevant.
twitter:danielverlaan twitterde op donderdag 16-07-2020 om 09:29:17De hacker die het account van @geertwilderspvv heeft overgenomen stelt dat hij ook achter de hacks op @elonmusk, @BillGates, @Apple en @Uber zit.
"Geert Wilders hebben we puur gepakt voor de gein." En hoe? Dat is ook duidelijk. Straks op @RTLnieuws. https://t.co/RbmEU7uFlV reageer retweet
Misschien dat juristen daar anders over denken.quote:Op donderdag 16 juli 2020 10:08 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
De hackers zijn verantwoordelijk
De tweets zijn al wegquote:Op donderdag 16 juli 2020 10:18 schreef Zipportal het volgende:
[ afbeelding ]
@:wereldgozer check dit.
Reactie van Geert. Luchtig reageren op een poets van iemand. Ik zie veel andere politici dat niet doen helaas.quote:De politicus noemt het via een woordvoerder "echt heel vervelend" en hoopt dat Twitter het probleem snel oplost. "Los van allemaal onzinberichten die nu worden gepost is er ook een andere profielfoto en de Marokkaanse vlag als banner. Veel gekker moet het niet worden. Hopelijk levert het wel veel nieuwe volgers op onder mijn Marokkaanse vrienden."
Hopelijk levert het Marokkaanse volgers opquote:Op donderdag 16 juli 2020 10:22 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Reactie van Geert. Luchtig reageren op een poets van iemand. Ik zie veel andere politici dat niet doen helaas.
quote:Op donderdag 16 juli 2020 10:18 schreef Zipportal het volgende:
[ afbeelding ]
@:wereldgozer check dit.
Geert begrijpt als geen ander dat ook negatieve publiciteit gewoon publiciteit is, en voor hem is dit ook helemaal niet zo negatief. Als ie de enige was geweest die gehackt zou zijn dan zou het een ander verhaal zijn, maar het is echt niet verkeerd om in hetzelfde rijtje als Musk, Bezos, Gates e.a. te staan.quote:Op donderdag 16 juli 2020 10:22 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Reactie van Geert. Luchtig reageren op een poets van iemand. Ik zie veel andere politici dat niet doen helaas.
UWV?quote:Op donderdag 16 juli 2020 10:38 schreef BeriBeri het volgende:
Ik heb toegang tot de gegevens van een grote datingsite
Wie betaald mij😋
Ja, dat zat er dik in, dat je natuurlijk in de DM's kon. Aangezien je gewoon toegang tot het account hebt.twitter:danielverlaan twitterde op donderdag 16-07-2020 om 10:27:35nieuws: belangrijke Twitter-accounts zijn gehackt via toegang tot het interne systeem van Twitter.
Ook een Nederlander maakte deel uit van de hackersgroep: hij nam @geertwilderspvv "voor de grap" over.
Hier zie je dat hij is ingelogd en DM's bekijkt:
https://t.co/sxWy4wKYK4 https://t.co/WvhR6YBkAF reageer retweet
Wat is dit voor verzonnen ietsquote:Op donderdag 16 juli 2020 10:18 schreef Zipportal het volgende:
[ afbeelding ]
@:wereldgozer check dit.
Net als hier op FOK, waar DM ook wordt meegelezen.quote:Op donderdag 16 juli 2020 10:45 schreef Zipportal het volgende:
Ja, dat zat er dik in, dat je natuurlijk in de DM's kon. Aangezien je gewoon toegang tot het account hebt.twitter:danielverlaan twitterde op donderdag 16-07-2020 om 10:27:35nieuws: belangrijke Twitter-accounts zijn gehackt via toegang tot het interne systeem van Twitter.
Ook een Nederlander maakte deel uit van de hackersgroep: hij nam @:geertwilderspvv "voor de grap" over.
Hier zie je dat hij is ingelogd en DM's bekijkt:
https://t.co/sxWy4wKYK4 https://t.co/WvhR6YBkAF reageer retweet
Twitter en anderen hebben een GROOT PROBLEEM. @:lenny_leonard
2015 belde...quote:Op donderdag 16 juli 2020 10:18 schreef Zipportal het volgende:
[ afbeelding ]
@:wereldgozer check dit.
Ik denk dat met die DM's van beroemdheden meer geld te verdienen valt dan met die bitcoinsquote:Op donderdag 16 juli 2020 10:45 schreef Zipportal het volgende:
Ja, dat zat er dik in, dat je natuurlijk in de DM's kon. Aangezien je gewoon toegang tot het account hebt.twitter:danielverlaan twitterde op donderdag 16-07-2020 om 10:27:35nieuws: belangrijke Twitter-accounts zijn gehackt via toegang tot het interne systeem van Twitter.
Ook een Nederlander maakte deel uit van de hackersgroep: hij nam @:geertwilderspvv "voor de grap" over.
Hier zie je dat hij is ingelogd en DM's bekijkt:
https://t.co/sxWy4wKYK4 https://t.co/WvhR6YBkAF reageer retweet
Twitter en anderen hebben een GROOT PROBLEEM. @:lenny_leonard
Worden telefoonnummers ook opgeslagen? #dtvquote:Op donderdag 16 juli 2020 10:58 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Ik denk dat met die DM's van beroemdheden meer geld te verdienen valt dan met die bitcoins
Of creditcardgegevens.quote:Op donderdag 16 juli 2020 10:59 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Worden telefoonnummers ook opgeslagen? #dtv
Ik zie dit niet echt als een hack als het om een interne medewerker gaat die vanuit het bedrijf de juiste wachtwoorden en tools heeft om tegen betaling gegevens aan een derde partij te geven. Maar dat is aan het bedrijf om wellicht aangifte te doen en vervolgens aan juristen en wellicht een rechter. Bottom line lijkt toch te zijn dat de veiligheid niet op orde lijkt te zijn.quote:Op donderdag 16 juli 2020 10:08 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
De hackers zijn verantwoordelijk
Daar stond iets Perzisch op zijn accountquote:Op donderdag 16 juli 2020 00:40 schreef Zipportal het volgende:
TrumpGod toch niet het slachtoffer he?
twitter:realDonaldTrump twitterde op woensdag 15-07-2020 om 18:13:44?? ??? ?? ????? ???? ???? ???? ?? ??????? ????? ?? ??? ??? ???. ????? ???? ?? ?? ???? ???? ?????? ???. ????? ??? ?? ??? ????? ?????? ?? ???? ?? ????? ? ????? ????? ???. #?????_????? reageer retweet
...waarin hij (vrij uniek) Iran vroeg om 3 gijzelaars vrij te laten (oid) - legit dusquote:Op donderdag 16 juli 2020 11:42 schreef nils7 het volgende:
[..]
Daar stond iets Perzisch op zijn accounttwitter:realDonaldTrump twitterde op woensdag 15-07-2020 om 18:13:44?? ??? ?? ????? ???? ???? ???? ?? ??????? ????? ?? ??? ??? ???. ????? ???? ?? ?? ???? ???? ?????? ???. ????? ??? ?? ??? ????? ?????? ?? ???? ?? ????? ? ????? ????? ???. #?????_????? reageer retweet
Het is veel simpeler. Omdat het nieuws is en van belang.quote:Op donderdag 16 juli 2020 12:14 schreef butz0rs het volgende:
https://nos.nl/artikel/23(...)et-was-een-grap.html
Waarom deze 'hacker' zo een groot podium geven?
Retorische vraag natuurlijk, voor de clicks en omdat het Wilders was.
Dat zijn account gehackt is, is nieuws van belang. En dat wordt in die nieuwsbericht ook vermeld: https://nos.nl/artikel/23(...)-heel-vervelend.htmlquote:Op donderdag 16 juli 2020 12:35 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Het is veel simpeler. Omdat het nieuws is en van belang.
Die heb me nu een harde plasser johquote:Op donderdag 16 juli 2020 12:41 schreef butz0rs het volgende:
[..]
Dat zijn account gehackt is, is nieuws van belang. En dat wordt in die nieuwsbericht ook vermeld: https://nos.nl/artikel/23(...)-heel-vervelend.html
Dat een jochie uit Nederland dat wachtwoord gekocht heeft en vervolgens niet wist wat hij er mee moest doen vind ik niet nieuwswaardig. Ze geven nu een podium aan een anoniem iemand die illegale praktijken bezigt.
Wat ik er uit haalde was dat er ook toegang tot prive berichten was. Wat naast direct relevant, want niet onbelangrijke politicus, dan ook vermoedelijk voor al die andere accounts gold.quote:Op donderdag 16 juli 2020 12:41 schreef butz0rs het volgende:
[..]
Dat zijn account gehackt is, is nieuws van belang. En dat wordt in die nieuwsbericht ook vermeld: https://nos.nl/artikel/23(...)-heel-vervelend.html
Dat een jochie uit Nederland dat wachtwoord gekocht heeft en vervolgens niet wist wat hij er mee moest doen vind ik niet nieuwswaardig. Ze geven nu een podium aan een anoniem iemand die illegale praktijken bezigt.
Zal me niks verbazen als hij hier of op Tweakers nog even komt opscheppen over zijn actie. Dan zal die ook wel een keer tegen de lamp lopen.quote:Op donderdag 16 juli 2020 12:42 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Die heb me nu een harde plasser joh
Nogal logisch als het hele account overgenomen wordt en er dus ingelogd kan worden.quote:Op donderdag 16 juli 2020 12:44 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Wat ik er uit haalde was dat er ook toegang tot prive berichten was. Wat naast direct relevant, want niet onbelangrijke politicus, dan ook vermoedelijk voor al die andere accounts gold.
Er was toch eerder al eens een FOK!er opgepakt? Was ook aan t opscheppen volgens mijquote:Op donderdag 16 juli 2020 12:45 schreef butz0rs het volgende:
[..]
Zal me niks verbazen als hij hier of op Tweakers nog even komt opscheppen over zijn actie. Dan zal die ook wel een keer tegen de lamp lopen.
Inderdaad.quote:Op donderdag 16 juli 2020 12:50 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Nogal logisch als het hele account overgenomen wordt en er dus ingelogd kan worden.
Misschien bevalt het zwart zijn welquote:
Geert is zijn nieuwe wachtwoord vergeten en probeert nu na de password reset toegang te krijgen tot zijn oude geertwilders@vvd.nl emailadresquote:
Deze was hetquote:Op donderdag 16 juli 2020 12:51 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Er was toch eerder al eens een FOK!er opgepakt? Was ook aan t opscheppen volgens mijDie had op de zolder van zn ouders miljoenen binnengeharkt
Een gast uit Limburg dacht ik. Paar jaar terug ofzo.
Toen Wilders wegging bij VVD bestond twitter nog niet.quote:Op donderdag 16 juli 2020 12:55 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Geert is zijn nieuwe wachtwoord vergeten en probeert nu na de password reset toegang te krijgen tot zijn oude geertwilders@vvd.nl emailadres
Geen gebedel om bitcoins inderdaad, dus zeer aannemelijk een trol inderdaad die handig gebruik maakt van het moment.quote:Op donderdag 16 juli 2020 12:36 schreef WammesWaggel het volgende:
De Twitter van Geert Wilders is ook gehacked maar door trollen neem ik aan.
In het Telegram kanaal waarnaar gelinkt werd op Wilders pagina werd wel om bitcoins gevraagd.quote:Op donderdag 16 juli 2020 13:13 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Geen gebedel om bitcoins inderdaad, dus zeer aannemelijk een trol inderdaad die handig gebruik maakt van het moment.
Ah. Toch wel dus.quote:Op donderdag 16 juli 2020 13:17 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
In het Telegram kanaal waarnaar gelinkt werd op Wilders pagina werd wel om bitcoins gevraagd.
Volgens een andere Fokker kwam dit vanuit dat Telegram kanaal.quote:
quote:Today Im giving away everything stolen in double volume to popularize Bitcoin. Send me 10$ and get a 20$
12NTAMkkzSskU2vHzDcfmJs7ZEEwiZjxf1
Mn vriendin kan al jaren niks meer posten (zelf) op facebook, alleen nog dingen sharen.quote:Op donderdag 16 juli 2020 13:36 schreef Ronald het volgende:
Opmerkelijk dat het Twitter account van geertwilderspvv nog steeds niet hersteld is. Wel weer een goed voorbeeld van hoe log deze Amerikaanse bedrijven zijn qua communicatie. Je kunt niet eens een normale klantenservice of woordvoerder bereiken.
Bij die Amerikaanse tech giganten ben je in feite aan de goden overgeleverd als er iets mis gaat.
Gisteren wilde ik dus PayPal bellen, kon zo 123 geen nummer vinden dus typte op Google: PayPal Telefoonnummer in.quote:Op donderdag 16 juli 2020 13:36 schreef Ronald het volgende:
Opmerkelijk dat het Twitter account van geertwilderspvv nog steeds niet hersteld is. Wel weer een goed voorbeeld van hoe log deze Amerikaanse bedrijven zijn qua communicatie. Je kunt niet eens een normale klantenservice of woordvoerder bereiken.
Bij die Amerikaanse tech giganten ben je in feite aan de goden overgeleverd als er iets mis gaat.
Dat soort websites zijn allemaal fake oplichterij. Toevallig heeft Paypal wel ergens een Nederlandse helpdesk, maar fysiek zit die dacht ik in Ierland.quote:Op donderdag 16 juli 2020 14:11 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Gisteren wilde ik dus PayPal bellen, kon zo 123 geen nummer vinden dus typte op Google: PayPal Telefoonnummer in.
Nuja dan kom je dus hier terecht.
Voor de lol toch maar even een belletje gedaan, dan krijg je een Indiër aan de lijn die je alleen maar wil helpen als je Windows 10 hebt.
Met een iPad vis je achter het net
Beetje schaamteloos dit soort oplichters.
https://klantenservicenederland.co/paypal/
En daar zitten onverstaanbare Indiërs naast het mondstuk van hun headset te pratenquote:Op donderdag 16 juli 2020 16:18 schreef Ronald het volgende:
[..]
Dat soort websites zijn allemaal fake oplichterij. Toevallig heeft Paypal wel ergens een Nederlandse helpdesk, maar fysiek zit die dacht ik in Ierland.
heb tot 4 uur snachts in die telegram gezetenquote:Op donderdag 16 juli 2020 17:36 schreef Ixnay het volgende:
Ome Geert heeft nog steeds geen controle over zijn Twitter? Of laat hij deze berichten nog even staan zodat hij het kan gebruiken bij zijn aangifte.
Een DJ op radio 1 had telefonisch gesproken met de hacker. Via het Telegram account. Hij wilde zelf niet in de uitzending. Hij had de login gegevens dus gekregen via de mensen die ook achter de hacks op Bill Gates etc. zitten.
Ik denk dat het nu wel heel makkelijk is om te achterhalen wie die hacker is. En zo komen ze mogelijk ook achter de rest. Of de Nederlands-Marrokaanse hacker heeft via bitcoin de login gegevens gekocht van die echte hackers zodat zij anoniem blijven.
quote:Op donderdag 16 juli 2020 19:03 schreef Zipportal het volgende:
FBIGoden gaan het onderzoeken. @:Nikonlover
Dan nog zou het dom zijn als mensen het deden. Er zal immers vast wat achter zitten zoals bijv. het willen ontfutselen van bank of n.a.w. gegevensquote:Op donderdag 16 juli 2020 00:32 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Het is te ernstig voor woorden dat er mensen zijn die denken dat het plausibel is dat als ze eerst welgeteld 1000 euro overmaken, ze 2000 terug krijgen. Als het nou 1 cent overmaken en 2k krijgen was kan je nog twijfelen maar iedereen die hier in trapt verdient het haast zo dom
twitter:geertwilderspvv twitterde op vrijdag 17-07-2020 om 20:48:52Ik ben er weer!
#twitterhackvoorbij #Wilders https://t.co/LIOrpULKs0 reageer retweet
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |